Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
podziękowanie dla rodziców
Autor Wiadomość
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 05, 2005 9:09 am   

Możecie dac jakiś kosz okolicznościowy, albo jedno wasze zdjęcie w jakiejś dużej ramce, albo po prostu zagrać im najładniejsza piosenkę i tez będzie miło.
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lip 05, 2005 9:31 am   

U mnie tak sie składa że dzień przed ślubem moja mama kończy 50 lat(zupełnie o tym zapomniałam jak rezerwowaliśmy termin w kościele :oops: bo wybrałabym inny termin).I na pewno nie będzie miała wcześniej wyprawionych urodzin przez te przygotowania ślubne.Więc muszę dla niej wymyślić coś z tej okazji jeszcze.
Albo zrobię jej imprezę dzień po weselu,takie poprawiny dla mamy :D
_________________
Pozdrawiam Cię Gość!


 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 05, 2005 1:53 pm   

my chcemy by rodzice dostali od nas w podziękowaniu coś trwałego

drogą eliminacji odpadły kwiaty i czekoladki

album też odpadł, bo żeby wkleić tam rodzinne zdjęcia musielibyśmy je najpierw zabrać rodzicom więc to jakby się mija z celem

plan jest taki
rodzice dostają eleganckie pudełka białe pudełka przewiązane złotą kokardą a w nich:
* nasze specjalnie zrobione u fotografa zdjęcie oprawione w piękną 2 członową srebrną ramkę, w drugiej części ramki nasze podziękowanie dla nich

* osobne pudełeczko z napisem dla mamy a w nim biżuteria, mniej więcej coś takiego jak w załączniku

* osobne pudełko z napisem dla taty
no właśnie i tu mamy problem, jeszcze nie wiemy co to będzie :roll: :cryingtomato:

nsze zdjęcie.gif
Pobierz Plik ściągnięto 968 raz(y) 37.81 KB

prezent dla mamy.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 856 raz(y) 14.07 KB

_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 05, 2005 1:57 pm   

Hm, a może Kocie samo zdjęcie wystarczy wtedy odszedł by problem prezentu dla taty :wink:
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 05, 2005 2:10 pm   

damy samo zdjęcie jak już na prawdę nic nie bedziemy w stanie wymyslić
to jest wyjście ostateczne, mam nadzieję, ze uda się go uniknąć

najtrudniejsze jest to, że chcemy aby jedni i drudzy rodzice dostali dokładnie to samo i tu się rodzi problem
to z czego ucieszyłby się mój tata niekoniecznie uraduje tatę K. i na odwrót :roll:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 05, 2005 2:15 pm   

Kot napisał/a:
najtrudniejsze jest to, że chcemy aby jedni i drudzy rodzice dostali dokładnie to samo i tu się rodzi problem
to z czego ucieszyłby się mój tata niekoniecznie uraduje tatę K. i na odwrót :roll:


Więc dlatego dobrym roziwązaniem byłoby samo zdjęcie, nie chodzi przecież o prezenty,a le o podziękowanie, jakaś ładna ramka w ładnym pudełku, i będzie im bardzo milo na pewno
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
lazy 


Wiek: 45
Dołączyła: 05 Kwi 2005
Posty: 49
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 05, 2005 2:22 pm   

Kocie, KasiaK ma racje. Rodzicow ucieszy sam gest, a na bizuterie i tego typu prezenty na pewno znajdzie sie jeszcze wiele okazji:)
_________________
 
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 05, 2005 7:20 pm   

jak na razie to nawet odpowiednich ramek jeszcze nie znaleźliśmy ale mamy jeszcze trochę czasu to powinno się udać :wink:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
ataner 

Wiek: 43
Dołączyła: 13 Cze 2005
Posty: 15
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Lip 06, 2005 10:16 am   podz

Czesc
Te zdjecia ktore chcecie dac rodzicą jako podziekowania to te zdjecia ślubne? jesli tak to w jaki sposób jak np. wiekszosc robia sobie dopiero w dniu slubu? To jest bardzo fajny pomysł ale jak dac zdjecia w tym samym dniu jak dopiero zostana zrobione. Napiszcie tez czy można podziekowac rodzicą po pierwszym tancu pary młodej.
Pozdrawiam wszystkich :)
 
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 06, 2005 10:30 am   

Niektórzy dają rodzicom zdjęcie ślubne, trzeba się umówić z fotografem aby je szybko przygotował :wink: niektórzy mają to w swojej ofercie

My dajemy inne zdjęcie, nas jako pary, specjalnie na tą okoliczność robione, a zdjęcia ślubne i tak od nas dostaną :wink:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 06, 2005 7:01 pm   Re: podz

ataner napisał/a:
Napiszcie tez czy można podziekowac rodzicą po pierwszym tancu pary młodej.

Oczywiście. :) To tylko Wasz wybór. To chyba nawet lepszy moment, bo wszyscy są skupieni i nierozkojarzeni :wink: , a dodatkowo po podziękowaniach rodzicom możecie od razu podziękować gościom za przybycie i życzyć wszystkim wspaniałej zabawy weselnej :D (o ile nie zrobiliście tego na samym początku po wejściu do sali).
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lip 29, 2005 11:55 am   

Kot napisał/a:
rodzice dostają eleganckie pudełka białe pudełka przewiązane złotą kokardą a w nich:
* nasze specjalnie zrobione u fotografa zdjęcie oprawione w piękną 2 członową srebrną ramkę, w drugiej części ramki nasze podziękowanie dla nich


Kot-ku jak nie masz nic przeciwko to ja ściągnę pomysł od Ciebie....
myślałam nad zdjęciem w ładnej ramce a ten pomysł żeby z drugiej strony wsadzić podziękowania jest super.
Tylko jest problem...co z tymi podziękowaniami...chciałam podziękować za wychowanie i wszystko.Więc mogę podziękować tylko moim rodzicom.Czyli dla moich rodziców dać zdjęcie obojga a pod podziękowaniami tylko ja się mam podpisać?bo przecież mój M. nie będzie dziękował za wychowanie...
Kotku a Wy jak robicie?Czy tylko podziękowania będą za organizację wesela?
A tak wogóle to mi się wogóle nie uśmiecha za nic dziękować mojej koszmarnej teściowej.
Więc już sama nie wiem jak to zrobić.
_________________
Pozdrawiam Cię Gość!


 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 29, 2005 12:17 pm   

Asiu my nie mamy jeszcze gotowego tekstu podziękowań ale na pewno nie będą to podziękowania za pomoc w organizacji wesela

To będzie podziękowanie za całokształt, za wszystko co dla nas zrobili, za miłość, którą nas otaczają, za pomoc w każdej sytuacji, za to jakimi ludźmi dzięki nim się staliśmy :D

My bedziemy się oboje podpisywać i podziękowania będą jednakowe dla jednych i drugich rodziców.

Mimio, że mnie nie zawsze dobrze układa się z rodzinką K (bo jestem zbyt nerwowa i bezpośrednia) podpiszę się szczerze bo jestem przecież wdzięczna jego rodzicom za syna, którego wychowali :wink:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 29, 2005 1:49 pm   

Kot napisał/a:
My bedziemy się oboje podpisywać i podziękowania będą jednakowe dla jednych i drugich rodziców.

My zrobiliśmy tak samo. :) "Tekst... dziękujemy... Ania i Jacek" Zapomnieliśmy tylko o dacie :glupek: i potem rodzice zażyczyli sobie że mamy ją dopisać. :lol:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 07, 2005 10:58 am   

No My z Mefiu właśnie też zaczynamy intensywnie myśleć, jak podziękować, kiedy i w jakiej formie... Przeczytałam sobie wszystkie sugestei i mam teraz dużo do przemyślenia :) Chyba będziemy musieli oboje pomyśleć :)
_________________

 
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 07, 2005 5:27 pm   

My rodzicom kupiliśmy księgi z tekstem podziękowań mam nadzieję, że im się spodobają tak wyglądają
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 07, 2005 5:28 pm   

Mika, a gdzie można nabyć coś takiego :?:
_________________

 
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 07, 2005 5:32 pm   

Tutaj jest ich stronka można tutaj zamawiać lub przez allegro tak jak my to zrobiliśmy http://www.art-hand.krako...ziekowania.html
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sro Wrz 07, 2005 5:36 pm   

Faktycznie Pusiaku jest to bardzo mile podziękowanie dla rodziców!
Na pewno się ucieszą! My też o tym myśleliśmy,ale potem jakoś zapomnieliśmy i teraz żalujemy!
_________________
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 07, 2005 5:40 pm   

Pusiak tutaj masz link na allegro http://www.allegro.pl/show_item.php?item=62250135
Bardzo miły facet się tym zajmuje realizacja jest bardzo szybka a księgi w rzeczywistości śliczne polecam
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 07, 2005 10:04 pm   

Już zamówiliśmy :) będą we wtorek albo w środę :)
_________________

 
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 08, 2005 5:34 am   

Fajnie :) napewno będziecie zadowoleni. To oryginalny i trwały prezent dlatego my również się zdecydowaliśmy :)
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 08, 2005 8:12 am   

Mam nadzieje, że nie obrazisz się za ściąganie :?:
_________________

 
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 08, 2005 8:30 am   

Hm no nie wiem ..... :wink:
Pewnie, że NIE :D
A jaką wybraliście, w jakim kolorze?
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 08, 2005 8:44 am   

Numery 8/59 i 8/61, z czerwonymi różami dla rodziców Maćka, a z herbacianymi dla moich rodziców :) I życzenia w księdze mamy z własnym tekstem od Nas obojga :)
_________________

 
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 08, 2005 8:50 am   

My też się nad tymi numerami zastanawialiśmy, ale wkońcu zdecydowaliśmy się na nr 8/52(obrazek powyżej) zamówiliśmy dokładnie takie same dla moich i M. rodziców tak dla "bezpieczeństwa";)
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
tusia_queen 

Wiek: 42
Dołączyła: 21 Gru 2004
Posty: 288
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 08, 2005 10:07 am   

my podziekowanie robilismy w trakcie wesela
fotograf, który robił nam zdjęcia miał powiedziane
żeby zabrał drukarkę, my przygotowaliśmy papier fotograficzny,
antyramy, piękne podkładki pod zdjęcie
i daliśmy rodzicom nasze ślubne zdjęcie
a podziękowaliśmy od serca, to co przyszlo do glowy
wyszło bardzo fajnie
no i nikt nie spodziewał się.. tych zdjęć w dniu ślubu!
_________________
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Sty 03, 2006 1:55 pm   prezent w podziękowaniu rodzicom

Czy planujecie dołączyć / dołączyliście do podziękowań dla rodziców jakiś podarunek?

Pierwsze przyszły mi do głowy kosze z kwiatami / owocami - ale wobec ilości kwiatów i jedzenia obecnego na weselu pomysł nie jest chyba najlepszy.

Wiem, że są specjalne albumy z podziękowaniem dla rodziców (np. http://www.infoslub.pl/sk...c%F3w&x=0&y=0), ale wydają mi się nieco kiczowate i zupełnie do niczego nie przydatne - w to miejsce lepiej chyba dać rodzicom album ze zdjęciami, ale to dopiero poślubie.

A może coś śmiesznego, np.:
Cytat:
Ponieważ moi rodzice majątylko mnie (chodzi o to że nmie mają syna), a rodzice narzeczonego 2 synów- chcemy kupić np. t-shirt czarne (kolor do przemyślenia) i dać firmie do nadruku MAM CÓRK?!!! (to dla rodziców marzeczonego0 i MAM SYNA!!!
Cytat:
koszulki "supermena" z napisem "SUPER MAMA", "SUPER TATA"...mam nadzieje, że rozładuje to trochę napięcie tej chwili;)
Cytat:
Rodzice dostaną ww koszulki (wszyscy mają poczucie humoru, więc im się spodobają), kwiaty i świadectwa bycia dobrymi rodzicami
To ostatnie jest w formie czterech, osobnych dyplomów stylizowanych na szkolną cenzurkę wraz ze zdjęciem. Są oceny z poszczególnych przedmiotów wychowawczych (oczywiście wszytskie oceny są wysokie) oraz uwagi ciała pedagogicznego, czyli dzieci.
(...) Tekst świadectwa brzmi tak:

"oświadcza się, że abiturient Jan Kowalski zdał z powodzeniem egzamin rodzicielski i może ubiegac się o promocję do klasy dziadka/babci.
Otrzymał następujące oceny z poszczególnych przedmiotów:

rekreacja- powyżej przeciętnego. Coroczne wyjazdy na wakacje, wykorzystywanie urlopów dla potrzeb rodziny, weekendy w lesie kabackim i na wsi oraz rejsy żaglówką po zalewie zegrzyńskim.

język ojczysty- powyżej przeciętnego. Uczeń zdradzał daleko idącą fascynację Janem Kopalińskim i Adamem Mickiewiczem, którą wpoił dzieciom. Nalezy nadrobić okres twórczości Juliusza Słowackiego, którego uczeń zawsze uważał za mniej utalentowanego od Wieszcza i przekazał swoim dzieciom literackie uprzedzenia. Należy także dodać, że według ucznia Jana Kowalskiego nie napisano niczego doskonalszego ponad "Dziady" i nie powinno się wchodzić w dyskusję na ten temat z Janem Kowalskim, chyba że dyskutant pragnie być zmiażdżony literackimi ripostami.

wychowanie- doskonałe. Uczeń Jan Kowalski wykazał dogłębną znajomość ksiązek Jana Kamyczka oraz wdrażał treść jego pism w życie.

zajęcia praktyczno- techniczne: zadowalająco. Uczeń opanował do perfekcji topografię najbliższych barów mlecznych (pod nieobecnośc żony) oraz symultaniczne karmienie dwójki dzieci oddzielnymi porcjami obiadu. W dziedzinie robót domowych (pranie, sprzątanie, gotowanie) uczeń wykazał się nieco mniejszym zaangażowaniem, które jednak równoważył biegłością we wkręcaniu żarówek i montowaniu dziecięcych mebli.

Higiena: doskonale. Uczeń zdał z sukcesem następujące egzaminy:

"karmienie dzieci mlekiem sprzed epoki mleka w proszku"- bdb
"przyuczanie dzieci do czystości w erze pieluch tetrowych"- bdb
"mycie dzieci mydłem "biały jeleń" i "bambino"- bdb

Kary fizyczne stosowane wobec dzieci- rażąco poniżej normy.

Uwagi Grona Niepedagogicznego: Jan Kowalski był i jest wspaniałym ojcem, którego moglibyśmy polecić każdemu, gdyby nie obawa przed reakcją jego zony na tę rekomendację. Jesteśmy pewni, że uczeń Jan Kowalski wykaże to samo zaangażowanie i talent w dziedzinie wychowywania wnuków."

I tak dalej, można sobie porzeźbić przy poszczególnych "przedmiotach" stosownie do zawodu rodziców i rodzinnych anegdot. Do tego wszystkiego dołączaliśmy zdjęcia rodziców głownie z okresu młodości.


Chodzi mi dokładnie o coś, co mogłabym wręczyć w trakcie wesela, przy podziękowaniach - proszę brać to pod uwagę puszczając wodze fantazji ;)

Czekam na pomysły :mrgreen:
_________________
chez alma |
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 23, 2006 5:49 pm   

moja kolezanka z mezem dali rodzicom puchary z wygrawerowanym tekstem 'dla najlepszych rodzicow' (czy cos takiego).

ja wymyslilam cos w stylu szkolnym :P
tarcza wzorowego rodzica i dzienniczek, w ktorym myslalam umiescic rozne zdjecia i do kazdego dadac jakis osobisty tekst.

bede miala w czym wybierac, bo zdjec ci u nas dostatek ... :)

a oto, na co sie natknelam. nie koniecznie dla rodzicow, pomysl mozna wykorzystac w wielu innych sytuacjach ...

_________________
 
 
ckasia 


Wiek: 44
Dołączyła: 20 Sty 2006
Posty: 35
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sob Lut 04, 2006 2:15 pm   

Szczako, a gdzie takie rzeczy mozna dostać? Tak sobie pomyslałam, że to fajny prezent na walentynki mógłby być.
 
 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lut 05, 2006 11:34 am   

Ja dałam zdjęcie moje i męża w ładnej ramce.W paint-cie dorobiłam na zdjęcie napis(podziękowania).
Na ślubie daliśmy im zwykłe zdjęcie bo nie mieliśmy fotografa który od razu by wywołał ślubne.A po ślubie daliśmy dopiero ślubne.
Prezent bardzo się podobał,rodzice się popłakali.A zdjęcia stoją w widocznym miescu w domu.

podziekowanie.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 697 raz(y) 29.44 KB

_________________
Pozdrawiam Cię Gość!


 
 
anna_b 


Wiek: 44
Dołączyła: 11 Gru 2005
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 10, 2006 9:31 pm   

Ponieważ w wolnych chwilach (których mi coraz częściej brakuje - wszystko przez buszowanie po forum :twisted: ) lubię wyszywać, to zastanawiam się, czy w ramach podziękowania czegoś nie wyhaftować.
A dokładniej zastanawiam się już tylko który schemat wybrać - mam trzy typy, które załączam (o ile uda mi się ten wyczyn :shock: )
I jak tylko podejmiemy z Misiem decyzję - biorę się do pracy :D Do września powinnam skończyć wyszywać dwa obrazki :) Oczywiście mamy zamiar podarować takie same hafty, żeby nikt nie czuł się wyróżniony/poszkodowany. Obrazki oprawimy w jakieś ładne drewniane ramki :)
A żeby mój Luby czuł, że bierze czynny udział w podziękowaniach - ma za zadanie zrobić jakiś kolaż z naszych wspólnych zdjęć, który umieścimy na karcie z podziękowaniami :)
I tyle - będzie bardzo osobiście i chyba fajnie
:lol:

para7.jpeg
Pobierz Plik ściągnięto 714 raz(y) 43.28 KB

para2.jpeg
Pobierz Plik ściągnięto 657 raz(y) 46.52 KB

para1.jpeg
Pobierz Plik ściągnięto 716 raz(y) 44.32 KB

_________________
Ściskam Cię serdecznie Gość !
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Mar 10, 2006 10:49 pm   

anna_b świteny pomysł, i chyba trzecia propozycja jest najbardziej ślubna :D
_________________
chez alma |
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 11, 2006 10:22 am   

bardzo fajny pomysł i ja również bym wybrała 3 propozycję :)
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 11, 2006 2:21 pm   

Aniu najlepsza jest 3.
_________________
 
 
 
anna_b 


Wiek: 44
Dołączyła: 11 Gru 2005
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 11, 2006 7:14 pm   

Zgadzam się z Wami, trójka to mój hicior :)
I chyba przy nim zostanę. :lol:
Ale te dwa pozostałe obrazki też są super...

PS. W każdym bądź razie, jak już wyszyję i oprawię moje "arcydzieła", to zrobię zdjęcie i same zobaczycie jak to wygląda i na który obrazek się zdecydowałam :mrgreen:
_________________
Ściskam Cię serdecznie Gość !
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Mar 11, 2006 7:47 pm   

W takim razie czekamy :D
_________________
chez alma |
 
 
anna_b 


Wiek: 44
Dołączyła: 11 Gru 2005
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 16, 2006 7:29 pm   

Oj to możecie się ciut naczekać... :)
?lub mamy we wrześniu, czyli na razie czas mnie aż tak bardzo nie goni ;-)
A do tego najpierw muszę mojej siostrze na imieniny skończyć wyszywać ...krowę. Cóż moja siostra (a zaznaczę, że siostra jest już dorosłą osóbką :) ) ma małego bzika na punkcie krowich łatek... Ma już maskotki, breloczki, kubki a nawet komplet akcesoriów do malowania z krowami. No a teraz ode mnie dostanie obrazek z wyszytą krową :)
Dodam na pocieszenie, że krowa jest już na "wykończeniu" - dzień czy dwa i powinna być gotowa :)

No i chyba powoli zacznę jednak te hafty dla rodziców i teściowej, żeby nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę. Więc pewnie za jakieś 3-4 tygodnie dam znać jak się posuwają prace - mam nadzieję mieć już wówczas jeden obrazek gotowy :) Ale wiadomo jak to jest z planami - lubią się zmieniać...
_________________
Ściskam Cię serdecznie Gość !
 
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 02, 2006 3:02 pm   

ja moge komus 'odstapic' nasz poprzedni pomysl, bo wczoraj wpadlam na nowy i lepszy ;)

uprzedzam, ze jest z tym troche recznej roboty :D
_________________
 
 
hanusia 

Wiek: 41
Dołączyła: 12 Maj 2006
Posty: 271
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Cze 02, 2006 4:05 pm   

no to się pochwal szczako

[ Dodano: Pią Cze 02, 2006 4:09 pm ]
a my myśłimy żeby dla rodziców napisać taki pamiątkowy list z podziękowaniami, oczyiwscie na papierze na którym wcześniej wydrukujemy nasze zdjęcie jako znak wodny. Bo tak sobie pomyslelismy ze w trakcie wesela beda zbyt duze emocje zeby wszytsko wyrazic i powiedziec, a tak na spokojnie jak to spiszemy to wszytsko co bedziey chcieli zawrzec bedzie spisane i nic nie zostanie pominiete, no i zostanie jakas pamiatka
_________________
Hanusia



 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 02, 2006 4:11 pm   

jeszcze troche cierpliwosci. tym nowym pochwale sie, jak juz zrobie.
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 02, 2006 6:05 pm   

hanusia napisał/a:
Bo tak sobie pomyslelismy ze w trakcie wesela beda zbyt duze emocje zeby wszytsko wyrazic i powiedziec

U nas właśnie tak było. :lol: Oprócz "dziękujemy" nie wydukaliśmy nic więcej, a ja się popisowo rozryczałam. :lol: A jak przeczytali podziękowania to już każdemu łezka się zakręciła, nawet wujowi, który sobie uprzytomnił, że przecież też ma córkę i że kiedyś będzie za mąż wychodziła. :wink:
Na szczęście kamerzyści się nie zorientowali co się kroi, więc mamy nagrane podziękowania tylko od momentu wręczania prezentu bez "przemowy". :lol:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Misiamo 

Wiek: 47
Dołączyła: 13 Cze 2005
Posty: 241
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 25, 2006 8:56 am   

My rodzicom wręczymy wydrukowane podziękowania (choć mój M. chce napisać odręcznie, ale ja wiem, że w jego wykonaniu to nie jest najlepszy pomysł).
Oto treść (mega-mix życzeń znalezionych w Internecie):

Kochani Rodzice
U progu wspólnego życia we dwoje, chcielibyśmy powiedzieć Wam, jak bardzo jesteśmy Wam wdzięczni.
Byliście z nami od samego początku. Wzrastaliśmy na Waszych oczach,
przy Was stawialiśmy pierwsze kroki oraz wypowiadaliśmy pierwsze słowa.
Pokonując często wiele trudności, opiekowaliście się nami, wychowywaliście nas,
by w końcu wprowadzić w dorosłe życie.

Dziękujemy Wam
za wszystkie pogodne dni, które wspólnie przeżyliśmy,
za każdą chwilę radości i szczęścia, za miłość, uśmiech, dobrą radę,
za bajki na dobranoc, które pozwalały nam zasnąć,
za opatrywanie zbitych kolan, guzów i siniaków,
za to, że mogliśmy uczyć się od siebie wzajemnie, za to, że śmialiście się i płakaliście z nami,
za opiekę jaką nad nami roztaczaliście, za wszystkie lata rodzicielskiej miłości,
za to, że z waszą pomocą zrozumieliśmy, że kochać to znaczy również wybaczać.
za to, że staliście się naszymi najlepszymi przyjaciółmi, na których zawsze można polegać,
którzy zawsze służą pomocą i wsparciem.

Dziś zakładamy rodzinę i gdy sami będziemy rodzicami,
Wtedy jeszcze bardziej uświadomimy sobie jak wiele dobra dla nas uczyniliście.
Nie raz jeszcze skorzystamy z Waszej rady i doświadczenia życiowego.
Mamy też nadzieję, że sprawimy Wam jeszcze dużo radości i będziemy dla Was pociechą.
Dziękujemy Wam za dzisiejszy dzień, za wysiłek jaki włożyliście w to,
aby był najpiękniejszym dniem w naszym życiu.
Dziękujemy po prostu za to, że byliście, jesteście i będziecie zawsze w naszych sercach.

Oprócz tego M. na weselu podziękuje własnymi słowami. Myśleliśmy, zeby rodzicom zrobić kalendarz z naszymi zdjęciami, rozpoczynajacy się od sierpnia br., ale brakło nam czasu.
 
 
ewig 


Dołączyła: 10 Cze 2005
Posty: 244
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Lip 25, 2006 9:25 am   

My swoim rodzicom kupilismy koszulki super mamy i super taty. Zapakowane sa w klasyczny szary papier przewiazany czerwona, szeroka, atlasowa wstazka. Oprocz tego,ze damy im prezenty powiemy(a raczeja to ja pewnie powiem) kilka slow od siebie, bez zadnego ukladania. Krotko i na temat :wink:
_________________

 
 
Blatka 

Wiek: 43
Dołączyła: 26 Paź 2006
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 7:29 pm   

No właśnie ja też na to cierpie ustaliłam że mamuniom kupimy złote pierścionki, albo kolczyki ,ale co tatusim?????
bladego pojęcia nie mam.
Dodatkowo chciałbym, żeby vbyło to coś fajnego ponieważ tak się cudownie składa, że moi rodzice dokładnie tego samego dnia braliślub więc będą mieć rocznice ;) )))
_________________
Blatka
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 7:44 pm   

szczako napisał/a:
jeszcze troche cierpliwosci. tym nowym pochwale sie, jak juz zrobie.

No to chwal się :P
_________________
chez alma |
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 8:16 pm   

my rodzicom podarowalismy kwiatki, pieknie wypisane podziekowania no i zaproszenie na kolacje :D

(kase zostawilismy w restauracji z gory - caly pulk wojska by sie za to najadl ale inaczej sie nie dalo)
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 26, 2006 11:42 pm   

no już, już. wypadło mi z głowy. :)

przygotowaliśmy dla Rodziców "sztafetę 4xpytanie". rozstawiliśmy ich na sali w odstępach, każdy osobno. pierwszy (mój Tata) dostał flaszkę (pełną) i polegało to na tym, że pałeczka przechodziła do następnego rodzica, kiedy ten, który trzymał flaszeczkę odpowiedział dobrze na pytanie, które mu zadaliśmy. pytania dotyczyły naszego związku.
śmiecu było co niemiara, bo mogli się ze sobą konsultować, a do tego publiczność też się udzielała.
po tym, jak symboliczn pałeczka przeszła całą drogę, wręczyliśmy Rodzicom złote medale z napisem "Złoto w kategorii Rodzice".

a a koniec mowa "dziękczynna" i taniec do "Sunrise, Sunset".
_________________
Ostatnio zmieniony przez szczako Czw Paź 26, 2006 11:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sylwcia 

Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 27, 2006 12:14 pm   

a moze zrobilibyscie sami album ze swoimi zdjeciami od dziecinstwa az po dzien slubu i rodz pana mlodego i panny mlodej dostali by taki sam prezent jednoczesnie pamiatke
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 27, 2006 1:19 pm   

My właśnie planujemy zrobic taki album. Ja powoli wybieram zdjęcia. Moja mama uwielbiam takie pamiątki dlatego mysle żę się jej spodoba :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl