Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Relacja z szycia - Wschodnia
Autor Wiadomość
lucky72


Wiek: 49
Dołączył: 11 Paź 2003
Posty: 28
Wysłany: Wto Gru 02, 2003 2:42 pm   Relacja z szycia - Wschodnia

a oto moja relacja z szycia na Wschodniej byłam spedziłam niecałe pół godziny, Pani pokazała mi pierwsza część czyli tą spodnią sukni na razie uszyła tylko podszewkę i muszę powiedziec że pod względm dopasowania jest rewelacyjna tym bardziej ze zadanie miała trudne bo to już czwarty miesiąc i sylwetka sie bardzo zmieniła a pierwszą miare miałam w połowie października jednak celnie trafiła w mój obecny rozmiar i jestem szczesliwa bo nie spodziewałam sie że to będzie tak dobrze pasować i tak ładnie zatuszuje mój niewymiarowy brzuszek. Co do wyglądu sukni to dół będzie w kształcie litery A z drapowaniem z tył coś ala tren i ma to być sciągane tasiemką tak ze mogę poluźnić i wtedy będę miała taki ciągnący się ogonek albo związać mocniej co będzie praktyczne na sali bo nie będzie szurac po podłodze. Góra to klasyczny aczkolwiek fantastycznie dopasowany gorset (przynajmniej na razie) z haftami ale co do haftów to ostateczną decyzję podejmę w styczniu jak pójdę na ostatnią miarę ja myśle o złoto bezowych, chciałam wogóle złote ale mi panie odradziły bo to prawdopodobnie niezbyt wygląda na białym jest nienaturalne, no i gorset sznurowany, do kompletu rękawiczki a ponieważ jest zima to długie. Do kompletu welon mogę go uszyć też u nich lub kapelusz. Wszelkie dodatki kolorystyczne do włosów bądź jak sie zdecyduję na kapelusz to do niego panie mi dostarczą tak żeby wszystko było w jednej tonacji. Cena sukni nie przekroczy 1000 bez względu na to czy zmienię zdanie i zażyczę sobie koronek czy też pozostanę przy hafcie. Co mi się podoba to możliwość zmiany koloru dodatków niemalże w ostatniej chwili bo to wszystko będzie robione dwa tygodnie przed ślubem. No i to wszystko. Całość będzie widać na krótko przed ślubem bo do ostatniej chwili trzeba suknię dopasowywać żeby ostatecznie całość dobrze na mnie leżała.
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 02, 2003 3:16 pm   

Brawo Lucky...tym bardziej, że cena jest bardzo atrakcyjna :shock: 8) :shock:
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 02, 2003 4:08 pm   

Luckyn napisz gdzie na Wschodniej mieści sie ten punkt i czy s a w nim równiez suknie gotowe? Czy swoją suknie wybrałas z katalogu?
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 02, 2003 4:18 pm   

no i co jeszcze wazne czy przymierzalas wczesniej tam suknie czy krawcowa uszyla ci z katalogu?
_________________

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 03, 2003 12:06 am   

Cena bardza atrakcyjna! Byłam ostatnio u tej krawcowej-artystki na Więckowskiego 1 i powiedziała mi, że jeśli jestem wymiarowa to lepiej się rozejrzeć za gotową, bo szycie wyniesie mnie tyle samo.

Z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy i oczywiście fotki. :D
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
lucky72


Wiek: 49
Dołączył: 11 Paź 2003
Posty: 28
Wysłany: Sob Gru 13, 2003 11:58 pm   

nie przymierzałam sukni u tej pani ale zrobiłam to wczesniej w innnych salonach i mniej więcej wiedizalam o co mi chodzi. Ale są tam katalogi i z tego co wiem nie ma problemu żeby coś sobie wybrać. Jak byłam pierwszy raz to nie było gotowych sukni ale ostatnio coś miała wystawione ale zbytnio się nie przyglądałam. warto jednak przed spojrzeniem w katalog spytać sie krawcowej co proponuje mi świetnie doradziła krój i dopasowała do sylwetki, warto już iść z gotowym pomysłem i co najwyżej go przedyskutować. A czy gotowa wyniesie tyle samo nie potrafię powiedzieć na pewno zani sie zdecydujecie na szycie pochodźcie po sklepach zwłaszcza teraz wchodza nowe kolekcje a na te z 2003 są promocje, jedno wiem na pewno nie opłaca się wypożyczać. Po drugie jeśli model nie jest skomplikowany to szycie jeśli nie wyjdzie taniej to napewno tak samo, z tym że jak sie szyje to suknia jest idealnie dopasowana a z tymi gotowymi i dopasowywanymi to rożnie bywa to nie to samo, już tak nie lezy.
 
 
lucky72


Wiek: 49
Dołączył: 11 Paź 2003
Posty: 28
Wysłany: Nie Gru 14, 2003 12:10 am   

a propos krawcowych to moja znajoma która bierze slub w grudniu szyje na kilińskiego na prawo od aleja piłsudskiego jak sie stoi twarzą do billi(tzn kiedyś to była billa a teraz licho wie). Jest bardzo zadowolona a suknie wybrała z katalogu na 100% i zapłaciła coś około 1400 ale jest bardziej strojna od mojej.

no właśnie krzyszka jeśli jest się wymiarowym, ale to różnie bywa co salon to inny wzór wymiarowej panny młodej. Ja uważam że nawet jeśli jesteś wymiarowa to w dobrym salonie nie sprzedadza ci sukni z wieszaka to są modele do przymierzania a indywidualnie i tak szyją, te z wieszaków ci uczciwi przeceniają oczywiście po negocjacji :)
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 15, 2003 7:39 pm   

no lucky juz dawno cie tutaj nie bylo
jednak fajnie ze podzielilas sie z nami swoimi przezyciami
_________________

 
 
magda
Gość
Wysłany: Wto Gru 16, 2003 11:09 am   

bardzo cenne uwagi !! !!
dobrze lucky ze o tym piszesz
 
 
lucky72


Wiek: 49
Dołączył: 11 Paź 2003
Posty: 28
Wysłany: Sob Sty 24, 2004 2:03 pm   

no suknia odebrana i przetestowana na weselu. Byłam bardzo zadowolona, suknia leżała świetnie, była tylko trochę za długa do moich drugich butów które miałam na przebranie ale to wynikło z mojej winy po prostu na ostatnią przymiarkę zabrałam buty na wyższym obcasie myślałam że jak na pierwszej miałam inne to wszystko będzie dobrze a pani dobrała mi długość dopiero na ostatniej przymiarce i na weselu musiałam podwijać pasek jednak bawiłam ise świetnie i wcale mi to nie przeszkadzało, nie miałam również problemu z halką która była na plastikowej taśmie która świetnie sie układała i sprawiała że partner nie musiał trzymać sie metr ode mnie. Bardzo dobrze sprawił się tren który swoją rolę pełnił u fotografa a potem mój małżonek zgrabnie go podwiązał na specjalnych tasiemkach przez co z tyłu miałam zgrabne upięcie. świetnie uszyta bardzo dobrze zamaskowała mój brzuszek po prostu świetnie sie układała. Jednakże muszę przestrzec przed jednym jeśli chcecie szyć tam gdzie ja trzeba być bardzo zdecydowanym co ostatecznego wyglądu sukni a zwłaszcza dodatków tzn haftów i innych ozdób jesli macie upatrzony wzór, po prostu pani w trakcie szycia zarzuca tyloma nowymi pomysłami że momentami dla mnie było to denerwujące bo za każdym razem musiałam zmieniać zdanie a co za tym idzie koncepcje całości to jest męczące. Suknia była uszyta na czas a panie bardzo miłe i kompetentne co jest ważne.
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 24, 2004 2:09 pm   

możemy liczyć ja jakieś zdjęcie Twojej suknii???????
_________________

 
 
lucky72


Wiek: 49
Dołączył: 11 Paź 2003
Posty: 28
Wysłany: Sob Sty 24, 2004 2:30 pm   

teraz cieżko bo nijak nie mam dostępu do skanera no i mój mąż nosi go ze sobą do wszystkich znajomych i chwali się jak to pięknie wyszedł jak tylko mu minie to mu album odbiorę i zaniosę do swoich znajomych którzy mają skaner.

to znaczy nosi album a nie skan :D er
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 24, 2004 2:34 pm   

jak bedziesz miała okazję to ja z niecierpliwościa poczekam na Twoje zdjecia
_________________

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 24, 2004 2:52 pm   

Fajnie Lucky że byłaś zadowolona. :D A u mnie w końcu stanęło na tym że kupuję w salonie gotowy model szyty oczywiście na wymiar. Więc nie będę musiała na szczęście podejmować decyzji do wyglądu sukni, bo chyba trwałoby to ze 2 lata. :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 24, 2004 4:11 pm   

Zdjęcia! Zdjęcia! Zdjęcia! ...
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 12, 2004 4:28 pm   

Właśnie już jest luty !! ! a zjęcia nie ma ...
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 13, 2004 2:36 am   

No i Lucky znowu nam zniknęła... :cry:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Pią Cze 11, 2004 1:41 am   

.Uff przeczytałam i mi ulzyło, bo właśnie tam będę miała szytą suknię. Sprowadzić już nie zdąrzę, a miesiąc temu mama zaklepała mi kolejką u pań na Wschodniej. Jestem strasznie wymagającą klientką, mam nadzieję, że nie dostanę nerwicy przez sukienkę :roll: .
_________________
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 11, 2004 12:13 pm   

Sisi napisał/a:
.Uff przeczytałam i mi ulzyło, bo właśnie tam będę miała szytą suknię. Sprowadzić już nie zdąrzę, a miesiąc temu mama zaklepała mi kolejką u pań na Wschodniej. Jestem strasznie wymagającą klientką, mam nadzieję, że nie dostanę nerwicy przez sukienkę :roll: .


Bardzo się cieszę, że uporałaś się z suknią

Przecież , to jeden z najważniejszych elementów naszych wesel!!!!!!!!!
_________________

 
 
juttah 


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Paź 2004
Posty: 49
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Lut 24, 2005 5:54 pm   Krawcowa

Może ktoś zna krawcową, która umie uszyć "ładnie" suknie ślubną i jest niedroga? Byłam już u jednej, ale niestety nie zdąży mi uszyć na sierpień, wielka szkoda, ale może wy kogoś polecicie. Może też być z okolic Łodzi.
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 24, 2005 8:39 pm   

pomyslalam o p.Barbarze Dresler. ma salon na Wieckowskiego 3 w podworzu. szyja tam sukienki, ma wiele wzorow, wiec napewno wybralabys to co Ci sie podoba, a cenowo wydaje mi sie calkiem przystepna. wszystko jest do ustalenia, w zaleznosci od tego jakie materialy sobie wybierzesz.
mysle , ze warto sprobowac. :D ( jej suknie na stronie www.mojslub.pl )
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 25, 2005 12:13 pm   

Wyżej masz napisane o krawcowej lucky72. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
juttah 


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Paź 2004
Posty: 49
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Lut 25, 2005 7:24 pm   

A może ktoś zna dokładny adres tej Pani i może ktoś zna jej ceny obecne?
 
 
maliga 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Gru 2004
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 17, 2005 4:30 pm   

juttah ja tam mam szyta suknie na sierpien, wzor wzielam z salonu Najna, gdzie kosztowala 2200 a pani ze Wschodniej powiedziala, ze maksymalnie wyjdzie 1600 i dorzuca halke gratis. Jak dla mnie sie oplaca :D
_________________
Serdecznie Cię pozdrawiam Gość
 
 
 
gregory 

Dołączyła: 17 Mar 2005
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 17, 2005 4:52 pm   

Ja bym nie ryzykowała. Moja koleżanka szyła tam suknie i tak jej ta pani skiepściła, że na ostatnią chwilę musiała coś wypożyczyć. Strasznie dużo nerwów ją to kosztowało. A pani wcale się do winy nie poczuwała i nawet grosza nie zwróciła. Dobrze, że dała tylko 300 zł zadatku i tylko to przepadło. Ja tym szyjącym paniom nie ufam. W salonie masz chociaż pierwowzór i do niego możesz się odwołać.
 
 
maliga 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Gru 2004
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 17, 2005 6:11 pm   

gregory, moze jest kilka tych pan na wschodniej :) Moje dwie kolezanki byly bardzo zadowolone i dlatego ja tez ja rekomenduje. Obie wygladaly super, co jest najlepszym dowodem. Moze z ta kolezanka to byl jakis wypadek przy pracy?
_________________
Serdecznie Cię pozdrawiam Gość
 
 
 
gregory 

Dołączyła: 17 Mar 2005
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 18, 2005 8:27 am   

Maliga, być może rzeczywiście akurat raz tej pani nie wyszło, ale ja mimo wszystko bym się trochę bała. Ale trzymam za Ciebie kciuki, pisz jak postępy. Powodzenia.
Bardzo Ci zazdroszczę, że masz to już za sobą. Też bym tak chciała.
 
 
maliga 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Gru 2004
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 16, 2005 12:46 pm   

Mogę teraz z całkowicie czystym sumieniem polecić ten salon. W czwartek odbieram suknię, leży jak ulał, jest piękna i w niczym nie odbiega od tej z salonu, a nawet ją przewyższa ponieważ jest szyta na moje wymiary. Miałam z 5 przymiarek, jeszcze jutro idę na jedną bo bardzo chudnę, ale pani powiedziała, że nie mam z tym problemu i zaczeka do ostatniej chwili :) Suknia jest jednoczęściowa, z długim trenem i haftami i koralikami na biuście i na trenie. Dół w kształcie litery A, góra odkryte ramiona. Naprawdę warto tam uszyć, wychodzi taniej i pani fachowo doradza, np. ja mam duży biust i specjalnie mi usztywniała górę dodatkowymi fiszbinami, czego w salonie bym nie miała.
Uffffffffff, ale reklama :lol:
_________________
Serdecznie Cię pozdrawiam Gość
 
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 16, 2005 1:08 pm   

Maliga w salonie też byś miała ja miałam. Mam mały biust a pani w gorset i tak fiszbiny powszywała :wink:
 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sie 16, 2005 7:09 pm   

maliga napisał/a:
Mogę teraz z całkowicie czystym sumieniem polecić ten salon. W czwartek odbieram suknię, leży jak ulał, jest piękna i w niczym nie odbiega od tej z salonu, a nawet ją przewyższa ponieważ jest szyta na moje wymiary. Miałam z 5 przymiarek, jeszcze jutro idę na jedną bo bardzo chudnę, ale pani powiedziała, że nie mam z tym problemu i zaczeka do ostatniej chwili :) Suknia jest jednoczęściowa, z długim trenem i haftami i koralikami na biuście i na trenie. Dół w kształcie litery A, góra odkryte ramiona. Naprawdę warto tam uszyć, wychodzi taniej i pani fachowo doradza, np. ja mam duży biust i specjalnie mi usztywniała górę dodatkowymi fiszbinami, czego w salonie bym nie miała.
Uffffffffff, ale reklama :lol:


no z tego co mi pokazywały te krawcowe to rzeczywiście suknie robią podobne do oryginału ze zdjęcia(choć kto wie...czy wszystkie im tak dobrze wychodzą).Byłam tam kiedyś ale mnie strasznie wkurzyły te babki.Bo wypytały jaką suknię chcę a potem poszły zobaczyć do salonu ile kosztuje i powiedziały że uszyją ją 500 zł taniej :evil: Niech spadają.Na początku wydawało im się że będzie taniej jak pokazałam zdjęcie sukni i powiedziałam z jakiego materiału chcę a potem jak zobaczyły cenę salonową to od razu podwyższyły cenę .Cwaniary! :?
_________________
Pozdrawiam Cię Gość!


 
 
agulus 

Dołączyła: 20 Lut 2006
Posty: 21
Skąd: Łódz
Wysłany: Pon Mar 27, 2006 6:55 pm   

ponawiam temat czy jest na forum jakas dziewczyna ktora zdecydowala sie na szycie suknie wlasnie w salonie Anna Maria na wschodniej.
bo ja zamowilam sobie tam termin :wedding:
 
 
 
Natalia 

Dołączyła: 16 Wrz 2005
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 27, 2006 7:15 pm   

maliga - koniecznie prosimy o zdjęcia sukni, pewnie nie tylko ja jestem ciekawa jak wygląda:-)
 
 
Maggda 

Dołączyła: 12 Lis 2005
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 03, 2006 10:52 pm   

agulus - a na kiedy będą szyć. Bo ja mam zaklepany termin gdzie indziej, ale moze zmienię :roll: . A przynajmniej zapytam o cenę :?
 
 
 
agulus 

Dołączyła: 20 Lut 2006
Posty: 21
Skąd: Łódz
Wysłany: Pon Kwi 17, 2006 11:29 pm   

ja zaklepalam termin juz w lutym a slub mam 26 sierpnia
a jak bylam u pani w marcu to juz nie miala zadnych terminow w sierpniu
 
 
 
apa-g 

Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 02, 2012 4:51 pm   Kontakt

Nie wiem czy temat jeszcze aktualny, czy ktoś ma numer telefonu do krawcowej ze Wschodniej?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl