Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Romantica
Autor Wiadomość
Mae 


Wiek: 41
Dołączyła: 23 Lut 2005
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 09, 2005 12:07 am   Romantica

Choc jeszcze zakup stroju ślubnego to dla mnie dość odległa sprawa, to przyznam - mam już swoje plany i typy w tej kwestii. Jednym z nich jest wlasnie Romantica (chyba nie pomylilam nazwy - róg Kilińskiego i Pilsudskiego).
Ile razy tamtędy przejeżdzam, zawsze zerknę w tamtą stonę i zawsze mam miłe wrażenia. Ponieważ jeszcze nie jestem na etapie wchodzenie do środka sklepu :wink: , chętnie usłyszę Wasze opinie o tym salonie - cenach (coś mi się obiło kiedyś o uszy, że abstarkcyjne) i ich warunkach. Z góry dzięki !
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 09, 2005 4:00 pm   

Mae
O romantice znajdziesz bardzo duzo opinii tutaj:
http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=1089 i pewnie w innych watkach tez.

niestety wiekszosc jest malo zachecajaca, choc sa wyjatki. nie wiem czy warto pisac drugi raz to samo.
Polecam jednak przymierzenie sukni, bo zupelnie inaczej wyglada na wystawie i na konkretnej osobie. :D
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
Mae 


Wiek: 41
Dołączyła: 23 Lut 2005
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 09, 2005 6:46 pm   

Przyznaję się - nie wczytywałam się w posty z ogólnego tematu o sukniach.
Gambi, dzięki w każdym razie za link do tego topicu, pobuszowałam tam sobie trochę.

Jeśli ktoś będzie miał jednak jakieś świeże spostrzeżenia dot. Romantici, chętnie poczytam i pewnie kiedyś, tak z ciekawości (póki co), sama się tam wybiorę !
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Mar 10, 2005 5:45 pm   

ja uważam .że obsługa jest tam nie za ciekawa. i ie dają do mierzeiasukienek, powinnas pierw wybrac model zdecydowac wstepnie wtedy założą ci tą sukienke. Jakieś głupie zasady. pewnie to nie ekspozycja tylko sukienki do kupienia od reki!
_________________

 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Kwi 14, 2005 8:34 am   

Nie masz racji, Megi.
To nie są sukienki do kupienia. Ja tam szyję suknię i tyle akurat wiem na pewno. Umówiłam się na przymiarkę w siedzibie firmy bo tak mi wygodniej, a panie poparły pomysł. Fakt są oschłe i niemiłe dla klijentek, ale ja akurat miałam szczęście :roll:
Poza tym co do cen to oscylują w granicach 1600- 3000 za polską suknię, natomiast suknie Villais od 2300 w górę.

Mnie wkurzyła tam jedynie mały wybór (a właściwie żaden wybór) dodatków. Szukam więc w innych sklepach. Jedyne co mam stamtąd to welon - bo jest taki jak sobie wymarzyłam :wink:
_________________

 
 
 
misimisia 

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Paź 2006
Posty: 93
Skąd: polska
Wysłany: Wto Lis 14, 2006 11:56 am   

A ja się zraziłam do tego salonu. Po samym wejściu do salonu babeczka która tam sprzedaje uznała mnie za gorszą, Myślała chyba że mnie nie stać. Nie pozwoliła przymierzyć żadnej sukni i potraktowała mnie jak jakiegoś śmiecia. Suknie drogie ale w sumie nic ciekawego i obsługa do bani. Nikomu nie polecam tego salonu !!
 
 
 
ola23 

Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 14, 2006 2:05 pm   

Ja dziś właśnie byłam w Romantice, i szczerze mówiąc wrażenia raczej normalne, ani zbyt rewelacyjnie ale też nikt nie potraktował mnie niegrzecznie. A co do sukien, to raczej nie w moim typie, dla mnie zbyt ciężkie i masywne, ale ponoć o gustach się nie dyskutuje.
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 04, 2006 7:43 pm   

Romantica to był pierwszy salon który odwiedziłam i wrażenie moje było nie miłe,
ta pani w ogóle nie wykazuje większego zainteresowania klientką
jak chciałam przymierzyć sukienkę która mi wpadła w oko to ona stwierdziła że nie mogę,
bo coś tam już nawet nie pamiętam :)
_________________
 
 
 
Nikulec 

Wiek: 42
Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 171
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Gru 06, 2006 9:02 pm   

lmyszka napisał/a:
jak chciałam przymierzyć sukienkę która mi wpadła w oko to ona stwierdziła że nie mogę,
bo coś tam już nawet nie pamiętam :)

Ja pamiętam - bo stwierdziła, że jak szukasz sukienki na sierpień to jeszcze nie czas. Ale zapewne gdybyś weszła do salonu 1 stycznia, to okazało by się, że czas już najwyższy (i ceny sukienek też odpowiednio wyższe ;) )
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 07, 2006 8:50 am   

zastanawiam sie czy na mejscu wlasciciela nie nadeszla pora zeby zmienic sprzedawczynie...
przeciez panie z salonow maja nas zachecac do mierzenia i do kupna stroju wlasnie u nich a Romanticka chyba postawila sobie na cel nie sprzedac niczego :/
_________________
 
 
 
misimisia 

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Paź 2006
Posty: 93
Skąd: polska
Wysłany: Czw Gru 07, 2006 2:01 pm   

madzia8181 napisał/a:
zastanawiam sie czy na mejscu wlasciciela nie nadeszla pora zeby zmienic sprzedawczynie...
przeciez panie z salonow maja nas zachecac do mierzenia i do kupna stroju wlasnie u nich a Romanticka chyba postawila sobie na cel nie sprzedac niczego :/


Jestem tego samego zdania
 
 
 
justyncia83 

Wiek: 41
Dołączyła: 19 Wrz 2006
Posty: 55
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Wto Sty 30, 2007 10:15 am   sklep Romantica

byłam ostatnio w sklepie Romantica- i powiem szczerze, że już więcej się tam nie wybiorę.
sprzedawczyni była strasznie nieuprzejma.
rozumiem , że może na sklepie nie być mojego rozmiaru sukni (mam rozmiar 38-40) ale to nie jest problem jesli chodzi o przymiarki sukienek- ta pani jednak uznala ze na sklepie nie ma sukni ktora moglabym przymierzyc a poza tym patrzac na mnie i na moja kolezanke tak jakbysmy byly tam " intruzami" a nie klientkami.tak sie tam poczulysmy.
no coz- jesli chodzi o same sukienki to wedlug mnie jest ich troche malo na sklepie- i choc sa "nawet" ladne to zadna nie wpadla mi w oko.
DU?YYYYYYYYYYYYYYYYY MINUS DLA PANI SPRZEDAWCZYNI ....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
to jedyny sklep w jakim pani była tak nie uprzejma.
_________________
JUSTYNCIA83
 
 
gloria 

Dołączyła: 20 Lut 2007
Posty: 2
Skąd: łódż
  Wysłany: Pią Lut 23, 2007 11:35 pm   

:kwasny: No no,właśnie,byłam,a właściwie próbowałam wejść kilka razy do tego salonu,to rano po 10-tej zamknięty bez żadnej informacji,a po 17-tej tez nieczynny.Gdy wreszście udało mi się zastać panią sprzedawczynię to jej zachowanie byłó wielce lekceważące.Nie polecam nikomu tego sklepu.
_________________
gloria
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Nie Lut 25, 2007 10:51 am   

Wiele słyszałam na temat zachowania sprzedawczyń z Romantici, sama nie miałam okazji się przekonać. Hmm zastanawia mnie to czy te panie nie są świadome, że z powodu lekceważenia i niemiłej obsługi mogą stracić pracę?
_________________
 
 
zosiemka 

Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 2
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Kwi 14, 2009 4:37 pm   

W kwestii tego salonu dołączę chyba do większości z forumek.
Salonu Romantica nie polecam! Choć właściwie wiele czasu to w nim nie straciłam, bo Pani , do której musiałam sama podejść i zapytać o suknię, od razu powiedziała, że nie znajdę tu na pewno sukienki dla siebie. I koniec rozmowy.
Zarówno mnie, jak i siostrę, z którą byłam, zamurowało w pierwszej chwili :) Brak słów po prostu na takie zachowanie!
 
 
France 

Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 21, 2009 12:53 pm   

niesamite jest to,ze ten sklep caly czas jakos sie utrzymuje...
_________________
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Wto Lip 21, 2009 1:56 pm   

Mnie w Romantice obsłużono ok, nie miałam raczej powodów do narzekań, choć po przeczytaniu na forum opini o tym salonie wcale nie chcialam tam wchodzić... Na białe rękawiczki byłam przygotowana :lol:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
France 

Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 21, 2009 2:14 pm   

jak dla mnie najgorsza byla szmatka na twarz zebym nie pobrudzila sukni make upem
_________________
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Wto Lip 21, 2009 5:50 pm   

Ja akurat wtedy byłam bez makijażu, więc ta przyjemność mnie ominęła :lol:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
joannakarolina 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 20, 2009 9:53 pm   

Ja byłam dzisiaj z siostrą i kobitka powiedziała, że możemy pooglądać suknie ale nie możemy przymierzać bo czeka na klientkę która była z nią umówiona, ceny jak dla mnie trochę za wysokie więc raczej do tego salonu nie wrócimy.
_________________
Pozdrawiam
Asia




===> 19.06.2010 r. ;)
 
 
skupinki 

Dołączyła: 20 Sie 2009
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Mar 08, 2010 12:02 am   

dziewczyny uciekajcie z tego Salonu!! coś okropnego!! babsko, które obsługuje jest nie miłe, gburowate i najlepiej jak byś kupiła sukienkę ze wszystkimi dodatkami bez przymiarki!! wystrój wczesny gierek!! i do tego ta obleśna i brudna chusta na głowe...
na serio w tym salonie nie można się czuć wyjątkowo!!
zdecydowanie najgorszy salon w jakim byłam, polecam jaracza.... i salon niedalego romantiki....
niesamowicie ciesze sie ze w porę sie zorientowalam i zrezygnowalam z sukni!!!!
ktos nade mną czuwa.... :P
_________________
Ostatnio zmieniony przez Kati Pon Mar 08, 2010 3:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 08, 2010 1:04 pm   

Fascynuje mnie jakim cudem, ten salon się utrzymuje skoro obsługa jest tak fatalna.... :o
_________________
 
 
instadri 


Dołączyła: 19 Cze 2009
Posty: 209
Skąd: BC
Wysłany: Sro Mar 10, 2010 11:11 pm   

ava napisał/a:
Ja akurat wtedy byłam bez makijażu, więc ta przyjemność mnie ominęła :lol:

szczęściara :D :smile:
_________________

 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Mar 11, 2010 9:56 am   

A ja tak tylko powiem, że nie chciałabym przymierzać ubrudzonej podkładem i innymi mazidłami kiecki... Wiele razy w zwykłych sklepach biorę jasną rzecz i zaraz odwieszam, bo przy szyi jest cała pomarańczowa.
Do romantiki poszłam bez makijażu, ale do innych salonów też.
Co do białych rękawiczek... mogłoby ich nie być, ale z drugiej strony nieraz dziewczyny mają średnio czyste ręce :/

Ja już kiedyś pisałam - jak dla mnie, obsługa była normalna. Ani wylewna, ani niesympatyczna.
_________________

 
 
 
mari26 

Dołączyła: 25 Cze 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 25, 2010 7:04 pm   

a ja mam pytanie do kogoś kto mimo mało pochlebnych opinii o sprzedawczyni z Romantici zdecydował sie na zakup swojej sukni własnie w tym salonie -bo poprostu suknia bardzo się podobała. Ja tak własnie miałam, choc nie powiem zastanawiałam sie długo czy dam rade sie z ta panią dogadac i jak sie okazalo przy podpisywaniu umowy stała sie o wele bardziej mila...:) a teraz do sedna sprawy na ile przed slubem mialyscie zdjetą miarę i zaczęto szyc wasza suknię? bo mi zostało mniej niz dwa miesiace do ślubu a ostatnio jak dzwonilam pani zapewniala mnie, że jeszcze za wczesnie i nie podala konkretnego terminu tylko ze w lipcu, ale ja juz zaczynam sie stresowac, ze to jakos pozno:/
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Cze 25, 2010 9:46 pm   

mari26 napisał/a:
teraz do sedna sprawy na ile przed ślubem mialyscie zdjętą miarę i zaczęto szyć wasza suknię?
Ja chyba nie pomogę bo dogadałam się z Panią i miary miałam w firmie w Warszawie bo tam mieszkam. Generalnie jakieś 3 msc przed ślubem
_________________

 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Lip 02, 2010 4:18 pm   

Ja kiedyś przymierzałam tam suknie na licealny pokaz mody i oczywiście worek na głowę był konieczny, a panie byly nesympatyczne. Nie rozumiem fenomenu tego salonu i tego jak on się cały czas utrzymuje...

Kati napisał/a:
Do romantiki poszłam bez makijażu, ale do innych salonów też.


a ja odwrotnie, jak szłam przymierzać suknie, to zrobiłam porządny makijaz, żeby nie wyglądac blado i mniej więcej zobaczyć jak moja twarz się prezentuje przy takiego typu sukniach, gdy wyglada podobnie do tej, jaką będę miała w dniu slubu.
 
 
 
asinek 

Dołączyła: 21 Maj 2010
Posty: 197
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 20, 2010 2:08 pm   

Mam ochotę pójść do tego salonu żeby pośmiać się z żenującego poziomu obsługi :D
Jak będę w pobliżu chyba się nie powstrzymam... Będę udawała zainteresowaną kupnem ;) :)
 
 
mari26 

Dołączyła: 25 Cze 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 26, 2010 7:34 pm   

wiem, że na tym forum nikt się ze mną nie zgodzi ale ja, jak już wczesniej pisałam zdecydowałam sie na suknie w romantice i nie żałuję :) ) co prawda kosztowało mnie to duzo stresu bo balam sie ze suknia nie zdazy sie uszyc bo miare mialam zdejmowaną 02.08. a slub był 21.08 ( i nie jestem w ciazy :P )a z kim kolwiek bym nie gadala to kazdy mowil ze na miesiac przed weselem to kiecka byla juz gotowa i czekala na ostatnie poprawki i odbior a moja nawet nie zaczela sie jeszcze wtedy szyc ale wszytsko poszlo z godnie z planem i obietnicami pani z salonu, ktor ajak sie okazuje wcale nei jest taką wredną zołzą jak piszecie i nawet jak w marcu mierzylam buty i zamowilam jak sie pozniej okazało za małe to pani bez słowa zamowiła kolejne nr większe i były Ok, jak poprosiłam o rzerobkę dekoldu przy sukni tez wszystko udało sie zrealizowac i to jeszcze piekniej niz myslałam :) ) ode mnie wielki pozytyw dla romantici!!
 
 
Wife-to-be 

Dołączyła: 01 Lip 2009
Posty: 51
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Sty 23, 2011 11:36 pm   

najgorsza obsługa w Łodzi! dziwię się, że ta Pani kiedykowliek cokolwiek sprzedała! nie dość, że była ****, robiła wszystko z łaską to jeszcze kazała mi założyć na głowę kawałe firanki "zeby nie ubrudzić sukienki makijażem" ale... nigdy, nigdzie nie widziałam tak brudnych sukienek!! nie wiem czemu, w salonach gdzie nie zakąłda się rękawiczek i dziwnych nakryć głowy sukienki nie są tak brudne. te były czarne na dole, a na górze szare, stare... uzywane??
jak można tak obsługiwać ludzi??

nie polecam!!
 
 
Winter 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Maj 2010
Posty: 329
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 09, 2011 5:58 pm   

mnie się podobały sukienki na wystawie...ale po tym co przeczytałam...chyba boję się wejsc do salonu..
 
 
ola_82 


Dołączyła: 06 Sie 2010
Posty: 158
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lip 08, 2011 9:17 pm   

ja mam zamówioną kiecke w tym salonie, przyznaję, że Pani taka średniawa, za pierwszym razem jak byłam nie była zbyt miła, ale jak poszłam tam po jakiś 2 tygodniach już była całkiem sympatyczna. Generalnie nie zwracam uwagi na tą babkę, sukienka bardzo mi się spodobała więc po prostu ją zamówiłam, nie będę przecież rezygnować z sukienki tylko ze względu na mało przyjazną panią sprzedającą :wink: mam nadzieję, że nie będę żałować że tam właśnie zdecydowałam się kupić sukienkę.
_________________
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Lip 08, 2011 9:46 pm   

nie będziesz :)
_________________

 
 
 
ola_82 


Dołączyła: 06 Sie 2010
Posty: 158
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lip 09, 2011 8:14 am   

też mi się tak wydaje;) a jak tylko Pani będzie niemiła to powiem jej parę słów prawdy, może wtedy zrobi się bardziej miła ;) ale oby wszystko było dobrze :wink:
_________________
 
 
MlodaGaska 

Wiek: 46
Dołączyła: 18 Kwi 2011
Posty: 143
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 09, 2011 8:38 am   

ola_82 napisał/a:
też mi się tak wydaje;) a jak tylko Pani będzie niemiła to powiem jej parę słów prawdy, może wtedy zrobi się bardziej miła


Oby tylko się to nie odwróciło przeciwko Tobie :zalamany: . Niektórzy źle reagują na krytykę.
_________________
 
 
ola_82 


Dołączyła: 06 Sie 2010
Posty: 158
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 11, 2011 10:43 pm   

będzie dobrze;) ja chcę tylko tą kiece mieć do 10 września i tyle;) czasem miałam do czynienia z gorszymi ekspedientkami :wink:
_________________
 
 
Kasia Katarzyna 

Dołączyła: 08 Cze 2011
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 23, 2011 6:52 pm   

APELUJĘ! Zwolnić tę kobietę!:)
Tyle fajnych, ciepłych osóbek czeka na pracę.
A w salonach ślubnych to właśnie ekspedientki odgrywają ogromną rolę. Ten dzień wywołuje tyle pozytywnych emocji...a kupno sukni jest jednym z tych elementów, które zapamiętuję się na długo.
Co za babsztyl!
_________________
Kasia Katarzyna
 
 
cammillka 

Dołączyła: 12 Paź 2011
Posty: 95
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 18, 2011 5:32 pm   

Romantica ma piękne suknie i okropną obsługę.
 
 
 
klaudia2000 

Dołączyła: 12 Gru 2011
Posty: 1
Skąd: łodz
Wysłany: Pon Gru 12, 2011 2:47 pm   

czemu tak twierdzicie ze obsługa tragiczna ja bylam i jestem zadowolona :) ma piekne suknie i obsluga tez jest mila moze z wami jest cos nie tak suknie mozna przymierzac nie robi ta pani zadnego problmu a a serwetke na twarz zaklada bo nie ktore z was maja makijaz i nie chcialaby sie suknie brudzily to chyba dobrze ze o nie dba jezeli chodzi o ceny nie sa tragiczne bylam w roznych salonach i w nie ktorych sa ceny z kosmosu. Moze spojrzmy na swoje zachowania a nie obczerniacie kogos
 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 12, 2011 2:59 pm   

klaudia2000, fajnie że jesteś zadowolona, ale bardzo bym prosiła, żebyś nie pisała w takim tonie, ponieważ to jest forum, a nie kącik wzajemnej adoracji, że pisze się same przyjemne rzeczy. Ja byłam w tym salonie i jak dla mnie Pani zachowywała się jak dno, skoro zamiast "dzień dobry" powiedziała - dla Pani nie ma tu żadnej sukienki.
To obsługa jest dla Klienta, a nie Klient dla obsługi.
Jak dla mnie słaba pseudo reklama. :)
_________________

 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 12, 2011 3:08 pm   

klaudia2000 napisał/a:
czemu tak twierdzicie ze obsługa tragiczna

Bo jest :]

klaudia2000 napisał/a:
moze z wami jest cos nie tak

a może grzeczniej? :roll:
_________________
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Gru 12, 2011 4:08 pm   

klaudia2000 napisał/a:
moze z wami jest cos nie tak

Wymiękłam... po tym tekście dochodzę do wniosku, że to z autorką jest "coś nie tak" :zdziwko:
_________________
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Wto Gru 13, 2011 7:07 pm   

M4rcysi4 napisał/a:
klaudia2000 napisał/a:
moze z wami jest cos nie tak

Wymiękłam... po tym tekście dochodzę do wniosku, że to z autorką jest "coś nie tak" :zdziwko:

Nie "obczerniajcie" tutaj pani. :twisted: :wink:

P.S. Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać jak zobaczyłam ten tekst o "obczernianiu". :cool:
_________________
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Gru 13, 2011 7:21 pm   

agulka1989 napisał/a:
Bo jest :]
co kto lubi

Wg mnie, pisałam już dawniej, po swoim weselu, obsługa była w porządku. Najważniejsze - nie słodziła! Ze Sławy np. wyszłam zdegustowana. Pani ubrałaby mnie w pokutny worek i wmawiała że PIĘKNIE wyglądam... bleeee
_________________

 
 
 
ptysia7 


Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 46
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Kwi 17, 2012 3:26 pm   

Rozczarowała mnie Romantika. Pani jakby za karę tam była, zdegustowana makijażem, choc bardzo delikatnym, wybrałam dwie do przymiarki, suknie były brudne, ale nie od makijażu tylko moim zdaniem jakby właśnie z wesela wróciły! No i ten cyrk przy zakładaniu- rękawiczki, zasłonić twarz tym czymś. No i zero sugestii," no podoba się aha no dobrze"
i tyle.
_________________

 
 
 
malinka1987 

Dołączyła: 01 Sie 2011
Posty: 60
Skąd: Koluszki/Łódź
Wysłany: Sro Kwi 18, 2012 12:42 am   

Na szukanie swojej sukienki mam jeszcze czas, ale 3 miesiące temu szukałam sukienki na ślub przyjaciółki. Romantica to pierwszy salon do którego weszłyśmy . Pani niemiła, na nasze pytania coś odburknęła i stwierdziła, że mamy się rozejrzeć i jak nam się coś spodoba, to dopiero odpowie.W momencie, gdy nawet części sukienek nie przejrzałyśmy ekspedientka stwierdziła, że Ona to już właściwie ma zamknięte, więc jak nam się nic nie podoba to cytuje"proszę wyjść". Wrażenie- tragedia.
_________________
 
 
witkosia85 

Dołączyła: 19 Sty 2014
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 19, 2014 4:56 pm   

Lokal ciemny, zimny, wszystkie suknie na wieszakach w foliach...przy oglądaniu zauważyłam, że jedna z sukni jest mocno brudna wręcz czarna w pasie (może od przymierzania?).
Pani obsługująca (czarna w starszym wieku) bardzo powściągliwa. Szybko stamtąd wyszłam i napewno już nie wrócę. Najgorsze wspomnienia z odwiedzanych salonów. Nie polecam.
_________________
Miej oczy szeroko otwarte przed ślubem a przymykaj je później ;)
 
 
aAnastasjAa 

Dołączyła: 25 Lip 2014
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 28, 2015 7:48 pm   

Ten salon jes zamknięty lub remontowany z tego co zauważyłam jak przechodziłem ostatnio.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl