Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Foto Sobieraj
Autor Wiadomość
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 21, 2003 5:15 pm   Foto Sobieraj

u jakiego fotografa miałaś z mężem sesje???
wasze zdjęcia są prześliczne!!!
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sro Cze 28, 2017 12:46 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Kasik 

Dołączyła: 10 Paź 2003
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 21, 2003 5:49 pm   

Dziękuję Edytko :) Bardzo mi miło, iż podobają Ci się zdjęcia :)
Już pisałam dziewczynom, że zdjęcia robiliśmy u Sobieraja na Piotrkowskiej (wszelkie inne inf mogę udzielić na priva, a więc śmiało pisz).
_________________
Pozdrawiam :)
Mężatka od 4 października 2003r.
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 24, 2003 2:27 pm   

czesc kasik
dzisiaj z narzeczonym przechodzilam kolo fotografa zeby zobaczy zdjecia
fakt ze byla dopiero 9.00 i obejrzelismy tylko zdjecia w gablotce
jednak z nog zwalilo nas zdjecie portretowe w przepieknej ramie!!
zdjecie wygladalo jakby ktos je namalowal
teraz juz sie nie dziwie dlaczego zrobiliscie tam zdjecia!!!
 
 
Kasik 

Dołączyła: 10 Paź 2003
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 24, 2003 2:46 pm   

Edytko mi zdjęcia u Sobieraja również bardzo się podobają. Są inne niż większość innych jakie widziałam. Mają swój charakter i są profesjonalne (takie jest moje zdanie). Nie powtarzaliśmy żadnego ujęcia, oprócz tego z płatkami.
_________________
Pozdrawiam :)
Mężatka od 4 października 2003r.
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 24, 2003 3:16 pm   

te zdjecia z platkami sa niesamowite wlasnie ze wzgledu na nie chcialam sie zapytac o adres
cale szczescie juz go mam i jest ok.
 
 
Kasik 

Dołączyła: 10 Paź 2003
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 26, 2004 3:00 pm   

Witam Edytko, ciekawa jestem czy juz wybraliście fotografa?
_________________
Pozdrawiam :)
Mężatka od 4 października 2003r.
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 26, 2004 11:16 pm   

Kasik napisał/a:
Witam Edytko, ciekawa jestem czy juz wybraliście fotografa?



Cześć Kasik!!!
Fajnie, że się odezwałaś!!

Gdzieś za miesiąc będziemy wszystko ustalać,
ale powiem Ci szczerze, że Twoje zdjęcia nas zauroczyły i skłaniamy się ku Twojemu fotografowi!!

Jak przechodzimy koło Sobieraja, to ciągle przyglądamy się fotografiom


Jak narazie to jest nasz fotograf nr 1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________

 
 
Kasik 

Dołączyła: 10 Paź 2003
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 27, 2004 9:23 am   

Bardzo mi miło, że podobają Wam się nasze zdjęcia :)

My przed wyborem Sobieraja rozważaliśmy jeszcze foto na Sienkiewicza - chyba 39 prawie na przeciwko komendy.
A co do zdjęć u Sobieraja to mimo, iż sporo nasz kosztowały to jesteśmy zadowoleni.

A bedziesz robiła zdjecia w plenerze?
_________________
Pozdrawiam :)
Mężatka od 4 października 2003r.
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 27, 2004 11:15 am   

Kasik napisał/a:
A bedziesz robiła zdjecia w plenerze?


Nie nie będziemy mieli takich zdjęć. Za to zastanawialiśmy sie nad wyjęciem fotografa do kościoła i na przyjęcie weselne.

Pozdrawiam Cię serdecznie.
_________________

 
 
Kasik 

Dołączyła: 10 Paź 2003
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 27, 2004 2:17 pm   

Fotograf do kościoła to dobry pomysł - gdybym mogła cofnąć czas na pewno takiego bym zamówiła. Nie mamy zdjęć jak składamy sobie przysęgę czy zakładamy obraczki - nikt nam nie zrobił (mieliśmy ślub pod samym ołtarzem i moja szwgierka nie wiedziała czy może podejść). Ale z wesela jest juz dużo zdjęć - pozbierałam od gości klisze :) Mam ich przeszło 200 - ale mogłoby być ich więcej - zdjecia to cudowna sprawa.
_________________
Pozdrawiam :)
Mężatka od 4 października 2003r.
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 28, 2004 10:03 pm   

No faktycznie taka chwila i nie ma pamiatki - dobrze, że kamerzystę miałaś!!!

U mojej siostry się zdarzyło, że wysiadła lampa w aparacie, ale skapnęliśmy sie dopiero przy wywołaniu zdjęć, gdzie z 36 wyszło tylko 10!!!!

Dobrze, że aparatów było mnóstwo i można sobie od kogos odbić :graba:
_________________

 
 
Kasik 

Dołączyła: 10 Paź 2003
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 29, 2004 9:55 am   

No właśnie, dobrze jak jest kilka aparatów - zawsze ktoś jakieś zdjecie zrobi :)

Wiesz, ja chciałam zrobic sobie zdjęcia z płyty dvd ale niestety nie mam dostepu do odpowiedniego programu :(
_________________
Pozdrawiam :)
Mężatka od 4 października 2003r.
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 29, 2004 10:28 am   

Kasik, kamerzysta o którym rozmawiałyśmy może mieć odpowiedni sprzęt, może warto do niego zadzwonić... a jeśli on nie, to mamy jeszcze jednego, który nam taśmy 8mm przerabiał klatka po klatce na dvd, on pewnie ma odpowiedni sprzęt... jakbyś chciała, to wyślę Ci i na niego namiary
 
 
Kasik 

Dołączyła: 10 Paź 2003
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 04, 2004 11:23 am   

Dzięki Kate - zastanawiałam sie też nad swoim kamerzystą, muszę do niego zadzwonić i sie dowiedzieć czy mi pomoże.
_________________
Pozdrawiam :)
Mężatka od 4 października 2003r.
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 05, 2004 10:31 pm   

cześć Kasik!!

Byliśmy dzisiaj u twojego fotografa - no no robi wrażenie!!!!
niestety w lipcu moga mieć urlop , ale Pani powiedziała, że jak się zdecydujemy, to zrobi wyjątekk :graba:
_________________

 
 
Kasik 

Dołączyła: 10 Paź 2003
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 06, 2004 9:24 am   

Na nas też zrobiły wrażenie :)
Myślę, że jeśli się zdecydujecie to na pewno bedziecie zadowoleni.

Daj znać czy wybraliście Sobieraja.
_________________
Pozdrawiam :)
Mężatka od 4 października 2003r.
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 06, 2004 10:34 am   

Kasik napisał/a:
Na nas też zrobiły wrażenie :)
Myślę, że jeśli się zdecydujecie to na pewno bedziecie zadowoleni.

Daj znać czy wybraliście Sobieraja.



nie ma sprawy napewno się odezwę :mrgreen:
_________________

 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 01, 2004 6:44 pm   

Kasik napisał/a:
Na nas też zrobiły wrażenie :)
Myślę, że jeśli się zdecydujecie to na pewno bedziecie zadowoleni.

Daj znać czy wybraliście Sobieraja.


cześć Kasik!!

nie wybraliśmy Sobieraja, ale zdecydowaliśmy się na fotografa (którego też zachwalałaś) na Sienkiewicza


pozdrawiam
_________________

 
 
Kasik 

Dołączyła: 10 Paź 2003
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 02, 2004 10:09 am   

No to juz jeden problem z głowy :)

A więc teraz pozostaje tylko czekać na zdjęcia :)
_________________
Pozdrawiam :)
Mężatka od 4 października 2003r.
 
 
Jola 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Sty 2005
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 10, 2005 8:36 am   FOTO-SOBIERAJ

Proszę Was o opinie na temat tego fotografa. Będę miała tam sesję i jestem ciekawa czy dokonałam dobrego wyboru.
Mam pytanie jeszcze innej natury: czy do przypudrowania, zmatowania twarzy mozna używać własnych kosmetyków (pudru, bibułek). Zastanawiam się o tyle, że nie chcę aby na moją tapetę ślubną pudrowali mnie jakimiś kolorowymi kosmetykami, bo na to na pewno się nie zgodzę :D Później jadę do kościoła więc muszę jakoś normalnie wyglądać a nie chować twarz hihi :D
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 10, 2005 9:56 pm   Re: FOTO-SOBIERAJ Jak wygląda u nich sesja zdjęciowa?

Tutaj jest już trochę o Sobieraju: http://www.forum.wesele-l...=%2Asobieraj%2A




Jola napisał/a:
Mam pytanie jeszcze innej natury: czy do przypudrowania, zmatowania twarzy mozna używać własnych kosmetyków (pudru, bibułek). Zastanawiam się o tyle, że nie chcę aby na moją tapetę ślubną pudrowali mnie jakimiś kolorowymi kosmetykami, bo na to na pewno się nie zgodzę :D \

:shock: Pierwsze słyszę żeby u fotografa ślubnego ktoś poprawiał makijaż pannie młodej. Gdzieś ci tak powiedzieli czy martwisz się na zapas? :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 10, 2005 10:06 pm   Re: FOTO-SOBIERAJ Jak wygląda u nich sesja zdjęciowa?

kryszka napisał/a:


:shock: Pierwsze słyszę żeby u fotografa ślubnego ktoś poprawiał makijaż pannie młodej. Gdzieś ci tak powiedzieli czy martwisz się na zapas? :wink:


Kryszko, ja co prawda sesji nie miałam takiej tradycyjnej, ale słyszałam u fotografa na Pietrynie (56), że oni właśnie mają na sesji kogoś, kto makijaż poprawia. I wydaje mi się, że czasem może to być potrzebne. U mnie np. buźka świeci się prawie non-stop. Ale też miałabym obawy przed wystawianiem jej (buźki mej) na działanie preparatów niesprawdzonych... :wink:
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 10, 2005 10:26 pm   

Serio, szczerze się zdziwiłam. :lol: Jakoś zawsze mi się wydawało że to sprawa panny młodej.
A jeśli faktycznie ma miejsce poprawianie makijażu przez kogoś innego to tylko i wyłącznie tymi samymi kosmetykami co zostały już użyte, żadne niesprawdzone firmy i odcienie.
Zresztą i tak powinno się mieć przy sobie (a raczej przy świadkowej :wink: ) te kosmetyki, bo przecież po życzeniach czy na weselu kilka razy może się zdarzyć że trzeba będzie robić korekty.



Acha, właśnie dojrzałam że ten sam problem Jola poruszyła tutaj: http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=2254 . Więc o makijażu kontynuujmy rozmowę tam, a tutaj piszmy konkretnie o Sobieraju. No chyba że moderatorka przeniesie nasze posty w odpowiednie miejsce. :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Jola 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Sty 2005
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 11, 2005 9:53 am   

Dziękuję Wam drogie dziewczyny za opinię :) Ja już na pewno wiem, że nie pozwolę się dotknąć nikomu do mojego makijażu, a puder i bibułki matujące wezmę z domu :D
Gdyby zdjęcia były robione w trakcie ślubu to można by to jakoś znieść, ale na ślubie i na początku wesela muszę wyglądać świetnie :D (na tyle na ile się da) :30:
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Mar 11, 2005 11:45 am   Re: FOTO-SOBIERAJ Jak wygląda u nich sesja zdjęciowa?

kryszka napisał/a:
:shock: Pierwsze słyszę żeby u fotografa ślubnego ktoś poprawiał makijaż pannie młodej.

Mojego Męża lekko "zmatowiono" transparentym pudrem, tak samo gdy byłam na sesji jako druhna (chyba to była właśnie Piotrkowska 56) zmatowiono wszystkich oprócz mnie. :wink:

Od siebie mogę dodać, że prawie zawsze muszę matowić bużki osób robiących zdjęcia paszportowe, portretowe, itp.
Matowienie twarzy przy zdjęciach studyjnych (szczególnie mężczyzn) to norma.

Jolu, profesjonalny fotograf używa transparentnego specjalnego pudru z przeznaczeniem do pracy w studiu (ja mam taki) - nie zostawia on żadnych kolorków, cieni, smug, "maski", itp.
_________________
 
 
Jola 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Sty 2005
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 11, 2005 12:49 pm   

Dziękuję Ci za podpowiedź. A możesz mi powiedzieć gdzie taki puder mogę kupić i jakiej firmy on jest? :kwiat:
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Mar 11, 2005 2:41 pm   

Jolu, ale to fotograf ma go mieć - nie ty :wink: , więc nie musisz go specjalnie kupować.
_________________
 
 
Jola 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Sty 2005
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 14, 2005 10:36 am   

Wiem, że fotograf :) ale mi też by sie coś takiego przydało, więc jeżeli to nie tajemnica to chętnie się dowiem :D
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Mar 14, 2005 1:19 pm   

Jola napisał/a:
Wiem, że fotograf :) ale mi też by sie coś takiego przydało, więc jeżeli to nie tajemnica to chętnie się dowiem :D

Tajemnica to żadna. :wink:
Nie wiem, czy moje dane Ci się przydadzą, bo dotyczą Niemiec.
Mój transparentny puder specjalny do pracy w studiu nazywa się Kryolan, jest produktem niemieckim, kupionym w sklepie dla fotografów.

Nie wiem, gdzie można kupić go w Polsce i jaka firma produkuje taki puder.

Myślę jednak, że w zupełności wystarczą Ci chusteczki i odrobina pudru (najlepiej bezbarwnego lub ewentualnie tego, którym będziesz umalowana - ale tu uważnie go nakładaj na gotowy już przecież makijaż, żeby nie porobiły Ci się ciemniejsze smugi).

Pozdrawiam
_________________
 
 
Jola 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Sty 2005
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 14, 2005 3:36 pm   

Dziękuję za odpowiedź. :kwiat: Wezmę ze sobą bibułki i puder transparentny. Niestety mam taką cerę że w godzinę, dwie po umalowaniu zaczyna się lekko świecić i muszę się wybrać na taka uroczystość jak ślub z całym arsenałem kosmetyków 8)

Pozdrwiam również.
Jola
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Mar 14, 2005 4:19 pm   

Chusteczki też wezmę :roll: :mrgreen:
_________________

 
 
 
Kasik 

Dołączyła: 10 Paź 2003
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 22, 2005 8:43 am   

Witam po dośc długiej nieobecności :)

Jolu - ja miałam zdjęcia w Sobieraju i sesja przebiega bardzo sprawnie - widać, że reprezentują profesjonalizm.
Jeśli chodzi o makijaż - to mojego nie poprawiali - kosmetyczka mnie wystarczająco "przymatowiła" :)
Natomiast mojego męża troszkę przypudropwali pudrem - i dobrze to wyszło - puder się utrzymał i w Kościele tez nie świeciła mu się buźka.
A więc jesli przypudrują to myśle, to delikatnie aby twarz była matowa.
Aby, nie matwić się na zapas w dzień ślubu, poproś swoja kosmetyczkę aby troszkę mocniej przypudrowała Ci miejsca, które najbardziej się błyszczą.

Będzie dobrze :)
_________________
Pozdrawiam :)
Mężatka od 4 października 2003r.
 
 
Bartosz 


Wiek: 44
Dołączył: 19 Lut 2005
Posty: 83
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Kwi 03, 2005 10:33 am   

Jesli sytuacja nie bedzie wymagala uzycia lampy( bedzie wystarczajaco jasno) to na pewno nie bedziesz sie swiecic na twarzy. Zawsze mozesz poprosic fotografki by jak najmniej uzywala blysku. Na pewno wyjdziesz slicznie na zdjeciach, gdy fotograf bedzie fachowcem. Nic sie nie martw. :graba:
 
 
mineralna 

Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 05, 2005 12:12 am   

Bartoszu...
(bedzie brutalnie - ale szczerze - a szczerosc dzis w cenie)
ja rozumiem, Twoje dobre checi...
ale jak nie masz o czyms pojecia...

Foto-Sobieraj pracuje tylko na flashu... bo robi zdjecia w studio (standardowo)
ma robione na zamowienie lampy...
wiec jakby nie patrzec - lamp bedzie uzywac

po drugie - w studio stosuje sie softboxy - im powierzchnia owego boxa wieksza tym mniej widoczne pocenie sie - tam akurat jest bardzo duzy softbox stosowany jako glowne swiatlo

najwieksza szansa na pojawienie sie odblaskow od spoconej skory jest przy uzywaniu swiatla ktorego promienie sa rownolegle do osi obiektywu (lampy w/na aparacie/kamerze)

koniec :)
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 19, 2005 3:02 pm   ceny

witajcie! mam pytanie: jak taka sesja w Sobieraju wyglada cenowo? Ile kosztuje 1 poza i czy jest jakas liczba póz które trzeba zamówić?? będę wdzięczna za odpowiedź :)
 
 
Kasik 

Dołączyła: 10 Paź 2003
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 18, 2005 9:34 am   

Już niestety dokładnie nie pamietam, jak to było, a byc może coś sie zmieniło - więc najlepiej zadzwonić.

Ale chyba można zamówić wybraną ilość zdjęć - ale cena jest na pewno wyższa, niż za komplet - liczy on chyba 8 lub 9 zdjęć i kosztował 1100 - ale jak napisąłam wyżej - dokładnie nie pamiętam.
_________________
Pozdrawiam :)
Mężatka od 4 października 2003r.
 
 
Agnesia 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Maj 2005
Posty: 187
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 09, 2005 8:41 pm   

Jak zamawiasz 8 póz to płacisz 1080 zł. Za kazdą następną 110 zł. W cene wliczony jest duży album i dwa małe. Za 4 pozy zapłacisz 510 zł. Jeśli chodzi o plener, to trzeba zamówić 20 póz i to kosztuje 1500 zł. Pleneru nie robią w dzień ślubu.
_________________
Szczęśliwa żona i mama!!!

Cieplutkie pozdrowienia Gość
 
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 29, 2005 4:54 pm   Sobieraj - aktualne informacje

No wiec dzisial wlasnie wybralam swojego fotografa i jest to SObieraj. Co tu duzo mowic zdjecie sa cudowne. Ale powiem co mnie przekonalo. Zdjecia jak zdjecia, mozna dokladnie fotografowi wytlumaczyc co sie chce jesli ktos wie czego chce i o ile fotograf nie jest pierwszym lepszym amatorem to zdjecia beda ladne.
Chyba sie zgodzicie ze wszyscy Panstwo Mlodzi sa piekni wiec i zdjecia sila rzeczy sa piekne :P

Mnie do wyboru przekonala ilosc mozliwosci jakie oferuje studio Sobieraj. Zaproponowano nam album w postaci ksiazki i nigdzie nie znalazlam podobnej oferty. Sporo to kosztuje oczywiscie.. hmm... lepiej nie bede sie rozwodzic bo znow mnie bedzie glowa bolala.. no ale w koncu slub jest tylko raz w zyciu a taka pamiatka jest na zawsze. Zobaczycie.. za kilka lat takie albumy beda juz w normie a teraz Sobieraj jako jeden z nielicznych (jak nie jedyny) to oferuje. Polecam Mlodym Parom wybranie sie tam i podziwianie ale tylko pod warunkiem ze macie zasobniejsze kieszenie albo po prostu nie macie zamiaru na tym oszczedzac. :)

Ale przyznaje... ceny sa szalone. Najdrozszy fotograf u jakiego bylismy ale zarazem Pani nas potraktowala najbardziej profesjonalnie ze wszystkich. Wierze ze bedzie warto dac tyle pieniedzy. :P

Buzka!
EMilkaa
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 29, 2005 7:18 pm   Re: Sobieraj - aktualne informacje

emilkaa napisał/a:
Zaproponowano nam album w postaci ksiazki i nigdzie nie znalazlam podobnej oferty. Sporo to kosztuje oczywiscie.. hmm... lepiej nie bede sie rozwodzic bo znow mnie bedzie glowa bolala.. no ale w koncu slub jest tylko raz w zyciu a taka pamiatka jest na zawsze. Zobaczycie.. za kilka lat takie albumy beda juz w normie a teraz Sobieraj jako jeden z nielicznych (jak nie jedyny) to oferuje.

Chyba że dostajemy zdjęcia na płytce i sami możemy zrobić sobie taki album. :) Ma go w swojej ofercie coraz więcej małych poligrafii, można go spotkać na Allegro i w ogóle zamiawiać przez sieć w innych witrynach, był rewelacją na poprzednich targach foto, więc i na najbliższych pewnie też będzie ich dużo.

A tak z ciekawości - ile kosztuje ten album u Sobieraja?
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Ostatnio zmieniony przez kryszka Czw Gru 29, 2005 7:38 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Gru 29, 2005 7:27 pm   

emilkaa napisał/a:
Zdecydowalismy sie na bardzo ciekawa nowa propozycje - album ksiazkowy. Zdjecie sa nadrukowane na baaardzo grubym papierze, wszystko elegancko oprawione, tworzy oryginalny dokument z okolo 30stoma zdjeciami. Ale koszt... hm... sam ten album kosztuje ok 1700 zl. Miniaturka dla rodzicow - 500 zl od sztuki, kazda dodatkowa odbitka 16,50... albo jakos tak Sama pojedyncza poza kosztuje 110 zl

Zgadzam się, że raz w życiu, ale i tak uważam, że to sporo :roll:
_________________
chez alma |
 
 
Kasik 

Dołączyła: 10 Paź 2003
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 30, 2005 11:23 am   

Szkoda, ze jak my robiliśmy zdjecia to takich albumów nie było.
Z opisu wynika, że fajnie to wygląda :)
_________________
Pozdrawiam :)
Mężatka od 4 października 2003r.
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 30, 2005 12:07 pm   

Kasik napisał/a:
Szkoda, ze jak my robiliśmy zdjecia to takich albumów nie było.
Z opisu wynika, że fajnie to wygląda :)


Jesli robilas zdjecia u Sobieraja to z tych zdjec mozesz zamowic sobie taki album. Pod warunkiem ze macie troche poz no bo z 8 dla przykladu to za wielkiej ksiazki nie zrobisz :)

Jesli zas u innego fotografa to pozostaje zapytac czy takie robia a jak nie to poczekac az beda bo sadze ze bedzie to u nas baardzo popularne z czasem i tansze oczywiscie.

EMilkaa
 
 
Kasik 

Dołączyła: 10 Paź 2003
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 30, 2005 12:08 pm   

Robiliśmy u nich - ale mamy tylko 11 póz :(
_________________
Pozdrawiam :)
Mężatka od 4 października 2003r.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 30, 2005 12:12 pm   

Kasik - w innym wątku podałam na szybko znalezioną firmę, która robi duuużo taniej te albumy :arrow: http://www.forum.wesele-l...p?p=68504#68504, a jakby poszukać to pewnie znajdzie się jeszcze kilka ofert. :) Na pewno na targach foto będą stoiska z taką propozycją.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kasik 

Dołączyła: 10 Paź 2003
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 30, 2005 12:28 pm   

Dziękuję Kryszko - ta cena jest bardzo konkurencyjna do Sobieraja :)
_________________
Pozdrawiam :)
Mężatka od 4 października 2003r.
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 30, 2005 9:12 pm   

Kasik napisał/a:
Dziękuję Kryszko - ta cena jest bardzo konkurencyjna do Sobieraja :)


Jak chyba wszystkie inne. Sobieraj jest potwornie drogi :) Chociaz zdjęcia ma piekne.............
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Mała_Mi 


Dołączyła: 12 Paź 2006
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 18, 2006 4:54 pm   

My chyba zdecydujemy się własnie na Sobieraja.
Umówilismy się tam na jutro, zobaczymy co z tego wyniknie :)
Na razie jestem przyjemnie zaskoczona. Zadzwoniliśmy uprzedzić że przyjdziemy jutro, tylko po to żeby się uprzedzić, żeby się nie okazało że mają akurat jakąś sesję zdjęciową i nie mają dla nas czasu. Na co zostaliśmy wpisani do kalendarza i serdecznie zaproszeni i w ogóle potraktowani jakbyśmy byli vipami :shock:

A że ten fotograf jest drogi to fakt :zalamany: , ale takie zdjęcia to jednak pamiątka na całe życie.. Nie powiem, chciałabym żeby moje dzieci mogły nad nimi wzdychac z zachwytu ;)
_________________
 
 
arosa 

Wiek: 45
Dołączyła: 23 Lut 2007
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 12, 2007 3:31 pm   

My też będziemy robić zdjęcia u Sobieraja, po prostu nigdzie nie widziałam takich zdjęć jak tam. To było pierwsze miejsce do jakiego poszliśmy i w zasadzie potem to już nic nam się tak bardzo nie podobało (no może poza Studio 56). Mieliśmy problem ze względu na godzinę bo jeśli będzie poślizg to spóźnimy się na własny ślub... :mrgreen: Ale po poszukiwaniach postanowiliśmy zaryzykować...a co tam...ksiądz sie ciągle wszędzie spóźnia to i my możemy... :lol:

Co do książki to uważam że nie oddaje ona uroku prawdziwych zdjęć, ale każdy ma prawo do własnej opinii. :)
 
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Pią Kwi 20, 2007 1:09 pm   

A kiedy rezerwowaliście termin u fotografa? Jak wczesnie przed dniem ślubu?
_________________
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 20, 2007 4:12 pm   

Chyba się tutaj jeszcze nie wypowiadałam, więc powiem co ja myślę :) Wg mnie zdjęcia po prostu cudne. Moi dwaj bracia robili tam zdjęcia ślubne no i do tego moja chrześnica też tam miała fotki. Byłam zauroczona i wniebowzięta... Ale cena niestety sprowadziła mnie na ziemie :]
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl