Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
podziękowanie dla rodziców
Autor Wiadomość
Aleksandra B 

Dołączyła: 18 Sty 2007
Posty: 1
Skąd: łódź
  Wysłany: Czw Sty 18, 2007 11:57 am   Podziękowania dla rodziców

Witam :) jestem tu pierwszy raz i chciała bym prosić Was o pomoc. Powoli wraz ze swoim chłopakiem szykujemy się do ślubu w związku z czym chciała bym dowiedzieć sie co nieco o przygotowaniach. Wiem że gdzieś na stronie jest wytłumaczone jak zrobić album w podziekowaniu dla rodziców ale nie mogę tego znaleźć czy mógłby ktoś mi pomóc ?? Z góry dziekuje i pozdrawiam :)
 
 
misimisia 

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Paź 2006
Posty: 93
Skąd: polska
Wysłany: Sro Sty 31, 2007 11:50 am   Podziękowania dla rodziców

Mam pewien problem. Razem ze swoim narzeczonym chcemy dać rodzicą podziękowania. Jeszcze się zastanawiamy co wybrać. Nie wiem jak to wytłumaczyć. Mój misiu ma tylko Mamę jego ojciec nie żyje od 16 lat. Jak powinien wyglądać początek podziękowania w jego przypadku "Kochana Mamo" czy "Kochani rodzice" Jak myślicie?? Pomóżcie

Pozdrawiam cieplutko
 
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 31, 2007 12:38 pm   

Wydaje mi się, że "Kochana mamo".Ja bym tak przynajmniej napisała.
_________________

 
 
 
Szpilka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 362
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 31, 2007 12:49 pm   

My mamy z tym problem, bo w sumie chcielibysmy cos takiego co zapadnie w pamieci.. i ten album to calkiem dobry pomysl :)
_________________


Buziaki Gość
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 15, 2007 8:12 pm   

misimisiu, mnie się wydaje że można powiedzieć ogólnie 'kochani rodzice".....wyróznianie na "kochana mamo" -bardziej uwydaczni brak taty i wtedy moze się "mama" poczuć troszkę nieswojo.
My na pewno chcemy wziąć rodziców na środek i odtańczyć piosenkę cudownych rodziców mam, którą wczesniej zadedykuje orkiestra. Na targach ślubnych wzięlismy ulotkę na której reklamuje się firma która robi specjalne podziekowania dla rodziców w kształcie ksiażki z zyczeniami.Mamy zamiar dać cos takiego i bukiety kwiatów.
_________________


 
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 15, 2007 8:21 pm   

Kiciucha to też zależy od relacji w jego rodzinie.
Skoro jego tata nie żyje od 16 lat - to tak naprawdę cały trud wychowania spoczął na barkach mamy.
Misimisia zależy za co chcecie dziękować - czy za wychowanie właśnie czy za to, że dzięki nim - Twój narzeczony wogóle istnieje :wink:
_________________

 
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 11:04 am   

ja dobra w przemowieniach nie jestem i w zwiazku z tym mam nadzieje ze zespol nas jakos wesprze w tych podziękowaniach :)
postaramy sie o jakas pamiątke dla nich...prawdopodobnie bedą do albumy do zdjeć z sesji slubnej :)
_________________
 
 
 
Agunia 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Kwi 2006
Posty: 958
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 9:24 pm   podziekowanie dla rodzicow

Ja ciagle mysle nad prezentem dla rodzicow i NIC nie przychodzi mi do glowy.Chcialabym zeby prezent byl wyjatkwy poniewaz nasz slub przypadnie w Dzien Matki.Moze macie jakies propozycje?bede wdzieczna
_________________
Agunia
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 9:35 pm   

A zastanawiłaś się na tym album dla rodziców od dzieciństwa do teraźniejszości?
Moim zdaniem to super prezent :smile:
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 11:35 am   

My napewno kupimy dla rodziców piekne buskiety kwiatów, tylko nie wiem jak je przed nimi schowamy :) A poza tym dostana od nas oczywiście albumy ze zdjęciami z sesji fotograficznej :) oraz jedno z tych zdjęc oprawione w ramke do powieszenia na ścianie :)
_________________
 
 
MonikaZgierz 

Wiek: 40
Dołączyła: 19 Lut 2007
Posty: 191
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 11:40 am   

Ja również muszę pomyśleć o czymś dla rodziców. Przecież to dzięki nim jestem.
 
 
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
Wysłany: Sro Mar 21, 2007 3:18 pm   

wiecie co...przyznam sie szczerze ze tak sie boje tych podziekowan...boje sie ze jak zaczne plakac to bede miala problem zeby przestac...zwlaszcza ze moj tata zmarl i jak uslysze np piosenke "wspanialych rodzicow mam" to nie wiem co to bedzie!!!
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Sro Mar 21, 2007 5:16 pm   

przecież możesz to zrobić w inny sposób. chociażby możecie podziękować rodzicom jakąś księgą, czy coś takiego :) PS z powodu Twojego Taty bardzo mi przykro
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
Ostatnio zmieniony przez asia84 Sro Mar 21, 2007 5:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
Wysłany: Czw Mar 22, 2007 11:06 am   

dZIEKUJE.
MASZ RACJE COS NA BANK MUSIMY WYMYSLEC BO W KONCU NAS SPLODZILI BO ZA WESELE NIE DZIEKUJEMY BO WSZYSTKO PRZYGOTOWUJEMY SAMI...
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 22, 2007 12:35 pm   

Maju - nie pisz proszę dużymi literami. Jest to niezgodne z regulaminem. :hmgirl:
_________________

 
 
 
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
Wysłany: Czw Mar 22, 2007 12:36 pm   

obiecuje poprawe :)
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
 
 
masysia 

Dołączyła: 09 Mar 2007
Posty: 4
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sob Mar 31, 2007 7:33 pm   Podziękowanie dla rodziców.

Szukam pomysłów w jaki sposób podziękować rodzicom w trakcie uroczystości weselnej.
Jestem pewna że nie chcę tradycyjnej (na każdym weselu w jakim brałam udział była) piosenki "Cudownych rodziców mam"
Myślę, że kilka słów takich od serca do mikrofonu było by na miejscu i jakiś symboliczny prezent i właśnie tu pojawia się problem :?
Na pewno nie kwiaty, bo są przemijające i tym bardziej, że goście zostaną poproszeni o przyniesienie przyborów szkolnych i książek dla dzieci.
Może jakieś słodycze - typu pełen kosz dla jednych i drugich rodziców??
Myślałam o naszym zdjęciu ślubnym w gustownej ramce, ale wątpię by w dzień ślubu jest to technicznie wykonalne.
Całkiem fajne jest na http://www.pszczolkoweskarby.com.pl (kurcze nie wiem jak zrobić linka) podziękowanie dla rodziców, ale co do tego, bo jakoś samo wydaje mi się za mało.
Jakie są wasze propozycje?
 
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Sob Mar 31, 2007 9:27 pm   

my też chcemy zrobić coś ciekawego.postanowiliśmy że zrobimy jakis konkurs dla rodziców (ustalimy wczesniej z orkiestra) w momencie w którym najmniej sie tego bedą spodziewać i wręczymy im zamiast kwiatów dyplomy lub zrobimy 2 księgi które bedą zawierały np nasze zdjęcia, podziękowania itp
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 31, 2007 9:44 pm   

Masysiu - taki wątek już istniał - przeczytaj proszę posty wzwyż.

A o piosence dla rodziców znajdziesz wątek tutaj: http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=1918
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
tekila 

Wiek: 45
Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 78
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 9:33 am   

Powiedzcie mi gdzie w Łodzi można kupić np. albumy, księgi z podziękowaniami dla rodziców albo puchary. Wiem ,że można załatwić to w internecie ale ja wolałabym najpierw zobaczyć to na żywo. Dzięki wam mam sama sporo pomysłów i nie wiem który wybrać!!!!!!!!!!!. Poza tym w dniu mojego ślubu musimy zrobić coś ekstra dla rodziców mojego misia ponieważ mają w ten dzień 16 rocznicę ślubu :smile: Obok albumów z ich zdjęciami (a nie naszymi) opisującymi ich życie w od lat młodości, myśleliśmy o jakiś cenzurkach z ocenami za bycie dobrymi rodzicami. Ewentualnie myślałam żeby tacie kupić bokserki za napisem coś w stylu " 16 lat w niewoli" a mamie fartuch z podobnym napisem. Sama nie wiem co wybrać, może jakiś pomysł?????????
 
 
 
Claudinelle 

Wiek: 45
Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 10
Skąd: LODZ
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 7:47 pm   

Ja też mam to samo pytanie gdzie w łodzi można kupic podziękowania dla rodziców.?
Bardzo ,bardzo serdecznie proszę o odpowiedz.
_________________
Claudinelle
 
 
 
tool 


Wiek: 45
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 09, 2007 9:41 am   

My będziemy robić pamiątkowy album ze zdjęciami dla rodziców. I najprawdopodobniej będziemy to robić w znanej na forum firmie pana Adama Krencjasza - w piątek idziemy oglądać gotowe albumy i wtedy się zdecydujemy albo i nie.
Myślę, że warto pytać w studiach fotograficznych - pewnie większość realizuje takie zamówienia (przynajmniej jeśli chodzi o albumy).
 
 
gocha.j 

Wiek: 40
Dołączyła: 09 Maj 2007
Posty: 11
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Maj 14, 2007 9:53 pm   

Kurczę ja chyba jestem jakaś inna. Moim zdaniem te całe podziękowanie dla rodziców prezenty itd. to totalna pokazówka - bez sensu.
Moim zdaniem najlepiej swoimi słowami podziękować wszystkim - zaczynając od rodziców przez świadków na wszystkich gościach kończąc - za to że w tym szczególnym dniu byli z nami. ;)
_________________
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 14, 2007 10:03 pm   

Jak dla mnie to nie jest pokazówka.
Ja chcę w sposób szczególny podziękować rodzicom i dlatego prezent zrobimy z narzeczonym sami.
Rodzice są dla mnie bardzo ważni więc chcę żeby czuli się na prawdę wyjątkowo :D
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Maj 14, 2007 10:07 pm   

dla mnie wręczenie podziękowań Rodzicom będzie jednym z najważniejszych elementów wesela. Chcę żeby to byŁa dla nich wyjątkowa chwila, należąca tylko do nich i specjalnie od Nas. W końcu gdyby nie Oni nas by nie byŁo i tego szczęścia naszego też nie. Tyle im zawdzięczamy, że taka drobnostka i tak nie wystarczy żeby wyrazić caŁą wdzięczność i miŁość
 
 
grusia 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Wrz 2006
Posty: 73
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 27, 2007 2:03 pm   

My bedziemy mileli podziekowania dla rodzicow, wreczymy kosze kwiatow i pamiatki ze slubu oraz podziekujemy im za to ze sa z nami.
_________________


Nasz Ślub 28.07.2007
 
 
kama77 

Dołączyła: 15 Maj 2007
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 28, 2007 9:55 pm   

a ja myślę, że cokolwiek przygotujemy, jak się im tylko tak od serca podziękuje przy wszystkich to będzie im miło:)
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 25, 2007 10:16 pm   

Cytat:
Kochani rodzice!!!
Było kiedyś tak dobrze ...
Długie fałdy sukienki i klamerki u spodni...
Dni były pełne Was i sny jak Wy ciepłe
Każda radość miała Wasz głos , Wasze imię ...
NIe wiedzielismy co znaczy nienawidzić i cierpieć...
Byliśmy z wami , Wy byliście przy nas.
Dziś macie juz oczy nie tak jak kiedyś
Gdy na ręce braliście nas uśmiechnięci
Tyle chwil złych i dobrych rodziło sie i gasło...
a tylu już nie pamietamy...
Pewnie nigdy nie myśleliście o nas nosząc pod sercem , a potem tuląc do piersi , że urodzicie i wychowacie płomień...
Myśleliście - Będą silni ...szczęśliwi ... bez trosk...
Kochani rodzice ! Cóż Wam o sobie powiemy ...
Nauczyliśmy sie cierpieć i walczyć , otwarcie i wprost...
I kochać , kochac tak mocno jak tylko potrafi człowiek...
Dlatego w dzień tak szczegulny pragniemy Wam z głębi serca podziękować...
... za to że znośliście to czego nie sposób było znieść...
... robiliście coś z niczego...
... że dawaliście mając nieraz puste kieszenie....
... że kochaliście nas , nawet wtedy gdy kochać nas się nie dało ...
Dziękujemy za wierszyki, melodie , które już zawsze rozbrzmiewać będą w naszych myślach
Dziękujemy za to , że zawsze byliscie ... nie natretni ... nie natarczywi... wolni o każdej porze , aby poradzić coś - na katar , - na gardło , - na plamę...
Za to że byliście ramieniem w które można było się wypłakać
osobami z niewyczerpanym kapitałem miłości....
?yjcie więc rodzice długo , byście w sędziwe lata szczęście z szacunkiem zyskali u świata ...
By każda chwila którą spędzicie w świecie przebiegła słodko w pomyślności kwiecie ...
Niech wam zdrowie zawsze w nieprzerwanie służy , cieszcie się życiem swoim , dzieci , wnuków jak najdłużej !! !
DZI?KUJEMY !! !!!



Cytat:
Kochani Rodzice!
U progu wspolnego zycia we dwoje,
chcielibysmy w szczegolny sposob zwrocic sie wlasnie doWas.Przepelnia nas bowiem uczucie ogromnej radosci i wdziecznosci.
Byliscie z nami od samego poczatku.
Wzrastalismy na Waszych oczach,
Przy was stawialismy pierwsze kroki.
oraz wypowiadalismy pierwsze slowa.
Pokonujac czesto wiele trudnosci,opiekowaliscie sie nami,wychowywaliscie,by w koncu wprowadzic nas w dorosle zycie.

Dzis zakladamy rodzine i juz niedlugo sami bedziemy rodzicami.Wtedy pewnie jeszcze bardziej uswiadomimy sobie jak wiele dobra dla nas uczyniliscie.
Nie raz jeszcze zapewne skorzystamy z Waszej rady i doswiadczenia zyciowego.
Mamy tez nadzieje,ze sprawimy Wam jeszcze duzo radosci i bedziemy dla was pociecha...Dziekujemy Wam za wszystko.
_________________

 
 
 
kalina 

Wiek: 39
Dołączyła: 18 Sie 2007
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 31, 2007 1:15 pm   

witam! :)

My też wpadlismy na pomysł wykonania albumu ze zdjęciami z naszego dzieciństwa az po zdjęcie slubne. to będzie taka hisoria o nas obojgu, jeden rządek moich zdjęć, drugi mojego Ł. Każde będzie podpisane jakims zabawnym tekstem. Juz nawet wybralismy zdjęcia:)
pozdrowionka
_________________

Ślub cywilny 30.08.2008
 
 
 
cosola 
full-time mum


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
Wysłany: Sob Wrz 01, 2007 6:39 pm   

kalina - mnie ten pomysł też się bardzo podoba :) tez planujem wykonać coś takiego :)
_________________
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 11:11 pm   

My planujemy wykonać album dla rodziców. A właściwie dwa różne z tekstem podziękowania przeplecionym naszymi zdjęciami. Mój brat pomoże nam w kwestii graficznej. Przygotujemy około 20 stron, gdzieś wydrukujemy i oprawimy w skórę. Chcę dać rodzicom coś co wymaga pracy i przygotowań, coś bardzo osobistego. Nie satysfakcjonują mnie więc kupne prezenty i kwiaty, bo chciałabym, żeby wiedzieli, że włożyliśmy w prezent dla nich sporo wysiłku. ?lub dopiero w lipcu ale przygotowania prezentu już zaczęte.
 
 
Anuszka 


Wiek: 41
Dołączyła: 15 Maj 2007
Posty: 157
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 23, 2007 11:32 am   

Mnie tez podoba sie pomysl z wreczeniem prezentu rodzicom, to taki mily akcent, ale chcialabym to zrobic po naszym pierwszym tancu... Jestem pewna, ze rodzice beda bardzo zaskoczeni i wzruszeni.

My z M. rowniez i pewnie trudno nam bedzie wykrztusic ze scisnietych gardel slowa podziekowania (zwlaszcza mnie, bo bardzo latwo sie wzruszam:), dlatego wymyslilam cos innego.

Wpadlam na pomysl, zeby nagrac takie podziekowania wczesniej, mowione od serca, ale na spokojnie i nie przed tlumem. Mozna wtedy dolaczyc jakies anegdotki albo wspomnienia. I na samym weselu wlaczyc takie nagranie - niech mowi za nas. A potem dac te nagrania rodzicom, w ozdobnym pudelku, moze z jakas ladna kartka.
Myslalam tez, zeby dolaczyc do tego kwiatki z jedwabiu - wtedy zostanie im pamiatka, ale nie moge znalezc w Lodzi nic ladnego... Moze wiecie gdzie mozna kupic takie kwiatki?

I w ogole co sadzicie o calym pomysle?
_________________
Miłość oznacza rozprowadzać ciepło, nie dusząc się przy tym wzajemnie. Miłość oznacza być ogniem, ale wzajemnie się nie spalać.

Phil Bosmans
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Paź 24, 2007 2:15 pm   

pomysł uważam za oryginalny i mnie osobiście bardzo się podoba :-)

my też myslimy nad czyms "innym" , mamy jeszcze sporo czasu więc może wpadnie nam cos do glowy...

ostatnio bylismy na weselu naszych znajomych, tez w bardzo oryginalny sposob podziekowali rodzicom. Pan Mlody zaspiewal pisenke "Nie ma jak u mamy" (czy jakos tak) a Panna Mloda piosenke dla taty (nie pamiętam tytułu). Wyszło super, lecz niestety do tego typu podziękowań trzeba mieć talent wokalny, nas to niestety niedotyczy ;-)
Ale sam pomysł uważam za świetny
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Sro Paź 24, 2007 8:17 pm   

Ja myślałam nad jakąś fajną prezentacją zrobioną na dvd albo po prostu w power poincie, tak żeby zacząć od ich ślubów aż do naszego, ze zdjęciami, cytatami itp
_________________
 
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Sro Paź 24, 2007 8:20 pm   

My zrobiliśmy tak jak już pisalam wcześniej - orkiestra zorganizowała konkurs tańca w którym wzieli udział nasi rodzice.Gdy konkurs się skończył wręczylismy im puchary a następnie odczytaliśmy tekst podziekowań (poszło gładko pomimo wielkich obaw).Po odczytaniu tekstu podziekowań, wreczyliśmy rodzicom dyplomy :) byli bardzo wzruszeni :)
_________________
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pią Paź 26, 2007 1:37 pm   

Pytanie do mężatek: Dziewczyny, czy płakałyście podczas podziękowań dla rodziców lub podczas piosenki "Cudownych...". Bo ja nie potrafię słuchać tej piosenki, ani oglądać jej na cudzym weselu, żeby się ni epopłakać, albo żeby się choć łezka w oku nie zakręciła :oops:
_________________
 
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 26, 2007 1:42 pm   

Ja nie płakałam :) W dniu ślubu - i w kościele, i w czasie wesela - byłam szczęśliwa i radosna :) żadnych łez, nawet tych ze szczęścia - sam uśmiech :)

Przyznam, że przed ślubem miałam takie same obawy, jak Ty, Słonko :)
 
 
magda26 
Żona i mama :)


Wiek: 43
Dołączyła: 26 Lut 2007
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 26, 2007 1:46 pm   

To mamy tak samo...ja też podczas tej piosenki mam łezkę w oku.
Na swoim ślubie musiałam sie powstrzymywać, by nie było więcej niż jedna łza, ale nie dało się, popłynęło ich kilka :oops: i jak byłam na ślubie przyjaciółki to było podobnie.
Zresztą ja też sie wzruszam podczas składania przysięgi przez młodych w kościele.
_________________


 
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Pią Paź 26, 2007 9:26 pm   

ja podczas podziękowań jakoś wytrzymałam - mimo że czytaliśmy z mężem dośc długi tekst.Gdy czytaliśmy to w domu - oboje płakaliśmy ale jednak ta podniosła chwila zrobiła swoje i było ok.
_________________
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 26, 2007 10:02 pm   

a mnie właśnie na podziękowaniach głos się załamał i łezka poleciała to był jedyny taki moment :)
_________________
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 26, 2007 10:12 pm   

Mi się udało powiedzieć tylko "dziękujemy", potem się poryczałam. :lol: Mama leciała po chusteczki, zresztą potem i mamom i też się udzieliło. :lol:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Pią Paź 26, 2007 10:18 pm   

my staralismy się nie patrzeć na rodziców bo wiedzieliśmy że cała 4 płacze.My tez byliśmy bardzo wzruszeni i niewiele brakowało ale udało nam się powstrzymać łzy :) i stosowaliśmy metodę zagryzania czubka języka - chyba pomoglo :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez kochecka Pią Paź 26, 2007 10:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 26, 2007 10:45 pm   

nie no ja prawie cały tekst też trzymałam się dzielnie :) ale jak doszło do słów: "Kochamy was drodzy rodzice" to słowo "drodzy ... " już było we łzach :)
_________________
 
 
 
edit11 

Dołączyła: 23 Paź 2007
Posty: 1
Skąd: tomaszów mazowiecki
Wysłany: Wto Lis 27, 2007 2:00 pm   

W trakcie wesela udało nam się wyksztusić zaledwie kilka słów i wręczyć rodzicom kwiaty. Jednak chcielibyśmy podarować naszym rodzicom coś na wieczność. Bardzo podobają mi się pomysły z albumami. Ze zdjęciami z dziciństwa mojego męza będzimy mieć problemy, gdyż ma ich bardzo mało. Chyba zdecydujemy się na małe albumiki z naszymi zdjęciami ślubnymi. Koniecznie musimy podjecha do naszego fotografa, moze nam jakieś fajne albumiki zaproponują.
;)
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pią Mar 21, 2008 1:16 pm   

My też zastanawiamy się nad jakimś fajnym prezentem, choć generalnie na weselach, na których byliśmy młodzi poprzestawali na wręczeniu kwiatów. Kiedy kilka miesięcy temu moja kuzynka wychodziła za mąż, jej rodzice i teściowie dostali dodatkowo śliczne figurki aniołów (ok. 20 cm). Bardzo spodobał mi sie pomysł konkursu dla rodziców, np. na temat ich wiedzy na temat naszego związku i nas samych. Myślę, że to rozładowałoby trochę tę podniosłą i wzruszającą atmosferę podczas podziękowań- tzn. chodzi mi głównie o uniknięcie łez moich i rodziców, bo ze mnie i z Mamy są straszne beksy...
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
ales 


Wiek: 41
Dołączyła: 15 Paź 2007
Posty: 72
Skąd: Łódź i Pabianice
Wysłany: Pią Mar 21, 2008 3:36 pm   

W mojej rodzinie podziękowania są wygłaszane w kościele przed ceremonią(młodzi) lub w trakcie(jeśli robi to ksiądz). Wszystko robi ogromne wrażenie, szczególnie na osobach, które nie spotkały się z takim zwyczajem. My sami jeszcze nie zdecydowlaiśmy w jakiej to będzię formie,czy podczas ślubu czy też na weselu, czas pokaże co nam do głowy zaświta :wink:
_________________


Miło Cię widzieć Gość :)
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 23, 2008 8:47 pm   

pozwole sobie wkleic, zeby nie ucieklo:

MalaJu napisał/a:
Kochani rodzice!!!
Było kiedyś tak dobrze ...
Długie fałdy sukienki i klamerki u spodni...
Dni były pełne Was i sny jak Wy ciepłe
Każda radość miała Wasz głos , Wasze imię ...
NIe wiedzielismy co znaczy nienawidzić i cierpieć...
Byliśmy z wami , Wy byliście przy nas.
Dziś macie juz oczy nie tak młode jak kiedyś
Gdy na ręce braliście nas uśmiechnięci
Tyle chwil złych i dobrych rodziło sie i gasło...
a tylu już nie pamietamy...
Pewnie nigdy nie myśleliście o nas nosząc pod sercem , a potem tuląc do piersi , że urodzicie i wychowacie płomień...
Myśleliście - Będą silni ...szczęśliwi ... bez trosk...
Kochani rodzice ! Cóż Wam o sobie powiemy ...
Nauczyliśmy sie cierpieć i walczyć , otwarcie i wprost...
I kochać , kochac tak mocno jak tylko potrafi człowiek...
Dlatego w dzień tak szczególny pragniemy Wam z głębi serca podziękować...
... za to że znosiliście to czego nie sposób było znieść...
... robiliście coś z niczego...
... że dawaliście mając nieraz puste kieszenie....
... że kochaliście nas , nawet wtedy gdy kochać nas się nie dało ...
Dziękujemy za wierszyki, melodie , które już zawsze rozbrzmiewać będą w naszych myślach
Dziękujemy za to , że zawsze byliscie ... nie natretni ... nie natarczywi... wolni o każdej porze , aby poradzić coś - na katar , - na gardło , - na plamę...
Za to że byliście ramieniem w które można było się wypłakać
osobami z niewyczerpanym kapitałem miłości....
?yjcie więc rodzice długo , byście w sędziwe lata szczęście z szacunkiem zyskali u świata ...
By każda chwila którą spędzicie w świecie przebiegła słodko w pomyślności kwiecie ...
Niech wam zdrowie zawsze w nieprzerwanie służy , cieszcie się życiem swoim , dzieci , wnuków jak najdłużej !
DZI?KUJEMY !!!
_________________
 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Wto Mar 25, 2008 12:01 pm   

U nas niestety nie będzie podziękowań dla Rodziców, choć ja bardzo bym chciała. Piszę niestety, bo podziękowania dla moich rodziców jak najbardziej się należą, i powiedział to przede wszystkim PM, a nie ja ( żeby nie było, że stronnicza jestem).
Natomiast sam PM stwierdził, że swoim rodzicom nie ma za co dziękować, bo wychował go komputer i podwórko i nigdy nie czuł rodziny obok siebie. A niestosowne byłoby podziękowanie tylko dla jednych rodziców :(
 
 
 
Kejti 


Wiek: 42
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 86
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto Mar 25, 2008 12:12 pm   

Ja mam problem z podziękowaniami tej natury, że mama mojego Radka zmarła 3 lata temu, ojciec zostawił ich duuuuużo wcześniej kompletnie się potem rodziną nie interesując. Co prawda poprosiliśmy jego ciocię (która nota bene opiekowała się jego chorą mamą i mieszkała u nich już od dawna także jest nieocenionym członkiem rodziny) i chrzestnego, aby pełnili rolę mamy i taty w błogosławieństwie, powitaniu, przy stole i w tańcu dla rodziców. Zgodzili się bez oporów, szczerze się przy tym ucieszyli :) Jednak w ich kwestii wydaje mi się, że powinno być to podziękowanie nie tyle dla rodziców, co po prostu napisane stosownie do sytuacji i tutaj problem się w zasadzie klaruje.
Nie wiem za to co zrobić z moimi rodzicami. Mamę mam naprawdę kochaną i najlepszą na świecie, choć ma swoje odchyły i nie zawsze żyłyśmy dobrze, jednak podziękowania należą jej się bezdyskusyjnie i bezapelacyjnie.
Z moim ojcem sytuacja się komplikuje. Szczerze mówiąc miałam w ogóle wątpliwości czy go zaprosić.... Nie pamiętam by spotkało mnie z jego strony coś miłego, mimo że całe życie mieszka z nami. Ech...
_________________


 
 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Wto Mar 25, 2008 12:15 pm   

kejti - wydaje mi się, że najlepiej zarówno w naszej i waszej sytuacji będa podziękowania na osobności, intymnie, prywatnie. nawet dzień wcześniej czy dzień później, niekoniecznie w dniu ślubu
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl