Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
obrączki z netu?
Autor Wiadomość
yanzycash 

Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 1
Skąd: dln Slask
Wysłany: Pon Lut 28, 2005 11:39 pm   obrączki z netu?

zastanawialiście się czy nie kupić obrączek przez internet znalazłem kilka fajnych ofert ale najbardziej podoba mi sie sklep www.gourl.org/obraczki wielki wybór
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Mar 01, 2005 6:41 pm   

tu sa moje obrączki verona 404 sa takie w A&A dwukolorowe złoto.
_________________

 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 01, 2005 9:50 pm   

Ja sie zastanawialam, ale doszlam do wniosku, ze nie, poniewaz moze byc tak ze zdjecia sa poprawiane komputerowo, a w rzeczywistosci wygladaja po prostu mniej imponujaco.

zdarzylo mi sie tak z obraczkami apartu, ktorymi bylam zachwycona w necie i na zdjeciu, a na zywo mnie wrecz rozczarowaly.
podobnie jest tez z sukniami, w katalogach wygladaja rewelacyjnie, a rzeczywistosc jest mniej imponujaca! niestety :cry:
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
pallas 
Firma

Dołączyła: 12 Paź 2005
Posty: 95
Skąd: z domku :)
Wysłany: Sro Paź 12, 2005 8:57 pm   

To moim zdaniem zbyt wazna rzecz żeby przez net zamawiac Przeciez próbki nie przyślą a na fotkach to dziewczyny mają rację - kolorek podkręcić mogą żeby ladniej wyglądało
 
 
Edi 

Wiek: 40
Dołączyła: 24 Cze 2005
Posty: 430
Skąd: sprzed komputera
Wysłany: Sro Paź 12, 2005 9:09 pm   

A ja zamawiając takie obrączki bałabym sie czy przyślą odpowiedni rozmiar, właściwie to nawet nie znam swojego rozmiaru i nie wiem jak to sie mierzy. To by był chyba główny problem. :(
A co do tego jak one wyglądają w rzeczywistości a jak na stronie to jeśli nie spełniłyby moich oczekiwań to po prostu bym je zwróciła bo przecież napisane jest na stronie:

"Jeżeli po zakupie któregokolwiek z naszych produktów uznasz, że nie spełnia on Twoich oczekiwań, w ciągu 10 dni możesz go zwrócić i zażądać zwrotu pieniędzy!
Nie musisz podawać powodów zwrotu! Jeśli tyko produkt nie był wykonany na specjalne zamówienie, możesz odesłać go do nas bez słowa. Zwracamy całą wpłaconą przez Ciebie kwotę poza kosztem przesyłki. Jedynym warunkiem skorzystania z gwarancji jest dostarczenie do nas produktu w nienaruszonym stanie w przeciągu 10 dni od momentu otrzymania paczki." :) :)

Sądze że jest to też jakiś sposób kupna obrączek i jeśli ktoś ma taką możliwość to czemu nie. Niektóre modele mają nawet w dobrej cenie tzn. około 400 zł. To nie jest dużo. Chyba... :30:
_________________
Ja chce powtórki z 23 września 2006 !! !

 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sro Paź 12, 2005 9:19 pm   

Niestety uważam,że nie zawsze przyjmują zwroty! :smut:
Tak mnie się wydaje i kiedyś coś takiego slyszalam,że ktoś nie odzyskal kasy!
_________________
 
 
pallas 
Firma

Dołączyła: 12 Paź 2005
Posty: 95
Skąd: z domku :)
Wysłany: Sro Paź 12, 2005 9:26 pm   

?aneta napisał/a:
Niestety uważam,że nie zawsze przyjmują zwroty! :smut:
Tak mnie się wydaje i kiedyś coś takiego slyszalam,że ktoś nie odzyskal kasy!


To juz przesada z ich strony !!
 
 
Edi 

Wiek: 40
Dołączyła: 24 Cze 2005
Posty: 430
Skąd: sprzed komputera
Wysłany: Sro Paź 12, 2005 9:26 pm   

?aneta napisał/a:
Niestety uważam,że nie zawsze przyjmują zwroty! :smut:
Tak mnie się wydaje i kiedyś coś takiego slyszalam,że ktoś nie odzyskal kasy!


Uuuuuuu, to niedobrze. :smut: Ale ?anetko akurat ten sklep nie przyjmuje zwrotów czy chodzi ci o jakiś inny internetowy??
_________________
Ja chce powtórki z 23 września 2006 !! !

 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sro Paź 12, 2005 9:32 pm   

Chba o internetowy,ale nie wiem!
_________________
 
 
Miau 


Wiek: 45
Dołączyła: 07 Mar 2006
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 07, 2006 3:11 pm   

Jeżeli obrączki są robione w konkretnym rozmiarze i z grawerem dla Was, to żaden sklep nie przyjmie. Bo co potem mają z tym zrobić?

"Brak mozliwości zwrotu !
Obrączki są przygotowywane każdorazowo na indywidualne zamówienie "zamówienie specjalne". Z tego powodu nie ma możliwości ich zwrotu!
(art. 10 pkt. 4 ustawy z dnia 2 marca 2002 roku o ochronie praw konsumentów przy sprzedaży na odległość)"

Cytat z http://bizuteria.twojecentrum.pl/
_________________
"Biada temu, kto zadowolony jest z siebie; taki człowiek nigdy nie nabędzie rozumu"
(Vincent van Gogh)
 
 
 
Maranta 

Wiek: 40
Dołączyła: 14 Sie 2007
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 14, 2007 6:15 pm   

Ja kupiłam obrączki w necie. W czwartek mają przyjechać, więc Wam napiszę co i jak. Ale stres przed dostawą. Chyba jednak nie ma jak kupić w sklepie normalnym...
_________________
06.10.2007
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Sie 15, 2007 6:09 pm   

ja bym się raczej nie odważyŁa kupować obrączek w internecie. ObawiaŁabym się, że przedstawiony na zdjęciu wzór odbiega od rzeczywistości, że rozmiar jest niewŁaściwy, że będą źle leżaŁy na palcu.
 
 
oleczkaaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 13 Wrz 2007
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 21, 2007 3:12 pm   

My mamy upatrzone obraczki w necie...widzielismy je w sklpie - sa przepiekne a ich cena rozni sie o 300 zl ;)
_________________
08.08.2008 r. :) :) Moja MAGICZNA data :)
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 21, 2007 3:21 pm   

Oleczka, pokaz te obraczki, jesli mozesz.. ja slyszalam ze pewna para zamowila obraczki w necie i dostali zupelnie inny model, na szczescie tez im sie spodobal..
_________________
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Pią Wrz 21, 2007 3:59 pm   

hmm wydaje mi się, że to trochę ryzykowne kupowanie obrączek w necie.
_________________
 
 
 
oleczkaaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 13 Wrz 2007
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 21, 2007 5:58 pm   

to sa obraczki o ktorych mowilam:

http://sklep.zareczyny.pl...I&k=0&dd=5&pp=1

sa piekne :D :D
_________________
08.08.2008 r. :) :) Moja MAGICZNA data :)
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 21, 2007 6:41 pm   

obraczki, rzeczywiscie, urokliwe.. slyszalam niezle opinie o tym sklepie, moze warto zaryzykowac, skoro wszystkich pomiarow dokonujecie "na zywo"..
_________________
 
 
oleczkaaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 13 Wrz 2007
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 21, 2007 7:05 pm   

;) ciesze sie ze Ci sie podobaja :) my jestesmy na nie nastawieni :) sa boskie. Chodz dzis w skelpie cena byla przystepna bo akurat do konca wrzesnia jest 20 %znizki. Ale przeciez nie bde teraz kupowala obraczek bo to cyba zbyt szybko.
_________________
08.08.2008 r. :) :) Moja MAGICZNA data :)
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 21, 2007 8:11 pm   

Sliczne obraczki:)

Co myslicie o zakupie obraczek na allegro?? Ceny maja zachcecajace do kupna, zastanawiamy sie z Miskiem czy nie zamawiac na allegro.
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 21, 2007 8:12 pm   

niby tak, ale popatrz na gramature - zazwyczaj sa duzo nisze niz tradycyjnych obraczek u jubilera, czyli sa ciensze, a co za tym idzie - mniej trwale.. tak przynajmniej slyszalam..
_________________
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Paź 19, 2007 3:14 pm   

raczej nie zdecydowalabym sie na obraczki z netu - balabym sie tego wszystkiego, o czym piszecie wyzej. To bardzo wazna rzecz i nalezy poprzymierzac, sprawdzic, obejrzec wszystko na zywo, zeby nie bylo niespodzianek. W koncu obraczki sa na cale zycie!
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
Canaves 

Dołączyła: 15 Wrz 2007
Posty: 103
Skąd: ...
Wysłany: Nie Paź 21, 2007 9:19 pm   

Ogólnie jestem zwolennikiem kupowania wielu rzeczy przez internet.. :wink: Ale w przypadku obrączek jest to dosyć ryzykowne..

Obrączki są różne, jedne grubsze, inne cieńsze a to ma wpływ na to jak sie bedzię trzymać na palcu.. a co za tym idzie może sie okazać ze potrzebujemy innego rozmiaru niż nam sie wydawało. Podobnie z reszta jak z pierścionkami..
Dodatkowo może sie okazać ze to co widzieliśmy na zdjęciu nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości, a później są z tego niepotrzebne nerwy..
Kupno obrączek to nie mały wydatek. Moim zdaniem lepiej je obejrzeć " na żywo " niż sie później rozczarować..
 
 
darling 


Wiek: 40
Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Lip 03, 2009 11:17 am   

Podbijam temat. My kupiliśmy obrączki przez internet. Po wcześniejszym przejściu kilku albo kilkunastu jubilerów, dokładnym wymierzeniu rozmiarów, zdecydowalismy się na zakup takich, które nam się najbardziej podobały i były w sklepie internetowym. Po licznych rozmowach telefonicznych, milionie pytań i zmian (podziwiam tych ludzi za cierpliwość, bo byli naprawdę przemili i doradzali gdy trzeba) złożyliśmy zamówienie, które zostało zrealizowane w 2 lub 3 tygodnie. Obrączki zostały zrobione w dobrym rozmiarze, ze wszystkimi naniesionymi poprawkami (zamieniałam kolory złota) i grawerem takim jak chcieliśmy. I jak do tej pory jesteśmy z nich zadowoleni, a jako małżeństwo cywilne już je użytkujemy :-) Nie są ani cieńsze, ani lżejsze, ani ze złej jakości złota, a udało nam się trochę zaoszczędzić.
Z tego co wiem mój pierścionek zaręczynowy też był tak zamawiany i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń ;)
_________________
Ostatnio zmieniony przez darling Pią Lip 03, 2009 11:19 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 06, 2009 10:04 pm   

Jeśli ktoś zrobi tak jak darling i dokładnie wie, co kupuje - to znaczy widział, dotykał, mierzył, ważył, oglądał, przymierzał i tylko zamawia dokładnie ten sam model przez sieć - to chyba nie ma ryzyka poza zwyczajowym czynnikiem ludzkim (ktoś wyśle nie to co trzeba albo paczka zginie). Natomiast z własnego doświadczenia wiem, że to, co w sieci, a to, co na ręku, to zupełnie dwie różne rzeczy. Dlatego niczego bym nie brała w ciemno, choćby nie wiem jak na zdjęciu wyglądało.
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
Mariola 

Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 299
Skąd: ...
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 7:23 am   

Moja przyjaciółka zamawiała obrączki z netu. Takiego samego modelu nie znalazła nigdzie w sklepach. Podała tylko rozmiar. Co do odbioru to albo osobiście, albo wysyłka. A że akurat jej mąż był w wawie to odebrał. Z obrączkami wszystko ok, dostali takie jak chcieli :)
Ostatnio zmieniony przez Mariola Wto Lip 07, 2009 7:24 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
France 

Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 8:19 am   

ja mimo wszystko bym sie bala.Glownie chodzi mi o rozmiar,bo niby jak kazdy zna swoj to jest ok,ale ja bym wolala pzymierzyc bo przynajmniej z reklamacja nie bedzie problemow i mozna zalatwic od reki
_________________
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 13, 2009 11:34 pm   

Ja też bym się nie zdecydowała.. głównie dlatego, że jestem z tych osób, które dokładnie muszą obejrzeć coś przed zakupem, przymierzyć itd..
Obawiałaby się, że nie trafię z rozmiarem, a poza tym jak oglądałam w necie obrączki i potem u jubilera to wg. mnie w 90% wyglądają one jakoś inaczej, bo na tych zdjęciach są takie jakby "podretuszowane" i bardziej atrakcyjne niż w rzeczywistość..
_________________
 
 
Basia.83 

Wiek: 40
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 62
Skąd: okolice łodzi
Wysłany: Nie Gru 13, 2009 5:34 pm   

Ja często kupuję w necie. Biżuterię też, ale tylko w sklepie internetowym Apartu, bo mam do nich zaufanie. Na Święta zamówiłam np. łańcuszek dla mamy na prezent. Jak dla mnie to duża wygoda i ułatwienie, bo nie muszę biegać po sklepach, a tego nie znoszę.
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 18, 2009 10:48 pm   

Bella napisał/a:
a też bym się nie zdecydowała.. głównie dlatego, że jestem z tych osób, które dokładnie muszą obejrzeć coś przed zakupem, przymierzyć itd..

mam dokładnie tak samo.
Bella napisał/a:
poza tym jak oglądałam w necie obrączki i potem u jubilera to wg. mnie w 90% wyglądają one jakoś inaczej, bo na tych zdjęciach są takie jakby "podretuszowane" i bardziej atrakcyjne niż w rzeczywistość..

u mnie też tak było... spodobał mi się jeden model, po czym jak poszłam do sklepu żeby obejrzeć to nie mogłam uwierzyć że to ten sam produkt...
_________________
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pią Lut 19, 2010 4:02 pm   

A mi wydaje się,że jest to bardzo dobra i na pewno tańsza opcja. Wystarczy znaleźć tylko sprawdzony internetowy sklep jubilerski,w razie czego zawsze obrączki można wymienić an inny rozmiar,nie ma problemu.
 
 
adamkafajka 

Dołączył: 08 Sty 2014
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 08, 2014 10:22 am   

Chyba to taj jak z butami - jak się obejrzy w realu i jest znana marka to można zaryzykować przez internet...



Usunęłam reklamę z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pon Mar 24, 2014 3:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Staviori_pl 

Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 26
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Mar 13, 2014 3:49 pm   

Tak tez można do tego podejść,czemu nie. Dobra marka to gwarancja jakości i solidności danej biżuterii,wiec moim zdaniem jak najbardziej warto się o to pokusić.


Usunęłam reklamę z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pon Mar 24, 2014 3:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Nie Mar 16, 2014 7:41 pm   

Myślę, że można spróbować. Sama rozważałam zakup obrączek przez internet :)
Na pewno to duża oszczędność.
_________________

 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Nie Mar 16, 2014 7:48 pm   

Obawiałabym się zakupić takie obrączki z neta, ze względu na problemy z rozmiarem, później to odsyłać itd. za dużo by było z tym roboty...
_________________
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 16, 2014 7:52 pm   

rozmiar mozna zmierzyc u jubilera ;)
_________________
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Nie Mar 16, 2014 7:54 pm   

Sisska napisał/a:
rozmiar mozna zmierzyc u jubilera ;)


Dokładnie, a jeśli naprawdę nie przypadną do gustu, można odesłać :)
_________________

 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Nie Mar 16, 2014 7:58 pm   

ithanielle napisał/a:
można odesłać :)


Łatwo mówić :D
_________________
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Nie Mar 16, 2014 8:34 pm   

Catylyn89 napisał/a:
ithanielle napisał/a:
można odesłać :)


Łatwo mówić :D


Zgodnie z prawem możesz zwrócić towar zakupiony na odległość.

Moim zdaniem odesłanie towaru, który nie spełnia moich oczekiwań, to żaden problem. Zależy jak się do tego podejdzie.
_________________

 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Nie Mar 16, 2014 8:39 pm   

ithanielle, zgodnie z prawem mogę jeszcze dużo rzeczy...

Kwestia praktyczna już nie jest tak łatwa jak się mówi :)
_________________
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Nie Mar 16, 2014 8:44 pm   

Catylyn89 napisał/a:
ithanielle, zgodnie z prawem mogę jeszcze dużo rzeczy...

Kwestia praktyczna już nie jest tak łatwa jak się mówi :)


Ok, ale jeśli założysz, że w praktyce coś jest trudne, to wyjdzie na to, że najlepiej siedzieć i nic nie robić :)

Mam prawo, więc z niego korzystam. Zdaję sobie sprawę z tego, że sprzedawca może robić problemy, bo miałam takie sytuacje przy zakupach przez internet, ale wystarczyło mu uświadomić, że nie może odmówić mi prawa do odstąpienia z umowy kupna-sprzedaży i bez problemu przyjmował zwrot.

Ale odbiegamy od tematu :)
_________________

 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Nie Mar 16, 2014 8:50 pm   

Zwrócić zawsze można, ale jako takiego zakupu obrączek szczerze nie polecam, nie będę mówić ile osób z mojego otoczenia się na tym nacięło... I bynajmniej z powodu sprzedawcy.
Więc jak już kupować obrączki, to do jubilera, co by odebrać i ewentualnie osobiście zwrócić :)
_________________
 
 
JuliaBydg 

Dołączyła: 24 Mar 2014
Posty: 10
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon Mar 24, 2014 3:09 pm   

Ja unikałabym sklepu internetowego. Głównie za trudny proces reklamacyjny...w razie potrzeby oczywiście. Jednak wolę mieć wszystko na miejscu :)
 
 
Blue89 

Dołączyła: 22 Wrz 2013
Posty: 29
Skąd: Łódż
Wysłany: Pon Mar 31, 2014 4:29 pm   

Ja myślę że jak firma jest znana, to spokojnie można zamawiać.Ja czasem kupię sobie coś przez net w Aparcie i jeszcze nie miałam sytuacji żeby reklamować.
 
 
Staviori_pl 

Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 26
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Kwi 08, 2014 11:06 am   

Dokładnie,zakupy przez internet to w zasadzie nic strasznego jeżeli wybierzemy dobra i sprawdzoną firmę. W każdym przypadku można przecież też zwrócić w przeciągu 10 dni i nie będzie żadnego problemu lub tez wymienić na inny rozmiar,kwestia dogadania się. Warto postawić na dobre marki,solidną biżuterię pod względem jakości.
_________________
.
 
 
ZlotaLinia_com 
Firma

Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 55
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Lip 08, 2014 3:19 pm   

Z tym mogę się zgodzić,nie mnie jednak czasem dobrze jest też przymierzyć dany model obrączki czy pierścionka wcześniej i dopiero potem zdecydować się na kupno przez internet,to bezpieczna opcja.
 
 
AlanT 

Dołączył: 03 Paź 2014
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 03, 2014 2:18 pm   Obrączki z netu.

Znajomi zamówili ze sklepu internetowego obrączki. Rozmiary sprawdzili sobie u jubilera. Jak przyszły to okazało się że jedna za mała druga za duża. Wygląd też nie to samo co na zdjęciu na stronie. Żałują ale czas ich naciskał. Nigdy nie popełnię tego błędu.
 
 
ZlotaLinia_com 
Firma

Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 55
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro Lis 05, 2014 12:58 pm   

Czas i pośpiech nigdy nie są dobrym doradcą,a wręcz przeciwnie może tylko zaszkodzić. Poza tym jaki to dokładnie sklep? Czasem pomyłki też się zdarzają i na pewno można jakoś dogadać się kwestii zwrotu i wymiany rozmiaru.
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Lis 05, 2014 5:47 pm   

AlanT, skoro już kupiłeś 2 pary obrączek jedną w Aparcie, drugą na jakiejś hali, to po co Ci trzecia para z internetu? :smile:
_________________


 
 
ZlotaLinia_com 
Firma

Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 55
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Sty 30, 2015 12:29 pm   

Nie wiemy nawet na jakiej hali,jakiej firmy więc mimo wszystko dobrze byłoby to wszystko sprecyzować bo autorka od jakiegoś czasu milczy. Jeżeli wątek jest aktualny to w dalszym ciągu czekamy na Twoją odpowiedź:)
 
 
jemioła 


Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 41
Skąd: centrum
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Wto Cze 23, 2015 5:56 am   

My zamawialiśmy właśnie z neta ale jesteśmy bardzo zadowoleni bo obrączki naprawdę porządnie wykonane i bardzo ładne. Takie na jakich nam zależało.

Zerknijcie sobie tutaj:
(...) właśnie w tym sklepie zamawialiśmy .Mają tam bardzo korzystne ceny obrączek.
Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek
Zdecydowaliśmy się na takie piaskowane z brylancikiem ( oczywiście tylko na mojej obrączce):
_________________
Praw­dzi­wa głupo­ta zaw­sze po­kona sztuczną inteligencję.
Ostatnio zmieniony przez Asiek Czw Lip 09, 2015 12:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl