Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Strój Pana Młodego - strony WWW, sklepy
Autor Wiadomość
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 21, 2012 10:01 pm   

karolina84, moja koleżanka kupowała garnitur dla męża na ślub w grudniu 2011 i byli zadowoleni z Pawisu, i z obsługi, i z ceny i z jakości także myślę że sprawa jest aktualna!
Ale jak to zwykle bywa najlepiej samemu ocenić, bo przecież każdy ma inne oczekiwania :D
_________________

 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Sob Lut 25, 2012 2:30 pm   

My na pewno odwiedzimy wlasnie Pawis, slyszalam ostatnio od rodzicow, ze warto tam pojechac.
Mam takie pytanie: ile trwa tam szycie garnituru na miare?
_________________

Moje slubne perypetie
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Kwi 23, 2012 6:55 pm   

Gahanova napisał/a:
ile trwa tam szycie garnituru na miare?

Dobre pytanie!
;)
_________________

 
 
 
Bartek86 

Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 12, 2012 8:36 am   

Ja również polecam PAWIS
Maja bardzo fajne kroje, dobrej jakości materiały, dużo dodatków do wyboru i fachową obsługę, a ceny bardzo przystępne
 
 
Panasonic 

Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 7
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Lip 25, 2012 10:01 am   

gdzie się wybrać w Łodzi po garnitur. Chciałbym mieć muchę. :-)
 
 
daisy45 

Dołączyła: 22 Sty 2012
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 20, 2012 2:09 pm   

Ja również polecam Pawis. Nie drogo i w zasadzie mają wszystko. My wybraliśmy klasyczny, grafitowy garnitur ze srebrnymi lamówkami na klapach, do tego szyty szeroki, ściągany krawat w kolorze lamówek. Mąż wybrał sobie to tego przecierane grafitowe buty i muszę powiedzieć, że wyglądać naprawdę świetnie! :)
 
 
Prowansja 


Dołączyła: 04 Lip 2012
Posty: 209
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 20, 2012 6:34 pm   

http://www.joyvi.com.pl/
Sklep z garniturami jest także kawałek za butikiem ślubnym Sława, bodajże Piłsudskiego 51.

[ Dodano: Czw Wrz 27, 2012 8:05 pm ]
Garnitury są też w sklepie Atut przy Milionowej 55 koło Ordomu.
 
 
_stwicher 

Dołączyła: 13 Kwi 2012
Posty: 148
Skąd: ldz
Wysłany: Sro Paź 10, 2012 7:46 am   

BYliśmy w Pawis i oczywiście ceny przystępne ale moim zdaniem jakość materiałów też jest jedynie przystępna. Co z resztą jest logiczne :) mnie nie do końca zadowoliły jednak
_________________
Leonard mój
 
 
Prowansja 


Dołączyła: 04 Lip 2012
Posty: 209
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 28, 2012 10:19 pm   

Jest jeszcze jeden sklep Atut większy niż na Milionowej. Ten drugi jest na Wólczańskiej 241, za Górniakiem na przeciw komendy policji.
 
 
Karolain 

Wiek: 38
Dołączyła: 12 Cze 2012
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 29, 2012 5:29 pm   

Ja niestety Pawisu nie polecam po przebojach jakie mieliśmy z garniturem ślubnym. Jeśli ktoś kupuje u nich gotowy garnitur z wieszaka to jest OK, ale jak już mają szyć na miarę pojawia się dosyć spory problem. W związku z tym, iż mój małżonek kupował już wcześniej tam garnitury więc po ślubny też się tam udaliśmy. Niestety nic gotowego nie udało nam się wybrać, postanowił że zamówi szyty na miarę ze wzoru, który nam się podobał a nie był już dostępny w sprzedaży. Zamówiliśmy go na początku sierpnia, ślub był w połowie października. Pierwszą przymiarkę M miał pod koniec sierpnia, kolejną, za tydzień i za tydzień, i za tydzień. Na każdej garnitur wyglądał coraz gorzej. Trzy tyg. przed ślubem, pojechaliśmy po odbiór i okazało się że to już w ogóle nie przypominało garnituru, dodatkowo na marynarce były dwie krechy maźnięte markerem, pani próbowała nam wmówić, że tak się układa materiał, że mój M jest nie wymiarowy. Normalnie byliśmy załamani. Garnitur poszedł do kolejnej poprawki a my ruszyliśmy w poszukiwaniu nowego. Odwiedziliśmy wiele sklepów, w końcu trafiliśmy do NEW MAN w M1. Tam (mój wtedy jeszcze narzeczony) pokazał, który mu się podoba, pani zdjęła z wieszaka i normalnie stal się cud! Garniak leżał idealnie, po prostu wszystko było w najlepszym porządku, długość nogawki i rękawa, nic do poprawki. Wzięliśmy bez zastanowienia. Wróciliśmy też do Pawisu załatwić sprawę tego poprzedniego garnituru. M powiedział, że go nie weźmiemy, bo nie mamy czasu żeby czekać czy w końcu uda im się coś z tego wyrzeźbić. Nie robili problemów. Co do cen - garnitur z NEW MAN kosztował 900 zł, a ten zamówiony i szyty na miarę miał kosztować w Pawisie 850 zł. Po czasie dowiedzieliśmy się, że mój kuzyn miał takie same przejścia z Pawisem jak my.
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Gru 29, 2012 9:59 pm   

Karolain, dobrze że znaleźliście odpowiedni :)
Ale nerwy przed ślubem niepotrzebne..
_________________

 
 
 
Garfield 

Dołączyła: 20 Lip 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 11, 2013 10:36 pm   

witam :)
czy znacie jakąś dobrą pracownię krawiecką / sklep gdzie można zamówić garnitur na miarę?
Czy któraś z Was kupowała w Joyvi?
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 14, 2013 7:31 pm   

A my w pierwszej kolejności wybierzemy się do Paco Lorente. Jest to polska firma szyjąca naprawdę ładne, eleganckie i dobre jakościowo garnitury, ale nie tylko. Mają swój sklep w outlecie w Rzgowie. Mój T. ma już kilka koszul i marynarek tej firmy i jest bardzo zadowolony.
Panie w salonie zawsze uśmiechnięte, służą dobra radą i trafnie dobierają rozmiary i dodatki.
Firma posiada dużą kolekcję koszul i garniturów taliowanych, a o taki nam chodzi :) 8)
_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Nie Maj 05, 2013 9:44 am   

może komuś się przyda info i rabat na garnitur
http://slub.vistula.pl/
_________________


 
 
Kasioludek 

Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 29
Skąd: Koluszki
Wysłany: Czw Sty 30, 2014 9:41 pm   New Men w M1

Wraz z mężem polecamy salon New Men w M1!

Naprawdę rewelacja a obsługa cud miód! Pani właścicielka naprawdę zna się na rzeczy u ubierze faceta od stóp do głów!

Polecamy!
Kasia i Kamil Mazur
 
 
gapa11 

Wiek: 42
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Kwi 04, 2014 9:29 pm   

Ja osobiście w Pawisie już szyłem dwa garnitury na miarę i jestem bardzo zadowolony wszystko wyszło jak należy i do tej pory sprawują się ok
 
 
kzlv 

Dołączył: 17 Lip 2014
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 17, 2014 8:39 pm   

Ja jestem mega zadowolony ze sklepu Bytom w Galerii Łódzkiej. Ostatnio z narzeczoną właśnie tam wybraliśmy garnitur. Fajna i miła obsługa doradziła nam fajnie do niczego nie zmuszając. Mają świetne promocje. Garniaki już od bodajże 399,90 zł . Ja zdecydowałem się na troszkę droższą wersję, ale za to otrzymaliśmy koszulę i krawat Gratis!!!

Sprzedawca przed wyborem polecił nam fajną stronę z poradnikiem ślubnym, który niewątpliwie nam pomógł! :)

Dla zainteresowanych:

Poradnik ślubny mr vintage (podobno guru męskiej mody)

Życzcie powodzenia bo ten dzień już coraz bliżej :p
 
 
Pandora 

Dołączyła: 19 Maj 2014
Posty: 15
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Paź 06, 2014 8:45 am   

My znaleźliśmy w sieci sklep z bardzo dużą ilością ciekawych krawatów w różnych wzorach. Dobieraliśmy je do naszego ślubu. Może wam się przyda :) - http://recman24.com/sklep...ganckie/krawaty
_________________
Unikalna dekoracja na Twoim stole weselnym - plastry dębowe z żywicą nadadzą niepowtarzalnego charakteru na Twoim weselu!
 
 
mariower 

Wiek: 39
Dołączył: 30 Paź 2014
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 31, 2014 8:07 pm   garniak

Polecam sklep Lancerto w PTAK Outlet. Miła, fachowa obsługa, ceny przystępne. Można kupić praktycznie cały strój razem z dodatkami , mam tu na myśli pasek, spinki itd
 
 
owijek 

Wiek: 35
Dołączyła: 17 Mar 2015
Posty: 10
Skąd: wawa
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Czw Kwi 23, 2015 10:03 pm   

Mój mąż zamówił smoking szyty na miarę w firmie Spilliaert i już 4 lata przydaje się na bankiety firmowe. Robią bardzo dobre garnitury i dojeżdżają do klienta więc jak ktoś jest zapracowany to może umówić się w biurze.
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pią Kwi 24, 2015 6:40 am   

z perspektywy czasu możemy polecić - jeżeli Pan Młody ma nietypową sylwetkę - to jedyny sklep w którym nie musieliśmy wprowadzać żadnych poprawek w modelu, był Hugo Boss w Manufakturze. Tam Mąż kupił sobie garnitur smokingowy na ślub. Wydatek spory, ale krój był fantastyczny, materiał bardzo fajny (podczas wesela Mężowi nie było za gorąco, nie ściągał marynarki 8) ), obsługa rewelacyjna.
Koszule kupowaliśmy w Pawo też w Manufakturze i też dobry wybór, jest tam taki miły Pan, który doradzi, sprowadzi koszule jak nie ma akurat w sklepie i jeszcze policzy rabat :)
_________________


 
 
zanetak 

Dołączyła: 12 Sie 2014
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 16, 2015 8:43 pm   garnitur

A jakie tam są koszta w Hugo Boss za garnitur? jaki przedział cenowy?
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Czw Lip 16, 2015 8:46 pm   

zanetak, płaciliśmy 2190 zł za garnitur.
Ale jest w przeciwieństwie do mojej sukni używany wielokrotnie, Mąż go bardzo lubi.
_________________


 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 17, 2015 7:46 am   

Ja(a raczej mój narzeczony) polecamy Recmana. W Łodzi w salonie przyszły mąż kupił jeden garnitur(koszulę, krawat i poszetkę), w Skierniewicach, również w sklepie tej sieci udało się znaleźć drugi garniak. Dobre jest to, że można dobierać marynarki i spodnie z różnych rozmiarów, co przy różnych sylwetkach jest czasami konieczne. Mimo iż karta rabatowa nie zdążyła przyjść pocztą przed drugim zakupem, pani sprzedająca nie robiła problemów i dała rabat :)
_________________

 
 
kajab 
Firma

Dołączyła: 21 Gru 2015
Posty: 9
Skąd: Sopot
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pon Gru 21, 2015 1:41 pm   

Bardzo dobre garnitury za przystepne ceny mozna dostac w salonie Recman, ciut drozej (choc bywaja promocje i tansze kolekcje) w Zarze.

usunięta reklama z podpisu. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Gru 21, 2015 1:42 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
yeahman 

Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 03, 2016 4:37 pm   

Polceam Lancerto w Ptak Outlet - ceny dużo niższe a jakośc super


usunięty podpis z reklamą własnej działalności. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Czw Lut 04, 2016 8:30 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gomigo 


Dołączyła: 08 Maj 2015
Posty: 224
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 15, 2016 12:13 pm   

Dastan w Ptaku, pasaż wschodni - smoking pięknie leży. Moim zdaniem większe zakupy ciuchowe to tylko Ptak.
_________________

Dzienniczek przedślubny http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17605
Dzienniczek po-ślubny GOMIGO http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?p=838314
 
 
noir 


Dołączyła: 11 Maj 2014
Posty: 16
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Cze 07, 2016 1:22 am   

Lancerto - obeszliśmy trochę w Ptaku i udało się tam. Obsługa taka sobie - może Pani potrafiła dobrać garnitur do sylwetki, ale żeby proponować czerwoną muchę do ślubu, bo kontrastowo będzie! Za to dodatki dostaliśmy w Bytomiu. Byłam :smile: zaskoczona, ponieważ już od ładnych kilku tygodni uganiałam się za granatową wiązaną muchą.
Ostatnio zmieniony przez noir Wto Cze 07, 2016 1:22 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sofia 

Dołączyła: 23 Lis 2016
Posty: 13
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Gru 08, 2016 1:44 pm   

a może ktoś polecić jakiś nietypowy strój poza garniturem i smokingiem
 
 
Skrzypiecka.K 

Dołączyła: 14 Cze 2017
Posty: 12
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Czw Lip 06, 2017 9:38 am   

Bardzo fajne garnitury znajdziecie również tutaj, po prostu online. Podaje się wymiary i z głowy :) http://suitsquare.pl/
_________________
"Kochać - to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem,
lecz patrzeć razem w tym samym kierunku."
 
 
fexeron 

Dołączył: 14 Cze 2018
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 01, 2018 3:38 pm   

Ja mam najlepsze doświadczenia z garniturami szytymi na miarę w Hegg - jakość i dopasowanie są genialne :) Wiadomo, że to spory wydatek, jednak na wesele warto wydać więcej pieniędzy ;) A taki garnitur przyda się i później :D
 
 
materna 

Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 15
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Czw Paź 29, 2020 9:46 am   

Dorzucę do listy sklep https://filiplebelt.com/ z garniturami, które są eleganckie, a przy tym to stosunkowo tanie garnitury
Ostatnio zmieniony przez materna Czw Paź 29, 2020 9:48 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ajemstories 

Dołączyła: 08 Lut 2021
Posty: 9
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lut 09, 2021 5:01 pm   

w Łodzi Pewien Pan.
ale jest jeszcze fajne EM Accessories z męskich
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl