Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Fryzjerzy, kosmetyczki - adresy
Autor Wiadomość
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 07, 2009 11:45 am   

Betmi - przeniosłam tutaj Twojego posta z wątku o odradzanych fryzjerach. Na poprzednich stronach tego wątku znajdziesz opinie o tej Pani oraz polecam skorzystać z wyszukiwarki forum.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
maga201 

Wiek: 43
Dołączyła: 10 Sie 2009
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 10, 2009 3:22 pm   

A ja czesłama się u Karoliny w salonie Caroline w Łodzi i wszystkim Wam ja baaardzo polecam. Dziewczyna ma świetne pomysły, bardzo sie przykłada do pracy i słucha sugestii:)))Zrobiła mi na głowie coś w rodzaju siatki zwłosów każdy myślał że to jakas ozdoba nałożona!Generalnie fryzura bardzo sie podobała. Teraz czesze się u niej przed każdym weselem i ani razu nie miałam takiej samej fryzury i ZAWSZE była zadowolona! jesli ktos chce moge przesłą zdjecia mailem:)
 
 
Amy 


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 12, 2009 3:02 pm   

mnie czesała pani Basia, właścicielka salonu na Inflnckiej 40 - bardzo byłam zadowolona, żałuję, że paznokci nie zrobiłam u jej męża tylko wBEAUTICA'e, ładne były, ale nie w moim stylu (ja wolę subtelniejsze, ale jakoś Sylwia tego nie umiała zrozumieć, do tego po mnie miała przyjechać DODA, więc się strasznie spieszyła, a DODA jak się okazało przyjechała 1,5 godziny po tym jak wyszłam)

co do makijażu, robiła mi go kosmetyczka - makijażystka - trenerka firmy CLEANIQE., makijażystki można często spotkać np w SEFORA' rze i można się z nimi omówić (ja miałam kontakt akurat z innego źródła, ale tam tez ja widywałam).
_________________
Emi

Ostatnio zmieniony przez Amy Sro Sie 12, 2009 3:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 20, 2009 1:15 pm   

Ja czesałam się u Pani Kasi na ul. Sprawiedliwej, fryzurka wyszła super, pomimo tego, że nie miałam próbnej.
Makijaż i pazurki robiła mi kosmetyczka pani Ada , przyjmuje ona przy salonie fryzjerskim na
ul. Czarnieckiego 4 ( przy Franciszkańskiej), ale tez dojeżdża do klientek i robi makijaż w domu panny młodej. Polecam. Numer tel. 608 342 648.
_________________
Ostatnio zmieniony przez doni_iza Czw Sie 20, 2009 1:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 20, 2009 10:15 pm   

Dodam jeszcze w tym wątku dane teleadresowe moich salonów:

1. Fryzjer i makijaż
Kilińskiego 80
tel. 042 674 48 52

2. Kosmetyczka
Piotrkowska 109
p. Barbara Kraszewska 501 302 097

3. Pazury
Plantacja Urody
Rzgowska 212
42-646-13-12
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
smerfetk@ 


Dołączyła: 29 Sie 2007
Posty: 70
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Sie 26, 2009 9:04 am   

Dziewczyny macie namiary na jakąś dobra makijazystkę pilnie potrzebuje najlepiej okolice Widzewa ,Dąbrowy.. :?
_________________
 
 
magdaw84 

Dołączyła: 07 Lut 2009
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 10, 2009 2:31 pm   

ja polecam bardzo Megi uratowała nasze wesele , to nie kosmetyczka tylko cudotwórczyni,zrobiła makijaż mojej mamusi , która poparzyła w dzień naszego ślubu twarz, dziękuje w imieniu całej naszej rodziny.Z czystym sumieniem polecam Megi nie ma lepszej kosmetyczki
 
 
agataka 

Wiek: 37
Dołączyła: 13 Wrz 2009
Posty: 100
Skąd: ŁDZ
Wysłany: Sro Wrz 23, 2009 12:23 pm   

Po waszych super opiniach o Megi ja również postanowiłam że to Ona mnie umaluje :) Ale że ślub za niecały rok to na próbny umówie się chyba w przyszłym roku. Wierzę że będzie ok bo moja cera pozostawia dużo do życzenia :(
 
 
 
Marta Bauer1980 

Wiek: 44
Dołączyła: 05 Paź 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 06, 2009 7:40 am   

hej,ja mam ślub na Wielkanoc,ale mam juz namiar na sprawdzoną dziewczynę ,która robi rewelacyjne upięcia i makijaże.Jeśli chodzi o czesania,to polecam ją osobą które lubią styl bardziej nowoczesny,nie tradycyjny.Makijaże są super pod każdym względem.Kosmetyki pierwsza klasa,jakość wykonania też.Moja siostra miała ślub w czerwcu.Nie poznałam jej jak wróciła po fryzurze próbnej do domu.Tak sie wszystkim podobała,że zapisałyśmy się jeszcze we trzy na wesele.Byłysmy tak odstawione ,że chyba nie było osoby,która by się za nami nie obejżała.Potem okazało się jeszcze że czesała też już kiedyś nasze koleżanki.I wszystkie były wtedy również zrobione na boginie,także polecam.Jak chcecie namiar to podam na priv.Ta dziewczyna pracuje w salonie ślubnym.
_________________
MARTA
 
 
madzia81 

Wiek: 42
Dołączyła: 06 Sty 2009
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 15, 2009 8:24 pm   

mam dziewczyny do was pytanko czy Megi robi rowniez koloryzacje czy ktos korzystal z jej uslug ?bo wiem ze fryzurke i makijaz wiem ze robi super ale kolor?podrawiam
 
 
risonia 


Wiek: 39
Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 438
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Nie Sty 03, 2010 1:50 pm   

Potrzebuje namiary na fryzjerke z Konstantynowa Łódzkiego lub Aleksandrowa Łódzkiego
_________________
 
 
 
dagmara83 

Dołączyła: 04 Sty 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 04, 2010 9:33 pm   

Ja przeżyłam załamanie nerwowe jak zobaczyłam co mój fryzjer p. łukasz zrobił mi z włosami w dniu ślubu....tragedia nie idźcie do caroline okoniowa
 
 
sylwia_79 

Wiek: 45
Dołączyła: 22 Lut 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 20, 2010 7:33 pm   

Marta Bauer1980,

Mam pytanie czy mogłabym dostać namiar na ta fryzjerke na maila lub na gg. Najlepiej na gg 10176752, byłabym ci bardzo wdzięczna i pokazałabym ci o jaka fryzure mi chodzi, to masz juz wprawe i bedziesz wiedziała, czy ona cos takiego jest w stanie zrobić.
Sylwia

[ Dodano: Sob Mar 20, 2010 7:35 pm ]
A dziewczynki drogie czy mogę namiar na tą Megi, którą tak chwalicie? Prosze przesłać dane na gg.
Mój nr 10176752
_________________
sylwia_79
 
 
3milcia 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Lut 2010
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 22, 2010 8:58 pm   

hej dziewczyny któraś z Was pisala ze zrobiono piekny trwaly makijaz (taki ze nawet prysznic wytrzymal ;) )

:cry: szybko sie wzruszam, napewno i w tym dniu szczescie da o sobie znac pod postacia lez

bardzoe prosze o namiary na taki salon w ktorym robia mega trwale makijaze dzieki z góry

[ Dodano: Pon Mar 22, 2010 9:02 pm ]
Marta Bauer1980 napisał/a:
polecam ją osobą które lubią styl bardziej nowoczesny,nie tradycyjny.Makijaże są super pod każdym względem.Kosmetyki pierwsza klasa,jakość wykonania też.Moja siostra miała ślub w czerwcu.Nie poznałam jej jak wróciła po fryzurze próbnej do domu.Tak sie wszystkim podobała,że zapisałyśmy się jeszcze we trzy na wesele.Byłysmy tak odstawione ,że chyba nie było osoby,która by się za nami nie obejżała.Potem okazało się jeszcze że czesała też już kiedyś nasze koleżanki.I wszystkie były wtedy również zrobione na boginie,także polecam.Jak chcecie namiar to podam na priv.Ta dziewczyna pracuje w salonie ślubnym


moglabym prosic namiar
gg 9713126
_________________
...uciekam bezprzytomnie przed chwilami bez Ciebie,
biegnąc przez codzienność ku Tobie...
 
 
 
vanilia191 

Wiek: 36
Dołączyła: 04 Sie 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 04, 2010 5:51 pm   

Witam ,czy któraś z Was na namiary na dobrego fryzjera który dojedzie do domu ?:-)
Przydał by mi się również ktoś kto robi dobry make up :-)
Pomóżcie dziewczyny ,bo nic ciekawego nie mogę znaleźć ...mam swój salon ,ale najwidoczniej za dużo tam zarabiają ,bo nikomu się nie chce dorobić dodatkowo i przyjechać na czesanie :-/ ....

[ Dodano: Sro Sie 04, 2010 5:54 pm ]
3milcia napisał/a:
hej dziewczyny któraś z Was pisala ze zrobiono piekny trwaly makijaz (taki ze nawet prysznic wytrzymal ;) )

:cry: szybko sie wzruszam, napewno i w tym dniu szczescie da o sobie znac pod postacia lez

bardzoe prosze o namiary na taki salon w ktorym robia mega trwale makijaze dzieki z góry

[ Dodano: Pon Mar 22, 2010 9:02 pm ]
Marta Bauer1980 napisał/a:
polecam ją osobą które lubią styl bardziej nowoczesny,nie tradycyjny.Makijaże są super pod każdym względem.Kosmetyki pierwsza klasa,jakość wykonania też.Moja siostra miała ślub w czerwcu.Nie poznałam jej jak wróciła po fryzurze próbnej do domu.Tak sie wszystkim podobała,że zapisałyśmy się jeszcze we trzy na wesele.Byłysmy tak odstawione ,że chyba nie było osoby,która by się za nami nie obejżała.Potem okazało się jeszcze że czesała też już kiedyś nasze koleżanki.I wszystkie były wtedy również zrobione na boginie,także polecam.Jak chcecie namiar to podam na priv.Ta dziewczyna pracuje w salonie ślubnym


moglabym prosic namiar
gg 9713126



ja też bardzo proszę o namiar:-)
vanilia19@interia.pl
_________________
Anecia
 
 
3milcia 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Lut 2010
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 05, 2010 8:59 am   

vanilia191 napisał/a:
[ Dodano: Pon Mar 22, 2010 9:02 pm ]
Marta Bauer1980 napisał/a:
polecam ją osobą które lubią styl bardziej nowoczesny,nie tradycyjny.Makijaże są super pod każdym względem.Kosmetyki pierwsza klasa,jakość wykonania też.Moja siostra miała ślub w czerwcu.Nie poznałam jej jak wróciła po fryzurze próbnej do domu.Tak sie wszystkim podobała,że zapisałyśmy się jeszcze we trzy na wesele.Byłysmy tak odstawione ,że chyba nie było osoby,która by się za nami nie obejżała.Potem okazało się jeszcze że czesała też już kiedyś nasze koleżanki.I wszystkie były wtedy również zrobione na boginie,także polecam.Jak chcecie namiar to podam na priv.Ta dziewczyna pracuje w salonie ślubnym




bardzo prosze o namiary na gg: 178862
_________________
...uciekam bezprzytomnie przed chwilami bez Ciebie,
biegnąc przez codzienność ku Tobie...
 
 
 
Cola 

Dołączyła: 01 Wrz 2010
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 01, 2010 4:30 pm   

Witam, kto ma może namiar do wizażystki, która maluje w domu?
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 1:06 pm   

Witam, bardzo mocno polecam wam na makijż moją serdeczną przyjaciółkę Katarzynę :)
Kasia nie raz malowała mnie, maluje panny młode przed slubem ich mamy i teściowe. Wykonuje makijaże przed sesjami zdjeciowymi i inne.
dziewczyna ma prawdziwy talent.
szczerze moge ja polecic.
posiada szkolenie z firym "kyrolan', a pracuje na profesjonalnych kosmetykach MAC

numer telefonu do kasi to 660 760 361
 
 
wiolancia 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 383
Skąd: Lutomiersk
Wysłany: Wto Lut 22, 2011 6:51 pm   

Szukam makijażystki z okolicy Lutomierska,Konstantynowa Łódzkiego lub Aleksandrowa ,która zrobi mi piękny i przede wszystkim trwały makijaż ślubny.Bardzo proszę o jakieś namiary.Mój e-mail wiolka1978@poczta.onet.pl
_________________
 
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Sro Lut 23, 2011 8:31 am   

ja serdecznie polecam moją koleżankę, namiary powyżej :)

[ Dodano: Sro Mar 09, 2011 10:29 am ]
oto cuda naszej forumowej Joanny :) poszłam,przetestowałam i jestem meega zadowolona ze swoich pazurków :) idealne!! kolor na życzenie, chociaż bałam się,że takiego nie będzie :) jak się okazało, Asia ma wszystko i jest na bieżąco z kosmetycznymi nowościami!!
zaczęłam oh henny, później pedicure i pazurki. teraz szykuje się na mikrodermabrazję. serdecznie polecam, ceny przystępne i bardzo miło spędzony czas :)

pazurki.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 623 raz(y) 41.53 KB

_________________

 
 
karmen 

Wiek: 43
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 8
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Mar 15, 2011 5:53 pm   

Witam!
Ja polecam P.Urszule, ktora maluje przy salonie slubnym Slawa.Na stronie salonu (Slawa-Lodz) znajdziecie jej propozycje.Najwazniejsze , ze maluje w domu oraz cala rodzine.Efekty wspaniale.
 
 
asiaj2001 

Dołączyła: 02 Sie 2010
Posty: 206
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 22, 2011 12:57 pm   

czy ktoś ma namiar na dobrą kosmetyczkę do makijażu ślubnego z Konstantynowa?
_________________




 
 
dorcia25 

Dołączyła: 08 Mar 2011
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 5:21 pm   

miałam ślub 24.04.2011 i mogę polecić z czystym sumieniem dziewczynę do makijażu. Justyna robi makijaże w Łodzi i Bełchatowie. Namiar mogę podać prywatnie. Umalowała mnie moją świadkową mamę i teściową. Wszystkie 4 mega zadowolone. a ja mając makijaż od godziny 12 w południe do 7 rano przemalowałam tylko usta pare razy błyszczykiem . Bardzo trwały makijaż . POLECAM GORĄCO.
p.s. Dziękujemy Justynko

Dorota :P
Ostatnio zmieniony przez dorcia25 Wto Kwi 26, 2011 5:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kaska8866 

Wiek: 38
Dołączyła: 19 Kwi 2011
Posty: 53
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Cze 13, 2011 1:51 am   

Wiem, że makijaże trwałe są robione takim pistoletem jakby w który się ładuje podkład..nawet pod woda nie schodzi... :smile: słyszałam o tym, ja szukam i nie mogę znaleźć..obiło mi się o uszy że gdzies na Piotrkowskiej :? :? ale nie wiem, muszę jeszcze popytac i pogrzebać w internecie. I Czy w ogóle któraś z was robiła sobie taki makijaż???
_________________
Don't let go, never give up..It's such a Wonderful Life :)
 
 
Emmi 

Wiek: 38
Dołączyła: 08 Mar 2010
Posty: 104
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 28, 2011 5:44 pm   

a ja wszystkie zabiegi,i pazurki i makijaż i fryzurkę zrobiłam w jednym miejscu,które gorąco polecam!
pracownia wizerunku na ul.Rzgowskiej 224
pracują tam super dziewczyny które znają się na rzeczy....pani Marta pięknie zrobiła mi paznokcie i makijaż...a pani Kinga to mistrzyni fryzjerstwa...fryzurka ślubna trzymała się 3 dni bez uszczerbku....jak tylko będę miała fotki to załączę...cieszę się że wybrałam ten salon :)
_________________

 
 
PinaColada84 

Dołączyła: 19 Lip 2011
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 19, 2011 3:55 pm   

:) myślę,że godna polecenia jest kosmetyczka Agnieszka z takiego osiedlowego saloniku przy ul.Adamieckiego 8 na widzewie wsch.dziewczyna jest mila i robi świetne te makijaże-ja co prawda robiłam sobie u niej wieczorowy,ale super sie trzymał,nic sie nie rozmazało.
 
 
Nene 

Dołączyła: 22 Paź 2010
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 25, 2011 9:37 pm   NIE POLECAM PANI URSZULI

karmen napisał/a:
Witam!
Ja polecam P.Urszule, ktora maluje przy salonie slubnym Slawa.Na stronie salonu (Slawa-Lodz) znajdziecie jej propozycje.Najwazniejsze , ze maluje w domu oraz cala rodzine.Efekty wspaniale.


Dziewczyny. Nie jestem mściwa ale czuje się w obowiązku żeby Was przestrzec. Zeby żadna nie przeżyła takiego stresu jak ja. Do slubu malować i czesać mnie miała Pani Urszula z salonu SŁAWA. Prze kilka miesięcy nie znalazła czasu na makijaz i fryzurę slubną. Wszystkie spotkania umówione przekładała. Trwało to tak długo że w ostatniej chwili znalazłam inna fryzjerkę. Pozostał makijaż.
Po moich wielokrotnych telefonach Pani Urszula we wtorek (w sobotę był slub) Przyszła zrobić mi próbny makijaz. Przyszła z jakimś facetem, malowała mnie brudną, śmierdząca gąbką. Wyglądałam jak transwestyta i byłam przerazona. Zaczęła mi robi c poprawki na tym cięzkim maikijazu. Nie raczyła poświęcić mi czasu żeby ten nieudany makijaż zmyć i od nowa zrobić taki, z którego byłabym zadowolona. Zainkasowała 120 zł. i poszła. Oczywiście zrezygnowałam z jej watpliwych usług. W ostatniej chwili znalazłam Pania PATRYCJĘ SKÓRZAK. Makijaz w jej wykonaniu był wspaniały, wszyscy byli zachwyceni.
GORĄCO POLECAM PANIA PATRYCJĘ. Namiary podam na prive'a osobom zainteresowanym. PANIĄ URSZULĘ ODRADZAM.
 
 
Karola26.05.12 

Wiek: 35
Dołączyła: 08 Paź 2011
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 08, 2011 4:30 pm   

Dziewczyny! Potrzebuję fryzjerkę i makijażystkę w jednym...która dojeżdża do klientki. Ja jestem ze Strykowa i nie chciałabym się stresować jeszcze w tym dniu dojazdem do łodzi i z powrotem... Ostatnio znalazłam taką jedną z Północnej, ale jakos nie bardzo mi przypasował jej styl, moja próbna fryzura wydawała się bardzo nieświeża a makijaż był nijaki. Na narzeczonym nie zrobiłam wrażenia wiec chyba było do bani... :(
_________________
Karola26.05.2012
 
 
oreska 


Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 293
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 31, 2011 2:17 pm   

też szukam kogoś takiego, albo chociaż kogoś (fryzjerka i makijażystka), kto przyjmuje w salonie w Głownie lub ewentualnie w okolicach np w Strykowie lub w Łowiczu ale jak najbliżej Głowna, myślałam o Strykowie ale skoro ktoś kto mieszka w Strykowie myśli o jechaniu do Łodzi to najwyraźniej nikogo fajnego nie ma w tych okolicach :( :(:( najgorsze jest to ze pewnie moje przygotowania skoncza sie na pojechaniu do Łodzi ale do jasnej cholerci nie po to wyprowadzam się z Łodzi żeby potem na przygotowania ślubne do niej wracać 40 km... ech....
 
 
Lafs 

Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 02, 2011 6:37 pm   

Witam, mam na imie Kasia i dziś wraz z moim narzeczonym Jackiem rozpoczęliśmy naszą "przygodę" na forum ślubnym :-)
Jesli chodzi o makojaż to chciałam Wam polecić genialną kosmetyczkę z salonu Euro Styl na Nawrot, ale z tego co kojarzę to na Olechowie też można się umówić, nie pamiętam jak mam na imie, ale trzeba sie umawiac do Szefowej, ja raz byłam przez Nią malowana, moje znajome chodzą do Niej przed każdym weselem - jest genialna! :-)
na mój ślub makijaż to tylko tam będę robić :-)
Pozdrawiam
Kasia
 
 
wizażystka łódź 

Dołączyła: 06 Lis 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 06, 2011 5:16 pm   dobre wizazystki łódź

Hej, dziewczyny wybierajcie wizażystki, makijażystki lub kosmetyczki takie które pracuja na bardzo dobrych kosmetykach. Im mniej znacie markę tym lepiej ;)
Pytajcie się o fixowanie makijażu, czyli o utrwalanie.
Umawiajcie się na makijaże próbne aby stwierdzić czy Wam styl malowania pasuje. Oczywiście dobra wizażystka potrafi się dopasować.
Cena jaką płacicie to przede wszystkim za jakość kosmetyków, za doświadczenie i umiejętności wydobywania tego co w Was najpiękniejsze :) a metod na to jest wiele :)
pozdrawiam
Wizażystka- Karina Zienkiewicz :)
 
 
Magda-lena 
Firma

Wiek: 49
Dołączyła: 19 Sty 2010
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 10, 2012 12:57 pm   

Polecam Studio Fryzur Asia&Ilona ul.Sitowie 12(Radogoszcz).
Dziewczyny tworzą cuda z włosów(do obejrzenia na Ich stronie),a do tego najbardziej finezyjne upięcia ślubne to cena ok.100zł.
Pozdrawiam.
_________________
Magdalena D.
 
 
Gosiunia 

Dołączyła: 11 Sty 2012
Posty: 2
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Sty 11, 2012 5:48 pm   

Cześć dziewczyny.Mam pytanko czy któraś czesała się w salonie Stanisława przy kinie Bałtyk.Słyszałam ,ze jest dobry.Mam ślub w czerwcu i chciała bym jakąś fajną naturalną fryzurkę.Super makijażystke juz mam wiec tylk brak mi fryzjera.Prosze podpowiedzcie ;)

[ Dodano: Sro Sty 11, 2012 5:56 pm ]
Widzę że nie które dziewczyny poszukują sprawdzonej makijażystki wiec mogę polecić moją.Jest genialna,sprawdzona jej makijaż utrzymuje sie całą noc a przy tym nie wygłąda jak maska.Dojerzdza do domu i jest nie droga.Podam jej numer na maila.Pozdrawiam.
 
 
kamislodz 

Wiek: 44
Dołączyła: 20 Paź 2007
Posty: 16
Skąd: ŁÓdź
Wysłany: Sro Sty 11, 2012 9:06 pm   

Ja również znam świetną wizażystkę,ma super profesjonalne kosmetyki i jej makijaże utrzymują się nawet na drugi dzień z małymi poprawkami:)
Jak coś to wyślę nr na priv:)pozdrawiam
_________________
MiŁeGo DniA Gość:)
 
 
 
Gosiunia 

Dołączyła: 11 Sty 2012
Posty: 2
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Sty 11, 2012 11:28 pm   

Cześć dziewczyny chciałam zapytać czy któraś czesała się w salonie Stanisław przy kinie Bałtyk słyszałam ze robi fajne fryzurki.Chciałabym mieć coś nauturalnego.

[ Dodano: Sro Sty 11, 2012 11:30 pm ]
Acha sorry znowu to samo ale myślalam ze sie nie dodało.Pozdrawiam :oops:
 
 
annaj 

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Kwi 2012
Posty: 7
Skąd: Londyn
Wysłany: Pią Kwi 13, 2012 3:23 pm   

Cześć, czy mogłybyście mi podać namiary na sprawdzona wizażystkę i fryzjerkę? mam już kilka wybranych ale nie mogę się zdecydować (asiaiilona i pani magda d. wizażystka z którą współpracują, plantacja urody: robią makijaż, fryzury i paznokcie oraz euro styl, ale na ich temat piszecie rożnie. Pozdrawiam :) moj numer gg 550459
_________________
Anna_J
Ostatnio zmieniony przez annaj Pią Kwi 13, 2012 3:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
malinka1984 

Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sie 2008
Posty: 987
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 13, 2012 9:11 pm   

Poproszę namiary na priv do Megi, z góry dziękuję
_________________
malinka1984


 
 
ula_12 

Dołączyła: 09 Sie 2012
Posty: 2
Skąd: zgierz
Wysłany: Czw Sie 09, 2012 10:57 pm   

super makijaystka ze Zgierza....602114519 polecam gorąco jest świetna:)
_________________
ulcia
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 36
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Czw Sie 09, 2012 11:01 pm   

polecam p. Grzegorza z Salonu APropos na Sienkiewicza 7/9. Otworzył teraz swój salon, tylko On potrafi ogarnąć moje włosy :bud
_________________


 
 
PaulinaS 

Dołączyła: 04 Paź 2010
Posty: 529
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 23, 2012 1:00 pm   

To ja podaję moje wybory:

Fryzjer
Salon Fryzjerski Marcina Izydorczyka, fryzurę będzie robić Patrycja Potępa

Makijaż
Kamila Lewandowska

Pazurki
Joanna Błaszczyk z salonu Soleo
_________________
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 23, 2012 9:04 pm   

Moje wybory:
- fryzura - salon Asia & Ilona
- makijaż -Magdalena Giszterowicz
- paznokcie - Asia Wojech, salon Obssesion
 
 
jaagacik 

Dołączyła: 13 Wrz 2012
Posty: 10
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Wrz 14, 2012 2:16 pm   

Ja się czesałam u p. Małgosi na Piotrkowskiej 39. Bardzo fajną i oryginalną miałam fryzurę Makijaż zrobiłam sobie sama i żałuję. Teraz by poszła do wizażystki, którą poznałam ostatnio na wieczorze panieńskim - [xxx].


edit: namiary podajemy na priv
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pią Wrz 21, 2012 11:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bacia1 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Wrz 2012
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Wrz 30, 2012 10:31 am   

Ja zachęcona tutejszymi opiniami trafiłam do salonu Caroline na okoniowej i przestrzegam. Wyszłam kompletnie niezadowolona z jakąś staromodną ,natapirowaną fryzurą. Fryzjerka nie potrafiła upiąc włosów, twierdząc, że przy zapisywaniu nie mówiłam, że ma być upięcie, tylko modelowanie. No ale nie spotkałam się wcześniej z tak wąską specjalizacją, żeby fryzjer nie umiał podpiąć grzywki:) Dlatego mam nauczkę- zasugerowalam się opinią o salonie (w moim odczuciu nie trafną) a trzeba było szukać konkretnej fryzjerki.
 
 
PaulinaPS 

Dołączyła: 03 Wrz 2012
Posty: 443
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 30, 2012 11:25 am   

szukam dobrej fryzjerki i makijażystki z okolic widzewa :) co prawda do ślubu jeszcze roczek, ale żeby nie było zaskoczenia to przejdę sie na zwykłe strzyżenie z modelowaniem, żeby wyczuć fachową rękę. W Łodzi mieszkam juz 4 lata i nie byłam jeszcze tu u fryzjera, jeżdzę do swojej fryzjerki 400 km, wiem szaleństwo ale cóż kiedys poszłam do innej i ryczałam:)
 
 
Chrupka 

Dołączyła: 16 Paź 2012
Posty: 94
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 26, 2012 1:57 pm   

czy mogłabym prosić o namiary na priv do Megi, z góry dziękuję
 
 
Asianti_28 

Dołączyła: 02 Maj 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 02, 2013 10:12 pm   

Ja mogę polecić Panią Karinę Zienkiewicz - ma swoją stronę, więc łatwo ją znaleźć w Internecie i można zobaczyć jak maluje.
Pani Karina pracowała parę lat w teatrze jako charakteryzatorka. Udało się jej zatuszować wszystkie niedoskonałości na mojej buzi, które licznie zgromadziły się pod wpływem ślubnego stresu.
Umówiłyśmy się również na makijaż próbny. Dobrała mi bardzo dobry podkład, który nie spłynął mi z twarzy, mimo że mam bardzo tłustą cerę. I do tego nie pozatykał mi porów - a tak się u mniej dzieje przy wielu podkładach.
Dokleiła mi parę kępek sztucznych rzęs, które bardzo dobrze trzymały się całą noc.
Pani Karina umalowała również moją mamę - udało jej się wyprasować makijażem zmarszczki mamy (a mama ma 67 lat), a wodoodporny tusz do rzęs przetrwał również łzy na ślubie.

Pani Karina dojeżdża do domu klientek, ze swoimi trzema gigantycznymi kuferkami kosmetyków.
 
 
misia82 


Dołączyła: 28 Lip 2013
Posty: 133
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 14, 2013 10:56 am   

Asianti_28, popieram!! :) Ja również z czystym sumieniem i 100% pewnością mogę polecić p. Karinę Zienkiewicz. Całkowity profesjonalizm - wysłuchanie tego o co mi chodzi, dopasowanie do moich upodobań a jednocześnie marzeń co do makijażu :) A o wspomnianym już wcześniej magicznym kuferku i milionie pędzli nie wspomnę nawet :D Jakby co - w moim dzienniczku są zdjęcia z makijażu próbnego zrobionego przez p. Karinę (tylko proszę sprawdzić opis, bo dołączone tez są zdjęcia z makijażu robionego przez kogoś innego, co akurat raczej średnio mi się podobało...) :) a później dołączę pewnie i ślubne :D
_________________


mój dzienniczek :) http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16404
 
 
Chrupka 

Dołączyła: 16 Paź 2012
Posty: 94
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 15, 2013 9:04 am   

Dżisis, a ja myslałam, że fyzura to będzie pestka... a tymczasem robię już 4 próbną i to ciągle nie jest to... załamka.

Za to makijaż u Magdaleny Giszterowicz - bajka.
Ostatnio zmieniony przez Chrupka Wto Paź 15, 2013 9:05 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 36
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Paź 16, 2013 7:45 pm   

Chrupka, ja jak zwykle polece Ci moją Inge :-)
_________________


 
 
Chrupka 

Dołączyła: 16 Paź 2012
Posty: 94
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 17, 2013 9:27 am   

Dorotko - to ja poprosze jakieś bliższe namiary... jakis adresik, tel. :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl