Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Sale Weselne Bełchatów
Autor Wiadomość
aggna 

Dołączył: 04 Sty 2005
Posty: 319
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Sty 05, 2005 8:41 pm   Sale Weselne Bełchatów

Ja mam wynajeta sale w Belchatowie restauracja Jan
 
 
tusia_queen 

Wiek: 42
Dołączyła: 21 Gru 2004
Posty: 288
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 06, 2005 1:43 am   

jak już pisałam w innym wątku, byłam we wrześniu w Janie na weselu znajomych i było bardzo dobrze
Uważam, że najlepszy wybór spośród bełchatowskich sal..........

Słyszałam też sporo o nowej sali Laura,
podobno jest dobrze, wbrew opiniom jakie krążą o właścicielu..
_________________
 
 
 
lvi 

Wiek: 41
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 50
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Sty 13, 2005 7:34 pm   

My mamy zamowiona sale w Kubusiu na 23.04 :)
 
 
 
tusia_queen 

Wiek: 42
Dołączyła: 21 Gru 2004
Posty: 288
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 14, 2005 10:15 am   

byłam jakiś czas temu w Kubusiu
i ja mam zastrzeżenia co do tego jak tam zimno jest
i do czystości w toaletach.....

a poza tym to jak tam się wesele odbywa,
to restauracja i kawiarnia sa otwarte
czy nie obawiasz się nieproszonych gości....
_________________
 
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 17, 2005 12:09 am   

ja tylko bylem na OSP Grocholice, za drugim razem wyrazne sala poszla do przodu
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
aggna 

Dołączył: 04 Sty 2005
Posty: 319
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Lut 07, 2005 6:49 pm   

Znalazlam informacje o sali weselcej w Centrum Bankietowym Laura (to dla zainteresowanych). http://www.laura.bai.pl
A to galeria :D





Reszta galerii i informacjie sa na tej stronie co podalam wczesniej :P
 
 
lobuziak 

Dołączyła: 26 Kwi 2008
Posty: 32
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sob Kwi 26, 2008 1:08 pm   

napiszcie cos wiecej o tych salach
jak bylo?
jak koszty?
jak organizacja?
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sob Kwi 26, 2008 10:41 pm   

Proszę, proszę kolejna panna młoda z Bełchatowa- ostatnio nas tu coraz więcej- i bardzo dobrze :) Może w dziale "Powitania" napiszesz coś więcej o sobie i planowanym ślubie?

A co do sal to jeśli szukasz sali na duże wesele to fajna (tzn. na żywo jej nie widziałam, ale na zdjęciach bardzo mi się podoba) jest kilkanaście kilometrów od Bełchatowa, niedaleko Zelowa, a to jest link do jej strony-> http://www.przypatykach.pl/index.html
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 8:33 pm   

Cena od osoby 190 zł - Sala Przy Patykach - bardzo miły właściciel, pyszne jedzonko i dużo, ale ciężko z terminami na rok 2009r. (pytałam się w styczniu to już prawie wszystkie były zajęte zostało parę terminów w lipcu i jeden w kwietniu).
Polecam restauracje Jan - cena 190 zł od osoby (mała sala) 2009r. Jedzenie pycha i dużo.
http://www.jan.biz.pl/pl/
Również polecam swoją sale :) , cena w dworku - 195 zł, w domu weselnym - 190 zł rok 2009. Jedzenie pycha i dużo.
http://www.dworekstaraszkola.eu/
Znalazłam jeszcze takie stronki:
http://www.restauracja.bai.pl/
http://www.wawrzkowizna.com.pl/gastro.html
http://www.gorakamiensk.info/wesele/
http://www.campus.elbest.pl/bwc.html
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sro Kwi 30, 2008 9:50 am   

?liczne te sale, najbardziej podobają mi się Jan i Przy Patykach, aż mi szkoda, ze moje wesele będzie w OSP Bujny Szlacheckie :( Choć jak porównam moją salę z innymi remizami, które oglądaliśmy to i tak jestem zadowolona, tym bardziej że mają być w tym roku nowe krzesła, klimatyzacja już założona, no i po dekoracji wnętrze będzie wyglądać dużo lepiej. Tylko martwię się tymi słupami na parkiecie :(

Aguniu84 a te ceny to dotyczą wesela z poprawinami (tak z ciekawości pytam)?

Wiem, że w Grocholicach jest jakaś sala, 2 tygodnie temu znajomi mieli tam wesele i za wesele+poprawiny płacili 170zł od osoby. Niestety nie wiem co to za sala, jak się nazywa i gdzie dokładnie jest :(
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 30, 2008 10:03 am   

ava napisał/a:
Aguniu84 a te ceny to dotyczą wesela z poprawinami (tak z ciekawości pytam)?

Wiem, że w Grocholicach jest jakaś sala, 2 tygodnie temu znajomi mieli tam wesele i za wesele+poprawiny płacili 170zł od osoby. Niestety nie wiem co to za sala, jak się nazywa i gdzie dokładnie jest :(


Ceny, które podałam to ceny wesel z poprawinami :)
Twoi znajomi mieli wesele w domu weselnym Stara Szkoła, bo to cena na rok 2008 (interesowałam się cena na ten rok bo chcieliśmy brać ślub w tym roku, ale niestety nie mogliśmy zgrać sali z orkiestrą :( )

My mieliśmy dwa typy Jan i Stara Szkoła. Jan odpadł, bo są dwa wesela jednocześnie, a nam sie to nie podoba i tak została Stara Szkoła.

[ Dodano: Sro Kwi 30, 2008 11:16 am ]
Jeszcze znalazłam taką stronkę:
http://www.dajana07.pl/
Hotel Turmot - Kluki



[ Dodano: Sro Kwi 30, 2008 2:40 pm ]
Ava każda sala weselna ma swój urok :) Z sal typu OSP podobają mi sie sale w Gminie Kleszczów.
Ostatnio zmieniony przez agunia84 Sro Kwi 30, 2008 1:40 pm, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sro Kwi 30, 2008 3:46 pm   

Gmina Kleszczów to w ogóle wymiata :) Ja słyszałam, że w miarę ładna sala OSP to sala w Szczercowie, ale nigdy jej nie widziałam- nasz znajomy ma właśnie tam wesele 2 tygodnie po nas to wtedy dopiero ją ocenię.
My szukając sali ograniczyliśmy się do tych, które są w miarę blisko nas (bo tak w ogóle to nie jestem z Bełchatowa, tylko okolic)- Kleszczów czy Szczerców to dla nas było jednak za daleko, ponieważ robimy wesele ze swoją kucharką, wszystkie produkty musimy dowozić na salę sami, itd.- a moi rodzice kilka miesięcy temu napatrzyli się przy okazji właśnie takiego typu wesela mojej kuzynki na całą organizację i stwierdzili, że sala ma być jak najbliżej, bo kilka dni przed samym weselem będzie się na nią jeździć co najmniej kilka razy dziennie.

Być może faktycznie moi znajomi mieli wesele w Starej Szkole, choć z tego co wiem to gości miało być ponad 120, a wydawało mi się, że ta sala jest na mniejszą ilość osób?

A tak w ogóle to nie miałam pojęcia, że w Janie jednocześnie jest organizowane więcej niż jedno wesele. Jak dla mnie to dosyć nieciekawa sytuacja :kwasny:

Niecały miesiąc temu moja siostra była na weselu na sali w Zwierzchowie, oglądałam zdjęcia i sala jest bardzo ładna.
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

Ostatnio zmieniony przez ava Sro Kwi 30, 2008 3:49 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 30, 2008 4:00 pm   

Byłam na weselu na sali w Szczercowie i będę w tym roku w lipcu. Sala kojarzy mi się ze stołówką wszędzie płytki, nawet ścianie - do połowy i jest mały parkiet do tańczenia. W Zwierzchowie byłam 3 lata temu na weselu, jeszcze były stare kolory, bo teraz jest żółty czy coś w tym stylu. Podobało mi się na tej sali obsługa i jedzenie było pyszne :)

A co do domu weselnego stara szkoła to tez słyszałam opinie, że sala jest na małe wesela. Jak byliśmy oglądać i podpisywać umowę właściciel mówił, że sala jest na 90 osób, ale ja nie chciałabym ryzykować i robić tam większego wesela. Moja koleżanka miała na tej sali wesele na 60 osób i mówi, że ta sala jest wystarczająca na taką ilość osób.

[ Dodano: Czw Maj 01, 2008 5:16 pm ]
Znalazłam jeszcze stronę internetową Centrum Gastronomiczne Kubuś
http://www.kubus-centrum.pl/
Ostatnio zmieniony przez agunia84 Sro Kwi 30, 2008 4:03 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Czw Maj 01, 2008 9:42 pm   

Wklejam zdjęcia sali w Zwierzchowie (zdjęcia są z wesela, ale coś tam na nich widać) :) .

stół wiejski.jpg
Jeśli chodzi o stół wiejski to nie jestem niestety pewna czy taki jest na sali, czy młodzi wynajęli go od firmy dekoratorskiej :(
Pobierz Plik ściągnięto 2166 raz(y) 29.88 KB

sala2.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 2261 raz(y) 21.04 KB

sala1.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 2140 raz(y) 19.31 KB

_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

Ostatnio zmieniony przez ava Czw Maj 01, 2008 9:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 01, 2008 10:26 pm   

a co to jest to zamazane na srodku..? mloda para tanczaca pierwszy taniec..? to dlaczego goscie siedza do nich tylem..??????????
_________________
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 02, 2008 10:04 am   

Ava bardzo się zmieniła sala w Zwierzchowie i to na lepsze. Kiedyś dach była spadzisty z paneli, ściany w trzech kolorach ( niebieski, zielony czerwony oddzielony białymi paskami)teraz sala jest nie do poznania. Stół wiejski jest taki na sali. Dobrze, że krzesła są w pokrowcach, bo tam są nie ładne - niebieskie plastikowe. Jak bym miała większe wesele to bym na 100% tam robiła.

[ Dodano: Pią Maj 02, 2008 11:51 am ]
Znalazłam zdjęcie OSP w ?łobnicy

I Dom Kultury w Zelowie - czy coś w tym stylu :)


[ Dodano: Pią Maj 02, 2008 11:56 am ]
Sala w Kurnosie
http://www.imprezy.bai.pl/wesela.html
Ostatnio zmieniony przez agunia84 Pią Maj 02, 2008 12:00 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pią Maj 02, 2008 1:56 pm   

555 napisał/a:
a co to jest to zamazane na srodku..? mloda para tanczaca pierwszy taniec..? to dlaczego goscie siedza do nich tylem..??????????


Na obu zdjęciach to zamazane "coś" to tańczące pary, na jednym z nich faktycznie jest para młoda, nie wiem czy był to pierwszy taniec, bo nie byłam na tym weselu, a jeśli nawet tak to jest to pierwszy taniec na poprawinach, a nie weselu.

Aguniu, a gdzie dokładnie jest ta ?łobnica? To bardzo ładna sala, zresztą ta w Zelowie również całkiem ładna. (pytam tak na wszelki wypadek, bo czasami chodzą mi po głowie nieśmiałe myśli, żeby jednak poszukać innej, większej sali zamiast "naszej" OSP Bujny Szlacheckie, bo ciągle boję się że będzie tam zbyt ciasno- tzn. na weselu będzie 140 osób, na poprawinach dojdzie co najmniej 10 dzieci w wieku tak do 10 lat, więc od początku było wiadomo, że luźno na parkiecie podczas tańców na pewno nie będzie, ale czasami boję się, że będzie po prostu tragicznie :( , a gdzieś czytałam chyba, że byłaś kiedyś tam na weselu- mogę spytać na ile osób i jak było?)

Co do sali w Kurnosie- 2 lata temu bawiłam się tam na weselu kuzynki, sala taka sobie, zdecydowanie lepiej wygląda udekorowana w ten sposób jak na zdjęciach na stronie, którą wkleiłaś.
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 03, 2008 9:43 am   

?łobnica jest za Kleszczowem. Ta sala jest na 200 osób, bynajmniej ja na takim weselu byłam i nie było ciasno. Słyszałam, że ładna jest sala OSP w Chabielicach i na duże wesela nawet do 160 osób.
Co do sali w Bujnach to byłam parę lat temu, a wesele było na 120 osób. Moim zdanie było dużo miejsca, ale z organizacja wesela na 140 osób to bym się zastanawiała, czy gościom nie będzie za ciasno przy stolikach.

[ Dodano: Sob Maj 03, 2008 10:56 am ]
Ava na Ludwikowie jest sala po remoncie, podobno ładna i na bardzo duże wesela.
Ostatnio zmieniony przez agunia84 Sob Maj 03, 2008 9:57 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sob Maj 03, 2008 12:37 pm   

Dzięki za info Aguniu :) Ja właśnie bardziej martwię się czy nie za ciasno będzie na parkiecie, a nie przy stolikach- kiedy oglądaliśmy tę salę były ustawione stoły (ale nie wszystkie) i przy nich krzesła tak jak na weselach, liczyliśmy je i było tam wtedy trochę ponad 130 miejsc, więc myślę, że jak będą wszystkie stoły to będzie ok. Zresztą z tego co wiem 2 lata temu był tam robiony sylwester na 190 osób- ale było jednak za ciasno, dlatego w tym roku sylwester był na 160 osób.
Skoro mówisz, że na 120 osób było luźno, to może jak dojdzie te 20 osób więcej to nie będzie aż tak tragicznie.

A martwię się głównie parkietem do tańca ze względu na te słupy- niby nie zajmują fizycznie wiele miejsca, ale wiadomo, że goście raczej będą starali się przy nich nie tańczyć, żeby np. przypadkiem w nie nie uderzyć :)
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 03, 2008 1:03 pm   

Nie martw się o te słupy one nie przeszkadzają gościom w tańczeniu. Nie ma tak, żeby na weselu wszyscy goście tańczyli, no może tylko przy pierwszym tańcu:)
 
 
lobuziak 

Dołączyła: 26 Kwi 2008
Posty: 32
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Nie Cze 08, 2008 8:04 pm   

Byłam dzisiaj w na Górze Kamińsk
Sala nawet ładna ale mała.

Odradzam Karpatie, mała i nie przytulna sala, wejście wprost na sale, drzwi do toalet prosto z parkietui bardzo nie miła właścicielka

Mam straszny kłopot z wyborem sali
planujemy wesele na ok. 100 osób.
W miare niedrogie
z pokojami dla gości do wynajęcia
byłoby super jak by był jakiś zielony teren przed lokalem
na uboczu nie w centrum miasta

poleccie cos

Zastanawiam sie nad Kubusiem
wolaja 180 od osoby
ale nie podoba mi sie ze w kawiarni moze byc w tym samym czasie inne wesele...
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 10, 2008 6:30 pm   

A pytałaś w Kleopatrze w Zwierzchowie mogę polecić tą salę w 100% i oczywiście moją Stara Szkoła tylko u ciebie to wchodzi w grę dworek. Jeszcze jest nowa sala - podobno ładna na os. Binków obsługuje ją Elbest (mają bardzo dobrą kuchnie).
 
 
lobuziak 

Dołączyła: 26 Kwi 2008
Posty: 32
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Cze 12, 2008 5:24 pm   

Znalazlam!

Bede swietowac swoje zamazpojscie w BARBORCE
troche sie martwie bo jeszcze tam nie bylo wesela ale mam nadzieje ze sie uda :D

opowiem wam za rok :D
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 12, 2008 6:50 pm   

To jest ta nowa sala przy osiedlu Binków?? Jeżeli tak to nie masz się o co martwić, jeżeli chodzi o kuchnie :) Potrawy przyrządza Elbest, a gotują prze pysznie:)
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Cze 17, 2008 4:58 pm   Jan

Ja mam zarezerwowaną dużą salę w Janie, wydala mi się najładniejsza ze wszystkich w Belchatowie i okolicach...:) cena...na ten rok jest 200zl od osoby z poprawinami, przy czym właścicielka zastrzegła, że w przyszłym roku (czyli mojego wesela) cena moze nieznacznie wzrosnąć...:/
no zobaczymy, jak na raiz ejestem bardzo zadowolona z wyboru bo słyszę same dobre opinie.
Bylam tam na Sylwestrze i jedzonko mają rewelacja:)
_________________

 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 17, 2008 8:55 pm   

Jak my się pytaliśmy z trzy miesiące temu właścicielki Jana to powiedziała nam, że cena wynosi 190 zł na rok 2009. Ale może to zależy od wielkości wesela, bo coś takiego mówiła. Nam się w Janie nie podoba, że są dwa wesela jednocześnie :(
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Cze 18, 2008 9:54 am   

może to jest cena małej sali? bo duża na pewno kosztuje 200zl na ten rok, wiem bo nawet tydzien temu znajmoma miała tam wesele i płacili 200zl/os, na duzej sali.
A co do dwóch wesel w jednym dniu....bardzo rzadko sie to zdarza, sporo znajomych miało tam wesela i nigdy nie było 2 jednocześnie.
Wydaje mi się, że osoby szukające sali na małe wesele wybierają inne lokale, ja przynajmniej nie chciałabym mieć małego wesela w małej sali w Janie gdzie tuż za ścianą odbywałoby się ogromne, czuła bym się zdominowana :wink:
_________________

 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 18, 2008 3:45 pm   

Tak chodziło nam o małą sale :)

Właśnie my nie chcieliśmy, żeby były dwa wesela, a spotkaliśmy się już z tym w Janie i dlatego wybraliśmy dom weselny Stara Szkoła i nie żałujemy, bo ta sala dla nas ma klimat, którego nie ma żadna inna nawet dworek :P Jest tylko jeden minusik płytki :(
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Cze 18, 2008 9:04 pm   

każdy ma jakieś swoje preferencje:) na szczęście sale są różnorodne i każdy znjdzie coś dla siebie :lol:
ja powiem szczerze nie wyobrażam sobie drugiego wesela rownoczesnie z moim i mam nadzieje, ze do tego nie dojdzie i że to są tylko takie wyjatki :-? bo ta sala jest wg mnie very nice:)
nie widze technicznej mozliwosci 2 wesel bo przeciez wyjscie z kuchni jest tylko na dużą sale, wiec jak oni obsluguja ta mala? chyba nie otwieraja tych drzwi łączących obie sale :? ja bym się na to nie zgodziła, żeby mi obcy ludzie zaglądali na weselicho :zly:
_________________

 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 18, 2008 9:34 pm   

Nie wiem jak to wygląda, bo my tylko widzieliśmy film z takiego wesela. Ale wiem, że dosyć często tam są robione podwójne wesela. Musicie się zapytać właścicielki o to, ale z tego co słyszałam to sobie zastrzega prawo do organizacji 2 wesel.
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Cze 18, 2008 10:01 pm   

bardzo możliwe ze zastrzegaja sobie prawo.... :-? przeciez dla nich to tylko kasa sie liczy...
ja nie slyszalam o dwóch weselach a sporo moich znajomych maiało tam imprezy...także mam nadzije, ze u nas bedzie jedno...moje :lol: pozatym mamy termin w lipcu a to nie jest tak popularny miesiąc jak sierpnień czy wrzesień więc może się uda :P grunt to pozytywne myslenie :lol:
_________________

 
 
narzeczonakaro 

Dołączyła: 15 Cze 2008
Posty: 21
Skąd: Lodzkie
Wysłany: Pon Lip 14, 2008 5:38 pm   Opinie o Dworku Stara Szkoła / ceny za osobe

1. co sadzicie o praktykowanym zastrzezeganiu w umowie wynajecia sali ew. podwyzki ceny za osobe w przyszlym roku? (np. cena w 2009 to 195 zl.+ewentualna podwyzka o 5 %)
wlasciwie nie ma sie co ludzic, ze cena pozostanie 195 zl., tylko wyjsc z zalozenia, ze bedzie to na pewno o 5 % wiecej... macie z tym juz jakies doswiadczenia?

2. planujemy Dworek Stara Szkoła - ta wieksza sala, bedzie ok. 90 osob. Bardzo prosze o opinie - jedzenie, obsluga (slyszalam wiele dobrego) i przede wszystkim, czy ktos byl na weselu w wiekszej sali podczas gdy odbywalo sie drugie wesele na malej sali (podobno tam miesci sie do 60 osob, wlasciciel niestety nie wykluczyl drugiego, malego wesela rownoczesnie...). Chetnie na priv! dzieki, Karolina
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 14, 2008 5:45 pm   

My tak mamy w umowie, bo mamy też starą szkołę tylko, że dom weselny. Jesteśmy nastawieni, że cena wzrośnie o te 5% i nic z tym nie zrobimy. ?ywność, światło gaz itp.drożeje, więc na pewno cena pójdzie w górę.

Ja byłam w zeszłym roku na weselu w Dworku, podczas, którego odbywały się dwa wesela i co tu pisać nie przeszkadzało to nikomu nic nie było słychać, że jest drugie wesele, ale z tym że poprawin nie było na małej sali i na drugi dzień mieliśmy cały ogród i grill dla siebie :) .
Ostatnio zmieniony przez agunia84 Pon Lip 14, 2008 6:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Agguniaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lip 2008
Posty: 714
Skąd: Bełchatów i o-lica
Wysłany: Pią Lip 18, 2008 10:28 am   

Agunia84 gratuluje wesela w Starej Szkole:):) to tez był mój faworyt :)
Sala Przy Patykach ma swój urok:) kiedy, byliśmy z moim Narzeczonym na początku tego roku już nie było terminów, oprócz 2 maja i któregoś października:P

Moje wesele odbędzie się w OSP Chabielice...sala piętrowa, krzesła, łazienki są na półpiętrze, klatka schodowa w płytkach, no ale niestety trzeba organizować wszystko we własnym zakresie...
_________________

6 czerwiec 2009
Pozdrawiam
Aga
 
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 18, 2008 3:59 pm   

Dziękuję :) , a dlaczego zrezygnowaliście ze Starej Szkoły ??
Nam też się podobała sala Przy Patykach, jak ja dzwoniłam w styczniu br. to mieli wolny 18 kwietnia i jakieś terminy w lipcu tak mi ten pan powiedział :) Jest piękna sala, ale na duże wesela.

Moja koleżanka ma wesele w sierpniu w OSP Chabielice.
 
 
Agguniaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lip 2008
Posty: 714
Skąd: Bełchatów i o-lica
Wysłany: Sob Lip 19, 2008 8:46 pm   

Niestety..rodzice..uparli się, że sami zorganizują przyjęcie :(
Ale za to inne kwestie należą już tylko do Nas:) :smile: :D
_________________

6 czerwiec 2009
Pozdrawiam
Aga
 
 
 
Karola K 

Dołączyła: 30 Lip 2008
Posty: 1
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Lip 30, 2008 2:11 pm   witam :)

Szczerze mówiąc nie wiem od czego zacząć, ale skoro do dnia mojego ślubu jeszcze kawał czasu, to może od najważniejszego - sali. Wpadłam na to forum podczas poszukiwania sal weselnych, no i super, bo dowiedziałam się wiele ciekawych informacji. Mój problem jednak dotyczy niewspomnianej a raczejk nieopisanej tutaj przez nikogo sali w hotelu Turmot w Klukach. Ze względu na ilość gości nie mogliśmy wybrać kilku innych np. Starej Szkoły, zatem jestem ciekawa czy ktoś z Was miał okazję być na weselu w tym mijscu?, a jak tam, to jakie macie wrażenia i przede wszystkim jakie było jedzenie?
Pozdrawiam i z góry dzięuję :)
 
 
kot_czarodzieja 

Wiek: 39
Dołączyła: 06 Sie 2008
Posty: 27
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Sie 06, 2008 2:36 pm   Jaką salę weselną wybrać.

Witajcie
Zastanawiam się nad wyborem sali weselnej w Bełchatowie. Czy byłyście może na weselu w tych okolicach? Jesli tak podzielcie się wrażeniami.
Może wiecie jakie krążą opinie o weselach w Hotelu Turmot w Klukach, w sali na Wawrzkowiźnie lub w Starej Szkole w Grocholicach?
Przychylałabym się do hotelu w Kulkach, bo jest tam od razu nocleg i sala ładna. Ale nie wiem jakie jedzenie tam jest.
Sala na Wawrzkowiznie ma świetną lokalizację, las, domki na nocleg, ale ten różowy.....powiedzcie czy on bardzo razi i przeszkadza...bo nie mogę sie przekonac do niego.
Stara Szkoła w Grocholicach całkiem mi się podobała, niewielka, klimatyczna i slyszalam wiele dobrych opini na jej temat, ale na 80 coś czuje ze moze być za mała.
Dodam jeszcze że planujemy ok. 80-90 osób.
Sale na patykach, Jan i Dworek w Grocholicach odpadają bo nie ma juz terminów.
O sali w Zwierzchowie nic nie słyszalam. Jak jest duża i jakie jedzenie tam mają no i czy są noclegi moze wiecie?
Za wszelkie pomocne informacje dziekuje:)
 
 
witaminkam 


Wiek: 38
Dołączyła: 22 Kwi 2008
Posty: 22
Skąd: LDZ/P-NICE/B-TÓW
Wysłany: Sro Sie 06, 2008 2:47 pm   

Witajcie ja też planuje ślub i wesele w bełchatowie byłam na weselu w Grocholicach w OSP i sala odremonowana ale mała bardzo mala było ciasno i duszno zimą! nie polecam na duze wesela ja na takim bylam i czulismy sie jak sardynki. mnie wlasnie interesuja "patyki" ale skoro na 2009 juz pozajmowane a ja planuje na 2010 to moze juz sie zglosic?
_________________
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Sro Sie 06, 2008 2:58 pm   

W lipcu byłam na weselu restauracji u Molendy.
http://www.restauracja.bai.pl/

Z tego co wiem od Młodych restauracja powstała niedawno więc ceny mają dość konkurencyjne i łatwiej o terminy. Jest możliwość wynajęcia pokoi dla gości.

Miejsce jest ładne, teren wokół dobrze zagospodarowany - ogródek, ławki itp. Jedzenie było smaczne i ładnie podane, ale wydaje mi się, że było trochę za mało osób do obsługi - dziewczyny uwijały się jak w ukropie żeby ze wszystkim zdążyć. Talerze wymieniały na bierząco, kawa, herbata - bez problemu.
W restauracji są dwie sale (na dole i na górze). Przy większym weselu na dole są tańce na górze stoły. Wesele naktórym ja się bawiłam było na 60 osób, jedzenie i zabawa były w sali na dole. Według mnie było trochę ciasno.
Podsumowując - z punktu widzenia gościa miejsce godne polecenia. :)
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 06, 2008 3:00 pm   

Kocie ja mam własne wesele w starej szkole w Grocholicach co mogę powiedzieć na temat tej sali sala jest podobno na 90 osób (tak mówi właściciel), ale moi znajomi mówią, że sala jest na małe wesela do 60 osób jest wtedy luz i goście się nie czują jak sardynki w puszcze. Koleżanka mi powiedziała, że w tym domu weselnym mają lepszą kucharkę niż w dworku, ale sprawdzę to dopiero w kwietniu. :)
Co do sali na Wawrzkowiźnie to nam się podobała i nie przeszkadzał nam jej kolor, jedzenie podobno dobre.
Sala w Zwierzchowie jest na pewno pokój jeden dla nowożeńców i drugi dla gości (paru osobowy), jak ja byłam na weselu 3 lata temu to jedzonko było dobre, teraz na weselu była moja mama i mówiła, że jedzenie nic specjalnego. W tej sali też są problemy z wolnymi terminami.
Jeszcze jest jedna sala w Klukach - restauracja, ale nic nie wiem o niej.

Witaminkam jeżeli ślub planujesz latem i zależy ci na jakiejś dacie, to proponuje ci się zgłosić już jesienią.
Ostatnio zmieniony przez agunia84 Sro Sie 06, 2008 3:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Agguniaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lip 2008
Posty: 714
Skąd: Bełchatów i o-lica
Wysłany: Sro Sie 06, 2008 3:17 pm   

Będąc ostatnio z Zelowie, zauważyłam nowo powstały dom weselny "Iza" przy ulicy Poznańskiej:)niestety nie posiadam namiaru...
_________________

6 czerwiec 2009
Pozdrawiam
Aga
 
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 06, 2008 3:20 pm   

A masz może stronę internetową tego domu weselnego?? Chętnie bym sobie obejrzała. ;)
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Sie 06, 2008 3:22 pm   

Ja się mogę wypowiedzieć o Turmocie w Klukach, moja siorka była tam na weselu więc mam info z pierwszej reki, a pozatym sama ogladałam sale pod kątem własnego wesela...
I cóż moge powiedzieć....jedzienie podobno nie jest złe...takie w miarę, ale też nie rewelacja,...sala taka sobie..te filary przeszkadzają i wiem , że większosci gosci sie nie podobały... :kwasny: Pozatym jest osobna sala do tanczenia( schodzi pare stopni na dół) i osobna do jedzenia... wiekszosc jednak robi wszystko na jednej sali...na tym weselu gdzie byla moja sis bylo 120 osob...bylo ciasno i niewygodnie..... generalnie niezbyt im się podobało..
W Grocholicach w Starej Szkole byłam na komunii....sala tak jak mówi agunia84 na max 60 osób bo inaczej ciasno i przytłaczjaco...bo sufit nisko... jedzienie było dobre, ale to bylo ze 3 lata temu...
Jeśli chodzi o Patyki to tez oglądałam salę i miałam nawet termin zarezerwowany ale rozmysliliśmy się ze względu na nieporęczny dojazd... sala ładna...ale na duuuuże wesele, właściciel mówi, że sala na 300 osób! jest na prawdę duża, jedzenie podobno dobre bo właściciel gotował po weselach z żoną i ma dobrą opinie...więc polecam..
co jeszcze...
ja mam w Janie, ale mówisz, ze już terminów nie ma więc nie będe zachwalać :razz:
generalnie ludzie sobie też chwalą sale w Szczercowie, jedzenie dobre, sala na jakieś 150 osób..tylko za dużo płytek na parkiecie..mi osobiście tak średnio się podoba...
i tyle moich opinii :mrgreen:
_________________

 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 06, 2008 3:27 pm   

Co do sali w Szczercowie to kucharkę każdy sobie sam załatwia. :)
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Sie 06, 2008 3:28 pm   

a jeszcze mi się wawrzkowizna przypomniala...też ją oglądałam...sala generalnie ładna,,,mi ten róż zupełnie nie przeszkadzał...jedzenie też podobno niezłe...ale sala jest mała...na małe wesele....moje 120 gości by się nie zmieściło... :kwasny: tzn. zmieścić to by się zmieścili tylko nie było by miejsca do tańczenia...na moje oko sala jest na jakieś 70-80 osób max!

[ Dodano: Sro Sie 06, 2008 4:31 pm ]
agunia84 masz rację, każdy może sobie sam wybrać.... ja miałam na myśli lokal, który robi catering na tejże sali, bardzo dużo osób go zamawia i mówiłam o tym właśnie lokalu- Smakoszu ze Szczercowa.
ale i owszem kazdy może sobie zamówić kogo chce.
_________________

 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 06, 2008 3:39 pm   

Acha, to ja nawet nie wiedziałam o tym cateringu :)

A i w Wawrzku wesele musi być na minimum 70 osób, a jak ktoś organizuje mniejsze to musi dopłacić tą różnicę. :evil:
 
 
kot_czarodzieja 

Wiek: 39
Dołączyła: 06 Sie 2008
Posty: 27
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Sie 06, 2008 10:40 pm   Dziwne czasy nastały

Jestem normalnie w szoku. Jesli znajde salę na przyszły rok to bedzie cud. Byłam dzisiaj w Zwierzchowie, lokalizacja świetna, sala w porzadku, ogródek z drewnianymi ławkami przytulny, mój typ...i... brak terminow na przyszły rok, a na 2010 jakies dwa lub trzy. Czy to nie lekka paranoja? Coraz bardziej zastanawiam sie czy nie zrobic kameralnego przyjecia dla najblizszej rodziny, bo czekac na slub dwa lata?
Na pewno nie chce miec wesela w jakims zimnym "betonie" typu Barbórka, choc tam podobno wszytsko pozajmowane do przyszłego stulecia... A na sile robic wesele w kiepskim miejscu nie ma sensu. Zostaje mi jeszcze zredukowanie liczby gosci i zrobienie imprezy w Starej Szkole. Wszędzie kompromisy...a to dopiero początek.
 
 
Agguniaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lip 2008
Posty: 714
Skąd: Bełchatów i o-lica
Wysłany: Czw Sie 07, 2008 7:15 am   

agunia84 napisał/a:
A masz może stronę internetową tego domu weselnego?? Chętnie bym sobie obejrzała. ;)


Agunia84 niestety nie posiadam żadnych namiarów na ten dom weselny.
Miałam zdjęcia tej sali..ale zapodziałam je gdzieś :?
_________________

6 czerwiec 2009
Pozdrawiam
Aga
 
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 07, 2008 8:16 am   

Kocie współczuje ci, ale niestety na rynku ślubno weselnym w Bełchatowie tak jest i dla mnie to jest paranoja. My wybraliśmy miesiąc mało popularny, żeby nie mieć problemów z z organizacją wesela rok przed ślubem.

Agguniaa szkoda :(
Ostatnio zmieniony przez agunia84 Czw Sie 07, 2008 8:17 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl