Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
THE TIME
Autor Wiadomość
The Time 
Firma

Wiek: 49
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 04, 2011 7:15 pm   

Witam bardzo serdecznie wszystkich Forumowiczów.

To będzie z tego co widzę 200 post dotyczący naszego zespołu, jest więc wspaniała okazja żeby oficjalnie i po raz pierwszy powitać Was na tym Forum w imieniu zespołu The Time.

Dla tych którzy mnie nie znają: mam na imię Krzysiek i jestem założycielem zespołu.

Natomiast tym którzy mnie znają chciałbym oficjalnie podziękować za zaufanie i za to że nas wybraliście.

Wszystkim którzy wyrazili wspaniałe opinie o zespole The Time, bardzo, bardzo Dziękujemy.

Szczególnie dziękuję Kryszce i Magdalenie(Galionce)(choć nie widzę jej już w naszym wątku, być może została przez przypadek usunięta lub występuje pod inną nazwą)które jako jedne z pierwszych napisały opinię o naszym zespole. Z całego serca, bardzo dziękujemy.

Jak większość z Was zauważyła zespół The Time cały czas się rozija.
Rok 2011 będzie na pewno czasem kolejnych rozwiązań doprowadzających nasze występy do jak najwyższego możliwego poziomu artystycznego. I dlatego możecie być pewni jednego: włożymy całe nasze serce i możliwości w to żeby Wasze wpaniałe i niepowtarzalne uroczystości były zrealizowane na najwyższym możliwym poziomie.

Jeszcze raz pozdrawiam i witam Wszystkich na Forum Weselnym.

Krzysztof
THE TIME
Ostatnio zmieniony przez The Time Wto Sty 04, 2011 11:46 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Paulina.Nowa 

Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 43
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sob Sty 08, 2011 10:48 pm   

No nareszczie coś:-). Witamy nasz zespół i Ciebie Krzysiu. Przy okazji pozdrawiamy Martusię. :lol: ;)
 
 
justysiaw 

Wiek: 40
Dołączyła: 26 Gru 2010
Posty: 10
Skąd: włocławek
Wysłany: Nie Sty 16, 2011 12:52 pm   

Zespol już wybrany, na naszym weselu zagra The Time:-):-):-).

Dużo nam pomogly wasze opinie przy wyborze. ale najwiecej przekonalo nas spotkanie z zespolem a konkretnie z Krzysztofem po spotkaniu nie mielismy juz watpliwosci ze to bedzie wlasnie Time, wspaniale spiewaja a takze bardzo fajnie i dynamicznie prowadzone wesele, mojemu Piotrusiowi takze podobalo sie jak gitarzysta gral santane, sam gral kiedys na gitarze i byl pod duzym wrazeniem.

Wierzymy ze nasze wesele tez bedzie na takim poziomie, chociaz Krzysiek mowil ze bedzie duzo wyzszy poziom i duzo nowych atrakcji oby tak bylo :lol: :lol: :lol:
 
 
zanka 

Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 24
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 21, 2011 3:35 pm   

Mam pytanie jak kształtuje się mniej więcej cena na rok 2012 wesele + poprawiny?
I kto wchodzi w skład zespołu bo widzę że zespól trochę zmieniał skład przez lata?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Ostatnio zmieniony przez zanka Pią Sty 21, 2011 3:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Paulina.Nowa 

Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 43
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 21, 2011 10:34 pm   

najlepiej zadzwoń do zespołu i zapytaj o cenę i skład napewno wszystkiego się dowiesz z pierwszej ręki :-) u nas był 4 osobowy, ale chyba może być większy jak ktoś chce...

możesz być pewna że jest rewelka :razz: :lol: :lol: :D
 
 
teix 

Dołączył: 09 Kwi 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 14, 2011 9:48 pm   

Post został całkowicie wymoderowany, wpis konkurencyjnego zespołu - Alive, nieładne!!!!!!
Ostatnio zmieniony przez ppola Sob Kwi 16, 2011 9:55 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Kwi 15, 2011 7:21 am   

no wlasnie, moze ci panowie o ktorych piszesz teix to zupelnie inny zespol. Wkoncu zespol o ktorym jest ten watek to sie nazywa The Time :P
_________________
 
 
malapipi84 

Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2010
Posty: 52
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Kwi 15, 2011 10:12 am   

Chyba ktoś pomylił zespół!!
bo w THE TIME śpiewa kobieta i mężczyzna i oprócz nich są jeszcze inni co graja !! !
_________________

 
 
Paulina.Nowa 

Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 43
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 15, 2011 8:36 pm   

tak rzeczywiście opinia użytkownika "teix" wygląda niewiarygodnie albo pomylił zespół albo jest z konkurencji i próbuje namieszać.

zresztą jeżeli wszyscy piszą że im się zespół The Time podoba a "teix" takie głupoty wypisuje na tak dobry zespół to widocznie jemu: słoń na ucho nadepnął.
 
 
justysiaw 

Wiek: 40
Dołączyła: 26 Gru 2010
Posty: 10
Skąd: włocławek
  Wysłany: Nie Kwi 24, 2011 7:57 pm   

też czytałam opinię teixa i to co pisał wydawało mi się dziwne, no i się okazało jednak że to inny zespół próbował tak namieszać w dobrych opiniach o wybranym też przez nas zespole, rzeczywiście bardzo nieładnie ze strony tej konkurencji. :kwasny:
 
 
marzeneczka 

Wiek: 38
Dołączyła: 04 Sty 2011
Posty: 32
Skąd: Łódź-Łęczyca
Wysłany: Pon Cze 06, 2011 5:49 pm   

U Nas na weselu też zagra The Time :smile: :lol:

Przejrzeliśmy trochę zespołów i wybraliśmy Time, pięknie śpiewają i podobała się nam profesjonalna organizacja.

Czekamy na występ z niecierpliwością.
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Cze 28, 2011 11:00 am   

i u nas w końcu zagrał zespół The Time :)
Dziękujemy bardzo - było super ekstra pozytywnie :) Gościom naprawdę się podobało :)
Krzysztof jest naprawdę fajnym ciepłym facetem. Super poprowadził wesele. Dziewczyny maja świetne głosy. A mój tata cały czas wspomina solówki gitarzysty :)
A Dżagą mnie wykończyliście hehehe :smile:
No i ten quiz!!!! Znajomi mówili, że świetnie sie przy tym bawili :P

pozdrawiamy i do zobaczenia ;)
_________________
 
 
marzeneczka 

Wiek: 38
Dołączyła: 04 Sty 2011
Posty: 32
Skąd: Łódź-Łęczyca
Wysłany: Pon Lip 25, 2011 3:43 pm   

No to super mamy nadzieję że też będziemy zadowoleni jak i Wy. :) ten quiz jest super, my jeszcze do tego zrobimy konkursy.
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sie 08, 2011 7:10 am   

najlepsi!!!!!!!!!!!!!!!
szok!!!!! moje nogi jeszcze chyba przez tydzien nie dojda do siebie:)

powiem szczerze ze bedac na tylu weselach , nie widzialam jeszcze tak dobrej orkiestry, mistrzostwo swiata!!!!!!!!!
wesele odbywalo sie na dwoch salach ( jedna jedzonko , druga tance) i powiem wam ze z parkietu ludzie nie schodzili, super kawalki, piekne glosy
a wczorajsze karaoke.........wymiatalo

do tego to sa super ludzie, mozna prosic o wszystko.......i nie uslyszycie slowa (nie!)
_________________

 
 
malapipi84 

Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2010
Posty: 52
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sie 08, 2011 12:58 pm   

NOOO I COO KOCHANI PO WESELEUU !! A SZKODA BOO ZABAWA BYŁA ZAJEBIST...........NAJLEPSZA NA ŚWIECIE ORKIESTRA PO PROSTU SPISAŁA SIE REWELACYJNIEEEEEEE!!! WESELE MIELIŚMYY CUDOWNE ,DZIĘKUJEMY , DZIĘKUJEMY POLECAMY I BĘDZIEMY ZAWSZE POLECAĆ TIME !! ! LUDZIE SĄ ŚWIETNI Z POCZUCIEM HUMORU , BRAK SŁÓW ŻEBY TO NAPISAĆ KOZACKA !! ! ORKIESTRA 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
TE BUŻKI SPECJALNIE DLA DJ .KRISA HEHEHEHEHEHE ON BEDZIE WIEDZIAŁ O CO CHODZI BUŻKAAA!!
_________________

Ostatnio zmieniony przez malapipi84 Pon Sie 08, 2011 12:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
aniolek1987 

Dołączyła: 12 Sty 2011
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 06, 2011 9:31 am   

Witam!
Czy ktoś z Was korzystał z całej oferty jaką proponuje zespół the time tzn. muzyka, fotografia i video? jakie macie spostrzeżenia i uwagi jeśli chodzi o zespół i ich ofertę?
_________________

 
 
kamyk83 

Dołączył: 28 Gru 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 28, 2011 7:24 pm   zespół The Time

Witam
Mieliśmy ślub we wrześniu b.r. Na naszym weselu grał zespół The Time z którego jesteśmy bardzo zadowoleni. Potwierdzili swój pełen profesjonalizm pod każdym względem. Mają bardzo bogaty repertuar, wykonują utwory polskie i zagraniczne. Świetne głosy zespołu powodują że super się ich słucha i nogi same rwą się do tańca. Pan Krzysztof potrafi świetnie prowadzić imprezę, cała nasza rodzina jest pod wrażeniem, ma świetne wyczucie sytuacji. Dobrze bawili gości zarówno za stołami jak i na parkiecie. Super oczepiny, wszystko z klasą, potrafią dobrać zabawy do charakteru gości. Wesele było świetne i cieszymy się że zdecydowaliśmy się właśnie na zespół The Time. Bardzo ważna jest również dobra współpraca zespołu z salą weselną co u nas było perfekcyjne. Polecamy wszystkim!!!!!! :) :) :)
_________________
kamyk
 
 
vesepia 

Wiek: 38
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 31
Skąd: stąd
Wysłany: Pią Cze 08, 2012 11:16 am   

Czy ktoś może zamieścic jaką świezą opinię na temat zespołu? :)
 
 
nataliaja 

Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 41
Skąd: z laptopa
Wysłany: Wto Cze 26, 2012 12:53 pm   

przyłączam się do prośby... dajcie zanć...
 
 
krzysiekchn 

Dołączył: 10 Kwi 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 20, 2012 9:44 am   

No ok juz po weselu i poprawinach które odbyly sie 18/19.08
Grał u nas zespół The time. Balismy sie o zespol jak to kazdy ale impreza byla przednia grali prawie bez przerw (przerwy na cieple posilki) kazdy gosc zadowolony, polowo gosci juz zaklepała sobie the time na swoje wesela. polecamy naprawde z calego serca zespol. Spiewaja bardzo bardzo pieknie. Jesli sie zastanawiacie nad Tym zespolem to dzwoncie od razu bo terminy sami wiemy jakie sa oblezone.
P.S. DZIEKUJEMY PANIE KRZYSZTOFIE !! !!!! POLECAMY !! !!!!!!!!!!!!!
GOSIA I KRZYSIEK :)
 
 
The Time 
Firma

Wiek: 49
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 01, 2012 5:27 pm   

Witamy.

Informujemy Wszystkie osoby zainteresowane zespołem The Time, że chwilowo nasza strona jest nieczynna z powodu ataku Hakerów niestety :-( .

Chwilowo można odwiedzać tylko nasze strony na Youtube, i Facebooku.

Pozdrawiamy serdecznie.

ps: dziękujemy też wszystkim powyżej :-) .

[ Dodano: Pią Lis 23, 2012 3:55 pm ]
Witamy.

Naszej starej strony która została całkowicie zniszczona przez Hakerów nie udało się odzyskać.

Informujemy że nowa strona zespołu "The Time" już działa.

Pozdrawiamy serdecznie.
Zespół muzyczny "The Time"
 
 
Marcelo 

Dołączył: 28 Lis 2012
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 28, 2012 12:40 pm   

U nas na weselu grał "THE TIME" Cały Zespół Jest REWELACYJNY !! !, doskonałe głosy, oraz wymiatacz AKORDEONISTA i GITARZYSTA, do tego doskonałe prowadzenie imprezy i głos KRZYSZTOFA, jak by tego było mało - MARTA ma cudowny głos który zachwyca wszystkich, śpiewa cudownie, bo goście rozpływali się jak jej słuchali, PRZEPIĘKNIE !! ! .

Nasi Goście byli zachwyceni i Mówili, Że Zespół Był GENIALNY i nigdy się jeszcze nie spotkali z takim zespołem i muzyką.

Jeżeli szukacie Zespołu Muzycznego Na Swoją Imprezę, Decydujcie się na " THE TIME" Profesjonalizm w 110%. Zaskoczyli nas ponad nasze oczekiwania

Jeszcze raz Wam Dziękujemy ŚWIETNA WSPÓLNA ZABAWA, GENIALNIE GŁOSY I Poprowadzenie imprezy.

Pozdrawiamy
Marcin i Ania
 
 
vesepia 

Wiek: 38
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 31
Skąd: stąd
Wysłany: Nie Gru 16, 2012 10:12 pm   

Pytałam, pytałam...i się dowiedziałam... nawet widziałam na żywo... :lol:
oto wnioski z perspektywy gościa weselnego (żeby nie było potem że coś na mnie będzie, bo nie wiem jacy sa przy współpracy):

PLUSY:
:) WOKALISTKA po prostu baaaajka!!!! naprawdę gratuluję, wszyscy przy stołach sie zachwycali -głos przepiękny
:) z tego co wiem spełnili wszystkie muzyczne prośby młodych, a nawet mieli jakieś niespodzianki, których nie było w planach, tzn młoda para nic o tym nie wiedziała ale ogólnie im sie podobało
:) gitazysta wymiata;P
:) "zmusili" młodych do zaśpiewania sto lat gosciom, od razu ich polubiłam :razz:
:) repertuar fajny...ale znając młoda to podejrzewam że ingerowała...tzn. troche się wypowiedziała na ten temat :P
:) zabawiali gości całkiem nieźle

MINUSY:
:( główny dowodący - zbyt wyniosły i zarozumiały jak na moje oko...chodził z głową w górze jakby był gwiazdą estrady...
:( za mało zabaw przy stołach..ale tak może akurat uzgadniali z młodymi...nie wiem..chociaż uważam, że powinni trochę jeszcze pośpiewac słyszac, że goscie sami sobie przyspiewywali przy stołach..
:( przerwy od oczepin coraz dłuuuuzsze...wiec goście sie pospali, a pod koniec wesele troche zdechło i szkoda że nie próbowali wciagnąć gości do zabawy, na parkiet tylko siedzieli przy swoim stoliku....
:( podobno drogo... nie wiem dokładnie ile, bo mi nie chcą powiedzieć - twierdzą że to tajemnica umowy :razz:
 
 
The Time 
Firma

Wiek: 49
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 17, 2012 12:49 pm   

vesepia napisał/a:

MINUSY:
:( główny dowodący - zbyt wyniosły i zarozumiały jak na moje oko...chodził z głową w górze jakby był gwiazdą estrady...


1. Z pewnością na swoje wesele wybrała Pani "Główno dowodzącego" który chodzi z głową do dołu i nie potrafi zapanować na gośćmi.

2. Zapracowałem sobie na to latami ciężkiej pracy, setkami zadowolonych klientów i wielu wyrzeczeń związanych z prowadzeniem imprez muzycznych, więc nie mam powodu żeby chować głowę w piasek.

vesepia napisał/a:
za mało zabaw przy stołach..ale tak może akurat uzgadniali z młodymi...nie wiem..chociaż uważam, że powinni trochę jeszcze pośpiewac słyszac, że goscie sami sobie przyspiewywali przy stołach..


1. Skoro Pani nie wie to proszę nie pisać rzeczy których Pani NIE WIE.
(ilość piosenek na Biesiadzie jest ustalana z młodymi i Para młoda decyduje o tym jak długo ma trwać)(od roku 2012 biesiada jest wyjątkowo długa i tak, bo wykorzystujemy FAKT że gra z nami DWUKROTNY MISTRZ POLSKI AKORDEONU, LAUREAT WIELU MIEDZYNARODOWYCH KONKURSÓW AKORDEONOWYCH(czego o dziwo Pani nie zauważyła) więc zawsze staramy się to wyeksponować dodatkowo dodając występy akustyczne przy Biesiadzie.


vesepia napisał/a:
przerwy od oczepin coraz dłuuuuzsze...wiec goście sie pospali, a pod koniec wesele troche zdechło i szkoda że nie próbowali wciagnąć gości do zabawy, na parkiet tylko siedzieli przy swoim stoliku....


1. Nie przypominam sobie żebym kiedyś nie próbował wyciągnąć gości zza stołów, ZAWSZE TO ROBĘ.

2. Gramy wyjątkowo długie bloki muzyczne ! minimum 45min do1h, krótsze bloki muzyczne są zawsze NIEZALEŻNE OD ZESPOŁU(typu posiłki)(na życzenie kuchni)

vesepia napisał/a:
podobno drogo... nie wiem dokładnie ile, bo mi nie chcą powiedzieć - twierdzą że to tajemnica umowy


Następna rzecz której Pani NIE WIE. ale Pani pisze.(jest to rzecz indywidualna dla każdego)

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Podsumowując.
Już kiedyś ktoś napisał na tym forum o Pani negatywnych wypowiedziach w wątkach różnych zespołów(próbując poddać w wątpliwość Pani wypowiedzi).

Może pochwali się Pani wreszcie rzeczą która najbardziej Pani dotyczy w odpowiednich wątkach czyli o swoim weselu podobno w 2012roku, bo pisze Pani o różnych rzeczach i zespołach a nic o swoim CUDOWNYM WESELU(tak mniemam biorąc pod uwagę WIĘDZĘ I KOMPETENCJĘ KTÓRE PANI POSIADA DO OCENIANIA INNYCH) które podobno odbyło się w 2012roku.
- czy to jakaś tajemnica ?
Ostatnio zmieniony przez The Time Pon Gru 17, 2012 12:55 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 18, 2012 10:09 pm   

The Time napisał/a:
Może pochwali się Pani wreszcie rzeczą która najbardziej Pani dotyczy w odpowiednich wątkach czyli o swoim weselu podobno w 2012roku, bo pisze Pani o różnych rzeczach i zespołach a nic o swoim CUDOWNYM WESELU(tak mniemam biorąc pod uwagę WIĘDZĘ I KOMPETENCJĘ KTÓRE PANI POSIADA DO OCENIANIA INNYCH) które podobno odbyło się w 2012roku.
- czy to jakaś tajemnica ?
Od razu zaznacze, że nigdy nie miałam zadnej stycznosci z zespolem The Time, natomiast czytając odpowiedź na post forumowiczki vesepia dziwi mnie sposob, w jakim przedstawiciel zespolu odnosi sie do tej wypowiedzi, skąd od razu taki afront i złośliwości? Rozumiem, ze post pisany był pewnie pod wplywem emocji,ale takie odpowiedzi (cytat powyżej) są wg dla mnie nieprofesjonalne i ewidentnie przedstawiciel zespołu ma problem z przyjmowaniem krytyki. Zauważam ze jest to na forum częste niestety - każda krytyka, kazde odmienne zdanie natychmiastowo spotka sie z atakiem. Jest to dla mnie niezrozumiale, szczególnie w przypadku firm, ktore powinny odniesc sie do krytycznych wypowiedzi na swoj temat jedynie, jak uważam, w konstruktywny, merytoryczny sposób,
The Time napisał/a:
Zapracowałem sobie na to latami ciężkiej pracy, setkami zadowolonych klientów i wielu wyrzeczeń związanych z prowadzeniem imprez muzycznych, więc nie mam powodu żeby chować głowę w piasek.
zapewne tak, ale są artyści pewnie jeszcze bardziej zapracowani, mający jeszcze wiecej zadowolonych klientów i wyrzeczeń a jednak nie grzeszą taka nieskromnością i nie mają potrzeby takiej złośliwej obrony na tym forum, jak pisze wyżej pan z The Time. Zyczę Wesołych Swiat i więcej pokory :)
 
 
The Time 
Firma

Wiek: 49
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 19, 2012 1:37 pm   

Droga Pani Ewa Ewi.

Czy nie zauważyła Pani że wypowiedź Pani Vesepia w moim kierunku jest bardzo osobista i nie ma nic wspólnego z prowadzeniem imprezy.

Natomiast reszta wypowiedzi jest manipulacją, raz pisze że zabawiamy gości całkiem nieźle potem że źle, jest kilka rozbieżności w tym poście moim zdaniem kłamie o tej końcówce imprezy.

Dlaczego ? dlatego że zawsze staramy się kończyć imprezę mocnym akcentem. A prawie wszystkie nasze imprezy trwają dłużej niż powinny.

- wyciąga rzeczy o których nie wie próbując dodać jakieś minusy(bez wiedzy o nich) jeżeli Pani czegoś nie wie czy pisze Pani to jako czyjś minus ?

tutaj cytat o użytkowniku Vesepia.
Mariposa. napisał/a:
Ehe... Oglądałam stronke zespołu i moim zdaniem jest jak najbardziej OK. No ale cóż... nie ma to jak zalogować sie po to, aby strzelić AŻ 2 posty: znegować jeden zespół z Ozorkowa (ESC), a wychwalić drugi... (flipper) :/


jest to cytat z dość dawna potem użytkownik napisał kilka postów i znów wchodzi i tym razem mnie obraża.

Szanowna Pani Eva Evi zdarzają się na tym Forum użytkownicy tacy jak członkowie zespołu Alive którego posty usunięto powyżej, wchodzą i próbują obrażać innych niestety.
I gdyby nie szybka reakcja pisali by bzdury o innych zespołach oraz o naszym.

Gdyby nie ten post powyżej może bym nic nie napisał i przeszedł obojętnie ale nie uważam że to przypadek.

Dlatego dziwi mnie fakt nie pisania o swoim weselu tylko o Weselach swoich przyjaciół.

Pozdrawiam i życzę WESOŁYCH ŚWIĄT :-)
Ostatnio zmieniony przez The Time Sro Gru 19, 2012 1:46 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
vesepia 

Wiek: 38
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 31
Skąd: stąd
Wysłany: Sro Gru 19, 2012 5:54 pm   

Napisałam wyraznie -opinia z perspektywy gościa... nie atakuję tylko piszę co myśle.
Nie chwalę sie swoim slubem, gydż zaszlam w ciaze i wesele na ten moment odwołane - ale dziekuję za przypomnienie
 
 
The Time 
Firma

Wiek: 49
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 20, 2012 6:46 pm   

vesepia napisał/a:
Napisałam wyraznie -opinia z perspektywy gościa...


To nie jest żaden argument - użytkownik "teix" też pisał z perspektywy gościa weselnego a jednak został usunięty

vesepia napisał/a:
nie atakuję tylko piszę co myśle
- też pisał to co myśli a nie fakty

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Osobiście znam przypadki gdzie Para Młoda była bardzo rozczarowana i zawiedziona zachowaniem gości Weselnych i przepraszała za ich nieodpowiednie nieraz skandaliczne zachowanie co w ogóle nie powinno mieć miejsca podczas Wesela.

Z perspektywy gościa weselnego wypada dostosować się do tego co przygotowała Para Młoda wielkim wysiłkiem i kosztem i robić wszystko żeby ten najważniejszy Ich dzień oraz wspomnienia z Wesela był jak najlepszy nie tylko podczas Wesela ale i po nim.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU :newy
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Czw Gru 20, 2012 7:47 pm   

The Time napisał/a:

Z perspektywy gościa weselnego wypada dostosować się do tego co przygotowała Para Młoda wielkim wysiłkiem i kosztem i robić wszystko żeby ten najważniejszy Ich dzień oraz wspomnienia z Wesela był jak najlepszy nie tylko podczas Wesela ale i po nim.

Co nie oznacza, że jako gość nie można wyrazić swojej opinii. :roll: Także tej negatywnej.
Pomijam osoby, które idąc na wesele tylko szukają do czego się przyczepić. Takie też się zdarzają. Ale np. ja będąc w swiom życiu na wielu weselach - a więc mając porównanie i własny rozum - potrafię powiedzieć na jakim weselu było dobre jedzenie, a na jakim nie za bardzo, podobnie jest z salą, obsługą, muzyką, filmowaniem, fotografią, itd.
Jasne, miło jest zarówno dla Młodych, jak i gości, gdy wszystko jest tip top i wszyscy są zadowoleni.
Vesepia wyraziła swoją opinię z perspektywy gościa, ma do tego prawo, nie złamała regulamiu forum.
A ja podzielam zdanie Ewa_Ewi.
_________________
 
 
The Time 
Firma

Wiek: 49
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 21, 2012 9:38 am   

Z całym Szacunkiem i Pokorą przyjmuję do wiadomości zdanie Eva Evi, oraz Asiek.

Ale byłem pewny w 100% że Wesela Vesepia nie było. Stąd moja wypowiedź.

Mam też prawo napisać podobnie jak użytkownik "Mariposa" że Vesepia - Zalogowała się tylko po to: żeby obrażać inne zespoły.
 
 
marzeneczka 

Wiek: 38
Dołączyła: 04 Sty 2011
Posty: 32
Skąd: Łódź-Łęczyca
  Wysłany: Czw Gru 27, 2012 2:27 pm   

No i znalazłam chwilkę żeby napisać o naszym MEGA EXTRA CUDOWNYM ZESPOLE, Grali 20 października na naszym Weselu.
Wszystko wypaliło wspaniale dzięki Zespołowi THE TIME !! !
Możemy ich polecić na 1000% - pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta – wspaniałe głosy, no i Krzysztof który robi Cuda z ludźmi na parkiecie i przy stołach- REWELKA.
W sumie byliśmy pewni już po spotkaniu że będzie ZAJEBIS..E ale było MEGA SUPER ZAJEBIS..E sprawdzili się dużo lepiej niż tego oczekiwaliśmy po prostu DOSKONALE.
KRZYSIEK to super profesjonalista o świetnym głosie potrafiący zaśpiewać i rozruszać wszystkich jak nikt inny – do tego super człowiek :-) .
Doskonałe solówki na gitarze, a także akordeonista- MISTRZ, który na parkiecie rozgrzał(również MNIE:-))) do czerwoności.
Cała impreza była doskonała wszystkie piosenki super dobrane i zaśpiewane...
Oczepiny MEGA ODLOTOWE kupa śmiechu, oraz test małżeński przy którym goście zrywali boki ze śmiechu – tego wszystkiego nie nie można opisać w takim skrócie to po prostu PROFESKA.
MARTA – też CUDOWNIE:-) , nie dosyć że pieknie śpiewa, to jeszcze ma to Coś, co zwala wielu facetów z nóg ;-)
THE TIME to wszechstronni, MEGA utalentowani i wyjątkowi ludzie którzy robią to wszystko z wielką pasją i zaangażowaniem które jest niespotykane na co dzień są NAJLEPSI !! !, Przy nich wszyscy szaleją na parkiecie do białego rana i jeszcze trochę dłużej :-) :-):-).
Nawet mój tata który ma poważne problemy z kolanami tańcował tak że oglądając film z wesela nie może uwierzyć w to co widzi ;-) ;-);-). Niemożliwe stało się możliwe…
Jesteśmy bardzo zadowoleni i szczęśliwi że wybraliśmy zespół The Time – jesteście NAJLEPSI NA ŚWIECIE !! !!!!!!!

Pozdrawiamy i dziękujemy !! !
Ostatnio zmieniony przez marzeneczka Czw Gru 27, 2012 2:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MonikaLukasz 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Sie 2013
Posty: 2
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Sie 21, 2013 2:50 pm   

Witamy,
Wesele odbyło sie 17 Sierpnia.
Zespół THE TIME spisał sie REWELACYJNIE!!!
Ogromne umiejętności wokalne i instrumentalne. Zabawy z akordeonem, saksofonem, Boki zrywać, wspaniałe popisy gitarzysty. Pani Marta oraz Krzysztof pięknie śpiewali do samego końca. Duża kultura, poczucie humoru.
Przy stołach było pusto, ludzie bawili sie na parkiecie.
Brak nam słów żeby opisać wdzięczność dla zespołu za stworzenie wspaniałego klimatu i tak dobrej zabawy w tym najważniejszym dla nas dniu.
Pochwał dla zespołu od gości weselnych nie było końca... "skąd Wy ich wzieliście" , "wspaniała kapela" itp.
BARDZO DZIĘKUJEMY I POLECAMY ZESPÓŁ THE TIME!!
Monika i Łukasz
 
 
Kingulinka 


Wiek: 33
Dołączyła: 08 Paź 2013
Posty: 171
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 21, 2013 8:47 pm   

U na zagra THE TIME
27,09,2014

[ Dodano: Sro Paź 23, 2013 7:36 am ]
karolaa masz zablokowane wiadomosci... nie moge odp;))
_________________


27.09.2014
Dzień w życiu, który powinien zapaść w pamięć jak żaden inny
 
 
Kingulinka 


Wiek: 33
Dołączyła: 08 Paź 2013
Posty: 171
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 24, 2013 6:39 am   do : karolaa

Jesli chodzi o zespól po rozmowie z Krzysztofem...w sumie sie nie zastanawiałam
Byliśmy zdecydowani -Pełen profesjonalizm;) Przede wszystkim prowadzenie wesela jest dla mnie najbardziej istotne -zespół moze super grac a zabawa bedzie drętwa. Mojego narzeczonego przekonał saksofon -Rewelacja i mistrz akordeonu ;p
(oczywiscie spawdzilam kilka innych zespołów ale to już nie to samo...;p)

Co do filmowania i zdjec też jestem jak najbardziej za . Miałam okazje ogladac kilka firm video i wybralismy to w pakiecie u Krzysztofa. Cena videofilmowania korzystna w porównaniu z konkurencja.

A tak w 100% wypowiem sie po 27.09.2014 :D
 
 
karolaa 

Dołączyła: 15 Paź 2013
Posty: 19
Skąd: polska
Wysłany: Czw Paź 24, 2013 6:52 am   Re: do : karolaa

[quote="Kingulinka"]Jesli chodzi o zespól po rozmowie z Krzysztofem...w sumie sie nie zastanawiałam
Byliśmy zdecydowani -Pełen profesjonalizm;) Przede wszystkim prowadzenie wesela jest dla mnie najbardziej istotne -zespół moze super grac a zabawa bedzie drętwa. Mojego narzeczonego przekonał saksofon -Rewelacja i mistrz akordeonu ;p
(oczywiscie spawdzilam kilka innych zespołów ale to już nie to samo...;p)

Co do filmowania i zdjec też jestem jak najbardziej za . Miałam okazje ogladac kilka firm video i wybralismy to w pakiecie u Krzysztofa. Cena videofilmowania korzystna w porównaniu z konkurencja.

A tak w 100% wypowiem sie po 27.09.2014 :D[/quote]

jak podoba ci się ich granie i prowadzenie imprezy? nie boisz się że bardziej skupią się na robieniu zdjęć i kamerowaniu niż na graniu? chodzi mi o to by ludzie dobrze się bawili i muzyka była fajna. My właśnie nie oglądaliśmy żdanych firm foto i viedo, jedynie ze stron to ceny są powyżej 1000 zł. aa i jeszcze jedna rzecz, w pakiecie foto u P. Krzyśka jest sesja plenerowa? czy dopłata? bo już się pogubiłam.
a mogę się zapytać w jakiej sali masz wesele?

PS chyba udało mi się odblokować dostawanie wiadomości :)
 
 
Kingulinka 


Wiek: 33
Dołączyła: 08 Paź 2013
Posty: 171
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 24, 2013 6:57 am   

Jesli chodzi o zespół chyba nie skupią bardziej się na robieniu zdjęć i kamerowaniu niż na graniu ponieważ maja swojego operatora... Z reszta o to trzeba by było spytać forumowicz-ki które miały zespół u siebie na weselu . Jestem dobrej myśli ;)



Ps Uciekamy na prywatne :P
_________________


27.09.2014
Dzień w życiu, który powinien zapaść w pamięć jak żaden inny
 
 
karolaa 

Dołączyła: 15 Paź 2013
Posty: 19
Skąd: polska
Wysłany: Czw Paź 24, 2013 7:21 am   

[quote="Kingulinka"]Jesli chodzi o zespół chyba nie skupią bardziej się na robieniu zdjęć i kamerowaniu niż na graniu ponieważ maja swojego operatora... Z reszta o to trzeba by było spytać forumowicz-ki które miały zespół u siebie na weselu . Jestem dobrej myśli ;)



Ps Uciekamy na prywatne :P[/quote]

napisz do mnie na priv bo dopiero ogarniam tą stronę :)

Dodano: Czw Paź 24, 2013 8:31 am
jak myślicie forumowiczki!
jak wygląda to robienie zdjęc i spiewanie przez jedną osobę, czy to ze sobą nie koliduje? proszę wypowiedzcie się?
 
 
The Time 
Firma

Wiek: 49
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 7
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Paź 25, 2013 1:10 pm   

Witamy serdecznie.

1. Wyjaśniam sprawę akordeonu. Ponieważ wiele osób pyta, "czy akordeon trzeba zamawiać dodatkowo".

Wcześniej w naszym wątku można przeczytać, że akordeonista był jako opcja więc odpowiadam: już zrezygnowaliśmy z pomniejszania składu, w tej chwili gramy tylko w składzie 4 osobowym(ewentualnie większym), nie ma opcji rezygnacji z Akordeonisty.

2. Saksofon został już wdrożony i będzie na wszystkich imprezach.

3. Niebawem kolejne atrakcje i ulepszenia w zespole The Time – Show must go on ;-) , ale o tym już niebawem.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kingulinka i Karolaa :-)

Dziękujemy Wam za zdecydowanie się na nasz Zespół i nasze usługi.

karolaa napisał/a:
napisz do mnie na priv bo dopiero ogarniam tą stronę :)


Kingulinka i Karolaa, ponieważ jak każdy z kim współpracujemy jesteście dla nas bardzo ważne, podpowiadamy:

- zapraszamy do odpowiednich wątków na forum, w dziale Video i Foto, gdzie możecie już przeczytać opinie forumowiczów którzy korzystali z innych usług naszej firmy.

Do zobaczenia na Waszych imprezach. Damy Czadu ;-) i kupcie bardzo wygodne buty bo Wam się przydadzą na imprezie i po:-)

Zespół The Time.
 
 
Marcelo 

Dołączył: 28 Lis 2012
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 22, 2013 3:58 pm   

Możecie być pewne że wszytko jest na najwyższym poziomie ;-) , my oraz nasi goście byliśmy bardzo zachwyceni The Time i resztą. Z tym że u Nas nie było Saxofonu jeszcze, a szkoda... :lol: Życzymy udanych imprez i pozdrawiamy.
 
 
Alicjamil 

Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 21
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Nie Gru 08, 2013 6:46 pm   

My już na 99,9% wybieramy The Time, jak dla mnie rewelacja, mają bardzo dobrą ofertę no i ładnie śpiewają. :-)
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 08, 2013 9:31 pm   

Jak dla mnie są bardzo profesjonalni i brzmią wspaniale, jednak mnie i mojego narzeczonego zabiła przede wszystkim cena. Oprócz tego bardzo bardzo nachalna prezentacja podczas spotkania z Panem Krzysztofem, kiedy umowilismy sie na spotkanie w sprawie zespołu muzycznego, natomiast 1,5 godziny z dwugodzinnego spotkania sluchalismy na temat wideofilmowanie i zdjęć (od samego poczatku zaznaczylismy, ze nie bedziemy nimi zainteresowani). Bardzo nas to zraziło - takie trochę wyciąganie pieniędzy na siłę.
Jesli kogos stać, to mysle, ze nie znajdzie sie lepszego zespołu. :)
_________________

 
 
Alicjamil 

Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 21
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Wto Gru 10, 2013 9:16 am   

Jeżeli chodzi o cenę to sprawdzaliśmy już jak to jest u innych i uważamy że nie jest wygórowana w porównaniu z konkurencją, trzeba jeszcze wziąć pod uwagę co firma oferuje w zamian za cenę, a u nich oferta jest wyjątkowo bogata w różnego typu atrakcje, więc jak napisała Kingulinka i Karola powyżej, też uważamy że ceny są korzystne w ogólnym porównaniu.

My na spotkaniu z Krzysztofem byliśmy prawie 3 godziny i jesteśmy oczarowani przedstawioną ofertą i profesjonalizmem który prezentują.

Jesteśmy już umówieni na podpisanie umów, dla mnie najlepszy wybór, mam nadzieję że będziemy tak zadowoleni jak inni i że spiszą się na medal :-) .
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 10, 2013 7:02 pm   

Alicjamil napisał/a:

My na spotkaniu z Krzysztofem byliśmy prawie 3 godziny i jesteśmy oczarowani przedstawioną ofertą i profesjonalizmem który prezentują.

Jesteśmy już umówieni na podpisanie umów, dla mnie najlepszy wybór, mam nadzieję że będziemy tak zadowoleni jak inni i że spiszą się na medal :-) .


A bierzecie też wideofilmowanie i fotografię? :)
 
 
Alicjamil 

Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 21
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Czw Gru 12, 2013 8:19 pm   Re: do : karolaa

Kingulinka napisał/a:
Co do filmowania i zdjęć też jestem jak najbardziej za . Miałam okazje ogladac kilka firm video i wybraliśmy to w pakiecie u Krzysztofa. Cena videofilmowania korzystna w porównaniu z konkurencja.


Jeżeli chodzi o filmowanie i fotografię to dokładnie się zgadzam z tym co napisała Kingulinka, sprawdzaliśmy też kilka firm i podjeliśmy decyzję że bierzemy ich, mają bardzo dobrą ofertę i dobrą cenę, tym bardziej że u nas mają być na weselu 2 kamery.

Więc jak napisaliśmy powyżej decyzja na Tak :-)

Ale najważniejsze żeby zespół dał czadu :-)
 
 
kiciaeudezet 

Dołączyła: 26 Maj 2014
Posty: 72
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 27, 2014 2:13 pm   

Byłam na spotkaniu z jednym z członków grupy. Pan abrdzo sympatyczny, pokazał naganie z wesela na którym śpiewali. Nie miałam nic im do zarzucenia bo głosy mają bardzo dobre. :)
Jedyne co mi się nie podobało to fakt, że trzeba brać orkiestre razem z filmowaniem...... troche dla mnie to dziwne ...... i to głównie zadecydowało, że wybraliśmy coś innego.

Do tego jeszcze Pan zachwalał Panią Fotograf, którą jest osoba śpiewająca w orkiestrze...... średnio to widzę, że ktoś kto akurat nie będzie śpiewał będzie robił zdjęcia.... przecież może nie udać się uchwycić jakiegoś ciekawego wydarzenia na ślubie bo akuart Pani będzie śpiewała piosneke na scenie ..... Ja chciałabym ,żeby na moim ślubie fotograf był do mojej pelnej dyspozycji :)

Dodam jeszcze, że jeżeli komus takie rozwiązanie odpowiada to zdjęcia były całkiem niezłe :)
_________________
Mój dzienniczek - 22.08.2015

 
 
Alicjamil 

Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 21
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sro Maj 28, 2014 12:03 pm   

kiciaeudezet napisał/a:
Ja chciałabym ,żeby na moim ślubie fotograf był do mojej pelnej dyspozycji :) :)


Z tego co mówił nam Krzysztof na spotkaniu gdy o to zapytaliśmy, to mogą też dać fotografa z ich firmy na "Sali" który będzie robił tylko zdjęcia, gdyby ktoś miał taką potrzebę, więc nie ma problemu :-)

My wybraliśmy Panią Martę :-) , bo podobały nam się bardzo jej zdjęcia.
 
 
kiciaeudezet 

Dołączyła: 26 Maj 2014
Posty: 72
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 29, 2014 12:08 pm   

Alicjamil, zdjęcia faktycznie są niezłe, ale mi się nie podobało, że nie mam Pani fotograf do pełnej dyspozycji :) Powodzenia, i daj znac jak się spisali:):)
_________________
Mój dzienniczek - 22.08.2015

 
 
Kingulinka 


Wiek: 33
Dołączyła: 08 Paź 2013
Posty: 171
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 03, 2014 8:00 am   

Chetnie obejrze film . Z wesela na którym był The Time . Wiec jesli ktoś cos była bym wdzieczna :)
_________________


27.09.2014
Dzień w życiu, który powinien zapaść w pamięć jak żaden inny
 
 
Alicjamil 

Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 21
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Czw Lis 20, 2014 1:55 pm   

No i stało się :-) )), już po weselu, wspaniała impreza, zespol dał tak czadu że nie byliśmy w stanie sie zebrać na plener we wtorek po imprezie, tak mnie nogi bolały :-)

Dzięki The Time nie zapomnimy tego dnia do końca życia, Wszyscy tańczyli tak, że musielismy przedluzac impreze. Nie tylko doskonale spiewaja i prowadza impreze ale też doskonale wspolpracuja ze sobą.

Śpiewali dużo nowosci co szczegolnie nam się podobało, bo te kawalki najbardziej podrywaly do tańca.

Jeszcze raz dziękujemy :lol: :) :D JESTEŚCIE THE BEST
 
 
Martiusz 

Dołączyła: 23 Lut 2015
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 23, 2015 2:55 pm   

Uff, trochę się naczytałam, mają bardzo dużo pozytywnych opinii, nie znaleźliśmy też żadnych złych, no i widzę że mocno się rozwinęli, na stronie piszą, że teraz mają skład z perkusją a my chcemy też perkusję. Ale najbardziej podoba nam się jak śpiewają.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl