Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Godny polecenia salon fryzjerski :P
Autor Wiadomość
Anaconda 

Dołączyła: 07 Sie 2009
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 07, 2009 11:01 am   

Polecam salon Magellan na Sterlinga (co prawda w nazwie mają med-spa ale jest tam także fryzjer). Nigdy bym tam nie trafiła gdyby nia bon, jaki w prezencie dostałam na wieczorze panieńskim (przyjaciółki postanowiły mi zafundować stylizację w dniu ślubu). Z ostrożności jednak postanowiłam skorzystać z fryzjerki i makijażystki, które kiedyś przygotowywały mnie na wesele przyjaciólki i umowilam sie na makijaż i fryzurę próbną. Kiedy jednak zobaczyłam pomarańczowo-zielone kreski na powiekach (fryzura nie była zła ale tak naprawde chciałam tylko po prostu spiąć częśc włosów wiec nie było to dużym wyzwaniem dla fryzjera) stwierdziłam ze nic gorszego nie moze mnie juz spotkac i umowiłam sie do Magellana. Pani Kasia, która mnie malowała i Pani fryzjerka (nie znam imienia ale taka drobna brunetka) stanęły na wysokości zadania - wyglądałam dokładnie tak, jak sobie to wcześniej wymarzyłam. Polecam ten salon.
 
 
monika800 

Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 8
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sie 07, 2009 3:55 pm   

Ja polecam Unique na 6-go Sierpnia trafiłam tam dzięki koleżance, która od dawna sie tam strzygła i czesała kiedy zobaczyła mnie po próbnej ślubnej fryzurze w innym salonie to mnie wyśmiała ( miała rację ) fryzura to były po prostu loki zrobione lokówką spryskane lakierem. Kiedy poszłam do Unique nie miałam pomysłu na uczesanie oni sami zaproponowali mi fryzurkę ja tylko powiedziałam że chcę mieć tylko częściowo upięte, i nie zupełnie proste wyszło super. Już po weselu byłam tam ściąć włosy i znów wyszłam bardzo zadowolona, niestety mają dość wysokie ceny.
_________________
Nasz magiczny dzień 25.10.2008
 
 
Brinka 


Wiek: 42
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 1360
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pią Paź 16, 2009 5:17 pm   

Polecam Mariusza z Pitrkowskiej 44.
To dość specyficzny pan ale oko i rękę do cięcia ma fantastyczną.

Obcinał mi włosy z długich na całkiem krótkie i efekt był powalający.
Moja siostra, chodzi tylko do niego mimo, że nie mieszka na stałe w Polsce ;)
_________________

Dużo słońca dla Ciebie Gość
 
 
 
_karolka_ 

Wiek: 34
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 10, 2009 12:36 am   

A ja poszukuje jakiegoś niedrogiego fryzjera co mnie fajnie obetnie i konkretnie doradzi fryzurkę w której będzie mi dobrze.
A nie ja idę do swojej fryzjerki pytam się o jakąś inna fryzurę to ona mi opisuje prawie taką samą jak ja mam albo jak jej mówię jakbym się chciała obciąć to Ona zawsze mi przytakuje.
Albo ja jestem taka genialna albo Ona się nie zna. Stawiam na to drugie.
 
 
blanche 

Dołączyła: 26 Sie 2009
Posty: 26
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 20, 2010 10:24 pm   

_karolka_ napisał/a:
poszukuje jakiegoś niedrogiego fryzjera co mnie fajnie obetnie i konkretnie doradzi fryzurkę w której będzie mi dobrze


ja chodzę do p. Danusi ze salonu TRIO na Zgierskiej w budynku ABC przy Bałuckim Runku. Jest niedroga i od 10 lat mnie nie zawiodła, a miałam fryzury od krótkich, na przysłowiową chłopczycę po długie, cieniowane, pazia, artystyczny nieład itp, itd do wyboru i koloru. zaciągnęłam tam moją mamę, teściową, koleżankę z pracy i niedoszłą bratową. również były zadowolone.
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Sro Sty 20, 2010 10:35 pm   

Ja polecam fryzjerkę Anetę z salonu Mega Solar (Dąbrowskiego/Tatrzańska w pawilonie). Dziewczyna młoda i z włosami potrafi zrobić wszystko :D Czeszemy się u Niej wszyscy od mojej Córci zacząwszy na mojej babci kończąc :)
Kiedyś ceny tam były wysokie, teraz na szczęście są już normalne :)
_________________
 
 
Agata1234 

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 553
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 4:49 pm   

A może któraś z Was polecić coś na Widzewie wschodzie?? Szukam fryzjera do uczesania na ślub i nie chce jechac gdzieś daleko. Moja fryzjerka dobrze obcina i farbuje, ale z czesaniem to tak średnio. Będę wdzięczna za jakieś rady.

P.S. Wiem, że przy ryneczku Batory jest salon Matrix, ktoś może coś o nim powiedzieć?
 
 
Agunia 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Kwi 2006
Posty: 958
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 6:57 pm   

Jesli chodzi o Widzew wschod to goraco polecam salon Beaty Kubiak na Bartoka chyba nr 59,zgubilam gdzies wizytowke,ale mieszkam w bloku obok to jutro sprawdze dokladny adres i telefon.Naprawde polecam,jest rewelacyjna
_________________
Agunia
 
 
Agata1234 

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 553
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 7:12 pm   

Agunia napisał/a:
Jesli chodzi o Widzew wschod to goraco polecam salon Beaty Kubiak na Bartoka chyba nr 59,zgubilam gdzies wizytowke,ale mieszkam w bloku obok to jutro sprawdze dokladny adres i telefon.Naprawde polecam,jest rewelacyjna

Będę wdzięczna ale mniej więcej wiem gdzie to jest
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 7:24 pm   

Polecam salon Luisse na Kilińskiego 25. Jest tam fryzjer Łukasz, do którego chodze od dawna, jeszcze gdy pracowął w poprzednich 2óch. teraz ma swój i zawsze jestem zadowolona, gdy od niego wychodzę. świetnie farbuje, ja mam farbowane na blond i są tak naturalne, że znajomi myśleli, ze mam tylko swój kolor. Umie świetnie dobrać kolor włosó, zmieszać kilka farb, żeby wyszedł pasujący odcień i fajnie strzyże, wlosy zawsze mi ładnie odrastają i wyglądają długo dobrze. Nie jest za tani, ale warto.
 
 
 
katarynka14 

Dołączyła: 08 Sty 2009
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 27, 2010 8:52 pm   

Polecam p. Anię z salonu na 1-go Maja 41 (wejście od Pogonowskiego). Bardzo ładnie robi baleyage-dla mnie przy tym "dzierganiu" jest perfekcjonistką:)
_________________
Kasiak
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Wto Kwi 27, 2010 9:08 pm   

a czy ktoś był w salonie fryzjerskim " Bajka" na Teofilowie, bo tak myślę czy by troszkę nie iść się obciąć, a że w Łodzi w żadnym salonie nie byłam jeszcze, a ten mam akurat blisko, więc może też dowiem się jakieś opinie :)
_________________
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 04, 2010 11:31 pm   

dziś byłam w Euro-Stylu na Ketlinga. Za moje włosy wzięła się p.Linda.
Gorąco ją polecam! Wyszłam bardzo zadowolona :D
_________________
 
 
 
sunrise1983 

Dołączyła: 25 Mar 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 12:00 pm   

Ja polecam salon na ulicy Sprawiedliwej w Łodzi Pani Kasia właścicielka genialna! z włosamo potrafi zrobić wszystko!
Makijaż u Pani Ewy bardzo profesjionalnie!
_________________
Sunrise

DATA ŚLUBU 07.08.2010r.
 
 
fijolet 

Dołączyła: 22 Lip 2008
Posty: 7
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Cze 16, 2010 3:16 pm   euro styl

ja odradzam fryzurę slubną u pani Moniki.
_________________
Fijolet
 
 
katarynka14 

Dołączyła: 08 Sty 2009
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 17, 2010 7:46 pm   

fijolet-czemu odradzasz fryzurę ślubną u p. Moniki?chodzi o panią z salonu optimus?
_________________
Kasiak
Ostatnio zmieniony przez katarynka14 Czw Cze 17, 2010 7:46 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
elka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 22 Sty 2008
Posty: 410
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Cze 17, 2010 9:59 pm   

monika800 napisał/a:
Ja polecam Unique na 6-go Sierpnia


Również gorąco polecam, szczególnie Kasię (teraz nie pracuje, bo spodziewa się dziecka:))
_________________

 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Czw Cze 17, 2010 10:21 pm   

Chciałabym sobie zrobić warkoczyki. Czy możecie polecić salon/osobę?
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 17, 2010 10:25 pm   

Aleś wymyśliła :razz: może poszukaj na uniwerku w akademiku dla obcokrajowców?
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
malaboska 

Dołączyła: 14 Lip 2010
Posty: 8
Skąd: ldz
Wysłany: Wto Lip 20, 2010 4:06 pm   

Ja chodzę do dwóch fryzjerów w zależności od tego, po co idę.

Farbowanie i ścinanie - Sławek na Liściastej. Nie jestem pewna, czy pisanie o nim tutaj nie okaże się błędem - jego salon i tak już pęka w szwach, obawiam się, że efektem może być już totalna niemożliwość zapisania się na kiedykolwiek... Jedyny fryzjer, jakiego znam, który strzyże tak, ze fryzura jest lepsza po umyciu za dwa dni, niż po wyjściu z salonu. Świetne kosmetyki +mega wyczucie. on DBA O WŁOSY Cena jak na efekt - niewygórowana.

Ale:
Sławek lubi ciąć. Czesać koki i upięcia - niekoniecznie.

Nie ma się jednak czym martwić, bo jest:
pani Ania Wiśniewska z Piotrkowskiej naprzeciwko Magdy.
Chodzę do niej od 10 lat. Kiedyś pracowała na Zielonej. Uczesze WSZYSTKO. Koka z krótkich włosów. Koka skromnego, koka "a la ul". Wszystko trzyma się całą noc (albo i dłużej) i NIE BOLI. (podobno niektóre fryzjerki robią tak, że boli - ściśnięcie + wsuwki).
Zrobi długi koński ogon, mimo, że włosy średnio długie. piękne korony.
Salon taki, hmmm, oldschoolowy powiedzmy, ale jeśli marzy wam się UPIĘCIE, to warto.
 
 
twist 

Wiek: 44
Dołączyła: 26 Sty 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 26, 2011 11:30 am   

A byłyście w salonie Good Time Day SPA??? Tam mają Berendowicza i Kublina - pominę fakt, ze bardzo fajna ofertę mają i skupie się na jednym fryzjerze. Ma na i ie Wiktor i jest nie przesadzam, ale chyba jednym z lepszych fryzjerów. Jak moja koleżanka od nich wróciła, to jej nie poznałam - świetną fryzurkę jej zrobił - taką nowoczesną, ale glamour - wiecie, taka nowoczesna elegancja. A może któraś z was tez u niego była???
 
 
agalavie 

Dołączyła: 20 Lut 2011
Posty: 1
Skąd: Skierniewice
Wysłany: Nie Lut 20, 2011 12:59 pm   

Witam,
czy wie któraś z Was gdzie w Łodzi można dobrze rozjaśnić włosy? Chodzi mi o fryzjera naprawdę godnego polecenia, bo mam włosy od ciemny blond do rudego, a chciałabym mieć dość jasny blond. Może macie jakieś doświadczenia??
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Czw Lut 24, 2011 2:07 pm   

Szukam dobrego fryzjera do strzyżenia i koloryzacji/ pasemka/baleyage, który tak obetnie mi włosy, że po pierwsze fryzura będzie pasować do mojej twarzy a po drugie, będą tak obcięte, że praktycznie będą układać się same (chodzi mi o krótką fryzurkę). Gdzieś w necie wyczytałam dobre opinie o salonie "Paul Dobrzycki Hair Design" w Pasażu Łódzkim http://www.pauldobrzycki.pl/ - czy któraś z was była/ zna ten salon?
_________________


 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 24, 2011 2:27 pm   

misiao1983 napisał/a:
Gdzieś w necie wyczytałam dobre opinie o salonie "Paul Dobrzycki Hair Design" w Pasażu Łódzkim http://www.pauldobrzycki.pl/ - czy któraś z was była/ zna ten salon?


np ja :) byłam, fajny salon :) ja byłam konkretnie u Pawła Klimy. Naprawdę polecam!
_________________
 
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Wto Mar 08, 2011 1:41 pm   

misia-misia napisał/a:
ja byłam konkretnie u Pawła Klimy. Naprawdę polecam!
no to ja też już mogę się wypowiedzieć, byłam w tym salonie i jestem zadowolona. Paweł Klima robił mi baleyage - wyszedł baaardzo ładny.
A 3 dni później byłam na obcięciu włosów ( najpierw baleyage na dlugie , potem strzyżenie, ale czego się nie robi dla piekności :) miały być długie na weekend na wesele i krótkie po weekendzie).

Wczoraj byłam obciąć włosy, strzygła mnie p.Emilia i też jestem baardzo zadowolona. Nie ma to jak nowy haircut. Za kilka miesięcy idę do niej obciachać się na zupełnie krótko :P Także salon polecam, jedyny minus - tanio nie jest...
_________________


 
 
mammamia.85 

Wiek: 38
Dołączyła: 25 Lis 2010
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 10, 2011 10:45 am   

polecam salon Jacka Olejniczaka, ale jeśli chodzi o fryzury ślubne mistrzynią w tym salonie jest Megi. Widziałam 4 fryzury ślubne z pod jej ręki i zawsze nie mogę wyjść z podziwu. Czesze bardzo naturalnie. REWELACJA. Ja będę się u niej czesać na 100%.
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 10, 2011 1:55 pm   

mammamia.85 napisał/a:
polecam salon Jacka Olejniczaka


ja też tam ostatnio byłam, u Tomka, ogólnie w salonie jest fajna, bardzo wyluzowana atmosfera
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Zadziorek 

Wiek: 41
Dołączyła: 14 Maj 2010
Posty: 503
Skąd: Z krainy Oz
Wysłany: Wto Maj 03, 2011 6:32 pm   

Slawka z Lisciastej odradzam. Chodzilam do niego bardzo dlugo, moja mama tez chodzila i obserwowalysmy jak uderza mu woda sodowa do glowy...Facet poczatkowo mial i polot i umiejetnosci ale stopniowo tracil i jedno i drugie. przestalysmy do niego chodzic jakies 5 - 6 lat temu. Jesli cos sie zmienilo to oczywiscie z gory przepraszam, ale nie bede ryzykowac sprawdzeniem.
Polecam za to Pracownie Urody. Juz od jakiegos czasu czesze sie i obcinam wlosy u Przemka i jeszcze nigdy nie bylo tak ze wyszlam zawiedziona. Za kazdym razem kiedy jestem w Polsce to ide do niego albo na sciecie albo na czesanie. A moj L. chodzi do Matyldy - moze ktos powie ze meskie sciecie to nic takiego, ale jest spora roznica.
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14803
 
 
medisia 

Dołączyła: 02 Sie 2010
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 03, 2011 8:56 pm   

nie znam żadnego z wyżej wymienionych fryzjerów , ale Zadziorek jak coś mówi to z pewnością jest to prawda!
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Maj 03, 2011 10:53 pm   

ja tez chodzę do Przemka i on będzie mnie czesał do ślubu
_________________

 
 
 
kaska8866 

Wiek: 38
Dołączyła: 19 Kwi 2011
Posty: 53
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Maj 06, 2011 12:54 am   

słyszałam o Panu Stanisławie..to chyba jeden z najdroższych za scięcie tam płaci się jak za zboże :D może któras z Was tam zawitała?? i jakie wrażenie???
_________________
Don't let go, never give up..It's such a Wonderful Life :)
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Maj 06, 2011 7:13 am   

ja słyszałam ze kiedyś byl bardzo dobry ale z roku na rok większa lipa;/ ale osobiście tam nie byłam wiec nie wiem jak jest naprawdę
_________________

 
 
 
wizażystka łódź 

Dołączyła: 06 Lis 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 06, 2011 4:36 pm   Polecam Freezstajl na Piotrkowskiej 28

ja polecam Freezstajl na Piotrkowskiej 28,
zawsze chcialam zapuszczac włosy ale żaden fryzjer mi w tym nie pomógł ponieważ jestem zmienną osoba to lubie szaleć z włosami więc już nie mogłam wytrzymać i zawsze ścinalam na krótko, a Marzena z Freezstajl tak mi dobiera fryzure i kolory ze mam zmianę co miesiąc a jednak włosy są coraz dłuższe- to jest dla mnie extra. Koloryzacja i uczesania ślubne - greniusz!
 
 
Malina01 

Dołączyła: 06 Lis 2011
Posty: 38
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Lis 06, 2011 10:21 pm   

Ja chodze sie czesać do Salonu na Traktorowej przy Aleksandrowskiej - nie pamietam numeru, szczególnei do szefowej Ewy. Mój mąż tez tam się strzyze ale u pana Piotra.

Pozdrawiam!
_________________
Pozdrawiam:)
 
 
artos69 

Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 8
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Sty 05, 2012 7:42 pm   Re: Godny polecenia salon fryzjerski :P

Kati napisał/a:
Dziewczyny czy któraś z Was może z czystym sumieniem polecić jakiś dobry salon fryzjerski w Łodzi lub Zgierzu ( ewentualnie W-wa). Będę wdzięczna :mrgreen:


nie znam nazwy, ale na Narutowicza 21 jest mały kompleks [NIE JEDNGO właściciela] przez co ceny sa konkurencyjne no i młode osoby tam pracują wiec sie bardzo starają, widziałem tam Fryzjera, Paznokcie oraz cos w stylu masażu, jak cos moge sie dokladniej dowiedziec PM poprosze
 
 
Kasia13 


Dołączyła: 16 Wrz 2011
Posty: 324
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 10, 2012 5:19 pm   

Malina01 czy to salon w tym niskim pawilonie obok chińskiej knajpki?
 
 
Magda-lena 
Firma

Wiek: 49
Dołączyła: 19 Sty 2010
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 10, 2012 8:34 pm   

Godny polecenia salon fryzjerski to napewno Studio Asia&Ilona ul.Sitowie 12(Radogoszcz-blisko Zgierza).Pozdrawiam
_________________
Magdalena D.
 
 
Miss Pigy 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Sty 2012
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 21, 2012 11:26 pm   

Co myślicie o fryzjerach z grupona i reszty serwisów? Warto się w to pakować?
 
 
Wiol25 

Dołączyła: 06 Lut 2012
Posty: 147
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 30, 2012 12:25 pm   

Moim zdaniem warto, ale do sprawdzonych salonów!
Ja np. przez długi czas chodziłam do p. Bajerskiej na Inflanckiej więc jak pojawił sie groupon do ich salonu to wzięłam bez wahania, jednak jeśli to nieznajomy fryzjer warto najpiero poszukac opinii.
 
 
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 30, 2012 1:56 pm   

Ja byłam na farbowaniu w salonie ABC Urody na Przełajowej z grupona i byłam bardzo zadowola. Przeciwnie do innych kuponów, że dają to co najgorsze czy coś, czułam się tam bardzo dobrze . Starały się, bo to nowy salon i chciały zdobyć nowe klientki i ja tam będę wracać.
_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
 
 
 
rgb 

Dołączyła: 08 Maj 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Maj 09, 2012 8:34 am   

serdecznie nie polecam salonu urody Jola z Milionowej 84 a. Balejaż jaki miał być zrobiony został zrobiony krzywo - nie mogę zaczesać włosów do góry, grube krzywe pasma koloru żółtego plus jedno ciemne przez środek głowy... koszmar. Oferowali poprawienie ale nie chcę mieć spalonych włosów. Pani podczas pracy ma problem ze skupieniem się na kliencie bo ciągle z kimś innym rozmawia. Dodam jeszcze przycięcie włosów- inna długość w każdym miejscu - brak jakiejkolwiek symetrii co stwierdziła inna fryzjerka po ich wyprostowaniu. Ceny takiej przyjemności w moim przypadku około 150 zł - sama korona. A wmawianie klientowi, że się nie zna i nie jest gotowy na zmiany to już przegięcie.
 
 
Elwirka1 


Wiek: 42
Dołączyła: 22 Wrz 2008
Posty: 645
Skąd: Krk
Wysłany: Pią Sie 10, 2012 11:12 am   

Czy cięła się któraś w "Paul Dobrzycki Hair Design" w Pasażu Łódzkim u Pani Marleny?
_________________
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 15, 2012 9:42 pm   

Mam smaka na zrobienie sobie grzywki na ukos, od lat nie zmieniam fryzury i trochę mnie to już frustruje :P

Chodzi mi mniej więcej o coś takiego:






Znacie i polecicie jakiegoś fryzjera, który zrobi takie cudo bez spartolenia roboty? :wink:
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Sie 15, 2012 9:54 pm   

Debussy, Grzegorz Kołodziejczyk salon APropos - Sienkieiwcza 7/9
_________________


 
 
mała9364 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 458
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sie 15, 2012 10:00 pm   

Debussy napisał/a:
Znacie i polecicie jakiegoś fryzjera, który zrobi takie cudo bez spartolenia roboty? :wink:


Wysłałam na pw :)
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl