Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Fryzjerzy, kosmetyczki - adresy
Autor Wiadomość
Malgoosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 14 Kwi 2005
Posty: 145
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 23, 2005 6:15 pm   

KasiaK napisał/a:
A na Teofilowie ktoś słyszał o dobrym fryzjerze i kosmetyczce?


ja chodze do fryzjerki w wiezowcu na rogu Rydzowej i Lnianej (moja jest Ania - fotel po lewo przy oknie, ale z doswiadczenia wiem, ze super koka zrobila mi na wesele kuzynki szefowa Iwona, naprawde wyskakalam sie caluska noc i nawet nie drgnal, i sama miala fajny pomysl na koka). tam jest tez kosmetyczka, niestety nie moge nic powiedziec, bo nigdy u niej nie bylam
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 24, 2005 7:59 am   

O fajnie, hm, jeszcze nie kojarzę gdzie jest Rydzowa, ale się zaraz pewnie dowie, Małgosiu a jak czesanie wygląda tam cenowo??

p.s. Rydzowa to tam gdzie jest to coś co się nazywa ryneczkiem??
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Lena 

Dołączyła: 03 Kwi 2005
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 24, 2005 11:49 pm   

Kot napisał/a:
A ja mam pytanko czy ktoś słyszał coś dobrego lub złego na temat takich 2 miejsc:
:arrow: na widzewie chyba na al. przyjaźni otworzyli jakiś czas temu gabinet kosmetyczny dr Ireny Eris
:arrow: na janowie na ulicy Ketlinga jest jakiś salon fryzjersko- kosmetyczny, reklamują się że zajmują się kompleksową stylizacją ślubną i nie tylko...

był ktoś może :?: :?: :?: :mrgreen:


Trochę późno mam dla Ciebie odpowiedź ale może jeszcze nie masz zarezerwowanego terminu. Więc mogę coś powiedzieć o salonie na Ketlinga - Euro-Styl. Wczoraj byłam na wieczorze dla Pań szykujących się do ślubu organizowanym w Siódemkach i tam właśnie modelki prezentujące suknie były przygotowane przez ten salon. Mi się podobało, babeczka konkretnie mówiła o zabiegach jakie się tam wykonuje, pokazywała też fajną alternatywę dla solarium - opalanie natryskowe, efekty rewelacyjne tylko szkoda że tylko do pierwszej kąpieli:-) Tyle co zaobserwowałam to przekazałam. Mnie się podobało, i chyba też tam się przejadę żeby zobaczyć jak to się ma do rzeczywistości na miejscu.
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 25, 2005 5:53 pm   

Lena super. Bardzo dziękuję za wieści. Nie jest za późno ja ślub mam dopiero za 3 i pół miesiąca :D .

Mam prośbę jak już tam pójdziesz daj mi koniecznie znać jak było ;) pilssssssssssss
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Linka 


Wiek: 45
Dołączyła: 29 Mar 2005
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 09, 2005 9:06 am   

Byłam na próbnym makijażu w Euro-Styl na Ketlinga. Powiem szczerze, że salon w porządku. Tylko chyba ze mną cos nie tak. Ja po prosty przeżyłam lekki szok jak zobaczyłam się w lusterku. Makijaż był zbyt mocny, takie było moje odczucie. A muszę przyznać, że na co dzień nie zdaża mi sie wyjść z domu nie umalowana. Czy któraś z Was też miała takie wrażenia po próbnym .... :how: Jestem w kropce..malować się sama, czy pogadać z dziewczyną o tym co mi nie pasuję....?
_________________


:)
 
 
Viola 


Wiek: 49
Dołączyła: 28 Gru 2004
Posty: 84
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 09, 2005 10:38 am   

Linka, nie przejmuj się i po prostu pogadaj z dziewczyną (pod warunkiem że makijaż podobał ci się i był tylko za mocny). Ja miałam dokładnie to samo odczucie po próbnym, widziałam w lusterku tylko swoje mocno podkreślone oczy. Przed ślubem poprosiłam ją o lżejszy makijax oczu i wyszło ok :lol:
 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 09, 2005 10:27 pm   

linka najlepiej porozmawiać z dziewczyną aby zrobiła lżejszy makijaż jeśli odcienie makijazu były spoko. Ty możesz być zestresowana malowaniem się samemu a u kosmetyczki będziesz raczej wyluzowana :D
_________________
 
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 09, 2005 11:24 pm   

Linka jeśli poza intensywnością make up wszystko było ok to porozmawiaj z nimi, samodzielny makijaż w dniu ślubu to chyba trudniejsze zadanie

ja się właśnie przymierzam do wizyty w Euro-Stylu. Poszłam dziś z moim Misiem na spacer na Janów i namierzyłam to miejsce. Jeśli są spoko to tam chciałabym się uczesać i umalować bo to blisko naszego mieszkanka. Linka jakie tam są ceny?
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Linka 


Wiek: 45
Dołączyła: 29 Mar 2005
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 10, 2005 1:15 pm   

Mam ulotkę z Euro- Stylu z cennikiem. Jest tu bardzo dużo "zabiegów"
Np:
- makijaż próbny - 50 zł,
- makijaż - 70 zł,
- makijaż Pana Młodego :shock: - 25 zł,
- różne zabiegi oczyszczające, nawilżające, liftingujące itp.- od 80 - 100 zł
- mini zabieg poprawiający wygląd skóry - 45 zł (zapisałam się na niego)
Są też: manicure, pedicure, depilacje, zabiegi opalające no i usługi fryzjerskie - ceny chyba takie umiarkowane - pewnie trochę taniej niż w centrum, ale to tylko moje domysły..
_________________


:)
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 11, 2005 8:16 am   

Przepraszam, może to głupie, ale co wchodzi w skład makijażu Pana Młodego?? :shock:
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 11, 2005 10:38 am   

hm ja o tym słyszałam, ten salon na janowie zajmuje się właśnie kompleksowymi usługami stylizacyjnymi dla pary młodej, jeśli ktoś ma ochotę to pomogą dobrać biżuterię, przystroją kościół i salę, dobiorą wiązankę ślubną no i ... umaluję pana młodego :D

podobno nawet było już kilka przypadków

ja chyba jednak zostanę przy bardziej tradycyjnym podejściu :wink: i zrobię tam makijaż i fryzurę próbną tylko dla siebie :lol:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sie 19, 2005 10:40 pm   

Czy któraś z Was korzystała może z fryzjera lub kosmetyczki z tego salonu w TESCO na Bałutach????

Tak się zastanawiam czy tam sobie nie zrobić fryzury i makijażu ślubnego.Miałabym blisko no i w jednym miejscu wszystko...tylko czy tam są dobrzy specjaliści??????????
Jak ktoś coś wie o tym salonie to proszę piszcie!
_________________
Pozdrawiam Cię Gość!


 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Sie 19, 2005 10:44 pm   

Ja wiem tylko, że ceny to mają całkiem pokaźne :?
_________________

 
 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sie 19, 2005 10:57 pm   

Kati napisał/a:
Ja wiem tylko, że ceny to mają całkiem pokaźne :?


chyba nie....ręki sobie nie dam uciąć ale makijaż tam kosztuje o ile dobrze kojarzę około 70 zł.Więc chyba to taka przeciętna cena w salonach kosmetycznych...
_________________
Pozdrawiam Cię Gość!


 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sob Sie 20, 2005 7:51 am   

:) ja patrzyłam na cenę np. baleyage - i dla mnie było drogo :wink: A co do makijażu - to jeśli 70 zł to oki - sama za swój też tyle zapłaciłam :P
_________________

 
 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Sie 20, 2005 7:58 am   

Dzisiaj się tam wybiorę sprawdzić dokładnie ceny.
Ale jeśli ktoś tam był u fryzjera lub makijażystki to proszę o sprawozdanie :iconpray: bo nie wiem czy warto tam iść.

Kati to Ty chyba niedaleko Tesco mieszkasz???Malowałaś się i czesałaś do ślubu gdzieś w tych okolicach?Jak tak to proszę o namiary na makijażystkę i fryzjera.
Bo mam namiary do kilku miejsc ale daleko ode mnie a zależy mi żeby nie jechać przez pół Łodzi w dniu ślubu do fryzjera :(
_________________
Pozdrawiam Cię Gość!


 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sob Sie 20, 2005 8:06 am   

Ja mieszkam w Zgierzu / tudzież w Warszawie (już sama nie wiem gdzie :roll: :mrgreen: ) a malowała mnie pani ze studia 56 - pani Jola. Spakowała swoją walizeczke z kosmetykami i tak jak się umówiłyśmy, przyjechałą na ul. gdańską do salonu Sara, gdzie czesała mnie pani Małgosia ;)
Ja jechałam kawał drogi na makijaż i fryzurę (Zgierz - gdańska) rano sama autkiem... bo niestety tak późno się ogarnęłam, że wszystkie kosmetyczki bliżej miały zajęty czas... A pani Jola jest asystentką w Studio 56 i makijażystką podczas pokazów mody i sesji foto. Ja byłam zadowolona 8)
_________________

 
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 22, 2005 9:43 am   

Co prawda minął już rok ceny mogły się troszkę pozmieniać ale ja za makijaż zapłaciłam 38 zł; 70 zł mówicie, że to normalna cena - no cóż :roll:
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Sie 22, 2005 3:34 pm   

Tam, gdzie pytałam - ta cen abyła normalna :roll:
Na pewno wszystko "można taniej" ale zależy kto co lubi :roll:
_________________

 
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 22, 2005 3:42 pm   

Kati napisał/a:
Tam, gdzie pytałam - ta cen abyła normalna :roll:
Na pewno wszystko "można taniej" ale zależy kto co lubi :roll:

Moim zdaniem wysoka cena nie gwarantuje tego, że nam się będzie podobała fryzura lub makijaż. Raz już byłam u mistrza fryzjerstwa i nie był to najlepszy pomysł mimo wysokiej ceny :x Teraz udało mi się znaleźć salon w którym za makijaż zapłacę 40 zł a za fryzurę ok. 50-65zł i jestem bardzo zadowolona z efektów :D
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Sie 22, 2005 3:45 pm   

A czy ja powiedziałam Miko, że gwarantuje...?
Mnie się mój makijaż podobał, a co do cen, to wszędzie, gdzie pytałam były takie albo wyższe.
Fajnie, że znalazłyście taniej.
_________________

 
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 22, 2005 3:50 pm   

Sorki źle zrozumiałam :wink:
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sie 22, 2005 10:05 pm   

Mika napisał/a:
Moim zdaniem wysoka cena nie gwarantuje tego, że nam się będzie podobała fryzura lub makijaż. Raz już byłam u mistrza fryzjerstwa i nie był to najlepszy pomysł mimo wysokiej ceny Teraz udało mi się znaleźć salon w którym za makijaż zapłacę 40 zł a za fryzurę ok. 50-65zł i jestem bardzo zadowolona z efektów


Niska cena tym bardziej nie gwarantuje dobrych efektów.Prawda jest taka że czy drogo czy tanio różnie można trafić.Z dwojga złego mam jednak większe zaufanie do tych troszkę nowszych a więc i droższych salonów.Tzn. jak widzę ładny zadbany salon to wydaje mi się że tam pracują ludzie będący na bieżąco w modzie.

No i najlepiej by było jak bym znalazła dobrą i tanią fryzjerkę i kosmetyczkę.
_________________
Pozdrawiam Cię Gość!


 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pon Sie 22, 2005 10:12 pm   

joasiu czy ty jesteś z balut?
_________________
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 23, 2005 6:33 am   

Nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że "tym bardziej nie gwarantuje niska cena dobrych efektów". To umiejętności ludzkie je gwarantują. Ja naprawdę wielu fryzjerów odwiedziłam tych droższych i tych tańszych i byłam raz mniej raz bardziej zadowolona. Teraz zaczęłam chodzić do nowego, ale małego salonu na moim osiedlu, który jest przytulny z wyglądu, obsługa bardzo miła i doradzająca, jest tam również solarium, wszystko nowoczesne a ceny no cóż moim zdaniem niskie. Ostatnio za makijaż i fryzurę zapłaciłam razem 85 zł. Obie rzeczy całą noc zabawy na weselu wytrzymały, na którym byłam w minioną sobotę, poza tym bardzo mi się podobało :D
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sie 23, 2005 7:43 am   

Mika no to fajnie że trafiłaś na tanią i dobrą fryzjerkę.
Ja całe życie chodzę do tanich fryzjerów i różne przygody miałam.Począwszy od strasznej fryzury do okropnej obsługi.
Pamiętam jak kiedyś fryzjerka mnie obcinała ( z takiego małego salonu róg Kilinskiego i Tuwima).Po jakiejś godzinie kiedy zaczęła suszyć włosy spojrzała na moją minę.A minę miałam lekko skrzywioną bo nie podobała mi się ta fryzura zupełnie.Zrobiła inaczej niż jej tłumaczyłam na początku.
Wiesz co zrobiła fryzjerka?????
Powiedziała: "to ja nie wiem jaką pani fryzurę chciała jak się pani ta nie podoba.To niech sobie pani weźmie suszarkę i sama dokończy w takim razie"!!! :shock: :shock: :shock:

Serio!Autentyczna sytuacja.Byłam w takim szoku że wzięłam suszarkę,dokończyłam i wyszłam.

I dlatego nie chcę za bardzo eksperymentować przed ślubem bo mi zależy bardzo żeby tam jakoś wyglądać.Więc proszę Was o namiary na dobrych fryzjerów i mogą być też Ci drożsi. Najważniejsze żeby się znali na swojej pracy i umieli doradzić.A to też rzadko się spotyka.
_________________
Pozdrawiam Cię Gość!


 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 23, 2005 10:03 am   

Ja myśle podobnie ja Mika.

Cena w żaden sposób nie jest miernikiem, fachowości czy talentu. Niestety... bo życie byłoby prostsze...

Na cenę większy wpłw ma lokalizacja, strategia marketingowa bądź widzimi się właściciela firmy....

Ja odkąd pracuję (a bedzie to już jakieś 4 lata) farbuję się i czesze raczej koszmarnie drogo :dead: i nie zawsze jestem wpełni zadowolona z efektu. Ale dla mnie oprócz ceny ważna jest dostępność usług, w pracy jestem od 9.00 do 17.00 więc zostają mi późne godziny wieczorne, dużo pracuję też w weekendy więc najwygodniej mi korzystać z usług fryzjerskich np w niedzielę po południu a nie każdy salon ma taką ofertę. Ale za to się płaci :smut: Mam również pewność, że nie farbują mi włosów jakimiś dziwnymi wynalazkami, że nie wstanę z fotela z zielonymi włosami... ale już cięcie i czesanie cuż...... z tym róznie bywa. Niby jestem wierna jednemu miejscu ale obsada się tam zmienia dość często, z tego co słyszałam jest to zasługą"przemiłej" właścicielki salonu ehhhhhhhhh :smut:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 23, 2005 5:19 pm   

Kocie, a gdzie chodzisz do fryzjera??? - może być nawet na prv...

Qrcze, jestem zdesperowana, w salonie, który mi poleciła koleżanka, nikt nie odbiera.
A ja już patrzeć na siebie nie mogę. :smut:
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 10, 2005 12:56 pm   

właśnie dzwoniłam do Douglasa bo chciałam się zapisać tam na próbny makijaż no i niestety się tam trochę pozmieniało :( Zarówno próbny jak i właściwy makijaż kosztują po 76 zł.
Zna może któraś z was salon na rogu Narutowicza i Wierzbowej? Słyszałam że całkiem fajnie tam czesze pani Kasia.
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 10, 2005 1:40 pm   

Właśnie wróciłam z salonu i jestem zachwycona fryzura i makijaż rewelacja, wpięte mam żywe kwiaty naprawdę bardzo bardzo mi się podoba :D :D:D
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 11, 2005 9:12 am   

no faktycznie Mika, ślicznie wyglądałaś :)

[ Dodano: Sro Wrz 21, 2005 9:52 am ]
W poniedziałek mieliśmy sesję foto i ponieważ nie chciałam znów tracić kasy na makijaż i fryzurę tam gdzie miała robione do ślubu więc zdecydowałam się wypróbować salon fryzjerski i makijażystkę poleconą mi przez teściową. I muszę powiedzieć, że jestem zachwycona absolutnie wynikiem :) Makijaż był świetny i kosztował mnie 50 zł (nie wiem, czy próbny jest tańszy), natomiast za fryzurkę zapłaciłam 35 zł, a próbna kosztuje 20 :) i powiem szczerze że była chyba nawet piękniejsza od ślubnej :)
Polecam polecam polecam. Fryzjerka znajduje się na ulicy 6 Sierpnia 26 (albo 28) - na przeciwko jest ulica Mała, a adresu makijażystki dokładnego nie znam, wiem tylko że jeśli jedziemy Tuwima (od Sienkiewicza w stronę Gdańskiej) to salon będzie po lewej stronie ulicy za ulicą Gdańską, obok ?abki. Wchodzi sie po schodkach, szyld informuje że jest tam kosmetyczka Solarium, manicure i pedicure (zresztą tam też miałam robione paznokcie :) i też moge polecić :!: ) Jesli ktoś chciałby telefony, to zapraszam na priv :)
_________________

 
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 19, 2005 7:16 pm   

W końcu mam fryzjera, którego zreszta bardzo polecam. Ma swój własny salon na widzewie, w DH Carmen,wejscie od strony zwróconej w kierunku DH Batory, zaraz obok jest "Strzyżenie psów". Trzeba wejśc do srodka i chyba po prawej stronie sa drzwi do salonu. Strasznie fajny, kreatywny facet, bardzo kontaktowy, bardzo chetnie z kazdym pogada i zrobi herbate lub kawę :) Salon otworzył dopiero w październiku ale ma 10 letni staż :)

Jesli chodzi o makijaż to baaardzo wam polecam pania Iwonę, która ma swój salon na Piotrkowskiej 24, w głębi podwórza, przechodzi się przez salon fryzjerski "Beata" Koszt makijażu to 60 zł - maluje pieknie, dobrymi kosmetykami. Naprawdę polecam :) Ja byłam baaaardzo zadowolona. I w końcu wcale nie było dużego problemu z tym, że miałam gdzie indziej robiony makijaż i gdzie indziej fryzurę.
_________________
W naszej zielonej kuchni
Ostatnio zmieniony przez strawberrytea Sro Lis 09, 2005 9:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 19, 2005 7:29 pm   

My dziś mieliśmy sesję zdjęciową w plenerze i postanowiłam uczesać i umalować się sama i to była trafna decyzja :wink:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
FLOSSY 

Wiek: 42
Dołączyła: 01 Gru 2005
Posty: 34
Skąd: EL
Wysłany: Sro Gru 14, 2005 8:04 pm   WIZA?Y?CI :)

Niech mi ktos pomoze znalezc profesjonalnego wizazyste/ke..lub zwyczajnie kogos kto zrobi mi make-up weselny :]
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 14, 2005 11:15 pm   

FLOSSY polecam ci dziewczynę, która mi robiła makijaż - pisałam o tym powyżej (Piotrkowska 24, Pani Iwona) Jeśli będziesz chciała, prześlę ci na priv'a telefon do niej
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
FLOSSY 

Wiek: 42
Dołączyła: 01 Gru 2005
Posty: 34
Skąd: EL
Wysłany: Czw Gru 15, 2005 5:44 pm   

super! :D dziekuje :D Myslalam ze nikt nie odpisze a tu prosze forum zyje :D :graba: to na razie mam dwie propozycje ta Twoja i jeszcze w Douglasie w galerii :D Jakbys mogla to poprosze o ten numer :) pojde na probny po sesji :] Ps Jakby ktos mial jeszcze jakies sprawdzone wizazystki/wizazystow to baaardzo chcetnie przyjme kazda propozycje :D :D :D
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 15, 2005 10:03 pm   

Jeśli chodzi o sam make up, to serdecznie polecam panią, która malowała mnie do zdjęć ślubnych, pracuje w salonie kosmetycznym na ulicy Struga, za Gdańską (jadąć od Piotrkowskiej). Salon jest po prawej stronie zaraz jak tylko przejedzie sie Gdańską. Natomiast jesli chodzi o fryzure, to na ulicy 6 Sierpnia, przy rogu ulicy Małej jest taki malutki salonik fryzjerski. jesli bedziesz chciała nr telefonów to daj znać :)
_________________

 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Gru 26, 2005 11:23 pm   

Natalia napisał/a:
Jeśli chodzi o makijaż to polecam Euro-Styl na Ketlinga, chodzę tam do fryzjera i ze dwa razy robiłam tam makijaż, osobiście byłam bardzo zadowolona.

Zdaje się, że Kot miała korzystać z ich usług, ale chyba nie była zbyt zadowolona z fryzury próbnej... :?

Lena i Linka tez pisały powyżej nt. tego miejsca.
_________________
chez alma |
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 26, 2005 11:53 pm   

No ja faktycznie byłam bardzo niezadowolona. Szczególnie z fryzury. Chociaż już samo podejście daje dużo do myślenia - umawia się człowiek na fryzurę próbną z dużym wyprzedzeniem, informuje kiedy ślub a tu podczas czesania okazuje się, że czesząca mnie fryzjerka w dniu mojego ślubu ma własną uroczystość więc czesać miałby mnie ktoś zupełnie inny... ktoś kto nie widział mnie wcześniej na oczy... ehhh

A szkoda, bo teraz mam w miarę blisko do tego salonu ale nie ma takiej opcj - ja tam nie wracam!
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
FLOSSY 

Wiek: 42
Dołączyła: 01 Gru 2005
Posty: 34
Skąd: EL
  Wysłany: Pon Sty 02, 2006 10:11 pm   

hehe ..a to zabawne.. dobrze wiedzieć :] :wink:
 
 
Linka 


Wiek: 45
Dołączyła: 29 Mar 2005
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 03, 2006 9:14 am   

Ja byłam bardzo zadowolona z makijażu ślubnego, właściwego w Euro-Stylu. Był zdecydowanie mniej intensywny niż próbny, piękny Polecam :D . Paznokcie też były ładne i trzymały się około tygodnia (bo to moje osobiste były :lol: )
_________________


:)
 
 
rorrim 


Dołączyła: 08 Cze 2005
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 18, 2006 10:42 am   

Przejrzałam cały wątek i nie znalazłam więc zapytuję -
czy słyszałyście jakieś opinie o studiu charakteryzatorskim "Alfreda"?

Oferują tam uczesanie i makijaż panny młodej w studio lub u klientki w domu.
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 18, 2006 11:17 am   

rorrim, ja miałam makijaż i fryzure ślubną robioną w Alfredzie - i szczerze powiem, że nie polecam... Zależało mi własnie na tym, żeby kobitka przyjechała do mnie i zrobiła wszystko u mnie, ale Kasiawka ostrzegła mnie, że ktoś z jej znajomych bądź z rodziny korzystał z usług tej pani w domu i podobno pani niektórych rzeczy pozapominała i chyba, o ile dobrze pamietam, sie spóźniła... Więc robiłam u niej w studio. Powiem tak, w pierwszej wersji, tydzień przed ślubem skopała mi balejaż, miał być w różnych odcieniach brązu z jasnymi pasemkami, a wyszedł rudy z nielicznymi jasnymi pasemkami i to głównie te pasemka gdzies na czubku głowy były :evil: a poza tym robiła to niemiłosiernie długo, chyba z dwie godziny mi farbe na włosy nakładała....Makijażu i fryzury nie skopała, ale musiałam swoje odczekac w studio, bo nie zdążyła z poprzednią klientką i w skutek tego ja miałam opóźnienie rzędu 30 minut, a poza tym jeżeli pani przewiduje że czesanie Ciebie bedzie trwało godzinę, to możesz spokojnie dolożyć jeszcze co najmniej pół, bo ona jest strasznie powolna. Jedynym plusem jest to, że ma naprawdę dobre kosmetyki, i też makijaż i fryzura sie trzymają :) Aha, i uważaj z brokatem w razie czego, bo ja miałam mieć brokat na powiekach, a w rezultacie miałam go wszedzie, z dekoltem włącznie :)
_________________

 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 18, 2006 12:26 pm   

No właśnie Rorrim, ja o niej pisałam tu na forum nie mało.
Potwierdzam to co pisze Pusiak, że kobietka ma dobre kosmetyki, i generalnie ma to coś, ze potrafi uczesać nieźle, ale oprócz tego, jest strasznie powolna, zapomina, spóźnia się - np. spóźniła się do mojej siostry, aby ją uczesać na ślub, spóźnienie, to jedno, a zanim się rozłozyła z całym swoim majdanem to trwało dodatkowo z 10 minut, generalnie jest gdzies w sowim świecie i jak się z nia umawiasz lepiej powtórzyć ze dwa razy wszystko.
Dla mnie dodatkowo, powiedzmy sobie szczerze, dużym minusem są stawki jakie bierze za uczesanie i makijaż. Oczywiście przyjeżdża do domu, jesli chcesz, ale oprócz ceny za jej usługę płacisz także za dojazd i to dośc nie mało.
Nie wiem jak teraz wyglądają stawki, ale jak mnie czesała na wesele rok temu wzięła za przyjazd do domu i uczesanie coś między 150 a 200zł, to bardzo dużo przynajmniej jak dla mnie.
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
rorrim 


Dołączyła: 08 Cze 2005
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 18, 2006 12:37 pm   

Oj dziewczynki to ja chyba ślepa jestem, bo nie doczytałam o Waszych doświadczeniach :oops:
Ale bardzo Wam dziękuję za opinie tutaj. Nie zdecyduję się na tą panią w takim razie. Nic mnie tak nie wkurza jak powolność i niesłowność :roll:
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 18, 2006 2:37 pm   

Ode mnie wzięła 150 zeta, a jak wspomniałam czesałam i malowałam się u niej w studio.... i faktycznie, trzeba jej po kilka razy powtarzać, a jak sobie czegoś nie zapisze, to koniec pieśni....
_________________

 
 
 
sylwanika 

Wiek: 42
Dołączyła: 11 Lut 2006
Posty: 50
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 15, 2006 11:29 pm   

Widziałam już że macie różne opinie na temat salonu "Barbara" na placu Słonecznym, ale jestem ciekawa czy którąś z Was czesał do ślubu syn właścicielki <de facto robi też zdjecia> lub ona sama?? Ja chcę tam iść, ale do ślubu mam jeszcze 6 miesięcy, więc wolę poczytać najpierw, jakie macie doświadczenia za sobą ;) poza tym miesiąc temu ścięłam się na krótko, więc przypuszczam, że raczej koki będą poza moim zasięgiem :lol:
_________________
Sylwia :)
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 16, 2006 2:56 pm   

ja nie polecam salonu Barbara na placu Słonecznym

mieszkałam na placu słonecznym więc z usług korzystalm nie raz, starałam sie chodzić do różnych fryzjerek, "zaliczyłam" chyba 4 i szefową - haha ale zabrzmiało :mrgreen: i tak:

:arrow: szarpanie było an porządku dziennym - a najgorzej wytarmosiła mnie sama
szefowa
:arrow: ciężko się z nimi dogadać, nawet podcięcie- tzw. wyrównanie najwyżej 2 cm,
skończyło sie wyrównaniem do 6 cm - no tznaczna to róznica
:arrow: i najgorsze na slub siostry jako że nie jestem wymagająca, prosiłam o ładne
uczesanie, byle nie ULIZANIE, czyli nie zaczesywac wszystkich włosów do tyłu by
było widać czoło, no i właśnie tak zostałam uczesana, protestowałam w tarkcie, ale
została upomniana o spokój bo jestem w trakcie czesania i efekt będzi taki jak
chcę, 4 Litery i tak nie był
:arrow: i jeszcze jedno tam mi się nie podoba sa stałe klientki, którym się prawie wchodzi
w tyłki, a ci z "ulicy" sa zupełnie inaczej= gorzej traktowani
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
gdusia 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Lut 2006
Posty: 4
Skąd: Lodz/Warszawa
Wysłany: Nie Lut 19, 2006 12:35 pm   

Witam!
Czy moze ktos ma namiary na ktoras z kosmetyczek z Sefory. Troch mi glupio isc i tak zapytac w sklepie. Jeszcze trafie na kogos kto bedzie niechetny do pomocy. Czy ktos sie juz malowal tam? Czy znacie moze ceny za makijaz z dojazdem do domu? Badz moze zapropnujecie kogos innego godnego polecenia? :D
_________________
 
 
agulus 

Dołączyła: 20 Lut 2006
Posty: 21
Skąd: Łódz
Wysłany: Czw Mar 02, 2006 7:58 pm   

Jak ktos jest z Pabianic to moge szczerze polecic Pania Agnieszke z Salonu Agnieszka na Piotra Skargi ma kobita serce do tego co robi!!!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl