Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Mac-erson
Pią Lis 21, 2014 10:05 am
"U FABRYKANTA"
Autor Wiadomość
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 21, 2008 9:59 am   

Aggar - pomysł z tortem fajny, ale osobiście nie ryzykowałabym kilkukrotnego schodzenia z tej sceny z tortem na talerzyku w długiej sukni ślubnej i na obcasach.
No chyba że chcesz mieć ewentualnie filmik do "?miechu warte". :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
FABRYKANTKA 
Firma

Dołączyła: 17 Mar 2008
Posty: 0
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 21, 2008 10:43 am   

Wejście od drugiej strony jest ale też po schodach i wąskich. To jest wykonalne, tylko że z trudem. Jak juz powiedziałam możesz pogadać z włascicielami. Za moich czasów nie było to jeszcze praktykowane, ale... No i zanim się na to zdecydujesz to upewnij się że ci się będzie dobrze schodzic po tych schódkach.

pozdrawiam
 
 
shi-ann 

Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 23, 2008 9:51 pm   Tort

Skoro już mówimy o torcie, to ja chciałam zapytać jaki jest ten tort wliczony w cenę? Czy Młodzi mają jakiś wpłyn na niego? Mają jakiś wybór? Ja na przykład nie jestem do końca przekonana co do tortu piętrowego... Można poprosić o płaski, prostokątny?

I mam jeszcze jedno pytanie do Fabrykantki. Mnie ta kwestia co prawda zbytnio nie interesuje, ale rodzina mojego M. się dopytuje: Czy jedzenie, które po weselu zostanie na stołach możemy zabrać?

Pozdrawiam
_________________
Lepiej brać drzewo do lasu, niż zbierać chrust.
 
 
 
tomek_w 

Wiek: 47
Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 24, 2008 9:51 am   Re: Tort

shi-ann napisał/a:
Czy jedzenie, które po weselu zostanie na stołach możemy zabrać?


Z tego co ja wiem, to jedzenie można zabrać, tyle że chyba należy się uzbroić w jakieś pojemniki - tych lokal nie zapewnia.
 
 
 
ssysia 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 30
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 31, 2008 8:50 am   

FABRYKANTKO a czy jest taka możliwość że jak kupuje się swój alkohol żeby były butelki 0,7 ?? i czy wtedy korkowe się jakoś inaczej liczy czy tak samo??
 
 
FABRYKANTKA 
Firma

Dołączyła: 17 Mar 2008
Posty: 0
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 02, 2008 10:55 am   

Witajcie..
Przepraszam że tak długo się nie odzywałam, ale masa pracy... :/

Więc tak, co do tortu wliczonego w cenę: trzy pietrowy tort lodowy. Myślę że wystraczy pogadać z właścicielami, może jest jakiś wybór. Szczerze mówiąc nigdy się nie interesowałam tym, w jaki sposób młodzi wybierają tort.

Jeśli chodzi o butelkowe, to przykro mi ale w szczegóły finansowe pracownicy nie są wtajemniczani więc nie wiem ile wyniesie za butelkę 0,7 ale podejrzewam że więcej niż za 0,5. :)

Postaram się dowiedzieć czegoś i dac wam znać.

Jeżeli chodzi o jedzenie pozostałe po weselu, to nie ma najmniejszego problemu żeby je zabrać. I bez obaw: mamy pojemniki, więc nie musicie nic targać ze sobą. Jeszcze wam to pomożemy pakować ;)
 
 
ssysia 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 30
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 02, 2008 7:31 pm   

dzięki za odpowiedź :)

bo głupio mi dzwonić do Was do lokalu bo jeszcze tyle czasu do wesela a ja się już martwię o szczegóły :)

pozdrawiam ssysia
 
 
tomek_w 

Wiek: 47
Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 03, 2008 9:47 am   

Fajnie że macie na miejscu te pojemniki, w zeszłym roku jak rezerwowałem termin, to była jeszcze mowa o tym, żeby wziąć ze sobą :smile:
Za ok. tydzień będziemy na rozmowie w sprawie menu i innych szczegółów, więc pewnie dowiemy się wszystkiego. Zostały już tylko 23 dni :twisted:
 
 
 
elisa69 

Wiek: 54
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 191
Skąd: z Bałut
Wysłany: Czw Kwi 03, 2008 10:40 am   

Witam wszystkich Fabrykantow :smile:
Dowiedzialam sie od znajomego, ze w sali U Fabrykanta grywa pewien DJ, znajomy byl tam 3 razy na roznych imprezach typu imieniny-jubileusze i to byl zawsze ten sam DJ, wiec zakladam, ze jest przypisany i stad moje pytanie do Was.
Podobno to jest swietny DJ, sprawdzajacy sie w muzyce dansingowej, ja poszukuje wlasnie kogos takiego - czy ktos z Was ma moze namiar na niego?
Nikomu nie wejde w parade jesli chodzi o wesele, bo mam bardzo nietypowy termin, w srodku tygodnia.
Bede wdzieczna za namiar na priv. Pozdrawiam serdecznie wszystkich :)
_________________
Pozdrawiam - Ela
 
 
aggar 


Dołączyła: 07 Sty 2008
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 12:50 pm   

Ja natomiast mam pytanie do Fabrykantki lub kogoś kto już ma za sobą wesele w wybranym przez nas lokalu, a mianowicie: czy lokal ustawia weselne stoły w sobotę przed imprezą czy może wszystko szykowane jest w piątkowy wieczór? Chodzi mi o przypisanie miejsc konkretnym osobom, tak by nie trzeba było jechać tam w sobotę i robić tego tuż przed weselem. A może w ogóle się tego nie praktykuje, a cały plan rozpisany jest na szpalcie przed wejściem na salę?
 
 
FABRYKANTKA 
Firma

Dołączyła: 17 Mar 2008
Posty: 0
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 23, 2008 10:45 am   

Witam.

Stoły ustawiane są w sobotę. Para młoda wcześniej daje nam instrukcje siadania. Możliwe są dwa sposoby.
Wizytówki: rozkładamy na stołach zgodnie z instrukcją rozrysowaną na brudno.
Istrukcja siadania: rozwieszana na sztaludze przy wejściu.
Albo to i to. Stawiamy rozpiskę a dodatkowo na stołach są wizytówki.

I jeszcze butelkowe. Nie ma znaczenia czy butelki są 0,5 czy 0,7. Butelkowe bez zmian.

Pozdrawiam
 
 
ssysia 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 30
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 23, 2008 9:41 pm   

dziękujemy Fabrykantko za odpowiedź :)

pewnie jeszcze nie jeden głupkowaty problem wpadnie nam do głowy więc będziemy pisać :)

pozdrawiam ssysia
 
 
tomek_w 

Wiek: 47
Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 25, 2008 11:46 am   

No, jutro nasz dzień :mrgreen: Zaczyna dopadać mała trema. W sumie na naszym weselu "U Fabrykanta" odliczy się dokładnie 66 osób. Trzymajcie kciuki i po niedzieli postaram się coś napisać.
 
 
 
aggar 


Dołączyła: 07 Sty 2008
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 25, 2008 12:35 pm   

Trzymamy kciuki, życzymy udanego weselicha i czekamy na relację ;)
 
 
tomek_w 

Wiek: 47
Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 28, 2008 8:22 pm   

I już po :) Obiecałem relację, moja świeżo poślubiona żonka opisała swoje wrażenia na innym forum o podobnej tematyce, a ponieważ mogę się pod tym podpisać, wkleję za jej zgodą:

"(...) koszyczek z różnymi bajerami [kosmetyki w toalecie - t.w.] to akurat pomysł teściowej, osobiście polecam, zwłaszcza latem, kiedy makijaż lubi spływać - chusteczki i pudry jak znalazł.

Co do sali, z pewnością nie poleciłabym każdemu. Specyficzny, nastrojowy klimat nam akurat bardzo przypadł do gustu, podobnie jak wnętrza. Z pewnością nie jest to miejsce na tradycyjne wesela z wielką pompą i orkiestrą nastawioną na przyśpiewki - dla niektórych może być za ciemno i za "ponuro", wnętrza nie przypadłyby też pewnie do gustu osobom lubiącym nowoczesne, modernistyczne klimaty.

Jeśli chodzi o stronę techniczno-administracyjną - bez zastrzeżeń. Właściciele kontaktowi, wyluzowani, w pozytywnym tego słowa znaczeniu; kelnerzy sprawni, wyczuleni na wszelakie uwagi. Zbyt długo czekaliśmy na pierwszy obiad, miałam wrażenie sporego przestoju, jednak dalej było już bez zarzutu.

Sala taneczna - jak dla mnie rewelacja. Fajny parkiet, dużo przestrzeni, dj/orkiestra na scenie, brak nachalnych, zimnych świateł. Idealnie do nastrojowych kawałków:-), w razie zmęczenia można usiąść przy barze i napić się czegoś zimnego (bar jest czynny, u nas było akurat tak, że goście w razie specjalnych życzeń mieli płacić za siebie - nie wiem, czy ktoś skorzystał).

Sprawdził się też słodki bufet, który zafundowaliśmy gościom w sali dziennej. Babcie i ciotki były wniebowzięte, że mogą usiąść na kawce i ciasteczku. Można byłoby zaryzykować stół wiejski/rybny, ale słodki opcja z pewnością też była ok. Słodkości smaczne, zwłaszcza babeczki:-), nam do gustu bardzo przypadł tort weselny - lodowy, lekki, na śmietanie, z zamrożonymi owocami.

Jedzenie - jak dla mnie było idealnie, bo nie było go za dużo, a miało wyraźny smak i było dobrze skomponowane. Można powiedzieć, że pierwszy obiad był ilościowo skromny, ale ja akurat oceniam to na plus, bo nie słychać było jęków, że ktoś się przejadł, a porcje w większości zniknęły z talerzy. Podaliśmy polewkę fabrykancką jako pierwszą zupę, fajna alternatywa dla rosołu (brak długiego makaronu). Zupa wyraźna, mocno słonawa, dobrze rozgrzała gości.

?ałowaliśmy trochę, że tort nie wjechał do sali tanecznej, byłoby klimatyczniej (podano go w sali różowej) - ale to detal:-) "

Od siebie jeszcze dodam, że wszystko udało się świetnie, goście bawili się dobrze i byli zadowoleni. Z ciekawostek - zrobiliśmy naszym gościom mały prezent i na scenie odbył się 20-minutowy pokaz tańca flamenco naszej znajomej instruktorki. Tego typu niespodzianki chyba się sprawdzają na weselach i zapadają w pamięci gości, jeśli macie jakieś pomysły na niestandardowe rozwiązania, to śmiało - polecam :)
 
 
 
FABRYKANTKA 
Firma

Dołączyła: 17 Mar 2008
Posty: 0
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 9:20 am   

Cieszę się że się podobało i przykro mi że mnie tam nie było niestety... :/

Ale, ale drogi Tomku, ten post z wczoraj to już nie był pisany przez kawalera ;)

Gratulacje i powodzenia...

Pozdrawiam
FABRYKANTKA

PS. Ssysia - bez krempowania, pytajcie o każdą pierdołę, po to tu jestem.
 
 
kamenka 

Wiek: 41
Dołączyła: 17 Maj 2007
Posty: 0
Skąd: Łódka
Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 12:06 pm   

Pięknie, nie zmienił stanu cywilnego;-)

Ale obrączkę nosi, zapewniam!!! :)
 
 
martynika2008 

Dołączyła: 02 Maj 2008
Posty: 0
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Maj 02, 2008 4:28 pm   sale weselne

Kochani, mialam niecale 2 miesiace temu swoeje wesele (110 osob) U Fabrykanta: sami zobaczcie na stronie www
POLECAM CALYM SERCEM! Super sala, przepyszne jedzonko, naprawde bardzo pieknie nakryte stoly...a stol ze slodyczmi ech...Obsluga do ostatniej chwili oddana i usmiechnieta-nie ma rzeczy nie do zalatwiena. Moi goscie byli zachwyceni. I co wazne! Maja scene dla zespolu! Goraco polecam
_________________
Martynisia
 
 
Aida 

Wiek: 42
Dołączyła: 27 Lut 2008
Posty: 82
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 20, 2008 6:31 pm   Re: sale weselne

martynika2008 napisał/a:
Kochani, mialam niecale 2 miesiace temu swoeje wesele (110 osob) U Fabrykanta: sami zobaczcie na stronie www
POLECAM CALYM SERCEM!


Ja będę miała wesele U Fabrykanta :) Cieszę się, gdy ktoś chwali to miejsce :jupi:
Czy możesz mi napisać na PRIV, jak rozplanowaliście swoje wesele w tym lokalu? Czy stoły były okrągłe? Na której sali mieliście jedzenie, a na której orkiestrę i tańce? I co polecasz do jedzenia? Pozdrawiam. !!
_________________
 
 
Marek.sanremo 
Firma

Wiek: 51
Dołączył: 16 Maj 2008
Posty: 0
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 20, 2008 6:50 pm   jestem ciekaw

Jestem ciekaw czemu takie fajne to wesele u fabrykanta było....
_________________
Pozdrawiam i zapraszam do sanremo
 
 
shi-ann 

Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 20, 2008 8:58 pm   

Czyżby u Fabrykanta założono klimatyzację? Coś tam na stronie nowego zauważyłam... I zdjęcia na stronie się pozmieniały, jest kilka nowych. Fajnie.
_________________
Lepiej brać drzewo do lasu, niż zbierać chrust.
 
 
 
summer-sun 


Wiek: 39
Dołączyła: 09 Lis 2006
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 23, 2008 9:25 pm   

nie zdawałam sobie sprawy że wybór sali weselnej może sprawić tyle kłopotów :roll:

Fabrykant jest boooski, ale ta różowa sala jakaś ciasna mi się wydała no i nijak tam wygodnie nie usadzimy naszych ewentualnych 100 gości :cry:
poza tym- szczerze, jak jest z jedzeniem ?? czy nie za mało??
_________________
 
 
 
aggar 


Dołączyła: 07 Sty 2008
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 23, 2008 10:04 pm   

A może usadź gości w sali balowej, tak jak jest to przedstawione na zdjęciach na stronie internetowej, ona jest na pewno większa od różowej, a wówczas różowa sala mogłaby być taneczną?
 
 
sauvignon_blanc 


Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 02, 2008 11:18 am   

2 tygodnie temu u Fabrykanta odbyło się nasze wesele.

Sala jest piękna i bardzo klimatyczna. Przywitanie odbyło się w pierwszej sali tuż przy wejściu-goście mieli okazję zobaczyć gdzie stoi stół słodki :)

W tym miejscu duży plus dla obsługi-tak jak prosiliśmy zamiast szampana mieliśmy sok jabłkowy z gazowaną woda mineralną.
Obiad był bardzo dobry i ładnie podany. Reszta ciepłych posiłków tak samo. Na pierwsze danie podano Polewkę Fabrykancką, goście byli zadowoleni że jest coś innego niż tradycyjny rosół.
Obsługa była sprawna i szybka-na uwagi mojej mamy (głównodowodzącej ;) ) reagowali bardzo szybko.
Tort został podany w sali ze sceną-nie było rac tak jak sie umawialiśmy-kolejny plus. był bardzo dobry-kilka osób mówiło to po weselu.

Alkohol mieliśmy swój-nie było z tym problemu. Została ponad połowa ;)

Rozliczyliśmy się po zakończeniu imprezy co bardzo mnie ucieszyło bo nie było sytuacji w której moja mama musiałaby zniknąć na kilkanaście minut.


Tak jak już pisałam jesteśmy bardzo zadowoleni że zdecydowaliśmy się na Fabrykanta.
Na gratulacje zasługuje również kierownictwo sali bo wszelkie ustalenia przed zostały dotrzymane. Również po zakończeniu imprezy z niczym nie było problemu- pożyczyli nam pojemniki i pozwolili odwieźć po weekendzie. Ich podejście do klienta załsuguje na brawa.
_________________
Szczęśliwa mężatka.
Ostatnio zmieniony przez sauvignon_blanc Pon Cze 02, 2008 11:18 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
shi-ann 

Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 02, 2008 5:38 pm   

Sauv, a masz zdjęcia torta? Jestem bardzo ciekawa jak wygląda.
I wogóle może jakieś zdjęcia stołów?

Stoły miałaś okrągłe czy tradycyjne?

Pozdrawiam
Ania
_________________
Lepiej brać drzewo do lasu, niż zbierać chrust.
 
 
 
sauvignon_blanc 


Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 02, 2008 7:39 pm   

Tak wyglądał nasz tort. Nie było rac bo nie chcieliśmy, figurki nie bardzo mi się podobały ale zupełnie nie pomyślałam o tym żeby na to zwrócić uwagę jak ustalaliśmy menu-więc moja wina :-)



Mieliśmy okrągłe stoły, a zakąski stały na stole szwedzkim-niestety nie mam zdjęcia ale widziałam na filmie i wyglądał bardzo apetycznie-szkoda że nic z niego nie zjadłam ;)




Zapomniałam dodać że tort był pycha. Z bezą, lodami i bitą śmietaną :razz:
_________________
Szczęśliwa mężatka.
Ostatnio zmieniony przez sauvignon_blanc Pon Cze 02, 2008 7:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Cze 03, 2008 6:38 am   

Sala wygląda pięknie :-)
_________________

 
 
 
aggar 


Dołączyła: 07 Sty 2008
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 10, 2008 2:34 pm   

Sauvignon_blanc wierzę, że tort był przepyszny, już jak nam Pani, z którą podpisywaliśmy umowę opisywała z czego jest zrobiony to mi ślinka ciekła...tylko po obejrzeniu zdjęcia zastanawiam się czy nie jest za mały. Wystarczyło dla wszystkich Waszych gości?
 
 
sauvignon_blanc 


Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 10, 2008 2:48 pm   

Zdecydowanie nie jest za mały-część została ale jako że był z lodami to potem nie nadawał się do jedzenia, więc go nie zabieraliśmy ;)

Nasz był na prawie 90 osób. Na tym zdjęciu może wygląda na mniejszy niż w rzeczywistości bo zdjęcie jest robione pod kątem.
_________________
Szczęśliwa mężatka.
 
 
kamis 

Wiek: 38
Dołączyła: 14 Lip 2008
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 15, 2008 1:24 pm   

Strasznie mi sie podoba ta sala :lol: i chyba sie na nia zdecydujemy. tylko marwi mnie to ze Pani ktora z nami rozmawiala powiedziala ze gosci-90 osob- bedzie trzeba usadzic w sali tanecznej a do tanczenia bedzie sala dzienna :zalamany: a nam sie bardziej podoba: sala do jedzenia- rozowa, a do tanczenia- ta taneczna ze scena. Czy ktos z Was mial tam wesele na ok.90 osob :?: jak bylo z rozstawieniem stolow i czy bylo wystarczajaco duzo miejsca w sali rozowej przy wyborze stolow okraglych :?: jeszcze jedno pytanie: doszly mnie sluchy, ze w miesiacach letnich jest tam bardzo goraco i duszno, czy to prawda :?: a i jeszcze jedno: Pani Fabrykantka powiedziala, ze poleci nam jakas osobe do dekoracji stolow tzn. jakies zywe, biale kwiaty na stolach, czy ktos korzystal z uslug tej Pani Dekoratorki :?:
 
 
rozalka78 


Wiek: 46
Dołączyła: 16 Sty 2008
Posty: 38
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lip 17, 2008 9:17 pm   

Witam wszystkich!
Czy ktos z was posiada może zdięcia z ustawienia stołów klasycznych???
Nie potrafimy sobie ich tam wyobrazić.
_________________
rozalka78
 
 
kamis 

Wiek: 38
Dołączyła: 14 Lip 2008
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 18, 2008 8:23 am   

Rozalko78 na stronie Fabrykanta jest jedno zdjecie przedstawiajace sale rozowa z klasycznie ułozonymi stolami :-) Innych zdjec tez nie widzialam.
 
 
shi-ann 

Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 02, 2008 9:18 pm   

Już od ponad miesiąca jest na stronie Fabrykanta wiadomość o nowym lokalu. Otwarcie miało być pod koniec czerwca.
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?
Może Fabrykanta zdradzi jakieś szczegóły?
_________________
Lepiej brać drzewo do lasu, niż zbierać chrust.
 
 
 
alex 

Dołączyła: 03 Sie 2008
Posty: 0
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 03, 2008 2:24 pm   

witajcie. do tej pory tylko czytałam wasze spoty ale w końcu zdecydowałam się napisać :) mam wesele u fabrykanta we wrześniu 2009 na około 100 osób i chcemy rozkład jedzenie w różowej sali, tańce w środkowej a w tej z oknami słodki stół. mam pytanie do fabrykantki albo do osób które już miały tu wesele. czy przy takim układzie te powiedzmy 100 osób nie "zginie" w tej sali do tańczenia? ona jest dość duża a wiadomo że nigdy wszyscy na raz nie tańczą. i jeszcze jedno pytanko. czy przy takim układzie te 10 stolików w różowej sali nie powoduje ze jest ciasno i ludzie obijają się o siebie jak np. podchodzą do szwedzkiego stołu? byliśmy w ostatnia sobotę obejrzeć salę przygotowaną do wesela i było właśnie 10 stolików w różowej sali. przyznam że było trochę ciasno ale z drugiej strony nie wyobrażamy sobie innego układu bo taki zdecydowanie najbardziej nam się podoba, pozostałe opcje raczej nie :/
 
 
rozalka78 


Wiek: 46
Dołączyła: 16 Sty 2008
Posty: 38
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Sie 03, 2008 11:07 pm   

kamis napisał/a:
Rozalko78 na stronie Fabrykanta jest jedno zdjecie przedstawiajace sale rozowa z klasycznie ułozonymi stolami :-) Innych zdjec tez nie widzialam.





Witam.
?le sformułowałam nasze zapytanie,a raczej zapomniałam podkreślić iż interesuje nas zdięcie tradycyjnych stołów na sali ze sceną.Mamy małą ilość osób (60) i nie chcemy rozdzielać gości po salach bocznych.Gdyby ktoś z was posiadał takowe zdiatko z tej właśnie części lokalu będziemy wdzięczni.POZDRAWIAM
_________________
rozalka78
 
 
tomek_w 

Wiek: 47
Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 05, 2008 10:17 am   

alex napisał/a:
witajcie. do tej pory tylko czytałam wasze spoty ale w końcu zdecydowałam się napisać :) mam wesele u fabrykanta we wrześniu 2009 na około 100 osób i chcemy rozkład jedzenie w różowej sali, tańce w środkowej a w tej z oknami słodki stół. mam pytanie do fabrykantki albo do osób które już miały tu wesele. czy przy takim układzie te powiedzmy 100 osób nie "zginie" w tej sali do tańczenia?


Witaj :) , mieliśmy tam wesele w kwietniu, przy tym samym układzie (jedynie stół weselny ustawiony klasycznie w "U"), bawiło się dokładnie 66 osób i mogę Cie uspokoić, że nawet przy założeniu że oczywiście nie wszyscy na raz tańczyli, to nikt nie zginął na dużej sali ze sceną. Było dość swobodnie, ale napewno nie pusto, czyli wg mnie właśnie idealnie :)
 
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 05, 2008 1:12 pm   

shi-ann z tego co się podpytaliśmy w trakcie oglądania sali ten nowy lokal będzie otwarty gdzieś tak pod koniec sierpnia ale będzie to restauracja na 30 góra 40 osób
 
 
 
brena 

Dołączyła: 12 Wrz 2008
Posty: 0
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 8:22 pm   

witam,

na ile maksymalnie osób można zrobić wesele u fabrykanta? tak, żeby nie było za ciasno oczywiście :)
pozdrawiam
_________________
mo
 
 
pearlania 

Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 34
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 10:00 pm   

Kociadło napisał/a:
shi-ann z tego co się podpytaliśmy w trakcie oglądania sali ten nowy lokal będzie otwarty gdzieś tak pod koniec sierpnia ale będzie to restauracja na 30 góra 40 osób


Na stronie fabrykanta są już zdjęcia z nowego lokalu. Ma być to miejsce na mniejsze przyjęcia ale klimat już nie ten, co na placu zwycięstwa :(
_________________
 
 
 
aggar 


Dołączyła: 07 Sty 2008
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 14, 2008 3:21 pm   

brena napisał/a:
witam,

na ile maksymalnie osób można zrobić wesele u fabrykanta? tak, żeby nie było za ciasno oczywiście :)
pozdrawiam

Moja koleżanka bawiła się "U Fabrykanta" w sylwestra, było wtedy 140 osób; twierdziła, że było ciasno. Moim zdaniem 100-110 osób to będzie w sam raz.
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 10:04 am   

Witajcie
Bylismy w zeszla sobote U Fabrykanta, spotkanie mile, panie kontaktowe :) Generalnie sala bardzo nam sie podobala bo wlasnie szukalismy czegos takiego z klimatem :) ( no moze procz toalet ale moze jeszcze nie sprzatniete byly ;) ) menu bardzo nam odpowiada, cena zreszta takze. Jak dla nas minusami byl brak parkingu wydzielonego ( czesc naszych gosci przyjedzie autobusem) oraz noclegu ( wiem ze maja podpisana umowe z Campanille ale 180 zł za pokoj dwuosobowy ze sniadaniem to jest normalna centa i troszke jak dla nas za duza) gdybysmy mieli sie decydowac na te sale to z pewnoscia wzielibysmy okragle stoly ( mojemu M sie nie podobalo ze jest to plyta pilsniowa na jednej nodze). Reasumujac - mimo kilku malych minusow z pewnoscia wzielibysmy ta sale, gdybysmy nie pojechali dalej. Jak dla nas byla na drugim miejscu :)
Pozdrawiam
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
aggar 


Dołączyła: 07 Sty 2008
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 8:46 am   

Witaj :) , mieliśmy tam wesele w kwietniu, przy tym samym układzie (jedynie stół weselny ustawiony klasycznie w "U"), bawiło się dokładnie 66 osób i mogę Cie uspokoić, że nawet przy założeniu że oczywiście nie wszyscy na raz tańczyli, to nikt nie zginął na dużej sali ze sceną. Było dość swobodnie, ale napewno nie pusto, czyli wg mnie właśnie idealnie :) [/quot
Tomku, napisz proszę jak załatwiłeś te 66 osób. Kiedy szukaliśmy sali Fabrykant był jedyną salą, która nie ustaliła sobie minimum 80 gości na weselu, tylko 70. Nam to bardzo pasowało, bo w naszych założeniach mamy mieć tak około tej liczby, ale zawsze ktoś odpada, i pani dała nam do zrozumienia, że za te brakujące osoby (do pełnej 70-tki) trzeba będzie zapłacić. Płaciłeś za tę brakującą czwórkę, czy waśnie dlatego że była to tylko czwórka to Wam darowali?
Pozdrawiam :)
 
 
tomek_w 

Wiek: 47
Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 25, 2008 10:52 am   

aggar napisał/a:
Tomku, napisz proszę jak załatwiłeś te 66 osób. Kiedy szukaliśmy sali Fabrykant był jedyną salą, która nie ustaliła sobie minimum 80 gości na weselu, tylko 70. Nam to bardzo pasowało, bo w naszych założeniach mamy mieć tak około tej liczby, ale zawsze ktoś odpada, i pani dała nam do zrozumienia, że za te brakujące osoby (do pełnej 70-tki) trzeba będzie zapłacić. Płaciłeś za tę brakującą czwórkę, czy waśnie dlatego że była to tylko czwórka to Wam darowali?
Pozdrawiam :)


Braliśmy ślub w kwietniu, natomiast minimalna liczba gości (nie wiem czy nie było mowy nawet o 80-ciu) obowiązuje u nich w najbardziej popularnym ślubnym okresie, czyli czerwiec-wrzesień. Dlatego my nie mieliśmy z tym akurat problemu, jeśli dobrze pamiętam to w naszej umowie z "Fabrykantem" określona była ilość osób 60, która mogła się zmniejszyć nie więcej niż o 5, natomiast zwiększyć już dowolnie.
Pozdrawiam :cool:
 
 
 
Aga1987 

Wiek: 37
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 02, 2008 6:16 pm   

Mam pytanie czy ktoś wie może jakie są teraz koszta za osobę?? Bardzo mnie to interesuje. I zastanawiam się czy jak będziemy mieli 80 osób to nie bedzie za dużo? I powiem szczerze że zastanawiam się jak jest z tymi salami, przez nie sie przechodzi czy jak one są zmieszczone?? Dziękuje za odpowiedź :)

[ Dodano: Czw Paź 02, 2008 7:18 pm ]
ppola napisał/a:
Witajcie
Bylismy w zeszla sobote U Fabrykanta, spotkanie mile, panie kontaktowe :) Generalnie sala bardzo nam sie podobala bo wlasnie szukalismy czegos takiego z klimatem :) ( no moze procz toalet ale moze jeszcze nie sprzatniete byly ;) ) menu bardzo nam odpowiada, cena zreszta takze. Jak dla nas minusami byl brak parkingu wydzielonego ( czesc naszych gosci przyjedzie autobusem) oraz noclegu ( wiem ze maja podpisana umowe z Campanille ale 180 zł za pokoj dwuosobowy ze sniadaniem to jest normalna centa i troszke jak dla nas za duza) gdybysmy mieli sie decydowac na te sale to z pewnoscia wzielibysmy okragle stoly ( mojemu M sie nie podobalo ze jest to plyta pilsniowa na jednej nodze). Reasumujac - mimo kilku malych minusow z pewnoscia wzielibysmy ta sale, gdybysmy nie pojechali dalej. Jak dla nas byla na drugim miejscu :)
Pozdrawiam
ppola mam pytanie, jeśli można wiedziec to jaka salę wybraliście?? Pozdrawiam :)
 
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Czw Paź 02, 2008 6:27 pm   

Sale sa przechodnie najpierw jest mala jakby kawiarenka - podobno stoja tam kawiarniane stoliczki i ciasto w czasie wesela, potem jest druga ze scena - sala do tanczenia i na koncu sala jadalna. Ludzie sie nie zgubia bez obawy. Na 80 osob jest to idealne miejsce ale juz dla 100 chyba nie do konca. Cena byla 150 + 5 zł za pokrowce.
My w efekcie wybralismy Czarny Staw w Adamowie kolo Aleksandrowa
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Aga1987 

Wiek: 37
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 02, 2008 7:00 pm   

Dziękuje Ci za szybka odpowiedź. :) Pozdrawiam :)
 
 
 
gohnia 


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 335
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 31, 2008 5:28 pm   

Hej wszystkim :)

Wczoraj zarezerwowaliśmy Fabrykanta na własne wesele :) Bardzo podoba mi się klimat tego miejsca i to wlaśnie bylo głównym kryterium.

Chciałam zapytać osoby, które miały tam wesele czy mogłyby podzielić się zdjęciami, które pokazałyby wystrój sali.
Czy stawialiście na stołach kwiaty?
_________________
Ostatnio zmieniony przez gohnia Pią Paź 31, 2008 5:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kamis 

Wiek: 38
Dołączyła: 14 Lip 2008
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 09, 2009 3:36 pm   

Widze ze cos Fabrykant "umarł" na forum. Troszke mnie to martwi bo mam wesele w 2010 a tu nikt nic nie pisze:( może ktoś miał ostatnio tam wesele i napisze cos nowego o swoich wrażeniach:)
 
 
aggar 


Dołączyła: 07 Sty 2008
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 09, 2009 5:40 pm   

Temat faktycznie "umarł", też czekam na jakąś relację weselną i ewentualne wskazówki.
Kamis nic się nie martw, ja mam tam wesele za pięć miesięcy i NA PEWNO opiszę jak było :)
Na razie mogę napisać tylko tyle, że moja kuzynka była tam na weselu w grudniu i bardzo zachwalała jedzenie, wg niej było pyszne. Goście będą zadowoleni bo ja pewnie niewiele będę w stanie przełknąć :)
 
 
kamis 

Wiek: 38
Dołączyła: 14 Lip 2008
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 09, 2009 5:55 pm   

No to super bo juz sie zastanawiałam czy by tam nie pojechac i sprawdzic czy wszystko jest ok:) Mowisz ze jedzonko super?!?! świetnie, bardzo sie ciesze bo moja rodzinka lubi pojesc:) Czekam na Twoją relację z niecierpliwością:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl