Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
POEZJA - NOWY SALON na Sienkiewicza/Tuwima
Autor Wiadomość
gregory 

Dołączyła: 17 Mar 2005
Posty: 33
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Mar 17, 2005 4:46 pm   POEZJA - NOWY SALON na Sienkiewicza/Tuwima

Widziałam wielkie żółte napisy na Sienkiewicza za Tuwima. W tej chwili remontują, ale jest już sporo zrobione, myślę, że niedługo będzie otwarcie !! !
Ostatnio zmieniony przez Alma_ Sro Kwi 19, 2006 10:41 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Mar 17, 2005 4:48 pm   

prawdopodobnie bedzie to filia galerii slubnej z piłsudskiego 52 , rozszerzaja sie, i na piłsudskiego tez zostanie, ma ruszyć od kwietnia!
_________________

 
 
niunia 

Wiek: 47
Dołączyła: 21 Mar 2005
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 16, 2005 3:59 pm   

Dziewczyny, ten salon jest już otwarty. Dzisiaj przechodziłam tamtędy całkiem w innym celu, ale z ciekawości zajrzałam. Właśnie dzisiaj było otwarcie. Panie bardzo miło mnie zachęciły do mierzenia i dobrze, bo trafiłam na suknię moich marzeń - jak kupię to napiszę o tym obszerniej. Polecam, bo naprawdę miła, kompetentna obsługa, ładne sukienki i sympatyczne wnętrze. Do tego mają promocję z okazji otwarcia, do końca miesiąca na każdą kupioną suknię jest 300 zł upustu. Ta co ja wybrałam kosztuje 2 100 zł więc po upuście robi się całkiem przyjemna cena dla oka, a dla mnie to dość ważne. Mnie się podobało. Polecam.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 16, 2005 5:53 pm   

Niunia - jak się nazywa salon i jakiej firmy mają suknie? Czy, tak jak pisze megi, jest to filia Galerii ?lubnej?
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
niunia 

Wiek: 47
Dołączyła: 21 Mar 2005
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 17, 2005 10:07 am   

Rzeczywiście jest to filia Galerii ?lubnej, ale mają zupełnie inne sukienki niż na Piłsudskiego. Zagranicznych firm nie mają, a nie wiem jak nazywają się polskie. Moim zdaniem jakościowo są dobre. Mają też wypożyczalnie, bo ja początkowo myślałam o wypożyczeniu i też mierzyłam. Ceny moim zdaniem nie najgorsze, zdaje się do 3000 zł. A wypożyczenie od 300 do 700 i też jakaś promocja. Jak wrócę po suknię to dopytam dokładnie i dam znać. Dodatki też mają, ale nie wiem jak cenowo, bo do tego jeszcze nie doszłam. Panie, które obsługują mówiły mi, że salon będzie się nazywał Poezja, ale napisów jeszcze nie ma.
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 17, 2005 5:37 pm   

Rozmawiałam z właścicielką Galerii nt tego nowego salonu. Z tego co zapamiętałam i zrozumiałam mają tu być m.in. suknie szyte czy projektowane przez plastyków - ale takie normalne tradycyjne suknie tyle że ze 'kopem' artystycznym np. w formie dodatków czy dekoracji sukni. Oryginalne. :) A w przyszłości również wieczorowe suknie.
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
Karolcia25 

Dołączyła: 18 Kwi 2005
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 18, 2005 11:16 am   

Byłam w sobotę w nowym lokalu Studio mody ślubnej "POEZJA" na Sienkiewicza 35, faktycznie mucha nie siada. Wszystko nowiutkie (działają chyba ze 3 dni) fajny nowoczesny wygląd no i duuuży wybór - chyba coś mi wpadło w oko. Miłe Panie starają się doradzić - ja mam problem z dużymi biodrami :oops: - tak żeby jak najładniej wyglądać. No i mają promocję - 300 zł na każdej sukni. Polecam niezdecydowanym.
 
 
gregory 

Dołączyła: 17 Mar 2005
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 03, 2005 8:45 pm   

Też tam byłam. Podobała mi się obsługa, suknie i wystrój salonu (chyba najciekawszy w Łodzi). Panie przymierzyły mi większość sukni i tylko dlatego przestały, że ja już miałam mętlik w głowie i się poddałam. Wybrałam 3 suknie do przemyślenia, ale jedna z nich już mi się dzisiaj śniła, więc nie wiem czy to nie będzie ta wymarzona. Ale mają mieć jeszcze nowe modele, więc może jeszcze coś mi wpadnie w oko... Ot, los kobiety niezdecydowanej :what:
 
 
licealistki 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 1
Skąd: łódź
  Wysłany: Sro Kwi 19, 2006 10:37 am   

jesteśmy dwoma uczennicami z jednego z łódzkich liceów i potrzebujemy Waszej pomocy!! w ramach projektu z języka polskiego mamy zebrac jak najwięcej informacji o wybranym sklepie. zdecydowałysmy się opisac SALON MODY SLUBNEJ POEZJA i potrzebujemy Waszych opinii. wszystkie głosy są dla nas bardzo cenne, więc jeżeli weszłyście do niego chociaż na chwilę PISZCIE KONIECZNIE!!! :roll: [/quote]
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 07, 2007 1:50 pm   

JA tez tam przymierzałam sukieneczki, chyba ze cztery. Jedna wpadła mi w oko. Jest jedną z trzech moich faworytek sposród których wytypuje ta właściwa. Obsługa faktycznie jest bardzo miła. Trafne spostrzeżenie na temat fasonów, stylu. Ceny nie sa az takie wygórowane. W sumie mieszczą sie w granicach.... polecam :)
_________________


 
 
 
mloda37 

Wiek: 41
Dołączyła: 14 Lip 2007
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 27, 2007 3:35 pm   poezja nowy salon na sienkiewicza/tuwima

a ja mam troche niefajne doswiadczenie z tym sklepem, no może z obsługą.. : :zalamany:
mianowicie panie owszem byly bardzo mile i grzeczne w momencie kiedy wybierałam sukienke.. po podpisaniu umowy oczywiscie obsługa - "mucha nie siada".. problemy zaczeły sie w momencie kiedy miałam pierwszą przymiarkę... :kwasny: okazało sie ze pani która mnie ubierała nie miała zupelnie dla mnie czasu gdyż czekała jeszcze jedna dziewczyna do przymiarki (wspomne tylko ze umowiona byłam na 17 gdzie sklep zamykaja o 18) była to moja pierwsza przymiarka wiec pytan miałam sporo zwłaszcza że sukienka nie była tak dokładnie i precyzyjnie wykonana jak ta ktora przymierzałam zanim zdecydowałam sie na ten model.. pani zaczęła mnie popedzać i przyspieszac kazda moja decyzje.. a ze jestem dosć wymagająca chciałam wszystko dokładnie przemysleć (przeciez to ma być kiecka z moich marzeń na najwazniejszy dzien w moim życiu!!!!) :zly:
troche mnie zatem zdziwiło postępowanie tych pan z obslugi gdzie w momencie wyboru sukienek sa tak przemile i przymierzaja prawie wszystkie suknie a w momencie kiedy jest juz po podpisaniu umowy i zaplaceniu za sukienke nie maja czasu i cierpliwosci... :?

zatem dziwczyny jesli nie chcecie tracic dodtakowych nerw z powodu wykonania waszej sukni darujcie sobie ten salon
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 06, 2007 1:33 pm   

ja mam tam zamówioną sukienkę i czekam na pierwszą przymiarkę......suknia miała być gotowa na trzy tygodnie przed ślubem....dzisiaj jest juz mniej niż 3 tygodnie i ani widu ani słychu....jeszcze nie dzwiniły do mnie.....a co mnie zdziwiło....sukienkę przymierzałam na sienkiewicza a miary i odbbiór sukienki sa na piłsudskiego chyba 92......jakas paranoja.......jak do środy nie zadzwonią to sama zadzwonie.....nie mam jeszcze przecies welonu ani rekawiczek, no i halki..... :(
_________________


 
 
 
mloda37 

Wiek: 41
Dołączyła: 14 Lip 2007
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 07, 2007 11:14 am   

nie chcę Cię zniechęcać ani straszyć ale jak założysz sukienkę przygotowaną specjalnie na Twoje zamówienie to obejrzyj ją z każdej strony baaardzo dokładnie a zauważysz jakie są niedopracowania.. ja już swoją sukienke odebrałam i wiesz że ona nawet nie była min. przeprasowana na szwach po uszyciu.. .
jeśli chodzi o dodatki to welon krótki kosztuje w tym salonie ok 80 zł długi ok250zł stroiki tak od 50zł a jeśli chcesz sobie kupić ladne rękawiczki czy stroiki to jedź na ul Zagajnikową przy inflandzkiej tam jest hurtownia dodatków ślubnych ja tam kupiłam swoje rekawiczki ( w salonie za krótkie rękawiczki miałam zapłacić 55zł a w tej hurtowni za długie zapłaciłam 25zł)..
ja jestem strasznie rozczarowana tym salonem... gdyby nie moja ciocia która kiedyś pracowała w salonie sukni ślubnych to moja suknia wyglądałaby nieciekawie... ciocia dopracowała mi ją w kazdym szczególe, rozprasowała szwy, wymieniła koronki, ozdobiła, a nawet zrobiła mi śliczny długi welon (który wyniósł mnie 40zł)... teraz suknia wygląda rewelacyjnie.. tylko szkoda ze nie zrobily to panie za to odpowiedzialne...
niestety zakup sukni w tym salonie kosztował mnie wiele niepotrzebnych nerw i czasu... bo suknie które przymierzamy przy wyborze modelu naprawde są śliczne, dopracowane, gorseciki układaja sie przepięknie i jestesmy gotowe zapłacic za nie tą cenę która na nich widnieje ale niestety suknie przygotowane dla nas odbiegają od oryginału bardzo.. moj gorset już nie jest taki sztywny i wymodelowany a spod niego wyłaziła podszewka.. no i o miseczkach do gorsetu nie będę sie już wypowiadać..
gdybym tylko miała czas to z pewnościa po pierwszej przymiarce oddałabym ta sukienkę i wybrała inny salon...ale ten moj wielki dzień juz w tą sobotę więc czasu nie miałam !! !
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 07, 2007 1:17 pm   

dziękuję za radę....a na przymiarkę specjalnie przejadę się z mamą - pracuje można powiedzieć że też w podobnym fachu i będzie wiedziała co i jak i na bank ją obluka ze wszystkich stron.............zobaczymy.....mam jednak nadzieje że wszystko bedzie dobrze..... :razz:
_________________


 
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 07, 2007 1:29 pm   

mloda37 napisał/a:
...ale ten moj wielki dzień juz w tą sobotę więc czasu nie miałam !! !


Młoda37, dobrze że się pozytywnie zakończyła sprawa z suknią. Już się nie przejmuj tylko myśl o Twoim/Waszym Dniu :) Wszystkiego najlepszego! Po uroczystości możesz się z nami podzielić wrażeniami :)
_________________
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Wto Sie 07, 2007 2:16 pm   

Niestety co do dokładności pań z salonu poezja to muszę się z godzić z poprzedniczką że jest ona pod psem moja suknia mimo że była tylko poprawiana a nie szyta od nowa wyglądała w dniu odbioru bardzo źle :( tylko że z moją mamą i przyjaciółką uparłyśmy się ze nie wyjdziemy z salonu az suknia nie będzie wyglądała tak jak powinna nawet jeśli miałybyśmy spędzić tam całą noc i udało się jak pojechałam wieczorem na drugą przymiarke to wszystko było już ok. niestety co do prasowania to chyba mają kiepskie żelazko bo mama musiała mi w domu poprawiać prasowanie gorącą parą :/ na szczęście na ślubie suknia wyglądała dokładnie tak jak chciałam i czułam się w niej świetnie :) nie zamieniłabym jej na żadną inną mimo problemów które dzisiaj wydają mi się drobne ;)
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 07, 2007 2:22 pm   

dziewczyny załamujecie mnie.......dzisiaj dzwoniła do mnie pani z salonu i na dniach będę ja miała do przymiarki..... jutro badź pojutrze....a jak czytam Wasze opinie to az sie we mnie gotuje...... :(
_________________


 
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 07, 2007 3:30 pm   

Nie martw się, Kiciucha, z pewnością będzie wszystko w porządku :)
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 07, 2007 3:41 pm   

Kicia spokojnie, tym bardziej że Mama - z branży - nie przeoczy ewentualnych niedociągnięć.
_________________
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 07, 2007 3:43 pm   

obawiam się teraz że ta sukienka może nie być taka jak ja sobie wymarzyłam, tymbardziej ze wnosiłam do niej poprawki pewne, no i ze ogólnie bedzie taka szmatowata.....rety ja chyba bredzę................ :( :lol:
_________________


 
 
 
melba 

Dołączyła: 28 Mar 2006
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 07, 2007 6:52 pm   

Kiciucha,
szczerze powiedziawszy nie chce mi się wierzyć, że tak nagle spadła w Poezji jakość. Ja zamawiałam u nich sukienkę, a także parę moich koleżanek i znajomych i jakość była bez zarzutu. Raczej nie przejmowała bym się tymi opiniami, radzę poczytać wątek o salonach ślubnych, tam są w większości same pozytywy wypisane, to Cię powinno uspokoić.

Mało tego teraz zostałam zaangażowana w przygotowania do ślubu mojej kumpeli (z Angli, a propos poczytajcie wątek o orkiestrach, bo potrzebny mi namiar) i również mam zamiar ją tam wyciągnąć.

Głowa do góry i miłych przygotowań do ślubu. Z opisu Eli wynika, że pomimo jakiś niedociągnięć, efekt końcowy był dobry, a chyba to jest najważniejsze 8) Jak to się mówi: "z dużej chmury, mały deszcz".
 
 
mloda37 

Wiek: 41
Dołączyła: 14 Lip 2007
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 07, 2007 11:49 pm   

ja swojej sukni w tej chwili tez nie wymieniłabym na żadną inna gdyż jest taka jaką sobie wymarzyłam.. tylko niestety nie zrobiły tego panie z salonu ... jedno jest pewne jeśli zauwazycie jakiekolwiek niedociągnięcia trzeba zwrocic uwagę paniom w salonie i uparcie dążyć do tego aby wszystko dokładnie zostalo poprawione.. ja na szczescie nie musiałam marnować czasu w salonie po prostu zabrałam kiecke o tydzień wcześniej niż to było przewidziane i oddałam je w dobre ręce mojej cioteczki.. gdyby nie ona zapewne te panie nie mogłyby mnie wygonić z salonu dopóki kiecka nie wyglądałaby tak jak ja chciałam.

głowa do góry Kiciucha moze ja miałam po prostu pecha... a może zbyt wielkie wymagania... jedno jest pewne jak moja siostra bedzie miała weselicho to na pewno wybierzemy salon gdzie suknie sprowadzane są z zagranicy a nie szyte w Polsce.. bo teraz wiem że zagraniczne suknie nie odbiegają wiele od oryginału..

trzymam kciuki Kiciucha daj znać jak poszła twoja przymiarka...
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Sro Sie 08, 2007 8:40 am   

Kicia nie panikuj moja suknia po ostatecznych poprawkach wyglądała dokładnie tak jak miała wyglądać a że panie nie zrobiły tego od razu i musiały drugi raz poprawiać to już ich problem ;) Z twoją na pewno będzie wszystko ok ;)
Jakość sukni nie spadła ani troche tylko co do dokładności poprawek można było mieć zastrzezenia ale po zwróceniu uwagi paniom z salonu jakość była ok ;)
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 08, 2007 8:58 am   

dziewczyny jesteście kochane......mam nadzieję że wszystko bedzie dobrze, no i że te poprawki co do sukni chciałam wnieśc będą uwzględnione.......

czekam teraz na telefon z salonu.....podejrzewam ze w tym tygodniu jeszcze będę miała przymiarkę to napiszę wam jak odebrałam wykonanie......postaram sie też zrobić jakąs fotkę......

już nie mogę się doczekać..... :razz:
_________________


 
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 08, 2007 9:23 am   

kiciucha napisał/a:
......postaram sie też zrobić jakąs fotkę......

już nie mogę się doczekać..... :razz:


My teeż!! No i fotki koniecznie :)
_________________
 
 
Poezja 

Dołączyła: 07 Sie 2007
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 08, 2007 11:17 am   

Oświadczenie Salonu Sukien ?lubnych „Poezja”.

W związku z powyższymi wypowiedziami Młodej 37, oświadczamy co następuje:

1.Sukienka, którą zamówiła klientka jest dokładnie tak samo wykonana jak wzorcowa w salonie, różni się jedynie kolorem, który klientka zmieniła z beżu na ecru. Na prośbę klientki został również wydłużony tren oraz zamówione dodatkowe elementy koronek do ozdobienia sukni, co było dodatkowo płatne, a koszt był klientce znany i przez nią zaakceptowany w momencie podpisywania umowy. Procesy technologiczne produkcji sukienek oraz materiałów (fiszbin, stalek, klejonek, flizelin, sztywników krawieckich) do nich użytych pozostają niezmienne, tak więc i w tym wypadku gorset do sukni został wykonany zgodnie z tymi procesami i jego grubość nie różniła się od tego z salonu.
2.Ceny welonów wahają się od 30 zł za welon krótki bez obszycia do 200 zł za welon z szerokim haftem z metaliczną nitką. Wykonujemy także welony niestandardowe, których cena ustalana jest indywidualnie na podstawie kosztu materiału, dodatków oraz pracy włożonej w ich stworzenie. Natomiast jak długa jest nasza historia nie zdarzyło się nigdy, żeby klientka została zmuszona do zakupu welonu czy innych dodatków u nas.
3.Sukienka zamówiona przez klientkę wykonana jest z tafty inteligentnej, której właściwością jest, że przed i po prasowaniu wygląda tak samo. Rodzaj tkaniny oraz jej właściwości nie wzbudziły zainteresowania klientki przy podpisaniu umowy.
4.Godzina przymiarki w naszym salonie ustalana jest przez klientkę, tak więc i w tym wypadku nie była narzucona przez salon. Z naszego długoletniego doświadczenia wynika natomiast, że godzina zegarowa wystarcza zarówno na zrobienie przymiarki sukni jak i dobór dodatków. W tym wypadku przymiarka trwała 1 godzinę i 40 minut, a klientka została poproszona o przyspieszenie dopiero po godzinie 18.

Podsumowując:
Jedyne uwagi jakie klientka miała na przymiarce sukni to wykonanie podpięcia trenu, wszycie miseczek do gorsetu oraz halki do sukni na stałe. Problem zaczął się w momencie rozliczenia za suknię, gdyż klientka, pomimo wcześniej ustalonej kwoty dodatkowych usług, nie była skłonna za nie zapłacić. Zarówno personel, jak i świadek tego wydarzenia zinterpretowali zachowanie klientki w ten sam sposób. Doszukiwanie się wyimaginowanych wad miało być sposobem uzyskania upustu.

W związku z powyższym oświadczamy, że w przypadku jakichkolwiek następnych prób pomawiania salonu będziemy zmuszeni do skierowania sprawy na drogę prawną.

Pomimo zaistniałej sytuacji, życzymy naszej klientce Pani Monice K. pięknej ceremonii ślubnej oraz wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Salon Sukien ?lubnych „Poezja”.

PS.
Przymiarki odbywają się w salonie na Al. Piłsudskiego 52 ze względu na komfort i wygodę naszych klientek. Jest to salon mniej oblegany przez nowe pt. klientki, w związku z tym mamy więcej czasu, który możemy poświęcić przyszłym pannom młodym na przymiarkę, dobór dodatków do sukni, czy też jej odbiór.

PS2.
Nowe suknie szyte na zamówienie przychodzą do salonu około 3 tygodnie przed ślubem, co oznacza, że może nastąpić przesunięcie tego terminu w jedną, bądź w drugą stronę. Dokładnie tę formułkę słyszycie od nas Panie przy podpisaniu umowy.
Ostatnio zmieniony przez Poezja Sro Sie 08, 2007 11:18 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 08, 2007 11:28 am   

Kiciucha, czekamy na zdjęcia :)
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 08, 2007 11:45 am   

chyba się uspokoiłam............. :razz:

postaram się wkleić jakąś fotkę..... :razz:
_________________


 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sie 09, 2007 9:09 pm   

Kiciucha wypowiedź Poezji wygląda ok więc się nie przejmuj i spokojnie czekaj na swoją przymiarkę. Na pewno będzie wszystko super :)
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 10, 2007 8:10 am   

sukieneczka już jest....w przyszłym tygodniu przymiarka.....jupi :razz:

[ Dodano: Czw Sie 16, 2007 9:14 am ]
powiem tak....

sukienka jest sliczna moim zdaniem i nie odbiega niczym od tej która przymierzałam w salonie....jest nieco przydługa, ale to Panie z salonu mają poprawic.....obsługa bardzo miła i serdeczna.....suknia w każdym detalu jest dopracowana i idealnie dopasowana do mojej sylwetki...

w prezencie dostałam podwiązkę i czekam na ponowną miarę..... :razz:
_________________


 
 
 
melba 

Dołączyła: 28 Mar 2006
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 19, 2007 8:34 am   

No, i widzisz, po co były te nerwy :lol:
Super, że wszystko w porządku.
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sie 19, 2007 9:38 am   

Kiciucha to fantastycznie, że suknia jest taka jak oczekiwaŁaś, tzn. piękna i idealnie dopasowana. Kiedy masz ponowną miarę a potem odbiór sukni :?:
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 20, 2007 8:51 am   

Kiciucha, możemy liczyć na zdjęcia? :)
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 20, 2007 9:26 am   

postaram się wkleić jakies fotki....ale przez ten weekend wogóle nie mogłam odpalic strony forum...nie wiem czy Wy tez tak miałyście ....ale ja tak miałam....
jutro ostateczna miara.....a odbiór sukni w czwartek.....
_________________


 
 
 
joannakarolina 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 20, 2009 12:19 am   

Może trochę odświerzę ten wątek ;) .
Byłam dzisiaj w tym salonie i Pani, która nas obsługiwała była bardzo sympatyczna, trochę z nami porozmawiała i poopowiadała różne ciekawostki związane z jej ślubem, chciałam przymierzyć 2 suknie a kobitka zaproponowała jeszcze dwie dodatkowe (myślę, że to plus), ceny w miarę ok, salon i przymierzalnia ładne, także polecam.
_________________
Pozdrawiam
Asia




===> 19.06.2010 r. ;)
 
 
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 24, 2009 5:44 pm   

Ja tam zakupilam swoja suknie :smile:

Panie sa tam bardzo mile i tez slyszalam historie o jej slubie itp, ale to zaleta ze wciaga w rozmowe i wogole, jest sprzyjajaca atmosfera i co najwazniejsze niczym nie zniechecaja, np ze za wczesnie kupuje suknie, bo w innych salonach tak bylo.
_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
 
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 14, 2010 11:53 pm   

bardzo fajny salon :) Panie bardzo miłe i sympatyczne, pomocne, cierpliwe. Materiały również wydawały mi się dobrej jakości :) poważnie zastanawiałam się nad suknią z tego salonu :D
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl