Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Fryzjerzy, kosmetyczki - adresy
Autor Wiadomość
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 20, 2003 10:34 am   Fryzjerzy, kosmetyczki - adresy

Fryzjer: "DAREK" na ul. Próchnika przy Zachodniej...fryzjerka ma na imię Damiana ładnie ścina i czesze koki.(fryzura - kok 60zł; balejage 120zł)

Warto byłoby zrobić próbną fryzurę(płatna 100% lub jakąś część), wtedy będziemy pewne czy nam się to podoba czy nie..pozatym lepiej odżałować parę groszy i iść do lepszego bardziej renomowanego salonu, bo pracują TAM profesjonaliści.

Makijaż: Studio Jamajka ul. Lutomierska 21 (Gosia) pracowała w "filmówce"..zna się na rzeczy. tel. 654-88-37. (koszt makijażu ślubnego 50zł-można też zrobić zabiegi kosmetyczne i paznokcie).
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pią Lis 05, 2010 10:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Majaa 


Wiek: 48
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 93
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 21, 2003 8:47 am   

A ja nie polecę fryzjera, bo mi by się fryzura rozleciała gdyby nie moja kuzynka i lakier. Generalnie mój ulubiony fryzjer nie popisał się w tym dniu.

Co do makijażu robiłam na Obywatelskiej przy al. Politechniki (zaraz prawie na rogu). Po próbnym nie byłam zbytnio zachwycona, ale ponieważ mało było czasu a ja nie jestem z tych co wybrzydzają :D to i właściwy tam robiłam. I ten wyszedł rewelacyjnie. Super ekstra - to opinia mojego męża.

I jeszcze jedna przestroga jakbyście chciały usuwać jakieś znamina, włókniaki to zróbcie to na przynajmniej 6 miesięcy przed ślubem. Ja miałam blizny po laserowym usunięciu "pypci" z szyji, które trzeba było zamaskować. Teraz już tych blizn nie widać wcale.
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 03, 2003 3:21 pm   adresy

dziewczyny wpisujcie tutaj adresy kosmetyczek !! !
myśle, że przyda sie także adres pani , która umalowała by nas wyjatkowo na ten wspaniały dzień!!
_________________

Ostatnio zmieniony przez Edyta Pią Gru 05, 2003 2:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lucky72


Wiek: 49
Dołączył: 11 Paź 2003
Posty: 28
Wysłany: Sro Gru 17, 2003 11:13 am   

Edytko ja już sobie wybrałam kosmatyczke i fryzjera ale polecić go mogę jak mnie uczesze i bede super zadowolona bo malo nie bierze jak sobie policzylam to za balejaz dwukolorowy obcięcie włosów potem makijaż ślubny, uczesanie ślubne i przybranie włosów co mnie uszczęsliwia bo nie muszę sama za tym chodzić kosztować mnie będzie 350 zł chociaz to może i względne ale dla mnie to dużo. Jak będe wyglądać to mogę powiedziec dopiero po 10 stycznia. I z albo z calego serca polece albo powiem zebyscie omijaly ten salon z daleka. Także trzymaj się.
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 20, 2003 11:56 pm   

oczywiscie ze poczekam na mini recenzje

jednak musze powiedziec ze fryzjerzy mnie nie interesuja gdyz mam swojego (od 8 lat!!)
jest rewlacyjny......no i niesamowice przystojny hihihi
a tak na powaznie to juz czesal mnie z 20 razy na rozne imprezy i nie zmienie go do konca zycia
_________________

Ostatnio zmieniony przez Edyta Pon Cze 21, 2004 9:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mi 


Wiek: 48
Dołączyła: 11 Gru 2003
Posty: 193
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 21, 2003 8:08 pm   

Edytko pochwal się swoim fryzjerem, napisz o nim coś więcej.
_________________
Szczęśliwy dzień: 26 czerwiec 2004r.
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 22, 2003 2:10 am   

cos wiecej tzn. o jego talencie, o znajomosciach z nim czy o tym jak ?
naprawde jest super
nie tylko pod wzgledem swojego talentu, ale takze pod wzgledem charakteru
bardzo jestem z nim zaprzyjazniona ... no i nauczyl mnie paru sztuczek fryzjerskich



NIE ODDAM GO NIKOMU!!!!! :D
_________________

Ostatnio zmieniony przez Edyta Pon Cze 21, 2004 9:32 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lucky72


Wiek: 49
Dołączył: 11 Paź 2003
Posty: 28
Wysłany: Pon Gru 22, 2003 1:39 pm   

a nie nazywa się czasem Przemek :?:
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 22, 2003 7:39 pm   

no nie lucky , nie przemek

ale Tomek
_________________

 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Czw Sty 08, 2004 12:12 pm   

Byłam raczej średnio zadowolona z fryzury, z makijażu już bardziej (zwłaszcza w porównaniu z próbnym, gdzie pani widziała mnie w różowych odcieniach, których nie znoszę na mojej twarzy!). A może to ja jestem zbyt samokrytyczna?
W każdym razie nie pomogę Wam w tej kwestii, bo nie znam innych kosmetyczek z własnego "przetestowania".
_________________
 
 
Mi 


Wiek: 48
Dołączyła: 11 Gru 2003
Posty: 193
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 12, 2004 4:31 pm   

Salony Urody:

1. Inflancka 40
2. Tasmana 6
3. Armii Krajowej 44 bl. 396


Salony Fryzjerskie:

1. Piotrkowska 39
2. Bartoka 57 bl. 454
3. Łagiewnicka 106
4. Legionów 57
_________________
Szczęśliwy dzień: 26 czerwiec 2004r.
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Wto Kwi 13, 2004 3:42 pm   

A czy byłyscie może kiedys u kosmetyczki w Lagunie na Wspólnej, bo ja dostałam na zająca od ciotki jakies bony rabatowe na zabiegi kosmetyczne ale nigdy tam nie byłam. Czy ktoś coś o ich usługach może mi powiedzieć.
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Czw Kwi 29, 2004 11:02 am   

Mogę polecić maleńki salonik - AGNES, na Wojska Polskiego, niedrogo i bardzo dobrze - dziewczyna ma na imię Lidka. Sprawdzona na 100 sposobów. Ma dryg.

Chodziłam jeszcze do Laurenta na Piotrkowskiej niedaleko Saspolu. Pani Kasia - tyle, że tam kosztowało wszystko 3 razy drożej.


Kosmetyczkę mam, ale nie wiem jak maluje. Na Łagiewnickiej przy Rynku Bałuckim, obpok Pizzerii.
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
lesia 

Wiek: 48
Dołączyła: 26 Lut 2004
Posty: 154
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Kwi 29, 2004 6:25 pm   

Kiwax napisał/a:
Mogę polecić maleńki salonik - AGNES, na Wojska Polskiego, niedrogo i bardzo dobrze - dziewczyna ma na imię Lidka. Sprawdzona na 100 sposobów. Ma dryg.



A gdzie na woj pol?
_________________
lesia
wedding day 19 06 2004
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Czw Kwi 29, 2004 9:40 pm   

Idąc od Franciszkańskiej do Placu Kościelnego po lewej stronie. Przed ul. Młynarską. Maleńki i wcale nie ekskluzywny salonik. Numeru nie pamiętam. Jakbyś tam trafiła, to możesz powiedzieć, że nasłała Cię klientka od zielonych pasemek :lol: :lol:
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 30, 2004 8:47 am   

Teraz będzie tam pełno takich od klientki z zielonymi pasemkami :lol:
 
 
anna.b 


Wiek: 47
Dołączyła: 18 Lut 2004
Posty: 171
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Maj 22, 2004 12:22 am   

Drogie Forumki, moge podac kontakt do wizazystki, ktora bedzie mnie malowala do slubu. Pracuje na wysokiej jakosci kosmetykach, jest profesjonalistka w swojej dziedzinie. Jesli ktos bedzie zainteresowany, to przesle namiary na priv. :girl :
_________________
* Ślub 18 września 2004 *
 
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 22, 2004 10:56 am   

Ja już wiem, że będzie mnie malaowała ta sama kobitka co moją siostrę!!

Fakt, że dużo bierze za taką usługę, ale efekty są niesamowite!!!

W dodatku powiem, że siostra nie miała próbnego makijażu :lol:
_________________

 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Pon Maj 24, 2004 8:06 am   

Aniu ja poproszę o te namiary.
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 24, 2004 9:51 am   

Ja też, ja też
poproszę :D
 
 
anna.b 


Wiek: 47
Dołączyła: 18 Lut 2004
Posty: 171
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Maj 24, 2004 11:56 pm   

Ania, Pipi i Jelonek! Namiary wyslalam Wam na priv. Dajcie znac, czy doszly, bo cos mi chyba szwankuje z wiadomowsciami :hmm :
_________________
* Ślub 18 września 2004 *
 
 
 
SaraLee 

Wiek: 46
Dołączyła: 16 Cze 2004
Posty: 117
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 21, 2004 12:57 pm   

Jeśli chodzi o fryzjera, absolutnie odradzam salon BARBARA na Placu Słonecznym. Poleciła mi go koleżanka - chciałam zrobić sobie pasemka i przy okazji próbną fryzurę. Umówiłam się na 12, byłam tam kilka minut przed czasem. Pani poleciła mi usiąść i poczekać, następnie przez 25 minut nikt nie zwracał na mnie uwagi. Strasznie się zdenerwowałam, bo nie lubię byc lekceważona i pojechałam sobie gdzie indziej, gdzie przyjęto mnie od razu, a fryzura jest super. (Salon GRACE W Galerii)
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Cze 21, 2004 1:03 pm   

SaraLee napisał/a:
Jeśli chodzi o fryzjera, absolutnie odradzam salon BARBARA na Placu Słonecznym.

Czyżby kolejna osoba z Radogoszcza? :wink:

Stanę w obronie tego salonu. W ostatni piątek właśnie tam robiłam mój balejaż i obcięłam włosy. Jestem bardzo zadowolona. Podobnie przedostatni balejaż tam robiłam i też było OK.
Moja siostra czesała się tam i malowała na mój ślub i wesele i fryzjerka zrobiła jej super fryzurę (siostra miała wtedy baaardzo długie włosy), makijaż też był śliczny.
Załowałam, że sama się tam nie zapisałam...

SaraLee, może miałaś pecha z tym czekaniem. Rozumiem Twoje rozgoryczenie.
Ja w każdym razie mam zupełnie inne wrażenia co do tego salonu.
_________________
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Pon Cze 21, 2004 1:10 pm   

Ja chyba coś o tej Barbarze słyszałam, czy to nie jest przypadkiem ten salon co ma coś wspólnego z Fabryką ?lubów?

Ja też szukam dobrej fryzjerki.
Zawsze chodzę na balejaż do Tesco solon Lovely look i za 105zł jest balejaz 3 kolorowy+strzyżenie+modelowanie i zawsze jestem zadowolona chociaz trzeba tam pojechać rano bo sa straszne kolejki a nie ma zapisów, ale ostatnio poszłam sobie do fryzjera do Geanta na Piłsudskiego, tak żeby sprawdzić no i wyliczylam według ich cennika, że będzie mnie to ok 150zł kosztowało, ale jak mi pani policzyła za 2 kolory balejażu bez strzyżenia i z lekkim modelowaniem 230zł to myślałam że tam padnę. Faktem jest że kolory sa ładnie dobrane i pani była bardzo milutka i wszystko mi się bardzo podobało, ale cena już mnie na dobre odstraszyła.
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 21, 2004 1:15 pm   

Cóż, ja się tam męczę z moją próbną fryzurą - bo tego inaczej nie da się nazwać

Spędziłam w tym salonie 4 godziny fryzjerka w międzyczasie uczesała oprócz mnie jeszcze ze 3 osoby - to chyba można czuć się lekko lekceważonym. Boję się, że to samo będzie w moją ślubną sobotę, a wtedy będzie mi zależało na sprawnej obsłudze.

Usprawiedliwia ich jedynie popularność. :roll:



Aniu to jest ten salon od Fabryki ?lubów :graba:
 
 
SaraLee 

Wiek: 46
Dołączyła: 16 Cze 2004
Posty: 117
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 21, 2004 1:17 pm   

Słyszałam, że w Barbarze sa dobrzy fryzjerzy, ale oprócz umiejętności zawodowych potrzebne są także inne - chociazby te 'marketingowe'. :| Sama pracuję przy obsłudze klienta i jestem strasznie wyczulona na takie rzeczy - chyba zboczenie zawodowe.... :30:
 
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Pon Cze 21, 2004 1:18 pm   

No to w takim razie ja też słyszałam o nich dosyć dobre opinie.
A Pipi ty się czeszesz w Barbarze czy w Geancie?
 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Pon Cze 21, 2004 1:24 pm   

Pamiętam, że gdy zobaczyłam fryzury na stronie www Barbary, ryknęłam smiechem. Gorszych chyba nigdy nie widziałam :shock: .
_________________
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 21, 2004 1:26 pm   

Tak Aniu czeszę i maluję się w Barbarze :D
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Cze 21, 2004 1:27 pm   

Sisi napisał/a:
Gorszych chyba nigdy nie widziałam :shock: .

Oni biorą udział w różnych konkursach, targach, itp. to pewnie stąd te fryzurki, o których napisałaś.

No, mnie jakoś "strasznie" nie ostrzygli. :roll:
Kolorki też są w porządku.
Chyba najlepiej przetestować fryzjera "na własnych włosach".
Byłam tam 3 razy i za każdym razem było OK.
A mam skalę porównawczą z innymi fryzjerami.
_________________
 
 
SaraLee 

Wiek: 46
Dołączyła: 16 Cze 2004
Posty: 117
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 21, 2004 1:27 pm   

Powodzenia :)
 
 
 
anna.b 


Wiek: 47
Dołączyła: 18 Lut 2004
Posty: 171
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Cze 21, 2004 8:44 pm   

Dziewczyny, czy mozecie podac strone www salonu BARBARA? Bardzo jestem ciekawa ich fryzur, skoro sa takie skrajne opinie. My z Fabryki Slubow bedziemy miec samochod, wiec z checia zobacze inna tworczosc tej firmy (ich zdjecia plenerowe widzialam "na zywo", nie tylko w internecie i maja naprawde fajne pomysly).
_________________
* Ślub 18 września 2004 *
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 21, 2004 9:10 pm   

Jeśli chodzi o fabrykę ślubów, to my bardzo chcieliśmy u nich mieć sesję, bo też uważamy że ich zdjęcia są wyjątkowe, ale niestety finansowo cenią się równie wyjątkowo, więc niestety nie skorzystamy... :(
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
SaraLee 

Wiek: 46
Dołączyła: 16 Cze 2004
Posty: 117
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 21, 2004 9:57 pm   

www.salonbarbara.gr.pl
 
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Pon Sie 02, 2004 12:30 pm   

a czy ktoś z was był kiedys w salonie na ul. Wschodniej Piotra Alexandra?
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 02, 2004 6:47 pm   

Ania napisał/a:
a czy ktoś z was był kiedys w salonie na ul. Wschodniej Piotra Alexandra?

Ja chodziłam tam kilka lat i polecam. Zawsze miło i przyjemnie, używają kosmetyków chyba L'Oreala. Fryzjer tylko spojrzy i od razu mówi w czym ci będzie najlepiej. Ja zaryzykowałam i zgodziłam się żeby ściął mi długie włosy na jeżyka i okazało się że był to super pomysł.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
dagmara 

Wiek: 45
Dołączyła: 10 Mar 2004
Posty: 212
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 02, 2004 7:31 pm   

Jeślichodzi o fyrzjerów to z czystym sumieniem mogę polecić panią Alicję nie wiem jak się nazywa salon ale znajduje się na Kościuszki przy ?wirki.
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Czw Sie 05, 2004 8:56 am   

no Kryszko skoro ty taką im opinię dajsz to się cieszę, jade w sobote na ślub do Lublina i zapisałam się do nich na koka, bo moje liche włosy takiej podróży nie wytrzymałyby w innej fryzurze, przy okazji sprawdze czy dobrze mnie uczesza to może umówię się z nimi tez na slubna fryzurę.
 
 
Agata 


Wiek: 45
Dołączyła: 14 Sty 2004
Posty: 139
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 10, 2004 2:21 pm   

Chyba zdam się na Waszą opinię i pojadę do salonu Barbara. Wczoraj byłam w salonie na Sienkiewicza i pan nie podszedł do mnie z "sercem". Powiedział, że mam przyjść w sobotę i już, bo na próbną szkoda pieniędzy itp. A ja oczekiwałam porady, czy włosy ufarbować, czy ścinać, co robić z grzywką itp. Więc się zniechęciłam (chociaż pan koki ładnie robi, nie można mu nic zarzucić). I jednak nie pójdę za jego radą i umówię się na fryzurę próbną :)
_________________
jestem żoną. I bardzo mi się to podoba :)
 
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 10, 2004 2:43 pm   

Ja nie bylam na probnej, bo szkoda mi bylo kasy i uwazalam ze jest to zumeplnie niepotrzebne. Sama wiem w jakich fryzurach jest mi najlepiej, mam w domu lustro i potrafie sobie spiac wlosy i stwierdzic w czym mi dobrze. Zreszta slub nie jest jedyna okazja kiedy idzie sie do fryzjera na uczesanie. Wczesniej mialam robione dziesiatki fryzur i juz na tej podstawie wiedzialam czego powinnam unikac.
 
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Wto Sie 10, 2004 3:17 pm   

Byłam w sobotę u tego Piotra Alexandra i z przykrością muszę powiedzieć że nie za bardzo byłam z fryzury zadowolona. no cóż może moje włosy nie są idealne do zrobienia takiej fryzury ale jednak muszę wam przedstawić kilka minusów, które już nie leżą tylko po stronie moich włosów. Po pierwsze czesała mnie taka młoda dziewczyna, ręce jej sie tak trzęsły że aż sama zaczęłam się denarwowac co ona mi tam robi, po drugie mówiłam żeby zrobiła mi w stylu hiszpańskim, czyli gładko do tyłu i z tyłu taka bombka, no gładko do tyłu było ale bombka byla jakas poprzeplatana i wcale to za dobrze nie wyglądalo, po trzecie tak strasznie mnie zlakierowała że włosy były za mocno sklejone i wyglądaly jak przetłuszczone. może ja jestem przewrażliwiona bo mojemu Miśkowi się podobało, przecież jakby było coś zupełnie nie tak to by mi to powiedział i nie robił ze mnie pośmiewiska przed jego znajomymi., ale już na pewno tam nie bedę się czesac do ślubu.
 
 
Joasia 


Wiek: 42
Dołączyła: 24 Lip 2004
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 12, 2004 12:19 pm   

Wczoraj byłam na próbnej fryzurze w salonie Jamajka na Kościuszki i jestem załamana, po 2 godzinach siedzenia wyszłam z salonu z fruzurą w jakiej chodze na codzień. Młoda dziewczyna ( myślałam, że kreatywna) w salonie z wielkim napisem "fantazyjne upięcia" nie umiała uczesać mi najzwyklejszego koka, którego sama sobie robie w domu. Wg "fryzjerki" moje włosy są za krótkie i nierówne ( mam włosy do ramion troche pocieniowane). Była ze mną moja mama i siostra cioteczna, które jej podpowiadały jak może spróbować mnie uczesać ale to i tak nic nie dało. A na koniec powiedziala, że da mi numer fryzjerki, która jest bardzo dobra w czesaniu koków itp. :) Brak mi słów. Nie polecam nikomu tego salonu :(
Smutna Asia :(
 
 
Megan 

Dołączyła: 12 Sie 2004
Posty: 52
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sie 13, 2004 12:54 am   

Dowiadywalam sie o makijaz w Galerii w Douglasie i w Sephorze. Sa tam mlode dziewczyny ktore znaja sie na rzeczy, czesto maluja na roznych pokazach. Problem jest taki ze pracuja w niektore soboty tak wiec nie zawsze sa do naszej dyspozycji i nie zawsze moga przyjechac do domu (oczywiscie jesli ktos mieszka blisko Galerii to ni ma problemu) Niewatpliwie zaleta jest to ze mozna sie umowic na makijaz probny w Galerii za co nic sie nie placi. Pamietam ze jak sie dowiadywalam o makijaze to w Douglasie kosztowal 50zl a w Sephorze okolo 100zl. Jesli ktoras z was bylaby zainteresowana to moge podac osoby do kontaktu.






?lubuje 18 września 2004 roku
 
 
edmunda 

Wiek: 48
Dołączyła: 26 Lip 2004
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 13, 2004 11:19 am   

dostałam z polecenia namiar do salony p.Beaty Kubiak - chyba to widzew o ile się nie mylę.. czy ktoś korzysta i ma jakieś zdanie?
 
 
Joasia 


Wiek: 42
Dołączyła: 24 Lip 2004
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 13, 2004 11:36 am   

Kiedys mieszkałam na Widzewie i chodziłam do jej salonu ale nigdy nie byłam ścinana u niej tylko u dziewczyn które tam pracują, ale zawsze byłam zadowolona. Ciesze się, że o niej napisałaś bo sobie przypomniałam o tym salonie i chyba tam pojde na drugą próbna fryzure.
 
 
edmunda 

Wiek: 48
Dołączyła: 26 Lip 2004
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 13, 2004 11:56 am   

raz poszłam tam na próbę nie przyznając się, że mam zamiar ich testować;) fakt, że byłam u jakiejś Agnieszki a nie bezpośrednio u właścicielki i powiem, że jestem zadowolona. jestem ciekawa twoich wrażeń z próbnej fryzury bo ja też mam zamiar to zrobić. przeprowadzki mają to do siebie, że traci się najważniejsze rzeczy:( - fryzjera, ulubionego dentystę i kupe przyjaciół. a niestety do krakowa do mojego jedynego fryzjera nie zdążę dojechać:)
 
 
Joasia 


Wiek: 42
Dołączyła: 24 Lip 2004
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 13, 2004 12:13 pm   

To prawda z tymi przeprowadzkami :)
Napisz jaka mialas robiona fryzurke, ja bardzo chciałabym aby to było coś fantazyjnego np. ( spróbuje dodac zdjęcie )


Trochę niewyraźne, ale chyba fryzurke widać :)

fryzura.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1193 raz(y) 35.17 KB

 
 
edmunda 

Wiek: 48
Dołączyła: 26 Lip 2004
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 13, 2004 12:39 pm   

fryzurka ścicznie nastoszona:) bardzo mi się podoba bo ja lubię takie zwariowane. będąc na teście po prostu ścięłam włosy. i przyznaje, ze jest świetnie, bo po raz pierwszy od niepamietnych czasów nie musze się katować lokówko-suszarką po umyciu głowy. czy jako fryzjerki chyba dobre są:) ja niestety jeszcze nie wiem, co mam mieć na głowie:( moje włosy są raczej krótkie i trudno będzie coś z tego zrobić. i dlatego jestem ciekawa co zaproponują;) zawsze chciałam miec długie, ale jak tylko pomyslałam o zapuszczaniu to na bank szłam za tydzień do fryzjera. i tak to będę panna młoda krótkowłosa;)
 
 
Joasia 


Wiek: 42
Dołączyła: 24 Lip 2004
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 13, 2004 1:13 pm   

Taka bedzie mi bardzo pasowala do sukienki, no moze troche mniej nastroszona z przodu, a tył może byc taki nastorszony. Może już ktoś czesał się podobnie, chętnie dowiem się gdzie ?? Na pierwszej probnej fryzurze fryzjerka powiedziala, ze mam za krótkie włosy, a są do ramion :(
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 15, 2004 11:12 pm   

Ania napisał/a:
Byłam w sobotę u tego Piotra Alexandra i z przykrością muszę powiedzieć że nie za bardzo byłam z fryzury zadowolona.

Przykro mi Aniu że nic z tego nie wyszło. Mnie zawsze ścinał i czesał Piotr, nigdy żadna z praktykantek, dlatego byłam zadowolona.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl