Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
salony kosmetyczne - adresy+opinie
Autor Wiadomość
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 20, 2004 3:57 pm   salony kosmetyczne - adresy+opinie

polecamy kosmetyczki w różnych miejscach przy różnych problemach - może czas na zebranie tego w jednym miejscu

salon urody Beti na Retkinii (przełajowa - koło poczty) (tel.na priv)
-- ostatnio skorzystałam z tego salonu bo po prostu jest blisko - i mogę polecić, jesli to również jest dla kogos plus - bo kosmetyczka jest ok i poziom usług bez zażutu ale nie żeby rewelacja (jeszcze sprawdze dla porównania ten legendarny na placu kościelnym ;) )

pozatym znalazłam w sieci:

http://www.beautica.pl/

http://www.beauty.com.pl/ -- ten mieści się w tym odremontowanym kompleksie na Gdańskiej obok fotografa (przystanek tramwajowy)

[ Dodano: Wto Mar 08, 2005 10:25 am ]
prztestowany kolejny i zostanie chyba u mnie na dłużej :graba:
Kostki Napierskiego 3 (blok161) blok - taki długi przy stacji benzynowej - Retkinia

w salonie jest kosmetyczka - młoda dziewczyna - fachowe porady i makijaż ślubny b.dobry (50zł)
fryzjerzy: własciciel + dziewczyna - ceny dobre, nawet konkurencyjne bo upięcie na ślub wyniesie mnie 50 zł :mrgreen:

zatem polecam szukanie profesjonalistów w lokalnych salonach - ja tam weszłam bo zachęcił mnie wystrój - wcześniej nie widziałam tego salonu bo działa od maja zeszłego roku(2004).
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 12, 2006 2:48 pm   

ja moge polecic salon Yves Rocher. bylam stala klientka salonu na Piotrkowskiej (numeru nie pamietam). relaksujacy klimacik, osobny pokoik, mile panie, rewelacyjne masarze twarzy. polecam.
_________________
 
 
Sylwiątko 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Kwi 2006
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 13, 2006 11:03 pm   

Polecam salon Anety Rosińskiej na Piotrkowskiej 51 (wspólne drzwii z salonek Jacka Olejniczaka). ostatnio założyli mi tam akrylowe paznokcie i jestem bardzo zadowolona.Moja siostra chodzi tam do kosmetyczki i pięknie jej cerę z trądziku wyprowadza. Ceny może są troszkę wyższe ale niedużo. Za to pracują na naprawdę dobrych preparatach. Poza tym bardzo fajne dziewczyny. Naprawdę polecam. Jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby wyjść stamtąd niezadowola.
 
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 25, 2006 2:45 pm   

a moja kolezanka wlasnie polecila mi salon Sesja na Nowomiejskiej.
ceny przystepne, mozna placic karta i po czyszczeniu nie wyszla, jak to okreslila 'pokancerowana'.
_________________
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 17, 2006 10:28 am   

Polecam Instytut dr. Ireny Eris byłam na oczyszczaniu twarzy, zabiegów więcej niż w zwykły salonie i cena tego zabiegu niższa niż w innym salonie i bardzo dbają o klienta http://www.drirenaeris.pl/instytut/
Ostatnio zmieniony przez Agatka_P Sob Cze 17, 2006 10:29 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 28, 2006 11:20 pm   

byłam dzisiaj w Instytucie Kosmetycznym dr Ireny Eris na Kościuszki. moje wrażenia:
- klimatyzowane pomieszczenia
- wszyscy uśmiechnięci
- muzyczka relaksacyjna. słychać w całym salonie
- musiałam chwilkę poczekać na przygotowanie gabinetu. posadzono mnie w przemiłej "poczekalni" z rattanowymi mebelkami (2 leżanki), zaproponowano coś do picia
- przebiera się człowiek w białe, miekkie i pachnące "ubranko"
- pani kosmetyczka tłumaczy wszystko co robi, czym i jakie to ma działanie
- na początku krótki wywiad środowiskowy o nawyki żywieniowe, życiowe i przebyte choroby
- badanie stanu skóry
- na koniec dostałam super paczuszke z próbkami, opisami działań kosmetyków, folderami, ...
- dostałam też receptę na polecane kosmetyki i kolejne zabiegi
- cena niższa niż w salonie, do ktorego chodzi moja Mama, a gdzie standard okazał się niższy

POLECAM!!
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 29, 2006 12:10 pm   

szczako, jakbym mogła poprosić (na priv) info o cenach :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Cze 29, 2006 12:13 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 29, 2006 12:15 pm   

Szczako ty byłaś w salonie na Kościuszki jeśli dobrze myślę? Brałaś zabiegi na twarz czy na ciało też? Napisz coś więcej :mrgreen:

A i ja też poproszę o priva z cenami :mrgreen:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 29, 2006 12:26 pm   

tak, na Kościuszki. to jest budynek, w którym mieściła się (i nadal jeszcze chyba jest) restauracja Europa. trzeba wejść na pierwsze piętro.

tym razem poszłam tylko na oczyszczanie. po raz pierwszy zabieg ten był dla mnie w 100% przyjemny. wiem już, że zdecyduję się również na zabieg, który mi pani poleciła (na moją naczynkową cerę). wzięłam też ulotkę o jakimś zabiegu miętowym na ciało i muszę Wam powiedzieć, że to wygląda bardzo kusząco (szczególnie w te upały).
_________________
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 29, 2006 2:12 pm   

Szczako opowiedz coś o tych zabiegach do cery naczynkowej, mam ten sam problem :?
Co prawda jestem po zabiegu laserowym teraz ale musze uważac bo taką dendencje ma sie do końca życia :(
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 29, 2006 2:22 pm   

Lucky, tych na naczynka jesczenie robiłam. w cenniku są 4 różne. myślę, że wybiorę się jakoś w drugiej połowie lipca, to będę mogła powiedzieć coś więcej.

i mają jeszcze w tym salonie pakiety specjalne (np. popołudnie piękna, dzień piękna, zabiegi dla panny młodej i dla przyszłych mam).
_________________
Ostatnio zmieniony przez szczako Czw Cze 29, 2006 2:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 29, 2006 2:29 pm   

oo dla panny młodej :mrgreen:

Powiem mojej świadkowej (siostrze), żeby mi zrobiła dzień panieński w takim instytucie :mrgreen: Tyllko ciekawe ile kosztuje taka przyjemność :?
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 29, 2006 2:33 pm   

tego dla panny młodej nie ma akurat w cenniku, ale myślę, że cena podobna do popołudnia piękna. podobno zabiegi dobierają do każdej kobitki inne. takie, jakich akurat potrzebuje.
no i można tam wykupić taki bon na prezent dla kogoś innego. przy mnie jakiś pan kupował. wpłacasz jakąś kwotę i oni dają ładnie zapakowany bon na tą sumę do wykorzystania według potrzeb.
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 29, 2006 2:51 pm   

ooo, dla przyszłej mamy... to może sie jeszcze załapię :) w sierpniu np :)
_________________

 
 
 
Megusia 

Wiek: 40
Dołączyła: 01 Maj 2006
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 29, 2006 3:32 pm   

Polecam wam zajrzeć do salonu. Dostałam książeczkę z nazwą i cenami wszystkich zabiegów, a zabiegów jest mnóstwo więc trudno jest je wszystkie wymienić. Możecie o nich poczytać na stronie instytutu.
Cenowo- cóż, moim zdaniem nie jest drogo, ale decydując się na więcej niż 1 zabieg musimy się już liczyć z poważną sumką. A trudno wybrac tylko jeden :wink:

Zdam relację już za tydzień :lol:
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 30, 2006 11:47 pm   

mam zeskanowany cennik, więc nie trzeba się wybierać na Kościuszki. wystarczy dać mi znać ;)
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 31, 2006 9:58 am   

No Megusia, miałas zdac relacje po wizycie :)
_________________

 
 
 
Megusia 

Wiek: 40
Dołączyła: 01 Maj 2006
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 31, 2006 10:54 am   

Już się poprawiam :oops:

Samą wizytę w salonie wspominam bardzo miło. Zostałam poczęstowana napojem, dostałam też tuniczkę, szlafroczek i kapcie do przebrania. Pani Agnieszka, która się mną zajmowała, to przemiła osoba, która rozbawiła mnie swoją wiarą w horoskopy. Była zachwycona tym, że jestem zodiakalnym strzelcem :lol: .
Na początku zbadano mi stan i rodzaj skóry i tu moje wielkie zaskoczenie- okazało się , że mam naczyńkową cerę, o czym wcześniej nie wiedziałam. Następnie, przez około 1,5 godziny byłam poddawana przeróżnym zabiegom, podczas których mogłam się odprężyć i zrelaksować. Słuchałam spokojnej muzyki i wdychałam delikatne olejki.
Po zabiegu, dostałam darmowe próbki, a także kupiłam sobie kremik nawilżającym z filtrem 90- duży, no nie? Ale chociaż się nie martwię, że będę miałą czerwony nos :wink: .

Polecam ten salon gorąco. Po wyjściu poczułam się zrelaksowana i znacznie ładniejsza :D .
 
 
dorota20w 


Wiek: 40
Dołączyła: 12 Sie 2005
Posty: 144
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Lis 19, 2006 11:21 pm   

a może coś polecicie w Warszawie?
_________________



http://lemontea.blox.pl/html
 
 
mikotka 

Dołączyła: 12 Sty 2007
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 12, 2007 8:21 am   

A ja chodzę do Clarins na Zachodniej 101 . Chyba byłam jedną z pierwszych ich klientek bo otworzyli całkiem niedawno. A mój makijaż do ślubu był ich pierwszym (sierpień 2006 Był super :-) ).
chodzę tam regularnie , mają bardzo dobre kosmetyki a w środku jest po prostu ślicznie. Wszystkie kosmetyczki miłe i wyszkolone we Francji Teraz jestem ciężarówką więc chodzę na zabiegi dla ciężarnych, dwie godziny wspaniałego relaksu i odżywienia skóry, dzięki temu zero rozstępów i celulitu. Gorąco polecam! możecie obejrzeć na ich stronie www.orchidea.com.pl
pozdrawiam mikotka
 
 
Natalka 

Wiek: 37
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 12, 2007 8:54 am   

Polecam gorąco moją kosmetyczke szczególnie jeśli chodzi o paznokcie! pięknie maluje i zakłada świetne akryle. Jeszcze u nikogo nie widziałam ładniejszych jak te które ona zakłada. Poza tym robi makijaż na wesela i uroczystości. Na ścianach wisi mnóstwo dyplomów a salon na Ul.Aleksandrowskiej 100 miedzy blokami koło parku jest profesjonalny.Jest to doświadczona i baaardzo sympatyczna kobitka. Warto spróbować i miło spędzić czas.
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 10:50 pm   

Ostatnio byŁam w bardzo tu polecanym salonie dr Ireny Eris na tzw. diagnozie cery. ByŁo tak jak opisywaŁy moje poprzedniczki. Nadzwyczaj miŁo i profesjonalnie. Relaksacyjna muzyka, przyjemna atmosfera, peŁen profesjonalizm. Mimo, że diagnoza byŁa bezpŁatna, dostaŁam dużo ulotek i próbki kremów dostosowanych do mojej cery. Poza tym zostaŁam poinstruowana jakim zabiegom i kiedy powinnam się poddać. W czerwcu idę na oczyszczanie cery, w lipcu na zabieg pod nazwą "Mineralny koktajl" oraz na zabieg odżywczo-relaksujący pod oczy a w sierpniu na zabieg "Jedwabne dŁonie". Przynajmniej na razie mam taki plan :) Wydam na to wszystko ok. 550 zŁ. Ale ponieważ nigdy nie korzystaŁam z usŁug kosmetyczki to taka inwestycja w siebie mi się przyda, zwŁaszcza przed ślubem :D (tak mnie natchnęŁa Ancia19 :D )
 
 
kalina 

Wiek: 39
Dołączyła: 18 Sie 2007
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 27, 2007 1:29 pm   

Pisałam już o tym nieco w wątku o dermatologach. Polecam salon urody Teresa Chylińska na ul. Sitowie 14 ( zwłaszcza w leczeniu cery problematycznej i biopeelingu ) Mnie tam wyleczono z ciężkiej postaci trądziku w pół roku. Bardzo miły personel, indywidualne podejście do klienta. Bardzo duży wybór zabiegów kosmetycznych i dermatologicznych. Dosyć drogo, ale przy kolejnych wizytach mozna liczyć na upusty...no i dają po zabiegach kremy gratis :) Mnie starczają na ponad miesiąc ;) Po szczegóły piszcie na priv, jeśli chcecie ;)
pozdrawiam
_________________

Ślub cywilny 30.08.2008
 
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 29, 2010 8:15 pm   

Salon Kosmetyczny na Teofilowie ul. Parcelacyjna 9 (pn-pt 10-18 sb 9-14) nie drogo, miła obsługa i super zabiegi ;) Polecam zwłaszcza: zabieg kawitacyjny, przebijanie uszów, manicure, pedicure itp.
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
kukuka 

Wiek: 38
Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 29, 2012 12:48 pm   

Ja mogę z czystym sumieniem polecić salon Viviean na Kościuszki 101 i na Narutowicza 21, mają bardzo bogate menu jeśli chodzi o zabiegi. Można u nich zrobić prawie wszystko. Począwszy od zabiegów na twarz, na stopach kończąc. Polecam!
 
 
justine81 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2009
Posty: 595
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 08, 2012 12:24 pm   

Odświeżam wątek bo szukam dobrej i nie kosmicznie drogiej kosmetyczki do zabiegów pielęgnacyjnych (sama jeszcze nie wiem jakich, mam nadzieję, że mi doradzi). Mam cerę naczynkową, przez okres ciąży i karmienia nie mogłam stosować żadnych leków, teraz chcę doprowadzić się choć trochę do porządku.
_________________

Maciusiowy dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14968
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Paź 08, 2012 2:49 pm   

justine81, ja mam świetną koleżankę kosmetolożkę - a nie kosmetyczkę, ale ona jest w Sieradzu - chcesz namiar?
_________________


 
 
justine81 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2009
Posty: 595
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 08, 2012 6:22 pm   

Dorotka_, dzięki ale wolałabym w Łodzi :)
_________________

Maciusiowy dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14968
 
 
Justyss 

Wiek: 33
Dołączyła: 15 Wrz 2010
Posty: 70
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 10, 2012 8:32 pm   

Bardzo polecam Tatianę Freize, kosmetolog po Uniwersytecie Medycznym z wieloletnią praktyką :) Niezbyt droga, a bardzo profesjonalna i dokładna. http://www.frieze.republika.pl/
_________________
 
 
misia223 

Dołączyła: 01 Gru 2012
Posty: 30
Skąd: lodz
Wysłany: Sob Gru 01, 2012 12:15 pm   

ja tylko beayty centrum estetyki
_________________
M.
 
 
mmeg87 


Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 20, 2013 10:44 am   

Z czystym sumieniem mogę polecić kosmetyczkę z Salonu Beti na Armii Krajowej (Retkinia) bardzo fajna dziewczyna, służy zawsze poradą a przede wszystkim zna się na swojej pracy....Moja twarz w tej chwili wygląda o niebo lepiej :) :)
Natomiast jeśli chodzi o fryzjerkę polecam Monikę z salonu fryzjerskiego na Kostki Napierskiego (także Retkinia)chodzę do niej od kilku lat i jestem baaaardzo zadowolona :) :) :) :) POLECAM
_________________
 
 
CałaWymalowana 

Dołączyła: 25 Kwi 2013
Posty: 23
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Kwi 25, 2013 1:33 pm   

hmm, jeśli chodzi o Bełchatów, to polecam salon Szafir na Pabianickiej, oczywiście pod warunkiem, że zabieg wykonuje szefowa, a nie któraś z pracownic - im raczej nie ufam. no i mam wrażenie, że zrobiło się u nich trochę drogo. dlatego na poważniejsze zabiegi typu kawitacja czy mikrodermabrazja jeżdżę do Pabianic do gabinetu pani Krystyny Bartoszek na Konstantynowskiej. tam za taką przyjemność płacę jedyne 50zł, no i mają tam świetnej jakości sprzęt, używają bardzo dobrych kosmetyków i jako stała klientka zawsze mogę liczyć na jakiś upust :) no i mam po drodze do Portu ;)
 
 
Nata182 

Dołączyła: 08 Lis 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 08, 2013 11:32 am   salony kosmetyczne

Jeśli chodzi o salon w Łodzi to polecam Viviean
Robią tam zabiegi pielęgnacyjne, specjalizują się w depilacji laserowej, medycynie estetycznej i usuwaniu przebarwień czy naczynek. wszystko jest na ich stornie. Ja jestem bardzo zadowolona z wykonywanych usług tam.
 
 
Sajgonka 

Dołączyła: 22 Gru 2012
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 08, 2014 4:47 pm   

Usunięcie naczynek to jaki koszt?
 
 
Kasioludek 

Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 29
Skąd: Koluszki
Wysłany: Czw Sty 30, 2014 9:54 pm   Koluszki

Dla osób z okolic Łodzi polecam serdecznie salon Avocado przy ul. 11 Listopada w Koluszkach!
Świetna atmosfera, przemiła obsługa i przesympatyczne podejście do klienta.
A efekty murowane !
Robiłam tam paznokcie hybrydowe do ślubu, a już od tego czasu chodzę regularnie :-)

Polecam!
 
 
Andzia084 

Dołączyła: 26 Sty 2014
Posty: 14
Skąd: wyszukiwarka
Wysłany: Nie Lut 02, 2014 7:50 pm   

w Łodzi polecam Crystal Clinic na ul. Kasprzaka. Profesjonalna obsługa, fajne zabiegi, dziewczyny potrafią dobrze doradzić. Jest tam też fryzjer, dermatolog estetyczny, więc wszystko na miejscu. Polecam gorąco
dla zainteresowanych podaje link do strony : www.crystalclinic.pl
 
 
szaorma 

Dołączyła: 05 Mar 2014
Posty: 72
Skąd: Śląsk
Wysłany: Wto Kwi 29, 2014 10:16 am   

Sama szukam właśnie czegoś w Łodzi, bo mam swój ulubiony salon kosmetyczny w Tychach , czyli poprzednim miejscu zamieszkania, a tam mi aktualnie trochę nie po drodze ;) .
 
 
karra 

Dołączyła: 30 Kwi 2014
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 08, 2014 1:09 pm   

Ja znalazłam spis salonów z Łodzi na urodamemo.pl/szukaj/salony-kosmetyczne,11/łódź/. Mozna tam od razu zapisać się na zabieg nie wychodząc z domu.
 
 
Matrixx 

Wiek: 35
Dołączyła: 21 Maj 2014
Posty: 21
Skąd: z nikąd
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Sro Maj 21, 2014 11:36 am   

Polecam przejść się do BIO-SALON na Piotrkowskiej 182.
Rewelacja, jeden z najlepszych salonów kosmetycznych w Łodzi, robią duzo nietypowych zabiegów, trudnych, kriolipolize, bardzo fachowe podejście do strony medycznej.


Usunęłam reklamę z podpisu. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pon Sie 11, 2014 8:46 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl