Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
sztuczne ognie
Autor Wiadomość
PIT 


Dołączył: 21 Paź 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Lut 01, 2005 7:20 pm   sztuczne ognie

Zastanawiamy się nad mały pokazem dla gości - uroczy sierpniowy wieczór, falująca tafla jeziorka, jakaś nastrojowa muzyka i ...

Pytanie, czy troche nie przesadzamy i czy jest ktos w Łodzi i okoliach kto mógłby taki mały pokaz przygotować ?

Ogólnie co myslicie ?
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 01, 2005 7:31 pm   

Pomysł mi się bardzo podoba. :) Też mieliśmy mieć fajerwerki, ale niestety pogoda popsuła nam szyki. :cry: .

A mówisz o fajerwerkach przy okazji ślubu czy wesela? I czy to wesele ma być na powietrzu czy na sali?
Bo jak na sali to musisz wybrać odpowiedni moment na pokaz. Nam pan z "Boryny" zaproponował dwa takie momenty żeby była to niespodzianka dla gości:
1. przy powitalnym szampanie kiedy wszyscy są na zewnątrz i oprócz tłuczenia kieliszków nie spodziewają się niczego innego :wink:
2. w czasie wesela, ale trzeba jakoś sprytnie wywabić wszystkich gości na zewnątrz; niestety nie wszystkim może się chcież wyjść jak nie będą wiedzieli po co :wink: .


Na pewno znajdziecie jakąś firmę, tylko trzeba dobrze poszukać. :D

Tyle że to trochę droga impreza. Na którymś z forum ktoś pisał że za chyba 5 minut żądają 2000 zł. :roll:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 01, 2005 7:37 pm   

PIT
mam zarezerwowana sale w Ambasadorze i tam pani po podpisaniu umowy podawala nam kontakty do firm, ktore poleca. jedna z nich byla wlasnie firma organizujaca pokaz sztucznych ogni, przygotowywany na Stawach Jana.
Niestety namiarow nie wzielam, ale jesli bardzo Ci zalezy daj znac to sie dowiem.
Pozdrawiam
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
PIT 


Dołączył: 21 Paź 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 02, 2005 11:12 am   

Gambi

No właśnie my też w Ambasadorze tylko, że w sierpniu. Stawy Jana stad ta woda w moim emailu.

Kryszka

Ja do tej pory myslałem o jakimś momencie podczas uroczystości, tuz przed 22 bo potem to trzeba mieć jakieś zezwolenie i sąsiedzi..., ale pomysł żeby połączyć to z powitalnym szampanem jest niezły. Mam tylko wątpliwość, czy nie będzie zbyt jasno 19, 20 w sierpniu :(

co myślicie ?
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 02, 2005 12:20 pm   

PIT napisał/a:
Mam tylko wątpliwość, czy nie będzie zbyt jasno 19, 20 w sierpniu :(

co myślicie ?


Ja myślę że zdecydowanie za jasno, nie będzie tego efektu. :roll: Najlepiej byłoby w nocy.

A te przepisy o fajerwerkach sprawdzałeś? Na pewno tak jest?
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
PIT 


Dołączył: 21 Paź 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 02, 2005 1:48 pm   

W zasadzie to nie sprawdzalem, ale decyduje o tym Ambasador do 22 :( W sumie sie nie dziwie bo pewnie mieli jakies klopoty z okolicznymi wlascicielami posesji

w zasadzie w sierpniu czy 22 czy 20 to pewnie jest rownie widno niestety
 
 
tusia_queen 

Wiek: 42
Dołączyła: 21 Gru 2004
Posty: 288
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 03, 2005 11:27 am   

super pomysł i jak romantycznie fajerwerki odbijające się w tafli wody,
a niebo sierpniowe zagwieżdżone.......

tylko szkoda, że u nas się tego nie da zorganizować
chyba że bym sie uparła...
tylko nie ma wody w okolicy.....
_________________
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 03, 2005 4:12 pm   

Bardzo fajny pomysł, i faktycznie będzie to pięknie wyglądać na Stawach Jana. (Już sobie to wyobrażam :D ) A w jaki sposób wywabić gości na zewnątrz? Może zaprosić wszystkich (przy nieocenionej pomocy zespołu) do wspólnego zdjęcia przy basenie? (My takie mieliśmy, zebraliśmy wszystkich gości)...
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 03, 2005 7:42 pm   

just_Kate napisał/a:
A w jaki sposób wywabić gości na zewnątrz? Może zaprosić wszystkich (przy nieocenionej pomocy zespołu) do wspólnego zdjęcia przy basenie?

Tylko jak ognie będą w nocy to raczej wszyscy goście nie wyjdą na zdjęciu dobrze. A jak będzie z kolei szarówka to fajerwerki nie będą dobrze wyglądały.
:roll:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 03, 2005 8:12 pm   

kryszka napisał/a:

Tylko jak ognie będą w nocy to raczej wszyscy goście nie wyjdą na zdjęciu dobrze. A jak będzie z kolei szarówka to fajerwerki nie będą dobrze wyglądały.
:roll:


Masz rację Kryszko, my mieliśmy zdjęcia "za widoku", ale też obawialiśmy się, że goście nie wyjdą. I właśnie fakt że orkiestra oraz my zaprosiliśmy gości na zew. w konkretnym celu dało efekt taki, że wyszli wszyscy. :lol:
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
Basia 


Wiek: 45
Dołączyła: 05 Kwi 2005
Posty: 73
Skąd: Wola Pszczolecka
Wysłany: Sro Wrz 14, 2005 7:43 pm   

My mielismy pokaz, ktory "obslugiwal sie sam", tzn. caly proces polegal na odpaleniu lontu wystajacego z olbrzymiego i ciezkiego pudla ( trzeba bylo przywiezc samochodem dostawczym, nie wchodzil do normalnego auta). Pokaz byl sliczny, trwal 5 minut. Zostal zakupiony we Wroclawiu, niestety daleko, ale jak ktos ma znajomych, albo moze we Wroclawiu bywa, to polecam... :-)
http://www.triplex.pl
Acha, nie musi byc niespodzianka, nasi goscie jakos sie dowiedzieli i caly atmosfera oczekiwania byla naprawde fajna!
_________________
 
 
sun999 

Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 3
Skąd: łódż
Wysłany: Sro Wrz 14, 2005 9:40 pm   

jeżeli możesz to podaj ilość wystrzelonych ładunków i przybliżone rozmiary tego ładunku oraz jeśli to nie tajemnica to jaki był koszt tego pokazu
tak na marginesie to cały ładunek był zap[ewne stworzony dla potrzeb danej imprezy i to też kosztuje np. zużyte lonty do podłączenia pojedyńczych baterii w całósć aby tworzyła przewidywany efekt pokazu tu opóżnić a tu przyspieszyć wystrzeliwanie a niekiedy podłączyć np. 5 komet naraz aby nastąpiło pokrycie na niebie
pozdrawiam i dobranoc
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 14, 2005 11:34 pm   

Niektórych wyrzucą drzwiami to wlezą oknem. :twisted:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 15, 2005 10:29 am   

Basiu na stronie którą podałaś ( http://www.triplex.pl/artykuly.php?kat=1 ) są dwa zestawy takich samoobsługowych fajerwerków. Jeden jest 3 minutowy a drugi 5 minutowy. Jakie są koszty tych zestawów i może orientujesz się czy ten 3 min. da się przewieżć zwykłym samochodem typu Kombi ?? ??
 
 
sun999 

Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 3
Skąd: łódż
Wysłany: Czw Wrz 15, 2005 11:25 am   

tak na marginesie to się troszeczkę dziwię że sprzedają bez pozwolenia chyba że to nie jest KLS profi
ma ktoś może fotki tego zestawu i ceny
ps.
miłego dnia wszystkim
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 15, 2005 11:31 am   

Sun999 jak poszukałam trochę w necie to znalazłam kilka firm które sprzedają takie zestawy więc oni jakimś wyjątkiem nie są.

ze strony http://www.netwesele.pl/fajerwerki/index.php


Teltom

FAJERWERKI. Prawdziwa atrakcja na każdą okazję. Pokazy wykonujemy na terenie całego kraju, posiadamy również zestawy do samodzielnego odpalenia. Naprawdę pięknie i tanio!!!

Warszawa
tel. 022 715 23 40 tel. 0501 346 496



--------------------------------------------------------------------------------

MWS-Projekt

Fajerwerki - 10 lat doświadczeń! Duże i małe pokazy pirotechniczne. Do sprzedaży także gotowe zestawy do indywidualnego odpalenia. Niskie ceny, wysoka jakość!

Chorzelów woj. podkarpackie
tel. 017 58 41 388



--------------------------------------------------------------------------------

TRIPLEX P.W.

Importer pirotechniki: w ofercie pirotechnika profesjonalna, amatorska, pirotechnika scenicza (koncesja MSWiA). Od 1990r wykonujemy pokazy sztucznych ogni. Rozświetlimy blaskiem zarówno imprezę kameralną, jak i na 50 tys. osób.

Wrocław
Plac Strzegomski 2
tel. 071 355 72 52 tel. 0601557 028



--------------------------------------------------------------------------------

GOLDREGEN Spółka z o.o.

Duże i małe pokazy pirotechniczne na terenie całego kraju. Profesjonalnie, bezpiecznie, z doświadczeniem od 1991 roku. Wszystkie wymagane prawem pozwolenia.

Olsztyn k/ Częstochowy
ul. Karłowatej Sosny 8
tel. 034 328 50 54 tel. 0601 416 001
 
 
Basia 


Wiek: 45
Dołączyła: 05 Kwi 2005
Posty: 73
Skąd: Wola Pszczolecka
Wysłany: Czw Wrz 15, 2005 11:51 am   

Cen, niestety, nie pamietam, ale mysle, ze podadza jak sie zadzwoni - mniejszy kosztowal cos ok. 1200 zl... wiekszy 1800 zl? Do Kombi powinno sie zmiescic, my swoj wiezlismy Peugeotem Partnerem.
_________________
 
 
sun999 

Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 3
Skąd: łódż
Wysłany: Czw Wrz 15, 2005 12:00 pm   

czyli jak by nie patrzeć taniej i ładniej będzie można zrobić pokaz z zatrudnieniem profi pirotechnika i użyciem większych efektów choćby w samym zakończeniu pokazu
według pewnych wyliczeń pokaz za 1500 zł. i dość intensywnie strelany w kilku punktach będzie trwał 5 minut a efekty napewno będą lepsze niż te z gotowego zestawu natomiast za dopłatą 500 zł. na finał można strzelić 10 sporych bąbek i jedną wielką
ps.
pozdrowienia dla wszystkich
 
 
Basia 


Wiek: 45
Dołączyła: 05 Kwi 2005
Posty: 73
Skąd: Wola Pszczolecka
Wysłany: Czw Wrz 15, 2005 12:13 pm   

sun999, a z dojazdem w dowolne miejsce w Polsce?
Tak tylko z ciekawosci pytam, bo u mnie wlasnie te koszty dojazdu obslugi przewazyly...
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 15, 2005 1:32 pm   

Ja tylko przypominam, że reklama na tym forum jest niedozwolona. Chętnie przyjmiemy dobre rady fachowców ale nie prezentowanie oferty własnej firmy/osoby.



Basiu - ustalcie to na priv.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Basia 


Wiek: 45
Dołączyła: 05 Kwi 2005
Posty: 73
Skąd: Wola Pszczolecka
Wysłany: Czw Wrz 15, 2005 2:06 pm   

Wlasciwie to nie ma takiej potrzeby, zeby cos ustalac, bo w najblizszych latach nie planuje zadnej imprezy wspomaganej fajerwerkami :)
Jeszcze jedno mi sie przypomnialo - fajerwerki bardzo ladnie odbijaly nam sie w wodzie (puszczalismy je nad stawem) i chyba nie trzeba tego unikac. Ale ciemno musi byc, im ciemniej tym lepiej.
Fajerwerki miala tez moja siostra, ktora brala slub 15 lat temu, strzelali tata i wujek przed kosciolem sw. Anny. To byly ognie kupione w NRD (nie wiem, czy ktos kojarzy, tam sprzedawali fajerwerki tylko na kilka dni przed Sylwestrem, raz w roku, ale byly dostepne, w przeciwienstwie do Polski). No wiec ognie przywieziono z NRD i tata i wujek strzelali z butelek. Troche zle wycelowali, i wielka kula ognia odbila sie od wiezy i wyladowala pod nogami mojej siostry jk wychodzili z kosciola. Cud, ze suknia sie nie zapalila... Ale bylo wrzasku! Wszystko utrwalone na kasecie :)
_________________
 
 
Canaves 

Dołączyła: 15 Wrz 2007
Posty: 103
Skąd: ...
Wysłany: Wto Lut 12, 2008 1:49 am   

Ma ktoś może jakieś świeże informacje na temat cen pokazów fajerwerków i firm zajmujących się tym z okolic Łodzi? :) Bardzo mi sie taki pomysł podoba.. ale z tego co widzę to to kosztowna sprawa.. :( Jaki jest najniższy koszt takiego 5 minutowego pokazu? Może komuś udało się znaleźć coś za niewygórowaną cenę?..
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Lut 14, 2008 12:15 pm   

hmm...my osobiście o takije aakcji nie mysleliśmy i nawet nie braliśmy jej pod uwagę, ale widziałam kiedyś taki pokaz (kilka lat temu na weselu) zrobił super wrażenie, zwłaszcza na Parze Młodej-gdyz było to dla nich niespodzianką-taki prezent od rodzinki,ale z tego co wie,wtedy to już kosztowało około 1000zł , więc mysle, ze to raczej dość kosztowna atrakcja jak na wesele...
 
 
elisa69 

Wiek: 54
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 191
Skąd: z Bałut
Wysłany: Pon Mar 17, 2008 4:03 pm   

Olciu, witaj :jupi:
Tu tez Cie spotykam - jak dobrze! Ja tez mysle o pokazie sztucznych ogni, ktory bylby niespodzianka ode mnie dla A. - bo mamy slub 21 maja, a on 22 maja ma urodziny :urodziny:
i poniewaz o polnocy, kiedy one - te urodziny - sie zaczna, to bedziemy wszyscy na weselu, pomyslalam, ze zrobilabym mu taki prezent...
Znajdz cos, tak, jak Ty to potrafisz, jakas strone internetowa, jakis namiar na firme, ktora wszystko zalatwi, tzn. zebym ja nie musiala o niczym myslec, tylko zaplace (nie jestem zmotoryzowana, wesele poza Lodzia, zdolnosci pirotechnicznych nie mam zadnych 8)

Czekam na wiesci; co do moich obraczek - wiem, ze sa proste i zwyczajne, ale takie wlasnie mialy byc, z zalozenia, dzieki, ze sie staralas je wkleic
:pisze:
_________________
Pozdrawiam - Ela
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Mar 17, 2008 4:17 pm   

firmy zajmujace się organizacja pokazów pirotechnicznych- w zależności od kwoty jaka chcesz na to przeznaczyć:

http://www.fajerwerkias.pl/

http://www.nakaja.com/

a to są firmy z Łodzi:

http://www.big.wbiz.pl/

http://www.kalifornia.pl

mam nadzieje, ze sie przydadza podane linki :)
powodzenia :)
jesli się zdecydujesz na jakiś pokaz napisz nam tutaj o tym :)
Ostatnio zmieniony przez MałaMi1 Pon Mar 17, 2008 4:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
elisa69 

Wiek: 54
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 191
Skąd: z Bałut
Wysłany: Wto Mar 18, 2008 8:48 am   

Olciu - naprawde, jestem pod wrazeniem, jak dalece mozna na Tobie polegac.
Dziekuje za kontakty, posprawdzam, napisal tez od razu do mnie na priva jakis gosc z jakiejs firmy tego rodzaju i sie zaoferowal z usluga, zobaczymy.
Poszlam za Twoja rada w sprawie obraczek, szczegoly w moim dzienniczku ;)
_________________
Pozdrawiam - Ela
 
 
robek 

Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 3
Skąd: z 1pietra
Wysłany: Wto Mar 18, 2008 9:26 am   

Gdy my mieliśmy ten problem szperałem dużo na internecie i znalazłem firmę która działała na terenie całej Polski i spełniała moje oczekiwanie, załatwiała wszelkie zezwolenia sama kontaktowała się z Policją i Strażą, i tworzyli scenariusz specjalnie dla nas dopiero po obejrzeniu miejsca wesela, wszystko wyszło perfekcyjnie a pokaz był niesamowity i niewątpliwie największą atrakcją.
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Mar 18, 2008 9:29 am   

a ile Was ten pokaz kosztował?
 
 
robek 

Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 3
Skąd: z 1pietra
Wysłany: Sro Mar 26, 2008 9:57 am   

My płaciliśmy 2500zł, ale wiem że robią i tańsze, mają nawet zestawy do samo odpalenia ( bardzo ciekawa opcja gdy ktoś dysponuje mniejszymi środkami) lecz ja się uparłem na duży pokaz :) i nikt nie mógł mi tego wybić z głowy :lol:
 
 
elisa69 

Wiek: 54
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 191
Skąd: z Bałut
Wysłany: Pon Mar 31, 2008 9:55 am   

Robku, a moglbys mi napisac, ile trwal ten pokaz za 2500? Lub ile ladunkow odpalono?
Gdybys tez jeszcze dysponowal namiarem na te firme, bede wdzieczna za wiadomosc na priv.
Z gory dziekuje za wszelkie informacje :)
_________________
Pozdrawiam - Ela
 
 
mpiwowski 

Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 06, 2008 9:24 pm   

Zapewne nie wiecie kim jestem :) jestem jednym z najważniejszych użytkowników na głównym polskim forum o fajerwerkach.

i powiem od razu firmy Łódzkie robiące takie pokazy są strasznie drogie. np. dla przykładu hurtowa cena baterii kosztuje 200zł to w tych firmach Łódzkich zapłacicie dwa razy tyle. Kompletna strata pieniędzy.

Według mnie najlepsza firmą jest [xxx]. Niska cena fajerwerków, niska cena wykonania i mogą wam zrobić za darmo podkład muzyczny :cool:


edit: usunęłam nazwę firmy - dane proszę podawać na priv
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pon Kwi 07, 2008 8:45 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 6:31 pm   

Pokaz ogni jest bardzo dobrym pomysłem.
Koło domu mam działki i prawie w każdą sobotę wakacji mam darmowy pokaz sztucznych ogni. Jest to bardzo ładny zwyczaj, udzie ogłaszają wszem i wobec, że świętują i są szczęśliwi.

Nie wiem jak udałoby się to na naszym weselu. Niemalże na tyłach naszej sali (Solaris) jest druga sala (Fantazja). Jeżeli wtym samym czasie odbywałyby się dwa pokazy, będzie mały bałagan :-/
 
 
mpiwowski 

Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 16, 2008 10:07 pm   

A czy ktoś z tego forum będzie organizował pokaz sztucznych ogni :?:
Bo chętnie bym sobie poszedł i obejrzał :]
powiedzcie tylko datę i ewentualne miejsce :]
 
 
anuleczkam 

Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sie 2007
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 20, 2008 1:52 pm   

My chcielibyśmy pokaz sztucznych ogni. Ale z tego, co widzę, to dość droga impreza. Aż szkoda :(
_________________
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 20, 2008 4:42 pm   

My tez się nad tym zastanawiamy, u nas jest taka możliwość zamówienia takiego pokazu u właściciela sali (on współpracuje z jakąś firmą), koszt takiego pokazu to 500 zł.
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Maj 20, 2008 4:43 pm   

to bardzo tanio-ciekawe co taki pokaz obejmuje...
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 20, 2008 5:03 pm   

znalazłam stronę łódzkiej firmy która oferuje m.in. wyrzutnie wielostrzałowe, fontanny, petardy, flary i inne atrakcje na ślub i wesele :)

http://www.balony-dekoracje.prv.pl/
oraz:
http://lodz.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=47434261
_________________
Ostatnio zmieniony przez Klaudynka Wto Maj 20, 2008 5:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 20, 2008 6:41 pm   

olciap6 napisał/a:
to bardzo tanio-ciekawe co taki pokaz obejmuje...


Nie wiem, nie pytaliśmy się :) Słyszałam od osób, które zamówiły tą atrakcję nie żałowały, tzn. były bardzo zadowolone i goście zachwyceni ;)
Ostatnio zmieniony przez agunia84 Wto Maj 20, 2008 6:52 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Maj 20, 2008 6:46 pm   

to jeśli lduzie byli zadolwleni, to uważam , że warto się skusić...zwłaszcza biorąc pod uwage fakt iż w porównaniu z innymi firmami to jest bardzo minimalna cena....
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 20, 2008 6:53 pm   

Zobaczymy jak z pieniędzmi będziemy stać.
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Wto Maj 20, 2008 7:08 pm   

No to miejmy nadzieję, ze będzie Was stać ;)

Też kiedyś zastanawiałam się nad pokazem sztucznych ogni, ale potem przeczytałam o weselu w Australii, gdzie podczas takiego pokazu osoba odpowiedzialna za to źle wycelowała i petarda trafiła w pana młodego- nie przeżył... Po usłyszeniu tej historii mój zapał do zorganizowania czegoś takiego na naszym weselu jakoś zniknął...
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 20, 2008 7:15 pm   

U siostry K. był pokaz fajerwerków (kupili 3 pudełka fajerwerków, za wszystko zapłacili 50 zł) i strasznie mi się to podobało:) Pokaz odbył się gdy Młodzi wrócili na salę po sesji zdjęciowej u fotografa.
 
 
spray 


Wiek: 42
Dołączyła: 20 Maj 2008
Posty: 144
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Maj 21, 2008 11:47 am   

ava napisał/a:
No to miejmy nadzieję, ze będzie Was stać ;)
osoba odpowiedzialna za to źle wycelowała i petarda trafiła w pana młodego- nie przeżył...


to co to były za petardy? Granaty moździeżowe??
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sro Maj 21, 2008 11:48 am   

Uczestniczyłam tylko w jednym weselu, na którym był pokaz sztucznych ogni i najogólniej mogę go określić jako porażkę :kwasny: Zaproszono wszystkich gości na zewnątrz, gdzie miała czekać ta "niespodzianka"- całość trwała może minutę, a te sztuczne ognie to w zasadzie nie były jakieś petardy, tylko takie fajerwerki, które często na weselach wkłada się do tortu, tylko większe.

[ Dodano: Sro Maj 21, 2008 11:52 am ]
spray napisał/a:
to co to były za petardy? Granaty moździeżowe??


Nie mam pojęcia :roll: Oczywiście zdaję sobie sprawę, że to był przypadek jeden na milion, ale w końcu nigdy do końca nie da się przewidzieć co się wydarzy :(
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 24, 2008 11:39 pm   

Znalazłam jeszcze coś takiego jak fontanny tortowe:



Szczegóły na stronie:
http://marketweselny.pl/F...ategory,37.html
_________________
 
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 01, 2008 8:49 pm   

My bardzo chcieliśmy sztuczne ognie, ale niestety troszkę dla nas za drogo :cry: , więc dlatego zrezygnowaliśmy. Ale za to pocieszymy się strzelającymi balonami podczas pierwszego tańca.
_________________


 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Cze 01, 2008 9:04 pm   

Klaudynka napisał/a:
Znalazłam jeszcze coś takiego jak fontanny tortowe:

teraz to chyba na większości sal jest coś takiego w ofercie
 
 
aniesd 


Dołączyła: 01 Lip 2007
Posty: 41
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 05, 2008 7:32 pm   

My z racji bliskiego usytuowania sali przy ruchliwej ulicy, nie mogliśmy pozwolić sobie na fajerwerki podczas wesela. Ale skusiliśmy się na fajerwerki w chwili naszego wyjścia z kościoła - po prostu poprosiliśmy dwie zaprzyjaźnione osoby, by wyszły chwilkę wcześniej i je odpaliły. Efekt jest naprawdę niesamowity!
_________________
Kubuś zdziwił się, że drzwi Prosiaczkowego mieszkania są otwarte. Im bardziej zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było.

 
 
 
mpiwowski 

Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 05, 2008 9:03 pm   

wcale pokaz nie musi być taki drogi jak myślicie. Wystarczy wybrać dobrą firmę. Popytać się ich ile biorą za dane fajerwerki. Ceny można porównać z cennikami. Jakby coś to ja posiadam, więc proszę pisać do mnie.

możecie mieć już naprawdę ładny pokaz za 750-1000zł. Kilka minut strzelania non stop i to nie słabymi efektami :)
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Sro Cze 18, 2008 8:51 pm   

To ja może trochę z innej beczki-na początku lipca jest w Ustce festiwal sztucznych ogni-trwa chyba 3 dni.Niezapomniane przeżycie i może mała inspiracja na własny ślub.Wiadomo koszty są duże ponieważ to najlepsze firmy się wystawiają,ale warto jechać i zobaczyć.Jeśli uda mi się nagrać i jako tako będzie słychać podkład to wrzucę Wam.A jak zajdę chwilę to wrzucę te z pokazu z 2006r.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl