Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
agencje zespołów
Autor Wiadomość
lucky72


Wiek: 49
Dołączył: 11 Paź 2003
Posty: 28
Wysłany: Sro Lis 26, 2003 10:46 pm   agencje zespołów

Chciałabym was ostrzec przed niektorymi nieuczciwymi "agencjami zespołów". Raz skorzystaliśmy i zaprosiliśmy pana do domu i okazało się że pan owszem punktualny i miły ale nie miał nic do pokazania oprócz jednego zespołu własnego. Trochę nas zdenerwował i nawet nie skorzystaliśmy z jego usług bylismy przygotowani na jakąś obszerną ofertę bo pan przez telefon zapewniał że ma takich multum a potem zero straciliśmy mnostwo czasu niepotrzebnie bo człowiek bardzo długo męczył nas swoją twórczością może i niezłą ale byliśmy źli na niego i odmówiliśmy.
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 27, 2003 10:48 am   

Popieram...ja byłam na Nowomiejskiej w takiej "amatorskiej" agencji..straszna chała..nie polecam..nie było na czym "ucha" zawiesić.
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 27, 2003 10:48 pm   

o to faktycznie mieliscie powod zeby sie wkurzyc
dobrze ze nam o tym napisalas!!
_________________

 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 16, 2004 12:16 am   

ja kiedys tez poznalem takiego milego pana z now... ktory mial mi podsylac klientow a w efekcie raz tylko jedna pani zadzwonila i to wszystko...wiec chyba zainteresowanie u niego jest male
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Wto Mar 16, 2004 12:27 am   

filmowiec napisał/a:
ja kiedys tez poznalem takiego milego pana z now... ktory mial mi podsylac klientow a w efekcie raz tylko jedna pani zadzwonila i to wszystko...wiec chyba zainteresowanie u niego jest male

Nie zgodzę się. 8)
Właśnie tam znalazłam mój zespół (pisałam o nim w innym temacie) i przez tego pana skontaktował się ze mną kamerzysta, z którego byliśmy bardzo zadowoleni! :)
Filmowiec, więc może nie ma co czekać, tylko samemu próbować dzwonić do potencjalnych klientów. :wink:
_________________
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 16, 2004 12:31 am   

jak narazie nie narzekam:) klientow dosc sporo:) chociaz mowia ze nigdy nie jest tak dobrze co by nie moglo byc lepiej;) ale rowniez slyszalem ze nie mozna byc zbyt pazernym.pozdrawiam
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
Ola i Adam 

Wiek: 49
Dołączył: 03 Kwi 2004
Posty: 1
Wysłany: Czw Maj 13, 2004 11:45 am   

A my jesteśmy bardzo zadowolenie ze współpracy z Panem Mirkiem z Nowomiejskiej. Zajmujemy się videofilmowaniem, więc nie będę tutaj rozpisywał się o zespołach, bo po pierwsze nie do mnie należy ocena ich pracy (najlepiej jak klienci się wypowiedzą), a po drugie nie chcę robić reklamy, którą ktoś mógłby uznać za nieuczciwą. :D Na koniec nadmienię jeszcze, że klienci, którzy do mnie przyszli wzięli oczywiście zespół z agencji i jeżeli ktoś jest niezadowolony z tego co widział u pana Mirka to może dlatego, że trochę za późno się za to zabrał. Z tego co wiem zespołem trzeba się zainteresować przynajmniej na pół roku przed weselem (ostatni gwizdek) chyba że komuś nie zależy na wyborze. Poprostu najlepsze zespoły mają zarezerwowane terminy na długo przed imprezą. Pozdrawiam wszystkich moich i nie moich klientów jak również tych, którzy dopiero szukają obsługi na swoje wesele 8)
_________________
Ola i Adam
 
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 14, 2004 12:43 am   

dodam tylko ze najlepsze zespoly to spokojnie rok wczesniej
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
agnieszka 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Lut 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 20, 2004 1:44 pm   

Asiek a więc ty też korzystałaś z Agencji pana Mirka - i uważasz że warto???
A czy mogłabyś zdradzić nam nazwe swojego zespołu(pytam gdyż włąśnie jestem w trakcie poszukiwań) :)
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Nie Cze 20, 2004 2:22 pm   

agnieszka napisał/a:
Asiek a więc ty też korzystałaś z Agencji pana Mirka - i uważasz że warto???

Tak - warto.
Mają bardzo dużo kaset różnych zespołów, znają ich i opinie klientów o nich - właściciel agencji mówi, co zespoły sobą naprawdę reprezentują (zalety i wady), a nie gadka w stylu, że "wszystkie są super".
Poza tym ja nie miałam czasu na chodzenie od zespołu do zespołu (byłam chyba u dwóch), więc tam znalazłam ofertę wielu i z nich wybrałam.
Faktem jest, że dobry zespół trzeba zarezerwować dużo wcześniej albo później, jak bierze się ślub w mniej "chodliwym" miesiącu.
I tak jak pisałam to kamerzysta "odnalazł" mnie dzięki tej agencji, a z kamerzysty jestem bardzo zadowolona, więc warto było tam iść także z tego powodu (choć wtedy o tym nie wiedziałam).

agnieszka napisał/a:
A czy mogłabyś zdradzić nam nazwe swojego zespołu

Nazwa zespoł, który grał na moim weselu przewijała się już kilka razy przez forum, więc nie widzę celu robienia dodatkowej reklamy, tym bardziej, że chyba zespół chciałbym, żebym tak zrobiła. :roll:
Jeśli Agnieszko będziesz chciała to wyślę Ci namiary na priv.
_________________
 
 
agnieszka 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Lut 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 20, 2004 2:37 pm   

Wiesz Asku ja to chyba jestem ślepa :( tyle razy przeglądam posty, ale na temat nazwy twojego zespołu niestety nic nie wiedzę :oops: a więc Asiek jak możesz to prześli mi namiary na priv.
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Nie Cze 20, 2004 2:43 pm   

Agnieszko, bo ja ich nazwy nie podałam, ale ktoś inny to zrobił.
Na forum nie podaję namiarów i nazw z zasady (zespół, kamerzysta), nie chcę tu robić reklamy.
Namiary wysyłam Ci na priv.
_________________
 
 
agnieszka 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Lut 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 20, 2004 3:53 pm   

Asiek ogromniaste dzięki :iconpray:
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 19, 2005 2:36 pm   

FLOSSY napisał/a:
jakby ktos pytal to na Nowomiejskiej jest "agencja zespołów muzycznych" tel do agencjii moge podac (042)631-11-43.Jest to w mieszkaniu prywatnym mozna obejrzec zespoly na cd i po podpisaniu umowy i zadatkowaniu w wysokosci 20% ceny otrzymuje sie telefon i adres danego zaspolu :D
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
angi23 

Wiek: 44
Dołączyła: 12 Gru 2005
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 08, 2006 1:31 pm   

Agencja Zespołów Muzycznych z u. Nowomiejskiej ma stronę internetową. Co prawda na razie jest tam zaprezentowanych tylko kilka zespołów a faktycznie agencja ma kontakt z wieloma innymi. Byliśmy u pana Mirka i może dlatego, że szukamy zespołu na 9 miesięcy przed weselem a nie wcześniej z wszystkich, które nam zaprezentował tylko jeden przypadł nam do gustu. Ale postawiliśmy dosyć wyskoie wymagania, może dlatego. Chcelismy zespol co najmniej 4-5 osobowy, żeby był saksofon, perkusja oraz vocal męski i żeński.

adres internetowy: www.zespolyweselne.pl
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Sty 08, 2006 2:02 pm   

Jak dokładnie działa ta agencja? Co pokazują Wam jako ofertę zespołu - materiały audio czy równiez video? Jaka jest prowizja agencji i kiedy sie ją wpłaca? Umowe podpisuje sie z agencja czy już z kokretnym zespołem? Co jeśli zespół spotkany na żywo jednak nie spodoba nam się?
_________________
chez alma |
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 08, 2006 2:09 pm   

Na tej stronie co podała angi23 co nie które utwory takie jak wielka miłość i bajlando jakoś dziwacznie brzmią
 
 
angi23 

Wiek: 44
Dołączyła: 12 Gru 2005
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 09, 2006 12:25 am   

Alma_ napisał/a:
Jak dokładnie działa ta agencja? Co pokazują Wam jako ofertę zespołu - materiały audio czy równiez video? Jaka jest prowizja agencji i kiedy sie ją wpłaca? Umowe podpisuje sie z agencja czy już z kokretnym zespołem? Co jeśli zespół spotkany na żywo jednak nie spodoba nam się?


Najpierw należy zadzownić do pana Mirka i podać datę wesela oraz wymagania co do zespołu. On wtedy dzwoni do zespłów i pyta o termin. Na spotkaniu można obejrzeć zepoły podczas różnych przyjęć oczywiście i weselnych. Wiadomo więc od razu jak np. zespół prowadzi oczepiny, oraz jak się goście bawią.
Umowę podpisuje się z zespołem ale przez agencję. Za obejrzenie materiałów nie jest pobierana żadna opłata. Prowizją jest obciążony zespół. Myślę, że najpierw można obejrzeć zepół na żywo zanim podpisze się umowę. My przynajmniej dostaliśmy taką propozycję :)
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Lut 07, 2006 12:20 am   

Byliśmy dziś w agencji na Nowomiejskiej, obejrzeliśmy kilka DVD z nagraniami zespołów, ale nic nas nie powaliło na kolana. W dodatku ceny wcale nie były wyjątkowo zachęcające, w większości 2,5 - 3 tys. (za zespół 3-4 osobowy, grający możliwie dużo na żywo z damskim i męskim wokalem).

Jest jeden plus tej wyprawy - mamy spokojne sumienie, że nie podpiszemy umowy z pierwszym i jedynym słyszanym zespołem ;)


PS. Zastanawiam się tylko, jak ta agencja rozlicza się z zespołami, bo nie kryli nazw, więc co za problem po prostu skontaktować się z wybranym zespołem? Chyba że to jakiś rodzaj ryczałtu...
_________________
chez alma |
 
 
Tatiana 


Dołączyła: 25 Mar 2005
Posty: 5
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Lut 27, 2006 5:41 pm   

?aden szanujący się i dobry w tym co robi zespół nie będzie bawił się w "dopalacze" typu agencja p. M. Mają wystarczająco dużo ofert i pracy... i nie muszą oddawać działki pośrednikom-naganiaczom... dla mnie to logiczne. Ale...ale... co ja tutaj robię... już od dwóch lat jestem szczęśliwą małżonką... hi..hi... pozdrawiam Cię Kochany mój M
 
 
Madlen 


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Sty 2006
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 20, 2006 11:14 pm   

Byłam dzisiaj w tej agencji, posłuchałam kilku zespołów, niestety cięzko jest się zdecydowac na coś nie słysząc tego na żywo. Na płycie wszystko brzmi podobnie, ceny hmm Alma strasznie mnie zaskoczyłaś - ceny zespołów trzyosobowych kształtują się od 1200 do 1800 a czteroosobowe od 1400 do 2500, Nam tez zalezy na wokalistce i tylko takie zespoły bierzemy pod uwage. Agencja współpracuje w sumie z 25 zespołami, nam podobały się dwa, ale na pewno nie zdecydujemy sie dopóki nie usłyszymy ich na żywo.
_________________

 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Mar 20, 2006 11:48 pm   

No cóż, może nam pokazywał te najdroższe? Nie wiem :?
_________________
chez alma |
 
 
Madlen 


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Sty 2006
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 21, 2006 12:12 am   

a mnie bardziej przyszło do głowy, że wyczuł kto ile może zapłacić, nas się na początku zapytał do jakiej kwoty szukamy zespołu, powiedzieliśmy że do 2000 i wtedy okazało sie że pierwsze zespoły o które pytaliśmy były akurat za 2000. Aj sama nie wiem, my jeszcze będziemy szukać chyba innych zespołów.
_________________

 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Mar 21, 2006 12:14 am   

No tak, my powiedzieliśmy, że do 3 tys., ale nie cena najważniejsza - to pewnie dlatego :?

Ale i tak z usług nie skorzystaliśmy, jakoś ni emogę sobie wyobrazić podjęcia decyzji tylko na podstawie kasety... Dla mnie wszystkie zespoły tam brzmiały podobnie :roll:
_________________
chez alma |
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sie 01, 2006 8:31 am   

A ja mimo wszystkich opinii na tym Forum proponuję jednak odwiedzić agencję na Nowomiejskiej. Przecież to nic nie kosztuje i do niczego się nie zobowiązujecie. Jeśli nic się nie spodoba - trudno ale na rok przed terminem wesela jest naprawdę duży wybór w każdej rozpiętości cenowej. I, o tym chyba nikt nie napisał, Agencja współpracuje z wieloma zespołami bardzo pozytywnie ocenionymi na tym Forum. Sami zresztą wybraliśmy jeden z nich i jesteśmy bardzo zadowoleni. Więc chyba jednak warto spróbować. GRO?CO POLECAM!!!! :)
 
 
zara 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 23
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Paź 05, 2006 8:26 pm   

i ja wybiore si edo tej agencji-byłam ostatnio na nowomiejskiej i nie mogłam zlokalizowac tej agencji-podajcie proszę drogie forumki dokładny adres!
pozdrawiam serdeczenie
 
 
Magari 

Wiek: 45
Dołączyła: 26 Wrz 2006
Posty: 41
Skąd: _EZG_
Wysłany: Sro Lut 14, 2007 1:15 pm   

My dotarliśmy do tej agencji (z Nowomiejskiej – teraz jest na Legionów) po licznych telefonach do różnych zespołów polecanych przez znajomych. Telefon dostaliśmy właśnie od zespołu (swoją drogą byłam zdziwiona, że właśnie zespół, który ma bardzo duże wzięcie :-) polecił agencją). Potem znalazłam ten temat na forum i troszkę się przestraszyłam, że nic fajnego nie będzie. My mamy mało czasu, bo ślub już za pół roku, więc i wybór ograniczony.

Wczoraj byliśmy oglądać zespoły i jeden rzeczywiście nam się spodobał. Mam nadzieję, że okaże się trafnym wyborem, bo nikt o nim na forum nie pisze.

Ludzie z agencji pokazywali wiele zespołów, ale otwarcie mówili: „ten fajnie bawi gości, a tamten rzeczywiście kiepsko śpiewa”. Nie ma żadnego nacisku, więc w sumie jesteśmy zadowoleni.
 
 
 
katrin 

Dołączyła: 15 Wrz 2008
Posty: 27
Skąd: Zgr
Wysłany: Czw Paź 16, 2008 11:47 pm   

Teraz Agencja mieści sę na Legionów. Bardzo fajna sprawa, podajesz termin i wymagania, umawiasz się na godzinę i można kilka(naście) zespołów przesłuchać i obejrzeć w jednym miejscu, różne nagrania z różnych wesel.
Miła odmiana po tym, jak zjeździliśy kilkanaście zespołów, które jednak po spotkaniu nam się nie spodobały.
Także jak ktoś się waha, to polecam :) !!
 
 
kukuka 

Wiek: 38
Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 08, 2012 3:02 pm   

Padło tu zdanie, że agencje to "naciągactwo" wiele osób chyba nie zdaje sobie sprawy z tego, że w agencji ceny są takie same jak u zespołów po prostu agencja z zespołem umawia się po swojemu (zanim pojechaliśmy do agencji byliśmy u zespołu, który niestety "nasz" termin miał zajęty ale polecił właśnie adres Pana Mirka - i z ciekawości zapytaliśmy o cenę i zespół i Pana Mirka o ten zespół - cena była taka sama więc nie wnikam jak na tym zarabiają - nie mnie do tego dochodzić). Nie rozumiem, czemu ktoś pisze, że "chała" bo nie znalazł nic dla siebie. Trudno się mówi.

Ja tam byłam zadowolona z usług agencji na Legionów i wybraliśmy tam zespół dla siebie, z którego byliśmy zadowoleni. Pan Mirek otwarcie mówi, który zespół się nadaje a który nie. A o ceny pyta po to, żeby nie pokazywać klientom zespołów, które nie mieszczą się cenowo w wydatkach... to chyba logiczne? Pyta też ile osobowy zespół i jakie instrumenty mają być... o termin też pyta... na tym polega jego praca.

:) :) Pozdrawiam!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl