Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Sale Weselne Bełchatów
Autor Wiadomość
zbranzy 

Dołączyła: 12 Kwi 2014
Posty: 75
Skąd: belchatow , lodz
Wysłany: Sro Wrz 03, 2014 1:23 pm   

Ta mała za dużo ludzi nie pomieści wiec chodzi o duża koło gazowni, zresztą jedna i druga sala to ta sama firma więc bez względu na miejsce będzie bardzo podobnie. W starej szkole jest cały czas tak samo od lat.
 
 
Ania9999 

Wiek: 32
Dołączyła: 10 Lip 2013
Posty: 18
Skąd: radomsko
Wysłany: Czw Wrz 18, 2014 7:59 pm   

zbranzy napisał/a:
Ta mała za dużo ludzi nie pomieści wiec chodzi o duża koło gazowni, zresztą jedna i druga sala to ta sama firma więc bez względu na miejsce będzie bardzo podobnie. W starej szkole jest cały czas tak samo od lat.


JA BYŁAM W STAREJ SZKOLE PARE RAZY. MOZE TO NIE JEST LOKAL NAJWYŻSZYCH LOTÓW W OKOLICY BEŁCHATOWA DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJACYCH KLIENTOW RACZEJ ODPADA BO FAKTYCZNIE ROBIA PROSTE WESELA... ALE OGOLNIE NIE MA TRAGEDII. FAKTYCZNIE OBSŁUGA I JEDZENIE POZOSTAWIA WIELE DO ŻYCZENIA …
NADAL SIE POWIEKSZAJA Z TEGO CO SLYSZALAM WIEC IDA NA ILOSC CO Z JAKOSCIA RACZEJ NIE MA WIELE WSPOLNEGO…
_________________
Ania
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Czw Wrz 18, 2014 9:40 pm   

Jeśli ktoś robi wesele w sali osp to kolejny raz polecam OSP Bujny Szlacheckie (ok. 15 km od B-wa). Już 5 lat temu, kiedy my mieliśmy tam wesele, sala była ładna i godna polecenia, ale teraz to już w ogóle! Sala jest znowu wyremontowana, robione są nowe łazienki, zniknęły te dwa cienkie słupy i został tylko ten centralny, zaplecze kuchenne jest super. Zrobiona została taka fajna duża wnęka na sali, przy wejściu do schowka na alkohol, teraz stał tam stół wiejski, stół z winami, kawą i herbatą, ale spokojnie zmieściłby się tam też stolik z księgą gości czy np. barman. Teren wokół sali jest bardzo zadbany.
No i to co mnie zachwyciło - byłam już na wieeelu weselach w osp i pierwszy raz zdarzyło się, że na sali były kieliszki do szampana, filiżanki do kawy/herbaty (sala oferuje 2 duże samowary) oraz wysokie szklanki do napojów zamiast literatek :wink:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
jowka 

Dołączyła: 20 Wrz 2014
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Wrz 20, 2014 3:33 pm   

ja miałam wesele w restauracji Laura w Bełchatowie. Raczej kameralnie było, ale bardzo fajnie. jedzenie dobre, dekoracje bardzo ładne:)
 
 
karolina99 

Dołączyła: 27 Gru 2012
Posty: 135
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Paź 01, 2014 11:45 am   

Z czystym sumieniem polecam salę "Przy Patykach", my mieliśmy na tej dużej nowej. Więcej rozpisałam się w wątku nt. tej sali, a jakby ktoś chciał więcej informacji zapraszam na priv :)
Ostatnio zmieniony przez karolina99 Sro Paź 01, 2014 12:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wanesa777 

Dołączyła: 16 Lip 2011
Posty: 6
Skąd: Bełchatów ,Łask
  Wysłany: Pią Paź 03, 2014 8:54 pm   

karolina99 napisał/a:
Z czystym sumieniem polecam salę "Przy Patykach", my mieliśmy na tej dużej nowej. Więcej rozpisałam się w wątku nt. tej sali, a jakby ktoś chciał więcej informacji zapraszam na priv :)

Ja osobiście wolałabym zrobić wesele w Zwierzchowie bo wyjdzie o polowe taniej niż przy Patykach , mój brat w tym roku jak tam był to miał przyjemność "uczestniczyć" w trzech weselach - megga masówka! oczywiscie wszyscy udaja ze jest extra bo to przeciez jedyna i kazdy zaklada ze ostatnia taka impreza w zyciu ale patrzac obiektywnie -za duzo ludzi…, samochodow…, gosci niby nie mieszajacych sie…, "pozazdroscic takiej uroczystosci weselnej…, naprawde podziwiam ludzi decydujacych sie na wesele Przy Patykach.
A jeszcze lepiej jak jedni mieli fajerwerki a dwie pary nie, jedni nie oszczedzali wiec wlasciciel nie wolal od orkiest pieniedzy za prad a trzecia para miala pecha...
 
 
karolina99 

Dołączyła: 27 Gru 2012
Posty: 135
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Paź 03, 2014 9:26 pm   

My podjęliśmy taką decyzję i nie żałujemy tego, co więcej, gdybym miała robić jeszcze raz to zrobiłabym ponownie tam wesele! :)

Jakoś nie zauważyłam tłumów, oprócz naszych szalejących gości na parkiecie, auta kompletnie mi nie przeszkadzały, bo raczej nie spędzaliśmy czasu na zewnątrz tylko w środku - chyba po to są wesela. Zresztą w dzień poprawin nie zauważyłam, aby było ich za dużo, normalnie, jak to auta gości pod salą weselną, gdzie jest miejsce, aby zaparkować.
Jeśli chodzi o fajerwerki, to nie płaciliśmy za nie ani grosza, było powiedziane, że są w cenie i jak się ma ochotę to można wyjść na ich pokaz, jak nie to nie. I od żadnej orkiestry za prąd nie płaci się, jeszcze pamiętam, że pytałam się o to przy podpisywaniu umowy (bo naczytałam się takich, o to wspaniałości) i nie, nie ma żadnych dodatkowych kosztów.

Zresztą uważam, że jak ktoś chce i ma w tym interes doczepi się do czegokolwiek.

Ja piszę szczerze o swoich odczuciach i cieszę się ogromnie, że mieliśmy tak piękną i udaną imprezę (teściów mam wybrednych, a zadowoleni są bardzo :) ). Możecie pisać sobie co chcecie, współczuję jeśli macie złe doświadczenia z tą salą, ale mnie nikt nie zabierze najpiękniejszych wspomnień z ostatniego weekendu! :) :D
Ostatnio zmieniony przez karolina99 Pią Paź 03, 2014 9:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
anana 

Dołączyła: 07 Lut 2014
Posty: 23
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Nie Paź 05, 2014 11:54 pm   

wanesa777 napisał/a:
karolina99 napisał/a:
Z czystym sumieniem polecam salę "Przy Patykach", my mieliśmy na tej dużej nowej. Więcej rozpisałam się w wątku nt. tej sali, a jakby ktoś chciał więcej informacji zapraszam na priv :)

Ja osobiście wolałabym zrobić wesele w Zwierzchowie bo wyjdzie o polowe taniej niż przy Patykach , mój brat w tym roku jak tam był to miał przyjemność "uczestniczyć" w trzech weselach - megga masówka! oczywiscie wszyscy udaja ze jest extra bo to przeciez jedyna i kazdy zaklada ze ostatnia taka impreza w zyciu ale patrzac obiektywnie -za duzo ludzi, samochodow, gosci niby nie mieszajacych sie, "pozazdroscic takiej uroczystosci weselnej, naprawde podziwiam ludzi decydujacych sie na wesele Przy Patykach.
A jeszcze lepiej jak jedni mieli fajerwerki a dwie pary nie, jedni nie oszczedzali wiec wlasciciel nie wolal od orkiest pieniedzy za prad a trzecia para miala pecha...

Jak co komu pasuje.... ja obdzwoniłam 30 sal zanim zdecydowałam się na patyki z wielu względów, a fajerwerki organizuje właściciel dla wszystkich takie same :) i nocleg dla całej rodziny jeśli trzeba na miejscu za cenę "prawie za darmo", prawda co do ilości wszystkiego i wszystkich to jak zakład produkcyjny ale nikt mi nie powie że tiry jeżdża, że mało, znalazłam wiele zalet o których może aż nie wypada pisać. Rzecz gustu, potrzeb i wyobraźni. Udanej zabawy gdziekolwiek to będzie ;)
_________________
ania
 
 
Ania9999 

Wiek: 32
Dołączyła: 10 Lip 2013
Posty: 18
Skąd: radomsko
  Wysłany: Czw Paź 09, 2014 6:39 pm   PATYKI

MOJA KOLEŻANKA O WSZYSTKO WYPYTAŁA I PODOBNIE JAK POWYŻEJ WŁAŚCICIEL NIE WYSKAKIWAŁ Z POMYSŁÓW TYPU- KASOWANIE ZA PRĄD ALE MYŚLĘ ŻE JAK KTOŚ NIE JEST ZORIENTOWANY ALBO NP KAPELE MA NIE Z NASZYCH STRON TO FACET TO WYKORZYSTUJE I KASUJE JAK LECI Z POWIETRZA SIĘ TO NIE WZIĘŁO.
W POKOJACH CHOC NOWE ZIMNO JAK CHOLERA SMIERDZI WILGOCIA
A NA KONIEC I TAK ODBIJA SOBIE KOSZTY KASUJĄC MAKSYMALNIE ZA STŁUCZKI ITP
_________________
Ania
 
 
anana 

Dołączyła: 07 Lut 2014
Posty: 23
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Paź 09, 2014 8:24 pm   Re: PATYKI

Ania9999 napisał/a:
MOJA KOLEŻANKA O WSZYSTKO WYPYTAŁA I PODOBNIE JAK POWYŻEJ WŁAŚCICIEL NIE WYSKAKIWAŁ Z POMYSŁÓW TYPU- KASOWANIE ZA PRĄD ALE MYŚLĘ ŻE JAK KTOŚ NIE JEST ZORIENTOWANY ALBO NP KAPELE MA NIE Z NASZYCH STRON TO FACET TO WYKORZYSTUJE I KASUJE JAK LECI Z POWIETRZA SIĘ TO NIE WZIĘŁO.
W POKOJACH CHOC NOWE ZIMNO JAK CHOLERA SMIERDZI WILGOCIA
A NA KONIEC I TAK ODBIJA SOBIE KOSZTY KASUJĄC MAKSYMALNIE ZA STŁUCZKI ITP

oj no wady można znaleźć wszędzie nie ma to tamto ;) ile ludzi tyle opini, mam nadzieję nie mieć niespodzianek ze strony właściciela, wszystko wam opowiem za rok co i jak u mnie przebiegło :)
_________________
ania
 
 
karolina99 

Dołączyła: 27 Gru 2012
Posty: 135
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Paź 09, 2014 9:00 pm   

Cytat:
oj no wady można znaleźć wszędzie nie ma to tamto ;) ile ludzi tyle opini, mam nadzieję nie mieć niespodzianek ze strony właściciela, wszystko wam opowiem za rok co i jak u mnie przebiegło :)


anana jakbyś miała pytania, to polecam się :)
kurde, naprawdę było pięknie i tak mi jest smutno, że już po wszystkim...ale na salę jeszcze wrócimy, mam zaproszenie na bal andrzejkowy, a co! :D
jakbyś chciała zobaczyć naszą dekorację na dużej sali, to idź do wątku "dekoracje sal", niedawno wstawiłam zdjęcia :) :smile: :smile:
 
 
sylwiasylwia 

Dołączyła: 09 Lip 2014
Posty: 17
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Paź 10, 2014 8:10 pm   SALA PRZY PATYKACH

[quote="karolina99"]
Cytat:
oj no wady można znaleźć wszędzie nie ma to tamto ;) ile ludzi tyle opini, mam nadzieję nie mieć niespodzianek ze strony właściciela, wszystko wam opowiem za rok co i jak u mnie przebiegło :)

W takim razie ja też trzymam za Ciebie kciuki kochana,myślę ze jak o wszystko wypytaliście to raczej cwaniaczek nie powinien wam robić żadnych niespodzianek.
A na jaką orkiestrę sie wkońcu zdecydowaliście? ile płacicie za wesele z poprawinami?
_________________
Sylwia
 
 
Bizancjum 

Dołączyła: 14 Paź 2014
Posty: 1
Skąd: Piotrków Trybunalski
  Wysłany: Wto Paź 14, 2014 9:24 am   

beatka19_01 napisał/a:
My z narzeczonym zdecydowaliśmy się na salę weselną w Kamieńsku o nazwie "Wrzosowa". Dużym plusem tej sali jest jej wielkość. Planujemy wesele na 190 osob, także małe sale nie wchodziły w grę. Dodatkowym plusem tej sali jest jej koszt, w porównaniu do pozostałych sal tej wielkości jest najtańsza. :) Właścicielka jest bardzo ugodą osobą.



Zgadzam się z pozytywami tego miejsca! Bardzo ładna sala zarówno w środku jak i na zewnątrz. Profesjonalna obsługa. Jedzenie paluszki lizać. Polecam
 
 
anana 

Dołączyła: 07 Lut 2014
Posty: 23
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Nie Paź 26, 2014 10:01 pm   Re: SALA PRZY PATYKACH

[quote="sylwiasylwia"]
karolina99 napisał/a:
Cytat:
oj no wady można znaleźć wszędzie nie ma to tamto ;) ile ludzi tyle opini, mam nadzieję nie mieć niespodzianek ze strony właściciela, wszystko wam opowiem za rok co i jak u mnie przebiegło :)

W takim razie ja też trzymam za Ciebie kciuki kochana,myślę ze jak o wszystko wypytaliście to raczej cwaniaczek nie powinien wam robić żadnych niespodzianek.
A na jaką orkiestrę sie wkońcu zdecydowaliście? ile płacicie za wesele z poprawinami?

wesele+ poprawiny 250 zespół Grandi Band z Leszna :) pozdrawiam
_________________
ania
 
 
karusia 

Wiek: 32
Dołączyła: 25 Lis 2013
Posty: 5
Skąd: Bełchatów/Wrocław
Wysłany: Wto Lis 11, 2014 7:34 pm   

Cześć, czy któraś z Was drogie forumowiczki wie czy sala "Przysiółek Kresy" została już rozbudowana? Czy prace się zaczęły/zakończyły?
Pamiętam, że była mowa o rozbudowie już w tym temacie.
 
 
Romus_Julcia 

Wiek: 45
Dołączyła: 13 Kwi 2011
Posty: 26
Skąd: Bełchatów, Radomsko
Wysłany: Nie Lis 16, 2014 1:28 pm   

Do Maja przyszłego roku ma być oddana do użytku :lol:
 
 
anana 

Dołączyła: 07 Lut 2014
Posty: 23
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Lis 20, 2014 2:09 am   

karusia napisał/a:
Cześć, czy któraś z Was drogie forumowiczki wie czy sala "Przysiółek Kresy" została już rozbudowana? Czy prace się zaczęły/zakończyły?
Pamiętam, że była mowa o rozbudowie już w tym temacie.


NA FB JUŻ WSTAWILI ZDIĘCIE ! :)
_________________
ania
 
 
sylwiasylwia 

Dołączyła: 09 Lip 2014
Posty: 17
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Lis 20, 2014 9:54 pm   

anana napisał/a:
karusia napisał/a:
Cześć, czy któraś z Was drogie forumowiczki wie czy sala "Przysiółek Kresy" została już rozbudowana? Czy prace się zaczęły/zakończyły?
Pamiętam, że była mowa o rozbudowie już w tym temacie.


NA FB JUŻ WSTAWILI ZDIĘCIE ! :)


Kurde ładnie tam , jak to wyszykują to chyba będzie najładniejsze miejsce w okolicy .
_________________
Sylwia
 
 
meluzyna 

Dołączyła: 22 Lis 2014
Posty: 8
Skąd: Bełchatów,Trzebnica
Wysłany: Pon Lis 24, 2014 8:50 pm   

Witam wszystkich serdecznie,od dzisiaj zaczynamy organizacje wesela i pierwszy straszny kłopot z wyborem sali
planujemy wesele na ok. 140 osób.
z pokojami dla gości do wynajęcia
byłoby super jak by był jakiś zielony teren przed lokalem
na uboczu nie w centrum miasta .
Może coś podpowiecie :roll:
 
 
Magda*** 

Dołączyła: 26 Lis 2014
Posty: 2
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Lis 26, 2014 1:36 pm   Dom Weselny Grodzisko

Cześć!

Czy ktoś z Was słyszał coś Domu Weselnym Grodzisko w Woli Kleszczowej, organizował tam wesele lub był gościem i może wyrazić swoje zdanie?
Zależy mi na opiniach dot.: jedzenia, obsługi, ogólnie organizacji wesela.

Z góry dziękuję za każdą opnie.

Pozdrawiam!
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Czw Lis 27, 2014 2:43 pm   

Orientuje się ktoś ile kosztuje ślub na Kościuszki? Pisze w salach bo ttutaj osoby z Bełchatowa wiecej wchodzą.
_________________
 
 
MARTAAA 

Wiek: 38
Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 13
Skąd: łódż,Bełchatów
Wysłany: Pią Lis 28, 2014 12:28 pm   

meluzyna napisał/a:
Witam wszystkich serdecznie,od dzisiaj zaczynamy organizacje wesela i pierwszy straszny kłopot z wyborem sali
planujemy wesele na ok. 140 osób.
z pokojami dla gości do wynajęcia
byłoby super jak by był jakiś zielony teren przed lokalem
na uboczu nie w centrum miasta .
Może coś podpowiecie :roll:

Osobiście polecam Przysiółek Kresy.Fajna obsługa,super jedzonko i śliczny plener my byliśmy mega zadowoleni .
_________________
Marcia
 
 
Ania9999 

Wiek: 32
Dołączyła: 10 Lip 2013
Posty: 18
Skąd: radomsko
Wysłany: Pią Lis 28, 2014 6:53 pm   Kosciuszli

ola88 napisał/a:
Orientuje się ktoś ile kosztuje ślub na Kościuszki? Pisze w salach bo ttutaj osoby z Bełchatowa wiecej wchodzą.

Moja znajoma płaciła w tym roku 1200zł
_________________
Ania
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Sob Lis 29, 2014 6:29 am   

Ania9999, za sam ślub? Czy np.była w tym dekoracja Kościoła?
_________________
 
 
Ania9999 

Wiek: 32
Dołączyła: 10 Lip 2013
Posty: 18
Skąd: radomsko
Wysłany: Sob Lis 29, 2014 11:34 am   

za slub dekoracja i muzyka byla placona extra :?
_________________
Ania
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Nie Lis 30, 2014 6:32 pm   

Ania9999, muzyka? w sensie że organista ? :P
_________________
 
 
kaktusik89 

Dołączyła: 30 Lis 2014
Posty: 1
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Nie Lis 30, 2014 6:35 pm   

Ja swój ślub robiłam w Laurze. Bardzo ładne miejsce. Jedzenie było pyszne, o każdej godzinie coś innego, do tego stół szwedzki. Obsługa bardzo fachowa i miła, do tego hotel obok, co było bardzo pomocne, gdyż miałam dużo gości spoza województwa
 
 
Ania9999 

Wiek: 32
Dołączyła: 10 Lip 2013
Posty: 18
Skąd: radomsko
Wysłany: Pon Gru 01, 2014 8:34 pm   

ola88 napisał/a:
Ania9999, muzyka? w sensie że organista ? :P

Tak organista i skrzypek .Ale koleżanka miała to samo za 1500 wiec chyba trzeba twardo obstawać że ma być krótka msza bez" fajerwerków" suma- sumarum na to samo wyjdzie, juz w trakcie slubu podejrzewam że nikt nie pamieta kto ile placil bo tak jak u mnie było slub byl po slubie z"z biegu" .
_________________
Ania
 
 
Original_N 

Dołączyła: 01 Gru 2014
Posty: 1
Skąd: Pce
Wysłany: Pon Gru 01, 2014 9:36 pm   

Witamy :)
My również mamy wesele w Laurze, dokładnie za pół roczku :)
Aktualnie zastanawiam się nad rozmieszczeniem stołów i czy dać okrągłe czy tradycyjne... Macie doświadczenia związane z tym jak goście się bawią przy okrągłych stołach? Jak to wszystko funkcjonuje?
 
 
anana 

Dołączyła: 07 Lut 2014
Posty: 23
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Gru 01, 2014 10:00 pm   

Dziewczyny czy znacie jakieś ciekawe miejsca w woj. łódzkim na sesje plenerową ?? Oczywiście grobla czy wawrzkowizna odpadają :) te są już trochę denne.
_________________
ania
 
 
karusia 

Wiek: 32
Dołączyła: 25 Lis 2013
Posty: 5
Skąd: Bełchatów/Wrocław
  Wysłany: Nie Sty 04, 2015 3:18 pm   

sylwiasylwia napisał/a:
anana napisał/a:
karusia napisał/a:
Cześć, czy któraś z Was drogie forumowiczki wie czy sala "Przysiółek Kresy" została już rozbudowana? Czy prace się zaczęły/zakończyły?
Pamiętam, że była mowa o rozbudowie już w tym temacie.


NA FB JUŻ WSTAWILI ZDIĘCIE ! :)


Kurde ładnie tam , jak to wyszykują to chyba będzie najładniejsze miejsce w okolicy .


Powiem szczerze, że nie podoba mi się ta wizualizacja.

W zeszłym roku gdy decydowaliśmy się na wesele w Przysiółku (II poł. 2015) zapewniano nas, że nowa sala będzie w tej samej tonacji jak obecna - czyli brąz, beż, nieco szarości, koloru dębu i bordowego.
Tymczasem na wizualizacji przeważa biały :(
Gdybyśmy chcieli salę w białej tonacji to miałam do wyboru 95% innych sal, a zdecydowaliśmy się na Przysiółek, bo sala była właśnie nieszablonowa.
Jeśli wizualizacja okaże się wiernym odwzorowaniem rzeczywistości sala ta straci swój unikatowy charakter.

... i do tego te krzesła... :(
Ostatnio zmieniony przez karusia Nie Sty 04, 2015 4:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zbranzy 

Dołączyła: 12 Kwi 2014
Posty: 75
Skąd: belchatow , lodz
Wysłany: Wto Sty 06, 2015 8:13 pm   

anana napisał/a:
Dziewczyny czy znacie jakieś ciekawe miejsca w woj. łódzkim na sesje plenerową ?? Oczywiście grobla czy wawrzkowizna odpadają :) te są już trochę denne.

W okolicy chyba nie ma za duzego wyboru poza tymi wymienionymi mozesz pomyslec o parku za Kaczorowskimi, za kosciolem w Parznie sa stawy- kiedys byl tam jeszcze stary dom z takimi kolumnami ale chyba teraz cos sie tam pozmienialo, za dobrzelowem na piotrkow skrecajac w las w lewo juz za komisem po przejechaniu okolo 2 km jest ladny stary dwor, wogole to trzeba najlepiej wejsc na strony kilku fotografow i podpatrzysz tam najszybciej z czego ewenntualnie mozesz wybierac! Osobiscie podobala mi sie ostatnio sesja na stadionie pilkarskim gdzie odbywal sie trening pilkarzy Lecha bodajze ,to zalezy co preferujecie i czy lubicie sie smiac czy wolicie oddac powage tej chwili…

[ Dodano: Wto Sty 06, 2015 8:15 pm ]
jest tez ladna lesniczowka z oczkiem wodnym na Gorze kamiensk a w zasadzie zjezdzajac z niej druga strona.
 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 07, 2015 11:03 am   

anana napisał/a:
Dziewczyny czy znacie jakieś ciekawe miejsca w woj. łódzkim na sesje plenerową ??


polecam ten wątek: http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0
_________________


 
 
zbranzy 

Dołączyła: 12 Kwi 2014
Posty: 75
Skąd: belchatow , lodz
  Wysłany: Sro Sty 07, 2015 11:37 am   

Łódż i okolice na pewno będą doskonałe tylko w przypadku Bełchatowa to pare kilometrów z tąd...
 
 
pomaranczowa1 

Dołączyła: 24 Mar 2014
Posty: 4
Skąd: BEŁCHATÓW, KLESZCZÓW
Wysłany: Czw Sty 08, 2015 4:37 pm   

Bliżej jest Poitrków ze starym miastem poza tym w okolicy jest kilka fajnych miejsc to zalezy jaki macie pomysl na plener...
 
 
zbranzy 

Dołączyła: 12 Kwi 2014
Posty: 75
Skąd: belchatow , lodz
Wysłany: Wto Sty 13, 2015 10:02 pm   plener

Jest jeszcze jedno sliczne miejsce plenerowe w niedalekiej okolicy jadac z zelowa na dobron jakies 10 km za zelowem jest stary mlyn i przepieknie komponujace sie z nim rozlewiska,grobla to przy tym wioska smurfów . Jak macie czas to koniecznie tam sie przejedzcie a juz niczego nie bediecie chcieli szukac. pozdrawiam ;)
 
 
anana 

Dołączyła: 07 Lut 2014
Posty: 23
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sob Sty 17, 2015 5:37 pm   

ok dzieki za podpowiedzi ;)
_________________
ania
 
 
zbranzy 

Dołączyła: 12 Kwi 2014
Posty: 75
Skąd: belchatow , lodz
Wysłany: Pon Sty 19, 2015 10:01 pm   

Daj znac gdzie beda te zdjecia
 
 
kociaczek5556 

Dołączyła: 24 Mar 2014
Posty: 14
Skąd: bełchatów,zelów
  Wysłany: Wto Sty 27, 2015 11:01 pm   

Macie jeszcze stary mlyn przy babim lecie i lesniczowke jak sie jedzie znowego swiata w kierunku kurnosa to trzeba w polowie skrecic w las w lewo tez ciekawe miejsce,lesniczowka na gorze kamiensk z ocziem wodnu=ym tez moglabybyc cirkawa do takiej sesji
 
 
paulina34567 

Dołączyła: 01 Maj 2013
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 08, 2015 12:47 pm   

ava napisał/a:
Jeśli ktoś robi wesele w sali osp to kolejny raz polecam OSP Bujny Szlacheckie (ok. 15 km od B-wa). Już 5 lat temu, kiedy my mieliśmy tam wesele, sala była ładna i godna polecenia, ale teraz to już w ogóle! Sala jest znowu wyremontowana, robione są nowe łazienki, zniknęły te dwa cienkie słupy i został tylko ten centralny, zaplecze kuchenne jest super. Zrobiona została taka fajna duża wnęka na sali, przy wejściu do schowka na alkohol, teraz stał tam stół wiejski, stół z winami, kawą i herbatą, ale spokojnie zmieściłby się tam też stolik z księgą gości czy np. barman. Teren wokół sali jest bardzo zadbany.
No i to co mnie zachwyciło - byłam już na wieeelu weselach w osp i pierwszy raz zdarzyło się, że na sali były kieliszki do szampana, filiżanki do kawy/herbaty (sala oferuje 2 duże samowary) oraz wysokie szklanki do napojów zamiast literatek :wink:


W pełni się z Tobą zgadzam. Sala w Bujnach jest teraz nie do poznania. Dołączam zdjęcia:)
Naprawdę godna polecenia.

10367689_1481741098758806_4189772643326578748_n.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 459 raz(y) 25.92 KB

1378252_1481741072092142_9110153453276864_n.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 461 raz(y) 29.3 KB

1234087_1481741018758814_7335594876478992514_n.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 465 raz(y) 28.19 KB

1157713_1481741022092147_1391027734999229469_n.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 467 raz(y) 36.76 KB

 
 
kociaczek5556 

Dołączyła: 24 Mar 2014
Posty: 14
Skąd: bełchatów,zelów
Wysłany: Pon Lut 09, 2015 5:57 am   

Trochę tak dyskotekowo na tej sali
Wnęka zupełnie nie pasuje do całości a te płytki na podłodzę wołają o pomstę do nieba.
Na mój gust to ktoś tam chciał coś zmienić ale mu nie wyszło lepiej jakby dokupili te kieliszki do szampana i zostawili to co było. A największy słup i tak psuje całą sprawę.
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pon Lut 09, 2015 3:02 pm   

kociaczek5556, jak dla mnie to też jest tam trochę pomieszanie z poplątaniem. Sufit mi się nie podoba, nie pasuje np. do krzeseł, zresztą ja ogólnie nie jestem fanką podwieszanych sufitów. Dekoratorka na weselu mojej siostry zawieszała pod sufitem tkaniny, żeby trochę go ukryć, wyszło naprawdę fajnie. Co do podłogi to faktycznie jest już zniszczona, ale myślę, że i tak prezentuje się lepiej niż np. deski w Grabicy czy Hucie :wink: Tak czy siak widać, że osoby, które zajmują się salą dbają o nią i cały czas starają się tam coś robić.


A w temacie sal OSP to od zeszłego roku jest też ładnie wyremontowana sala w Hucisku (gmina Drużbice).
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
zbranzy 

Dołączyła: 12 Kwi 2014
Posty: 75
Skąd: belchatow , lodz
Wysłany: Wto Lut 10, 2015 12:55 pm   OSP Bujny Szlacheckie

Obecnie własciciele lokali często wybierają płytki zamiast parkietu, przy obecnych technologiach płytka strukturalnie ma lepsze parametry od deski ktora po paru sezonach jest do wymiany i na tle 10 lat kosztuje 3 razy tyle.
Osobiście uważam że w tej chwili parkiet nie jest już takim argumentem jak kiedyś i wygląda niestety kiepsko po paru sezonach .
ps
Oczywiscie mam na mysli nowe sale powiedzmy wprost w bujnach podłoga jest starajak cała sala i nie pasuje nawet do toalety nie wspominajac juz o sali...
 
 
siedmil 

Dołączyła: 11 Lut 2015
Posty: 4
Skąd: Centrum
Wysłany: Sro Lut 11, 2015 12:23 pm   

Płytka nigdy nie zastąpi parkietu, oczywiście mówiąc o gościach. Jednak nie jest to aż taka niedogodność. Myślę, że do płytki wszyscy zdążyli się już przyzwyczaić. I tak na prawdę nikt nie zwraca na to uwagi. Płytki są wszędzie.
_________________
http://start4event.pl/
 
 
sylwiasylwia 

Dołączyła: 09 Lip 2014
Posty: 17
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sob Lut 14, 2015 4:29 pm   

Dla mnie to bez znaczenia bo faktycznie plytki juz teraz sa takie ze trudno odroznic je od parietu ale bylam niedawno w lokalu w Warszawie gdzie było jeszcze coć fajniejszego jakas masa epoksyd czy cos w tym stylu nie znam sie, sliczna podloga,zero poslizgow a wygladała rewelacyjnie miała jakies firmowe wzory . Plytki czy parkiety moga sie chowac tylko pewnie koszty astronomiczne wiec lokale w Belchatowie to pewnie sie na cos takiego nie zdecyduja.
_________________
Sylwia
 
 
meluzyna 

Dołączyła: 22 Lis 2014
Posty: 8
Skąd: Bełchatów,Trzebnica
Wysłany: Nie Lut 22, 2015 9:36 pm   

Czy poza kosciołem w Parznie są jeszcze jakieś klimatyczne w okolicach?
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Nie Lut 22, 2015 11:00 pm   

meluzyna, jeśli przez klimatyczne rozumiesz malutkie, zabytkowe kościoły to poszukaj sobie w necie zdjęcia kościołów w Suchcicach i w Kociszewie.
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
Selene 


Wiek: 33
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 993
Skąd: ok. Bełchatowa
Wysłany: Pon Lut 23, 2015 11:33 am   

meluzyna, dokładnie tak jak mówi ava - Kościół w Suchcicach ma swój urok. Ja brałam w nim ślub - to moja parafia rodzinna. Bardzo piękne zdjęcia, pełne drewno, zadbany, super efekt :)
_________________

 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Sro Lut 25, 2015 10:58 am   

O tak Kościół w Suchcicach :) też polecam :)
_________________
 
 
meluzyna 

Dołączyła: 22 Lis 2014
Posty: 8
Skąd: Bełchatów,Trzebnica
Wysłany: Sro Lut 25, 2015 6:33 pm   

Selene napisał/a:
meluzyna, dokładnie tak jak mówi ava - Kościół w Suchcicach ma swój urok. Ja brałam w nim ślub - to moja parafia rodzinna. Bardzo piękne zdjęcia, pełne drewno, zadbany, super efekt :)

W Piątek już mamy wolne to pojezdzimy przez weekend- dziekuje bardzo dziewczyny
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl