Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
ALT METAL
Autor Wiadomość
atek79 

Dołączył: 04 Mar 2005
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 19, 2005 6:46 pm   ALT METAL

Czy ktoś zna tę orkiestrę?
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Sob Wrz 08, 2007 9:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Karolcia 


Wiek: 40
Dołączyła: 27 Wrz 2004
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 30, 2005 2:52 pm   

Byłam u nich na próbie!!!! profesjonalini muzycy 4 panów po szkole muzycznej: klawisze gitara basowa, gitara elektryczna, saksofon, perkusja!!!!!!!!
Bardzio mi sie podobała, ale droga ok 2500 za samo wesele!! Poza tym są to starsi panowie!! ale sympatyczni!!!!!!!!
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]

**** Karolcia ****
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Gru 02, 2005 11:55 pm   

Czy ktoś ma jakieś świeższe informacje, doświadczenia z tym zespołem?
Będę wdzięczna za relacje :D

[ Dodano: Sob Gru 03, 2005 8:07 pm ]
Linko, pozwolisz, że zacytuję, bo to cenne uwagi :)

Linka napisał/a:
Moi to 4 facetów. Skład: dwie gitary (basowa), klawisze, perkusja, saksofon. Nie grają disco polo, nie słyszałam w ich wykonaniu (a grali też u przyjaciółki) żadnego "dzieła" z repertuaru np: Ich Troje, rzeczywiście jak napisała Kati mało grali nowości, ale nadrobili to z powodzeniem bo w zamian było dużo utworów instrumentalnych (naprawdę instrumentalnych) w tym np Santany. Były też walce, tanga, trochę dobrego starszego polskiego rocka, także Dżem. Gościo się podobało - a to najważniejsze.

Linka napisał/a:
To jest czterech fajnych facetów, grają na żywo a nie z automatów. Mają perkusję (szef), na pewno zaproszą was na próbę. Mój mąż na takiej próbie zażyczył sobie, żeby zagrali " Czerwony jak cegła" Dżemu - no i tym nas kupili, są naprawdę profesjonalni. Nie chodzą po sali z okordeonem i nie śpiewają "Hej sokoły" - ja tego nie chciałam, ale oczywiście są rózne gusta. Gościom sie podobali.
(...)
Ktoś napisał na forum, że to starsi panowie Myślę, że mają średnio po ok 40 - 45 lat i nie jest z nimi tak żle, uśmialiby się jakby się dowiedzieli. Podczas wesela są jednakowo ubrani.
Fajni.
_________________
chez alma |
 
 
ir 

Dołączyła: 27 Lis 2006
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 2:34 pm   Alt Metal

Bylismy na probie tego zespolu, bardzo nam sie podobali :)
tak jak juz zostalo wspomniane, zespol sklada sie z 4 panow i graja na żywo. Zadne podklady ani dyskietki.Jednym slowem profesjonalisci. Oczywiscie cenia sie rowniez jak profesjonalisci :(

moze macie jakies wrazenia z wesela gdzie oni grali? Bardzo chetnie bym je poznala gdyz zastanawiam sie powaznie nad wyborem tego zespolu
 
 
sauvignon_blanc 


Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 30, 2007 10:50 pm   

Byłam na ich próbie. Bardzo fajnie grają, mają przyjemne głosy i dobrze śpiewaja po angielsku. Cena jest dość wysoka, ale do przeżycia. My bardzo chcieliśmy saksofon a oni go nie mięli więc wybraliśmy kogoś kto ma. Poza tym dla mnie byli mało weselni-wydawało mi się że mogą mieć problemy z wyciągnięciem gości. Ale to zależy kto czego szuka.
_________________
Szczęśliwa mężatka.
 
 
kika 

Dołączyła: 08 Sie 2007
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: Sro Sie 08, 2007 9:20 pm   

Alt metal- orkiestra rewelacja-zarowno my, jak i nasi goscie bylismy bardzo zadowoleni. Panowie sa bardzo elastyczni w doborze muzyki, doskonale potrafia odczytac zainteresowania muzyczne gosci. Bardzo goraco polecamy. Profesjonalni muzycy warci swojej ceny!
 
 
monia123 

Wiek: 42
Dołączyła: 20 Wrz 2007
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 25, 2007 11:30 am   

My właśnie wczoraj podpisalliśmy umowę z tym zespołem. Wcześniej byliśmy na ich próbie i powalili mnie z nóg. Szef bardzo konkretny, dał nam dużo rad. Chcieliśmy własnie taki zespół jak ten, grają na żywo bez żadnych podkłądów. Myśle że będzie wesele bardzo udane
_________________
 
 
Meerkat 


Wiek: 41
Dołączyła: 16 Paź 2007
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 16, 2007 9:02 pm   

My z moim Szczęściem podpisaliśmy umowę z zespołem Alt Metal, bo naprawdę panowie zrobili na nas super wrażenie. Już prawie traciliśmy nadzieję, bo albo nie było już wolnych terminów, albo ceny były strasznie wysokie (np. Vivat Trio, którzy również grali całkiem przyzwoicie i profesjonalnie, chociaż np."Czarne oczy" w ich wykonaniu nie rzucało na kolana), albo zespołu nie dało się po prostu słuchać (mimo że żadne z nas nie zna się na muzyce "do kuchni")... W zasadzie Alt Metal to była nasza ostatnia deska ratunku i udało się!! :)
Ale jak to wszystko wypadnie, okaże się za 10 miesięcy:)
 
 
kaja_i_jarek 

Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 31, 2007 12:57 pm   

Witamy!

Czy ktoś może ma kontakt do tego zespołu? Niestety nie możemy zupełnie znaleźć...
Proszę o info, najchętniej na email: miszczj(@)e-promocja.com.pl.
Pozdrawiamy i z góry dziękujemy!
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lut 04, 2008 10:06 am   

Witam, jestem umówiona z zespołem ALT METAL na próbę aby ich posłuchać. Jednak intryguje mnie czy grają oni tylko jeden styl muzyki. Czy np potrafią od rock'n'rolla przejść do np szła dzieweczka czy Golców czy Szalonej. Wiem już po rozmowie z jednym zespołem, że ustalanie programu grania przed weselem nie wypali. Bo nawet jeżeli będą tylko utwory taneczne: samby rumby etc to i tak nagle podejdzie jakiś gość z pytaniem: A kiedy będzie szalona?
Stąd moje pytanie, jak bardzo Panowie są elastyczni...

Pozdrawiam
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Sob Mar 15, 2008 2:27 pm   

Byliśmy z narzeczonym u nich na próbie. Te odbywają się u jednego z członków zespołu (perkusisty, wokalisty i "wodzireja") w domu (Łódź-Widzew prawie Andrzejów).
Czterech panów: perkusja, gitara basowa, gitara akustyczna i klawisze, dwóch z nich śpiewa. Są niesamowici, weseli, przemili... Ani razu nie zachwalali swojego zespołu, opowiadali anegdotki z 35 lat swojego grania, podpowiadali nam na co zwrócić uwagę organizując wesele, no i grali. Możecie mi wierzyć, to są muzycy. Mój Boże jak oni grają, oni to po prostu lubią, kochają oni tym żyją, to sprawia im przyjemność.

Walce, polski, rumby, samby, cha-che, tanga, twisty, a prócz tanecznych rock, pop, jazz, blues - po prostu muzyka.

Zdobyli moje serce piosenką Santany "Corazon espinado". Są w stanie zagrać wszystko. Nie mają zasady wcześniejszego ustalania co ma być grane, jakie piosenki w określonych blokach. Owszem można to z nimi ustalić, ale jak oni sami stwierdzili, do nich należy obserwowanie ludzi, co im się podoba, przy czym dobrze się bawią.

Zatem profesjonaliści.

W najbliższy wtorek podpisujemy z nimi umowę.

Celowo nie piszę o cenie, gdyż dla mnie w pewnym momencie cena nie była istotna, usłyszałam co potrafią, byłam skłonna zgodzić się lub ewentualnie negocjować. Zgodziłam się. Oboje z narzeczonym jesteśmy zachwyceni, że znaleźliśmy zespół przy którym będą się bawić wszyscy członkowie rodziny od najstarszych do najmłodszych.

edit: kontakt do zespoŁu dodaŁam w wątku Nasze zespoŁy
Sajonara6
Ostatnio zmieniony przez Nie Mar 23, 2008 10:31 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
AJR 

Dołączyła: 09 Cze 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 09, 2008 8:24 pm   Namiary na ALT METAL

Witam,

Czy ktoś może podać namiary na ten zespół?
Jakis telefon badz e-maila.

Z gory bardzo dziekuje,
Ania
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Cze 09, 2008 8:32 pm   

namiar do zespoŁu podany w tym wątku

Przed zadaniem pytania proszę dokŁadnie przeczytać dany wątek oraz skorzystać z wyszukiwarki
 
 
jacek 
Firma

Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 87
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Cze 16, 2008 10:08 am   

skoro biora 2500 to wcale nie jest duzo takie sa ceny i tu nie ma co narzekac -pewnie mozna miec zespol za 1000 tylko zenikt nie zagwarantuje jakosci a przy tych zespolach kre biora troszka wiecej to juz mozna spodziewac sie jakiegos poziomu i doswiadczenia pozdrawiam
 
 
oleczkaw 

Wiek: 42
Dołączyła: 16 Mar 2008
Posty: 40
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 3:09 pm   

2500, to było jakiś czas temu....
Wczoraj dzwoniłam do Pana z tego zespołu, na 2009 rok cena kształtuje się ok 3200. W następną środę jedziemy do nich na próbę posłuchać i porozmawiać. Napiszę, jak było!

[ Dodano: Czw Lip 03, 2008 11:12 am ]
hej, byłam wczoraj na próbie tego zespołu z moim Ł. i w końcu zobaczyłam uśmiech na jego twarzy! a było to trudne do osiągnięcia, jeśli chodzi o wybór zespołu... :) tak więc za tydzień jedziemy i podpisujemy umowę. nareszcie! :)
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Sro Lip 23, 2008 4:36 pm   

oleczkaw u mnie było tak samo, jak zobaczyłam uśmiech na twarzy mojego lubego oraz usłyszałam zdecydowane tak - poczułam ulgę.
Od nas panowie biorą 3000zł - ślub mamy w tym roku, w piątek.
 
 
oleczkaw 

Wiek: 42
Dołączyła: 16 Mar 2008
Posty: 40
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Lip 24, 2008 8:16 pm   

Agha, :) no to sie zgadza, cena wzrosła o 200 zł. Jak tylko będziesz miała czas, to proszę, napisz jak się panowie sprawdzili u Was :) mam nadzieję i życzę Ci że oczywiście będzie super! Pozdrawiam
_________________
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Sob Sie 23, 2008 11:09 pm   

No to u nas już po weselu :-)
Jakbyśmy mieli jeszcze raz wybierać orkiestrę, bez zmrużenia oka obstawilibyśmy ALT METAL.
Panowie byli wspaniali. Ilekroć zaczynali grać, ludzie podrywali się do tańca. Idealnie dopasowali piosenki pod bawiących się gości.

Z całego serca dziękujemy całemu zespołowi za wspaniałą zabawę do białego rana :D
Aż szkoda, że wesele ma się tylko raz w życiu...
 
 
oleczkaw 

Wiek: 42
Dołączyła: 16 Mar 2008
Posty: 40
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Sie 24, 2008 10:14 am   

Hej!
ale mnie ucieszyłaś tym wpisem! Cieszę się, że tak dobrze wyszło z ALT METAL.
Ja wciąż czekam na Nasz Dzień, jeszcze sporo czasu zostało.
Dzięki za informacje.
Pozdrawiam serdecznie i życzę duuużo szczęścia!
_________________
 
 
shaham 


Wiek: 47
Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 19, 2008 5:01 pm   A stronkę zespół Alt Metal posiada?

Bardzo zachęciły mnie Wasze wypowiedzi, dlatego proszę o adres strony gdzie można zespołu posłuchać? Czy możliwy jest tylko kontakt osobisty na próbie?
_________________
shaham
 
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lis 20, 2008 9:27 am   

niestety panowie strony nie posiadają, kiedy zapytałam się ich czemu - odpowiedzieli, że nie odczuwają takiej potrzeby, i bez tego mają baaaardzo dużo "zamówień".

Po naszym weselu moja znajoma, której strasznie się ten zespół spodobał, świetnie się przy nim wybawiła, chciała aby zagrali na jej weselu w przyszłym roku - a tu zonk, panowie maja co ciekawsze terminy pozajmowane do 2010 roku - SZOK.

A jeżeli chodzi o wysłuchanie zespołu to żadne nagranie nie odda tego, co słyszy się na żywo. My podjechaliśmy do zespołu na ich próbę - rewelacja. Dla było to lepsze niż wysłuchanie tysięcy nagrań ze stronek. Każde nagranie można zmodyfikować, na żywo nie jest to możliwe :)
 
 
oleczkaw 

Wiek: 42
Dołączyła: 16 Mar 2008
Posty: 40
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob Lis 22, 2008 4:34 pm   

Zgadzam się z tym w 100%. Uważam, że pomysł ze spotkaniami na próbie jest doskonały, bo można na żywo usłyszeć, jak panowie grają. Byliśmy u nich w tą środę z pierwszą piosenką i z piosenką dla rodziców. Szczerze mówiąc, nie wybraliśmy najłatwiejszych, ale panowie stwierdzili, że zrobią wszystko, żeby je przygotować. Słowa jednej z nich już nawet znali:) Najlepiej zadzwonić do pana Jerzego i umówić się na próbę :)
_________________
 
 
WaterZ 

Dołączył: 11 Sty 2009
Posty: 2
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Sty 11, 2009 9:47 pm   

Witam,

nasz ślub i wesele miały miejsce 25 grudnia 2008 (Boże Narodzenie). Bawiliśmy się w restauracji-hotelu Porto Fino w Lućmierzu, a zabawę zapewniał nam zespół ALT METAL :-) Powiem krótko: REWELACJA!!! Zarówno goście jak i my bawiliśmy się do samego rana, Panowie doskonale dopasowali się do towarzystwa, prowadzili w zasadzie całe wesele, skutkiem czego było to, że przez cały czas wszyscy tańcowali na całego :-) Fachowo, profesjonalnie, z pasją, do tego dużo spontaniczności i otwartości na propozycje nasze i gości. Jeśli ktoś chce dobrze się bawić, posłuchać dobrej muzy, potańcować to tylko ALT METAL!

Serdeczne podziękowania dla Pana Jurka i kolegów za najwspanialsze wesele na świecie :-)

Pozdrawiam,
Michał
Ostatnio zmieniony przez WaterZ Nie Sty 11, 2009 9:49 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mysza83 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Lut 2009
Posty: 512
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 19, 2009 4:48 pm   

Kochani, czytam i czytam i wygląda to bardzo dobrze, ale nazwa zespołu nie brzmi mi zbyt weselnie :) fakt, że metalu na weselu bym nie chciała abstrahując od moich własnych upodobań muzycznych :)
Napiszcie proszę czy Alt Metal zabawia gości na przykład przy stołach. To dla mnie ważne, bo moi goście lubią sobie bardzo pośpiewać przy stołach, zależy mi na tym, żeby się dobrze bawili. Dlatego wiem, że bez "szalonej" i jakichś disko blisko hitów też się nie obędzie. Czy panowie i taką muzykę grają?
To, że są żywe instrumenty już dla mnie jest ogromnym plusem.
_________________


 
 
oleczkaw 

Wiek: 42
Dołączyła: 16 Mar 2008
Posty: 40
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Lut 19, 2009 7:14 pm   

hej, panowie z ALT METAL metalu nie grają ;)
My również pytaliśmy o zabawianiei gości przy stołach. Jak najbardziej, powiedzieli nam, że chodzą wokół stołów, śpiewają, prowadzą zabawę. Jeśli chodzi o muzykę typu DISCO POLO, to powiedzieli nam wprost, że zbytnio nie lubią takiej muzyki, ale jeśli zauważą, że goście lubią się bawić przy niej, będą grali.
Powiedzieli nam, że potrzebują ok. 40 min na rozpoznanie, przy czym goście się bawią i tak prowadzą imprezę, żeby wszyscy byli zadowoleni :)
Radzę pojechać na próbę zespołu - robi wrażenie :)
Pozdrawiam
_________________
 
 
mysza83 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Lut 2009
Posty: 512
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 19, 2009 8:36 pm   

Dziękuję bardzo :) tak chyba zrobię. postaram się z panami umówić. Najlepiej byłoby zobaczyć ich w akcji na weselu, ale teraz mam na to marne szanse :)
_________________


 
 
oleczkaw 

Wiek: 42
Dołączyła: 16 Mar 2008
Posty: 40
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob Maj 16, 2009 5:48 am   

Hej,
no i stało się! Tydzień temu był Nasz Ślub. Cudowny... rozmarzyłam się :D
A wesele.... super!!! Szczerze mogę polecić i gorąco polecam zespół ALT METAL. Grali super! Dla nas, a zwłaszcza dla naszych rodziców przygotowali bardzo trudną piosenkę. Byliśmy zachwyceni! Za każdym razem, kiedy zaczynali grać, parkiet był pełny tańczących. Już się cieszę na samą myśl o tym, że za rok będę się bawić przy ich muzyce na weselu znajomych :)
Bardzo dziękuję zespołowi ALT METAL za to, że sprawili, że nasze wesele było niezapomniane :)
Pozdrawiam!
_________________
 
 
Izabela24 

Dołączyła: 24 Maj 2009
Posty: 1
Skąd: Włocławek
Wysłany: Nie Maj 24, 2009 7:26 pm   Alt Metal nas olśnił!!

Witam.

Nasz ślub ma odbyć się za rok, i bardzo się cieszę ze grać nam będzie zespół Alt Metal. Panowie na próbie, na jaka nas zaprosili, pokazali ze są PROFESJONALISTAMI!! ZAGRALI PIĘKNIE!! "Baila Morena" Santana czy nawet nasz słynna "szalona" w ich wykonaniu to majstersztyk!! Jeżeli szukacie orkiestry na wesele to nie może się ono odbyć bez wysłuchania tych czterech przesympatycznych Panów. Serdecznie polecam i mam nadzieje, że innym spodoba się tak samo jak nam:) :)
_________________
izabela26
 
 
Hibi 

Dołączyła: 16 Cze 2009
Posty: 1
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Cze 21, 2009 2:21 pm   

witam wszystkich mam ogromny problem ze znalezieniem odpowiedniego zespolu bo albo termin zajety albo wogole nam sie nie podoba jestesmy zainteresowani zespolem ALT METAL tylko czy moze ktos dac jakies konkretne namiary na ten zespol z gory dziekuje!!!
 
 
ramess 
Firma

Wiek: 42
Dołączył: 05 Lip 2009
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 05, 2009 10:18 am   

Znam ich całkiem dobrze i ich repertuar także, jestem kamerzystą i spotkałem się z nimi na wielu weselach. Powiem tylko, że mało jest zespołów z tak zróżnicowanym i zawsze dobrze zagranym repertuarem, ta czwóreczka jest po prostu dobra w tym co robi, gdy grają to zawsze parkiet jest pełny. Naprawdę zespół warty polecenia.

edit: usunęłam namiary na zespół, takie dane podajemy wyłącznie na priv.
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Nie Lip 05, 2009 10:25 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 05, 2009 10:27 am   

Hibi, namiary na zespoł znajdziesz tutaj: http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=7493
_________________

 
 
 
anulek82 


Dołączyła: 10 Wrz 2009
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 10, 2009 10:08 am   

Byliśmy u ALT METAL na próbie. Zawsze to lepiej się wybrać i posłuchać na żywo. Oto wrażenia:

Zespół ma próby w domku jednorodzinnym, jest miła i sympatyczna atmosfera. Szef orkiestry to bardzo miły i sympatyczny człowiek. Materiał jest grany 100% na żywo. Panowie są bardzo doświadczeni. Grają materiał tylko z męskim wokalem ponieważ nie mają dziewczyny w zespole.

Czytałam wasze recenzje i faktycznie - polecam ALT METAL w 100% !! !!

Zostały mi jeszcze dwa zespoły do przesłuchania - napiszę później wrażenia.
 
 
tabaluga 

Dołączyła: 13 Sie 2009
Posty: 12
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Wrz 10, 2009 1:56 pm   

zespol ten zagra u mnie na weselu.Po wysluchaniu kilku innych zespolow ten okazal sie najlepszy.
Wykonanie kilku piosenek na probie rozwialo nasze watpliwosci
Cena jest dosc wysoka ale mysle, ze w porownaniu z innymi zespolami na prawde warto
z reszta ich terminarz mowi sam za siebie. My akurat mielismy farta, bo ktos zrezygnowal.
z czystym sumieniem moge polecic.
Proba odbywa sie u jednego pana z zespolu dosyc daleko łódź- Andrzejow za przejazdem PKP bardzo mili Panowie widac ze znaja sie na swojej robocie.
Pytali pary co teraz maja zagrac wyciagali nuty i grali.

dodam tylko ze na pozostalych probach (jezeli mozna to tak nazwac) u innych zespolow zostalam uraczona filmem z innego wesela i pan z zespolu obslugiwal pilota zamiast grac inni natomiast puszczali podklady z dyskietek.
i np. gdy spiewalo 3 panow slychac bylo chorki damskie. albo saksofon ktorego tak naprawde nie bylo.

cenowo byli porownywalni.
 
 
anulek82 


Dołączyła: 10 Wrz 2009
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 07, 2009 11:40 am   

Witajcie,

My byliśmy w sumie u czterech zespołów w tym ALT METAL. Dwa zespoły zagrały faktycznie na żywo i wypadły świetnie (alt metal + jeszcze jeden - nie będę podawać nazwy bo nie chce robić reklamy) a dwa tylko udawały puszczając muzykę z podkładów (nie chce robić tym zespołom antyreklamy - może ktoś się na nich zdecyduje). Generalnie uważam że orkiestry powinny od początku uczciwie mówić o tym czy grają na żywo czy nie. Szukamy zespołu z perkusją, a u ALT metal jest "żywy" i miły Pan Jurek za bębnami.

Pozdrawiam
 
 
k.stakiewicz 


Wiek: 40
Dołączyła: 11 Lis 2009
Posty: 34
Skąd: Łódź - Radogoszcz
Wysłany: Sob Lis 14, 2009 10:59 am   

Faktycznie Alt Metal to super kapela, pórby są w miłej sympatycznej atmosferze w domku jednorodzinnym. Aulek 82 - możesz podać mi na priv ten drugi zespół który Wam się podobał ?

Dzięki
 
 
Marzenna 


Dołączyła: 14 Lis 2009
Posty: 21
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Gru 04, 2009 1:19 pm   

Bawiłam się na weselu na którym grał Alt metal, jak dla mnie trochę za długie przerwy panowie sobie robili, pozatym piją alko w trakcie wesela. Oprócz tego wszystko na plus.
 
 
reni 

Wiek: 42
Dołączyła: 30 Gru 2009
Posty: 8
Skąd: ozo
Wysłany: Sro Gru 30, 2009 8:55 pm   

Właśnie rozpoczynam poszukiwania. Nie znam tego zespołu ale będzie grał na balu sylwestrowym na, którym jutro będę witać nowy roku. Opinie dość pochlebne, więc będę miała możliwość je zweryfikować.
 
 
Marzenna 


Dołączyła: 14 Lis 2009
Posty: 21
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Sty 05, 2010 8:09 pm   

Reni, napisz jak było.
 
 
reni 

Wiek: 42
Dołączyła: 30 Gru 2009
Posty: 8
Skąd: ozo
Wysłany: Nie Sty 31, 2010 10:53 am   

Ta orkiestra to mój faworyt :)
Panowie w wieku ok 45-50 lat. Zespół w pełni instrumentalny. Prawdziwa perkusja na mnie to zrobiło piorunujące wrażenie. Wszechstronny repertuar i no te solówki na gitarze :)
Sala pełna bawiących się ludzi, więc to najlepsze podsumowanie.
 
 
Meerkat 


Wiek: 41
Dołączyła: 16 Paź 2007
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 31, 2010 12:23 pm   

Marzenna napisał/a:
Bawiłam się na weselu na którym grał Alt metal, jak dla mnie trochę za długie przerwy panowie sobie robili, pozatym piją alko w trakcie wesela. Oprócz tego wszystko na plus.


Hmmm, dziwne u nas nawet kieliszka nie pili (09.08.08r.), może coś im się pozmieniało...
Nasi goście się bawili świetnie, wszyscy chwalili zespół, nam też bardzo się podobało, oczepiny kulturalne, ale wesołe. Jeden tylko wujek stwierdził, że za długie były przerwy między blokami muzycznymi. Ale nigdy sie nie dogodzi każdemu :)
 
 
fajnaona25 

Dołączyła: 09 Maj 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 09, 2010 1:16 pm   

U nas grał inny zespół, ale wczoraj byłam właśnie na weselu gdyż mój mąż był świadkiem i grał zespół Alt Metal. Są po prostu świetni. Od rocka po "jesteś szalona", były wszystkie hity, zabawa do białego rana. Słoń mi na ucho nadepnął ale u nich od razu słychać że grają na żywo, do tego fajnie nawiązują kontakt z gośćmi. Bardzo żałuję, że nie słyszałam o nich wcześniej.
 
 
wioleta1979 


Wiek: 44
Dołączyła: 12 Mar 2009
Posty: 41
Skąd: Aberdeen/Łódź
Wysłany: Sro Maj 26, 2010 4:54 pm   

Właśnie Panowie u mnie grali 15 maja i muszę powiedzieć, że mam mieszane uczucia. Od strony muzycznej nie mogę nic zarzucić. Goście bawili się bardzo dobrze i chwalili orkiestrę. Ale jak to na każdym weselu bywa byli i tacy co mieli bardzo dużo do zarzucenia orkiestrze. Jedyne co mogę zarzucić to fakt, że Panowie wyskoczyli parę dni przed weselem z dopłatą 200 pln za transport, których notabene w umowie nie było :-/ dziwne...
_________________

 
 
toldi_gamoniu 

Dołączyła: 16 Sty 2009
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 6:36 pm   

Byłam na weselu, na którym grał właśnie ten zespół. Niestety nie powalili mnie.
Ich wykonania znanych utworów były dalekie od oryginałów - tylko teksty te same.
Z moich obserwacji wynika że nie tylko ja miałam takie odczucia.
_________________


________________________________
********************************
Pozdrawiam gorąco :)
Ostatnio zmieniony przez toldi_gamoniu Pon Cze 07, 2010 6:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
olenka1986 

Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 21, 2011 6:42 pm   

Czy u którejś z Was grał ostatnio Alt Metal? Jakie wrażenia? :)

Nie mogę się dodzwonić na numer tel, który mi podali - czy macie może na nich namiary? Byłabym wdzięczna za przesłanie na priv :)

[ Dodano: Pon Wrz 05, 2011 10:33 pm ]
Panowie grali u nas trzy tygodnie temu – byliśmy bardzo zadowoleni!! Bardzo wielu gości podkreślało, że mamy super kapelę, i my się pod tym w pełni podpisujemy  Byliśmy pod ogromnym wrażeniem umiejętności muzycznych zespołu. Najlepszy dowód to pełny parkiet (80-90% gości na parkiecie). Całość na żywo, żadnego puszczania utworów z playbacku, super kontakt z gośćmi, no i oczepiny „z jajem”! Konkurs a’la jezioro łabędzie był boski:)

Zawsze będziemy też miło wspominać końcówkę imprezy, około 6 rano – gości na sali pozostała garstka, właściwie impreza już się kończyła, gdy jeden z naszych przyjaciół (puzonista z zawodu) wyciągnął z auta instrument i przyszedł z nim na salę i zaczął grać (dmuchać? dąć? :) ) la cucarachę i inne hity. Pan Jurek, mimo że skończyli już grać i sprzęt już był składany, zasiadł z powrotem do perkusji i wspolnie z naszym puzonistą w wersji unplugged na nowo rozkręcili imprezę :) :) Coś niesamowitego!

Z czystym sumieniem możemy polecić Panów z Alt Metalu!!!
_________________
 
 
EwaPab 

Dołączyła: 18 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Paź 18, 2011 9:56 pm   :)

Gorąco polecamy! U nas grali 2 dni w sierpniu tego roku. Przy muzyce bawili się wszyscy od dzieci po babcie i dziadków. Dla każdego coś miłego. Babcie do dzisiaj wspominają, że usłyszały na naszym weselu piosenki ze swoich młodzieńczych lat, a my no cóż kawałki Kultu potrafiły podnieść z miejsc tych najbardziej skacowanych. Poza tym Panowie sympatyczni i z pozytywnym poczuciem humoru.
 
 
pleo 

Dołączył: 07 Maj 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 07, 2013 12:12 pm   alt metal daje rade

Panowie z Alt Metal grali u nas na weselu 13go kwietnia 2013. Zdecydowanie możemy polecić ten zespół. Drugi raz już bawiliśmy się przy ich akompaniamencie i nie zwalniają tempa. Ludzie na parkiecie do samego rana gwarantowani bez względu na wiek i upodobania muzyczne. Panowie są bardzo elastyczni jeśli chodzi o repertuar, dostosowują się do potrzeb/wymagań i co najważniejsze są w stanie nauczyć się jakiejkolwiek piosenki, o którą się poprosi (oczywiście z wyprzedzeniem). Dobrze im idzie śpiewanie w obcych językach, a disco polo zastępują klasykami z dawnych lat, co wszystkim wychodzi na dobre. @AltMetal, Dziękujemy :)
 
 
Jagódka01 


Dołączyła: 26 Wrz 2015
Posty: 46
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Lis 20, 2015 6:19 pm   

Jakieś nowe wieści o tym zespole? Ktoś bawił się przy nich niedawno? :)
 
 
pola_s 

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Lut 2017
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 02, 2017 3:23 pm   

Tak, grali u nas na weselu we wrześniu 2016.
Alt Metal to 4 panów, bardzo sympatycznych, widać że znających się na rzeczy. Nie chcę się powtarzać, bo to chciałam napisać, już w tym wątku zostało napisane.
Spokojnie mogę ich polecić.
Jedyne, do czego bym się przyczepiła, to trochę za długie przerwy robili i przerwy pomiędzy poszczególnymi utworami były niepotrzebne. Goście stali przez kilkanaście sekund na parkiecie, czekając na kolejny utwór. Moim zdaniem, powinno być płynne przejście od jednej piosenki do drugiej.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl