Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Mac-erson
Pią Lis 21, 2014 10:05 am
"U FABRYKANTA"
Autor Wiadomość
joa 

Dołączyła: 02 Wrz 2004
Posty: 161
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Gru 27, 2004 10:42 am   "U FABRYKANTA"

Czy słyszeliscie cos o "U Fabrykanta"? Nie potrzebuje zdjec, bo sa na lodzonline, ale subiektywnych komentarzy-czy da sie tam zrobic wesele na jakies 60 osób?
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Mar 10, 2009 10:56 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 27, 2004 12:34 pm   

na zdjęciach wszystkiego nie widać i najlepiej samemu tam zajrzeć - dla mnie to odpada z powodu drogi dojścia - do sali dochodzi sie korytarzami mniej sympatycznymi co sama restauracja i co za tym idzie wychodzenie na zewnatrz w trakcie przyjęcia jest utrudnione - możan i zabładzić ;) pomijam wrażenie jakie to robi
 
 
joa 

Dołączyła: 02 Wrz 2004
Posty: 161
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Sty 23, 2005 6:40 pm   troche o Fabrykancie

Troche sie zmienilo od czasu, kiedy Agni była U Fabrykanta-wejscie jest wprost z ulicy pod baldachimem z nazwa knajpki, jest tam ładnie, nawet poczatkowo zarezeerwowalam termin na moje wesele. Załączam 2 zdjecia , warto sie tam przejsc.Własciciele sa bardzo kontaktowi i mysle , ze mozna sie dogadac we wszystkich kwestiach. Cena "talerzyka" to 100PLN, czyli niedrogo, bez alkoholu oczywiście, ale mozna sie dogadac, ze przynosi sie swój /pewnie po wykupieniu małego haraczyku/.Stoły moga byc ustawione tradycyjnie lub moga byc okrągłe.
Ja osobiscie znalazłam tam małe mankamenty i w koncu po zmienienu koncepcji co do wizji własnego wesela zdecydowałam sie na inny lokal.
Ale polecam, w przeciwieństwie do Sali Hera przy Łąkowej, którą równiez zwiedziłam.

fabrykant2.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 1426 raz(y) 75.95 KB

fabrykant1.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 1093 raz(y) 65.1 KB

 
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 28, 2005 12:43 am   

bylem w barze u fabrykanta uwazam ze wesele bylo udane
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 28, 2005 11:00 pm   

Filmowiec - poprosimy o szczegóły. Wesele było udane, bo goście się super bawili czy dlatego że ze strony organizacyjnej było bez zarzutu? Jakie było jedzenie, przybranie itp., proszę. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 29, 2005 2:12 pm   

ogolnie moge powiedziec ze wszystko bylo ok zarowno od strony organizacyjnej jak i zabawy, przybrania nie bylo ale lokal i tak mial fajny klimat
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
joa 

Dołączyła: 02 Wrz 2004
Posty: 161
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Sty 29, 2005 2:19 pm   przybranie :)

Własciciel U Fabrykanta twierdził, ze gdyby sie ktoś uwziął na dekoracje z balonikow, to moze to kosztowac 1 tysiac, ale on sam nie proponuje zadnych "przybrań' , bo sam lokal ma klimat /moze to trochce widac na moich zdjeciach/ i nie warto go umajac zadnymi ozdobkami.Zreszta Filmowiec napisal to samo.
 
 
 
ciastek 

Dołączyła: 28 Maj 2005
Posty: 0
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Cze 13, 2005 7:44 pm   

cześć poszukuję kogoś kto miał tam wesele
pozdrawiam :wink:
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Lis 18, 2005 9:33 pm   U Fabrykanta

Czy ktoś z Was zna tę salę?
Jeśli tak, to proszę o opinie :)

Łódź, Plac Zwycięstwa 2
tel. (0-42) 676 49 23
kom. 501 813 977


www.ufabrykanta.pl
_________________
chez alma |
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 18, 2005 9:34 pm   

A ona jeszcze istnieje? Bo mnie sie wydawało, że nie................ :mrgreen:
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Lis 18, 2005 9:36 pm   

No coś Ty? Naprawdę nie istnieje? :hm:

Cóż, pojadę za tydzień jak będę w Łodzi na ten plac Zywcięstwa i sprawdzę ;)

Czy wiesz na pewno??
_________________
chez alma |
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 18, 2005 10:10 pm   

Alma_ - połączyłam Twój wątek z już istniejącym, także przeczytaj sobie posty wzwyż. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Lis 18, 2005 10:17 pm   

Kryszka, dziękuję - szukałam go, ale musiał mi jakoś umknąć.

Po tym, co przeczytałam wyżej jestem nadal jak najbardziej zainteresowana - a więc - czy ktoś ma świeże opinie na temat tego miesca?

Czy może bajeczka ma rację i knajpka już nie istnieje?
_________________
chez alma |
 
 
Carme 

Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 17, 2007 9:26 pm   Ponownie U Fabrykanta

Witam, wracam ponownie do tego wątku - byliśmy właśnie oglądać salę U Fabrykanta na Placy Zwycięstwa i jestem ciekawa Waszych opinii na jej temat. Dawno nikt nic nie pisał więc może zgromadziła się już jakaś grupka mogąca podzielić się wrażeniami z imprez z tego miejsca.

Będę wdzięczna za wszelkie informacje (może jest coś na co warto zwrócić uwagę itp)
Z góry dziękuję i pozdrawiam!
 
 
Ropuucha 

Dołączyła: 06 Wrz 2006
Posty: 52
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Sty 18, 2007 3:54 pm   

Swojego wesela tam nie plauję, ale lokal w czasie poszukiwań sali odwiedziłam. Trzeba przyznać że ma swój klimat. Z właścicielem można wszystko ustalić ale trzeba dokłądnie ustalić szczegóły, bo mnie jakoś przekonywanie że będzie jak zechcę nie przekonuje... Mankamentem jest chyba położenie,b o co prawda można wyjść na zewnątrz i w koło jest zielono, ale nie jestem pewna czy po tym parku (skwerku) nie kręcą się jakieś niesympatyczne typy w nocy.
_________________
 
 
sauvignon_blanc 


Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 02, 2007 8:57 pm   

Moje wesele odbędzie się w tej restauracji.
Sala zdecydowanie nie spodoba się fanom tradycyjnych sal weselnych. Po pierwsze bo są dwie sale. ta na której się je: ładna i jasna i ta na której się tańczy: klimatyczna, troszkę ciemniejsza (ale bez przesady) z cegiełką na ścianach. Po drugie balony zupełnie tam nie pasują. I to są powody dla których spodobała się mnie :D

Super jest klimat i położenie. NIby w centrum, a jednak nie przy samej ulicy no i cena: 130zł za 4 gorące posiłki, tort, ciasta i soki bez ograniczeń.
_________________
Szczęśliwa mężatka.
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Pon Kwi 02, 2007 8:59 pm   

jak dla mnie suuuper sala!
_________________
 
 
sauvignon_blanc 


Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 02, 2007 9:04 pm   

Kochecka a macie tam wesele?
Bo jakoś nikt z forum nie miał, a chciałabym posłuchać odczuć innych ludzi.
_________________
Szczęśliwa mężatka.
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Pon Kwi 02, 2007 9:07 pm   

Nie, my mamy wesele w Sieradzu ale sala bardzo mi się spodobała.Fajny klimat!gdyby bylo coś takiego w Sieradzu to napewno byśmy wybrali!gratuluje wyboru
_________________
 
 
sauvignon_blanc 


Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 02, 2007 9:14 pm   

Dziękuję bardzo.
Mnie ta sala zachwyciła, zwłaszcza że pojechałam tam pomiędzy wizytami na salach typowo weselnych z balonami.
Szukaliśmy czegoś w cenie 130-140 za osobę i to jest (o ile mi wiadomo :) ) jedyna restauracja w Łodzi która oferuje menu w tej cenie. No i pomieści 100 osób
_________________
Szczęśliwa mężatka.
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Pon Kwi 02, 2007 10:10 pm   

naprawde uważam że swietny wybór.życzymy więc aby sala spelniła oczekiwania w praktyce :) a ile macie gorących posiłków?
_________________
 
 
sauvignon_blanc 


Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 11:16 pm   

Oj dawno nie zaglądałam do tego wątku.

Ciepłych posiłków jest 4 +ciasta, owoce i tort.
Jedyna "wada" to korkowe. 2zł od butelki. Ale jak się podliczy to wychodzi że przy 100 butelkach to raptem 200 zł więc do przeżycia. Można ewentualnie zamówc alkohol u nich(już bez korkowego) Sobieski za 23 zł. Wydaje mi się że cena nie jest super wygórowana,a płacimy tylko za to co faktycznie poszło.

Wiem, że mogą próbować oszukiwac, ale wtedy tuz przed weselem można poprosić o zbieranie wszystkich pustych butelek i po komisyjnym podliczeniu płacimy.
Ja nie będe tego mówiła wcześniej żeby sobie nie zaczeli składować pustych butelek na tydzień przed weselem :)
_________________
Szczęśliwa mężatka.
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 11:19 pm   

:hahaha: :hahaha:
_________________
 
 
sauvignon_blanc 


Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 11:25 pm   

No wiesz Kochecka, ja nie wiem co Cie tak rozbawiło :wink:

Mój pomysł na liczenie butelek.Phi.
Ten pomysł się zrodził kiedy zastanawialismy się skąd brac alkohol i nie dać się oszukać. Ale chyba będzie nasz bo mamy znajomego w hurtowni.

Tak więc liczenia pustych butelek nie będzie. Phi :D
_________________
Szczęśliwa mężatka.
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 11:29 pm   

tak tylko rozbawiło mnie liczenie butelek,ale przyznaje racje ze ostroznosci nigdy za wiele.każdy sposob jest dobry, byle skuteczny!dlatego u nas nie damy alkoholu pilnować obsłudze,tatusiowie będą pilnować a co! :)
_________________
 
 
sauvignon_blanc 


Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 11:33 pm   

No może jeszcze trzeba przemyśleć wzięcie psa stróżującego-jakby tatusiowie chcieli coś zjeść albo potańczyć :D
_________________
Szczęśliwa mężatka.
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 11:37 pm   

dobre :D chyba jakiś piesek się znajdzie :) a tak na poważnie to zamkniemy alkoholik pod kluczyk
_________________
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Sob Kwi 14, 2007 10:45 am   

z tym psem, świetny pomysł :)
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
anka0604 

Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 0
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Kwi 19, 2007 6:40 pm   

o co chodzi z tym butelkowym? Za każdą butelkę alkoholu 2zł?? Czy ta sala ma jeszcze jakieś ukryte koszty? Cena za osobę jest całkiem konkurencyjna, ale może się okazać, że przyjdzie płacić od widelca, obrusów, dekoracji czy jeszcze czegoś innego!!!
To jedyna sala jaką mogę wybrać w miejsce Boryny - a na którą upiera się mój chłopak!
Jekie są plusy i minusy sali u fabrykanta?? W weekend jadę z rodzicami i przyszłymi teściami.
Proszę jeśli wiecie coś o tej sali napiszcie:)
 
 
 
Ikaa 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Kwi 2007
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 21, 2007 4:49 pm   

Jeśli chodzi o to korkowe to wczoraj właściciel powiedział nam ze jest 3 zł od butelki, niezależnie od rodzaju alkoholu. To cena wzrosła w tak krótkim czasie?:) zastanawiamy też się nad tą salą, bo klimat fajny i faktycznie robi wrażenie tylko mam pewne watliwości jak się sprawdzają w praktyce te 3 sale, i gdzie najlepiej zrobić część jadalna czy w tej jasnej ( pierwszej od wejścia) czy w tej nowo oddanej ( ostatniej od wejścia), no i menu czy 4 ciepłe posiłki wystarczą?
Jesli ktoś miał tam wesele to proszę niech się wypowie jak wyglądała zabawa i jak się ta sala sprawdza i jak wyglądało to wszystko od strony organizacyjnej.
 
 
sauvignon_blanc 


Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 11:30 pm   

Ikaa może to zależy od terminu. My mamy wesele w maju i to nie jest jeszcze sezon weselny więc może jest taniej. Inaczej jest pewnie w czerwcu czy sierpniu.

My planujemy usadzić gości w tej ostatniej sali a w tej pierwszej będzie stół z ciastami i owocami i stoliczki gdyby ktoś chciał popatrzeć na tańczących.
Nasze wesele nie zacznie sie wcześniej niż o 20 więc 4 posiłki w zupełności wystarczą. Jak ktoś nawet zgłodnieje to po to są właśnie zakąski na stołach.

Jeśli chodzi o inne ukryte koszty to nie ma takich. Fabrykant to restauracja a nie dom weselny, a w restauracjach korkowe to standard.

Anka0604 jeśli chodzi o dekorację to ona faktycznie nie jest wliczona w cenę ale ja i tak tego nie przewiduję. Będą pokrowce na krzesłach i małe dekoracje z kwiatów na stołach-wg mnie to absolutnie wystarczy. Jeśli natomiast myślisz o dekoracji z balonów to one absolutnie nie pasują do takiego wnętrza.
_________________
Szczęśliwa mężatka.
 
 
kamenka 

Wiek: 41
Dołączyła: 17 Maj 2007
Posty: 0
Skąd: Łódka
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 11:08 am   

Kochane/i -witam!!! Planujemy ślub w kwietniu przyszłego roku, zaklepaliśmy już klasztor w Łagiewnikach, teraz szukamy sali. Wczoraj byliśmy "U Fabrykanta" i muszę przyznać, że miejsce bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło - ma klimat i charakter, które nam odpowiadają, podoba mi się oświetlenie, wielkość (planujemy wesele na 60 osób). Poważnie zastanawiamy się nad tym lokalem. Mam pytanko odnośnie jednej kwestii - gospodarze uparcie przekonywali nas do okrągłych stolików (po 6 do 10 osób) -że estetycznie,że b.się sprawdza. My myśleliśmy o opcji tradycyjnej-stół w podkowę. Co o tym sądzicie? Czy ktoś z was miał może wesele przy okrągłych stołach? Goście się nie poobrażali za "porozsadzanie"? Będę wdzięczna za opinie i pozdrawiam!! :)
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Sob Cze 02, 2007 8:53 pm   

Ładna restauracja :D naprawdę mi się podoba. Wystrój balonowy tam na 100% nie pasuje(a ja właśnie takiego nie lubię).
 
 
!gosia! 

Wiek: 41
Dołączyła: 05 Cze 2007
Posty: 67
Skąd: Kutno
Wysłany: Wto Cze 05, 2007 7:46 pm   

Bardzo podoba mi sie to miejsce (choc na razie widzialam tylko kilka zdjec). Ma swoj klimat i...okragle stoliki na ktorych mi zalezy :) Czy orientujecie sie , czy gdzies w poblizu jest jakis hotel, miejsce w ktorym moglabym ulokowac przyjezdnych gosci?
 
 
Ikaa 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Kwi 2007
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 07, 2007 9:27 pm   

Właściciel mówił, że jak się uda w nastepnym roku ( ale to na razie nic pewnego), na górze będą zrobione miejsca noclegowe.
_________________
Nasz Dzień to 14 czerwca 2008
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 07, 2007 10:12 pm   

Ja slyszalam same dobre opinie :) Jedzenie pyszne, wystroj ciekawy a okolica piękna :)
_________________
 
 
 
!gosia! 

Wiek: 41
Dołączyła: 05 Cze 2007
Posty: 67
Skąd: Kutno
Wysłany: Pią Cze 08, 2007 12:31 pm   

Byloby super gdyby wlascicielowi udalo sie zorganizowac te pokoje. ale nawet jesli nie, to jak na razie ta sala i tak jest moim faworytem wlasnie ze wzgledu na wystroj i polozenie:)
 
 
jo 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Maj 2007
Posty: 40
Skąd: z daleka
Wysłany: Sob Cze 09, 2007 10:42 am   

o wreszcie jakas sala godna zainteresowania..

a wiecie moze ile tam sie osob zmiesci?
 
 
 
!gosia! 

Wiek: 41
Dołączyła: 05 Cze 2007
Posty: 67
Skąd: Kutno
Wysłany: Sob Cze 09, 2007 1:35 pm   

Cytat:
Mam pytanko odnośnie jednej kwestii - gospodarze uparcie przekonywali nas do okrągłych stolików (po 6 do 10 osób) -że estetycznie,że b.się sprawdza. My myśleliśmy o opcji tradycyjnej-stół w podkowę. Co o tym sądzicie? Czy ktoś z was miał może wesele przy okrągłych stołach? Goście się nie poobrażali za "porozsadzanie"? Będę wdzięczna za opinie i pozdrawiam!! :)
[/quote]

Hej,
bylam raz na przyjeciu (chrzciny) gdzie byly oddzielne stoliki i naprawde sie to sprawdzilo. Nie zauwazylam zeby ktos sie obrazil. goscie mieli ze soba dobry kontakt no i od strony technicznej bylo to bardziej komfortowe ustawienie. Na wspomnianym przyjeciu bylo ok 40 osob. Nie wiem jak to by wygladalo przy znacznie wiekszej liczbie gosci ale ja na pewno sie zdecyduje na te okragle stoliki (bede miala ok 50-60 gosci).
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 19, 2007 8:59 am   

kamenka napisał/a:
Mam pytanko odnośnie jednej kwestii - gospodarze uparcie przekonywali nas do okrągłych stolików (po 6 do 10 osób) -że estetycznie,że b.się sprawdza. My myśleliśmy o opcji tradycyjnej-stół w podkowę. Co o tym sądzicie? Czy ktoś z was miał może wesele przy okrągłych stołach? Goście się nie poobrażali za "porozsadzanie"? Będę wdzięczna za opinie i pozdrawiam!! :)

Opinie znajdziesz w wątku o okrągłych stołach: http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=1416 :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
anka 

Dołączyła: 03 Mar 2007
Posty: 1
Skąd: /łódź
Wysłany: Czw Cze 21, 2007 9:47 pm   

Mam 30 czerwca wesele u Fabrykanta,
Zdecydowalismy sie na okragle stoliki bo na 90 osob taka opcja wydaje nam sie najlepsza - przy długich bedzie dosc ciasno, przy 90 osobach stoly proste ustawiaja w litere E.
Uwazam ze cena 125 zl za osobe ( w tym 5 cieplych posilkow- pamietajcie o zupie) jest cena bardzo dobra.
Korkowe 3zl w restauracjach to normalne ( korkowe maja rowiez w Dworku u Zieliskich)
W koszt wliczone jest 0,5l wody+ 0,5 l soku , za dodatkowe 5 zl od osoby napoje sa bez ograniczen, my kupujemy swoje
I to tyle na teraz , postaram sie napisac jak to wszystko wygladalo gdy wrocimy z wakacji
(polowa lipca)
P.S.Wlasciciel zaproponowal nam nawet zebysmy zadzwonili do pary ktora mial tam wesele z okraglymi stolikami zebysmy sie upewnili czy sie to sprawdzilo- nie zdaje mi sie, ze byla to sciema
 
 
Cytrynka81 

Dołączyła: 17 Cze 2007
Posty: 33
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Cze 25, 2007 9:19 am   

Dziewczyny czy 70 gosci weselnych nie zginie u Fabrykanta?
 
 
Abudabi 
żona swojego męża


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Kwi 2007
Posty: 434
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 25, 2007 4:37 pm   

Cytat:
korkowe maja rowiez w Dworku u Zieliskich

Byliśmy w piątek we Dworku - nie mają korkowego. Wcześniej pytałam Sajonary - również twierdz , że nie ma korkowego w Dworku Zielińskich :)
_________________

16.08.08
 
 
 
Cytrynka81 

Dołączyła: 17 Cze 2007
Posty: 33
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Cze 25, 2007 9:04 pm   

No wiec bylam dzisiaj z narzeczonym U Fabrykanta i ale oceniam na 4+

Wlasciwie jest wiecej plusow ale sa tez minusy.Oto jakie my zauwazylismy:

PLUSY +

* Ładny nietypowy wystroj,czysto i schludnie
* Duża przestrzeń
* Położenie-niedaleko od centruma jednak w parczku
* maja okragle stoly co robi lepsze wg mnie wrazenie estetyczne i organizacyjne
* Sa 4 posilki a nie 3 jak w wiekszosci ogladanych przeze mnie sal
* Na podescie jest fortepian,gdzie za 200zł zasiada pianistka i przygrywa do obiadu-romantycznie i z klasa:)
* Tańce i jedzenie moga sie odbywac albo na tej samej sali albo na 2 roznych=elastycznosc,kazdemu pasuje
* Nie robia wiecej niz 1 wesela rownoczesnie mimo 2-3 powierzchni salowych

MINUSY -

* Z zewnatrz fabryka prezentuje sie kiepsko,raczej taka troche rudera.Takze pierwsze wrazenie z zewnatrz jest na minus,za to ladne wnetrze moze zatrzec to pierwsze negatywne
* Jedzenie jest w formie bufetow-tylko cieple posilki sa serwowane do stolu,tak wiec jak zwlaszcza przy tych wielkich okraglych stolach podejrzewam efekt pustki,skoro beda tam staly tylko talerze na cieple posilki,dekoracje kwiatowe i napoje.

Ale gdyby mi nie wypalil inny lokal jaki mam na uwadze,to ten jest na drugim miejscu bo w sumie mimo minusow ktore mozna jakos mam nadzieje dogadac z wlascicielami (sympatyczni!) caly lokal jest fajny:)

MINUSY
 
 
anka 

Dołączyła: 03 Mar 2007
Posty: 1
Skąd: /łódź
Wysłany: Nie Lip 01, 2007 9:38 pm   

Było fajnie ( skromna żonka)
Stoliki okrągłe naprawdę polecam, goście bez problemu podchodzili do szwedzkiego bufetu, a na stolikach nie było pusto, bufet szwedzki bogaty - dużo jedzenia wzieliśmy ze sobą, goście chwalili sałatki, tańce były w sali pierwszej z oknami;
nie obawiajcie się parku na przeciwko nikt obcy nie krecił sie w pobliżu
U nas były 92 osoby ( 11 stolików) wszyscy siedzieli w jednej sali, 70-80 osób to chyba najlepsza liczba gości w tym lokalu,11 stolików moim zdaniem to maximum, najlepiej jakby było 9-10;
mają klimę, ale dla mnie trochę za ciepło było tylko, że prawie cały czas tańczyłam
Wszystkim znajomym podobało się wnętrze, nie było baloników etc. oświetlenie wystarcza za dekorację, my nawet zrezygnowaliśmy z ubierania krzeseł ( 5 zl za krzesło) w zamian zamówiliśmy w barze drinki ( 8 zł od drinka)
Parkiet trochę śliski, ale nie było żadnych wywrotek
I to chyba tyle
 
 
luka_brasi 

Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 0
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 02, 2007 12:00 am   

Witam,
my też zainteresowani jesteśmy urządzeniem tam wesela. Ciekawi jesteśmy co zamówiliście do jedzenia i jak to oceniacie. Alkohol mieliście własny czy wykupiliście w restauracji? A co możecie powiedzieć o obsłudze - kelnerzy się spisują i sprawnie obsługują gości?


---
Ania & Łukasz
Ostatnio zmieniony przez luka_brasi Pon Lip 02, 2007 1:27 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Cytrynka81 

Dołączyła: 17 Cze 2007
Posty: 33
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Lip 02, 2007 7:27 pm   

Ciesze sie ze chwalicie wesele w tym lokalu.Powiem szczerze ze jest on u nas na liscie w TOP3 ,obejrzelismy sporo innych lokali i ten ma nie tylko fajne gustowne wnetrze nie wymagajace dekoracji ale i okragle stoly oraz rozsadna cene.Rowniez czekam na blizszy opis menu weselnego,ilosc cieplych dan itp.Wazne ze nie bylo efektu pustych stolow bo tego sie balam.Jaka orkiestra u Was grala?:)
 
 
Nana 

Wiek: 37
Dołączyła: 06 Wrz 2006
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 13, 2007 12:56 pm   

Ja miałam tam wesele w czerwcu... i cóż, naprawdę bardzo fajna sala. Nie jest za duża.. u nas było trochę ponad 70 osób, stroły były ustawione w literę E. Wszyscy bardzo chwalili lokal. Jedzenie było bardzo dobre - wiem z relacji gości, bo sama nie zjadłam tej nocy praktycznie nic. Może zamówić u nich wódkę - co z tego co wyliczyliśmy bardziej sie opłaca - płaci się za tyle ile jest wypite. Nie wzięliśmy dekoracji - rodzice kupili białe kwiaty i powstawiali w wazony... Tam balony i inne takie zepsują efekt. Fakt, było trochę za ciepło, ale jakaś ma być klimatyzacja robiona.. coś facet mówił, ale nie wiem. Acha, superpomysł z drinkami w barze! ja byłam sceptyczna a potem okazało sie że poszło ponad 40 drinków! głównie kobiety, które nie piły wódki brały jakiś malibu etc., parę osób piło piwo wiec było ok. Jakby ktoś miał jakieś pytania to proszę się nie krępować:)
_________________
...Y'a du soleil et des nanas...
 
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lip 13, 2007 1:51 pm   

Hey wpisałam sobie tą salę jako do obejrzenia, mam tylko obawy, ze sie w niej "zakocham" i nie będę chciała oglądać innych.
Ogromnym jej plusem jest indywidulany, klasycznie łódzki styl. Pamiętacie może pub Fabryka, niby rudera, a coś w sobie miała (mnie porównuję restauracji do pubu - chodzi mi o "fabryczny styl").
Faktycznym minusem jak dla mnie jest braj miejsc noclegowych, a ponad 20 gości mam z poza Łodzi.
Napisałam maial i dość szybko otrzymałam odpowiedź:

jedyne terminy wolne to 18 i 25 .X.08 r., standardowa cena to 130,00 zł od osoby [konsumpcja,obsługa ,sala].
Pokoi gościnnych nie posiadamy, najbliższy hotel to Ibis i Boss.


Jak dla mnie, hotel Ibis, to lekka przesada. Tymbardziej, że w przypadku sal z miejscami do spania, można liczyć na special price :-)
 
 
anka 

Dołączyła: 03 Mar 2007
Posty: 1
Skąd: /łódź
Wysłany: Sob Lip 21, 2007 4:08 pm   

Wracając do naszego wesela U Fabrykanta :do z jedzenia wybralismy polewkę fabrykancką, schab faszerowany, eskalopki, gulaszową i żurek, stołu szwedzkiego nie próbowałam , ale rodzina i znajomi zachwycali się sałatkami,( chyba to już pisałam ) były nawet grzybki marynowane, gdy tylko czegos zabrakło zaraz było uzupełniane, obsługa ( młodzi ludzie ) naprawdę sie spisywali , tort hiszpański był świetny. Miałam zamówiony jeden posiłek wegetariański , a okazało się że przy stole są dwie wegetarianki i ta druga osoba też dostała coś dla siebie
Właścicielka dyskretnie wszystko nadzorowała i w razie jakiś wątpliwości kontaktowała sie z nami np. na początku mielismy tylko zamówione 40 drinków i gdy liczba przekroczyła 40 od razu nam to uświadomiła i uzgodnilismy ile jeszcze bierzemy, wódkę mieliśmy swoją ( bo nam taniej wyszło) na 92 osoby poszło ok 50 butelek wódki i 35 butelek wina , wódka podawana była mocno zmrożona i podawali ja kelnerzy.
U nas grał DJ z Pabianic, który widząc że zabawa w tzw. pociąg bardzo sie podoba grał przez 1,5h non-stop.
Jak będziecie mieli okrągłe stoliki to zróbcie sobie listę gości , którą można na sztaludze rozpiąć ( jest w lokalu), i wtedy wizytówki są juz niepotrzebne
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl