Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Godny polecenia salon fryzjerski :P
Autor Wiadomość
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Sty 17, 2005 3:57 pm   Godny polecenia salon fryzjerski :P

Dziewczyny czy któraś z Was może z czystym sumieniem polecić jakiś dobry salon fryzjerski w Łodzi lub Zgierzu ( ewentualnie W-wa). Będę wdzięczna :mrgreen:
_________________

 
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 17, 2005 5:14 pm   

Ja mogę polecić fryzjerkę do której sama chodzę.
Salon mieści się w łodzi na ul.Łąkowej (między Karolewską a Kopernika).
Kiedyś był w Hotelu Mazowieckim, ale się przeniósł (piszę to bo może któraś z Was go zna).
Są tam dwie fryzjerki. Ja zawsze chodzę do Pani Uli.
_________________

 
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 17, 2005 6:16 pm   

Ja moge polecic salon fryzjersko-kosmetyczny w glownym budynku Matki Polki.

Kobiety sa naprawde dobre, czesto wyjezdzaja na szkolenia.
ale to niestety chyba daleko od Ciebie?
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Sty 17, 2005 7:09 pm   

Odległość nie gra roli... w końcu nie będę tam co tydzień :mrgreen:
_________________

 
 
 
dagmara 

Wiek: 45
Dołączyła: 10 Mar 2004
Posty: 212
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 17, 2005 9:27 pm   

Polecam salon na Kościuszki przy żwirki
 
 
opium 


Wiek: 42
Dołączyła: 29 Wrz 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 17, 2005 9:41 pm   

Oj ja też szukam dobrej fryzjerki.
Choć mam zamiar wypróbować taką jedną z Bema :) -mam na myśli fryzurę próbną.
Ona mnie czesała, a raczej wtedy ścinała, na ślub mojego brata - byłam zadowolona.
No ale to była fryzurka na krótkie włoski.
A teraz nieźle odrosłam i będę robić cuda na włosach ;)
Zdam relację!
 
 
 
Burza 


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Mar 2005
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 06, 2005 3:10 pm   

gambi napisał/a:
Ja moge polecic salon fryzjersko-kosmetyczny w glownym budynku Matki Polki.

Kobiety sa naprawde dobre, czesto wyjezdzaja na szkolenia.
ale to niestety chyba daleko od Ciebie?


Byłam tam kiedyś na farbowaniu i mam średnio miłe odczucia. Nakładał mi facet i tak się ciągle kręcił, wychodził przychodził, że w efekcie spędziłam tam ponad 3 godziny :?
 
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Mar 06, 2005 3:31 pm   

polecam salon na kilińskiego przy nawrot, super fachowa obsługa, pani fryzjerka jest jednoczesnie stylistka, pracuja tam na kometykach selective!
_________________

 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 07, 2005 11:24 pm   

Burza napisał/a:
Byłam tam kiedyś na farbowaniu i mam średnio miłe odczucia. Nakładał mi facet i tak się ciągle kręcił, wychodził przychodził, że w efekcie spędziłam tam ponad 3 godziny :?


Nigdy nie widzialam tam faceta. nie chodze tam regularnie, tylko na jakies wieksze wyjscia albo zmiany i planuje sie tam wybrac na fryzure i makijaz slubny, bo zawsze bylam zadowolona z ich uslug. ale wiem ze w kazdym salonie bywa roznie, niestety :?
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 08, 2005 10:20 am   

Byłam wczoraj na próbnym makijażu i fryzurze!
Fryzura nie doszła do skutku bo jak mam mieć kapelusz to mam go przyniść do próbnej i wtedy będzie :spoko:
makijaż wyszedł bardzo fajnie - zmieniałam tylko kolor szminki na bardziej matowy i zgaszony odcień :mrgreen: porady profesjonalne :graba:

zatem mogę teraz polecać: w salonie jest i kosmetyczka i fryzjerzy (dziewczyna i właściciel) i oto właśnie mi chodziło, a salon jest lokalny na Retkini w bloku na Kostki Napierskiego 3 - jak ktoś chciałby namiary to podać mogę na priv :graba:

atmosfera sympatyczna, wszyscy otwarci i fachowi 8)
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 12, 2005 10:57 pm   

Agni napisał/a:
Byłam wczoraj na próbnym makijażu i fryzurze!
Fryzura nie doszła do skutku bo jak mam mieć kapelusz to mam go przyniść do próbnej i wtedy będzie :spoko:
makijaż wyszedł bardzo fajnie - zmieniałam tylko kolor szminki na bardziej matowy i zgaszony odcień :mrgreen: porady profesjonalne :graba:

zatem mogę teraz polecać: w salonie jest i kosmetyczka i fryzjerzy (dziewczyna i właściciel) i oto właśnie mi chodziło, a salon jest lokalny na Retkini w bloku na Kostki Napierskiego 3 - jak ktoś chciałby namiary to podać mogę na priv :graba:

atmosfera sympatyczna, wszyscy otwarci i fachowi 8)


Bardzo miło mi to słyszeć, bo to w końcu niedaleko mnie. Powiedz tylko, jeśli to nie tajemnica, ile kosztował cię ten próbny makijaż. A ja będę czekać na relację z próbnej fryzury. :D
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 14, 2005 10:50 am   

wydawało mi się że pisałam o kosztach - ale moze w innym wątku: makijaż próbny 35/ makijaż ślubny 50 :D
 
 
martucha 


Wiek: 47
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 18, 2005 2:45 pm   

Ja polecam salon fryzjerski na ulicy Królewskiej na Chojnach w takim nowym wieżowcu. Jest to mały ale bardzo przytulny salonik, fryzjerka młoda ale doświadczona. To jest chyba pierwszy fryzjer od którego wychodząc nie musiałam poprawiać fryzury i nie wyglądałam jak stara baba. Szczerze polecam, ja jestem bardzo zadowolona. :banan:
 
 
Burza 


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Mar 2005
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 29, 2005 7:05 pm   

gambi napisał/a:


Nigdy nie widzialam tam faceta. nie chodze tam regularnie, tylko na jakies wieksze wyjscia albo zmiany i planuje sie tam wybrac na fryzure i makijaz slubny, bo zawsze bylam zadowolona z ich uslug. ale wiem ze w kazdym salonie bywa roznie, niestety :?


To był charakterystyczny facet (taki spalony po solarium :twisted: )
I faktycznie dawno go nie widziałam całe szczęście...
A kosmetyczkę akurat mają cudowną :)
 
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Wto Lip 26, 2005 10:37 pm   

Ja polecam Salon fryzjerski KASIA ul.Limanowskiego 117 tel.6596228 :graba: :graba:
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 22, 2005 11:57 am   

Ja mogę polecić salon fryzjerski na ul 6-ego Sierpnia 26 albo 28 (naprzeciwko ulicy Małej) Są tam trzy fryzjerki, mnie czesała najmłodsza z nich i musze powiedzieć, że odwaliła kawał dobrej roboty :) Fryzurka kosztowała mnie 35 zł, próbna 20 :) Dzisiaj ide sie tam ostrzyc, i zobaczymy czy i w t7ym względzie mogę je polecić :)
_________________

 
 
 
katia 


Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2005
Posty: 178
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 19, 2006 11:03 pm   

A co sądzicie o salonie Jacka Olejniczka na Piotrkowskiej?
Chce sobie zrobić niedługo jakis fajny kolorek, może baleyage i poleciła mi go kolażanka. A jaka jest wasza opinia - oprócz ceny ,bo podobno tani nie jest.
Pozdrawiam Katia
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 20, 2006 9:04 am   

do Jacka Olejniczaka moja Siostra chodzi od ... jakiegos roku, czy nawet wiecej. mnie tez namowila i jak jestem w Polsce, to go odwiedzam.
strzyzemy sie u ... (zawsze zapominam, ale moge sie dowiedziec). i obie jestesmy bardzo zadowolone.
farbowac sie tam nie farbowalam, ale strzyzenie i modelowanie ma ten fryzjer bardzo dobrze opanowane :)
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 20, 2006 10:15 am   

Strzyże fajnie, tyle że mnie zraził do siebie swoją, hmmmm, osobowością..... specyficzny człowiek, natchniony artysta, potrafi sie spytac patrząc na człowieka: "a co to jest?" (i bynajmniej nie chodzi o fryzurę :? ), albo patrząc na dzieło rąk własnych sprzed miesiąca: "a kto Ci cos takiego zrobił na głowie?". Natomiast o ile wiem, to moi znajomi wychodza od niego zadowoleni...
Nie wiem tylko jak cenowo... chyba całkiem sporo bierze.....z tego co pamiętam :) A pamięć mam krótką :)
_________________

 
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 20, 2006 10:22 am   

Pusiak napisał/a:
specyficzny człowiek, natchniony artysta


to fakt. sam Jacek Olejniczak jest osoba specyficzna.
mnie sie wlasnie przypomnialo u kogo my sie strzyzemy i pisze szybko, zeby znow nie zapomniec. u Krystiana. :)
_________________
 
 
katia 


Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2005
Posty: 178
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 20, 2006 10:40 am   

A kogo byście polaciły w celu farbowania - chodzi o Bałuty lub centrum. Chodzi o osoby z jakimś drygiem - ja wiem co mniej wiecej chce, ale oczekuje od dobrej fryzjerki / fryzjera pewnej inwencji.Paru juz wypróbowałam na przestrzeni lat(chodzi o farbowanie), nie byłam niezadowolona, ale zachwycona tez nie.
 
 
magda81 


Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 21, 2006 6:36 pm   

Wybieram sie na dniach na kilinskiego jest tam fryzjer na samym rogu jak sie idzie od elea, opowiem wrazenia jak w koncu tam sie znjade :)
_________________
jeszcze tylko..

just married
Pozdrawiam Cię cieplutko Gość
 
 
 
Sylwiątko 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Kwi 2006
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 21, 2006 9:53 pm   

Też chodzę do Jacka,i moja mama też. Sostra chodzi tam do Tomka. Do Jacka trzeba się przyzwyczaić ale do mnie nigdy nie "walnął" jakiegoś strasznego tekstu.(ani do mojej mamy :] ).ogólnie go lubię. Co do cen to troszkę ma drogo ale za to pracują na naprawdę dobrych preparatach. A jeśli chodzi o farbowanie to farbę tam nakłada swietnie Aśka. Zawsze mi robi i jest super.l doradzi co do koloru i w ogóle. Polecam. Jakby ktoś chciał telefon to służę
 
 
 
dymocha 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Mar 2006
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Sie 20, 2006 9:28 am   Fryzjer w Aleksandrowie

Dziewczyny może znacie fryzjera godnego polecenia w Aleksandrowie, albo na Teofilowie? Nie znam nikogo kto by mnie ładnie uczesał do ślubu- 0 doświadczenia w tej kwestii :)
_________________
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 20, 2006 10:10 am   

dymocha - jak teofilów, to kawałek jeszcze i na ul. Sprawiedliwej jest salon pani Kasi - osławionej już fryzjerki na naszym forum;)
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
Ostatnio zmieniony przez adriannaaa Pon Sie 21, 2006 12:32 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dymocha 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Mar 2006
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Sie 20, 2006 9:41 pm   

Dzięki adriannaaa! Wezmę ją pod uwagę, chociaż mi trochę za daleko.. :roll: Ale jak do tej pory na Wasze rady są nieocenione, więc na pewno warto :D



Jesteś wspaniała Gość!!! :*
_________________
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 21, 2006 12:34 am   

dymocha - widziałam fryzurki robione przez panią kasię i powiem - super:) gdybym nie miała swojego, od dawna sprawdzonego fryzjera, to pewnie bym się sama skusiła:)
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
Misiamo 

Wiek: 47
Dołączyła: 13 Cze 2005
Posty: 241
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 23, 2006 11:57 am   

adriannaaa napisał/a:
widziałam fryzurki robione przez panią kasię i powiem - super:)

Potwierdzam. Polecam Panią Kasię. Zrobiła mi super fryzurkę, która bardzo długo się trzymała.
 
 
DORRA 

Dołączyła: 13 Lis 2006
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lis 13, 2006 2:32 pm   Re: Godny polecenia salon fryzjerski :P

słyszałam ze rewelacyjny jest salon na Legionów 16 BUDNY HAIR DESIGN ale osobiscie dopier sie wybieram.jest duzy i profesjonalny.kosmetyka,fryzjerstwo,paznokcie i solarium. :shock:
_________________
dorra.pozd.
 
 
Kropek 

Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 80
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 26, 2006 8:41 pm   

Ja od lat (kurcze, chyba juz z 9!) chodze do tego samego fryzjera (przyjezdzam specjalnie do niego do Lodzi). Strzyze ten moja Mame i Siostre ;-)

Najpierw pracowal w SPA37 na Piotrkowskiej, a teraz otworzyl swoj wlasny salon (Fabryka Fryzur chyba to sie nazywa, na Piotrkowskiej, przed Jaracza idac od Placu Wolnosci). Tomek zna moje wlosy dosyc dobrze i swietnie je scina (a krecone wlosy trzeba umiec ciac ;-D ).

Raz go "zdradzilam" w Sopocie i potem bylam skazana na tragiczna grzywke... Tomek do dzis pamieta ten widok i sie smieje... ;-)

Ale to chyba na co dzien fryzjer, nie wiem jak z kwestia fryzur slubnych (brak doswiadczen wlasnych w tej kwestii... :-D )
_________________


[/url]
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 06, 2007 1:31 pm   

ja od kilku lat czeszę się u stylisty Stanisława i prawdopodobnie u Niego tez będę robiła fryzurke ślubna. Niestety nie ma On nizszej ceny jak robi sie bróbne czesanie. Bierze tyle samo co za normalnego koka. Szkoda bo nie jest najtańszy, ale wiem przynajmniej ze czesze rzetelnie i nie ma mowy o jakimś popsuciu sie fryzurki w trakcie zabawy... :)
_________________


 
 
 
marcelccia 

Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 3
Skąd: łodzi
  Wysłany: Nie Kwi 15, 2007 4:22 pm   

co do Krystiana to z pewnością moge go polecić.
co do czesań slubnych to trzeba go namówić bo jak mówi "koków nie czesze" ale mi zrobił takiego małego delikatnego przeplatańca na głowie z którego byłam mocno zadowolona. czesał też moją siostre na mój ślub nie upinał i też była zadowolona. na nowej drodze życia znalazłam fryzjera :)
p.s.
wniosłam już sprawe o rozwód. niestety po ślubie nie jest juz tak pieknie :(
ale fryzjer ten sam
 
 
Agunia 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Kwi 2006
Posty: 958
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Kwi 15, 2007 6:30 pm   

A ja od lat korzystam z uslug Gabiela na Kosciuszki,ale tylko u fryzjerki Julity.Goraco polecam!!!!
_________________
Agunia
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 15, 2007 10:31 pm   

A ja mam fajna koleżankę która jest fryzjerką. Jakby ktos chciał to przyjeżdża do domu ze sowim sprzętem, ze swoimi kosmetykami a na prawdę jest świetna :mrgreen:
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 15, 2007 10:44 pm   

polecam pania Magde (blondynka, dlugie krecone wlosy, bo sa dwie M.) z Laufera w tesco na Pojezierskiej. u niej sie obcinam, znajoma tez zawsze do niej chodzi i robila u niej fryzure slubna, byla bardzo zadowolona.
ostatnio jak bylam w Polsce to jej nie bylo, wiec sprobowalam u p. Mariusza na Piotrkowskiej 44. tez fajnie (moja Mama chodzi do niego od lat, wczesniej czesal w Laurencie)
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Wto Kwi 17, 2007 3:48 pm   

Ja polecam salon "U Jagody" na Rzgowskiej, za krańcówką 5,6 i 15 :) Fryzjerkę Anetę, młoda ładna dziewczyna w ciemnych długich włoskach :) wszystko potrafi zrobić na głowie :)
_________________
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 9:28 pm   

Przypominam temat, bo może przyda się także przyszłym pannom młodym szukającym fryzjera. :)
_________________
 
 
magdasid 
kocia mama ;)


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lis 2007
Posty: 369
Skąd: Uć ;)
Wysłany: Pią Lip 25, 2008 1:25 pm   

Mam pytanie. Szukam dobrej i w miarę taniej fryzjerki na Widzewie, która potrafi farbować włosy i SŁUCHA klientek.
_________________

 
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Sob Lip 26, 2008 10:47 am   

Aneta już nie pracuje na Rzgowskiej. Teraz na Wólczańskiej w salonie "Justyna" :) (salon Goldwella)
_________________
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 30, 2008 4:43 pm   

=MiLi= napisał/a:
na Wólczańskiej w salonie "Justyna" :) (salon Goldwella)


ja też polecam ten salon :D
_________________
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 10, 2008 10:36 pm   

Z własnego doświadczenia polecam:

:arrow: fryzjerkę Monikę na Radogoszczu Wsch., ul.Wiankowa (dawne przedszkole)
:arrow: p. Ewę na Łagiewnickiej (na przeciwko przyst 65 przy Rynku Bałuckim Dolnym)
:arrow: salon "Celestynka" w bramie na Pomorskiej 3
_________________
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Pon Sie 11, 2008 10:06 am   

Ja polecam salon Cameleon na ul. Tatrzańskiej 42/44. Miałam tam fryzurę próbną i ślubną. Czesała mnie fryzjerka Monika. Byłam bardzo zadowolona ;)
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
Gumisia 

Wiek: 38
Dołączyła: 20 Gru 2007
Posty: 40
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Sro Sie 27, 2008 11:08 pm   

Ze stoickim spokojem moge polecic pania Jagode jej salon miesci sie na ul. Wlókniarzy 243a obok komfortu jest bialy budynek z saolnem subaru. Jej salon znajduje sie dokladnie pod nim. Tylko jej reka dotyka moich wlosow i jestem bardzo zadowolona.
_________________
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 01, 2008 9:09 am   

Ja polecam salon róg Jerzego i Legionów przy Hotelu Reymont.
_________________


 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 19, 2009 11:01 pm   

dziś byłam w salonie Laufer w Pasażu łódzkim. Strzygła mnie p.Gabrysia. Sympatyczna młoda dziewczyna.
Efekt? Jestem bardzo zadowolona! :D
_________________
 
 
 
narcyz 

Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 41
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 06, 2009 10:24 pm   Re: Godny polecenia salon fryzjerski :P

DORRA napisał/a:
słyszałam ze rewelacyjny jest salon na Legionów 16 BUDNY HAIR DESIGN ale osobiscie dopier sie wybieram.jest duzy i profesjonalny.kosmetyka,fryzjerstwo,paznokcie i solarium. :shock:


Zdecydowanie odradzam.

Znam już 3 osoby, które były bardzo niezadowolone.

Po 1 są nieuczciwi – jak się zapisywałam osobiście powiedziano mi, że próbna fryzura będzie kosztowała od 80 zł ale nie więcej niż 110 zł

Po 2 nie wydają rachunków i nie mają kasy fiskalnej (sporo salonów nie ma, ale nie znam takiego, który aż tak naciąga)


Po 3 zrobiona fryzura była b.nietrwała.
Mam półdługie grube włosy podatne na kręcenie (co udowodniła fryzjerka z innego salonu).
W Budny Design zrobiono mi fryzure, która nie wytrzymała 2 godzin. Po prostu rozleciała się. A ilość lakieru spowodowała, że wyglądałam jakbym miała łyse place.

Najgorsze przyszło na koniec – fryzjerka zaśpiewała kwotę 150 zł!!! Wyobrażacie sobie? Po prostu zdębiałam.
A gdy po 2 godzinach wróciłam z rozwalającą się fryzurą, młody chłopak który tam zapisuje (pełni role sekretarki) nie chciał mnie dopuścić do fryzjerki.

Mimo, że byłam b. grzeczna, on był b. niegrzeczny i nieprzyjemny. Dałam kasę i skończyła się uprzejmość.

Zapytacie reklamacja? A jak jest możliwa bez rachunku?!


Jeszcze raz odradzam.


PS. Znajomej spalono włosy….
 
 
Agunia-W 

Wiek: 44
Dołączyła: 04 Maj 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 06, 2009 5:08 pm   Fryzjer - Jola Bulzacka

Fryzjera na ślub nie szukam, ponieważ mam rewelacyjną fryzjerkę u której zawsze się czeszę. Stwierdziłam, że skoro tu jestem mogę koleżankom doradzić. Pani Jola jest jedną z najlepszych fryzjerek w Łodzi. Uprzedzam że nie jest zbyt tania, ale to co potrafi zrobić z włosami to poezja o czym może świadczyć kilkadziesiąt pucharów i dyplomów wiszących na ścianach z różnego rodzaju konkursów fryzjerskich zarówno polskich jak i zagranicznych. Najlepiej umówić się z nią osobiście i poprosić by tylko ona cięła i układała włosy a nie uczennice. Salon znajduje się na ulicy Bratysławskiej 3a w pawilonie na 1piętrze
 
 
emigrantka 

Dołączyła: 16 Paź 2008
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 19, 2009 3:15 pm   

Polecam salon fryzjerski na ul. Nawrot ,salon Eli Gorzkiewicz :]
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 19, 2009 6:23 pm   

Ja od dłuższego czasu regularnie chodzę do Marleny Graczyk.
Kiedyś chodziłam do niej w dwa inne miejsca, ale jestem tak zadowolona, że chodzę "za nią" w każde miejsce od prawie 3 lat ;)
Teraz ma już własny salon i chyba adresu nie zmieni.
Ul.Gdańska 31
Serdecznie polecam ;)
_________________

 
 
 
espina 


Wiek: 43
Dołączyła: 25 Lip 2009
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 01, 2009 3:56 pm   

A ja polecam Panią Agnieszkę w salonie na Chojnach - róg ulic Tuszyńskiej i Budowlanej.
Mam do Niej pełne zaufanie. Do tego wie, co chcę mieć zrobione, nawet kiedy ja sama nie wiem tego do końca.... :smile: Bardzo dokładna i profesjonalana. Wysłucha, doradzi. Znamy się od lat i naprawdę nigdy nie zdażyło mi się, żebym miała jakieś "ale". Podobnego zdania są też mama i siostra.

I niedrogo.
Mam boba, długość do końca ucha, wycieniowanego z tyłu + grzywka. Wizyta celem odświeżenia fryzury (raz na 5-6 tygodni) kosztuje mnie 25zł, a podcięcie grzywki w międzyczasie - gratis. A kiedy czesała mnie do ślubu cena nie wzrosła, mimo że pracy i "środków' musiała włożyć więcej, bo moje włosy na układanie zbyt podatne nie są, a wytrzymać musiały przecież dość długo.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl