Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Sale Weselne Bełchatów
Autor Wiadomość
anana 

Dołączyła: 07 Lut 2014
Posty: 23
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Lut 26, 2015 12:58 am   

Odradzam kosciol a doklednie proboszcza w Kociszewie! Kompletnie niedzisiejszy czlowiek. Stary probosz byl super ks. JAKUBIK a teraz tylko wspolczuje mieszkancom
_________________
ania
 
 
meluzyna 

Dołączyła: 22 Lis 2014
Posty: 8
Skąd: Bełchatów,Trzebnica
Wysłany: Pon Mar 02, 2015 8:53 pm   

Bylismy tam w weekend sliczny kosciółek rozmawialismy chyba z wikarym w rozmowie byl calkiem sympatyczny .
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Wto Mar 03, 2015 10:04 am   

meluzyna, nie wiem czy byliście w Kociszewie czy w Suchcicach, ale w obu kościołach nie ma wikarych, są tylko proboszczowie :wink:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
meluzyna 

Dołączyła: 22 Lis 2014
Posty: 8
Skąd: Bełchatów,Trzebnica
  Wysłany: Wto Mar 03, 2015 3:28 pm   

Na proboszcza byl za mlody jak dla mnie ,wygladal na jakiegos wikarego albo mlodszego ksiedza nie wazne. Chodzi mi o kociszew ten w lobudzicach i na razie jak sie nic nie zmieni to zostaniemy przy tym wyborze bo jest naprawde sliczny i ma dobra lokalizacje.
Dzieki dziewczyny
 
 
madzialena88 

Dołączyła: 29 Sty 2014
Posty: 12
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Mar 03, 2015 10:38 pm   

Nie ma opcji, że Kociszew jest w Łobudzicach ;P W Łobudzicach jest też kościół- taki przy drodze na Zelów- to może tam byliście? a to nie Kociszew:) Do Kociszewa skręcasz w Łobudzicach w prawo;)
Pozdrawiam!
 
 
anana 

Dołączyła: 07 Lut 2014
Posty: 23
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Mar 17, 2015 10:16 pm   

Dziewczyny czy ktos moze korzystal z uslug kwiaciarni Lawenda co myslicie o dekoracjach i jakie ceny ??
_________________
ania
 
 
zbranzy 

Dołączyła: 12 Kwi 2014
Posty: 75
Skąd: belchatow , lodz
Wysłany: Czw Mar 19, 2015 10:16 pm   

chodzi o Lawendę z łodzi czy Piotrkowa?
 
 
anana 

Dołączyła: 07 Lut 2014
Posty: 23
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Mar 20, 2015 9:59 am   

z Belchatowa :)
_________________
ania
 
 
zbranzy 

Dołączyła: 12 Kwi 2014
Posty: 75
Skąd: belchatow , lodz
Wysłany: Pią Mar 20, 2015 9:27 pm   

kurcze nie pomoge
gdzie jest ta kwiaciarnia?
 
 
anana 

Dołączyła: 07 Lut 2014
Posty: 23
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Cze 18, 2015 11:00 pm   

PANNY MLODE co tutaj tak cicho ?
powiedzcie mi czy macie jakies doswiadczenia z puszczaniem lampionow ?? ?
_________________
ania
 
 
madzialena88 

Dołączyła: 29 Sty 2014
Posty: 12
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Cze 19, 2015 7:35 pm   

Byłam na weselu, gdzie były lampiony. każda para otrzymywała jeden. Generalnie mało kto wiedział jak to puścić. Część nie poleciała wogóle, część wleciała w krzaki(był czerwiec- susza, na szczescie nic sie nie stało, ale był strach) a czesc ladnie poszybowala:) minus tego byl też taki, że koleżance wypadła ta kostka i polala sukienke woskiem....fatalnie. sukienka do kosza:( więc efekt jest piękny jak jest odpowiednia pogoda, ale trzeba bardzo uważać.
 
 
Romus_Julcia 

Wiek: 45
Dołączyła: 13 Kwi 2011
Posty: 26
Skąd: Bełchatów, Radomsko
  Wysłany: Sro Wrz 23, 2015 6:07 pm   Nowa sala Przysiółek Kresy

Kochane dziewczyny wesele zbyt szybko mija "że wszystko co dobre szybko się kończy" to szczera prawda .Całkowicie zapomniałam o tym miejscu i że obiecałam sobie obiektywnie ocenić nasze wesele od strony lokalu -(kiedy zamawialiśmy nowa sala jeszcze nie stała).
-zaufałam właścicielom i się nie zawiedliśmy
- wesele w Przysiółku to szczał w dziesiątkę.
My zaprosiliśmy 180 osób ale parę par nam odmówiło.
Do rzeczy:
Sala przepiękna nie tuzinkowa . Drugiej takiej w okolicach bełchatowa nie znajdziecie-no ale to oczywiście rzecz gustu, przepiękne otoczenie na łonie natury, hotel ładny i przytulny goście mogli nawet nieco dłużej zostać w pokojach więc tutaj duży plus, basen robił furrorę ; -)
właściciele bardzo konkretni (warto zdać się na ich sugestie)
obsługa pierwsza klasa , wszędzie ich pełno a Panie kelnerki bardzo pomocne,
jedzonko przepyszne, wszystko perfekcyjnie przygotowane, stoły szwedzkie pełne przepysznych ciast i deserów, stół wiejski fajnie przygotowany, No i koniecznie polecam dziczyznę ! naprawdę warto goście się zachwycali.
Nawet nasi "wegetarianie" wcinali golonkę!- tak było...
Kolorowe drinki ;wszystkie ciotki były zachwycone
Nasze poprawiny nieco się przedłużyły -mieliśmy możliwość przeniesienia imprezy pod wiatę gdzie bawiliśmy do kolejnego białego rana!!!-bez żadnych dodatkowych kosztów !! !.Myślę że należy im sie b.dobry !
A my szykujemy się po mału na Sylwestra w Przysiółku.
życzę wam żebyście równie miło wspominały swoje wesela-powodzonka.[/b]
 
 
MARTAAA 

Wiek: 38
Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 13
Skąd: łódż,Bełchatów
Wysłany: Pią Wrz 25, 2015 9:04 am   sala Przysiółek Kresy

Ślub: Kościół oś Przytorze. Ksiądz pierwsza klasa, koszty ślubu: 1500 zł
Sala: Przysiółek Kresy. Profesjonalna i bezproblemowa obsługa, szefowa z szefem pomocni i pod reką do samego końca, jedzenie oraz klimat miejsca super -wiadomo za co się płaci.
Orkiestra p.Darek Bieniek i sp-ka
Wódka: Pan Tadeusz-ładnie wygladała na stołach.
Suknia: Salon Adora.
Makijaż: Pani Żaneta na Mielczarskiego.
Fryzura: La Wisage na Mielczarskiego ten sam lokal co fryzjerka polecam
_________________
Marcia
 
 
Aggnieszka 

Dołączyła: 25 Wrz 2015
Posty: 6
Skąd: Bełchatów
Ostrzeżeń:
 1/3/7
  Wysłany: Pią Wrz 25, 2015 8:36 pm   Barborka b tow

Witam wszystkich
zaczynamy szukac sali
umowilismy sie jutro na ogladanie Barborki
recenzje sa raczej nie korzystne ale ceny maja ekstra wszystko prawie za darmo ;- 0
przynajmniej tak mowil Pan przez telefon
czy warto tam wogole zorganizowac wesele?
za wszystkie informacje bede wdzieczna
_________________
Agniesia
 
 
kociaczek5556 

Dołączyła: 24 Mar 2014
Posty: 14
Skąd: bełchatów,zelów
Wysłany: Sob Wrz 26, 2015 8:17 pm   Re: Barborka b tow

Aggnieszka napisał/a:
Witam wszystkich
zaczynamy szukac sali
umowilismy sie jutro na ogladanie Barborki
recenzje sa raczej nie korzystne ale ceny maja ekstra wszystko prawie za darmo ;- 0
przynajmniej tak mowil Pan przez telefon
czy warto tam wogole zorganizowac wesele?
za wszystkie informacje bede wdzieczna


My tez caly czas szukamy czegos dla siebie- na święta zjeżdżamy do Polski i trzeba szybko dzialac bo do 2017ego juz nie wiele czasu a i napjlepsze lokale na pewno się kurcza jeśli chodzi o terminy.

Zastanawiam się czy nie zrobic w jakims lepszym lokalu po sezonie ,oferuja rabaty na wesela może raczej nie ryzykowac i isc w jakies sprawdzone miejsce typu Jan czy Przysiolek.

Barborke kiedyś widzieliśmy i jakoś nie przypadła nam do gustu, może zbyt szybko ją skreśliliśmy ale pierwsze wrażenie jakoś nie było szczególnie przyjemne… ,w mieście, blisko tej smierdzacej oczyszczalni chyba maja duzego pecha bo nie zapowiada sie zeby w najblizszym czasie cos zrobiono z tym zapachem -do tego na kuchni tylko maja sprzet do odgrzewania ,bylam tam kiedys z chrzesniakiem nawet frytki ktore lubia dzieci to odgrzewane ani nie smakuje ani nie wygladaja…
slupy na sali, ogolnie wiejski klimacik w centrum miasta
nie było zbyt dużych prześwitów kiedy było 60 osób to sala na potencjalnie 100 osób (podobno)...
zbranzy, czy uważasz że Laura to dobra alternatywa wobec Barbórki? -tam przynajmniej maja kuchnie z prawdziwego zdarzenia i mianowali sie restauracja od jakiegos czasu
no i koleżanka wspominała, że w Barbórce jacyś znajomi nie byli do końca zadowoleni z obsługi, nie wiem o co chodziło bo ona nie dopytywała tylko tak przypadkiem jakoś się zgadali ,do tego na temat tego lokalu wszedzie pelno niezbyt pochlebnych opini wystarczy przesledzic nawet ten portal
no i dlatego ten lokal u nas odpada
 
 
ania321 

Dołączyła: 26 Wrz 2015
Posty: 5
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sob Wrz 26, 2015 9:16 pm   

witam wszystkich
jesteśmy tutaj nowi czy mozecie cos napisac o Wrzosowej slyszalam ze dobre weselicha tam robia?
ile maksymalnie ludzi wchodzi na sali w sromudce?
za wszelkie informacje z góry dziękujemy
_________________
Anula
 
 
AK 08.2015 

Dołączył: 12 Kwi 2014
Posty: 11
Skąd: Bełchatów , Zelów
Wysłany: Nie Wrz 27, 2015 3:29 pm   

ania321 napisał/a:
witam wszystkich
jesteśmy tutaj nowi czy mozecie cos napisac o Wrzosowej slyszalam ze dobre weselicha tam robia?
ile maksymalnie ludzi wchodzi na sali w sromudce?
za wszelkie informacje z góry dziękujemy


We Wrzosowej bylam na weselu na 170 osob i wydaje mi się że więcej nie wyda
Sromudka nie wiem ale chyba gdzies tutaj ktoś pisal ze 12o osob
Z tego co wiem to Wrzosowa cieszy się powodeniem jest to typowa sala weselna"bez fajerwerków"

[ Dodano: Nie Wrz 27, 2015 4:34 pm ]
Aggnieszka napisał/a:
Witam wszystkich
zaczynamy szukac sali
umowilismy sie jutro na ogladanie Barborki
recenzje sa raczej nie korzystne ale ceny maja ekstra wszystko prawie za darmo ;- 0
przynajmniej tak mowil Pan przez telefon
czy warto tam wogole zorganizowac wesele?
za wszystkie informacje bede wdzieczna



MI SIĘ BARBÓRKA NIGDY NIE WIDZIALA A TEN ZAPACH TO ICH GWÓŻDŻ DO TRUMNY
TEN FETOR JEST FAKTYCZNIE OKROPNY JA TEZ BYM NIE WYBRALA ZA NIC BARBORKI
PODEJZEWAM ZE GDYBY NIE OBIADY DLA ELEKTROWNIAKOW ZA 7 ZL JUZ DAWNO PRZEROBILI BY TO NA PRZEDSZKOLE - TYLKO KTO PROWADZALBY TAM SWOJE DZIECI?
 
 
M-Martusia 

Dołączyła: 16 Lut 2015
Posty: 213
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Wrz 28, 2015 4:07 pm   Re: Barborka b tow

Aggnieszka napisał/a:
Witam wszystkich
zaczynamy szukac sali
umowilismy sie jutro na ogladanie Barborki
recenzje sa raczej nie korzystne ale ceny maja ekstra wszystko prawie za darmo ;- 0
przynajmniej tak mowil Pan przez telefon
czy warto tam wogole zorganizowac wesele?
za wszystkie informacje bede wdzieczna


My właśnie w ten weekend byliśmy tam na weselu. Ja żadnego niemiłego zapachu nie czulam, jedzenie było dobre, a przede wszystkim było bardzo dużo ciepłych posiłków na samym weselu jak i na poprawinach. Nie znam innych sal w Bełchatowie, ale ja, z punktu widzenia gościa jestem jak najbardziej nastawiona na plus co do tej sali. Do tego była ślicznie przystrojona (nie wiem, czy to zasługa sali, czy jakiejś firmy dekoratorskiej)
_________________
Zapraszam do mojego dzienniczka!

 
 
kociaczek5556 

Dołączyła: 24 Mar 2014
Posty: 14
Skąd: bełchatów,zelów
Wysłany: Pią Paź 02, 2015 10:06 pm   Re: Barborka b tow

M-Martusia napisał/a:
Aggnieszka napisał/a:
Witam wszystkich
zaczynamy szukac sali
umowilismy sie jutro na ogladanie Barborki
recenzje sa raczej nie korzystne ale ceny maja ekstra wszystko prawie za darmo ;- 0
przynajmniej tak mowil Pan przez telefon
czy warto tam wogole zorganizowac wesele?
za wszystkie informacje bede wdzieczna


My właśnie w ten weekend byliśmy tam na weselu. Ja żadnego niemiłego zapachu nie czulam, jedzenie było dobre, a przede wszystkim było bardzo dużo ciepłych posiłków na samym weselu jak i na poprawinach. Nie znam innych sal w Bełchatowie, ale ja, z punktu widzenia gościa jestem jak najbardziej nastawiona na plus co do tej sali. Do tego była ślicznie przystrojona (nie wiem, czy to zasługa sali, czy jakiejś firmy dekoratorskiej)


Znajomy który pracował mówił właśnie że ludzie jak o tej porze roku zamawiaja wesele to polowa problemu bo najbardziej smierdzi we wakacje kiedy jest bardzo goraco a wtedy nie ma wyjscia bo rezerwacja juz jest zrobiona,ogolnie to nikt nie wspomina ,wrecz komentuja tego typu wiesci ale kazdy kto mieszka na binkowie i w okolicahc-wystarczy przejsc sie to triobudu 100 m dalej i zapytac to powiedza ze wali jak cholera !! ! zwlaszcza w tak najwazniejszym sezonie wakacyjnym-weselnym.
 
 
Aggnieszka 

Dołączyła: 25 Wrz 2015
Posty: 6
Skąd: Bełchatów
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Paź 06, 2015 3:17 pm   Re: Barborka b tow

kociaczek5556 napisał/a:
M-Martusia napisał/a:
Aggnieszka napisał/a:
Witam wszystkich
zaczynamy szukac sali
umowilismy sie jutro na ogladanie Barborki
recenzje sa raczej nie korzystne ale ceny maja ekstra wszystko prawie za darmo ;- 0
przynajmniej tak mowil Pan przez telefon
czy warto tam wogole zorganizowac wesele?
za wszystkie informacje bede wdzieczna


My właśnie w ten weekend byliśmy tam na weselu. Ja żadnego niemiłego zapachu nie czulam, jedzenie było dobre, a przede wszystkim było bardzo dużo ciepłych posiłków na samym weselu jak i na poprawinach. Nie znam innych sal w Bełchatowie, ale ja, z punktu widzenia gościa jestem jak najbardziej nastawiona na plus co do tej sali. Do tego była ślicznie przystrojona (nie wiem, czy to zasługa sali, czy jakiejś firmy dekoratorskiej)


Znajomy który pracował mówił właśnie że ludzie jak o tej porze roku zamawiaja wesele to polowa problemu bo najbardziej smierdzi we wakacje kiedy jest bardzo goraco a wtedy nie ma wyjscia bo rezerwacja juz jest zrobiona,ogolnie to nikt nie wspomina ,wrecz komentuja tego typu wiesci ale kazdy kto mieszka na binkowie i w okolicahc-wystarczy przejsc sie to triobudu 100 m dalej i zapytac to powiedza ze wali jak cholera !! ! zwlaszcza w tak najwazniejszym sezonie wakacyjnym-weselnym.


Fakt faktem teraz jak jest zimno zapachu nie czuc ale znajoma prowadza dzieci do przedszkola obok i faktycznie potwierdzila ze latem jest smrud jak cholera,pozatym wystarczy wejsc w internet dolsatowski sa artykóły a propo,s całego osiedla wspolczuje luidzią swoja droga. My raczej nie będziemy jednak ryzykować, do tego sama sala naprawdę bardzo średnia.
_________________
Agniesia
 
 
zbranzy 

Dołączyła: 12 Kwi 2014
Posty: 75
Skąd: belchatow , lodz
Wysłany: Pon Paź 19, 2015 8:09 pm   Re: Barborka b tow

[quote="kociaczek5556"][quote="Aggnieszka"]Witam wszystkich
zaczynamy szukac sali
umowilismy sie jutro na ogladanie Barborki

zbranzy, czy uważasz że Laura to dobra alternatywa wobec Barbórki?

Osobiscie uważam że Barbórka ma się ni jak do Laury tam jest już inny poziom
Ale skoro stac was na Laure to wolalbym Przysiółek albo Jana
 
 
kociaczek5556 

Dołączyła: 24 Mar 2014
Posty: 14
Skąd: bełchatów,zelów
Wysłany: Pią Lis 06, 2015 1:43 pm   wesele

Udało sie zaklepac sale ale bylo strasznie ciezko, wszystkie najlepsze terminy sa przyklepane juz duzo wczesniej i trzeba sie dostosowywac do dostepnych terminow.Najgorsze ze straszny problem zgrania tego z orkiestra
tych na szczescie tez prawie mamy
Mam dylemat jeszcze a propo's poprawin…
wstepnie may zaklepany termin na samo wesele ale zastanawiam sie czy nie powinnismy zrobic tez poprawin bo roznica w cenie jest nie wielka…
Co sadzicie dziewczyny?
pozdrowienia
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 06, 2015 1:50 pm   

kociaczek5556 to już zależy od Was czy chcecie mieć też poprawiny czy nie. Macie gości przyjezdnych? My ze względu na to, że większość naszych gości była przyjezdna, zrobiliśmy na drugi dzień trzygodzinny obiad poprawinowy. Była zupa, różne rzeczy z grilla i deser. Goście się najedli i pojechali do domów.
_________________


 
 
kociaczek5556 

Dołączyła: 24 Mar 2014
Posty: 14
Skąd: bełchatów,zelów
Wysłany: Pią Lis 06, 2015 2:23 pm   

alekul89 napisał/a:
kociaczek5556 to już zależy od Was czy chcecie mieć też poprawiny czy nie. Macie gości przyjezdnych? My ze względu na to, że większość naszych gości była przyjezdna, zrobiliśmy na drugi dzień trzygodzinny obiad poprawinowy. Była zupa, różne rzeczy z grilla i deser. Goście się najedli i pojechali do domów.


No wlasnie nie zamierzalismy ale wlasciciel nam zasugerowal ze warto sie zastanowic bo przed samym weselem moze byc za pozno bo sie okaze ze jest zarezerwowana sala na jakas impreze i nie beda w stanie.
Do tego w Lipcowym terminie kazdy jak juz przyjedzie z drugiego konca polski i beda w hotelu to sama frajda na luzie posiedziec tez nastepnego dnia,boje sie ze zle nas odbiora...
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 06, 2015 2:32 pm   

kociaczek5556 napisał/a:
Do tego w Lipcowym terminie kazdy jak juz przyjedzie z drugiego konca polski i beda w hotelu to sama frajda na luzie posiedziec tez nastepnego dnia,boje sie ze zle nas odbiora...


Dokładnie tak myślałam organizując swoje wesele i decydując się na formę poprawin.
_________________


 
 
kociaczek5556 

Dołączyła: 24 Mar 2014
Posty: 14
Skąd: bełchatów,zelów
Wysłany: Pią Lis 06, 2015 9:28 pm   poprawiny

alekul89 napisał/a:
kociaczek5556 napisał/a:
Do tego w Lipcowym terminie kazdy jak juz przyjedzie z drugiego konca polski i beda w hotelu to sama frajda na luzie posiedziec tez nastepnego dnia,boje sie ze zle nas odbiora...


Dokładnie tak myślałam organizując swoje wesele i decydując się na formę poprawin.


Przekonałaś nas , warto zaczerpnac zewnetrznych doswiadczen postanowilismy je zrobic
dzieki Alekul :-)
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 06, 2015 9:49 pm   

Nie ma za co ;) Polecam się na przyszłość.
_________________


 
 
PodJegoUrokiem 

Dołączyła: 07 Lis 2015
Posty: 10
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sob Lis 07, 2015 12:15 pm   

Witam wszystkich :) Jest świeżo upieczoną narzeczoną. Byłam pewna, że do organizacji wesela podejdę na mega luzie, a tu się okazuje, że jeszcze rok do ślubu a ja jestem mega zestresowana:D Mam problem - zarezerwowaliśmy termin w Przysiółku Kresy, bo jestem zakochana w tej sali, ale coraz częściej słyszę opinie, że jest tam słabe jedzenie i że jest go mało. Goście podobno wychodzą głodni. Są to, co prawda opinie typu ktoś tam słyszał, że podobno tak jest, albo od ludzi którzy byli tam dwa lata temu jeszcze przed przebudową, albo ludzi, którzy mieli tam przyjęcia weselne a nie dwudniowe wesela (tak się pocieszam;). Czy ktoś, kto organizował tam wesele albo był tam w ostatnim czasie mógłby mi napisać jak to wygląda? Czy rzeczywiście jest tak źle z tym jedzeniem? Nie chcę dopłacać za dodatkowe jedzenie albo zamawiać pizzy na przyjęciu, bo ludzie nie będą mieć co jeść:(

Zaczynam się zastanawiać czy nie zrobiłam błędu nie rezerwując sali w Janie, no ale ta sala mi się tak nie podoba, nie podoba mi się dekoracja, z którą podobno niewiele można zrobić, no ale za to mają świetne jedzenie... no i co teraz?

Będę wdzięczna za wszystkie informacje o Przysiółku.
 
 
Romus_Julcia 

Wiek: 45
Dołączyła: 13 Kwi 2011
Posty: 26
Skąd: Bełchatów, Radomsko
Wysłany: Sob Lis 07, 2015 2:46 pm   Przysiółek

Proponuje zaglebic sie w komenarze powyżej bo na temat Przysiółka sporo tu pisali
Też miałam podobne obawy co do wszystkich sal ktore bralismy pod uwage bo kazdy cos kazdemu przylepia,konkurencja nie spi-takich informacji kraży wiele. Po swoim weselu wiem że to zwykle ploty. Na przysiolek mowili ze jedzenie nie takie ze brakuje pradu itp
My bylismy zadowoleni ,bylismy drudzy z rodziny bo siostra wczesniej robila tam jeszcze w pierwszej restauracji i moge powiedziec ze bylo jeszcze lepiej bo poziom moim zdaniem caly czas rosnie .Co do dekoracji to nikt nas z niczym nie ograniczal nie mozna tylko wieszac materialowych ozdob na drewnianych scianach co jest raczej zrozumiale,nawet dolozyli nam swoje rekwizyty slubne wiec troche dziwie sie z kad te dziwne wiesci...,ale jak mowe zlosliwych ludzi nie brakuje
moge podeslac na priwa nasza dekoracje a mielismy full i nikt nas nie ograniczal z niczym a jedzenia po weselu bylo tyle ze potrzebny byl drugi bagaznik.
 
 
PodJegoUrokiem 

Dołączyła: 07 Lis 2015
Posty: 10
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sob Lis 07, 2015 4:11 pm   

Romus_Julcia dziękuję:) Tak, gapa ze mnie. Kiedyś już szukałam opinii o Przysiółku na tym forum i było ich niewiele, więc dzisiaj postanowiłam jeszcze dopytać, a nie zauważyłam, ze wyżej dwie fajne opinie się pojawiły :)

O dekoracje się nie martwię, sala sama w sobie jest bardzo ładna, a ja już mam wizję jak chcę, żeby to wszystko wyglądało, bez żadnych tkanin na ścianach;) Ale bardzo chętnie zobaczę Waszą dekorację:) Bardziej martwię się o to jedzenie, bo cena mała nie jest. Wszystko w menu wygląda ok, niby do obiadu 3 sztuki mięsa na osobę, potem kilka ciepłych dań i sporo przystawek, ale może te 3 sztuki mięsa to mikroskopijne?:D

A jeszcze jeśli mogę spytać o kilka rzeczy:P Wybraliście stoły podłużne czy okrągłe? I z której strony je ustawiliście? Bliżej wejścia czy na tym dużym oknie? Jaki był stół wiejski jeśli mieliście? (też słyszałam opinie, że mały i słaby;) Dzika będziemy mieć, więc cieszę się, że o nim są tylko dobre opinie;) Płaciliście korkowe sali i wódkę roznosili Wam kelnerzy czy sami o to dbaliście? Czy musieliście coś dopłacać po weselu? Doliczyli Wam coś? Aaaa przepraszam za tyle pytań, ale się zestresowałam, no! :D
 
 
Romus_Julcia 

Wiek: 45
Dołączyła: 13 Kwi 2011
Posty: 26
Skąd: Bełchatów, Radomsko
Wysłany: Sob Lis 07, 2015 8:13 pm   

Stoly dlugie od strony poludniowego tarasu.
stol wiejski byl, jak najbardziej-moja tesciowa by nie odpuscila:-)- sama pracuje przy weselach i dorabia. Jedzonko smaczne i duzo.Z tego wiejskiego to z polowa skrzynki do domu pojechala.
Moze wielkoscia komus nie pasowal bo chyba byl z tej starej restauracji a tam bylo mniej miejsca wiec i stol sam w sobie nie byl "slusznych" rozmiarow ale bylo co trzeba i niczego nie brakowalo.
Korkowe płaciliśmy ale to norma w tych lokalach,fajnie było z tym że alkoholu nam zostalo pare kartonow i mozna bylo zwrocic.
Beczki do alkoholu udostepniaja,naszym zdaniem bylo b. dobrze i dotego ta atmosfera- fajni ludzie i fajni pracownicy . nikt nie robil problemow zeby po poprawinach posiedziec jeszcze cala noc pod wiata-oczywiscie bez dodatkowych kosztow.
Finansowo do zaplacenia mielismy tylko za piwo ktore liczone bylo wedlug spożycia ,było naprawde bardzo sympatycznie.
 
 
PodJegoUrokiem 

Dołączyła: 07 Lis 2015
Posty: 10
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sob Lis 07, 2015 11:23 pm   

Romus_Julcia dziękuję! :) Już mi poziom stresu opadł ;)
My zdecydujemy się chyba na okrągłe stoły i wódkę kupimy raczej sami, bo nawet już nie pamiętam jaką oni mają i za jaką cenę, my chcemy stumbrasa;) Faktycznie pewnie jest tak jak piszesz, że stół wiejski ze starej sali, a tam nie było za dużo miejsca - jeszcze pojadę go przed naszym weselem obejrzeć, ale myślę, że nie będzie źle :) Dzięki, właśnie takich informacji potrzebowałam - z pierwszej ręki;) Ale jak ktoś tam organizował wesele, albo był tam na jakimś weselu, to chętnie przeczytam o wrażeniach :)
 
 
calsbergiem 

Dołączyła: 02 Kwi 2011
Posty: 17
Skąd: belchatow
Wysłany: Nie Lis 08, 2015 9:01 am   Przysiółek

My mieliśmy swoje wesele na Przysiółku i nie wyobrażam sobie innego miejsca.
Od tamtej pory dwie moje kolezanki robiły tam wesela ,na jednym w tym roku byliśmy gośćmi i powiem że imprezy są coraz lepsze. Jedzonko dobre, wszystko dopracowane, sam szef kierował ruchem na parkingu jak podjezdzali goscie wiec dbaja o najmniejsze szczegóły,bardzo kontaktowa obsługa,moim zdaniem nie ma drugiego takiego lokalu w okolicy.
_________________
kama
 
 
PodJegoUrokiem 

Dołączyła: 07 Lis 2015
Posty: 10
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Lis 09, 2015 11:09 am   

Dziewczyny! Bardzo Wam dziękuję za te odpowiedzi! Calsbergiem dziękuję :) Mogę w takim razie na spokojnie zająć się innymi rzeczami i już nie martwić się o salę:) Dzięki!:)
 
 
Ania9999 

Wiek: 32
Dołączyła: 10 Lip 2013
Posty: 18
Skąd: radomsko
Wysłany: Pon Lis 09, 2015 6:47 pm   Przysiółek

My byliśmy na weselu na kresach u mojej koleżanki i było bardzo fajnie,jedzenia było dużo,klimat też zaje…isty,nie można było się niczego czepić,super poprawiny grill na zewnątrz,elegancka oprawa,bemary bardzo piknikowo i klimatycznie.
Ale wiem ze jej sieostra miala miec w jakiejs innej sali wiec wszystko było na nie. Dlatego też trzeba dzielić wszystko na pół bo są różne gusta albo zazdrostki z takich czy innych powodów i choćby nie wiem jak sie ktoś starał jak trafi na taki klimat to i tak będzie żle.
Moim zdaniem Przysiółek jest w czołówce Bełchatowskiej a teraz przy tej nowej sali to architektonicznie na pewno nr1.
_________________
Ania
 
 
PodJegoUrokiem 

Dołączyła: 07 Lis 2015
Posty: 10
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Lis 10, 2015 12:34 am   

Ania9999 dzięki! :) wszystkie opinie, które słyszałam są albo od osób, które były tam na weselu ok. dwa lata temu, albo na zasadzie "słyszałem, że ktoś tam coś tam powiedział". i właśnie trudno mi ocenić na ile te opinie są zgodne z prawdą, a na ile podyktowane innymi powodami. Znajoma mojej przyszłej teściowej robiła tam wesele córki i podobno bardzo niezadowolona, ale jak poprosiłam o numer do niej, żeby wypytać dokładnie, co było nie tak, to zaczęła się wykręcać i nie chciała ze mną rozmawiać:P Zresztą i tak się potem okazało, że oni robili tylko przyjęcie weselne a nie wesele:)
Więc postanowione... będzie Przysiółek;) Sala piękna, otoczenie cudowne, gości mam fantastycznych, więc musi być dobrze, nawet jak do jedzenia będę musiała zamówić pizzę:D
 
 
Ania9999 

Wiek: 32
Dołączyła: 10 Lip 2013
Posty: 18
Skąd: radomsko
Wysłany: Wto Lis 10, 2015 10:40 am   

Widze ze lubisz pizze :) moze trzeba było zarezerwowac Valentino zaoszczedziła bys na dowozach :-)
_________________
Ania
 
 
maryska_raf 

Dołączyła: 05 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: bełchatow
Wysłany: Wto Lis 10, 2015 11:08 am   

Dziewczyny a co sądzicie na temat fontanny czekoladowej? i tego typu dodatków.
Rozmawialam ze znajoma i mowila ze nie warto ,jakie to wogole koszty?,czy jakies lokale maja to na wyposarzeniu?
Potrzebuje tez namiary na dobrego barmana 8)
 
 
zbranzy 

Dołączyła: 12 Kwi 2014
Posty: 75
Skąd: belchatow , lodz
Wysłany: Wto Lis 10, 2015 5:40 pm   Fontanna na weselu

maryska_raf napisał/a:
Dziewczyny a co sądzicie na temat fontanny czekoladowej? i tego typu dodatków.
Rozmawialam ze znajoma i mowila ze nie warto ,jakie to wogole koszty?,czy jakies lokale maja to na wyposarzeniu?
Potrzebuje tez namiary na dobrego barmana 8)

Trzeba uważać na fontanny, najlepsze są te duże z dużym podestem. Minusem jest to ze strasznie chlapią, niektore lokale nie wyrażają zgody na taka atrakcje, druga sprawa to dodatkowe koszty związane z obsługa, zazwyczaj trzeba dopłacić za dodatkowego kelnera do pilnowania porządku bo z owocami jest trzy razy gorzej niż z ciastami albo zapłacić w wypożyczalni za komplet czyli fontannę z obsluga😀. W praktyce fajny bajer ale znam fajniejsze pomysły na udoskonalenie swojego wesela np wspomniany barman a propo' s w internecie znajdziesz namiary na dobrych barmanów w większości lokali maja tez swoich , warto sie na nich zdać bo ceny są podobne a oni wiedza z kim im sie dobrze współpracuje, z drugiej strony ci tez potrzebują sporej pomocy ze strony lokalu żeby im np myli szkło itp. Powodzonka
 
 
kociaczek5556 

Dołączyła: 24 Mar 2014
Posty: 14
Skąd: bełchatów,zelów
Wysłany: Wto Lis 10, 2015 6:40 pm   Re: Fontanna na weselu

zbranzy napisał/a:
maryska_raf napisał/a:
Dziewczyny a co sądzicie na temat fontanny czekoladowej? i tego typu dodatków.
Rozmawialam ze znajoma i mowila ze nie warto ,jakie to wogole koszty?,czy jakies lokale maja to na wyposarzeniu?
Potrzebuje tez namiary na dobrego barmana 8)

Trzeba uważać na fontanny, najlepsze są te duże z dużym podestem. Minusem jest to ze strasznie chlapią, niektore lokale nie wyrażają zgody na taka atrakcje, druga sprawa to dodatkowe koszty związane z obsługa, zazwyczaj trzeba dopłacić za dodatkowego kelnera do pilnowania porządku bo z owocami jest trzy razy gorzej niż z ciastami albo zapłacić w wypożyczalni za komplet czyli fontannę z obsluga😀. W praktyce fajny bajer ale znam fajniejsze pomysły na udoskonalenie swojego wesela np wspomniany barman a propo' s w internecie znajdziesz namiary na dobrych barmanów w większości lokali maja tez swoich , warto sie na nich zdać bo ceny są podobne a oni wiedza z kim im sie dobrze współpracuje, z drugiej strony ci tez potrzebują sporej pomocy ze strony lokalu żeby im np myli szkło itp. Powodzonka


My tez myslelismy o czekoladzie na weselu ale troche ochlonelam po ostatnim weselu u kuzynki ,faktycznie caly obrus byl w czekoladzie i podloga wokol, srednio to wygladalo do tego malo dzieci bylo wiec zainteresowanie srednie. Do tego jak podsumować koszta to wybraliśmy barmana z drinkami i fajerwerki.
Dziewczyny co z suknią- wypożyczałyście czy kupowałyście jeśli tak to gdzie i dlaczego.Z góry dzieki za wszystkie podpowiedzi :D
 
 
Mika10 

Dołączyła: 05 Mar 2013
Posty: 13
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Lis 30, 2015 9:47 pm   

A ja uważam , że fontanna czekoladowa to świetny pomysł. U mojej kuzynki była z podświetlanym podestem. Zrobiła furrorę . Nie widziałam , żeby chlapała po ścianach a drobne zabrudzenia na stole przy gościach również się pojawiają . U nas fontanna była oblegana przez gości. Dla mnie bomba :)
 
 
kociaczek5556 

Dołączyła: 24 Mar 2014
Posty: 14
Skąd: bełchatów,zelów
Wysłany: Nie Gru 20, 2015 5:42 pm   

Jesteśmy troche rozdarci; zarezerwowalismy termin w Slupi jak już przyszło do podpisania umowy to pojawily sie schody.Przede wszystkim cena wzrosla diametralnie do tego zasieglam jezyka jedzenia ponoc malo i przecietne a orkiestra ktora wybralismy nie chciala tam grac bo podobno wlasciciel zakazuje normalnie grac bo tynki spadają, lokal stary zabytkowy cos takiego;- do tego padajace weekendy,mnóstwo komarów bo podmokły teren i stawy- nikt nie poleca pleneru. Może lepiej że tak wyszło najgorsze że znowu trzeba szukać sali.
 
 
karollinka123 

Dołączył: 21 Gru 2015
Posty: 5
Skąd: Belchatow
Wysłany: Pon Gru 21, 2015 9:12 am   sala z kucharka

AK 08.2015 napisał/a:
Ania9999 napisał/a:
0czywiscie chodzi o Karpatie przy Wawrzkowiżnie sama tylko tam kiedyś przejazdem po jakąś wodę weszłam ale to bardziej w tygodniu mi podrzedną knajpę przypominało niż salę weselną.

[ Dodano: Pią Kwi 04, 2014 6:45 pm ]
Aczkolwiek na weselu tam nigdy nie byłam więc warto podpytać :wink:

nie chce tu nikogo obrazic bo wiadomo jak jest z pieniedzmi ale barborka i ta Karpatia to chba najgorszy wybor z lokali weselnych

[ Dodano: Wto Kwi 15, 2014 2:00 pm ]
anana napisał/a:
Żaden się nie złamał :| ale jak zrealizuję mój plan działania :mrgreen: to się pochwalę co i jak.

[ Dodano: Pią Mar 21, 2014 9:47 pm ]
Zapytaj w Parznie lub w Grocholicach - bardzo ładne Kościoły i może nie będą tak zmanierowani jak w Bełchatówku.
My załatwiliśmy wszystko w Parznie i ksiądz wydawał się być bardzo przystępny i wporządku.

A czy wy też pobieraliście się w piątek ? :-)

[ Dodano: Pią Mar 21, 2014 9:50 pm ]
ahhh dziewczyny tak na marginesie - chodzi mi o zwykły piątek nie podczas wielkiego postu i mimo wszystko dla proboszcza na dolnośląskim np. to nie do przyjęcia.

[ Dodano: Czw Mar 27, 2014 9:21 pm ]
Dziewczyny a jaki zespół ? Kogo polecacie ? :D

Aniu zaintrygowała mnie twoja sprawa z waszym ślubem, poszłaś z tym do przodu?[/quote]

Witam wszystkich cieplutko prosze o informacje na temat sali w belchatowie i okolicach na wesele ok 80 osob taka zeby zatrudnic wlasna kucharke, z gory dziekuje za wszystkie posty
 
 
Kasia321 

Dołączył: 26 Gru 2015
Posty: 5
Skąd: Belchatow
Wysłany: Nie Gru 27, 2015 10:25 am   

Dzień dobry,
Jesteśmy tutaj nowi poszukujemy miejsca na wesele w okolicach piotrkowa na 100 osób czy podpowiecie jakieś ciekawe lokale?
Z góry dziękuje za wszystkie podpowiedzi
 
 
PodJegoUrokiem 

Dołączyła: 07 Lis 2015
Posty: 10
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sob Sty 16, 2016 8:39 pm   Sala

Witam ponownie:) No i trochę zmian:) Wybraliśmy się do Przysiółka na Sylwestra, żeby sprawdzić salę i jedzenie przede wszystkim. No i tak... ja byłam zadowolona, przyjaciele w większości też, ale narzeczony mniej:) Marudził, że nie smakuje mu przystawka (sałatka z kurczakiem i gruszką, trochę na słodko), ale jej i tak nie miało być na weselu. Marudził na ziemniaki i generalnie jakiś taki marudny był. Ja z jedzenia i obsługi byłam bardzo zadowolona, ale rzeczywiście zaczęłam się zastanawiać czy dla moich głodnych gości to nie będzie za mało. Dla mnie było ok, ale to nie były kopiaste porcje jakie można spotkać na weselach - były bardziej restauracyjne - nie wiem czy moi goście są na to gotowi:D Zarówno w mojej jak i narzeczonego rodzinie dalej lubują się w takich standardowych typowo polskich weselach. Ja dalej jestem zakochana w tej sali, więc z wielkim żalem, ale zmieniamy salę, bo ja mam dość stresowania się i zastanawiania czy porcje będą odpowiednie i czy ludzie będą się dobrze bawić. W końcu wesela nie robię tylko dla siebie. Za to na pewno chcemy mieć dzika na weselu. Był przefantastyczny!
 
 
Kasia321 

Dołączył: 26 Gru 2015
Posty: 5
Skąd: Belchatow
Wysłany: Nie Kwi 17, 2016 8:32 am   

Nam też podoba się na Przysiółku,śliczna sala, niestety z terminami jest problem.
Dziewczyny doszły nas słuchy że w Janie kucharz odszedl czy wiecie cos na ten temat, mam tam rezerwacje i jestem pelna obaw.
 
 
zbranzy 

Dołączyła: 12 Kwi 2014
Posty: 75
Skąd: belchatow , lodz
Wysłany: Pon Kwi 18, 2016 3:07 pm   

Z tego co wiem to prawda juz jakiś czas temu, facet otworzył swój interes. Ale chyba kuchni ze sobą nie zabrał wiec maja na czym gotować 😉
 
 
Wektoria 

Dołączyła: 20 Lip 2016
Posty: 7
Skąd: Świat
Wysłany: Sro Lip 20, 2016 10:48 am   

Sezon ślubny trwa, więc może ktoś chciałby się wypowiedzieć o salach w Bełchatowie i okolicach, w których miał wesele? Jak tam Jan? Jak kuchnia po odejściu kucharza? Nadal smaczna? A Przysiółek? Cały czas słyszę skrajne komentarze - od zachwytów do wielkich rozczarowań i już nie wiem co myśleć. Patyki? 3 wesela koło siebie, jak to funkcjonuje? Słupia - ktoś się zdecydował? Straaaasznie drogo - warto? A może jakieś nowe sale?
 
 
karollinka123 

Dołączył: 21 Gru 2015
Posty: 5
Skąd: Belchatow
Wysłany: Czw Sie 18, 2016 10:16 pm   

[quote="Wektoria"]Sezon ślubny trwa, więc może ktoś chciałby się wypowiedzieć o salach w Bełchatowie i okolicach, w których miał wesele? Jak tam Jan? Jak kuchnia po odejściu kucharza? Nadal smaczna? Cały czas słyszę skrajne komentarze - od zachwytów do wielkich rozczarowań i już nie wiem co myśleć. tyki? 3 wesela koło siebie, jak to funkcjonuje? Słupia - ktoś się zdecydował? Straaaasznie drogo - warto? A może jakieś nowe

Czy ktoś był w ostatnim czasie na weselu w Zodiaku ? na ile osob tam robia wesela?
 
 
PodJegoUrokiem 

Dołączyła: 07 Lis 2015
Posty: 10
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Wrz 06, 2016 2:48 pm   

No to ja już po wszystkim :) Powiem Wam, że nie taki diabeł straszny ;) Ostatecznie zrezygnowaliśmy z Przysiółka i robiliśmy przyjęcie w ogóle w innym rejonie Polski (w stronach narzeczonego;) i trochę żałuję, bo ostatnio słyszę dobre opinie o Przysiółku. O Janie dalej też (pomimo zmiany kucharza, której ktoś tu się obawiał:) W Słupii ceny strasznie wysokie, a pomimo to mają niezłe obłożenie, ale tam już cuda wianki wymyślają. Podobno komunie mają zarezerwowane do 2019 roku :)
O Zodiaku nic nie słyszałam, dopiero teraz w ogóle dowiedziałam się o takiej sali :)

Jeden wniosek jaki wyciągnęłam z organizacji ślubu to taki, że wszystkim się nie dogodzi. Już jeżdżąc z zaproszeniami nasłuchałam się, że ten chciałby okrągłe stoły, a ten absolutnie nie, ten chce zespół z perkusją, harmonią, trąbą i bóg wie czym jeszcze, a ten woli jak jest dj, ten chce huczne oczepiny, dla tego lepiej by było jakby w ogóle oczepin nie było, itd. Jak Wy się będziecie dobrze bawić, to będzie to na pewno udana impreza :) Nasza taka była i bardzo się cieszę, że odpuściłam w pewnym momencie i przestałam się spinać, a dzięki temu mogłam przeżyć ten dzień i skupić na sobie i na swoim mężu :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl