Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"PRZĄŚNICZKA"
Autor Wiadomość
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lut 02, 2005 12:30 pm   "PRZĄŚNICZKA"

czesc wszystkim:)czy ktos z Was slyszal cos o tej sali lub tam byl?podoba mi sie ze noclegi tam sa tanie.80zl pokoj dwuosobowy dla gosci weselnych a moze spac wiecej w pokoju.No ale wyglada nie bardzo:(No i 130 zl od talerzyka.hm...jak na taka brzydka sale to duzo,jedzenie tez nic szczegolnego,no i nie wliczone sa ciasta,torty i napoje.
Mam powazny problem ze zdecydowaniem sie na jakaś sale:(
Slub mam w 22 pazdziernika 2005 wiec juz te lepsze sa zajete.
Poradzcie cos.pliz!:)szukam juz 2 tydzien i nie wiem.moj facet upiera sie przy tej Przasniczce.
A wiecie moze w ktorych restauracjach mozna niedlugo przed weselem zmienic liczbe gosci?Bo nie wiem ile z tych zaproszonych przyjdzie i nie chce placic za puste miejsca.
p.s.wesele bedzie na 60-70 osob.
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Mar 12, 2009 2:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Lut 02, 2005 1:45 pm   

Czy to jest ta sala w Arturówku?
Prząśniczka

Bo jeśli to ta sala - to wg mnie wcale nie jest brzydka no i masz Arturówek dookoła - piękny plener :wink:
_________________

 
 
 
opium 


Wiek: 42
Dołączyła: 29 Wrz 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 02, 2005 1:48 pm   

Ja Ci mogę poradzić - WSZYSTKO TYLKO NIE PRZ??NICZKA!!!
Tam pachnie przeszłością (żeby już nie używać źle kojarzących się słów).

Jak dla mnie to jest tragedia pod kątem wesela.

Poza tym nie wiem czy widziałaś aktualne ceny:
NOCLEGI (1 doba)
pok.1-osob. 90 zł
pok. 2-osob. 100 zł
apartament 200 zł

no i te pokoje...
Ostatnio zmieniony przez opium Sro Lut 02, 2005 1:54 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Lut 02, 2005 1:50 pm   

A byłaś tam?? Bo mnie się zdaje, że troszkę się pozmieniało. tylko z zewnątrz budynek nadal nie jest zbyt na czasie 8)
_________________

 
 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lut 02, 2005 3:09 pm   

tak to jest ta sala w Arturowku.To fakt,troszke PRL-owska:)
bylam tam w srodku.Noclegi sa na 100% za 80 zl,dla gosci weselnych bo normalnie jest drozej.
Nikt tam nie mial wesela?:(hm...bo sala niezbyt mi sie podobala no ale to nie jest chyba najwazniejsze.Jak bedzie przystrojona i na stole dobre jedzenie to moze nie bedzie tak strasznie:).Zreszta sama nie wiem...Mozecie mi polecic jakas fajna sale?Poza Boryna,Fantazja ,bo tam zajety jest moj termin.I koniecznie potrzebuje sale z noclegami bo prawie wszyscy moi goscie spoza Łodzi będą.
czekam jeszcze na jakies opinie o przasniczce.
dzieki za pomoc:)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 02, 2005 3:18 pm   

Sali nie widziałam, ale chyba do najpiękniejszych nie należy. A cena na taką salę wydaje mi się za wysoka, do tego to niepełne menu. :?

Przeczytaj w tym wątku o "Florze" http://www.forum.wesele-l...ighlight=#14394 - nie dość że sala i otoczenie bardzo ładne, to jeszcze na miejscu jest hotel. :)


Przeczytaj uważnie nasze posty o salach w Łodzi i po prostu podzwoń czy mają wolny termin. Pamiętaj że na większych salach mogą nie chcieć organizować wesela "tylko" na 60 osób.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
PIT 


Dołączył: 21 Paź 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 03, 2005 8:15 pm   

1. Powiem tak akurat sama sala jest niezła (duża, wysoka, wyjście na taras, antresola i te schody ech ... <nie mylić za schodami w Odyseji :( >, chyba jest tam parkiet
2. Budynek otoczony jest lasem (to na plus) nad zalewem (plus bo np. :hm: romantycznie ? minus komary, ogrodzony - duży parking
3. Pokoje, w tym tzw. apartament - ja pas
4. Trzeba wyważyć czego się oczekuje: sala niezła do zabawy a goście o 4, 5 rano i tak, przepraszam za wyrażenie, padną na pysk (czego im i Wam życzę)

i jeszcze dwa acha:

1) mają dużą bazę noclegową w przystępnej cenie, więc jeżeli będziecie mieli dużo gości przyjezdnych to jest to jakaś opcja

2) na koniec historyjka, której byłem świadkiem: Oglądamy salę (później już wiedziałem dlaczego od sali a nie od apartamentu rozpoczęliśmy) :roll: oglądamy salę a tam właśnie zakończyła się jakaś służbowa kolacja, goście wychodzą (właściwe wchodzą dostojnie po opisywanych powyżej schodach na antresolę) a Panie z obsługi w tym czasie myk myk myk wędlinkę, którą goście pozostawili na swoich talerzach, paluszkami (sic!) na spodeczek i do kuchni cichaczem wynoszą - cóż nic się nie marnuje, będzie na śniadanko

to tyle
 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lut 12, 2005 10:16 pm   

Wlasnie te tanie noclegi to najwiekszy plus tej sali.Najbardziej martwi mnie to ze zupelnie nie slyszalam zeby znajomi,lub nawet znajomi znajomych mieli tam wesele.Nie ma sie kogo poradzic.Czy jedzenie dobre?czy duzo?Kierownik Przasniczki tak szybko mowil o tym jedzeniu ze pamietam tylko to:nie ma wliczonych tortow,ciast,napoji no i oczywiscie alkoholu.Nie dal zadnego menu .
PIT z wygladu ta sala jest wlasnie niezbyt ladna.I w zasadzie nie wiadomo jak ja przystroic.Zeby przyczepic balony do sufitu to musialabym woz strazacki wynajac :) nie ma mowy o jakim dyskotekowym oswietleniu .No a przy takich zwyklych zarowkach to juz nie ta atmosfera :(


KRYSZKA a co do tej Flory.Bylam tam.Ale ta sala wydaje mi sie baaardzo mala.Myslisz ze 60 osob zmiesci sie tam i beda mieli miejsce do tanczenia?
no i nie wiadomo jak z noclegami w tej Florze.Pytalismy czy w pokoju 2-osobowym moze spac wiecej osob a pani sie wykrecila od odpowiedzi.

Mam dylemat.Jak ktos widzial przasniczke i flore to niech mi poradzi.Na wesele na 60 osob jaka sale wynajac?Lepiej zeby bylo troche ciasno czy lepiej zeby bylo za luzno?haha!glupi dylemat no ale nie potrafie sie zdecydowac :D
pozdrawiam wszystkich!
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 13, 2005 12:55 am   

Joanno, nie widziałam "Prząśniczki", więc nie mam porównania. Ale we "Florze" sala będzie wystarczająca tylko na stoły, na tańce na pewno nie. Tańce wtedy muszą być albo obok albo na pięterku. A to nie jest fajne rozwiązanie. Lepiej jak jest wszystko razem. A o noclegach nic nie wiem.
Z punktu widzenia właściciela też bym nie chciała żeby w pokoju spało wiecej osób, więc nie dziw się właścicielce.


Co do wyboru - lepiej żeby było za luźno niż za ciasno.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 14, 2005 10:07 am   

Prząsniczkę tez odwiedziłam osobiście: sala jest ogromna, gdyby jej zrobić remont byłaby świetna, ale nie zrobili jej remontu i ma wygląd komunistycznej stołówki, rozmowa z obsługą też przebiegła w trybie komunistycznym podano cenę ale ciężko było wyciągnąć co ta cena faktycznie obejmuje.
Ogólnie moje wrażenie:
- drogo w tej samej cenie można znaleźć coś atrakcyjniejszego
- trzeba dużo zainwestować w dekoracje
- dużo niewiadomych, bo wiele pytań zostało bez odpowiedzi. :hm:
 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lut 14, 2005 10:22 am   

No wiec mam wesele jednak w Przasniczce.Stwierdzilam ze bez sensu zebym wozila moich gosci po calym miescie.Tam gdzie jest wesele beda mieli nocleg i bedzie ok.Trudno,moj blad.Za pozno zaczelam szukac sali no i zajete sa najfajniejsze z noclegami:(
Pociesza mnie to ze nie musze placic za jedzenie dla orkiestry,no i ze noclegi sa tanie.Nawet ochroniarz jest zapewniony.A okolica ladna.
Musze tylko obmyslic jak przystroic ta sale.
Bede Was informowac na bierzaco co i jak.Moze nie bedzie tak zle...
 
 
PIT 


Dołączył: 21 Paź 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 14, 2005 10:23 am   

Wczoraj kolejny raz oglądałem "Wniebowzięci" i nagle olśnienie ten pokój w filmie to ... właśnie pokój w "Prząśniczce" - ten sam sznyt klasycznej elegancji :D

Nadal podtrzymuję, że sala balowa daje dużo możliwości - zgadzam się z pipi, że remont sali mógłby korzystnie wpłynąć :hm: na atmosferę zabawy
_________________
Coć dla Ambasadorów
"Wyznawcy" św. Wojciecha
 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lut 14, 2005 10:50 am   

PIT masz racje,haha!Uwielbiam te filmy.Hm...zreszta PRL jest znowu w modzie.Jest oldschoolowy!haha!

dobra... ja sie tylko probuje pocieszyc...
 
 
joa 

Dołączyła: 02 Wrz 2004
Posty: 161
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Lut 14, 2005 11:11 am   

Joanna, a Mazowiecki niedobry? Nie wiem tylko jak tam z miejscem na 60 osob.
 
 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lut 14, 2005 12:25 pm   

JOA a ile kosztuja noclegi w Mazowieckim?Bo potrzebuje ok.30 miejsc noclegowych.
 
 
opium 


Wiek: 42
Dołączyła: 29 Wrz 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 14, 2005 12:31 pm   

joanna_25 napisał/a:
JOA a ile kosztuja noclegi w Mazowieckim?Bo potrzebuje ok.30 miejsc noclegowych.


Tu możesz sobie sprawdzić : Hotel Mazowiecki Łódź - ceny
 
 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lut 14, 2005 12:43 pm   

dzięki!
sprawdziłam sobie.pokój 2-osobowy kosztyje 220 zł!!!Jak dobrze policzylam to by mnie same noclegi wyniosly ponad 3000 zł!!dla mnie to za drogo :(
 
 
PIT 


Dołączył: 21 Paź 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 14, 2005 1:07 pm   

joanna_25 napisał/a:
dzięki!
sprawdziłam sobie.pokój 2-osobowy kosztyje 220 zł!!!Jak dobrze policzylam to by mnie same noclegi wyniosly ponad 3000 zł!!dla mnie to za drogo :(


Myslę, że warto porozmawiać o cenach - standardowo dla gości weselnych są znaczne zniżki
_________________
Coć dla Ambasadorów
"Wyznawcy" św. Wojciecha
 
 
joa 

Dołączyła: 02 Wrz 2004
Posty: 161
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Lut 14, 2005 3:42 pm   

220? Zadzwon tam lepiej, ja dopiero tam umieszczlam kogos z firmy i pokoj 1 osobowy kosztowal 125 PLN, a 2 osob, 175 PLN.
Mysle, ze przy takim hurcie to pojdą ci na reke.
Ale musi Ci sie tam podobać, bo inaczej nie ma sensu :)
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 14, 2005 3:58 pm   

Dziewczyny, te ceny na stronie to są oficjalne, w przypadku, gdy organizuje się u nich wesele (tak jak wszędzie) ceny są zupełnie inne. Ja orientowałam się w cenach w Mazowieckim i - dokładnie nie pamiętam - ale to wychodziło chyba ok. 120 zł/osobę. Poza tym tam można się o wszystko targować. :wink: :lol:
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
PIT 


Dołączył: 21 Paź 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 14, 2005 4:15 pm   

just_Kate napisał/a:
Poza tym tam można się o wszystko targować. :wink: :lol:


Tak jest dziewczyny targowac się :D
_________________
Coć dla Ambasadorów
"Wyznawcy" św. Wojciecha
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lip 18, 2006 4:03 pm   restauracja Prząśniczka w Łagiewnikach

Witam!!
Planujemy z narzeczonym ślub kościelny i wesele na wrzesień 2007. Pierwotny termin (23 czerwca 2007) nam przepadł ze względu na brak porozumienia co do kwestii finansowych. Po wszelkich uzgodnieniach z rodzinami i w banku udało się - ślub będzie!!! Tylko teraz problem sali. Od znajomej słyszałam, że ciekawą salą jest Prząśniczka przy ul. Studenckiej 20/24. Czy ktoś zna tą salę i może coś doradzić?? Jedziemy tam w sobotę. Wstępny termin mamy zarezerwowany.
Powiem jeszcze tylko, że chcieliśmy zrobić wesele w lokalu typu Soplicowo (brak już miejsc) lub restauracja Braci Zielińskich na ul. Rogowskiej.
Pomocy!!!
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 18, 2006 4:55 pm   

ponieważ wątek na temat Prząśniczki już istniał, tematy zostały połączone. zapraszam do zapoznania się z powyższymi wypowiedziami.

a przy okazji, chętnie dowiemy się czegoś więcej, więc zapraszamy do Powitań.
_________________
 
 
podrozniczka 


Wiek: 47
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 393
Skąd: UK
Wysłany: Nie Lis 19, 2006 12:10 am   Przasniczka

WItam
Czy wiecie cos o Przasniczce bo prawdopodobnie tam bede miala wesele?

Podrozniczka
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Lis 19, 2006 10:03 am   

Polecam wyszukiwarkę ;)
Połączyłam temat z już istniejącym, poczytaj posty powyżej.
_________________
chez alma |
 
 
podrozniczka 


Wiek: 47
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 393
Skąd: UK
Wysłany: Nie Lis 19, 2006 9:39 pm   

Dzieki za stare posty. Nie wiem czy ktos moze slyszal czy cos sie tam zmienilo bo wszystkie informacje sa mniej wiecej z pierwszej polowy zeszlego roku. Moze ktos tam byl w tym roku. Moi rodzice zaciagneli tam informacji i podobno trzeba doplacic za slodycze???czy to normalne?
 
 
 
Amy 


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 29, 2007 1:51 pm   

podrozniczka napisał/a:
Dzieki za stare posty. Nie wiem czy ktos moze slyszal czy cos sie tam zmienilo bo wszystkie informacje sa mniej wiecej z pierwszej polowy zeszlego roku. Moze ktos tam byl w tym roku. Moi rodzice zaciagneli tam informacji i podobno trzeba doplacic za slodycze???czy to normalne?


od 01.01.2006 jest nowy właściciel który inwestuje, na początek wymienił całą kuchnię, poza tym odświeża obszar przed budynkiem (kostka), wykładziny, krzesła

przyozdobiona sala wygląda super - a dekoracje są w cenie, chociaż ja bym troche jeszcze je poprawiła

130 zł za gastro, balony i wynajem sali to chyba nie jest wygórowana kwota, a to ze ciasta i tort nie jest w cenie to raczej standard, bo każdy może mieć ulubioną cukiernię, ja np zdecydowałam się na braci MI?.

a jest blisko Łagiewnik gdzie mam ślub oraz jest tam prawdziwy parkiet i to zadecydowało ostatecznie o wyborze.
_________________
Emi

 
 
 
sauvignon_blanc 


Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 11, 2007 12:39 am   

Jako że zaczęliśmy szukać sali na nasze wesele w 2008 roku, odwiedziliśmy to miejsce.
Hmmm, powiem tak, warto było, bo już napewno wiem czego nie chcę. Nie podobał mi się wygląd sali, te schody, które wyrastają ze środka-po prostu nie mój klimat.
Natomiast ogromnym plusem dla tych co się zdecydują jest pani, która teraz się zajmuje organizacją wesel. Jest przemiła, wszystko opowiada. Menu wygląda całkiem ciekawie-oczywiście nie ma problemu z modyfikacjami.
_________________
Szczęśliwa mężatka.
 
 
kasunia 

Dołączyła: 14 Kwi 2007
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 14, 2007 1:56 am   

a ja wlaśnie na Prząśnieczkę się zdecydowałam - właśnie schody oraz duże okna bardzo mi sie podobały no i potrzebowaliśmy dużo noclegów w jednym miejscu. Widziałam udekorowaną salę i wygląda fajnie o no i ma prawdziwy parkiet do tańczenia. Poza tym okolica jest super - nie środek miasta albo przy jakiejś trasie.
Pani rzeczywiście przemiła
 
 
Amy 


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 03, 2007 2:59 pm   Prząśniczka, spotkanie z panią dyrektor ds wesel - I rozczar

WIEM, CHAOTYCZNY TEN OPIS:

Byłam wczoraj na spotkaniu z pania Aleksandrą, v-ce dyrektorem hotelu Prząśniczka, zajmującą się weselami

Pani jest nastawiona na 150 % zysku przy minimum zaangażowania w sprawę, poza tym pani była zmęczona i robiła łaske ze się z nami spotkała



rozdała wszystkim menu - ale prosze nie pisać

to są przykłady, ale kucharz może zrobić wszystko

torty i siasta w cenie i nie można swojego (a nie każdy lubiłby tort smietanowy z łGIEWNICKEJ, ALE SKąD DOKłADNIE TO NIE WIADOMO) i z obcej cukierni to ona sie nie zgodzi - SAMEPID (a my chcielismy od BRACI MI?, a jak firma istnieje od 1898 roku tak zatrucia nie miała)

bedziemy negocjowac MISIA

W koncu uruchomili strone www.hotelprzasniczka.pl , to tyle na razie

Prawdopodobnie takie będzie menu, jednakże będziemy jeszcze o tym rozmawiać.
menu na wesele

Pani zapytała się jakie kolory przewodnie chcemy na sali, bo tak zostanie sala udekorowana (kwiaty itp) jak się okazało dekorowanie sali jest płatne dodatkowo - ok. 500 zł, a m mysleliśmy zeby kupic balony, tata dostarczy mi butle ze sprzężonym powietrzem, ale Pani ze względów bezpieczeństwa nam nie pozwoli, bo jak my na kolumnach zrobimy dekoraje, a ich firma zaprzyjaźniona na takie długie kije z haczykami do dekorowania wysoko.
Ostatnio zmieniony przez Amy Wto Lip 03, 2007 3:13 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lip 03, 2007 7:40 pm   

ja też myślaŁam o weselu w Prząśniczce ale to jest spora sala i moje 50-osobowe wesele wyglądaŁoby na niej strasznie mizernie. Koleżanka, która miaŁa tam wesele bardzo zachwalaŁa tą salę, jedzenie, kierownika
 
 
Amy 


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 04, 2007 9:19 am   

Sajonara6 napisał/a:
ja też myślaŁam o weselu w Prząśniczce ale to jest spora sala i moje 50-osobowe wesele wyglądaŁoby na niej strasznie mizernie. Koleżanka, która miaŁa tam wesele bardzo zachwalaŁa tą salę, jedzenie, kierownika


chyba żartujesz, ja mam 50 0sób, parkiet wcale nie jest taki duży, a sala ma tylko wiatraki w czesci jadalnej, więc jak bedzie gorąco bedzie czym oddychac.
_________________
Emi

 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Lip 04, 2007 9:12 pm   

no mnie ta moja koleżanka postraszyŁa, że może być pustawo na sali przy takim maŁym weselu. więc sobie odpuściliśmy i szukaliśmy dalej
 
 
Amy 


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 05, 2007 10:20 am   

ona robi takie wrazenie ale fajne w niej jest to ze dobrze wyglada i doa 50-60 osób i dla 100 tylko inaczej ustawia się stoły, ale przezz schoty, kolumny rozdział mniejsza liczba osób tam nie zgnie, a ludzie nie bedą się na sobie gnieść
_________________
Emi

 
 
 
beacia 

Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 06, 2007 11:10 pm   

Miał ktoś z Was wesele w Prząśniczce? Jeśli tak to bardzo bym prosiła o napisanie jak ta sala sie sprawdziła i czy byliście zadowoleni? Bo z tego co widze to bardzo mało ludzi się wogóle wypowiada na temat tej sali. Pozdrawiam i proszę o odpowiedzi.
 
 
inka999 


Dołączyła: 15 Lip 2005
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 07, 2007 10:50 am   

Ja byłam tam na weselu ale było to z 10 lat temu i to co zawsze wiedziałam po tym weselu to to że nigdy nie zorganizowałabym tam imprezy. Być może od tego czasu zrobili jakis remont i wyglada to inaczej natomiast u mnie niesmak co to tej sali pozostał. Natomiast Artorówek jako miejsce na plenerowe wesele lub inne imprezy pod "gołym niebem" jest super :P
 
 
Niusia80 

Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 08, 2007 3:04 pm   

W Prząśniczce byłam 1,5 roku temu na imprezie służbowej. Wiem, żę to nie to samo co wesele, ale nie polecam. Co do jedzenia to nie mogę mieć zastrzeżeń, ale wygląd sali pozostawia baaardzo wiele do życzenia - lata 80-te. Ja nie urządzałabym tam swojego wesela.
 
 
Amy 


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 09, 2007 7:44 pm   

Ja już jestem po własnym weselu w prząśniczce, nie żałuję, jedzenie super, a sale można ślicznie przystroić i zmienia sie nie do poznania (my co prawda sami robilismy dekoracje). Polecam chłopski stół, zdjęcia można znaleźć na naszej stronie (adres w stopce). A pracownicy nie pamiętają już dawno takiego wesela.
Polecam. Sprawdzone na własnej skórze. Polecam też swojego DJ'a. Lepszy niż nie jedna orkiestra.
_________________
Emi

 
 
 
beacia 

Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 18, 2007 5:36 pm   

Miał ktoś jeszcze wesele w tej sali? :)
 
 
Cytrynka81 

Dołączyła: 17 Cze 2007
Posty: 33
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Sie 18, 2007 6:26 pm   

Amy,bardzo ladne zdjecia.Slicznie wygladalas i jaki fajny tort mieliscie!
_________________
http://suwaczki.waszslub....008041900400430
 
 
Amy 


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 19, 2007 2:34 pm   

Dzięki, tort od "braci MIś".
sala wydaje się duża, ale na 50 osób okazał sie idealna, nie było duszno, czy gorąco (troszkę na początku), ale przede wszystkim nie było ścisku!!!! dużo miejsca do tańczenia !! !!
_________________
Emi

 
 
 
beacia 

Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 20, 2007 1:18 pm   

A te schody nie przeszkadzały Wam w oglądaniu tego co sie działo na parkiecie?Widać było zespół (chodzi mi głownie o młodych)?
Ostatnio zmieniony przez beacia Wto Sie 21, 2007 4:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Amy 


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 22, 2007 2:24 pm   

nie zespół tylko dj-a, który był teoretycznie po prawej stronie, tak jak schody, ale kontakt wzrokowy był, poza tym, schody sa z boku nie na środku, no i jesli ktos zrobi weselicho na 90 os to bedzie dodatkowy stół i ludzie przy nim zasłonia i parkiet i cały swiat, ale skad te pytania przeciez to DJ ma widziec parkiet nie panna młoda, poza tym ja mało co siedziałam na swoim miejscu, bo nie po to idzie sie na wesele, chyba ze ty masz na to inny poglad. sorry, ale twoje problemy sa dla mnie nieco wyimaginowane.

[ Dodano: Sro Sie 22, 2007 2:26 pm ]
Niusia80 napisał/a:
W Prząśniczce byłam 1,5 roku temu na imprezie służbowej. Wiem, żę to nie to samo co wesele, ale nie polecam. Co do jedzenia to nie mogę mieć zastrzeżeń, ale wygląd sali pozostawia baaardzo wiele do życzenia - lata 80-te. Ja nie urządzałabym tam swojego wesela.


niusia, ja juz wole przaniczke niz boryne, boryna nie ma ani jednej sali z parkietem, robi 5 wesel na raz i ma tandentny wystrój. a na weselu najwazniesza jest muzyka i jedzenie, reszta nie ma znaczenia
_________________
Emi

 
 
 
beacia 

Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 22, 2007 2:58 pm   

Amy napisał/a:
sorry, ale twoje problemy sa dla mnie nieco wyimaginowane.


Po pierwsze ja nie mam żadnych problemów poprostu zapytałam z ciekawości,bo sama bede miała tam wesele i to mnie zastanawiało..po drugie widze,że do zbyt uprzejmych ludzi nie należysz..
 
 
Amy 


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 23, 2007 11:34 am   

beacia napisał/a:
Amy napisał/a:
sorry, ale twoje problemy sa dla mnie nieco wyimaginowane.


Po pierwsze ja nie mam żadnych problemów po prostu zapytałam z ciekawości,bo sama bede miała tam wesele i to mnie zastanawiało..po drugie widzę,że do zbyt uprzejmych ludzi nie należysz..


należę do ludzi wyjątkowo uprzejmych, tylko w życiu takie pytania nie przyszłyby mi do głowy, mnie interesowało tylko czy jedzenie będzie dobre, bo jak kiepskie (+ fatalna muzyka), to po oczepinach ludzie zwieją i to jest realny problem !! !! Może jestem zawodowo skrzywiona, ale ja miałam inne problemy, o które ty się nie zapytałaś, a od których zależy udane przyjęcie weselne, stąd moja reakcja...
_________________
Emi

 
 
 
beacia 

Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 24, 2007 8:16 pm   

Amy napisał/a:
należę do ludzi wyjątkowo uprzejmych, tylko w życiu takie pytania nie przyszłyby mi do głowy, mnie interesowało tylko czy jedzenie będzie dobre, bo jak kiepskie (+ fatalna muzyka), to po oczepinach ludzie zwieją i to jest realny problem !! !! Może jestem zawodowo skrzywiona, ale ja miałam inne problemy, o które ty się nie zapytałaś, a od których zależy udane przyjęcie weselne, stąd moja reakcja...


O jedzenie i tego typu sprawy pytałam się Ciebie niedlugo po Twoim weselu na priv i nawet nie raczyłaś mi odpowiedzieć... więc jeśli to jest ta Twoja wyjątkowa uprzejmość to wybacz...Po za tym dla mnie to normalne,że jeśli ktoś ma mieć wesele w miejscu w którym dana osoba dopiero co miała to pyta się tej osoby o różne szczegóły..wkońcu od tego jest chyba to forum,ale jak widać na złą osobę trafiłam.. :roll:
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 16, 2008 12:31 pm   

Właśnie planuję wesele w Prząśniczce (08.08.2009 - na razie termin delikatnie zaklepany - we wtorek spotykamy się z dyrektorem i ewentualnie wpłacimy zaliczkę). Czy ktoś organizował tam wesele ostatnio?
Od razu zaznaczę, że sala mi się podoba, nawet pomimo zniszczonego parkietu. Schody i to duże okno są po prostu cudowne. Otoczenie oczywiscie super, ale ja jestem do tego przyzwyczajona, bo mieszkam niedaleko :mrgreen:
Znajoma mojego świadka robiła tam wesele i mówi, że było rewelacyjnie, ale wolę zasięgnąć informacji u kilku źródeł :)
_________________

 
 
Amy 


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 17, 2008 9:02 am   

A jakie masz konkretnie pytania??
pisz odpowiem ci na każde!!

w kwietniu zaczynają remont sali weselnej!!!!
_________________
Emi

 
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 21, 2008 9:46 pm   

W zasadzie pytanie mam jedno: Jak się podobało wesele na tej sali?

Nic innego chyba wiedzieć nie muszę, bo jak coś było nie tak, to zapewne "podobało się" bedzie mniejsze :)

Słyszałam o remoncie. Mam nadzieję, że wymienią parkiet. Resztę mogą tylko odświeżyć i może zostać tak jak jest. Ale o szczegóły dopytamy dyrektora we wtorek (mieliśmy się spotkać w ten wtorek, ale nie udało mu się wrócić na czas z Wrocławia ze względu na warunki pogodowe).
_________________

 
 
Amy 


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 25, 2008 9:23 pm   

szaraczarownica napisał/a:
Jak się podobało wesele na tej sali?
...
Słyszałam o remoncie. Mam nadzieję, że wymienią parkiet.


Do dziś goście wspominają jak się ubawili, ale to nie jest uzaleznione od sali, na pewno zaleta są schody, dzieki którym nawet mniejsza ilość osób nie ginie w sali, ale może sie tam zmiescić tez większa ilość gości, ja miałam świetnego DJ-ja dzięki czemu goscie 90% czasu bawili się na parkieie, pomijając chwile posiłków. Miałam własne owoce, ciasta, tort i bimberek, tzn zrezygnowałam z oferty w tej kwestii Prząśniczki, słodycze brałam od Braci Miś, ciasta były różne i tradycyjne i babeczki i marcepanki, to wszystko co w ofercie tej cukierni, na fajnych paterach.

pamietaj w super weselu najważniejsze sa jedzenie i muzyka wówczas reszty sie nie zauwaza. parkietu pewnie nie wyminia tylko odnowią.

ja miałam obiad na półmiskach, a nie serwowany, zeby goście mogli sobie wybrać, jeśli decydowałabyś się na taki sposób podania obiadu to UPRZYJ SI? zeby zimne przekąski wnieśli po obiedzie, ja tak chciałam ale powiedzieli ze sobie poradza, no i potem nie było mijsca na półmiski wszystkie przynosili na stół młodych a na końcach stołów gości nie dotarło. A półmiski często trafiały na talerze osób które na chwile odeszły. To w zasadzie jedyna rzecz jaką mam do zarzucenia.

to tyle.

PAMIETAJ DOBRA MUZYKA I BEDA WSPOMINAć.

PRACOENICY PRZASNICZKI PO ZAKONCZENIU NASZEGO WESELA POWIEDZIELI ZE TAKIEGO WESELA TO TAM JEZCZE NIE BYłO, WIEC SAMA WIDZISZ!!!!

edit: usunęŁam zbędną część cytatu.
Proszę nie pisać wielkimi literami - sprzeczne z zasadami netykiety jako krzyk.
Sajonara6
_________________
Emi

Ostatnio zmieniony przez Wto Mar 25, 2008 10:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl