Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Parafia Świętego Wincentego Pallottiego ulica Łagiewnicka
Autor Wiadomość
oleczqa002 


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Sie 2015
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 16, 2015 5:42 pm   Parafia Świętego Wincentego Pallottiego ulica Łagiewnicka

Cześć!
Czy ma ktoś jakieś info dotyczące parafii Świętego Wincentego Pallottiego przy ulicy Łagiewnickiej 197/201 ?? ? Jak widać Kościół jest cały czas jest w budowie, ale patrząc po planach kościół będzie naprawdę śliczny ! czy ktoś coś wie czy tam w ogóle odbywają się aktualnie jakiekolwiek śluby i coś na temat szczegółów ?
_________________


Zapraszam do mojego dzienniczka!
 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 19, 2016 9:39 pm   

oleczqa002, to moja parafia, w sobotę będzie Ksiądz po kolędzie, więc dowiem się jak to planują, kościół na pewno będzie piękny, ale remont trwa już kilka lat, nie wiadomo kiedy go skończą, msze już tam są odprawiane, wcześniej odbywały się w małej kaplicy :) W sobotę napiszę więcej szczegółów, jak tylko się dowiem :)
_________________


 
 
oleczqa002 


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Sie 2015
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 19, 2016 10:06 pm   

Ooooo ekstra ! :mrgreen: To jest też moja parafia i u mnie też będzie ksiądz po kolędzie w przyszłym tygodniu :mrgreen: W takim razie zapytaj jeśli możesz, porównamy uzyskane informacje 8)
Bardzo bym chciała żeby go wyremontowali (może w 2 lata im się uda) bo naprawdę na planach wygląda pięknie i robi duże wrażenie!
_________________


Zapraszam do mojego dzienniczka!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl