Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
MICHAŁ SZEWCZYK
Autor Wiadomość
PIT 


Dołączył: 21 Paź 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Lut 01, 2005 6:43 pm   MICHAŁ SZEWCZYK

bedę bardzo wdzęczny za info
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Lut 21, 2008 6:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Lut 01, 2005 6:56 pm   

Tylko tyle że kojarzy mi się z firmą Skok Szewczyka :) Jakaś finansowo- pożyczkowa :roll:

PIT - przedstaw nam się w dziale powitań :mrgreen: Zapraszam :graba:
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 01, 2005 7:09 pm   

O to chodziło?

Cytat:
Szewczyk i panna z wieży wyprawili huczne wesele

i w czarownicy zamku zamieszkali.

http://ipe.pl/archiwum/+/...yk_dratewka.htm


:lol: :lol: :lol: Tak mi się z tematami ślubnymi skojarzyło... :lol:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
szoko 


Wiek: 46
Dołączyła: 04 Sie 2004
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 02, 2005 10:10 am   

Słyszałam o zespole Szewczyka- nawet zamierzałam ich wziąć . Zespół jest rodzinny- tata mama córka i dwóch braci. Każdy gra na czymś innym i preferuje inny rodzaj muzyki , więc róznorodność zapewniona. Niestety zrazili mnie jedna rzeczą- w chwili gdy podałam datę wesela pan powiedział, że ma ten termin zajęty, ale jeśli dołożę kilka złotych( znaczy sie wezmę wesele z poprawinami ) to odmówi to drugie wesele. Przy takim postawieniu sprawy trochę mnie to zraziło- w zasadzie nie miałabym żadnej pewności że zagrają akurat na moim weselu- bo co by było jeśli ktoś by mnie przebił???
 
 
 
PIT 


Dołączył: 21 Paź 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 02, 2005 11:07 am   

Kati, Kryszka

Oczywiście, że pod tzw. Szewczykiem rozumiem zespół muzyczny - dlatego umieściłem moje pytanie w tym dziale :D w każdym razie gratuluję poczucia humoru

Szoko,

To chyba nie ten zespół. Facet, o którego mi chodzi wraz z zespołem (chyba w standardowym składzie 3 osoby - mama ?, córka ? nie słyszałem) częst gra w Spatifie i zebrał dobre noty wśród moich znajomych
 
 
szoko 


Wiek: 46
Dołączyła: 04 Sie 2004
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 02, 2005 1:48 pm   

aaaa to przepraszam.
Mozliwe ze nie ten- tamten nie występował nigdzie poza weselami.
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Lut 02, 2005 1:51 pm   

A bo my sobie tak lubimy pożartować czasem 8) :hahaha:
_________________

 
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 02, 2005 1:59 pm   

w ostatnia sobote moi rodzice bawili sie w Spatifie i wrocili z wizytowka tego pana - Michal Szewczyk.
bardzo im sie podobal ich wystep.jesli chcesz wiecej info na priv
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 02, 2005 3:07 pm   

No sorry, ale to "tzw." wcale nie zabrzmiało jednoznacznie. I naprawdę z niczym innym mi się nie skojarzyło. :lol:

Nie łatwiej byłoby napisać "poszukuję info o zespole, w którym gra pan Szewczyk?"
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
PIT 


Dołączył: 21 Paź 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 03, 2005 9:19 pm   

kryszka napisał/a:
Nie łatwiej byłoby napisać "poszukuję info o zespole, w którym gra pan Szewczyk?"


Ok poszukuję info o zespole, w którym gra pan Szewczyk?

:D
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Lut 04, 2005 8:17 am   

Gambi wspomniałą, że coś o nich wie. :)
_________________

 
 
 
joa 

Dołączyła: 02 Wrz 2004
Posty: 161
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Lut 04, 2005 10:36 am   

Ja słyszałam, ze Szewczyk to super zespół-rekomendowała pani z Klubu Spadkobiercow.Nawet sie starała, o niego na moje wesele, ale juz mial zajety termin.
Ale skoro Ona mowi, ze dobry, to znaczy, ze faktycznie dobry!
 
 
 
PIT 


Dołączył: 21 Paź 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 04, 2005 10:41 am   

Po weekendzie będę wiedział więcej to chętnie też coś sam napiszę
_________________
Coć dla Ambasadorów
"Wyznawcy" św. Wojciecha
 
 
PIT 


Dołączył: 21 Paź 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 07, 2005 1:49 pm   

Jest nieźle, chociaż w zasadzie więcej dane nam było wysłucać Pana Jacka Borkowskiego - gość wieczoru, niż samego zespołu :(
Szalenie mili, kontaktowi ludzie, wokalnie i instrumentalnie bez zarzutu. Nie mogę powiedzieć natomiast nic o atmosferze zabawy, ponieważ charakter imprezy był zdecydowanie inny niż wesele no i patrz JB.

Dlatego nadal liczę na opinie od osób, które bawiły się na weselu, gdzie grał zespół "pana Szewczyka"
_________________
Coć dla Ambasadorów
"Wyznawcy" św. Wojciecha
 
 
SylTom 


Wiek: 40
Dołączył: 08 Sty 2006
Posty: 53
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Mar 22, 2006 7:30 pm   

jesli rzeczywiscie piszecie ze zespol "pana Szewczyka" jest taki dobry to bardzo prosze o kontakt do niego!!!
Wczoraj musialam wykreslic inny interesujacy nas zespol bo termin mial juz zajesty a zalezy nam o jak najszybsze podpisanie umowy. Wiadomo dobre zespoly sa w cenie...
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Sro Mar 22, 2006 9:11 pm   

więc i ja wpisuję się na listę zainteresowanych
oraz poprosze namairy na PANA SZEWCZYKA na prv.

z góry dziękuję :D
_________________
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Mar 22, 2006 9:18 pm   

SylTom, Motylica - powyższe wątki są sprzed roku, a gambi rzadko zagląda na forum, spróbujcie raczej napisać do niej prive lub maila.
_________________
chez alma |
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Sro Mar 22, 2006 10:28 pm   

Alma_ napisał/a:
SylTom, Motylica - powyższe wątki są sprzed roku, a gambi rzadko zagląda na forum, spróbujcie raczej napisać do niej prive lub maila.


dziękuję Almo za ściągnięcie na Ziemię :D
... muszę byc bardziej spostrzegawcza :roll:
_________________
 
 
Stella 

Dołączyła: 25 Lip 2006
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 25, 2006 11:33 pm   Re: Mili czy ktoś z Was może coś powiedzieć o tzw. Szewczyku

PIT napisał/a:
bedę bardzo wdzęczny za info


Zespol ten grywa raczej na eleganckich weselach. Gdy zapytalam sie o konferansjera to sie facet skrzywil, wiec o oczepiny nawet nie pytalam. Moga grac "do kotleta", ale nie sadze, by byli w stanie poprowadzic wesele. Zespol nie bieze duzo - 1800zl, ale sa to tylko 3 osoby. Poza tym za wszystko trzeba dodatkowo placic - np zorganizuja konferansjera, ale za dodatkowa oplata . na sile chcieli mi wcisnac DJa zeby gral, jak zespol odpoczywa a ludzie jedza obiad. Oczywiscie DJ dodatkowo platny. Odnioslam wrazenie, ze nadaja sie do grania na kameralnych przyjeciach w restauracjach, a nie na weselu. Zaniepokoil mnie brak demo - powiedzial ze nie bawi sie w takie duperele....
_________________
Stella
 
 
ollik 

Dołączyła: 11 Lut 2008
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 3:37 pm   Oprawa muzyczna

Szukam i szukam ....................... ale nie mogę wyszukać odpowiedniego zespołu weselnego. Na Forum interesujące mnie informacje są przestarzałe. Proszę o pomoc :)
A może ktoś wie o zespole Michala Szewczyka tego z Klubu Spadkobierców- bo mnie wydał się sensowny.
Wielkie dzięki
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lut 12, 2008 9:19 pm   

temat dotyczący ZespoŁu MichaŁa Szewczyka już istniaŁ więc poŁączyŁam oba wątki.
Proszę na przyszŁość korzystać z wyszukiwarki.
 
 
daga 

Wiek: 38
Dołączyła: 08 Maj 2008
Posty: 102
Skąd: łódź
  Wysłany: Pon Maj 12, 2008 2:04 pm   

Witam,
czy ktoś posiada jakieś nagranie z wesela z udziałem pana Michała Szewczyka? jeśli tak bardzo proszę o kontakt :)
 
 
karolka-d 

Dołączyła: 26 Sty 2010
Posty: 19
Skąd: lodz/wawa
Wysłany: Pią Maj 13, 2011 9:59 am   

to moze i ja się wypowiem :) ))
u nas będzie gościł zespół Michała Szewczyka...

3 lata temu grali na weselu mojej siostry i byli tak fantastyczni, że razem z narzeczonym powiedzieliśmy oni i żadni inni :)
u mojej sis było wesele mieszane narodowościowo ale profesjonalizm Pana Michała i jego ekipy przeszedł nasze oczekiwania
nie było sytuacji że tylko strona polska sie bawiła bo reszta nie rozumiała, wręcz przeciwnie
potrafili rozkręcić imprezę tak, że goście nie chcieli o 5 rano zejść z parkietu hehe :) )))

u mnie też będzie pomieszane towarzystwo regionalnie więc również mają zadanie specjalne :razz:
ale mam do nich 100% zaufania - POLECAM
_________________
 
 
Katarinka 

Dołączyła: 22 Lis 2012
Posty: 4
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Lis 22, 2012 3:25 pm   

podbijam temat zespolu Pana Szewczyka. Podobno zespol sie powiekszyl i jest super. Prosze o opinie!
 
 
Katarinka_T 

Dołączyła: 10 Paź 2013
Posty: 3
Skąd: LDZ
Wysłany: Czw Paź 10, 2013 10:55 am   

Zepol Pana Szewczyka nazywa sie obecnie Stan Mega Band (5 osob, wokalistka jedna z najlepszych jakie do tej pory widzialam) i jest godny polecenia. Pelen Profesjonalizm, wszystko do ustalenia.

Dwie osoby z zespolu graly u nas w kosciele (skrzypce i wokal) i wszyscy byli oczarowani.

Bardzo polecam!
 
 
Krysia00 

Dołączyła: 10 Lip 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 10, 2014 9:31 pm   

Witam wszystkich którzy oceniają zespół Pana Michała Szewczyka.
Słyszałam zespół w 3 osobowym składzie w SPATiF i Klubie Spadkobierców. Było OK.
Ostatnio słyszałam zespół w składzie 5 osobowym i z przykrością stwierdzam że poprzednia wokalistka była o kilka klas lepsza ( żywioł na scenie ) .
Poprzedni skład mimo że mniejszy był według mojej oceny o wiele lepszy.
Jestem rozczarowana .. :(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl