Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
THE TIME
Autor Wiadomość
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 19, 2007 9:17 pm   

wiesz co Krzysiek jest tak fajnym i miłym kolesiem że jak go porosisz o utwór jakis co śpiewa Dorota czy ta druga dziewczyna napewno Ci wyśle :)
ja słuchałam ich na płytach z wesela i szczerze powiem że dziewczyny śpiewaja cudnie :)
Moi rodzice spotkali Dorote z zespołu na wakacjach i tak trafiłam na ten zepół, śpiewała dla nich i tez byli oczarowani :)
_________________
 
 
 
eve1980 

Dołączyła: 19 Lut 2007
Posty: 11
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Lut 19, 2007 9:25 pm   

Dzieki wielkie. Zaraz pisze!!!

Pozdrawiam!!:))
 
 
doris_lew 

Wiek: 43
Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 3
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Mar 06, 2007 9:00 am   

czesc -jestem dorota :)
jestem z krakowa, a moj narzeczony z lodzi. slub planujemy kolo sierpnia -pazdziernika 2008. jeszcze nie mamy dokladnej daty. niestety (dla mnie :wink: ) slub i wesele odbeda sie w lodzi.
od dluzszego czasu czytam to forum. po tylu pozytywnych opiniach dotyczacych zespolu time zdecydujemy sie wlasnie na nich. niestety nigdzie nie moge znalezc ich strony www ani adresow mailowych???
bardzo proszę o informacje czy maja strone lub namiary na ich maila. w zwiazku z duza odlegloscia byloby mi latwiej napisac do nich i przeslac liste pytan, ktora mam im do zadania :)

z gory wszystkim dziekuje i serdecznie pozdrawiam wszystkich forumowiczow.
dorota
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Wto Mar 06, 2007 9:09 am   

Witaj Doroto :graba:

W tym temacie znjdziesz namiary na zespół TIME :)
 
 
doris_lew 

Wiek: 43
Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 3
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Mar 06, 2007 9:37 am   

czesc fionko83 :smile:
ten temat przeczytalam, ale tam niestety nie ma tego czego szukam. a szukam ADRESU MAILOWEGO lub STRONY WWW zespolu TIME :wink:

nie chcialabym do nich dzwonic bo mam mase pytan i raczej wolalabym napisac to wszystko w mailu, bo tego naprawde jest sporo.
gdzies wyczytalam, ze dziewczyny do niego pisaly i ten pan z zespolu im odpisywal oraz przesylal im piosenki na maila. niestety nigdzie nie znalazlam tego adresu.
dlatego moja prosba- jesli ktos ma takowy adres bardzo prosze o namiary!!!
bede wdzieczna :)
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 06, 2007 11:39 am   

doris_lew napisał/a:
ale tam niestety nie ma tego czego szukam. a szukam ADRESU MAILOWEGO lub STRONY WWW zespolu TIME :wink:



oni nie mają strony www, ale adres e-mail podaję:

Post zmodyfikowano, adres mailowy przesunięto do tematu "Nasze zespoły"
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Sie 30, 2007 1:31 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
doris_lew 

Wiek: 43
Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 3
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Mar 06, 2007 1:10 pm   

Madlen bardzo, bardzo dziękuję :)
 
 
magda81 


Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 06, 2007 6:43 pm   

Fakt, Dorota ma bardzo ładny głosik.... :)
W sumie to nie wiedzialam ze ona jest w zespole, mialam spore zdziwienie gdy ja zobaczylam..bo od kilkunastu lat mieszka w bloku obok mnie :)
To dopiero zbieg okolicznosci
_________________
jeszcze tylko..

just married
Pozdrawiam Cię cieplutko Gość
 
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Wto Mar 06, 2007 6:58 pm   

My jak wybieraliśmy zespół to rzeczywiście braliśmy ich pod uwagę, jednak wada ich jestto że maja mało instrumentów takich jak na przykład saksofon czy akordeon, wiec niemoga iść do stołów i zabawić gości, no chyba że robia to ze sceny.
_________________
 
 
magda81 


Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 06, 2007 7:05 pm   

Tez dlatego kazdy wybiera to co lubi, ostatnio zaskoczyla mnie moja kumpela , ktora powiedziala :) : chce miec "wiejskie" weselicho ,chce akordeon, chce miec dlugie poprawiny itd... To jest wlasnie wybor, jedni wybieraja akordeon, drudzy glos, trzeci dj
_________________
jeszcze tylko..

just married
Pozdrawiam Cię cieplutko Gość
 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 06, 2007 7:08 pm   

Z tego co widziałam na filmach to Krzysiek wychodzi do ludzi, ma tamburyno czy cuś i bawi ich przy stołach a reszta gra na scenie :) też jakieś wyjście :)
zresztą moja sala jest tak ułożona że nawet jak by śpiewał ze sceny i zabawiał gości to i tak wszyscy będą w jego zasięgu :)
_________________
 
 
 
magda81 


Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 06, 2007 7:13 pm   

Ale niektorzy twarda siedza uparcie przy tym co chca...
Nie rozumiem jak mozna pisac cos czego sie nie przezylo i nie widzialo....
_________________
jeszcze tylko..

just married
Pozdrawiam Cię cieplutko Gość
 
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Wto Mar 06, 2007 7:14 pm   

Jasne, nawet widzielismy na kasecie jak to wygladało i jeśli chodzi o bawienie gości to ten Pan jest rewelacyjny, ale za te pieniażki wymagałabym czegoś więcej...
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 06, 2007 8:28 pm   

W moim pierwszym poście już wspominałam, że Krzysiek bardzo fajnie bawi gości, właśnie do nich wychodząc.

Ja akurat nie rozumiem idei wychodzenia do gości z instrumentami, ale dokładnie - co kto lubi. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
magda81 


Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 07, 2007 6:06 pm   

kryszka napisał/a:

Ja akurat nie rozumiem idei wychodzenia do gości z instrumentami, ale dokładnie - co kto lubi. :)

popieram, tylko denerwuja mnie posty typu: jak orkiestra moze nie miec akordeonu?! etc. jak juz kiedys pisalam dla jednych bedzie cos super dla drugich wiocha :)
_________________
jeszcze tylko..

just married
Pozdrawiam Cię cieplutko Gość
 
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 08, 2007 9:24 am   

Oj nie dacie innym mieć swojego zdania!

Mnie osobiście podobają się dawne tradycje weselne i np: wychodzenie do ludzi /z akordeonem czy bez/. To kwestia gustu.

Podobało mi sie również wyprowadzanie młodej z domu przy muzyce, i tak też miałam-tyle, że Krzysiek nie miał innego instrumentu i grał na dole na klawiszach. /i faktycznie do tego przydałby się akordeon/
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Mar 08, 2007 4:46 pm   

Szanując zdanie innych :cool: uważam mimo wszystko, że akordeon być powinien :) :):)

Uwielbiam ten dźwięk :)

Przy wyprowadzeniu moja kapela miała akordeon, tamburyn, saksofon i trąbkę - :)
_________________

 
 
 
magda81 


Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 08, 2007 5:34 pm   

Kati napisał/a:
uważam mimo wszystko, że akordeon być powinien :) :):)

Tez mi sie wydaje ze przy wyjsciu to powinien byc, na weselu mniej sie to odczuwa, chyba ze jest zabawianie przy stolach, prawda jest taka ze na to wyjscie TIME powinien jakos "zalatwic" akordeon :)
My nie bralismy wyjscia z domku przy muzyce, eskortowaly nas autka(należymy do klubu) :) narobily tyle halasu, ze nawet nie byloby slychac jakiegokolwiek instrumentu, jednakze jesli bysmy tego nie mieli to uwazam ze czegos by jednak brakowalo :(
_________________
jeszcze tylko..

just married
Pozdrawiam Cię cieplutko Gość
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Mar 08, 2007 5:41 pm   

Hmm jak ruszać to z pompą :)

koniec OT
_________________

 
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Czw Mar 08, 2007 6:14 pm   

tak akordeon jest wazny i jak dla mnie na weselu równiez nigdy nie słyszałam lepszego tanga jak to grane na akordeonie przez orkiestre którą wybralismy ;) oni maja w skladzie akordeon gitary chyba saksofon jakies organki i klawisze słowem graja na wszystkim :) i to dobrze
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 11, 2007 11:37 pm   

No to info dotyczące akordeonu z samej góry, czyli od zespołu TIME:
teraz już, a na pewno od 2008 roku, jest możliwość dodatkowej opcji w postaci akordeonu - trzeba się pytać.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
edys_lu 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Lut 2007
Posty: 328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 12, 2007 1:20 am   

Jak ogladalismy plyte zespolu TIME to rzeczywiscie w oczy sie rzuca fantastyczny kontakt z goscmi...jednak jak za ta cene maja stanowczo za male intrumentarium - nam przede wszystkim zalezalo na perkusji...ale ogole wrazenie dobre
_________________


Szczęśliwy dzień - 16.08.2008
Pozdrawiam i życzę miłego dnia Gość
 
 
k_uba 

Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 5
Skąd: piotrków
Wysłany: Wto Mar 20, 2007 6:38 pm   

jeśli ma ktoś małą prezentacje zespołu TIME to proszę podzielcie się. a może ktoś pokaże filmik ze swojego wesela z udziałem TIME
pozdrawiam
k_uba@op.pl
_________________
k_uba@op.pl
Ostatnio zmieniony przez k_uba Wto Mar 20, 2007 7:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Wto Mar 20, 2007 7:52 pm   

rzeczywiście mają w 2008 roku opcje akordeonu, pytaliśmy o to, ale za pana który bedzie grał na akordeonie rzeba zapłacic tak jak za kolejna osobę... czyli najmniej około 600 zł
_________________
 
 
k_uba 

Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 5
Skąd: piotrków
Wysłany: Wto Kwi 03, 2007 7:22 pm   akordeon

bylem pytalem i nie 600 tylko 300!!!! doplaty za akordeon
_________________
k_uba@op.pl
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 03, 2007 11:03 pm   

To chyba oczywiste, że za dodatkową osobę trzeba zapłacić.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 01, 2007 7:48 pm   

coś ucichło o Time może grał u którejś z was na weselu ostatnio?? jakaś relacja :D
_________________
 
 
 
tekila 

Wiek: 45
Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 78
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 15, 2007 10:12 pm   

No właśnie dołączam sie do Imyszki :smile: Cos tak nagle ucichło?? Czekamy na relację :smile: U mnie grają za tydzień i obiecuję,że coś na ich temat powiem po weselu :smile:
 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 15, 2007 10:28 pm   

tekila czekam z niecierpliwościa na relacje :D
_________________
 
 
 
tekila 

Wiek: 45
Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 78
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 28, 2007 1:27 pm   

Słuchajcie było sssssuper!!!!!!!!!!!!!! A raczej byli super!!! Wesele dzięki nim udało sie na 102 :smile: Wszyscy ale to dosłownie wszyscy mówili ,że na takim weselu gdzie tak bawili sie ludzie to jeszcze nie byli :lol: Nawet sam Krzysiek z orkiestry był zaskoczony. Grali super a szczególnie ujęli mnie tym ,że jak byliśmy u nich przed weselem poprosiłam o Kanikuły. I wiecie co???!!! BYŁY :D Wszystko było na 6. Krzysiek cały czas podchodził pytał się czy wszystko jest ok , czy nam sie podoba to co grają itp. Przerwy były odpowiednie( bo to też jest ważne) Generalnie ja polecam ich tym bardziej ,że byłam przeciwna orkiestrze i chciałam dj a. Teraz wiem ,że nie zamieniłabym ich nigdy w życiu!!!! :smile:
 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 28, 2007 1:34 pm   

no to super wieści :) a grali u was może piosenke Kukulskiej " zakochani"? bo maja przygotowac ja na nasz pierwszy taniec i moze jzu to zrobili :)

bardzo sie ciesze że jestescie z nich zadowolonie mam nadzieję że ja tez bede :)
_________________
 
 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Wto Lip 17, 2007 9:04 pm   

Witam wszystkich panów i panie :) ) Jak narazie jestem zupełnie zielona na tym forum, ale machina przygotowań ślubnych ruszyła. Jak narazie TIME po tylko pochwałach jest u Nas liderem wśród zespołów :) Mam tylko małe pytanko. Otóż parokrotnie spotkalam sie Waszymi opiniami że najlepiej jest pojechać gdzieś na wesele, gdzie zespoł który nas interesuj gra...I oto moje pytanie - jak zrobić to po cichu i dyskretnie, tak żeby nikt nie zauważył naszej obecności. Może ktoś z Was już próbował czegoś takiego.
 
 
 
magda81 


Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 18, 2007 8:23 pm   

Mam najnowsze wiesci , 2 tygodnie temu odeszla z Timu wokalistka , nie dziewczyna Krzyska tylko ta druga, dowiedzialam sie o tym wiec i Wam dziewczyn ki pisze o tym :)
_________________
jeszcze tylko..

just married
Pozdrawiam Cię cieplutko Gość
 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 18, 2007 8:28 pm   

ale maja jakąś nową czy coś więcej wiesz??
_________________
 
 
 
magda81 


Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 18, 2007 8:32 pm   

Nie mam zielonego pojecia niestety :( mysle ze skoro ktos podpisywal umowe na 4 osoby to powinno tak byc :) Jesli wybralas Time to po prostu zadzwon do nich i sie spytaj wprost czy jest "stara" wokaistka a jesli nie to czy ktos bedzie :) i cena 2400 w tym roku o ile dobrze kojarze
_________________
jeszcze tylko..

just married
Pozdrawiam Cię cieplutko Gość
 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 18, 2007 8:33 pm   

powiem szczerze że nie podoba mi się to, decydowałam się jak była Dorota, bardzo ładnie śpiewała, mam nadzieje że będzie ok, w przyszłym tygodniu będę się z nimi kontaktować
_________________
 
 
 
magda81 


Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 18, 2007 8:39 pm   

No fakt ze Dorota glos ma piekny, nie urazajac wydaje mi sie ze o wiele lepszy od drugiej wokalistki :roll: a ostatnia piosenka whitney - i will always wyszla cudnie u nas, w kazdym razie zadzwon i sie dowiedz czy ktos bedzie, moim zdaniem powinien byc :)
Rozumieme ze masz sie kontaktowac w przyszlym tyg, ale z czystej ciekawosci zadzwon i spytaj :) sama jestem ciekawa......
_________________
jeszcze tylko..

just married
Pozdrawiam Cię cieplutko Gość
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 18, 2007 9:56 pm   

sistermonn napisał/a:
Otóż parokrotnie spotkalam sie Waszymi opiniami że najlepiej jest pojechać gdzieś na wesele, gdzie zespoł który nas interesuj gra...I oto moje pytanie - jak zrobić to po cichu i dyskretnie, tak żeby nikt nie zauważył naszej obecności. Może ktoś z Was już próbował czegoś takiego.

Spytać o pozwolenie zespół i organizatora, i oczywiście dyskretnie Młodych lub rodziców, najlepiej przez posłańca, np. kelnera.
Nie rzucać się w oczy gościom i młodej parze, idealnie byłoby gdyby faktycznie ograniczyć się do słuchania, a nie oglądania. Np. stanąć pod salą albo w jakimś holu, nie wchodząc na salę weselną.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Czw Lip 19, 2007 5:41 pm   

dzięki kryszka za podpowiedź. Szczerze mówiąc, to jak przeczytałam o odejsciu wokalistki trochę mój zapał żeby brać Ten zespoł opadł. :-? W każdym bądź razie jutro ide na spotkanie i ciekawa jestem, co powie p. Krzysztof. Ew. zostaje jeszcze drugi zespół - ZODIAk - który tutaj na forum wiele pozytywnych opinii zbiera.
Jeżeli będziecie zainteresowane ( zainteresowani) najświeższymi newsami, napisze co i jak:)
Pozdrowionka :-)
 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 19, 2007 5:56 pm   

koniecznie napisz jak się czegos dowiesz :)
_________________
 
 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Wto Lip 24, 2007 12:49 pm   

Przepraszam, że tak późno pisze, ale z wizytą u "TIME" byłam dopiero wczoraj. Zespół faktycznie zmienił wokalistkę i to na lepszą :) Aż cierki po plecacach mi przeszły jak zaśpiewała piosenkę ABBY.
A sam Krzysiek wydaje sie być facetem znającym sie na rzeczy, kompetnentym i do tego z pasją. Nie pije na weselu, co wydaje sie byc bardzo ważne.
Obejrzeliśmy film z jakiegos wesela i naprawde mi sie podobało to w jaki sposób proawdzi tego typu imprezy. Wypośrodkowane tak, aby starsi i młodis goście nie mieli nic do zarzucenia. Wprawdzie to był pierwszy zespół jaki przesłuchiwaliśmy, ale mam wrażenie że z Krzyskiem spotkam sie raz jeszcze...w celu podpisania umowy :) Tak więc sala i zespół już jest :) Teraz tylko kamerzysta i kościół i chwilowy spokój :)
A z innym zespołem spotkam sie tak tylko, żeby nie mieć wyrzutów sumienia :)
Pozdrawiam ;)
 
 
 
magda81 


Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 24, 2007 2:09 pm   

To dobrze ze maja nowa wokaistke :)
Przeciez Krzysiek nie moze powiedziec ze gorsza :wink:
Szkoda ze w Time czesto sie zmieniaja wokalistki :znudzony: my jak podpisywalismy umowe to widzielismy inna, a na weselu okazalo sie ze jest juz tez inna-Dorota, moglaby zagoscic jakas na troche dluzej :)
Jednak dobrze ze sa dwie, bo naprawde ladnie brzmi jak sa dwa glosiki kobiece :)
_________________
jeszcze tylko..

just married
Pozdrawiam Cię cieplutko Gość
Ostatnio zmieniony przez magda81 Wto Lip 24, 2007 2:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Wto Lip 24, 2007 9:01 pm   

Wydaje mi się, że to jest to bardziej kwestia udoskonalania zespołu, a nie "nudzenia sie" wokalistką. Przynajmniej mam taką nadzieję, i tak właśnie zabrzmiało to na spotkaniu.
 
 
 
magda81 


Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 24, 2007 10:43 pm   

sistermonn napisał/a:
Wydaje mi się, że to jest to bardziej kwestia udoskonalania zespołu, a nie "nudzenia sie" wokalistką. Przynajmniej mam taką nadzieję, i tak właśnie zabrzmiało to na spotkaniu.

Ja wcale nie chcialam zniechecic nikogo :) sama na weselu mialam Time :) z inna wokaistka niz widzialam na filmie gdy podpisywalam umowe i bylo super, moze poza tylko jedna rzecza...ktora najchetniej bym wyciela na filmie..
A kwestia udoskonalania zespolu?....chyba nie, po prostu niezgodnosc poszczegolnych osob w zespole...Kazdy zna wersje poszczegolnych stron, a wiadomo ze kazda bedzie trzymala swoja strone..
_________________
jeszcze tylko..

just married
Pozdrawiam Cię cieplutko Gość
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 28, 2007 1:11 pm   

Skleroza nie boli. :oops: Miałam już dawno umieścić tutaj info od zespołu.

Wokalistka została zmieniona w połowie lipca, a nie dużo wcześniej. Tutaj wyjaśnienie Krzysztofa:
TIME napisał/a:
Była to decyzja przemyślana i sprawdzona więc opisze to tak.
Mamy bardzo dobrą wokalistkę myślę że najlepszą w mojej skromnej karierze muzycznej, i nie pozwolił bym żeby ktoś z was się na nas zawiódł, dlatego zostanie wprowadzonych jeszcze wiele ulepszeń organizacyjnych polepszający naszą jakość.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Sro Sie 01, 2007 10:16 pm   

Tak więc z TIME widziałam sie drugi raz. W celu podpisania umowy ( lalalala lalala lala :D ). Z drugim zespołem sie nie widziałam. Zabrakło czasu i chęci.
Dzisiaj znów ciary przeszły mi po plecach i po nogach jak usłyszałam nową wokalistkę, co jedynie utwierdziło mnie w podjętej decyzji. Tylko tak na marginesie dodam, że nie ma co roztrząsać zmian w zespole, ani przyczyn takiego zajścia. jest to sprawa wyłącznie zespołu.

Teraz tylko jeszcze mała awanturka z teściową o kościół i o jakieś "wyprowadzanie z domu" (wtf?) i będzie weselicho :)

Pozdrawiam
 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 05, 2007 9:05 pm   

no to jestem po weselu z time'em :) i jestem STRASZNIE zadowolona :) było super, pełna klasa, niesamowicie zabawili gości, pytali się czy wszystko jest ok, reagowali na nasze prośby a nad ranem to juz się zrobiła impreza na życzenie :) grali co chcieli goście :) poprostu REWELACJA, jestem im bardzo wdzięczna gdyz dzięki im to będzie niezapomniane wspomnienie :) polecam ich goraco i z całego serca moga liczyc na moją rekomendację :D
_________________
 
 
 
sebastian 

Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sie 10, 2007 7:22 pm   

Solidna kapelka choć bez rewelacji. Typowo z aranży. Według mnie Panie wokalistki trochę za sztywne na scenie i za mało się odzywają.
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Pią Sie 10, 2007 8:56 pm   

A ja się dowiedziałam, że Arti, chłopak mojej kumpeli też gra w tym zespole :D
_________________
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 10, 2007 9:32 pm   

ale to nie Krzysiek :)
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl