Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie śpicie po weselu
Autor Wiadomość
joa 

Dołączyła: 02 Wrz 2004
Posty: 161
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Lut 11, 2005 4:54 pm   Gdzie śpicie po weselu

Zastanawiam sie gdzie spać po weselu-czy wracac do własnego domu pełnego przyjezdnych gości, czy wynająć sobie pokój w hotelu?
Pytanie kieruje oczywiście do kogoś, kto miał /ma podobna sytuację, a nie do tych , ktorzy maja apartament w cenie sali weselnej.
Ja robię wesele w restauracji i tam nie ma mozliwości noclegu.
 
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 11, 2005 5:00 pm   

Ja miałam pokój w cenie wesela, tylko mnie nie bij :wink: .
Mogę Ci powiedzieć, że po weselu spało się kiepsko. 7 rano hotel właśnie ożywia się słychać zamykane i otwierane drzwi i ruch na korytarzach.

A w domu przy gościach, trzeba się liczyć z dowcipkami, kawałami i wściubianiem nosa do Waszego łóżka - oczywiście to zależy od gości :graba:
 
 
joa 

Dołączyła: 02 Wrz 2004
Posty: 161
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Lut 11, 2005 5:14 pm   

:) ) Nie bede bic ;) )
Pipi, a gdzie Ty miałas wesele?
Kurcze-musze wybrac miedzy trzaskaniem drzwiami a tłumem ludzi w domu...
Chyba wybiore trzaskanie, moja fotografka-przyjaciółka tez wyraziła chęć zamieszkania w tym hotelu-zjemy sobie w 4 sniadanko.... /mnie konkretnie chodzi o Grand, bo to na przeciwko/
 
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Pią Lut 11, 2005 10:24 pm   

My wrócimy do naszego własnego mieszkania SAMI :) )) Ogon mi sie merda na samą muśl. Przyjezdni goście będą spać u rodziców ew. w hotelu.
Myślę, że na Twoim miejscu też wybrałabym trzaskanie
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 12, 2005 12:28 pm   

my mieszkamy w kawalerce - więc u nas nie będzie noclegowni - tzn. wracamy tam na pewno i w kimono ;)
Zręsztą wszyscy którzy przyjeżdzają (od strony mojego lubego) nie nocują bo mają wynajęty autokar :lol:
Inni goście są z Łodzi i nie mam problemu.

Jednak gdybym miała tak jak ty Joa - to pewnie też bym nad tym hotelem pomyślała - zresztą chyba już nie będziesz miała okazji przespac się w GrandHotelu w Łodzi :mrgreen:
 
 
joa 

Dołączyła: 02 Wrz 2004
Posty: 161
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Lut 12, 2005 3:26 pm   

Coraz bardziej dojrzewam do tego hotelu-no i faktycznie-pewnie to jedyna moja okazja , zeby zamieszkać w łodzkim Grandzie :)
Zwłaszcza, ze doba hotelowa do 14h wiec nie ma niebezpieczeństwa, ze tylko połozymy sie spać, a trzeba sie będzie wyprowadzac :)
Skąd tylko brac te pieniądze na wszystko...:(
 
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 12, 2005 3:58 pm   

Ja na Twoim miejscu tez zdecydowalabym sie na hotel, zwlaszcza ze doba hotelowa jak piszesz jest do 14.
My bedziemy mieli pokoj w cenie wesela i naprwde bardzo sie ciesze na mysl ze nie bede musiala wracac na te noc do mojego pokoju i domu pelnego gosci :wink:
moze udaloby Wam sie dogadac w sprawie jakichs znizek z okazji slubu, zawsze warto probowac.
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 12, 2005 7:26 pm   

Zniżek, albo może jakiegoś dodatku w postaci np. szampana.. ? :lol: :wink:

Dziewczyny, jedno przypomnienie - doba hotelowa dobą hotelową, ale ze śniadaniem - które jest zazwyczaj w cenę wliczone - nie będą czekać do południa. :lol: Chyba że wam na śniadaniu nie zależy.
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sro Lut 23, 2005 4:42 pm   

My spędziliśmy kilka dni w apartamencie hotelowym. Nie był wliczony w cenę wesela.
Aczkolwiek, jak pani w recepcji dowiedziała się, że właśnie bierzemy ślub policzyła nam cenę prawie jak za normalny pokój, a apartament był, hmmm, mniam! :serduszka:
_________________
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lut 23, 2005 5:54 pm   

Ja też bym wybrala hotel. Osobiście mamy juz mieszkanko, i wrócimy do siebie, i oczywiscie nikogo nie nocujemy, bo mamy jeden pokoik, i po co ktos nam ma przeszkadzac w odpoczywaniu :wink:
 
 
aggna 

Dołączył: 04 Sty 2005
Posty: 319
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Lut 25, 2005 12:46 am   

Ja po weselu bede spac w moim przyszlym domu czyli u mojego K. Mnie nie przeszkadza ze bedzie duzo gosci spalo. I tak prawdopodobnie nici z nocy poslubnej - bo napewno bedziemy zmeczeni.
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lut 25, 2005 2:07 pm   

Myślę że ta noc i tak u was będzie, zmęczenie wa w niczym nie przeszkodzi!!! :wink:
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 31, 2005 10:54 am   

Ja mam nadzieje, że do czasu wesela wyremontujemy Nasze mieszkanko i będziemy mogli tam wrócić... a jak nie... to jeszcze nie wiem.... Moi goście w dużej części wracaja do warszawy, a co z reszta to jeszcze nie wiem czy hotel, czy rodzina Misia ich przenocuje...
_________________

 
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 31, 2005 11:06 am   

Pusiak napisał/a:
Ja mam nadzieje, że do czasu wesela wyremontujemy Nasze mieszkanko i będziemy mogli tam wrócić... a jak nie... to jeszcze nie wiem.... Moi goście w dużej części wracaja do warszawy, a co z reszta to jeszcze nie wiem czy hotel, czy rodzina Misia ich przenocuje...

Powodzenia my też remontujemy nasze mieszkanko mamy zamiar skończyć przed 10.09.2005, powinno się udać bo jesteśmy już w połowie :) choć najgorsze przed nami - remont kuchni :(
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 31, 2005 2:23 pm   

Tak szczerze mówiąc to jeszcze nie zaczęliśmy :( Na razie mieszkanko jest wynajmowane studentom, którzy będą tam mieszkać do początków lipca, dopieropotem może wkroczyć ekipa remontowa... Ale miejmy nadzieję, że jeśli wszystko rozsądnie zaplanujemy, to w dwa i pół miesiąca sie ze wszystkim wyrobią :D
_________________

 
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 31, 2005 9:40 pm   

Pusiak napisał/a:
Tak szczerze mówiąc to jeszcze nie zaczęliśmy :( Na razie mieszkanko jest wynajmowane studentom, którzy będą tam mieszkać do początków lipca, dopieropotem może wkroczyć ekipa remontowa... Ale miejmy nadzieję, że jeśli wszystko rozsądnie zaplanujemy, to w dwa i pół miesiąca sie ze wszystkim wyrobią :D

Jeśli wszystko przygotujecie-kupicie (np. tapety, panele, płytki itp) to napewno się uda zdążyć. Trzymam kciuki :spoko: W naszym przypadku jak już wcześniej wspominałam najgorsze przed nami w dodatku ja tutaj muszę mieszkać a to powoduje przeciąganie się tego wszystkiego :(
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
joa 

Dołączyła: 02 Wrz 2004
Posty: 161
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Kwi 01, 2005 2:54 pm   

A ja sie załamałam , pieniedzy mi brak...potrzebuje zrobic kuchnie-lodowke, pralke, zmywarke, kuchenke+meble-najmniej 8 tysiecy + łazienka, o ktorej na razie wole nie myslec...No i cykliniarz....
Musze wygrac w totolotka i to w najblizsza sobote !
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Mar 12, 2006 9:33 pm   

Zdecydowanie jestem za nocą poślubna w spokojnym miejscu, a nie np. w domu rodziców, gdzie nocują goście. My też wybierzemy pokój w hotelu, w którym odbędzie się wesele, bo sami mieszkamy 130km dalej, więc powrót niewykonalny.

Ale zupełnie niezrozumiała była reakcja mojej mamy, kiedy jej o tym powiedziałam (jako o jednym ze szczegółów, nie traktując jako istotny problem) - zdziwiła się, że w hotelu, a nie we "własnym domu"? :shock:
Z tym, że dla nas ten "własny dom" miałby oznaczać dom rodziców Ł. lub moje panieńskiw mieszkanie, gdzie oboje nie mieszkamy od 3 lat. Co w tym dziwnego, że chcielibyśmy mieć odrobinę prywatności po ślubie? :roll:
_________________
chez alma |
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 12, 2006 9:56 pm   

Alma, nic dziwnego!!! Bardzo dobry pomysł!!!
My w noc poślubną mieliśmy całe mieszkanie dla siebie :) Noc+ jeszcze przedpołudnie :) Oj, jak sobie przypomne... :wink:
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
Linka 


Wiek: 45
Dołączyła: 29 Mar 2005
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 13, 2006 8:30 am   

Alma - fajny pomysł z tym pokojem. Też mi się tak marzyło, ale my po ślubie wróciliśmy do rodziców męża, bo u moich spali goście, a nasze mieszanko było przed remontem.
_________________


:)
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Mar 13, 2006 10:00 am   

Linka napisał/a:
Alma - fajny pomysł z tym pokojem.

Szczególnie, że pokój jest gratis :mrgreen:

W ogóle Boryna oferuje pokoje dla gości weselnych w bardzo atrakcyjnych cenach (80zł za pokój, obojętnie, ile śpi w nim osób), często wychodzi to taniej niż taksówka - a tak można się przespać i rano wracać swoim autkiem.
_________________
chez alma |
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 13, 2006 10:03 am   

ja tez nie wyobrazam sobie powrotu do domu Rodzicow, badz Tesciow.
tak, jak Amla, mamy pokoj u Synowieckiej za darmo (i do tego jeszcze butelka szampana ...;)).
_________________
 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 14, 2006 1:31 pm   

My spaliśmy w moim domku rodzinnym. Powiem szczerze, że spalismy króciutko i bylismy bardzo zmęczeni.
_________________
 
 
 
nula22 

Wiek: 40
Dołączyła: 02 Mar 2006
Posty: 57
Skąd: Radom
Wysłany: Czw Mar 16, 2006 11:06 am   

my mamy pokój w restauracji w której robimy przyjęcie i uważam że jest to super rozwiązanie tak dla nas młodych jak i dla rodziców. Napewno zostaniemy i wykorzystamy pokój, ale pewnie będziemy smacznie spać bo poprawiny będą od 15 :jezyk1: zastanawiam się czy nie zostać w pokoju jeszcze z niedzieli na poniedziałek juz po całym stresie i się odprężyć :jumpjump:
 
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Pon Mar 20, 2006 3:12 pm   

szczako napisał/a:
ja tez nie wyobrazam sobie powrotu do domu Rodzicow, badz Tesciow.
tak, jak Amla, mamy pokoj u Synowieckiej za darmo (i do tego jeszcze butelka szampana ...;)).


tak właśnie tak :)

my tez u Synowieckeij i też nie wyobrażamy sobie za bardzo nocowania w towarzystwie rodziców bądź teściów i może jeszcze innych członków rodziny :wink:
poza tym jesli my nie będziemy spać w domu rodzinnym to tym samym zwalniamy miejsce dla przyjezdnych gości :)
a my uwijemy sobie gniazdeczko na tę noc w pokoju dla nowożeńców u Synowieckiej :hyhy:
_________________
 
 
efina 


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Mar 20, 2006 7:25 pm   My takze tak spedzimy noc poslubna:)

To jest naprawde super pomysl z ta noca poslubna w hotelu lub restauracji w ktorej odbywa sie wesele..Ja juz dawno o tym myslalam sobie i mysle ze na 100%tak wlasnie zrobimy z moim miskiem..Juz powolutku nie moge sie doczekac wesela i tego wszystkiego..ACH..rozmarzylam sie :*

[ Dodano: Pon Mar 20, 2006 7:28 pm ]
Moge was prosic o jakies adresiki internetowe z fajnymi salami weselnymi??Bo my dopiero zaczniemy szukac ale nie wiemy od czego zaczac :?: Prosze :niepewny:
_________________
Jesteśmy małżeństwem od 27.10.2007 :)
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Pon Mar 20, 2006 7:34 pm   Re: My takze tak spedzimy noc poslubna:)

efina napisał/a:
To jest naprawde super pomysl z ta noca poslubna w hotelu lub restauracji w ktorej odbywa sie wesele..Ja juz dawno o tym myslalam sobie i mysle ze na 100%tak wlasnie zrobimy z moim miskiem..Juz powolutku nie moge sie doczekac wesela i tego wszystkiego..ACH..rozmarzylam sie :*

[ Dodano: Pon Mar 20, 2006 7:28 pm ]
Moge was prosic o jakies adresiki internetowe z fajnymi salami weselnymi??Bo my dopiero zaczniemy szukac ale nie wiemy od czego zaczac :?: Prosze :niepewny:


co do pomysłu to jasen że jest świetny - tm bardziej jesli oragnizuje się te poprawinki w tym samym lokalu- nidzie już nie musisz jeździć i masz chwilę spokoju... bez rodziców ;)

co do namiarów na sale polecam TEN W?TEK

pozdrawiam
_________________
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Mar 20, 2006 10:48 pm   Re: My takze tak spedzimy noc poslubna:)

motylica napisał/a:
efina napisał/a:
Moge was prosic o jakies adresiki internetowe z fajnymi salami weselnymi??Bo my dopiero zaczniemy szukac ale nie wiemy od czego zaczac :?: Prosze :niepewny:

co do namiarów na sale polecam TEN W?TEK

I jeszcze tutaj :arrow: Strony www sal weselnych w Łodzi i okolicach
_________________
chez alma |
 
 
*misia* 


Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 21, 2006 7:49 pm   

ja też uważam, że spędzenie nocy poślubnej w hotelu to jest super pomysł, zwłaszcza, że można się w spokoju wyspać i wykorzystać jak nazwa wskazuje "noc poślubną" :D a czy znacie jakiś godny polecenia hotel i przykładowe ceny w nim??
_________________
 
 
sylwia 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2006
Posty: 507
Skąd: Toruń
Wysłany: Wto Mar 21, 2006 7:56 pm   

Nie jestem zŁodzi ale moge polecić jeden Motel, w którym raz spałam
Motel Flora, bardzo przytulny, w pokojach jest łazienka, telewizor, telefo, parking, i rano podaja dobre sniadanko. Motel jest ekstra
Kontakt Szczecińska 111 wejscie od ul. Hodowlanej i telefon (042) 6557245
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Mar 21, 2006 8:28 pm   

*misia*, wydaje mi się, że powinnaś jednak szukać jak najbliżej miejsca wesela, bo może być problem z transportem. A gdzie macie wesele?
_________________
chez alma |
 
 
*misia* 


Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 22, 2006 7:19 am   

Alma_ wesele mamy w Oberży Staropolskiej na Długosza niedaleko naszych domów, ale my chętnie ustapimy w domu miejsca gościom przyjezdnym i będziemy spać w hotelu :lol:
_________________
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Sro Mar 22, 2006 9:08 am   

sylwia napisał/a:
Nie jestem zŁodzi ale moge polecić jeden Motel, w którym raz spałam
Motel Flora, bardzo przytulny, w pokojach jest łazienka, telewizor, telefo, parking, i rano podaja dobre sniadanko. Motel jest ekstra
Kontakt Szczecińska 111 wejscie od ul. Hodowlanej i telefon (042) 6557245


wszytsko ładnie tylko.... w bezpośredniej okolicy cmentarza :?
_________________
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 22, 2006 9:32 am   

A u nas wszystko będzie zależało od tego ilu gości bedziemy musieli przenocować w Łodzi, bo jeśli sporej ilości to też spędzimy noc w hotelu, a jęsli każdy znajdzie sobie transport to wrócimy do naszego domku :mrgreen:
 
 
sylwia 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2006
Posty: 507
Skąd: Toruń
Wysłany: Sro Mar 22, 2006 9:34 am   

:) to chyba jednak ten motel odpada, ja zapomniałam, nie skojarzyłam,że tam jest w pobliżu cmentarz, ale okna nie wychodzą na cmentarz bo to sie wchodzi tam od drugiej strony.Byłam tam dwa lata temu raz i było cirmno to może dlatego nie zwróciłam na to uwagi
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 22, 2006 4:40 pm   

Nie przesadzajcie z tym cmentarzem przy "Florze". Ani go nie widać z motelu, ani gdyby się nie wiedziało że gdzieś w okolicy jest cmentarz nikt by go nie "widział". Uważam, że to naprawdę krzywdząca i odstraszająca opinia, bo motel, jak i jedzenie są super! :D
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Klaudia22 

Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 139
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Sro Mar 22, 2006 5:07 pm   

My bedziemy spać tam gdzie zawsze w domku w moim pokoiku :)
_________________
Ślub tuż tuż...
 
 
Oli 

Wiek: 44
Dołączyła: 12 Paź 2005
Posty: 143
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Mar 28, 2006 9:14 pm   

..my zostajemy po naszym weselu w hotelu w ktorym bedziemy miec wesele.
Wydaje mi sie , ze to jak dla nas najlepsza opcja. Wielu gosci bedzie przyjezdnych i nie wyobrazamy sobie, by miec nasza noc poslubna w domu z goscmi lub z rodzicami. Chcemy byc sami i cieszyc sie spokojem..i naszym poslubnym pokojem ;-)
_________________
[url=http://www.pour-bientot.com][img]http://www.pour-bientot.com/3785696-1
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 29, 2006 8:49 pm   

Zdaje się, żer trzeba bedzie załatwic jakiś pokój w hotelu, bo z rodziną w domu to mi sie jakoś nie usmiecha ;)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 11:06 am   

Jakos tak troszke nie rozumiem tej dyskusji....
Dla mnie oczywiste jest ze sie spi w swoim nowym domu, nie wyobrazam sobie inaczej.. w koncu po nocy poslubnej MAZ ma mnie przeniesc symbolicznie przez prog i od tej pory mamy zaczac nowe zycie... czyz nie??
ROzumiem jednak jesli ktos ma daleko do sali czy jak....
Ja nie wyobrazam sobie inaczej niz juz do tego czasu miec zalatwione mieszkanie i byc do niego wniesiona wlasnie po weselu :) ) Na hotel bym tego nie zamienila za nic w swiecie... nawet jesli nie bedzie luksusowo.. i tak pewnie bym nie miala czasu zauwazyc :D
No ale jesli ktos nie ma mozliwosci jeszcze we wlasnym M no to zgadzam sie w zupelnosci ze tak z rodzicami to niezrecznie :D ..

poza tym my mamy troche niespodzianek na niedziele dla samych rodzicow dlatego potrzebujemy troche samotnosci by potem moc ich zaskoczyc :D
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 11:26 am   

My mieszkamy razem od paru lat, parę miesięcy przed ślubem prawdopodobnie wprowadzimy się do nowego mieszkania, ale z noclegiem tam byłby problem... to jakieś 140 km dalej :lol:

Ale tak naprawdę to nie wyobrażam sobie nawet jaazdy przez całe miasto na noc, skoro na górze w hotelu mm pokój do dyspozycji... Po co? :?
_________________
chez alma |
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 11:31 am   

Alma_ napisał/a:
Ale tak naprawdę to nie wyobrażam sobie nawet jaazdy przez całe miasto na noc, skoro na górze w hotelu mm pokój do dyspozycji... Po co? :?


popieram.
i dodam jeszcze, ze w naszym przypadku nic nie jest pewne i moze sie okazac, ze zarowno przed slubem, jak i troche po, bedziemy mieszkac u moich Rodzicow, a nocy poslubnej w 'Domu Rodzinnym' sobie nie wyobrazam :)
_________________
 
 
laryssa 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2006
Posty: 184
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Pią Mar 31, 2006 10:59 am   

A my jak na razie nie mamy mieszkanka ale mamy nadzieje ze do czasu slubu juz bedzie.Mebelki juz sobie odkladamy (bo mamy taka mozliwosc) wiec pozostaje kwestia samego mieszkania.

Pokoj w restauracji tez nam zaproponowali ale chyba nie skorzystamy bo nasza miescinka jest niewielka wiec gdziekolwiek zamieszkamy to bedziemy miec blisko.
_________________
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Sie 19, 2006 12:15 pm   

A my bedziemy spac w apartamencie dla nowozencow :-D Zoabczymy, czy bedzie fajnie.
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 19, 2006 7:33 pm   

wybraliśmy apartament w gandce - p. Machulskiego:) poza tym, że nie wyobrażałam sobie wracać po weselu do domu pełnego gości, to uznaliśmy, że więcej pewnie okazji do spania w apartamencie superior mieć nie będziemy, dodatkowo jest to świetne miejsce do zdjęć... i spełnienie naszych kaprysów;)

Do tego przy płaceniu miła niespodzianka - zamiast oczekiwanej <zawrotnej> kwoty, zapłaciliśmy <mniej zawrotną> - promocja weekendowa, jednak wolę nie podawać jej na forum:)
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 19, 2006 8:37 pm   

My przyjechalismy do domu i ja dopadlam do prezentów :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
imbrulka 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lis 2005
Posty: 279
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Sie 19, 2006 11:20 pm   

My też wróciliśmy do naszego mieszkanka i zaczęliśmy rozpakowywać prezenty :)
_________________
Nasz Najpiekniejszy Dzień 29.07.2006
 
 
karmelcia 


Wiek: 44
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 177
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 21, 2006 10:06 am   

my bedziemy spac u siebie w domku - bedzie milo i spokojnie - bez tesciow i rodzicow
_________________

http://www.wizaz.pl
 
 
 
Oleńka 

Dołączyła: 25 Sie 2006
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 26, 2006 10:29 am   

My lulamy :D w hotelu-w pokoju dla nowozencow ...ustrojonym przez nas samych dodatkowo :D
 
 
 
Edi 

Wiek: 40
Dołączyła: 24 Cze 2005
Posty: 430
Skąd: sprzed komputera
Wysłany: Czw Sie 31, 2006 11:00 pm   

My będziemy spać w przyszłym domu, bo do swojego, pełnego gości wole nie wracać :|
Zero prywatności+harmider od rana to nie jest to co lubię najbardziej :|
_________________
Ja chce powtórki z 23 września 2006 !! !

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl