Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
THE TIME
Autor Wiadomość
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 19, 2004 10:38 pm   THE TIME

Już po weselu, więc mogę już szczerze polecić ten zespół - spisali się na 5. :D
Super grali i świetnie bawili gości. Robili akuratne przerwy, grali różne kawałki, i dla młodszych i dla starszych, takie które wszyscy mogli śpiewać. Nie było niczego czego sobie nie życzyliśmy (typu zabawy weselne), za to było to co specjalnie zaznaczyliśmy że ma być. I nawet jak dałam im tydzień wcześniej piosenkę dla rodziców której nie znali to bez problemu ją przygotowali i wyszła nawet lepiej niż oryginał. :) Oczepiny zrobili tak jak obiecali - krótko i sensownie, sami proponowali co trzeba zrobić za oddanie pantofelka, więc nie było żadnych krzykliwych licytacji itp. Wódki nie pili, nawet nie chcieli żeby im stawiać.
Główny wodzirej bardzo dużo wychodził do gości, śpiewał, zagadywał, wszystkim się podobał taki sposób prowadzenia zabawy. :)

A tak się prezentowali:



Acha, niedługo będą mieli swoją stronę internetową.

orkiestra.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 1673 raz(y) 27.05 KB

_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pon Kwi 30, 2018 10:57 pm, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 20, 2004 11:07 am   

bardzo się cieszę i myśle że i u nas się sprawdzą - nie wiemy jeszcze tylko jaką pierwszą piosenkę im podesłać :roll:
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 06, 2005 12:06 am   

Kryszka
czy moge Cie prosic o podanie namiarow na ten zespol. czytam o nim duzo dobrego, a nie udalo mi sie nic znalezc narazie o nich.dzieki
 
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 19, 2005 9:37 pm   

Kryszko

bardzo serdecznie dziekuje za namiary.
Bylam dzis na przesluchaniu i zrobili na mnie naprawde dobre wrazenie.musze jeszcze przesluchac kogos innego, zeby miec porownianie, ale narazie sa moimi faworytami.
:D
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
PIT 


Dołączył: 21 Paź 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 04, 2005 1:51 pm   

A propos TIME to jest także Time Music :hm: to tyle
_________________
Coć dla Ambasadorów
"Wyznawcy" św. Wojciecha
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 16, 2005 10:10 pm   

mam pytanie do wszystkich którzy bawili sie na weselu, na którym gral Time

Prowadzacy zespoł, podczas przesluchania, mowil o jakiejs "zabawie integracyjnej" podczas wesela laczacej 2 rodziny. po chwili stwierdzil ze w naszym przypadku moze sie nie udac, z powodu roznych jezykow. czy ktos moze wie na czym polega ta zabawa, jak sie to odbywa?

wylecialo mi z glowy podczas rozmowy z nim, a teraz sie zastanawiam. :wink:
dzieki za info
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 16, 2005 11:38 pm   

Zabawa integracyjna u nas wyglądała tak:

Wodzirej zaczął od tego że jest nas tu dużo i żeby było raźniej to trzeba się poznać, a trudno żeby każdy robił to sam. No więc poprosił na środek po dwóch przedstawicieli z każdej rodziny: w sumie dwóch panów i dwie panie, w różnym wieku.
Każdemu dał w rękę kieliszek z wódką, i w imieniu wszystkich gości kazał im pić brudzia, oczywiście miało być z całowaniem i liczeniem do 10. ?miechu było co nie miara, bo przecież nie zamierzali się całować, tylko było niewinne buzi buzi w policzek.


Także gambi - znajomość języków tu raczej nie jest przeszkodą jeśli się wcześniej (przy sprzyjającej okazji :wink: ) zagranicznym gościom objaśni pojęcie "wypić brudzia". :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 17, 2005 8:19 am   

kryszka
dziekuje za wyjasnienia.
czytalam o tej karecie i nasunal mi sie pomysl, ze to pewnie ta zabawa, ale dobrze ze zapytalam, bo rzeczywiscie to nic trudnego a Slowacy maja podobne zwyczaje.
no to pewnie sprobujemy, bo przeciez smiech to zdrowie :D
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 17, 2005 9:34 pm   

Gambi - będzie dobrze, warto to zrobić. Od razu atmosfera się rozluźni. :mrgreen: Zresztą w końcu te języki są podobne, więc goście dadza sobie radę.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 17, 2005 9:39 pm   

a propo jezykow to juz sama nie wiem co myslec.
dla mnie jest bardzo podobny i nie sprawia zadnych problemow, ale ja slucham mojego J. od 2,5 w tym jezyku.
niektorzy tez tak mowia jak Ty, ale moi rodzice sa zalamani po rozmowach z siostrami J., mam niestety nadzieje ze alkohol rozluzni atmosfere :lol:

a co do zabawy, to mysle ze sprobujemy, dzieki za rady :D
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 17, 2005 9:47 pm   

Ja tam jestem pewna że sobie poradzą. :spoko: W końcu to ta sama grupa języków, no i mają ręce. :wink:

W mojej rodzinie było wesele hiszpańsko-polskie i jakoś goście sobie radzili. :D
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 04, 2005 4:10 pm   

Teraz - po weselu - moge już napisać swoją opinie, a raczej przyłączyć się do grona chwalacego zespół :graba:
grali super - zrobili na wszystkich gościach super wrażenie, dziewczyna śpiwa cudnie, a gitarzysta daje popisy solówkowe 8) Oczywiście prowadzący i jednocześnie szef zespołu, Krzysiek, cały czas o gości bawiących się na parkiecie i również tych siedzących za stołem, zabiega i to z pozytywnym skutkiem

:brawa: :brawa: :brawa: :brawa:

tak trzymać !
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 04, 2005 7:08 pm   

Agni
Super ze sie dobrze bawiliscie!!!
a ciesze sie tym bardziej, ze sama tez wybralam ten zespol i jak chyba kazdego ogarniaja watpliwości i chwile zastanowienia. ale bardzo mnie uspokoilas.
wielkie dzieki

Moje Gratulacje i Szczescia na nowej drodze zycia!!
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 04, 2005 7:39 pm   

No to bardzo się cieszę że się spisali. :mrgreen:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 13, 2005 8:30 pm   Re: "TIME"

kryszka napisał/a:

Acha, niedługo będą mieli swoją stronę internetową.


Czy ktoś wie coś nowego na ten temat?
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 13, 2005 9:41 pm   

Jak będę pamiętała to napiszę do nich e-maila to się zapytam. :) Ale szukałam przez Googla i jeszcze nic nie wyskoczyło.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Maj 20, 2005 2:26 pm   

Poproszono mnie, więc przekazuję pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów od zespołu Time!
:graba:
_________________
Pozdrawiam Cię Gość!


 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 20, 2005 2:29 pm   

Dziekujemy :D :D :D
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 20, 2005 4:21 pm   

A dziękuję bardzo. :D

A pytałaś się o ich stronę internetową?
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Maj 21, 2005 9:16 am   

zapomniałam spytać :( ale pewnie jakby mieli to by się pochwalili :wink: W necie sprawdzałam i też nic nie ma.
_________________
Pozdrawiam Cię Gość!


 
 
agnieszka 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Lut 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 26, 2005 11:45 am   

...ja również ostatnio rozmawiałam z Krzyskiem, bo to juz niedługo będa grali na moim weselu -( i oczywisci obiecuje zdać wam dziewczynki relacje) (ma nadziej ze bedzie tak samo pozytywna jak relacja Kryszki i Agni) :)

a co do strony internetowej- jeszcze jej nie mają ale niedługo ma być gotowa :D




...
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 27, 2005 2:35 pm   

przypomniało mi się że posiadam bardzo fajne zdjęcie -

time.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1454 raz(y) 97.06 KB

_________________
3m się Gość !
 
 
Kuba
[Usunięty]

Wysłany: Sro Cze 15, 2005 6:17 pm   

Jak ktoś chce zamówić zespół "TIME" na 3 września 2005 proszę o kontakt ze mną.
 
 
szoko 


Wiek: 46
Dołączyła: 04 Sie 2004
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 03, 2005 1:17 pm   

Ja również dołączam sie do gorących zwolenników zespołu Time- faktycznie graja bardzo profesjonalnie i mają różnorodny repertuar.
Polecam takze- jesli ,macie taka możliwość zrobienie wyprowadzenia panny młodej z domu- obciach totalny ale strasznie miły;)
Nam dodatkowo zdarzyła się ciekawa historia- ponieważ wesele skończyło się stosunkowo wcześnie- bo o 5 rodzina była już spakowana do samochodów wraz z kwiatami i częścia prezentów, my zostalismy na sali sami. Zespół przez ładne pół godziny grał tylko dla nas. Wirowalismy po sali tylko my w rytm naszych ulubionych piosenek... echhhh JA CHC? JESZCZE!!
 
 
 
Calinka 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Lip 2005
Posty: 190
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 03, 2005 2:24 pm   

Bardzo się cieszę, że następna para zadowolona z zespołu :) . My tez wybraliśmy Time i każda pozytywna uwaga jest bardzo uspokajająca.
Szoko jak to wyprowadzenie wyglądało, ja się niezdecydowałam a Krzysiek też jakoś specjalnie nie nalegał bo w bloku to trochę obciach :wink: i najpierw spytał czy jestem co do tego przekonana, ale jak chce to nie ma sprawy wyprowadzenie oczywiście zrobi .
_________________
 
 
szoko 


Wiek: 46
Dołączyła: 04 Sie 2004
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 03, 2005 2:36 pm   

Ja miałam wyprowadzenie z domku- po błogosławieństwie w ogrodzie, gdzie zgromadziła sie część rodziny przy dźwiękach muzyki pomaszerowaliśmy do dorożki. Obciachowo grają- ale mnie tego dnia wprawiło to w swietny nastrój :lol:
 
 
 
Calinka 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Lip 2005
Posty: 190
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 03, 2005 3:19 pm   

Chyba jednak nie dam satysfakcji lupasom :lol:
_________________
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Sie 03, 2005 3:51 pm   

A moim zdaniem wyprowadzenie "z bloku" jest ekstra ;) Obciach to i jest, ale jaki wesoły :lol: Sąsiedzi klaszczą z balkonu - przyjazne twarze, które znam od dziecka :mrgreen:
_________________

 
 
 
agnieszka 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Lut 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 04, 2005 6:00 pm   

dziewczyny ja tylko dodam,iż za nic na świecie nie wymieniłaby "TIme"na inny zespół
...naprawdę są świetni....a gości to tak rozbawią...:

time.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 1220 raz(y) 48.29 KB

 
 
Calinka 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Lip 2005
Posty: 190
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 06, 2005 9:26 pm   

Agnieszko można powiedzieć, że po twoim weselu zdecydowaliśmy, że już na 100% będzie grał u nas Time :wink: Pamiętasz drugą parę, która przyszła posłuchać zespołu na żywo? Akurat wypadło, że trafiliśmy na twoje wesele w Andrespolu. Pozdrawiamy i dziekujemy za ciepłe przyjęcie chociaz pewnie goście byli zaskoczeni przybyłą wizytacją:wink: .
_________________
 
 
agnieszka 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Lut 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 15, 2005 11:14 am   

Calinko a wiec to ty!!!
...miło było was goscić na maszym weselu...szkoda że tylko przez chwilę...
a tak pozatym bardzo się cieszę iz pomogliśmy w wyborze(napewno nie będziecie żałować)..bo wiem jakie to trudne ...gdyby nie Kryszka ja pewnie szukałabym jeszcze długo..
Calinko życzę ci abyś była tak samo zadowolona i tak samo świetnie sie bawiła jak i my na naszym weselu! :D
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 26, 2005 10:49 am   

Calinko, ja też poproszę :)
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 26, 2005 6:52 pm   

Pusiak, a po co Tobie namiary na "Time"? Planujesz drugie wesele? :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sie 26, 2005 9:52 pm   

Właśnie!
Pusiak z Twoją orkiestrą jednak nie udało się dogadać i szukasz nowej?
_________________
Pozdrawiam Cię Gość!


 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 26, 2005 10:17 pm   

Też się dziwię, bo w innym poście Pusiak napisała że z orkiestrą załatwione i umowa podpisana.
Pusiak, co kombinujesz? :wink: Jak dobrze uzasadnisz to wyślę ci te namiary. :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Mefiu 


Wiek: 45
Dołączył: 10 Maj 2005
Posty: 66
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 29, 2005 9:10 am   

No ładnie...ja o czymś nie wiem?? :evil: Pusiak kombinuje za moimi plecami?? Z Naszą orkiestrą podpisaliśmy już umowe a na ewentualne poprawiny (o których nie było mowy przy podpisywaniu z orkiestrą umowy, bo wyszły one od Mojej mamuśki ostatnio) zespół załatwi właściciel Naszej sali.
_________________




Pozdrawiam Gość
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 29, 2005 6:38 pm   

Właściciel sali włascicielem sali :) Ale ja też poszukam :) Lubię wiedzieć co mnie czeka, a o tamtych zespołach nic nie wiem :) Natomiast o Time nasłuchałam sie tyle dobrego, że ewentualnie zamierzam spróbować :0
Czy to wytłumaczenie jest wystarczające :?: :mrgreen:
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 29, 2005 8:47 pm   

Strasznie naciągane i raczej nierealne czasowo, ale żeby się temat zakończył to ci wysyłam na priv. :wink: :lol:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 29, 2005 8:57 pm   

?e czasowo nierealne, to sie może i zgodzę, ale spróbować nie zaszkodzi :) Dzięki kryszko :)
_________________

 
 
 
Calinka 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Lip 2005
Posty: 190
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 30, 2005 9:12 am   

Dopiero wrócilam po tygodniu, ale widzę że już namiary dostałaś. Napisz jak ci poszło chociaż szanse nieduże,ale próbować warto!
_________________
 
 
rorrim 


Dołączyła: 08 Cze 2005
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 01, 2005 8:13 pm   

My też zdecydowaliśmy się na TIME :D
I to od pierwszego "kopa", czyli dzisiejszego, pierwszego spotkania. Nie myślałam, że pójdzie to nam aż takim piorunem...:wink:

Nie ukrywam, że sugerowałam się wypowiedziami przeczytanymi tutaj na forum, ale sam Krzysiek też od razu wzbudził nasze zaufanie, co nie zdarzyło nam się przy innych zespołach...
Nigdy nie zapomnę pana "orkiestranta" deklarującego, że jego zespół gra tylko na niewielkim, ale jednak "gazie". I jeśli państwo młodzi alkoholu nie zapewnią, to zespół sam sobie go kupi i wypije na weselu... :roll:
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 01, 2005 10:37 pm   

Gratulacje rorrim :graba:
Ale wiesz, to chyba zawsze tak jest, że na tą jedyną orkiestrę, która nam się najbardziej podoba, decydujemy się za pierwszym razem po przesłuchaniu. No bo muszą mieć to coś, co nas 'wciąga'. :wink: :lol:

Ja z perspektywy patrząc widzę, że jak nie jesteśmy pewni orkiestry, to zapewne jej w ogóle drugi raz nie posłuchamy.
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 06, 2005 10:44 am   

Czyli wychodzi, że muszą być na gazie żeby dobrze grać :) Faktycznie... zaufania to nie budzi...
Calinko... sprawa na razie utknęła w martwym punkcie... ale dzieki za dobre chęci :)
_________________

 
 
 
Calinka 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Lip 2005
Posty: 190
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 06, 2005 11:15 am   

Pusiaku jaśniej, dlaczego w martwym punkcie?
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 06, 2005 1:11 pm   

Aj bo mi teściowa raz mówi że są poprawiny innym razem że nie ma... więc na razie nie dzwonię póki nie będzie wiadomo po co :) Co będę człowiekowi głowe zawracać, żeby dzwonić za dwa dni, że jednak nie...
_________________

 
 
 
pawel.musaszi 


Wiek: 43
Dołączył: 26 Wrz 2005
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 30, 2005 3:51 pm   

Ja też wiele dobrego o nich słyszałem!!!I też jadę ich posłuchać w najbliższym czasie
_________________
Pozdrawiam!!!
 
 
Mario 

Dołączył: 13 Wrz 2005
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 02, 2005 9:30 pm   

Postaram się obiektywnie przedstawić plusy i minusy tego zespołu. Słuchałem ich i widziałem na weselu

+
Dobre i łodne głosy wokalistki i wokalisty
Entuzjazm i otwartość
Bardzo dobre bawienie gości
Gotowość dostosowania się do wymagań i gustów młodych

-
Słabe instrumentalium (tylko klawisze i gitara) reszta z minidisków a co za tym idzie
Trochę ubogie brzmienie
Dość drodzy jak na 3 osoby w zespole

Jak widać plusy przeważają i prawie się na nich zdecydowaliśmy. Byli na 2 miejscu z ok.20 przesłuchanych zspołów
 
 
Dan 


Dołączył: 08 Paź 2005
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 17, 2005 2:58 pm   

Miałem okazję widzieć zespół TIME. I zgadzam się z większością opinii, które padły tu na forum. Moim zdaniem największym atutem tego zespołu jest:
1. świetny kontakt z gośćmi,
2. lider zespołu (Pan Krzysztof) prowadzi bardzo dobrą konferansjerkę, robi to lekko, naturalnie, wesoło i przyjemnie (pod tym względem jest to najlepszy zespół jaki miałem okazję widzieć)
3. elastyczność - zespół jest otwarty na prośby i sugestie pary młodej.
4. przyzwoity wokal, szeroki repertuar.

Ale jak każdy zespół ma też pewne minusy:
1. trochę słabsze instrumentarium, więc jeśli ktoś liczy na biesiadę z akordeonem, saksofonem itp. to tu niestety TIME ma braki.
2. moim zdaniem, minimalnie za wysoka cena (ale pewnie to kwestia negocjacji).

Podsumowując ocena zespołu jest na czwórke z małym plusem. Moim zdaniem na wesela do stu osób, to zespół naprawdę bardzo dobry. Jeśli chodzi o wesela grubo powyżej stu osób to już troche gorzej, szczególnie jeśli ktoś chce biesiadę (gitara, akordeon, saksofon)przy stole.
_________________
Pozdrawiam!
 
 
magda81 


Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 19, 2005 10:21 pm   :)

wiec....... wybralam TIME :)
_________________
jeszcze tylko..

just married
Pozdrawiam Cię cieplutko Gość
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Gru 02, 2005 6:42 pm   

Zaczynam właśnie poszukiewania orkiestry i zastanawiam się nad Timem (kierując się opinią większości forumowiczów ;) ).

Czy moglibyście mi napisać (Ci, u których Time grał):
:arrow: kto śpiewa?
Kobieta? Mężczyzna? (możecie wskazać, który na zdjęciu Kryszki wyżej ;) )

:arrow: jaki mają repertuar?
Zależy nam zwłaszcza na utworach wykonawców zagranicznych (Rod Stewart, Eric Clapton, Elton John, Elvis Presley, Joe Coker, Leonard Cohen, Lou Reed, Louis Armstrong, Aerosmith, Bonnie Tyler, Metallica, The Beatels) - czy będą w stanie je zagrać i zaśpiewać dobrze?

:arrow: z jakiego rzędu kosztami należy się liczyć?

:arrow: czy mają stronę internetową?

Dziękuję :D
_________________
chez alma |
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl