Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Fryzjerzy, kosmetyczki - adresy
Autor Wiadomość
AGRAFKA 

Wiek: 44
Dołączyła: 23 Lis 2006
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 30, 2006 11:40 am   

kolor strzyzenie czesanie :-)
na raczej krotkich wlosach :-)
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 30, 2006 1:56 pm   

Ja czesałam się i malowałam w Salonie u Pani Uli Ul.Łąkowa 19.

Czesała mnie Pani Ula, ale Dorota też ładnie czesze a malowała mnie kosmetyczka Pani Ewa.
_________________

 
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Sty 05, 2007 2:29 pm   

Ja przez długi czas czesałam się u Stylisty - Stanisław na ul. Narutowicza . Pan ma na prawdę pojecie o czesaniu co zreszta świadczy o jego udziałachw telewizji czy też wyborach MISS.
Czesałam się kilkakrotnie, za kazdym razem robi wywiad: typu:
- jaka kreacja
- jaki wysoki partner
Zawsze byłam bardzo zadowolona, ale problem tkwi w cenie. Jest bardzo drogi. Za czesanie w koka bierze w tym momencie 120 - 140 zł.
Na sylwestra w tym roku zdecydowałam się wypróbowac jakiś inny salon. Moze odbiegał on od standardów, prestiżu itd, ale Pani Ania - fryzjerka wykazała się całkowitą zmysłowoscią i talentem fryzjerskim. Prawdopodobnie u niej bedę się czesała do ślubu. Swój salon ma na ul. Zamkniętej 2. Na pierwszy rzut oka fatalny budynek, ale przecież nie to się liczy......
Zachęcam do wypróbowania.
_________________


 
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 10, 2007 2:43 pm   

Czy mozesz przeslac zdjecie jak Cie pani Ania uczesala na sylwestra?
Jezeli nie jest to tajemnica ile takie uczesanie kosztowalo, bo juz sama zaczynam sie rozgladac za odpowiednim dla siebie fryzjerem na wesele
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 10, 2007 3:20 pm   

jak tylko znajdę chwileczkę, to wkleję fotkę. Proszę byś jednak nie brała pod uwagę tego co miałam na sylwestra, bo inne są uczesania na imprezę, a inne na takie uroczystości. Ale jedno jest pewne, że pani Ania ma pojęcie o czesaniu. Może długo jej zajmuje precyzyjne upięcie,a le wydaje mi się ze warto i że jest przystepna cena.
pozdrawiam

[ Dodano: Sro Sty 10, 2007 5:27 pm ]
ok, wklejam fotkę. Na wesele na pewno bez takich puszczonych kosmyków na dole.

[ Dodano: Sro Sty 10, 2007 5:41 pm ]
ups ..... nie ma fotki... :?

[ Dodano: Sro Sty 10, 2007 10:08 pm ]
kolejna próba załączenia pliku..... :znudzony:

fryzurka.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 1066 raz(y) 35.95 KB

_________________


 
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 12, 2007 1:49 pm   

Fryzura bardzo mi sie spodobala. I chyba dlugosc wlosow mamy podobna, czyli wiem ze da sie z nich zrobic jakies cudo na glowie. A ile czasu Ciebie pani Ania czesala?
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 12, 2007 5:45 pm   

w sumie samo czesanie długo nie trawało. Stworzenie koka zajęło ok. godziny no i przygotowanie - czyli podkrecenie na wałki też ok. godziny. Natomiast co do długości moich włosów to mam je tak za łopatki - dość długie. Natomiast siostra ma dużo krótsze,ale Pani Ania zrobiła jej na prawdę dużego koczka i wyglądał ekstra. W sumie sam kształ koka / uczesania dużo zalezy też od Ciebie. Jak chcesz coś dużego, małego to każdy fryzje coś tam wymysli. A wracając do ceny - chyba nie odpowiedziałam Ci wtedy - to dałam 75 zł. Na co dzień Pani Ania bierze jeszcze mniej , ale akurat sylwester przypadał w niedziele i dlatego liczyli troszkę drożej... Sądzę ze coś ok. 50 zł może kosztowac w powszedni dzień..... :)
_________________


 
 
 
Szpilka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 362
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 31, 2007 9:06 pm   

ja juz jestem umówiona do Pani Kasi na ul Sprawiedliwej :)
_________________


Buziaki Gość
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Sob Lut 17, 2007 5:00 pm   

Mnie będzie czesała Aneta z salonu "U Jagody" na Rzgowskiej 180 :)
_________________
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 05, 2007 7:09 pm   

dziewczyny czy macie jakiś namiar na kosmetyczkę w okolicach ul. Paderewskiego / Ronda lotników?
Chciałabym mieć blisko domu dobrą kosmetyczkę
jak kojarzycie jakiś salon napiszcie
_________________
 
 
lilly78 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Sty 2007
Posty: 44
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 20, 2007 12:49 pm   

dziewczyny, a macie może namiary na dobrą kosmetyczkę (chodzi mi o manicure i pedicure) na Bałutach lub w ?ródmieściu?
_________________
 
 
marcelccia 

Dołączyła: 15 Kwi 2007
Posty: 3
Skąd: łodzi
Wysłany: Nie Kwi 15, 2007 4:35 pm   

polecam
strzyżenie i farbowanie Jacek Olejniczak i Krystian Wojewoda
upinanie Jacek Olejniczak
jeżeli chodzi o ładne uczesanie ale nie upiecie Krystian tez za...cie czesze
adress
piotrkowska 51
telefon
426337383
 
 
donia 

Wiek: 43
Dołączyła: 07 Maj 2007
Posty: 6
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Maj 07, 2007 11:19 am   BUDNY HAIR DESIGN

Ja osobiście byłam już w wielu salonach.W sobotę czytałam gazetę Wyborczą i zobaczyłam metamorfozy.Salon jest rewelacyjny i tak profesjonalna obsługa.Mam super fryzure i piękny kolor.Do tego byłam u kosmetyczki na mikrodermabrazji diamentowej i manicure.Z czystym sumieniem polecam wszystkim ten salon!!!

Adres.Łódź ul. Legionów 16
Tel. 042 632 10 60
_________________
pozdrawiam:-)
Ostatnio zmieniony przez donia Pon Maj 07, 2007 11:25 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gebka 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 11:39 am   

a jakie ceny??
 
 
 
donia 

Wiek: 43
Dołączyła: 07 Maj 2007
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 12:17 pm   

ja za ciecie i ufarbowanie włosów zapłaciłam 230zł
_________________
pozdrawiam:-)
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 5:39 pm   

O matko :szok:

strasznie drogi salon :-? Ja za obcięcie i baleyage płacę 100 pln i jest super.
_________________

 
 
 
donia 

Wiek: 43
Dołączyła: 07 Maj 2007
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 5:59 pm   

mysle,ze jak na taki salon to cena jest bardzo ok,do tego pracują wella i goldwell.A Ty gdzie chodzisz?Manicure i pedicure polecam u Pani Beatki.100%
_________________
pozdrawiam:-)
Ostatnio zmieniony przez donia Pon Maj 07, 2007 6:02 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Madjarica 


Wiek: 42
Dołączyła: 01 Sty 2007
Posty: 71
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 13, 2007 6:55 pm   

Jakoś w tym wątku pominięty został problem paznokci, stąd moje pytanie - gdzie najlepiej i niedrogo zrobić żel/akryl? Może macie namiary, bo bardzo pilnie potrzebuję?
_________________
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 15, 2007 2:21 pm   

Ja polecam panią Marzenę z salonu fryzjerskiego "Efekt" na Serdecznej.
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Wto Maj 15, 2007 9:22 pm   

aa zna może ktoś salon kosmetyczny Beauty Pro na rogu Przybyszewskiego i Piotrkowskiej (na Placu Reymonta)? Mam do nich bardzo blisko i się zastanawiam nad zrobieniem tam makijażu :)
 
 
ladny_mru 

Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 5
Skąd: Jasło
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Maj 22, 2007 12:03 pm   

Polecam salon Pani Anety Ryznar w Jaśle. Klimatyzowany, oferuje przedłużanie i zagęszczanie włosów, konkurencyjne ceny.

Post wyedytowany ze względu na zawartą reklamę.
Ostatnio zmieniony przez mischelle22 Czw Lip 19, 2007 10:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mała_Mi 


Dołączyła: 12 Paź 2006
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 23, 2007 11:21 am   

Hej!
Mam do Was pytanie o fryzjera na Teofilowie. Widziałam, że to pytanie już wcześniej padło, ale chciałabym je podbić :)
Generalnie swoją ukochana fryzjerkę mam w Carrefourze na Kolumny, bo w tamtych okolicach mieszkam, ale będę przygotowywac się do ślubu u rodziców, czyli własnie na Teofilowie. Chciałabym więc znaleźć salon w tamtych okolicach, bo nie uśmiecha mi się jeździć przez całą Łódź..
Widziałam że wcześniej były wymienione dwa salony, jeden na Rojnej 19, a drugi na rogu Rydzowej, ale nic nie wiem o żadnym z nich. Na którym można naprawdę polegać? No i z jakimi kosztami powinnam się liczyć?
Chciałabym też żeby w salonie oprócz fryzjerki była też kosmetyczka która mi zrobi makijaż. Takie 2 w jednym :) Wydaje mi się że to jest nieoceniona wygoda. Czy w którymś z tych dwóch wymienionych salonów jest taka opcja?
_________________
 
 
jaol 

Wiek: 46
Dołączyła: 29 Maj 2007
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 20, 2007 4:57 pm   

[quote="strawberrytea"]W końcu mam fryzjera, którego zreszta bardzo polecam. Ma swój własny salon na widzewie, w DH Carmen...


Podzielam opinię strawberrytea. Trafiłam ostatnio do tego fryzjera i wyszłam bardzo zadowolona. W końcu mam fryzurę, która układa się sama.
Poza tym wszyscy znajomi zauważyli pozytywną zmianę, choć nie była radykalna. Ten chłopak ma talent :)
_________________
jaol
 
 
 
mmeeggyy 

Dołączyła: 27 Wrz 2006
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 28, 2007 7:16 pm   "Margot"

Interesuje mnie Wasza opinia na temat salonu urody "Margot" - zajmuja się tam fryzjerstwem damskim i męskim, kosmetyką, paznokciami a także mają solarium. Salon mieści się na ul. Gorkiego 24 na Widzewie, w pobliżu Ronda Inwalidów (na dole takiego żółtego wierzowca). Zastanawiam się, czy któraś z Was może korzystała z ich usług? jeśli tak,
to bardzo proszę o opinię. Mieszkam w pobliżu i zastanawiam się czy się tam nie zapisać.

Przy okazji robienia henny, dostałam od nich wizytówkę, jeśli chodzi o ceny to zwykłe upięcie 50-60zł, kok 70-80zł, makijaż 45-50zł (próbne chyba w tych samych cenach).

Będę wdzięczna za jakiekolwiek uwagi :-)
_________________

__________________________
Pozdrawiam serdecznie Gość!
mmeeggyy
 
 
kratka 

Dołączyła: 04 Lip 2007
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 04, 2007 3:46 pm   

Mała_Mi napisał/a:
Hej!
Mam do Was pytanie o fryzjera na Teofilowie. Widziałam, że to pytanie już wcześniej padło, ale chciałabym je podbić :)
Generalnie swoją ukochana fryzjerkę mam w Carrefourze na Kolumny, bo w tamtych okolicach mieszkam, ale będę przygotowywac się do ślubu u rodziców, czyli własnie na Teofilowie. Chciałabym więc znaleźć salon w tamtych okolicach, bo nie uśmiecha mi się jeździć przez całą Łódź..
Widziałam że wcześniej były wymienione dwa salony, jeden na Rojnej 19, a drugi na rogu Rydzowej, ale nic nie wiem o żadnym z nich. Na którym można naprawdę polegać? No i z jakimi kosztami powinnam się liczyć?
Chciałabym też żeby w salonie oprócz fryzjerki była też kosmetyczka która mi zrobi makijaż. Takie 2 w jednym :) Wydaje mi się że to jest nieoceniona wygoda. Czy w którymś z tych dwóch wymienionych salonów jest taka opcja?


Polecam salon fryzjerski w wiezowcu obok ryneczku na rydzowej- tylko koniecznie u szefowej (taka blondynka troszeczke przy kosci)... Czesała mnie na studniowke i wyszlo rewelacyjnie, kilka razy mnie strzygla i tez bylam zadowolona. Zamierzam u niej zrobic fryzure slubna.

Za to kompletnie nie wiem gdzie zrobic makijaż na teofilowie i paznokcie (z paznokciami zastanawiam sie czy nie zadzialac dzien przed slubem-chce zrobic akrylowe) :?: :?: :?:
 
 
jaol 

Wiek: 46
Dołączyła: 29 Maj 2007
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 03, 2007 1:40 pm   Re: "Margot"

mmeeggyy napisał/a:
Interesuje mnie Wasza opinia na temat salonu urody "Margot" - zajmuja się tam fryzjerstwem damskim i męskim, kosmetyką, paznokciami a także mają solarium. Salon mieści się na ul. Gorkiego 24 na Widzewie, w pobliżu Ronda Inwalidów (na dole takiego żółtego wierzowca). Zastanawiam się, czy któraś z Was może korzystała z ich usług? jeśli tak,
to bardzo proszę o opinię. Mieszkam w pobliżu i zastanawiam się czy się tam nie zapisać.

Przy okazji robienia henny, dostałam od nich wizytówkę, jeśli chodzi o ceny to zwykłe upięcie 50-60zł, kok 70-80zł, makijaż 45-50zł (próbne chyba w tych samych cenach).

Będę wdzięczna za jakiekolwiek uwagi :-)


Robiłam niedawno makijaż w "Margot". Byłam bardzo zadowolona. Makijaż wieczorowy, ładnie podreślone oczy i kości policzkowe. Kosmetyczka też bardzo sympatyczna. Osobiście polecam.
_________________
jaol
 
 
 
_karolka_ 

Wiek: 34
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 12:49 pm   

witam :D Niedługo wybieram się na wesele i chciała bym jakiś porządny makijaż i porządną fryzurkę dopasowane do mojego wyglądu. (Mam 18 lat:)) I poszukuję salonu gdzie zrobią to porządnie i niedrogo może polecacie kogoś ??
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Wrz 19, 2007 5:01 pm   

a ja dysponuję namiarami na świetną kosmetyczkę i makijażystkę, która przyjeżdża do domu klienta. Dziewczyna mnie przygotowywaŁa (pod kątem kosmetycznym) i malowaŁa do ślubu. Z caŁą opowiedzialnością mogę polecić. Namiary podaję na prv
 
 
Olala 
Pani Zona :)


Wiek: 44
Dołączyła: 01 Maj 2007
Posty: 1410
Skąd: moje miasto
Wysłany: Nie Wrz 30, 2007 9:36 pm   

Sajonaro, wlasnie dopiero teraz mam chwilke spokoju i obejrzalam twoje zdjecia ze slubu i wygladalas przepieknie, cudnie, bosko!!! makijaz pierwsza klasa!!! prosze, podaj mi namiary na Anie, bo pilnie szukam makijazystki. Ja zrobilam sobie probny u pewnej kobietki, ale nie polecam i bylam zawiedziona: mam delikatne rysy i urode, a jak mnie umalowala to wygladalam jak z kabaretu!!! twoj makijaz byl przepiekny i delikatny, czyli to czego szukam...

[ Dodano: Pon Paź 01, 2007 1:05 am ]
Dziekuje, Joasiu, juz zapisalam:) i umowie sie na probny jak przyjdzie czas... moze przetestuje na sylwesrta:)
_________________


 
 
 
_karolka_ 

Wiek: 34
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 15, 2007 2:39 pm   

Poszukuję jakiejś taniej makijażystki fajnie by było jakby dojeżdżała do domku.
I jeszcze jak ktoś zna Manikiurzystkę jakąś niedrogą.
Dobrze by było gdyby się znały na rzeczy :) Nie wychodzę za mąż ale idę na wesele a chciałabym fajne wyglądać :)
 
 
Duchna 

Dołączyła: 23 Paź 2007
Posty: 20
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lis 10, 2007 10:08 pm   

Dziewczyny ja zawsze chodziłam do Pawła Kubickiego z Le Grandu, ale z powodu jego wyjazdu poszłam do salonu Beaty Kubiak na ul Bartoka do Małgosi i jestem zachwycona, mam krótkie włoski i zawsze mi je świetnie robi :) Co do kosmetyczki to ja od kilku dobrych lat chodzę do p. Kasi która pracowała w salonie "Magda" na ul. Rzgowskiej którego już niestety nie ma, teraz p. Kasia pracuje na Wdzięcznej 5A w salonie "Lucyna" też na Chojnach. Zabiegi na najwyżym poziomie i materiałach a w przystępnych cenach...a makijaż świeży, trwały i jak dla mnie naprawdę super :)

[ Dodano: Sob Lis 10, 2007 10:10 pm ]
_karolka_ jeśli chcesz namiar na niedrogą i naprawdę dobrą kosmetyczkę to napisz mi na priv. wyślę Ci nr tel. :)
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 15, 2007 11:10 pm   

Le Grand - polecam także . Ceny może nie małe, ale opłaca się :D
Drugie miejsce, gdzie trafiłam podczas ostatnich poszukiwań to malutki salon fryzjersko-kosmetyczny na ul.Małej (przy pl.Barlickiego) - chodzę tam zawsze do solarium a ostatnio miałam okazję poznać zdolności fryzjerskie Marleny - wyszłam bardzo zadowolona :D
_________________

 
 
 
KaMi1982 


Wiek: 41
Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 08, 2008 3:05 pm   

Dziewczyki, ja prosze o poradę. Mieszkam obecnie w Centrum, ale ślub i wesle mam na Dąbrowie. Czy w związku z tym lepiej szukać fryzjera i kosmetyczki tu, czy tu? Jeśli Dąbrowa, to dajcie jakieś namiary.... (z cenami najchętniej).
_________________

 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sty 14, 2008 7:27 pm   

jeśli na Dąbrowie będziesz się szykować do ślubu to zdecydowanie lepiej żebyś wszystko miaŁa "pod ręką". Informacje dot. fryzjera i kosmetyczki na Dąbrowie są tutaj i tutaj
 
 
Memmo 

Wiek: 44
Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 22, 2008 1:08 pm   

A ja polecę wam Pania która wykonuje makijaże ślubne,dzienne i okolicznościowe oraz paznokcie akrylowe, żelowe, tipsy oraz manicure,pedicure i kosmetykę.Ja osobiście czasami witam u tej pani <kosmetyka> i mogę was zapewnić że jakość usług jest naprawdę dobra a i ceny też są przystepne.

...

Nie wiem dlaczego mój temat został usunięty z głównefo forum,ale jeśli powodem było to że tutaj mają być kosmetyczki to umieszczam to samo jeszcze raz i mam nadzieje że jeśli coś zle wklejam to przynajmniej dostanę info dlaczego usuwane są moje posty.

edit: namiary podajemy na prv
Sajonara6
_________________
Ostatnio zmieniony przez Sro Mar 05, 2008 9:10 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
dorciag5 

Dołączyła: 13 Mar 2008
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Mar 13, 2008 2:18 pm   

Witam wszystkich, jeżeli któraś z Was szuka kosmetyczki zna Widzewie Wschodzie to polecam Panią Anie 668823381. Mogę podać też adres jeśli chcecie dziewczyny. Pani Ania robi właściwie wszystko ja byłam i moge polecić makijaże i jeszcze super ma czekoladkę na ciało i twarz :razz:


pozdrawiam
 
 
Markasiak 


Dołączyła: 19 Mar 2008
Posty: 67
Skąd: Uć
Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 7:36 pm   

Cześć dziewczyny :)

Zastanawiam się nad wyborem fryzjera... Zna ktos może Laurell na Wyszyńskiego?
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 10, 2008 8:57 pm   

Witam
Z uwagi na duże zainteresowanie kontaktem z wizażystką, o której pisałam w wątku na temat

"Fryzjerka, kosmetyczka do domu"

podaję wam linka do strony

www.magiamakijazu.pl.tl/

Pozdrawiam
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lip 24, 2008 9:08 pm   

DZIEKUJE WAM DZIEWCZYNY ZA REKLAME:) WIDZę żE TROSZKE OPINI JEST TU O MNIE:)

NIOOO.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 557 raz(y) 13.95 KB

_________________

Ostatnio zmieniony przez megi Czw Lip 24, 2008 9:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
olaczek 

Dołączyła: 25 Lip 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 25, 2008 11:03 pm   namiary na tanią kosmetyczkę

hej możecie polecić dobrą wypróbowaną kosmetyczkę na terenie łodzi najlepiej aby dojeżdzała do klienta i jakie są mniej więcej ceny
 
 
Hajduczek07 


Dołączyła: 31 Sty 2008
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 25, 2008 9:40 pm   

[quote="jaol"]
strawberrytea napisał/a:
W końcu mam fryzjera, którego zreszta bardzo polecam. Ma swój własny salon na widzewie, w DH Carmen...


Podzielam opinię strawberrytea. Trafiłam ostatnio do tego fryzjera i wyszłam bardzo zadowolona. W końcu mam fryzurę, która układa się sama.
Poza tym wszyscy znajomi zauważyli pozytywną zmianę, choć nie była radykalna. Ten chłopak ma talent :)



W pełni podzielam zdanie poprzedniczek!!! i również polecam gorąco!!!
Czesałam się u niego w sumie 3 razy (fryzura próbna, właściwa i na sesję zdjęciową) i każda następna, choć podobna, bardziej mi się podobała. Facet jest "zakręcony", ale to chyba jedyna jego wada zawodowa
Jeszcze raz gorąco polecam!!!
Ostatnio zmieniony przez Hajduczek07 Czw Wrz 25, 2008 9:50 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Agazinha 

Dołączyła: 29 Sie 2007
Posty: 40
Skąd: Lodz/Londyn
Wysłany: Pon Wrz 29, 2008 6:48 pm   

MEGI jest the best!! I naprawde nie placi mi za te reklame :-)
 
 
Lejdi 

Dołączyła: 02 Sie 2008
Posty: 7
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Paź 09, 2008 9:56 am   

Ja tez polecam MEGI:|))
Makijaż wygląda super, wbrew wszelkim normom poszlam spac nkie zmywając oczu, żeby sprawdzić trwałość makijażu i obudziłam się z pięknie umalowanymi oczami :) )

POLECAM GOR?CO !! !
 
 
kamislodz 

Wiek: 44
Dołączyła: 20 Paź 2007
Posty: 16
Skąd: ŁÓdź
Wysłany: Wto Lis 11, 2008 10:41 pm   

Ja polecam Gabinet Urody na ul.siedleckiej3.Wykonują tam wszystko co potrzebne aby być piękną:)makijaże,paznokcie i fryzury polecam nr tel.664-478-879
_________________
MiŁeGo DniA Gość:)
 
 
 
narcyz 

Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 41
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 14, 2008 4:51 pm   

dla meżczyzn polecam fryzjera na WÓLCZA?SKIEJ (jesli dobrze pamietam przy Gdańskiej)
na wysokosci budynku Uniwerku

nie pamietam niestety numeru
starszy pan, "salon" w klimacie PRL-u - remontu dawno tam nie było...
ale scina tak jak zadna z fryzjerek
mój maz wygladał cudnie



goraco polecam - swietne meski fryzurki
 
 
spek 

Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 04, 2008 12:55 am   

A co mozecie powiedziec na temat salonu laufer
 
 
mihiho 

Wiek: 40
Dołączyła: 20 Lis 2008
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 9:31 pm   

Markasiak napisał/a:
Cześć dziewczyny :)

Zastanawiam się nad wyborem fryzjera... Zna ktos może Laurell na Wyszyńskiego?



No właśnie, Dziewczyny, zna ktoś Laurell? ostatnio na targach wygrałam makijaż w tym salonie ale nie mogę znaleść zadnej opinii na ich temat. Pomóżcie proszę
_________________
 
 
rajeczka 

Dołączyła: 05 Sty 2008
Posty: 309
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 24, 2009 3:45 pm   

polecam Pracownie urody na Piotrowskiej 28 ,wczoraj juz sie umowilam na fryzure slubna i makijaz..do tego zabiegi kosmetyczne na twarz :)
_________________
 
 
 
betmi 


Dołączyła: 12 Sty 2008
Posty: 24
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 20, 2009 9:21 pm   

...a może któraś z Was korzystała z usług salonu Beaty Kubiak na Widzewie...planuje się u niej czesać, ale chciałabym wcześniej znać opinie innych osób....

Pozdrawiam
...
_________________
 
 
Master 


Wiek: 51
Dołączyła: 29 Sty 2007
Posty: 23
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Cze 04, 2009 6:19 pm   

betmi napisał/a:
może któraś z Was korzystała z usług salonu Beaty Kubiak na Widzewie

Ja nie korzystałam ( niestety- za daleko), ale słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat taj Pani.
_________________
Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl