Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Mac-erson
Pią Lis 21, 2014 10:05 am
"U FABRYKANTA"
Autor Wiadomość
OkO 
Firma

Dołączyła: 19 Wrz 2007
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 12, 2010 4:19 pm   

Pierwsza będę ja 23 Maja;)
 
 
Barbarina 

Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 5
Skąd: Łódź, Italia
Wysłany: Sob Mar 13, 2010 8:48 pm   

Kurcze, to rzeczywiście jesteś pierwsza. Kiedy widziałaś salę?? bo jestem ciekawa czy prace na budowie się posunęły do przodu ;) na ile osób macie wesele, robicie stoły okrągłe czy tradycyjnie??
Trochę mi ulżyło że jest jeszcze ktoś przed nami :]
 
 
OkO 
Firma

Dołączyła: 19 Wrz 2007
Posty: 37
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sob Mar 13, 2010 10:23 pm   

Barbarina napisał/a:
Kiedy widziałaś salę?? bo jestem ciekawa czy prace na budowie się posunęły do przodu ;) na ile osób macie wesele, robicie stoły okrągłe czy tradycyjnie??
Trochę mi ulżyło że jest jeszcze ktoś przed nami :]


To wprawdzie nie wesele ale duża jak na specyfikę imprezy;) komunia .Salę widziałam wczoraj:)
Prace wykończeniowe trwają i robota idzie pełną parą . Co do stołów to niesety nie mogę się zdecydować:( Napewno bardziej efektownie wyglądają okrągłe ale odbiegają od przyzwyczajeń gości. Pozdrawiam:)
Ostatnio zmieniony przez OkO Sob Mar 13, 2010 10:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pszczółka 


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Mar 2010
Posty: 37
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Wto Mar 23, 2010 6:36 pm   

Byłam wczoraj w filii na Ulicy Michała...
Czy tam naprawdę odbywają się przyjęcia weselne?
Jak weszłam, to zobaczyłam lokal, w którym można napić się piwa i ewentualnie zamówić chipsy, choć przed wejściem widnieje napis "Restauracja" i do wglądu jest menu.
Wystrój to czerwone kanciaste siedziska, po dwa do stolika. Lokal jest maleńki, nic nie zapowiadało, by gdzieś schowana była jakaś salka.
 
 
Aqua 

Dołączyła: 07 Kwi 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 07, 2010 10:31 am   

Wczoraj zarezerwowaliśmy na 4 czerwca 2011 Rezydencje u Fabrykanta.
Pan Krzysztof zapewniał, że w tym roku w maju odbędą się tam pierwsze wesela.
Sala jest umalowana, a na podłodze leży piękny ciemnobrązowy parkiet. Brakuje wykończenia drobiazgami ozdobnymi, ale i tak już w tym momencie Rezydencja robi wrażenie.
W apartamencie dla nowożeńców trwają prace, ale efekt powinien być imponujący - zwłaszcza łazienka z wmontowaną już w tej chwili ogromną wanną :)
Mam nadzieję, że restauracja na wzgórzu będzie miała po pierwszych weselach tak samo dobrą opinię jak Restauracja U Fabrykanta :)
 
 
pszczółka 


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Mar 2010
Posty: 37
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Sro Kwi 07, 2010 12:39 pm   

Znalazłam na stronie namiary na Rezydencję u Fabrykanta:
REZYDENCJA U FABRYKANTA Wazów 30/32, Łódź-Górna (wjazd od ulicy Tabelowej 63) Rezerwacje: 0-508 077 605

Na ile osób planujecie przyjęcie?
Czy znacie jakieś minimum miejsc?
Czy macie jakieś poglądowe fotki sali?
Ostatnio zmieniony przez pszczółka Sro Kwi 07, 2010 12:48 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Aqua 

Dołączyła: 07 Kwi 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 10:10 am   

My planujemy wesele na 80 osób. W Rezydencji sala jest przystosowana do około 130 gości.
Myślę, że pierwsze fotki pojawią się po pierwszym weselu w maju tego roku:) Cierpliwości:)
 
 
Magdalene 

Dołączyła: 11 Sie 2009
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 7:34 pm   

Nasz wesele odbylo sie w restauracji "U Fabrykanta" 2 tygodnie temu. Jestesmy bardzo zadowoleni z ich uslug. Sa to profesjonalisci, ktorym mozna zaufac. Wszystkie szczegoly dotyczace przebiegu wesela, potraw czy innych niespodzianek mozna bylo omowic wczesniej.
Jedzenie przepyszne i bardzo duzo. Wiec nie trzeba sie martwic, ze goscie wyjda glodni.
Jedzenie, ktore zostalo po weselu, dostalismy do domu zapakowane w pojemniki jednorazowe. Wiec dobrze jest sie zaopatrzyc w takie naczynka. Jesli chodzi o menu, to mozna je modyfikowac.
Ciasta i tort ..... pychota (to slowa naszych gosci i nasze).
Dodatkowo, jak atrakcje dla gosci, zamowilismy drinki. Kazdy kto mial ochote, mogl zamowic sobie jakiegos pysznego drinka z karty. Pomysl sprawdza sie glownie wsrod pan,
ale nie tylko...
Zdecydowalismy sie rowniez na prosiaka z plomieniami, ktory rowniez wszystkim bardzo smakowal.
Jednym slowem, warto skorzystac z ich uslug, gdyz dbaja oni o klienta we wszystkich szczegolach i do ostatniej chwili!!!
Bardzo Wam dziekujemy za zorganizowanie nam tego wyjatkowego dnia, w tak doskonaly sposob.
 
 
gohnia 


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 335
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 8:32 pm   

Magdalene, super, że napisałaś swoją opinię :] Też będziemy świętować właśnie tam więc tym bardziej cieszę się, że u was wszystko zagrało!
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Maj 07, 2010 11:03 am   

Będę się bawić jako gość na weselu "U Fabrykanta" 4 czerwca, na pewno napiszę też mini relację jak było:)
 
 
 
madzia_lena 

Wiek: 38
Dołączyła: 10 Mar 2010
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 1:43 pm   

Bardzo proszę o opinie po pierwszych imprezach w Rezydencji u Fabrykanta!!! Mamy tam wesele dopiero za rok, ale ponieważ sala jest zupełnie nowa to nie mogę się już doczekać opinii...Będę bardzo wdzieczna!
_________________

 
 
malu86 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 05, 2010 4:34 pm   

My tez zastanawiamy sie nad Rezydencja na 2011 rok. Bedac na Placu Zwyciestwa włascicielka powiedziala nam,że cena w Rezydencji to 210 zl/os. Troche sporo ale wiemy za co placimy,pyszne jedzenie,fachowa obsluga,wyjatkowe miejsce,plener,niepowtarzalny klimat i miejsce,które nie jest oklepane i znane połowie naszych rodzin.Na stronie pojawily sie pierwsze fotki.Po niedzieli jedziemy zobaczyc Rezydencje na zywo i podejmiemy ostateczna decyzje.
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 1:19 pm   

Jestem po weselu "U Fabrykanta", bawiłam się na nim swietnie.

Sala wygląda zjawiskowo i to jest jej ogromny atut. Przyciemnione światło, dekoracje ze świecą pieknie rozświetlają salę - klimat świetny. Okragłe stoliki bardzo eleganckie.

Smakowały mi zakąski, zwłaszcza melon z szynką parmeńską, grecka sałatka i pyszny chleb ze smalcem:) Posiłki też pyszne, szczególnie rosołek, indyk z sosem brzoskwiniowym i pikantny bogracz:)

Tort wszystkim smakował, był z mrożonymi truskawkami, które orzeźwiały gości:):

Jedyne zastrzeżenie, to może troszkę zbyt małe porcje obiadowe (ja się najadłam, ale dla faceta to mogłoby byc więcej) i trochę zbyt duża przerwa między 2 a 3 posiłkiem, ale to pewnie kwestia dogadania z włascicielami. Menagerka była na miejscu do dyspozycji.
Ostatnio zmieniony przez Malena Pon Cze 07, 2010 1:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
madzia_lena 

Wiek: 38
Dołączyła: 10 Mar 2010
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 2:37 pm   

Malena, dzięki za info! Cieszę się, że wszystko się udało u Fabrykanta :) A powiedz, bawiłaś się w tej nowej Rezydencji na Górnej, czy u Fabrykanta na Placu Zwycięstwa? Wiem, że to niby to samo jedzenie, obsługa itd. ale tak tylko moja ciekawość mnie zżera :)
_________________

 
 
gohnia 


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 335
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 7:07 pm   

miło słyszeć, że wesele się udało :wink: mam nadzieję, że i nasze bedzie świetne!
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 9:00 pm   

madzia_lena napisał/a:
bawiłaś się w tej nowej Rezydencji na Górnej, czy u Fabrykanta na Placu Zwycięstwa?


na Placu Zwycięstwa. Chyba dla tej Rezydencji powinien być osobny wątek, może administratorki by przeniosły posty dotyczące rezydencji, bo nie będzie wiadomo, którego miejsca dotyczą wpisy...

gohnia napisał/a:
mam nadzieję, że i nasze bedzie świetne!


na pewno, wszystko wygląda pięknie, tylko koniecznie dogadajcie przerwy między ciepłymi posiłkami.
Ostatnio zmieniony przez Malena Pon Cze 07, 2010 9:01 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
martaala 

Wiek: 43
Dołączyła: 07 Cze 2010
Posty: 1
Skąd: Watford
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 7:06 pm   

czesc Malena, my mamy zarezerwowane 'u fabrykanta' na przyszly maj wiec z przyjemnoscia czytam Twoja opinie na temat sali na pl. zwyciestwa :D
_________________
Ostatnio zmieniony przez martaala Czw Cze 10, 2010 8:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
malu86 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 11, 2010 5:00 pm   

My podpisalismsy umowe na Rezydencje u Fabrykanta na 28.05.2011 rok. Na stronie pojawily sie pierwsze zdjecia,ale najlepiej pojechac tam samemu wtedy widac caly urok lacznie z pokojami dla gosci czy apartamentu dla mlodej pary. Z tego co widzialam na maj 2011 zostal jeden terimin,w czerwcu zajety jest na chwile obecna tylko 4 przez Aque.
_________________
 
 
gohnia 


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 335
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 14, 2010 10:28 am   

Ja już po :super: Sala wyglądała pięknie! Sama z siebie ma niesamowity klimat więc nie potrzebowała żadnych dodatkowych dekoracji. Okrągłe stoły to świetny pomysł, który bardzo podobał się gościom, ponieważ mogli rozmawiać z większą ilością osób jak i dosiadać się do innych stolików.

U nas było 80 osób i świetnie sprawdził się układ gdzie stoły były na sali ze sceną, a tańce były w pierwszej sali.

Jedzenie było pyszne i było go dużo. Po imprezie wszystko co zostało zapakowano w pojemniki.
Obsługa wspaniale się spisała :wink:

Generalnie, zarówno my jak i goście jesteśmy zachwyceni tą salą :ok:
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Cze 14, 2010 11:25 am   

gohnia, super, że wszystko się udało:)

gohnia napisał/a:
Jedzenie było pyszne i było go dużo


pyszne, ale własnie ja miałam wrazenie, że nie za dużo i malo urozmaicone zimne zakąski, ale to pewnie na każdym weselu są inne i ustalane z włascicielami. Porcje donoszone do stołu, ciepłe, były wg wszystkich facetów za małe. My się najadałyśmy:)
 
 
 
malu86 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 15, 2010 5:00 pm   

dla zainteresowanych utworzylam nowy temat poswiecony samej REZYDENCJI U FABRYKANT zapraszam
_________________
 
 
martaala 

Wiek: 43
Dołączyła: 07 Cze 2010
Posty: 1
Skąd: Watford
Wysłany: Sro Cze 16, 2010 6:40 pm   

hej dziewczyny! zaliczka wplacona, 7 V 2011 na placu zwyciestwa... jesli ktos ma uwagi na co powinnam zwrocic uwage to bardzo prosze slac jesli macie jakies fotki z imprezy- jak to wyglada pelne ludzi bede wdzieczna
_________________
 
 
gohnia 


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 335
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 25, 2010 12:39 pm   

Malena napisał/a:

Porcje donoszone do stołu, ciepłe, były wg wszystkich facetów za małe.


Biorąc pod uwagę, że było bardzo dużo zimnych przekąsek to dobrze, że gorące dania nie były zbyt obfite. Dzięki temu goście jedli też inne rzeczy i nikt nie chodził głodny :wink:


martaala napisał/a:
hej dziewczyny! zaliczka wplacona, 7 V 2011 na placu zwyciestwa... jesli ktos ma uwagi na co powinnam zwrocic uwage to bardzo prosze slac jesli macie jakies fotki z imprezy- jak to wyglada pelne ludzi bede wdzieczna


Ze swojej strony mogę Ci polecić okrągłe stoły! Trochę bałam się takiego ustawienia, bo nigdy się przy takim nie bawiłam, ale opłaciło sie zaryzykować :wink: Goście byli zachwyceni! Można się było swobodnie dosiadać na pogawędki i można było rozmawiać ze wszystkimi przy stole, a nie tylko z tymi obok siebie.
Kiedy pytamy o wrażenia z naszego wesela wszyscy mówią m in. o tych stołach :wink:
_________________
 
 
martaala 

Wiek: 43
Dołączyła: 07 Cze 2010
Posty: 1
Skąd: Watford
Wysłany: Nie Cze 27, 2010 11:36 pm   

super dzieki gohnia
_________________
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 8:22 am   

ja zgodzę się z Maleną, jeśli chodzi o ciepły posiłek. Na weselu, na którym się ostatnio bawiłam dania były porcjowane i rzeczywiście dla Panów mogło to być ciut za mało. I tak jak Malena pisała, była duża przerwa między posiłkami. Stoły były okrągłe (nie jestem zwolenniczką takich stołów). Minus ogromny jak dla mnie, że na stołach nie było w ogóle żadnych przekąsek. Wszystko było jako szwedzki bufet i trzeba było dochodzić, a właściwie mało komu się chciało do stołów dochodzić. Dobrym rozwiązaniem jest postawienie na stole takiej obracającego się części i tam można postawić parę przekąsek i napoje (jest coś takiego w Casa De Fiori).
Nie jestem również zwolenniczką, że sala do tańczenia jest osobno i orkiestra w ogóle nie miała kontaktu z Młodymi i goścmi.
_________________
 
 
Olamat 

Dołączyła: 29 Gru 2008
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 12:30 pm   

Przy okrągłych stołach, najbardziej obawiam się, tego, że będą one puste. Nigdy nie byłam na takim weselu. I co goście pomyślą, że maja chodzic po jedzenie?!!

Pytanie do "fabrykantów" jak wasi goście reagowali na szwedzki stół??
 
 
aggar 


Dołączyła: 07 Sty 2008
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 01, 2010 10:40 am   

Olamat napisał/a:

Pytanie do "fabrykantów" jak wasi goście reagowali na szwedzki stół??


Przede wszystkim należy sobie uświadomić, że ten stół szwedzki ugina się dosłownie od jedzenia. Wygląda to szalenie imponująco i apetycznie.
My naszych gości zapraszaliśmy do tego stołu, żeby się częstowali i muszę przyznać, że ciągle obserwowałam tam ruch.
Ja jadłam tylko ciepłe posiłki (nie miałam czasu na podjadanie ze stołu) i mnie one w zupełności wystarczyły, ale mój mąż chciał się poczęstować pasztetem na grzance to już go nie było, tak gościom smakował.
_________________

 
 
gohnia 


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 335
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 01, 2010 10:58 am   

Bez przesady, podejście do stołu po przekąski chyba nie jest jakimś specjalnym problemem czy wyzwaniem!
Moi goście byli bardzo zadowoleni z okrągłych stołów.
_________________
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pią Paź 01, 2010 11:06 am   

gohnia napisał/a:
Bez przesady, podejście do stołu po przekąski chyba nie jest jakimś specjalnym problemem czy wyzwaniem!

Wydaje mi się, że w związku z polską tradycją "zakąszania" podczas picia wódki, dla niektórych to jest po prostu niewygodne :roll:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 01, 2010 1:41 pm   

gohnia napisał/a:
Bez przesady, podejście do stołu po przekąski chyba nie jest jakimś specjalnym problemem czy wyzwaniem


też mi się tak wydaje, ale "starsze" pokolenie ma chyba naprawdę z tym problem (chociaż to dziwne, bo przecież do stołu wiejskiego nawet starsi chętnie podchodzą)

u mojej koleżanki w Yuce był przepyszny stół rybny, ale prawie nikt z niego nie skorzystał, a z drugiej strony, szwedzkie stoły są wszędzie, w hotelach, na imprezach, może pora Polaków do tego przyzwyczaić :)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Olamat 

Dołączyła: 29 Gru 2008
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Paź 01, 2010 9:24 pm   

Dziękuje Wam bardzo za odpowiedź. Cóż dziś byliśmy i umowe podpisaliśmy! Czekałam na tą salę 2 lata i jestem mega szczęśliwa!!!! :)
 
 
agt_l 

Dołączyła: 03 Paź 2010
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 03, 2010 10:36 pm   

My sale u fabrykanta polecamy z zamkniętymi oczami. Znalazłam ją tutaj na forum i zarezerwowałam w ciemno na podstawie wpisów. Właściciele to profesjonaliści, nie musieliśmy się martwić o nic. Doskonale wiedzą ile osób wejdzie na którą salę, co powinno znaleźć się na stołach jako dekoracja i jakie menu się sprawdza.
_________________
Mnie już przyniosła szczęście, dlatego teraz z radością sprzedaje suknię Sandalo by my beloved Rosa Clara!!
 
 
Tatarak 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Lut 2010
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 04, 2010 2:35 pm   

Agt, zobaczyłam tę knajpę (1-sza i ostatnia) i wpadłam po uszy! Zaklepana i czeka na nas do przyszłego czerwca.

Ktoś się przyzna do wesela "U Fabrykanta" 02.10? Akurat jechałam 14 i podpatrzyłam kręcących się weselników i PM w Źródliskach.

I jak wrażenia?
_________________
 
 
agt_l 

Dołączyła: 03 Paź 2010
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 04, 2010 6:28 pm   

No ja nawet nie widziałam. Przeczytałam to forum od deski do deski. Miałam 4 typy. Po przebojach z terminem (w końcu był piątek po bożym ciele - gorąco polecam jeśli ktoś ma problemy z sala i tak jak ja chce zaklepać tylko rok wcześniej) okazało się że fabrykant. Super sala w łódzkim klimacie. Ważne, że jest to restauracja bo byliśmy, na weselach gdzie kelnerem był wujek Mietek i kolega właściciela. Stoły tylko okrągłe, są dużo fajniejsze, można sobie pogadać z 8 do 10 osób naraz i jest sympatycznie. Stoły szwedzkie się uginają i jest fajna dynamika przyjęcia, ludzie sobie tam chodzą, gadają, poznają się, później zapraszają na kolejkę. Śmiesznie naprawdę.
_________________
Mnie już przyniosła szczęście, dlatego teraz z radością sprzedaje suknię Sandalo by my beloved Rosa Clara!!
 
 
Ania78 

Wiek: 45
Dołączyła: 26 Cze 2009
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 05, 2010 10:06 pm   

Witam
Mieliśmy wesele w Rezydencji u Fabrykanta 18 września 2010 na 80 osób. Polecam wszystkim. Goście byli zachwyceni lokalizacją, piękne pokoje na górze bo w nich nocowali do niedzieli. Apartament dla młodych pierwsza klasa. Co do okrągłych stołów to nie wyobrażam sobie inaczej, tworzą świetny klimat i naprawdę to, ze nie ma na nich przekąsek to nie przeszkadza. Przynajmniej jest oryginalnie. Jest specjalna wyspa z zakąskami i pięknie to wygląda. Poza tym jest nie do przejedzenia. Właściciele to bardzo fajni ludzie i co najważniejsze profesjonalni w tym co robią, naprawdę znają się na rzeczy i potrafią doradzić. Obsługa na weselu na najwyższym poziomie. Co tu dużo mówić, jesteśmy bardzo zadowoleni z wesela i o czymś to świadczy jak wielu gości powiedziało nam, że jeszcze na tak dobrym weselu nie byli. Uważam, ze warto zainwestować pieniądze właśnie u nich.
Tak nam się podobało, że planujemy zrobić tam chrzciny dziecka :lol:

Ps. Pozdrowionka dla Pani Oli i Pana Krzysztofa, wiem, że czytacie i jeszcze raz wielkie dzięki za super wesele :wink:
 
 
Niusia925 

Dołączyła: 23 Lis 2010
Posty: 0
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lis 23, 2010 1:07 am   

Witam,
bawiłam się U Fabrykanta na Placu Zwycięstwa na Weselu u kuzynki, jestem zachwycona profesjonalizmem.
Wystrój lokalu w moim mniemaniu jest wzorowy, obsługa na każde zawołanie, jedzenie przepyszne, stoły się uginały...menu rewelacja, dopracowane w każdym szczególe.Tort pychotka, dawno się tak nie wybawiłam.Planujemy ślub na 2012 rok, jeszcze jest kilka wolnych terminów ale musimy się spieszyć, bo zależy nam na okresie wakacyjnym.Nie ma się co dziwić, że ciężko U Fabrykanta z terminami skoro są tak świetną Restauracją organizującą super Wesela.
Chciałam zapytać czy ktoś bawił się U Fabrykanta na BALU SYLWESTROWYM, albo jakimś innym, ale organizowanym przez nich ?
Wybieramy się w tym roku, ciekawa jestem czy jest fajnie, wiem ,że organizują Andrzejki ale lista już zamknięta...szkoda :cry:
Będzie też 26.02.2011r. Bal Przebierańców - jeśli Sylwester będzie tak udany jak Wesele, to idziemy na 100%.
Jeśli ktoś był na jakiejś imprezie to napiszcie proszę... :smile:
:D
pozdrawiam forumowiczki i forumowiczów i dzięki za info.



[ Dodano: Wto Sty 04, 2011 11:14 pm ]
Witam wszystkich w Nowym Roku, życzę miłości i wytrwałości :)
Szkoda, że nikt nic nie napisał :( ... , ale teraz to ja już sama Wiem :) Sylwester super :D , jedzenie palce lizać, niczego nie brakowało na stołach, przez całą noc były zakąski, ciasto pyszniuteńkie, sala taneczna w srebrnych balonach :) Sylwestrowo i Balowo.
Polecam Wszystkim, którzy chcą się dobrze bawić.
Jedyny minus to palenie na zewnątrz, ale to już nie wymysł właścicieli...,, Dura lex, sed lex ,, :?
Zakochałam się w tej sali i klimacie.
Na bal przebierańców też się wybieramy.Będzie świetna zabawa :) ))
Karnawał to czas szaleństwa i zabawy...wyszalejcie się póki możecie.
pozdrawiam wszystkich :D :smile:
_________________
Nie wystarczy kochać...Trzeba się jeszcze lubić...:)
Ostatnio zmieniony przez Niusia925 Wto Lis 23, 2010 1:11 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
alicjaWy 

Dołączyła: 24 Sty 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 25, 2011 5:42 pm   

Ja natomiast mam inne odczucia, sala ciemna i taka nie mająca większego klimatu, odczucie średnie, a widziałam już trzy sale i ta mnie nie przekonuje, brakuje mi też zamkniętego terenu, ale podjadę jeszcze do dworku, do którego odwiedzin mnie zachęcano i wtedy wyrażę pełną opinię na temat tych dwóch miejsc
_________________
AliWy
 
 
Rezydentka 
Firma

Dołączyła: 19 Sie 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Sro Lut 23, 2011 7:23 pm   

Szanowne Panny Młode!

W odpowiedzi na Wasze pytania dotyczące ceny przyjęcia weselnego informuję, iż od 20 lutego 2011 do odwołania mamy stałą cenę na wesele U FABRYKANTA (w Rezydencji również) XXX
Pozdrawiamy
Fabrykanci

edit post sprzeczny z regulaminem
Ostatnio zmieniony przez Kati Sro Lut 23, 2011 8:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ardillaroja 

Wiek: 51
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 29, 2011 9:22 am   

oglądałam również tą salę, podoba mi się klimat... cegiełka na plus, lekko ciemno, ale ma to swój urok, gdyby nie to, że znalazłam salę idealną zdecydowałabym się na ten lokal, atrakcyjne menu, duże możliwości aranżacji wnętrza, blisko park, rekompensuje brak ogrodu :P co jest ważne dla wielu osób, polecam!
 
 
tiooti 

Dołączyła: 26 Gru 2012
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 05, 2013 2:21 pm   

Odgrzebuję wątek. :D

Czy ktoś ma jeszcze doświadczenia z restauracją "U Fabrykanta"?

Byliśmy w kilku miejscach i klimat tego podoba nam się najbardziej. :D I chyba najbardziej do nas pasuje.
Planujemy przyjęcie - ok. 7h i pięćdziesiąt osób więc wielkość lokalu wręcz idealna.

Mamy ustalone menu, ogólne sprawy i w tym tygodniu wybieramy się na podpisanie umowy. :)
 
 
cudenko89 

Dołączyła: 20 Lut 2013
Posty: 4
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Lut 20, 2013 5:51 pm   

Cześć odświeżamy wątek,

Planujemy małe przyjęcie do 80 - 90 osób, chcielibyśmy się dowiedzieć szczegółów.
Bardzo byśmy chcieli zrobić nie tradycyjne wesele a krótsze przyjęcie weselne do ok. 5-7 godzin. Czy ktoś może był, słyszał lub organizował takie przyjęcie?
Ile za talerzyk płaciliście przy jakiej ilości dań.
Wszelkie informacje będą dla nas bardzo cenne.
Dzięki, pozdrawiamy
Ostatnio zmieniony przez cudenko89 Sro Lut 20, 2013 5:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pani Misiowa 


Dołączyła: 02 Paź 2014
Posty: 46
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Sob Paź 25, 2014 9:31 pm   

Ten lokal chyba jest już zamknięty...
_________________
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 21, 2014 10:04 am   

Lokal u Fabrykanta na Placu Zwycięstwa został zamknięty w zeszłym roku z racji tego wątek sali zostaje zamknięty i przeniesiony do Archiwum
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl