Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Fryzjerzy, kosmetyczki - adresy
Autor Wiadomość
laryssa 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2006
Posty: 184
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Nie Mar 05, 2006 8:28 pm   

Hej.Mam taka prosbe.Czy mozecie mi polecic jakis salon gdzie w jednym bedzie i kosmetyka i fryzjerstwo???
Ja jestem z Poddebic-to jest taka niewielka miescina pod Łodzia-i nie mam zamiaru tam sie przygotowywac do tego najwazniejszego dnia.Dlatego tez zalezy mi na tym zeby jak juz mam jechac do Łodzi to zeby od razu bylo 2w1.
Oczywiscie najlepiej jak bedzie to salon sprawdzony,bo u nas kosmetyczki sa do niczego.
Pomozcie :!: :!: :!:
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Mar 05, 2006 8:29 pm   

Laryssa, a może rozwiązaniem byłaby usługa w domu?
_________________
chez alma |
 
 
laryssa 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2006
Posty: 184
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Nie Mar 05, 2006 9:04 pm   

Byloby "fajowo",moglabym pokryc koszt dojazdu bo co mi tam.Tylko zeby byl to ktos z kogo bylabym zadowolona.Masz kogos na mysli?
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Mar 05, 2006 9:18 pm   

Nikogo konkrentego na razie, ale wiem, że dziewczyny korzystały z takich usług dojazdowych (z tego, co pamiętam chyba Kasiawka?). Na pewno ktoś coś doradzi.
_________________
chez alma |
 
 
AgaGM 

Dołączyła: 25 Lut 2006
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 05, 2006 10:40 pm   

Laryssa,w Pabianicach pracuja moje dwie kolezanki ze szkoly kosmetycznej.Jedna z nich baaardzo ladnie maluje.Wszystkie kosmetyczki juz obchodzilas i sprawdzialas?bo piszesz,ze sa do niczego :) W sumie dawno z nia nie mialam kontaktu,ale mysle,ze dalej mieszka i pracuje w Pabianicach.
 
 
katia 


Wiek: 42
Dołączyła: 06 Lis 2005
Posty: 178
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 05, 2006 10:48 pm   

miałabym prośbe o namiary na godny polecenia salon fryzjerski,z mozliwością zrobienia takze makijażu, gdzieś niedaleko Radogoszcza, na Bałutach, z pominięciem salonu Barbara
 
 
laryssa 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2006
Posty: 184
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Pon Mar 06, 2006 10:29 am   

AgaGM napisał/a:
Laryssa,w Pabianicach pracuja moje dwie kolezanki ze szkoly kosmetycznej.Jedna z nich baaardzo ladnie maluje.Wszystkie kosmetyczki juz obchodzilas i sprawdzialas?bo piszesz,ze sa do niczego :) W sumie dawno z nia nie mialam kontaktu,ale mysle,ze dalej mieszka i pracuje w Pabianicach.


Ja jestem z Poddebic a nie Pabianic.U nas sa az dwie kosmetyczki.Nikomu ich nie polece.Jesli ktos zna jakis fajny salon fryzjerko-kosmetyczny to prosze o namiary.Z dojazdem byloby super ale jak nie da rady to trudno.
 
 
kasiek 

Dołączyła: 03 Mar 2006
Posty: 16
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Mar 06, 2006 4:57 pm   

a czy slyszal ktos cos na temat galerii urody na zacodniej?zaraz za limanowskiego idac w strone centrum
 
 
AgaGM 

Dołączyła: 25 Lut 2006
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 06, 2006 5:27 pm   

Sorry,zle przeczytalam.
 
 
laryssa 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2006
Posty: 184
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Pon Mar 06, 2006 10:15 pm   

kasiek napisał/a:
a czy slyszal ktos cos na temat galerii urody na zacodniej?zaraz za limanowskiego idac w strone centrum

Ja rowniez jestem ciekawa.A czy tam jest tez fryzjerstwo?
 
 
kasiek 

Dołączyła: 03 Mar 2006
Posty: 16
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 10:29 am   

jest fryzjerstwo kosmetyka paznokcie solarium tatuaze full serwis. tylko nie wiadomo jaka jakosc tego serwisu
 
 
laryssa 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2006
Posty: 184
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 9:51 pm   

kasiek napisał/a:
a czy slyszal ktos cos na temat galerii urody na zacodniej?zaraz za limanowskiego idac w strone centrum


No dziewczyny dajcie jakis znak o tym salonie... :30: :30: :30:
 
 
Tatiana 


Dołączyła: 25 Mar 2005
Posty: 5
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Kwi 08, 2006 10:26 pm   

A ja polecam salon kosmetyczny rog ul. Pieknej i Cieszkowskiego.
Przed slubem uzgodnilam wszystko z pania stylistka... zrobilysmy probny makijaz. A w dniu slubu pani dotarla juz do mnie do domu ze sterta kosmetyków. ladnie , gustownie i bezstresowo.
Jak znajde dokladniejsze namiary na ta pania to Wam podam tutaj jeszcze.

tak jak obiecalam. Znalazlam strone w internecie tej pani
http://www.alekosmetyka.pl/index.htm

ps. czemu tu ciagle wysakuje mi jakis blad ogolny i nie mo?na pisac polsk? czcink??
Ostatnio zmieniony przez Tatiana Sob Kwi 08, 2006 10:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 08, 2006 11:04 pm   

Tatiana napisał/a:
ps. czemu tu ciagle wysakuje mi jakis blad ogolny i nie mo?na pisac polsk? czcink??

Wyja?nienie jest w Aktualno?ciach i na dole strony g?ównej w Shoutboxie. A jak masz jakiekolwiek problemy z dzia?aniem forum to zadawaj prosz? pytania w dziale "Sugestie i wnioski". :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
emi_teufelchen 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Paź 2005
Posty: 39
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 12, 2006 8:11 pm   

strawberrytea napisał/a:
W końcu mam fryzjera, którego zreszta bardzo polecam. Ma swój własny salon na widzewie, w DH Carmen,wejscie od strony zwróconej w kierunku DH Batory, zaraz obok jest "Strzyżenie psów". Trzeba wejśc do srodka i chyba po prawej stronie sa drzwi do salonu. Strasznie fajny, kreatywny facet, bardzo kontaktowy, bardzo chetnie z kazdym pogada i zrobi herbate lub kawę :) Salon otworzył dopiero w październiku ale ma 10 letni staż :)

To też mój fryzjer :D i to od ładnych kilku lat... zaciągneła mnie do niego moja siostra, która zna go jeszcze dłużej. A ostatnio namówiłam także mamę na wizytę - i też jest zachwycona.
Mam do niego pełne zaufanie - wiem, że zawsze dobrze mi zetnie i uczesze włosy. Robi też fajne koki i upięcia (czesał mnie już kilka razy na wesela koleżanek).
I do ślubu też będzie robił mi fryzurkę - nie wyobrażam sobie, żeby miało być inaczej :lol:
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]

Pozdrawiam Cię serdecznie Gość !! !
 
 
sylwanika 

Wiek: 42
Dołączyła: 11 Lut 2006
Posty: 50
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 12, 2006 8:12 pm   

A ja mam pytanko czy któraś z Was korzystała z usług fryzjerki i kosmetyczki w "Studiu piękna" przy ul. Legionów 81 a dokładnie jest to hotel Reymonta <dawny hotel wojskowy>?? Proszę o coś konkretnego bo dziś się tam zapisałam ale mam dziwne przeczucie że nie było to najmądrzejsze bo nic o tym salonie niewiem :( Ceny są dosyć wysokie więc tym bardziej chciałabym mieć pewność... Wiem że wystawiali się na targach ślubnych w Kaskadzie - właśnie wtedy wygrałam zdobienie paznokci w owym studiu no i dzisiaj tam pojechałam i wszystko wygląda niby fajnie tylko będę spokojniejsza jak Ktoś mnie upewni że są dobrzy w tym co robią :) z góry dziękuje
_________________
Sylwia :)
Ostatnio zmieniony przez sylwanika Sro Kwi 12, 2006 8:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
laryssa 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2006
Posty: 184
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Sro Kwi 12, 2006 8:36 pm   

joanna_25 napisał/a:
Czy któraś z Was korzystała może z fryzjera lub kosmetyczki z tego salonu w TESCO na Bałutach????


Hej forumki-dajcie znac czy sie orientujecie jak tam czesza i maluja.Tez jestem ciekawa.No i jeszcze intryguje mnie ten salon na Ketlinga.Polecilybyscie? :roll:
_________________
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 13, 2006 11:22 am   

Ja byłam na fryzurze próbnej na Ketlinga i mi się nie podobało :kwasny: fryura dziwnie odstawała jakbym rogi miała i była mało wytrzymała. Podejście też dziwne na prónym czesaniu była fryzjerka, która w dniu mojego ślubu miała mieć dzień wolny :mur:

Ale do makijażu nie mogę się przyczepić
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 21, 2006 1:16 pm   

ja wlasnie na stronie studia zdrowia i urody Laguna znalazlam cennik uslug i makijaz probny kosztuje 20 zl, slubny wlasciwy - 50 zl.

korzystam tam tylko z sauny, wiec nie wiem jak maluja, ale moze ktoras bedzie chciala sie wybrac.
_________________
 
 
rorrim 


Dołączyła: 08 Cze 2005
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 08, 2006 12:27 pm   

Chciałabym polecić salon fryzjerski, w którym mnie czesano do ślubu.
Fryzjerka sama zaproponowała mi fryzurę gdy pokazałam jej zdjęcie sukni i uważam, że dobrała ją dobrze.
Kok trzymał się pięknie przez wesele i poprawiny i spokojnie mogłabym jeszcze w poniedziałek w nim wystąpić :wink:
Mam generalnie cienkie włosy i nie jest ich zbyt dużo, zapuścić też mi się wiele nie udało a kok sprawiał wraznie jakbym miała długie włosy. Goście na weselu pytali mnie czy mam dopięte włosy :wink:
Mankamentem jest cena usługi... fryz próbny kosztuje 90 zł, a właściwy 110 zł.

Ale i tak polecam!

A oto namiary-
Studio Sztuki Fryzjerskiej "Kasia"
ul. Sprawiedliwa 4
tel. 653 - 11- 97

Fryzury ślubne wykonuje tylko szefowa - pani Kasia.
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pon Maj 08, 2006 12:37 pm   

Rorrim mnie wyprzedziła !!
Również polecam salon "Kasia" - i oczywiście samą szefową.
Kobieta ma po prostu talent - czesała mnie do komunii, do bierzmowania, na wszystkie wesela, a takze, gdy podawalam moja siostre stryjeczna do chrztu.
Czeszemy sie tam razem z mama - ja od 11 lat a mama jeszcze dluzej.
Fryzury zawsze sa dopasowane do twarzy idealnie i dopracowane w kazdym szczegole.
Jestesmy bardzo zadowolone i juz pani Kasia pyta sie kiedy do slubu bedzie mnie czesac :D
Polecam goraco !!
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Wto Maj 09, 2006 8:16 pm   

Z racji,że ja się nie znam w ogóle na Łodzi proszę powioedzcie mi czy ta ulica sprawiedliwa jest obok Limanowskiego?
_________________
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Wto Maj 09, 2006 8:30 pm   

Tak ona odchodzi od Limanowskiego, jest równoległa do hipotecznej - taka mała uliczka,ale salon wypasiony.
Oooo - przypomniało mi się coś.
Makijaże robi córka pani Kasi - Ewa. Jest solarium, manikiur, pedikiur - full serwis.
I włoski pani Kasia też dokleja - tylko to droga zabawa :/
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Wto Maj 09, 2006 8:36 pm   

No to ja wlaśnie chodzę do Kasi na Limanowskiego to salon tamtej wlaścicielki.
_________________
 
 
ANIA23 

Dołączyła: 10 Maj 2006
Posty: 3
Skąd: ZGIERZ
  Wysłany: Sro Maj 10, 2006 3:29 pm   

CZY MO?E KTÓRA? Z WAS WIE GDZIE MO?NA SI? ŁADNIE I W MIAR? NOWOCZE?NIE UCZESA? W ZGIERZU, EWETNTUALNIE GDZIE? W OKOLICY? BO JA JU? JESTEM ZAŁAMANA POSZUKIWANIAMI. :( PROSZ? O POMOC I Z GÓRY DZI?KUJE
_________________
ANNA23
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sro Maj 10, 2006 3:42 pm   

Aniu, ponieważ Łódź to okolica Zgierza - może warto tu poszukać (wystarczy poczytać z których salonów zadowolone są dziewczyny).
I nie załamuj się bo na pewno coś znajdziesz ;)
 
 
ANIA23 

Dołączyła: 10 Maj 2006
Posty: 3
Skąd: ZGIERZ
  Wysłany: Czw Maj 11, 2006 12:42 pm   

DZI?KUJE JU? CO? ZNALAZŁAM DZISIAJ, CHODZI O TO ?E MAM RANO MAŁO CZASU I WOLAŁABYM BLI?EJ DOMU, POZDRAWIAM!!!
_________________
ANNA23
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 12:07 pm   

Dziewuszki drogie,
a czy ktoras z Was moze polecic fryzjera, ktory dojedzie do mnie do domu w TYM dniu?
u nas sa do czesania trzy kobitki i takie rozwiazanie jest moim zdaniem lepsze.
niestety Pani, u ktorej sie w Polsce czesalam, nie dojezdza i jestem zmuszona znalezc kogos innego.
_________________
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 12:38 pm   

Sylwanika - i jak byłaś już w tym "studio piękna" jestem ciekawa - jak efekty - bo przyznam, ze nie pamietam ich z targów, a też mam do nich namiar. Z tego co wiem, to powini być dobrzy - pracują między innymi ze steczkowską i przemyk.. a to dla mnie już jakas gwarancja usługi:)
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
Kamyk 


Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 142
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 11:01 am   

[quote="strawberrytea"]W końcu mam fryzjera, którego zreszta bardzo polecam. Ma swój własny salon na widzewie, w DH Carmen,wejscie od strony zwróconej w kierunku DH Batory, zaraz obok jest "Strzyżenie psów". Trzeba wejśc do srodka i chyba po prawej stronie sa drzwi do salonu. Strasznie fajny, kreatywny facet, bardzo kontaktowy, bardzo chetnie z kazdym pogada i zrobi herbate lub kawę :) Salon otworzył dopiero w październiku ale ma 10 letni staż :)


Właśnie wczoraj tam byłam :) Zgadzam sie ze strawberrytea :) jestem zadowolna, jak na razie z obcięcia, bo tylko to wypróbowałam :) Ale, jak tylko pójdę sie upiąć, to na pewno napiszę.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Kamyk Czw Maj 25, 2006 11:02 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Misiamo 

Wiek: 47
Dołączyła: 13 Cze 2005
Posty: 241
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 29, 2006 8:32 am   

Madlen_ napisał/a:
Makijaż: Studio Jamajka ul. Lutomierska 21 (Gosia) pracowała w "filmówce"..zna się na rzeczy. tel. 654-88-37. (koszt makijażu ślubnego 50zł-można też zrobić zabiegi kosmetyczne i paznokcie).


Byłam wczoraj w Jamajce i obecnie nie wykonują tam już makijażu.
Ostatnio zmieniony przez Misiamo Pią Wrz 01, 2006 11:36 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
evcia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 16 Lip 2006
Posty: 124
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Lip 31, 2006 4:17 pm   

To ja się pwtórzę i polecę NAJLEPSZY moim zdaniem salon na czesanie ślubne. Jest to STUDIO SZTUKI FRYZJERSKIEJ "KASIA" na sprawiedliwej. Jest to moja była szefowa i uwierzcie mi lepszej fryzury nikt wam nie zrobi. Wiem co mówię bo wiele razy się przyglądałam temu co szefowa wyprawia i byłam w szoku. Kobiety w pięcioma włosami na krzyż wychodziły z pięknym, bujnym kokiem Do czesania potrzebny jest po prostu dar w łapach a Pani Kasia go ma. Cena nie jest niska ale w tym dniu uważam ze nie ma co oszczędzac a przynajmniej nie na fryzurze. Ja mam wesele w kutnie ale nie wyobrażam sobie żeby kto inny mnie czesał bo ja ufam tej kobiecie. Wstane wcześnie rano i pojade kupe kilometrów po to zeby być pewnym że w tym dniu nie bedzie żadnej klapy. A fryzura starczy mi nawet na 3 dzień wesela. Gorąco polecam i gwaranruje, że sie nie rozczarujecie. Oczywiscie jeśli makijaż to tylko do Pani Ewy (córki Pani Kasi) To nie jest reklama. To jest moja indywidualna opinia. Pozdrawiam
Panią Kasie również :) , bo wiem że tu zagląda :)
_________________
Pozdrawiam Cię Gość

 
 
Misiamo 

Wiek: 47
Dołączyła: 13 Cze 2005
Posty: 241
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 31, 2006 4:31 pm   

Potwierdzam. Pani Kasia z ulicy Sprawiedliwej ma dar w rączkach. Za fryzurę próbną zapłaciłam 80 zł, za właściwą 100 zł, ale uwierzcie warto było! Mam cienkie włosy, ale moja fryzura wyglądała jakbym miała bardzo dużo włosków. Polecam!
 
 
Amy 


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 13, 2006 10:10 am   

Asiek napisał/a:
SaraLee napisał/a:
Jeśli chodzi o fryzjera, absolutnie odradzam salon BARBARA na Placu Słonecznym.

Czyżby kolejna osoba z Radogoszcza? :wink:

Stanę w obronie tego salonu. W


Wiesz, ten salon jest w miom bloku, tam się zawsze czeka (kiedyś tam chodziłam), nawet jak się ma umówioną godzinę. Poza tym kreują się na niewiadomo jakich wizażystów, zwłaszcza Krzysiek. Puszczają fimly ze szkoleń.... ?enada...

Uzywają najtańszych rozjasniaczy ze zwyłkego sklepu kosmetycznego (tego po drugiej stronie placu koło delikatesów - "ARDEKS" - to jest sklep rodziców mojej koleżanki.

A prawda jest taka że dobry wizażysta robi wszystko od początku do końca, a nie tylko coś...


Polecam 2 salony:

piotrkowska 29 (chyba) tam jest tez salon PAZURY, ale nie o ten mi chodz, po lewej stronie w oficynie jest taki salot w którym jest tylko kospetyczka pani Kozłowska oraz fantastyczny fryzjer... Polecam oboje.

Innym salonem, a raczej fryzjerką jest ASIA Z. z Laufer w Tesco Pojezierska (obecnie jest w 8 miesiącu ciąży, ale przecież kiedyś wróci)

pozdrawiam
_________________
Emi

 
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 13, 2006 6:37 pm   

ja po raz kolejny moge polecic le grand i Tomka, oraz makijaz - kosmetyczka Ania z coena - ul. piotrkowska 89, makijaz, lacznie ze szminka, wytrzymal cala noc szalenstw:)
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 31, 2006 8:25 pm   

czesc dziewczynki.........ja również mogę polecić bardzo dobrego fryzjera-stylistę ........salon nazywa sie STANISłAW ..... Mnie osobiście bardzo przypadł do gustu ponieważ potrafi dopasowac koka/fryzure do twarzy. Przed czesaniem wypytuje o strój, kolor, styl sukienki, oraz o partnera. Zważywszy na wszystkie te elementy dopiero wtedy dobiera uczesanie. Fryzury jakie mi wykonywał były bardzo trwałe i zadne wsówki nie wylatywały......naprawde godny polecenia.........jest tam również kosmetyczka profesjonalna .................. za koka bierze 120 zł......
jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam na priva......
pozdrawiam
_________________


 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 2:52 pm   

A ja znalazłam dobrego fryzjera w Lovely look w Markach k/ Warszawy. ?wietnie strzyże, jest dokładny, baleyage - najlepszy jaki miałam dotąd. I cena za wszystko (mycie, strzyżenie, modelowanie i baleyage 2 kolory na długich włosach) zapłaciłam 99 zł. A z tego co widzialam Pan Piotr wziąłby dwa razy tyle i jeszcze troszkę... dla mnie jest za drogi :wink:
 
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 15, 2006 10:53 am   

Kot, 5th, a gdzie jakieś foteczki? poprosimy koniecznie!!

Kati, mieszkałam przez rok w Markach, ale mi się na wspomnienia zebrało ...
_________________
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Wrz 16, 2006 10:22 pm   

szczako napisał/a:
Kot, 5th, a gdzie jakieś foteczki? poprosimy koniecznie!!



1. Nie mam.

:oops:
2. Się wstydzę.
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Misiamo 

Wiek: 47
Dołączyła: 13 Cze 2005
Posty: 241
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 2:39 pm   

W sobotę poszłam do fryzjera - "Agnes" na ul. Wojska Polskiego (ktoś go polecał na forum). Powiem, że to była bardzo pouczajaca wizyta. Byłam umówiona na godz. 14. na czesanie koka. Kiedy przyszłam, pani zapytała mnie czy mam spinki. Kiedy powiedziałam, że nie mam, to ona na to, że przecież mi mówiła, żebym przyniosła (nieprawda!) i że ona mnie nie uczesz bo nie ma spinek.
Po prostu szczęka opadła mi do ziemi... Była godzina 14., część salonów fryzjerkich była zamknięta, wiec mała szansa by uczesał mnie ktoś inny. Wróciłam więc do domu i przyniosłam swoje spinki, które na szczęscie miałam. Zdenerwowałam się bardzo i zastanawiałam sie czy przypadkiem nie wziac ze sobą szamponu, bo moze Pani też nie ma...
Co do fryzury. Pani czesała mnie 1,5 godziny, przy czym widziałam że jest bardzo wkurzona, bo jej coś nie wychodziło... Fryzura w skali 1-10 podobała mi sie tak na 6. Miałam za dużo lakieru na głowie.
Wizyta była o tyle pouczajaca, bo doszłam do wniosku, że skoro znalazło sie dobrego fryzjera, to nie ma co eksperymentować!
Pani z "salonu" Agnes nie polecam!
 
 
jazzy 


Dołączyła: 22 Sty 2006
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 30, 2006 6:50 pm   

a ja polecam Euro-Styl :D
korzystalam z ich uslug tuz przed swoim slubem, zarowno z pielegnacji jak i potem z makijazu
salon naprawde ma klase, a jednoczesnie jest tam przytulnie i intymnie, zabiegi jak dla mnie bomba, odprezenie totalne :buja w oblokach:
obsluga w gabinecie jest przemila, fachowa i naprawde godna polecenia
dziewczyna ktora robila mi zabiegi w piatek przed slubem(o ile dobrze pamietam pani Ewelina), byla tak uczynna, ze widzac jakiego mam stresa w zwiazku z brakiem slubnej wiazanki, sama zaproponowala pomoc...zadzwonila w moim imieniu do kwiaciarni i zalatwila sprawe bukietu :)
co do makijazu, to malowala mnie wlascicielka pani Monika i przyznam, ze bylam bardzo zadowolona
sam makijaz bardzo delikatny i trwaly, jak dla mnie rewelacja
co ciekawe, nie mialam u nich makijazu probnego, wiec tak naprawde byl to jakis eksperyment, na szczescie udany :D

acha i jeszcze jedno, nie przejmujcie sie tym, ze makijaz w pierwszej chwili wyglada jak maska, on po jakims czasie stapia sie ze skora a potem rewelacyjnie sie trzyma
i od razu mowcie jesli macie obiekcje co do jakiegos pomyslu wizazystki, jesli czegos nie czujecie, nie ma co owijac w bawelne tylko od razu mowic, unikniecie nieporozumien i naprawde wyjdziecie z usmiechem od ucha do ucha widzac swoj slubny make-up :)

pzdr
O.
 
 
Marta-1 

Wiek: 38
Dołączyła: 30 Paź 2006
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 19, 2006 8:34 am   

Dziewczyny, byłam na próbnym makijażu w salonie na Gdańskiej 10 - salon "Martika".
Makijaż wypadł rewelacyjnie, na dobrych kosmetykach z jakimiś utrwalaczami (Pani mi wsztstko mówiła czego używa i dlaczego). Makijaż wytrzymał spokojnie 24 godz.
Pozatym na mijscu jest salon kosmetyczny, więc nie trzeba się nachodzić by wyregulować np. brwi, czy inne tam. Zapisałam się na oczyszczanie twarzy, bo wykonyją tam oczyszczanie BEZBOLESNE !! ! ultradzwiękami. Zobaczę jak wypadnie.
 
 
AGRAFKA 

Wiek: 44
Dołączyła: 23 Lis 2006
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 27, 2006 8:14 pm   

czy bylyscie moze w salonie fryzjerskim JUSTYNA na Wolczanskiej?
kolezanka mi poleca i wiem ze jest tam tez kosmetyka a zalezy mi zeby miec wszystko w jednym miejscu
czekam na opinie i z gory dziekuje :-)
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 27, 2006 9:59 pm   

A kogo ci konkretnie poleciła kolezanka :?:
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sro Gru 27, 2006 10:10 pm   

Lucky - tylko czekałam ... :cool: :mrgreen:

Niestety nie znam tego salonu :zalamany:
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 28, 2006 5:15 pm   

fiona83 napisał/a:
Lucky - tylko czekałam ... :cool: :mrgreen:


A na co czekałaś :cool:
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Czw Gru 28, 2006 5:23 pm   

Na Ciebie kochaniutka i Twoje pytanie :cool:
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 28, 2006 6:01 pm   

Zobaczymy jaka będzie opinia :cool:
 
 
AGRAFKA 

Wiek: 44
Dołączyła: 23 Lis 2006
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 28, 2006 11:55 pm   

kolezanka polecila mi wlasnie Justyne - to chyba wlascicielka
jesli macie jakies info to bede wdzieczna :-)
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 29, 2006 12:16 pm   

Tak Justyna to włascicielka :smile:
Zależy na co sie wybierasz: kolor, strzyżenie, czesanie :?:
ja sie nie wypowiem, bo napewno będę nieobiektywna :roll:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl