Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Adresy sklepow z zaproszeniami
Autor Wiadomość
cosola 
full-time mum


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
Wysłany: Sob Mar 08, 2008 9:13 pm   

Ja tez tam zamawiałam zaproszenia na wesele i ślub, też laserowo wycinane i jestem bardzo zadowolona, wyszły bardzo ładne :) moje są w kolorze bordowym i nie mają żadnych smug, a ty jaki miałaś kolor? jak wybierałam okładkę to pani ostrzegała mnie że jak będzie za jasna to może być widoczny ślad po laserze - taki jakby przypalony, wiec wybrałam ciemniejsze.
Szkoda, że ten Pan cie nie poimformował dokładnie - ewidentnie jego wina.
_________________
 
 
kasiunia_u 

Dołączyła: 13 Sty 2008
Posty: 5
Skąd: łódź
  Wysłany: Sob Mar 08, 2008 9:47 pm   

moje też są ordowe i niestety widać ślad po laserze. A w dodatku nikt mnie nie ostrzegał, ze może być taki efekt. Co lepsze pan probował udawać, że nic nie widzi i jak porównywałam to w katalogu z moim to za przeproszeniem "udawał głupka"
:(
Dlatego postanowiłam napisac na forum żeby inny nie byli zaskoczeni koncowym efektem.
Teraz jeśli ktoś zapyta o slad już nie bedą mogli się wykrecić, że czegoś takiego nie ma.

poazdrawiam
kasia

[ Dodano: Sob Mar 08, 2008 10:03 pm ]
bordowe oczywiście :)
 
 
aga009 

Dołączyła: 21 Mar 2008
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Mar 21, 2008 11:04 pm   piotrkowska 111

właśnie odebrałam zaproszenia ze studia poligrafii przy piotrkowskiej 111, boże smierdzą papierosami że aż wstyd dać. Oprócz ukrytych dodatkowych cen nie obyło się bez niespodzianek typu : poprzekręcane nazwiska i imiona oraz bonus zamiast Marta i Tomasz w zaproszeniu Marek i Tomasz!!!!!!! NIE POLECAM. :zly:
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 21, 2008 11:19 pm   Re: piotrkowska 111

aga009 napisał/a:
oraz bonus zamiast Marta i Tomasz w zaproszeniu Marek i Tomasz!!!!!!! NIE POLECAM. :zly:


Chętnie zobaczyłabym zdjęcie tego zaproszenia ;)
_________________

 
 
 
Lidia1983 

Wiek: 40
Dołączyła: 23 Kwi 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 23, 2008 12:10 am   zaproszenia forum na pomorskiej 8

Witam dziewczyny ;)

mój ślub już lada chwila
Ostatni tydzień poświęciłam na szukanie zaproszeń
Wybrałam firmę na Pomorskiej Forum ( w bramie koło ?abki)
Mają bardzo duży wybór
Chodząc po całej Łodzi miałam wrażenie że każda firma oferuje to samo a tu znalazłam super wzory, których wcześniej nie widziałam
Wybrałam zaproszenia które rewelacyjnie będą pasowały do wystroju restauracji i do mojej sukni :D
Pani doradziła mi tekst i czcionki...
Ogólnie miła atmosfera

Polecam
_________________
Jedno jest tylko w życiu szczęście
kochać i być kochanym ...
G. Sand
 
 
 
Agazinha 

Dołączyła: 29 Sie 2007
Posty: 40
Skąd: Lodz/Londyn
Wysłany: Wto Cze 03, 2008 2:31 pm   

Naprawde z czystym sumieniem moge polecic firme Cartalia (na Zwirki i chyba w calej Polsce jak i w Londynie) - piekne, stylowe zaproszenia ze smakiem - wiem, moze nie tanie - ale najlepsza jest kolekcja 'Atlantis' - prawdziwa klasa - bez serduszek, kwiatkow i obraczek...
 
 
vera5 

Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 5
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sob Sie 09, 2008 1:14 pm   

Cartalia na ?wirki, ITD na Skwarczyńskiej ale w Avanti maja tez ich katalogi i wiele innych wzorów, warto zajrzeć bo mają bogatą ofertę i przystępne ceny.
 
 
Piotr_ 

Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 2
Skąd: śląskie
Wysłany: Sob Sie 09, 2008 1:31 pm   

Nie polecam robienia zakupów w sklepie na Więckowskiego 9. Zamawiałem u nich zaproszenia przez internet przez stronę zaproszenia.lodz.pl. Jest tam dosyć drogo i zaproszenia trzeba sobie składać samemu bo są nieskompletowane, ale te informacje akurat są dostępne więc każdy może przeczytać regulamin oraz cennik i kupić bądź nie.

Głównym powodem dla którego nie polecam tego sklepu to niedbałość o klienta i niestety to kosztowało mnie to 300 złotych.
Najpierw złożyłem zamówienie przez formularz rejestracyjny. Przyszła pierwsza propozycja zaproszenia, wyglądało ono całkiem inaczej niż na formularzu ale ok, przesłałem info z listą niezgodności. Potem przyszła druga propozycja. Też z błędami. Potem Pan przysłał 3 propozycje z prośbą o akceptacje. Niby była ok, jeżeli chodzi o pierwsze poprawki ale skojarzyliśmy ze brakowało cytatu który daliśmy na formularzu a dodatkowo nie ma miejsca na wpisanie nazwisk osób zaproszonych. Niestety poprawki zajmowały właścicielowi cały dzień i odpowiedź wysyłał w godzinach popołudniowych. Stwierdziliśmy że to nie ma sensu i kupiliśmy gdzie indziej też przez neta, ale w tempie expresowym. Zanim zdążyłem napisać że rezygnujemy, właściciel z Więckowskiego 9 już mi te zaproszenia wysłał bez mojej akceptacji czyli niezgodnie ze swoim regulaminem w którym napisał
13.Sprzedający zobowiązuje się wysłać przesyłkę, za pośrednictwem Poczty Polskiej, w ciągu od 3 do 7 dni roboczych od daty otrzymania akceptacji nadruku.
Napisałem maila że to jakaś pomyłka, po czym otrzymałem bardzo nieprzyjemny telefon w którym oprócz **** odzywek usłyszałem że jak nie odbiorę przesyłki to sprawa pójdzie do sądu. Po konsultacjach z rzecznikiem konsumenta, i dwoma prawnikami dowiedziałem się że sprawa jest nie jasna i sędzia zdecyduje kto ma racje. Ponieważ nie chciałem się narażać na koszy sądowe, odebrałem te zaproszenia.

Sklepów z zaproszeniami jest naprawdę dużo, po co więc ryzykować że właściciel obciąży was kosztami swojego błędu.

Pozdrawiam i życzę wszystkim samych udanych zakupów.
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 10, 2008 9:02 pm   

Piotr_ napisał/a:
[...]zaproszenia wysłał bez mojej akceptacji czyli niezgodnie ze swoim regulaminem w którym napisał
13.Sprzedający zobowiązuje się wysłać przesyłkę, za pośrednictwem Poczty Polskiej, w ciągu od 3 do 7 dni roboczych od daty otrzymania akceptacji nadruku.
Napisałem maila że to jakaś pomyłka, po czym otrzymałem bardzo nieprzyjemny telefon w którym oprócz **** odzywek usłyszałem że jak nie odbiorę przesyłki to sprawa pójdzie do sądu. Po konsultacjach z rzecznikiem konsumenta, i dwoma prawnikami dowiedziałem się że sprawa jest nie jasna i sędzia zdecyduje kto ma racje. Ponieważ nie chciałem się narażać na koszy sądowe, odebrałem te zaproszenia.

bardzo Ci dziwnie prawnicy poradzili, skoro ewidentnie nie wyslales akceptacji, to nie bylo powodu odbierac zaproszen, a koszty sadowe najpierw musialby poniesc ten pan.. i szczerze mowiac watpie, zeby sie na to zdecydowal.. wyegzekwuj od swoich prawnikow 300 zlotych, albo wyslij im te zaproszenia ;))

ps. tego punktu rowniez nie polecam, bo uwazam, ze jest tam badzo nieprzyjemna obsluga i wygorowane ceny..
_________________
 
 
Piotr_ 

Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 2
Skąd: śląskie
Wysłany: Pon Sie 11, 2008 9:47 am   

Tak tylko krótko odpisuje bo wybiegam już poza temat tego posta :)

Faktycznie źle się wyraziłem z tymi kosztami chodziło mi o ew. koszty w wypadku przegrania sprawy. Nie licząc już kosztów dojazdu do Łodzi na rozprawę, koszty dwóch wizyt i były by wyższe niż koszt tych zaproszeń. Poza tym mam teraz dużo załatwień związanych ze ślubem i on pewno też na tym bazował, nie miałbym za bardzo czasu żeby jeździć się z nim sądzić...

Na początku też uważałem że sprawa jest czysta i sprzedawca nie ma szans tego wygrać. Ale ponoć umowa była zawarta w momencie złożenia zamówienia i powinienem był od niej odstąpić zanim zamówiłem gdzie indziej. Dodatkowo sędzia mógł orzec, że skoro sprzedawca poprawił zaznaczone błędy to oznacza że zaproszenia są zaakceptowane, te i kilka innych uwag skutecznie zniechęciły mnie do zostawienia tego do rozstrzygnięcia sądowi. W skrócie sprawa nie była pewna do wygrania. Mówili mi również że on raczej do sądu nie pójdzie.... ale raczej nie oznacza że by tego nie zrobił. Podjęliśmy więc z narzeczoną decyzję że odbierzemy te zaproszenia.

Acha a tak jeszcze na koniec w temacie tego posta, to gorąco polecam sklep z zaproszeniami ITD www(kropka)zaproszenia-kartki(kropka)pl . To tam właśnie załatwiłem sprawę ekspresowo. Tanio szybko i miło te 3 słowa najbardziej mi pasują do tej firmy :)
 
 
KatarzynaPsyk 

Wiek: 38
Dołączyła: 09 Lis 2008
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 09, 2008 3:30 pm   

polecam firme "Cartalia" na żwirki 16.
bardzo duzy wybór, ceny różne.
_________________
K.
 
 
Belluszi 

Wiek: 41
Dołączyła: 18 Wrz 2008
Posty: 50
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 14, 2008 1:12 pm   

Znalazłam firmę graficzną "DiD Studio" ul. Wspólna 6. Mają bardzo duży wybór zaproszeń. Potrafią doradzić, piękny laserowy nadruk. Ceny jak w internecie, a odpada cena za przesyłkę.
 
 
asiak 

Dołączyła: 16 Lis 2008
Posty: 1
Skąd: zywiec
Wysłany: Nie Lis 16, 2008 7:14 pm   

Ja polecam sklep zaproszeniaslubne.bazarek.pl wszystko przebieglo bez problemow.
 
 
EwuniaS 

Dołączyła: 02 Gru 2008
Posty: 10
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Wto Gru 02, 2008 10:55 am   

A ja właśnie zamówiłam zaproszenia na Więckowskiego 9, powiem szczerze jak tylko weszłam to Pani obsługująca również nie wydawała mi się zbyt przyjemna, ale muszę powiedzieć szczerze że to mylne wrażenia, przede wszystkim doradziła co i jak umówiła się z nami na korektę, nie stała nad nami kiedy oglądaliśmy modele.
Jak na razie w porządku, zobaczymy po odbiorze,
 
 
Wujaszek 

Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 13
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sob Gru 27, 2008 6:52 pm   

Polecam zakład introligatorski w Pabianicach na ulicy Torowej. Ceny znacznie niższe od większości polecanych. Wybór ogromny. Warto ich odwiedzić.
 
 
Marika007 

Wiek: 37
Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 80
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Pią Sty 02, 2009 2:07 pm   

A ja polecam salon Martika przy ul. Gdańskiej 10. Mają tam sporo wzorów od producenta, ale również mają swoje wzory, bardzo eleganckie, które w porównaniu z cenami producentów są bardzo tanie. My zamówiliśmy zaproszenia właśnie tam. Koszt zaproszeń z nadrukiem i z kopertą ok 2 zł ;) Teraz czekamy na realizację zamówienia :D
 
 
Wujaszek 

Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 13
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Nie Sty 04, 2009 8:34 pm   

Przepraszam, pomyliłem ulice we wcześniejszym poście. Chodzi o ulice Wspólną. Za pomyłkę przepraszam.
 
 
ergokryptyna 

Dołączyła: 07 Paź 2008
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 09, 2009 9:32 pm   poligrafiaexpres na Piotrkowskiej

poligrafiaexpres, pietryna 123 - ogólnie mają ładne zaproszenia, ale uważajcie na terminy! bardzo się spóźniają!
potem się w ostatnim momencie okazuje (jak np w weekend chcecie pozapraszać gości) że nie ma wszystkich zaproszeń i że zostały w "sklejarni" - jak nazywają osoby które gdzieś tam ręcznie to sklejają.
 
 
rajeczka 

Dołączyła: 05 Sty 2008
Posty: 309
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 10, 2009 7:21 pm   

Ja zamowilam swoje na piotrkowskiej 111,fajna obsluga ..w pewnym momencie myslaalam ze kobietka zwariuje ze mna ..ale juz taka jestem ,ze musze miec wszytsko ddopiete i wiedziec jak to wszytsko bedzie wygladalo...za tydzien odbior..mam nadzieje ze sie nie rozczaruje
_________________
 
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 13, 2009 10:37 am   

rajeczka napisał/a:
Ja zamowilam swoje na piotrkowskiej 111

Ja też ja tez... 18 mamy odbiór... mam nadzieję, że wszystko będzie wyglądało super. Jak tylko odbiorę zaproszenia dam wam znac :) Poki co moge napisac, ze obsluga fantastyczna, maja spory wybor nie tylko zaproszen 9sa albumy slubne, ksiegi gosci, prezenciki, naklejki itp) Uff ju sie nei moge doczekac kiedy dostane swoje zaproszenia :)
 
 
rajeczka 

Dołączyła: 05 Sty 2008
Posty: 309
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 13, 2009 11:24 am   

Wlasnie tam kupilam rowniez album i ksiege gosci ;) a moja mama na dodatek koperte taka ozdobna z zyczeniami i na kasiorke ;) a zaproszenia tez odbieram 18 :smile:
_________________
 
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 13, 2009 2:37 pm   

To może się spotkamy :) Ja już wiem jak wyglądasz więc w razie co się przywitam :) Chyba tez tam kupię album i księge gości... czy oni mają to na miejscu czy trzeba zamawiać?
 
 
rajeczka 

Dołączyła: 05 Sty 2008
Posty: 309
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 14, 2009 10:07 am   

ja chyba pojde po odbior tak po 16 ;) bo wczesniej mam egzamin buuu..co do ksiag i album maja tam na miejscu ,chyba ze cos ci sie nie spodoba to moga pewnie zamowic.mi odpowiadaly wiec bralam od razu :)
_________________
 
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 19, 2009 4:52 pm   

vera5 napisał/a:
ITD na Skwarczyńskiej


Nikt chyba o tym nie napisał, więc ja wspomnę. Firma ITD przeniosła się na Morgową 21 na Teofilowie.
_________________

 
 
smerfetk@ 


Dołączyła: 29 Sie 2007
Posty: 70
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Lut 25, 2009 3:11 pm   

My również polecamy zaproszenia z piotrkowskiej 111 bardzo mila pani obsluguje niedawno odbieralismy swoje sa sliczne ;) , a teraz czekamy na odbior zaproszen na sama ceremonie ;)
_________________
 
 
loletka1986 


Wiek: 37
Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 10
Skąd: Sieradz - Podłężyce
Wysłany: Pią Kwi 10, 2009 7:41 am   

Ja polecam Forum Design Cards na Pomorskiej 8

sama tam kiedyś pracowałam i wiem, że firma podchodzi do tego profesjonalnie :)
_________________
 
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pią Kwi 10, 2009 1:51 pm   

Cytat:
Ja polecam Forum Design Cards na Pomorskiej 8

sama tam kiedyś pracowałam i wiem, że firma podchodzi do tego profesjonalnie


Szkoda ze obsłudze jest wszystko jedno czy klient cos u nich kupi czy nie, malo kontaktowe dziewczynki bardzo mocno zainteresowane byly rozmowa miedzy soba. Zaproszenia takie same jak na piotrkowskiej 111 czy 109, ceny takie same lub podobne. A ze obsluga kiepska to nie zamowilam tam zaproszen.



edit: poprawiłam cytat
kryszka
_________________

Obudź się Gość :D
Ostatnio zmieniony przez kryszka Czw Kwi 30, 2009 10:00 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
loletka1986 


Wiek: 37
Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 10
Skąd: Sieradz - Podłężyce
Wysłany: Nie Kwi 12, 2009 10:32 pm   

ppola napisał/a:
Cytat:
Ja polecam Forum Design Cards na Pomorskiej 8

sama tam kiedyś pracowałam i wiem, że firma podchodzi do tego profesjonalnie


Szkoda ze obsłudze jest wszystko jedno czy klient cos u nich kupi czy nie, malo kontaktowe dziewczynki bardzo mocno zainteresowane byly rozmowa miedzy soba. Zaproszenia takie same jak na piotrkowskiej 111 czy 109, ceny takie same lub podobne. A ze obsluga kiepska to nie zamowilam tam zaproszen.


Ja jak pracowałam bardzo chętnie pomagałam klientom w wyborach, zawsze podchodziłam i doradzałam jeżeli narzeczeni byli zainteresowani. Starałam się odpowiedzieć na pytania i dobrać wzór zaproszenia do gustu przyszłych Młodych. Troszkę znałam tą branżę, ponieważ pracowałam tam 2 lata, jeździłam po targach i lubiłam tą pracę. Teraz nie wiem kto pracuje w biurze. Ale drukarnia i właściciel moim zdaniem ok. Jeżeli chodzi o zaproszenia ślubne to jest tam kilka katalogów, które powtarzają się w całej Łodzi bo są to producenci z okolic Łodzi. Natomiast około 8 katalogów jest unikatowych. Najbliżej można je znaleźć w Warszawie.



edit: poprawiłam cytat
kryszka
_________________
Ostatnio zmieniony przez kryszka Czw Kwi 30, 2009 10:01 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
aapsik 

Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 39
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Kwi 29, 2009 11:23 am   

Firma DiD studio na ul. Wspólnej, o której wspomina Beluszi, ma też swoją stronę internetową przez która można oglądać, zamawiać, a rzeczywiście odebrać osobiście jak się jest z Łodzi albo poprosic o dostarczenie do domu.
 
 
cacek 

Wiek: 47
Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 31, 2010 8:50 pm   Re: Adresy sklepow z zaproszeniami

aggna napisał/a:
Sliczne widzialam w sklepie na ul Kilinskiego (na przeciwko SWSPiZ) i nie drogie.


Ale tam musisz zapłacić 50 zł za rozpoczęcie projektu.Nie wiem czy pani cię poinformowała jak z nią rozmawiałaś.
 
 
myszkatygryska 

Wiek: 41
Dołączyła: 13 Mar 2009
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 18, 2010 1:22 am   

My zamówiliśmy zaproszenia w "Ślubnych propozycjach" ul. Rydzowa 26. Projekt indywidualny, pomysł zaczerpnięty oczywiście z forum :D , lekko zmieniony. Wyszło super. Dzisiaj odebraliśmy zaproszenia. Kreatywni młodzi ludzie z tych właścicieli. Ta firma wystawiała się w tym roku na targach ślubnych w Łodzi.
_________________
 
 
 
roxanna 

Dołączyła: 15 Kwi 2009
Posty: 16
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Mar 08, 2010 9:22 pm   

Biorąc pod uwagę ze cena jest dla Was bardzo ważna zamówcie na Allegro. Tam jest duuuży wybór a ceny konkurencyjne.
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 08, 2010 9:39 pm   

Ja polecam firmę z zaproszeniami na Piotrkowskiej 109. Duży wybór i świetne zaproszenia.
_________________
 
 
Monika Ulanska 

Wiek: 43
Dołączyła: 03 Wrz 2009
Posty: 22
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Mar 13, 2010 8:28 pm   

Czesc wszystkim

Prosze OMIJAJCIE szerokim lukiem CARTALIA na żwirki 16 w lodzi!!!
Fakt zaproszenia maja sliczne jaki i rowniez moje uwazam, ze sa piekne ALE...
zamowilam u nich 100 zaproszen na wesele plus 40 do kosciola kosztowaly mnie 8 zl za szt plus 3 zaproszenia dla rodzicow za ktore musialam zaplacic dodatkowo 40 zl za szt z powodu braku mniej niz 30 szt do druku, plus za personalizacje, wymiane wkladek, etc do wszystkich zaproszen. W sumie zaplacilam 1000 zl za wszystko.
Po ich otrzymaniu nastapilo pierwsze wielkie rozczarowanie niestety na moich zaproszeniach osoba zaproszona (czyli ta personalizacja) za ktora za placilam dodatkowo do kazdego zaproszenia zlala sie z calym tekstem i nie widac gdzie dokladnie jest osoba zapraszana jezeli nie przeczyta sie calego tekstu, nastepne wielkie rozczarowanie nastapilo w chwili kiedy poszlam do mowic nastepne 20 szt zaproszen do kosciola i na slub za ktore znow mialam doplacic 2x po 40 zl za ruszenie druku ponizej 30 szt, zostawilam zaliczke bo nie bylam pewna co na to moj narzeczony, zaliczka przepadla poniewaz zrezygnowalismy z dodatkowych zaproszen ze wzgledu na ogromny koszt jaki ponieslimy za nasze zaproszenia i jakie dodatkowo mielismy jeszcze doplacic. Obydwoje czujemy sie oszukani, okradzeni i potraktowani bez zadnej wachowej, profesjonalnej porady i obslugi przez ta firme.
Zalezy im tylko i wylacznie na kasie a nie na klientach, Jestesmy bardzo rozczarowani!!!!
A teraz sami ocencie co o tym myslicie
_________________
Ostatnio zmieniony przez Monika Ulanska Sob Mar 13, 2010 8:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
diatoma 

Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 8
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Kwi 19, 2010 10:52 pm   

Oj jak dobrze ze jest takie forum!!!
Nastawiłam sie na zaproszenia na Wieckowskiego, ale już widzę że tam ni zajrzę.
A polecilibyście na Pomorskiej? i jakie są tam ceny? czy na przyklad za drukowanie z imienia i nazwiska osób zapraszanych są dodatkowe opłaty?I jak długo się czeka?
_________________
ślub 18.09.2010
 
 
Belluszi 

Wiek: 41
Dołączyła: 18 Wrz 2008
Posty: 50
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 20, 2010 11:26 am   

My korzystaliśmy z firmy DiD Studio na ul Wspólnej w Łodzi .
Wszystko było od początku do końca bardzo klarowne i jasne. Za przygotowanie składu tekstu do druku placiliśmy tylko 10zł, personalizacja chyba wszędzie kosztuje dodatkowo. My dostalismy gotowy skład mailem do zatwierdzenia i dodatkowo przyszliśmy obejrzeć próbny wydruk, a właściwie dwa wydruki, bo 10 zaproszeń mieliśmy w języku angielskim ( ten skład kosztował osobno 10zł)
Wszystko było w jak najlepszym prządku wiedzieliśmy dokładnie ile płacimy i za co i dostaliśmy jeszcze e-zaproszenie. Zaproszenia mieliśmy gotowe w ciągu 7 dni. Trafiliśmy na ta firmę właściwie przez przypadek, bo jest w tym samym miejscu co nasz fotograf.
 
 
brawurka2910 

Dołączyła: 18 Paź 2009
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 9:16 am   

Piekne zaproszenia mają przy ulicy Morgowej 21 . Jeszcze co prawda nie bylismy oglądać osobiście ale widziałam juz stronke internetowa.
Polecam
 
 
ryba 

Dołączyła: 04 Paź 2009
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 03, 2010 11:38 am   

My zamawialiśmy w DiD studio. Wszystko super jasno i profesjonalnie. Zaproszenia bardzo ładne. Wykonanie bardzo szybkie - czekaliśmy niecały tydzień.
 
 
fiolka_84 

Dołączyła: 20 Maj 2010
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Cze 09, 2010 7:11 pm   

Nie polecam punktu na Piotrkowskiej 111. Zaproszenia dostałam po trzech tygodniach a nie 10 dniach jak była mowa z czego 5 brakowało. O odbiór zaproszeń musiałam sama się dopominać bo nie byłam o niczym informowana oprócz maila z projektem. O 5 zaproszeń toczyłam bój bo po odebraniu reszty Pani się nie spieszyło. Twierdziła że nie ma czasu aby pojechać do hurtowni bo jeździ tam tylko przy okazji. Ostatecznie dostałam 5 innych zaproszeń bo podobno przestali je produkować. Ogólnie to wszystkie zaproszenia mam po 6tygodniach i naprawdę nie mogę nic miłego powiedzieć o tej firmie. SZCZERZE ODRADZAM.
 
 
bianka 

Dołączyła: 19 Cze 2010
Posty: 1
Skąd: pabianice
Wysłany: Sob Cze 19, 2010 1:18 pm   

Co sądzicie o zaproszeniach ŚLUBNE PROPOZYCJE UL. RYDZOWA 26 ŁÓDŹ ;) osobiście jeszcze nie byłam w tej firmie ale oglądałam zaproszenia na stronie. naprawdę inne i wzory nie powielane. Mają też wiele atrakcji weselnych i podziękowań dla rodziców i gości, może ktoś już korzystał z usług tej firmy???
Na prezent dla rodziców chciałam zamówić duże powiększone nasze zdjęcie z naniesioną dedykacją , czy ktoś już to praktykował??
chciałabym zamówić u nich wiele rzeczy ale czekam na wasze opinie.
;)
 
 
cacek 

Wiek: 47
Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 10, 2010 10:17 am   

My juz mamy zaproszenia.Zamawialiśmy na Piotrkowskiej w poblizu Pasażu Schillera.
Dokładny Adres: Piotrkowska 111, 90-425 Łódź
Telefon: (42) 639-73-95
Pani tam jest bardzo sympatyczna.Zrobi wszystko co tylko bedziecie chcieli doradzi profesjonalnie co do wygladu zaproszenia.My mielismy kombinacje z dwóch zaproszeń (opis tekstowy). 8) Mowiąc prościej takie firmy poleca sie z reką na sercu.
 
 
AmeliaGabryel 

Dołączyła: 03 Lis 2010
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Lis 03, 2010 11:09 am   Zaproszenia ręcznie robione

Ja zamówiłam w Studiu Kartek, co prawda w Warszawie, na Ul. Czerniakowskiej 71 pokój 410 (czwarte piętro). mają też stronę internetową: studiokartek.pl. Bardzo miła obsługa, pani Agnieszka była bardzo cierpliwa bo ja jestem bardzo wymagająca! :) No i często mają promocje! Teraz chyba jakąś związaną z kartkami świątecznymi dla firm. Fajnie, bo ja bym na pewno skorzystała, pracuję w banku i szef wysyła co roku, a na zaproszenia macie 20% rabatu... :)
 
 
aNusia^^ 

Wiek: 33
Dołączyła: 22 Lis 2010
Posty: 33
Skąd: W sercu mojego T. :*
Wysłany: Sro Lis 24, 2010 4:12 pm   

Nie wiem czy jest gdzieś temat o zaproszeniach z Piotrkowa lub Bełchatowa bo nie mogłam nigdzie znaleźć :? A więc polecacie jakieś miejsca w tych miastach gdzie można kupić wyjątkowe zaproszenia w cenie do 3,50 :?:
_________________
 
 
 
Karolcia_68 

Dołączyła: 19 Lut 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 22, 2011 12:37 pm   zaproszenia

Witam,
własnie z narzeczonym zaczęliśmy szukać jakiegoś ciekawego i oryginalnego pomysłu na zaproszenia, stwierdziliśmy że chcemy wypróbować coś mniej tradycyjnego może zaproszenia przez internet czy ktoś zna jakąś firmę która się tym zajmuje? albo słyszał o czymś takim?
Pozdrawiam Karolcia
 
 
wiolancia 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 383
Skąd: Lutomiersk
Wysłany: Sob Lut 26, 2011 7:51 pm   

Jeśli któraś z Was szuka niedrogich zaproszeń,to znalazłam w necie firmę abagraf w Łodzi na Kościuszki 22.Wiecie coś na ich temat(bo ja jeszcze tam nie dotarłam).Ceny mają przystępne od 2 do 3 złotych.
_________________
 
 
 
pokahontaz 

Dołączyła: 13 Mar 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 13, 2011 8:43 pm   

Witam, ja też jak karolcia_68 zastanawiam się na wysłaniem zawiadomień na ślub przez internet ale nie wiem czy wypada zrobić coś takiego... co wy na to ??
 
 
Anna202 
Firma

Wiek: 40
Dołączyła: 03 Kwi 2011
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 03, 2011 6:48 pm   

Dla osób szukających niepowtarzalnych zaproszeń ślubnych, ręcznie wykonanych, rzetelnej i miłej obsługi oraz dobrych cen. Zapraszam do sklepu (adres podaje na maila)
Dodam tylko że na terenie Łodzi i okolic dojeżdża konsultantka :)
W cenie zaproszeń wliczony jest nadruk i "personalizacja", za co inne firmy karzą sobie słono płacić.
Do tego firma jest elastyczna i pozwala na przeróżne zmiany w projektach, od koloru po fakturę i formę zaproszeń. Można też zdecydować się na zaprojektowanie swoich niepowtarzalnych zaproszeń.

[ Dodano: Wto Maj 03, 2011 9:47 am ]
Dla osób szukających niepowtarzalnych zaproszeń ślubnych, ręcznie wykonanych, rzetelnej i miłej obsługi oraz dobrych cen. Zapraszam do sklepu zaproszenia-rozne.pl
Dodam tylko że na terenie Łodzi i okolic dojeżdża konsultantka
W cenie zaproszeń wliczony jest nadruk i "personalizacja", za co inne firmy karzą sobie słono płacić.
Do tego firma jest elastyczna i pozwala na przeróżne zmiany w projektach, od koloru po fakturę i formę zaproszeń. Można też zdecydować się na zaprojektowanie swoich niepowtarzalnych zaproszeń.
 
 
rebus 

Dołączyła: 03 Cze 2011
Posty: 3
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Cze 05, 2011 6:19 am   

polecam Piotrkowska 111 ;)
 
 
Aga K 

Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Cze 28, 2011 11:49 pm   Nie polecam

Nie polecam robienia zaproszeń na Pomorskiej 8. Ceny dość wysokie, personalizacja dodatkowo płatna, projekt zaproszenia musieliśmy sami poprawiać , a i tak nie byli w stanie w szybki tempie wykonać poprawek. Same poprawki w projekcie trwały prawie tydzień, bo a to nie zauważyli tego, a to tamtego. Najprościej z ich strony było usunięcie części wybranego przez nas wiersza, niż jego logiczne umieszczenie na projekcie zaproszenia. Za nie wywiązanie się z powodu ich błędu z terminu realizacji wykonania zamówienia usłyszeliśmy przecież przepraszaliśmy. Zero rabatu. Widać nie zależy im na kliencie. JEŻELI KOMUŚ ZALEŻY NA CZASIE I RZETELNOŚCI TO NA PEWNO NIE ZAMAWIAJCIE TAM!
 
 
ola_82 


Dołączyła: 06 Sie 2010
Posty: 158
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 04, 2011 10:49 pm   

ja też :) my tam kupiliśmy i moi znajomi również i jesteśmy bardzo zadowoleni. Ceny przystępne, my mamy w sumie jedne z najtańszych bo kosztowały 2,7 już z personalizacją a wszystkim bardzo się podobają i mówią, że pewnie drogie były ;)
Panie bardzo sympatyczne, dobry kontakt telefoniczny albo mailowy a czas oczekiwania krótki więc można spokojnie polecić ten punkt.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl