Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Fryzjerzy, kosmetyczki - adresy
Autor Wiadomość
Agata 


Wiek: 45
Dołączyła: 14 Sty 2004
Posty: 139
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 16, 2004 11:43 am   

Magdzia napisał/a:
Ja nie bylam na probnej, bo szkoda mi bylo kasy i uwazalam ze jest to zumeplnie niepotrzebne. Sama wiem w jakich fryzurach jest mi najlepiej, mam w domu lustro i potrafie sobie spiac wlosy i stwierdzic w czym mi dobrze. Zreszta slub nie jest jedyna okazja kiedy idzie sie do fryzjera na uczesanie. Wczesniej mialam robione dziesiatki fryzur i juz na tej podstawie wiedzialam czego powinnam unikac.


Magda, ja też mam w domu lustro i także widzę w czym jest mi dobrze, ale nie jestem profesjonalistką (akurat we fryzjerstwie) i wolę swoją głowę powierzyć komuś, kto się na tym zna :) . Do tej pory rzadko chodziłam do fryzjera i szczerze mówiąc nie pamiętam za dobrze efektów ich pracy. Wolę więc zrobić sobie próbę (kosztuje połowę ślubnej fryzury) i sprawdzić zarówno samą fryzurę jak i kosmetyki do nie użyte. Chcę także sprawdzić, czy wytrzyma całą noc. Mamy w Łodzi mnóstwo dobrych fryzjerów, ale nie każdy z nich potrafi zrobić koka a wolałabym nie rozczarować się akurat w dniu ślubu :wink:
_________________
jestem żoną. I bardzo mi się to podoba :)
 
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 16, 2004 12:45 pm   

Agata napisał/a:
Magdzia napisał/a:
Ja nie bylam na probnej, bo szkoda mi bylo kasy i uwazalam ze jest to zumeplnie niepotrzebne. Sama wiem w jakich fryzurach jest mi najlepiej, mam w domu lustro i potrafie sobie spiac wlosy i stwierdzic w czym mi dobrze. Zreszta slub nie jest jedyna okazja kiedy idzie sie do fryzjera na uczesanie. Wczesniej mialam robione dziesiatki fryzur i juz na tej podstawie wiedzialam czego powinnam unikac.


Magda, ja też mam w domu lustro i także widzę w czym jest mi dobrze, ale nie jestem profesjonalistką (akurat we fryzjerstwie) i wolę swoją głowę powierzyć komuś, kto się na tym zna :) . Do tej pory rzadko chodziłam do fryzjera i szczerze mówiąc nie pamiętam za dobrze efektów ich pracy. Wolę więc zrobić sobie próbę (kosztuje połowę ślubnej fryzury) i sprawdzić zarówno samą fryzurę jak i kosmetyki do nie użyte. Chcę także sprawdzić, czy wytrzyma całą noc. Mamy w Łodzi mnóstwo dobrych fryzjerów, ale nie każdy z nich potrafi zrobić koka a wolałabym nie rozczarować się akurat w dniu ślubu :wink:



Moj nick to Magdzia :hm:
 
 
 
Agata 


Wiek: 45
Dołączyła: 14 Sty 2004
Posty: 139
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 17, 2004 6:10 pm   

:mlotek: przywołuję się do porządku i na drugi raz błędu nie popełnię :)
_________________
jestem żoną. I bardzo mi się to podoba :)
 
 
 
mmichalina 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Kwi 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 19, 2004 12:59 pm   

MAGDZIA, ale Ty drazliwa jestes .... 8)
 
 
Agata 


Wiek: 45
Dołączyła: 14 Sty 2004
Posty: 139
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 19, 2004 3:50 pm   

Muszę się pochwalić:
byłam wczoraj na próbnym makijażu w Douglasie i... początkowo byłam przestraszona kolorami cieni, którymi Pani zaczęła mnie malować. Zaznaczyłam, że chciałabym makijaż delikatny, żebym była widoczna JA, a nie mój puder i taki efekt udało się uzyskać. Jestem zadowolona i mam nadzieję, że równie ładnie umaluje mnie w dniu ślubu. Polecam salon Douglas :graba:
Aaaa i pierwszy raz zobaczyłam, że mam takie piękne kości policzkowe (do tej pory trzeba je było ich szukać ze świeczką :( ). Jednak makijaż potrafi zdziałać cuda :)
_________________
jestem żoną. I bardzo mi się to podoba :)
 
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 19, 2004 3:57 pm   Douglas

czy tam jest próbny makijaż gratis ?
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 19, 2004 3:59 pm   

To super Agatko,
ja też pamiętam moje walki z kosmetyczkami które mnie malowały.
Ja chciałam delikatny makijaz, a one że go nie będzie widać.

I o to chodzi żeby nie było go widać, ma dyskretnie uwydatniać zalety i tuszować wady, a jakieś wyszukane malunki na powiekach w widocznych kontrastowych kolorach wcale nie są konieczne
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 19, 2004 4:01 pm   

mmichalina napisał/a:
MAGDZIA, ale Ty drazliwa jestes .... 8)

Eeee, no co ty :wink: To, ze szczera, otwarta, zawsze staram sie mowic to co mysle bez owijania w bawelne to nie znaczy ze kogos nie lubie.


pipi napisał/a:
I o to chodzi żeby nie było go widać, ma dyskretnie uwydatniać zalety i tuszować wady, a jakieś wyszukane malunki na powiekach w widocznych kontrastowych kolorach wcale nie są konieczne

Tak, taki makijaz jest dobry na sylwestra, a w dniu slubu powinien byc, ale jakby go nie bylo.
 
 
 
Agata 


Wiek: 45
Dołączyła: 14 Sty 2004
Posty: 139
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 19, 2004 4:38 pm   

Mój makijaż będzie widoczny i są do niego użyte dość odważne kolory (przynajmniej ja takimi się nie maluję), ale po założeniu sukienki i przy fryzurze intensywność tych kolorków trochę zblednie. Inaczej makijaż wygląda przy białej bluzce i skromnej fryzurze, a inaczej gdy się ma sukienkę - strojną bądź co bądź. I to też na próbnych makijażach należy wziąść pod uwagę.

Agni, masz rację. W Douglasie makijaż próbny jest gratis :graba:
_________________
jestem żoną. I bardzo mi się to podoba :)
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Sie 19, 2004 4:39 pm   

Douglasie - to znaczy perfumerii Douglas np w Galerii?
Czy to tam można wykonać darmo makijaż próbny...
aha - jest jakiś haczyk :hm:
_________________

 
 
 
mmichalina 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Kwi 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 19, 2004 5:32 pm   

MAGDZIU, też jestem szczera i otwarta a jakoś nie zadzieram ze wszystkimi .... więc, coś w tym musi byc! :mrgreen:
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 19, 2004 5:57 pm   

mmichalina napisał/a:
MAGDZIU, też jestem szczera i otwarta a jakoś nie zadzieram ze wszystkimi .... więc, coś w tym musi byc! :mrgreen:


Tej wypowiedzi akurat nie rozumiem, moze wyjasnisz.
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Czw Sie 19, 2004 6:01 pm   

Dziewczyny, proszę nie skrzywiać tematu. :wink:
Proponuję priv.
_________________
 
 
Agata 


Wiek: 45
Dołączyła: 14 Sty 2004
Posty: 139
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 19, 2004 6:15 pm   

Kati napisał/a:
Douglasie - to znaczy perfumerii Douglas np w Galerii?
Czy to tam można wykonać darmo makijaż próbny...
aha - jest jakiś haczyk :hm:


nie ma, nie ma. Ale zawsze wszystko można sprawdzić :) , proponuję przedzwonić do nich, albo przy okazji zakupów spytać.

Przynajmnie mam nadzieję, że nie ma, bo ja już się na nich zdecydowałam :wink:
_________________
jestem żoną. I bardzo mi się to podoba :)
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Sie 19, 2004 8:08 pm   

Agata napisał/a:


nie ma, nie ma. Ale zawsze wszystko można sprawdzić :) , proponuję przedzwonić do nich, albo przy okazji zakupów spytać.

Przynajmnie mam nadzieję, że nie ma, bo ja już się na nich zdecydowałam :wink:



To fajnie - też tam zdzwonię :)

Dzięki :D

tylko jeszcze przypomnij koszt tego właściwego
_________________

 
 
 
josephine 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 19, 2004 9:37 pm   

Ja chodzę do Beatki na Widzewie, jest bardzo miło, dużo zabiegów dodatkowych no i dobrze czeszą (właścicielka zawsze się interesuje, podbiega, poprawia, itd)no i potrafią tam wycudować ciekawe fryzurki :)
aha, no i tam mnie ratowali z tych zielonych włosów od Jacka Olejniczaq'a :roll:
 
 
 
Megan 

Dołączyła: 13 Sie 2004
Posty: 52
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sie 19, 2004 11:27 pm   

Agata napisał/a:
Muszę się pochwalić:
byłam wczoraj na próbnym makijażu w Douglasie i... początkowo byłam przestraszona kolorami cieni, którymi Pani zaczęła mnie malować. Zaznaczyłam, że chciałabym makijaż delikatny, żebym była widoczna JA, a nie mój puder i taki efekt udało się uzyskać. Jestem zadowolona i mam nadzieję, że równie ładnie umaluje mnie w dniu ślubu. Polecam salon Douglas :graba:
Aaaa i pierwszy raz zobaczyłam, że mam takie piękne kości policzkowe (do tej pory trzeba je było ich szukać ze świeczką :( ). Jednak makijaż potrafi zdziałać cuda :)


A u kogo robilas probny makijaz?
Moze u p. Moniki?
 
 
Agata 


Wiek: 45
Dołączyła: 14 Sty 2004
Posty: 139
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 20, 2004 9:45 am   

Megan napisał/a:

A u kogo robilas probny makijaz?
Moze u p. Moniki?


tak, u pani Moniki. Także byłaś przez nią malowana, czy dopiero zamierzasz?
_________________
jestem żoną. I bardzo mi się to podoba :)
 
 
 
Megan 

Dołączyła: 13 Sie 2004
Posty: 52
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sie 20, 2004 3:23 pm   

Mialam miec probny makijaz u p. Moniki slyszalam od znajomej ze bardzo ladnie maluje no i cena jest dosc niska. Zerezygnowalam z prostej przyczyny ja mieszkam na drugim koncu Łodzi i niedaleko mam fryzjerke. Tak wiec musialabym jechac przez pol miasta zeby dostac sie do kosmetyczki a to dla mnie strata czasu. Nie moge sobie na to pozwolic gdyz mam zdjecia na 14.30 i po prostu nie wyrobie sie. Postanowilam zrobic makijaz w tym samym salonie co fryzurke. Moja znajoma chodzi to tej kosmetyczki na regulacje brwi i mowila ze pasja tej dziewczyny jest malowanie a w szczegolnosci do slubu tak wiec zobaczymy jak bedzie.
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 21, 2004 12:34 am   

Dziewczyny, poproszę o namiary na panią Monikę oraz Douglas.
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
Agata 


Wiek: 45
Dołączyła: 14 Sty 2004
Posty: 139
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 21, 2004 10:27 am   

Asia napisał/a:
Dziewczyny, poproszę o namiary na panią Monikę oraz Douglas.


No, w końcu się mogę komuś przysłużyć, a nie tylko pasożytować :)

Telefon do Douglas : 634 67 48 (prosić panią Monikę - raz pracuję przed południem, raz po, trzeba próbować).
_________________
jestem żoną. I bardzo mi się to podoba :)
 
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 21, 2004 11:27 am   

Agatko, bardzo dziękuję. :D
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
Megan 

Dołączyła: 13 Sie 2004
Posty: 52
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sie 23, 2004 9:03 pm   

Asia napisał/a:
Dziewczyny, poproszę o namiary na panią Monikę oraz Douglas.


Wyslalam ci na priv dokladne namiary :D
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 20, 2004 4:08 pm   

znalazłam ostatnio fajną stronkę:

www.wizaz.pl

wiele wiadomosci m.in. bardzo dużo o zabiegach kosmetycznych dostępnych na rynku i jak to powinno wygladać...
pozatym w dziale kosmetyczki można znaleźć sporo namiarów na wizazystów z różnych miast (i z Łodzi wiele) ze zniżką dla osób ze strony.
 
 
Viola 


Wiek: 49
Dołączyła: 28 Gru 2004
Posty: 84
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 18, 2005 9:51 am   

Dziewczyny prosze o pomoc. Dostałam namiary na fryzjera: Maciej Zając - ul. Traugutta 4
Czy któraś z Was o nim słyszała lub zna ten salon? Bardzo proszę o informacje czy warto... :-)
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 06, 2005 3:21 pm   

Sprawdzony adres na Retkini - polecam szczególnie tym co mają blisko bo przecież o to chodzi :)

Salon fryzjersko - kosmetyczny
Kostki Napierskiego 3 blok 161 (długi wierzowiec ze sklepami na dole)
tel.6865015

przemiła obsługa, fachowa i niedrogo :graba:

ja zapłaciłam za fryzurę 50zł (upięcie) ale np.moja mama za czesanie ("bombka") 20zł - dobrze się wszystko trzymało całe wesele :) Młody za strzyżenie z ułożeniem 14zł :D
mozna robić fryzurę próbna w cenie 40zł.

makijaż ślubny 50zł (bardzo naturalny i trwały) Makijaz próbny 35zł
paznokcie - francuski maniquire - 20zł - lakiery Inglot :)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 06, 2005 10:53 pm   

OT

Agni - to my teraz sąsiadki jesteśmy. :) Dobrze że polecasz różne miejsca na Retkinii, bo ja tu świeżaczek jestem. :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 07, 2005 11:06 am   

kryszka napisał/a:
OT

Agni - to my teraz sąsiadki jesteśmy. :) Dobrze że polecasz różne miejsca na Retkinii, bo ja tu świeżaczek jestem. :wink:


no proszę :)
to tak odchodząc od tematu to już na pewno jest nas trzy bo jeszcze just_Kate - można już spotkanie na Retkini robić :lol:
 
 
Lena 

Dołączyła: 03 Kwi 2005
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 09, 2005 6:59 pm   

A ja mam coś dla Młodych Panien na Chojnach, przy Rzgowskiej naprzeciw cmentarza jest dobra kosmetyczka w Salonie Magda, jest tam też fryzjer ale tego nie sprawdzałam.
 
 
Linka 


Wiek: 45
Dołączyła: 29 Mar 2005
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 27, 2005 10:29 pm   

Pan Maciej Zając na ul. Traugutta 4 - polecam gorąco :spoko: Nigdy nie wyszłam od niego niezadowolona. A jak tylko mam większego doła to nie ma jak nowa fryzurka od pana Maćka.
_________________


:)
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 28, 2005 10:05 am   

Linka napisał/a:
Pan Maciej Zając na ul. Traugutta 4 - polecam gorąco :spoko: Nigdy nie wyszłam od niego niezadowolona. A jak tylko mam większego doła to nie ma jak nowa fryzurka od pana Maćka.


Poproszę o numer telefonu :D Drogo tam?
 
 
Linka 


Wiek: 45
Dołączyła: 29 Mar 2005
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 28, 2005 10:49 am   

Telefon do p. Maćka : 630 - 35 -95.
Jeśli chodzi o ceny to tu nie jestem za bardzo zorientowana bo sama mam krótkie włosy i zwykle się tylko obcinam. Mycie+strzyżenie+ modelowanie krótkich włosów to ok. 50 zł.
O inne "zabiegi" proponuję zapytać telefonicznie. :)
_________________


:)
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 28, 2005 11:34 am   

Dzięki za info :D

Zadzwonię tam!
 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 29, 2005 5:18 pm   

Hm.., może wybiorę się do p. Maćka Zająca :D

A może znacie jakieś godne polecenia salony fryzjerskie, kosmetyczne i solaria na chojnach???? :wink:
_________________
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 29, 2005 7:32 pm   

Dotka, masz wszystko przy zdaje się Białostockiej. W tych białych domkach. :lol:
Salon fryzjerski który tam sie znajduje jest dosyć znany, a jest tam też chyba salon kosmetyczny, no i solarium. :wink:
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 29, 2005 9:29 pm   

just_Kate dziękuję :) wiem wiem,że tam są salony. Ale czy może wiesz jak tam jest, czy fryzjerki bądź kosmetyczki są doświadczone? Znasz może ceny? Byłaś tam?
_________________
 
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 29, 2005 9:35 pm   

Dotka a interesuje Cię fryzjer tylko na Chojnach?
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 29, 2005 9:38 pm   

Dotka napisał/a:
just_Kate dziękuję :) wiem wiem,że tam są salony. Ale czy może wiesz jak tam jest, czy fryzjerki bądź kosmetyczki są doświadczone? Znasz może ceny? Byłaś tam?


Dotka, kilka razy przez kilka osób niezależnie był mi ten salon polecony (aż dziw że sama tam nie trafiłam :lol: ) więc wiem, że są dobrzy. tzn. i kosmetyczki i fryzjerki - ale nie wiem, dokładnie które bo o imiona sie nie pytałam. Chyba najprościej iść do właścicielki. We fryzjerskim jest młoda kadra. :wink: Więc nie trafisz na 'ciocię.'
Co do cen, to pewnie umiarkowane, ani za duże, ani za niskie. Choć to tylko mój wniosek. :wink:
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 29, 2005 9:39 pm   

Mika mieszkam niedaleko Matki Polki wiec nie chce daleko jeździć. Koleżanka poleciła dobrego fryzjera na ulicy Trauguta, Macka Zajaca - podobno naprawdę dobry. Na dzień dzisiejszy to zbieram informacje co i gdzie. A Ty znasz jakiegoś dobrego?

just_Kate dzięki. Będę musiała się mocno zastanowić jakie uczesanie i gdzie no i kosmetyczka. Na solarium to pójdę chyba na kurczaki tam gdzie Gambi chodzi. Zobaczę jeszcze. :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Dotka Pią Kwi 29, 2005 9:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 29, 2005 9:44 pm   

Jeszcze się nie zdecydowałam ale byłam już 2 razy u nich raz na ścięciu drugi raz robiłam fryzurę na sylwestra i bardzo mi się podobało. To salon na ulicy Sienkiewicza chyba nr 40 a dokładniej jadąc w stronę placu wolności to jest za parkiem po prawej stronie. Jak będę miała jeszcze jakieś namiary na wypróbowanych fryzjerów to dam Ci znać.

Dziś weszła zapytać się o cenę. Próbna kosztuje 80zł a ślubna ok. 150zł w zależności czy byłyby kręcone czy proste itd. Pani stwierdziła, że skoro ślub we wrześniu to najlepiej jakbym przyszła w sierpniu.
_________________
http://www.biurotassa.pl
Ostatnio zmieniony przez Mika Sro Maj 25, 2005 11:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Kwi 29, 2005 9:47 pm   

Ok Mika :D
_________________
 
 
 
szoko 


Wiek: 46
Dołączyła: 04 Sie 2004
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 09, 2005 1:34 pm   

Ania napisał/a:
A czy byłyscie może kiedys u kosmetyczki w Lagunie na Wspólnej, bo ja dostałam na zająca od ciotki jakies bony rabatowe na zabiegi kosmetyczne ale nigdy tam nie byłam. Czy ktoś coś o ich usługach może mi powiedzieć.

Byłam tam u kosmetyczki- zabiegi upiększajace pani Karolina wykonuje całkiem dobrze- makijażu u niej raczej jednak bym nie polecała.
 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 09, 2005 2:44 pm   

A na Teofilowie ktoś słyszał o dobrym fryzjerze i kosmetyczce?
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 10, 2005 11:04 am   

A ja mam pytanko czy ktoś słyszał coś dobrego lub złego na temat takich 2 miejsc:
:arrow: na widzewie chyba na al. przyjaźni otworzyli jakiś czas temu gabinet kosmetyczny dr Ireny Eris
:arrow: na janowie na ulicy Ketlinga jest jakiś salon fryzjersko- kosmetyczny, reklamują się że zajmują się kompleksową stylizacją ślubną i nie tylko...

był ktoś może :?: :?: :?: :mrgreen:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sob Maj 28, 2005 3:29 pm   

Dziś zapisałam się na próbną fryzurę i makijaż ( który miałam robić sama...ale... :roll: :mrgreen: ) do pani Joli Gil (pracuje w studio 56) wizażystki i do pani Małgosi z salonu Sara na Gdańskiej (chyba 20 lub niedaleko)

Panie współpracują od dawna, mają szkołę wizażu itp. Ciekawe jaki efekt da ta współpraca u mnie.
Makijaż próbny kosztuje 60 zł a właściwy 80 zł, natomiast fryzura chyba 70 każda (o ile dobrze zapamiętałam :roll: :wink: )

Dziś pani Małgosia ratowała moje włosy z nieudanego baleyage'u (zamiast promyczków we włoskach zostałam blond Venus :shock: )- zrobiła to bardzo wprawnie i już nie wyglądam jak... ojej :dead:

Baleyage mogę tam polecić - dają radę nawet poprawić jakąś lipę po kimś
:mad:
_________________

 
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 28, 2005 5:52 pm   

Kati jak będziesz już po próbnym makijażu i fryzurze to zdaj relacje.
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sob Maj 28, 2005 9:39 pm   

Postaram się zrobić sobie fotkę :)
A na pewno napiszę co i jak :wink:
_________________

 
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 28, 2005 10:01 pm   

Dzięki Kati. Ja jak na razie jestem w trakcie rozeznania cenowego i cena za fryzurę próbną 80zł a za ślubną 150zł mało mi się podoba :?
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
opium 


Wiek: 42
Dołączyła: 29 Wrz 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 10, 2005 1:54 am   

Czy ktoś zna Salon Fryzur na Rojnej 19? Robi tam również makijaż pani Agatka - bardzo miła i bardzo ładnie maluje. Robiłam próbny i szalałam w nim na panieńskim.
 
 
 
Ewelianna 


Wiek: 42
Dołączyła: 10 Cze 2005
Posty: 40
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 22, 2005 9:11 am   

Dziewczyny, a znacie salon KATRIN na Zachodniej? Byłam tam na razie na rozmowie, i panie potraktowały mnie bardzo miło i profesjonalnie. :D Umówiłam się na próbną fryzurę i makijaż. Jak się zdecyduję i będę po, to dam znać.
A tak przy okazji, weszłam też do salonu MAGDA przy Zachodniej, pani powiedziała, że na próbę uczesze mi koczka i już :smut: , a jak będę niezadowolona, to przecież można go będzie przed ślubem uczesać niżej lub wyżej :shock: !! !
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]
pozdrawiam cię cieplutko Gość
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl