Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
podziękowanie dla rodziców
Autor Wiadomość
Eurograv_pl 

Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 31
Skąd: POLSKA
Wysłany: Wto Sie 14, 2012 11:04 am   

Różnego rodzaju statuetki z podziękowaniami są w modzie. Na pewno będą pozytywnie przyjęte przez rodziców i każdego dnia będą przypominać tą piękną chwilę. Kwiaty zwiędną i nic po nich nie zostanie.
_________________

 
 
olivka_ja
[Usunięty]

Wysłany: Sro Sie 15, 2012 7:16 pm   

my także w podziękowaniu daliśmy rodzicom ramki ( podobne do tych co wstawiła Zuza12345) gdzie były nasze zdjęcia w różnych rozmiarach a w miejscu przeznaczonym na największe zdjęcie wsadziliśmy kartkę, gdzie była wydrukowana para młoda i podpis, że jest to miejsce na zdjęcie ze ślubu.
Teraz gdy już mamy zdjęcia wybierzemy najładniejsze i wywołamy je dla rodziców.
Moim rodzicom prezent bardzo się podobał i ramka już wisi w widocznym miejscu, natomiast teściom to nie wiem bo wsadzili ją na szafę (może jak już wypełnią puste miejsce gdzieś zawieszą....)
 
 
grejpfrut 


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 215
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 19, 2012 1:12 pm   

Ostatnio byłam na weselu, na którym w ramach podziękowania (oprócz podarunku w postaci słodkości i alkoholu) młodzi napisali dla swoich rodziców wiersze. Efekt: płakali wszyscy: czytający utwory pan i pani młoda, ich rodzice oraz zgromadzeni goście. To było tak piękne i osobiste, że nie sposób było się nie wzruszyć.
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Wrz 19, 2012 1:30 pm   

grejpfrut, ale ja bym to wolała dać Rodzicom na osobności, a nie przy gościach. Nie rozumiem takiego przedstawienia :roll:
_________________


 
 
grejpfrut 


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 215
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 19, 2012 2:04 pm   

Dorotka_, ale co rozumiesz przez "przedstawienie"? Na dobrą sprawę cały ślub i wesele są poniekąd starannie przygotowywanym przez młodych, rodziców itd. spektaklem. Uwierz mi, to o czym napisałam nie wypadło wcale nienaturalnie, wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem. A poza tym każdy z nas ma inną naturę - jeden rodzic wolałby być pochwalony na osobności. Innemu - nie przeszkadza obecność świadków, a wręcz czuje się dumny, że jego dziecko wypowiedziało takie słowa właśnie publicznie.
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Wrz 19, 2012 2:30 pm   

grejpfrut, ślub to dla mnie nie jest przedstawienie, ani spektakl. To bardzo ważny moment w moim życiu, z zaroszeni goście to bliskie mi osoby, które zaprosiłam, bo chciałabym, żeby uczestniczyli w ważnym dla mnie i mojego Narzeczonego dniu. Owszem zaplanowany, ale nie robię tego na pokaz dla innych, tylko dla Nas...

Dla mnie przedstawieniem jest to, że robi się przed setką ludzi show: "cudownych rodziców mam", wiersze, filmy, pokazy slajdów i wszystko co ma na celu wzruszać, przebić "inne wesela" itd.

Nie chciałam Cię urazić, po prostu dla mnie takie podziękowania trącają telenowelą, i w życiu bym się nie zdecydowała na wyrażenie wdzięczności w ten sposób. Na osobności - super pomysł. Publicznie w miejscu i czasie, gdy wszyscy patrzą - w świetle reflektorów, z mikrofonem w dłoni - no nie..
_________________


 
 
grejpfrut 


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 215
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 19, 2012 2:48 pm   

Pisząc przedstawienie/spektakl nie miałam na myśli pejoratywnego znaczenia tych słów, a raczej to, że jest tam mnsóstwo elementów, które planujesz z wyprzedzeniem, ćwiczysz (choćby pierwszy taniec), wybierasz stroje, aranżacje sali itd. I nie jest to przecież nic nadzwyczajnego :)

Abstrahuję również od faktu "przebijania" innych wesel i argumentu, że jeśli ktoś zrobi coś "inaczej" to od razu uczestniczy w jakimś slubnym wyścigu atrakcji. Para, o której pisze zrobiła to z potrzeby serca, a nie z powodu chęci pokazania "jacy to oni są oryginalni". Zresztą nie rozumiem co publiczne wyrażanie wdzięczności ma wspólnego z telenowelą. Mnóstwo ludzi to robi - choćby odbierając różnego rodzaju nagrody - składa podziękowania najbliższym, którzy się do tego przyczynili. Tym bardziej nie rozumiem, dlaczego ślub nie miałby być okolicznością odpowiednią do wyrażenia publicznego uznania dla własnych rodziców.

I nie uraziłaś mnie, po prostu mamy inne zdanie na ten temat :)
Ostatnio zmieniony przez grejpfrut Sro Wrz 19, 2012 7:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
justine81 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2009
Posty: 595
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 19, 2012 7:19 pm   

grejpfrut, podpisuję się pod tym co napisałaś.
Na moim weselu było podziękowanie dla rodziców, które nie przypominało ckliwego przedstawienia. Dostali od nas albumy z naszymi zdjęciami od urodzenia do dziś, sama wybierałam zdjęcia i wklejałam (przyznam szczerze, że trochę się narobiłam :) ) i rodzice byli bardzo zadowoleni :)
Była też piosenka ale nie 'Cudownych rodziców mam' tylko 'What a wonderful world' Armstronga :)
Oczywiście każdy robi po swojemu :)
_________________

Maciusiowy dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14968
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Nie Wrz 23, 2012 7:25 am   

grejpfrut napisał/a:
młodzi napisali dla swoich rodziców wiersze
ciekawy pomysł, ale ja na pewno bym się na coś takiego nie zdecydowała, głównie dlatego, że
grejpfrut napisał/a:
płakali wszyscy: czytający utwory pan i pani młoda, ich rodzice oraz zgromadzeni goście
Poza tym, że już "widzę" te rozmazane makijaże itd., to po prostu uważam, że lepiej byłoby to zrobić na osobności.

Nasi Rodzice od razu powiedzieli, że nie chcą, żebyśmy robili jakąś "szopkę". Dlatego też na naszym weselu zespół w naszym imieniu powiedział parę ciepłych słów w stronę Rodziców, a my w tym czasie daliśmy im bukiety kwiatów. Później była jakaś piosenka, ale nie pamiętam jaka :wink: (dowiem się jak dostanę filmik).

Podsumowując: nie chciałabym ryczeć na własnym ślubie i weselu.
_________________


 
 
Partyshow_pl 
Firma

Dołączył: 08 Lis 2012
Posty: 59
Skąd: POLSKA
Wysłany: Czw Gru 06, 2012 9:25 pm   

Jak dla mnie podziękowania dla rodziców powinny odbywać się w domu, np zaraz po błogosławieństwie. Takie podziękowania to jest sprawa dość prywatna i osobista i nie ma potrzeby robienia tego na oczach wszystkich gości. te podziękowania mają być dla nas i dla rodziców.
_________________

 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 06, 2012 9:40 pm   

Partyshow_pl napisał/a:
Jak dla mnie podziękowania dla rodziców powinny odbywać się w domu, np zaraz po błogosławieństwie. Takie podziękowania to jest sprawa dość prywatna i osobista i nie ma potrzeby robienia tego na oczach wszystkich gości. te podziękowania mają być dla nas i dla rodziców.


Ja też jestem za taką formą podziękowań i u Nas na pewno się tak to odbędzie :)
_________________
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 07, 2012 6:26 pm   

Zakładając, że błogosławieństwo będzie :wink: w końcu nie u każdego jest.. U nas będą podziękowania skromne, krótkie zwięzłe i na temat na sali - bez zbędnych jak to określacie "szopek" :wink:
_________________


 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 08, 2012 2:10 pm   

ja też chciałam tak zrobić- tzn po błogosławieństwie w domu, ale przed samym ślubem stwierdziłam, że jednak zrobimy na sali.
chcialam po prostu żeby rodzice poczuli się wyjątkowo, żeby także poczuli, że tak na prawdę ten dzień odbył się dzięki nim. W końcu to oni , a szczególnie moja Mama pomagała mi we wszystkim, załatwiała, starała aby ten dzień był jak najbardziej wyjątkowy i uznaliśmy, że jednak będzie to dla nich miły gest.

Były życzenia, kwiaty i prezenty i nie żałuję, że zmieniliśmy zdanie :)
_________________

 
 
Zareczona8 


Wiek: 35
Dołączyła: 15 Gru 2012
Posty: 4
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Sob Gru 15, 2012 2:57 pm   

Ja jestem zdania, że podziękowania powinny płynąć z serca, a nie być wyuczone na pamięć. Mówisz to co czujesz, a że jest to chwila bardzo wzruszająca i może być ciężko powiedzieć coś sensownego, ale na pewno będzie to piękniejsze niż takie wyryte na blachę i wyrecytowane. I my z narzeczonym postanowiliśmy, że nasze podziękowania dla rodziców będą w domu, zaraz po błogosławieństwie. Jak dla nas jest to sprawa bardzo osobista, wzruszająca i nie na pokaz. A chcemy kupić po dużym, pięknym bukiecie i do tego jeszcze coś, ale jeszcze nie mamy pomysłu;/ Widziałam w internecie takie grube szklane ramy w sensie jest to same szło na nóżce, a na nim jest wyryte podziękowanie i fotografia przyszłej młodej pary. Może wybierzemy właśnie coś takiego.
_________________
Góry, góry i jeszcze raz góry :)
Marysia Pozdrawia :)
 
 
monia1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 11 Sty 2013
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 13, 2013 4:50 pm   

My zamówiliśmy rodzicom statuetki oscarów dla najlepszych rodziców z datą naszego śłubu ślubu :D
_________________
 
 
nowa_mloda 

Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2013
Posty: 17
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: Sro Sty 16, 2013 5:48 pm   

My planujemy zamówić takie rozkładane potrójne ramki. Po lewej tronie włożymy zdjęcie z naszego dzieciństwa, po prawej zdjęcie ślubne a w środku umieścimy osobiste podziękowania dla Rodziców :)
 
 
Karolain 

Wiek: 38
Dołączyła: 12 Cze 2012
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 18, 2013 8:18 am   

My dla rodziców mieliśmy kosze wiklinowe pomalowane na biało a w nich jeden storczyk biały, jeden ciemno różowy, przybrane sizalem, ja bardzo chciałam zamówić kolaż ze zdjęciami coś w ten deseń http://www.skleporganza.p...s/PODdlaROD.jpg tylko dodać jeszcze zdjęcia ślubne rodziców, ale mój M się nie zgodzi :/ ze względu na sytuację rodzinna
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 18, 2013 12:57 pm   

Może kogoś zainteresuje lub zainspiruje: http://www.youtube.com/wa...Jv9wK3g&index=5
_________________

 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pon Sie 19, 2013 2:41 pm   

My właśnie, zamiast tańca, nagramy przed ślubem taki filmik z podziękowaniami dla rodziców w formie teledysku i puścimy po oczepinach :) A po obejrzeniu damy wielkie kosze z rozmaitościami :smile:
_________________
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 30, 2013 4:22 pm   

Mieliśmy kilka pomysłów na prezent dla rodziców. Ze względu na to, że rodzice mojego męża niedługo po ślubie wracali do siebie samolotem i byli ograniczeni wielkością bagażu upadły bardziej oryginalne pomysły. Z tych "klasycznych" jak np. kosz kwiatów czy kosz ze smakołykami, dobre wino itp. też musieliśmy zrezygnować. Ostatecznie rodzice otrzymali od nas b. eleganckie wazony, ramki z naszymi zdjęciami z wakacji (później zamienią na ślubne zdjęcie) oraz list-podziękowanie. W przyszłości dostanę też albumy z naszymi zdjęciami z dnia ślubu i z sesji plenerowej :)
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 31, 2013 7:25 am   

Nasi rodzice otrzymali ramkę ze zdjęciem ze specjalnej sesji przed-ślubnej i album z naszymi wspólnymi zdjęciami :)
_________________


 
 
ZuzM 


Dołączyła: 19 Sie 2013
Posty: 300
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 10, 2013 8:52 am   

A ja muszę się Was poradzić. Do mojego śłubu pozostało jeszcze trochę czasu. Ponieważ jak przed ogniem bronie się przed tymi podziękowaniami z piosenką WSPANIAŁYCH RODZIIIICÓW MAAAAM. Mama powiedziała zacytuje "jeśli będzie tańczenie w kółko do tej piosenki, to Cie wydziedzicze i już nie będziesz miała żadnych rodziców:P ".
Zapewne by to jakos przebolała, ale skoro ma być to chwila poświęcona dla rodziców, wpadłam na następujący pomysł.
Jako prezent fotoksiążka ze wspólnymi zdjęciami ze wszystkich etapów naszego życia.
I później wychodzimy, mówimy krótko i zwięźle za co dziękujemy (ja nie mogę długo mowić bo od razu zaczynam wyć), a następnie idzie ta piosenka:
BUTTERFLY KISSES
ewentualnie ta:
A Gift of Healing (nie mogę jeszcze wrzucać linków niestety)
ja prosze do tańca swojego tate,
po chwili M prosi swoją mamę,
a za jakies pare sekund siostra M prosi do tańca tate M a moj brat naszą mamę.
I sobie tak tańczymy.
I myślę, że wszyscy się wzruszą, będzie szopka na którą liczą rodzice M (bo ja najchętniej bym w ogole nie dziękowała podczas wesela) a moi rodzice nie będą zarzenowani znanym wszystkim utworem.
Nie wiem co myślicie? Proszę o radę, bo musze to bardzo, bardzo taktycznie rozwiązać.

Dodam, że moi rodzice chcieliby dj walacego wylacznie utwory jak:
Michael Bolton
+ występ orkiestry sweengowej

natomiast rodzice M stwierdzili, że musi być weselna kapela bo to jest prawdziwy klimat.

Ja natomiast jestem pośrodku - chciałabym DJ, który gra fajne zagraniczne kawałki i troche starych polskich hitów, bez żadnego disco polo.

M jest za mną w kierunku WSPANIAŁYCH RODZICÓW MAM więc ogólnie jest napięta sytuacja;P
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Wto Wrz 10, 2013 9:06 am   

ZuzM, my robimy małą szopę - film z podziękowaniami :)
_________________


 
 
sss_ 

Dołączyła: 29 Cze 2012
Posty: 587
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Sro Wrz 11, 2013 3:13 pm   

Dorotka_ napisał/a:
my robimy małą szopę - film z podziękowaniami :)


my zrobiliśmy filmik... prawie wszystkim poleciała łezka..
nie nazwałabym tego "szopką"

polecam wszystkim.

rodzice czują się bardzo wyjątkowo :-)
 
 
ZuzM 


Dołączyła: 19 Sie 2013
Posty: 300
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 16, 2013 8:11 pm   

Ja sie zastanawiam, czy w ogóle nie naciskać na to aby zrezygnować z jakiegokolwiek utworu. Dla mnie to jakoś tak...bez sensu...
_________________


http://makagigi.pl/ -przepisy, dom, ślub, życie ! :)
 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 21, 2013 8:14 pm   

Nasze podziękowania dla rodziców odbyły się w domu, przy błogosławieństwie. W prezencie dostali od Nas weekend w Uniejowie, z pobytem w termach, masażami i solankami. Dostali to w formie wydrukowanego zaproszenia z hologramem :cool: :cool:
Plus dodatkowo kosze z kwiatami :)
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
kesuni 

Dołączyła: 29 Lip 2010
Posty: 458
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 22, 2013 5:04 pm   

właśnie jestem na etapie zastanawiania się co sprezentować Rodzicom, jak im podziękować i kiedy... i chyba skłaniałabym się ku opcji przedstawionej przez ZoltyTulipan - Rodzice zarówno moi jak i mojego Narzeczonego lubią podróże i "wypady" za miasto, więc chyba zakupimy im jakiś weekendowy wypoczynek :) i właśnie myślę, że podziękowania będą przed ślubem, bo na weselu już widzę i moje i mamy łzy jak grochy... :-)
_________________
 
 
alex88 

Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 22, 2013 5:22 pm   

Dziewczyny a takie podziękowania dla rodziców traktujecie bardziej jako podziękowanie za zorganizowanie wesela, o ile to oni płacili, czy jako podziękowanie za wychowanie, za doprowadzenie nas do tego dnia?
ZoltyTulipan, super pomysł i piękne kosze z kwiatami :)
Ostatnio zmieniony przez alex88 Nie Wrz 22, 2013 5:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
misia82 


Dołączyła: 28 Lip 2013
Posty: 133
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 22, 2013 7:14 pm   

My wielkiego, ostentacyjnego wyciągania rodziców na środek nie planujemy :) tym bardziej, że nasi rodzice są już troszkę wiekowi, a z racji tego, że niektórzy z nich ogólnie mają problemy z chodzeniem (mój tata chodzi o kulach) to żadne tańcowanie w kółeczku z nimi czy coś w tym stylu w grę nie wchodzi. Chcemy po prostu, przy odpowiedniej oprawie muzycznej (zastanawiamy się nad fragmentem z wesela ze "skrzypka na dachu" - Sun rise, sun set), wręczyć rodzicom kwiaty i jakiś drobiazg (jakaś ramka, w której później umieszczą nasze zdjęcie ślubne i obok tekst podziękowań) - za coś większego, droższego (znając ich) by nam głowy pourywali, a tego bardzo byśmy nie chcieli :D
_________________


mój dzienniczek :) http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16404
 
 
qlaudia 


Dołączyła: 21 Lip 2013
Posty: 569
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 23, 2013 2:57 pm   

Ja to traktuje za podziękowania za wychowanie i pomoc w każdej chwili.podziekowanie za to, ze sa. u nas sprawa skomplikowana bo fajny wlasnie jest wypad gdzies ale moi rodzice sa po rozwodzie wiec takie cos odpada, a także w tym wypadku każdy z rodzicow powinien dostać osobny prezent.ja raczej nie jestem za kwiatami i nie wiem co im dac :(
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16477 <<mój dzienniczek :]
 
 
asimi 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 408
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 23, 2013 4:40 pm   

Moi rodzice lubią takie "szopki" więc na weselu rzecz jasna będzie dedyckacja dla nich, ale na pewno nie Cudownych Rodziców mam, bo już mi ta pisoenka obrzydła. Po za tym podziękiowania bedą w formie filmu puszczonego na weselu ( z humorem). Dodatkowo ja chcę moim rodzicom wykupić pobyt w jakimś Spa czy coś w tym stylu, myślę że się ucieszą :)
_________________


Nie rań osoby, której nie możesz zabić
 
 
qlaudia 


Dołączyła: 21 Lip 2013
Posty: 569
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 23, 2013 5:18 pm   

asimi, a co to będzie za film??:P jeśli można wiedzieć??
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16477 <<mój dzienniczek :]
 
 
kesuni 

Dołączyła: 29 Lip 2010
Posty: 458
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 23, 2013 5:41 pm   

alex88, ja zdecydowanie jako podziękowanie za wszystko :-)
_________________
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pon Wrz 23, 2013 5:52 pm   

qlaudia Chodzi pewnie o coś takiego... Ostatnio jest to modne i nawet ja z narzeczonym coś takiego nakręcimy i puścimy na weselu :)
_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Wrz 23, 2013 6:26 pm   

my sobie nagramy coś takiego z naszym kamerzystą :)
https://vimeo.com/67397688
_________________


 
 
asimi 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 408
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 23, 2013 8:28 pm   

dokładnie o takie filmiki mi chodzi, z tym że ja wolałabym bardziej zabawne. Na youtube jest mnóstwo takich filmów i na ich podstawie można coś stworzyć samemu :)
_________________


Nie rań osoby, której nie możesz zabić
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pon Wrz 23, 2013 10:28 pm   

Dorotka_ napisał/a:
my sobie nagramy coś takiego z naszym kamerzystą :)
https://vimeo.com/67397688


Cudowne i piękne słowa, aż się wzruszyłam... :(
_________________
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 24, 2013 8:05 am   

My przygotowujemy albumy ze zdjęciami dla moich rodziców i mamy T. Wykonamy je sami i myślę, że w naszym przypadku to najlepszy prezent od serce. Rodzice zawsze będą mogli do niego zajrzeć i nacieszyć oczy wspomnieniami :)
Ach no i na pewno podczas wręczania, nie będzie leciało w tle oklepane "Wspaniałych rodziców mam" - po pierwsze dlatego, że słyszeliśmy to na KAŻDYM weselu, na którym byliśmy, po drugie będzie tylko mama T., więc to chyba by było trochę głupie. Szczęśliwie jest całe zestaw pięknych piosenek dla rodziców :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Juska Wto Wrz 24, 2013 8:06 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
qlaudia 


Dołączyła: 21 Lip 2013
Posty: 569
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 24, 2013 9:14 am   

Juska, a jakie inne ladne sa?? bo ja niestety nie mam pomyslu :( no i sciecie wczoraj mialam z narzeczonym bo chcialam podziekowania przy blogoslawienstwie a on nie :/ bo jego mama wolalaby przy ludziach...grrr
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16477 <<mój dzienniczek :]
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 24, 2013 9:51 am   

A no na przykład:
z gatunku DISCO POLO :)
Preludium -To dzięki Wam
Jack - Dziękuję rodzicom
Bayer Full - Walc Dla Rodziców


A my skłaniamy się do takich opcji:
Anna Jantar - Radość najpiękniejszych lat
Mały chór wielkich serc - Dzięki Wam
(tej się boję, bo będę wyła jak głupia) :P

No jest jeszcze na przykład:
Dla mamy i taty-Janusz Zylka

No słowem, jak się poszuka, to jest w czym wybierać - to też znak, że podziękowania są czymś wyjątkowym, a nie pójściem na łatwiznę i wybraniem tego co wybierają wszyscy :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Juska Wto Wrz 24, 2013 9:51 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
qlaudia 


Dołączyła: 21 Lip 2013
Posty: 569
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 24, 2013 10:34 am   

dzieki :]
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16477 <<mój dzienniczek :]
 
 
Skyler 


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2013
Posty: 808
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 28, 2013 10:24 pm   

Preludium - To Dzięki Wam - piękne słowa
_________________
Skyler

 
 
KaMika 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sie 2013
Posty: 755
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Wto Paź 01, 2013 12:52 pm   

Skyler napisał/a:
Preludium - To Dzięki Wam - piękne słowa


na chwilę obecną to jest nasz typ ;) ewentualnie Mały chór wielkich serc - Dzięki Wam ;)
_________________

Kochamy Cię Klaudusia <3
 
 
izus38 

Dołączyła: 10 Lip 2012
Posty: 30
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 11, 2013 1:38 pm   

My przygotowaliśmy dla rodziców kosze w których były włożone dwa storczyki (jeden duzy a drugi miniaturka) do tego wino w drewnianej skrzyneczce ze specjalnym grawerem oraz fotoksiążke ze zdjęciami z sesji narzeczeńskiej, o której rodzice w ogóle nie mieli pojęcia ze sie odbyła. Było mega zaskoczenie a wszyscy goście oglądali potem album. Do tego utwór Preludium - TO dzięki wam i uważam ze było super!!!. bez przemówień i ronienia łez. A rodzice maja super pamiątkę
 
 
grejpfrut 


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 14, 2013 8:10 am   

My wykupiliśmy rodzicom wypad na weekend :) Lubią się i już się umawiają, że pojadą razem. Do tego poleciały Czerwone Gitary i "Tak bardzo się starałem..." :)
 
 
Skyler 


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2013
Posty: 808
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 16, 2013 9:56 pm   

Przeglądając DreamWedding znalazłam taką listę:

- „Cudownych Rodziców mam” Urszula Sipińska,
- „Dziękuję rodzicom” Jack,
- „Radość najpiękniejszych lat” Anna Jantar,
- „Walc dla Rodziców” Bayer Full,
- „Podziękowanie dla Rodziców” Cliver,
- „Dla mamy i taty” Janusz Żyłka,
- „Kochani Rodzice” Dwa Kamraty,
- „Kochani Rodzice” Kumpliki,
- „Śnił mi się rodzinny dom” Janusz Laskowski,
- „To dzięki Wam” Preludium,
- „Dzięki Wam” Mały Chór Wielkich Serc,
- „Miłość to taki dar” Bajm,
- „Rodzicielska miłość” Jacek Kierok,
- „Wspomnienie” Czesław Niemen,
- „A ja wolę moją mamę” Majka Jeżowska,
- „Co powie tata” Fasolki,

- „Ode To My Family” The Cranberries,
- „Mother and father” Madonna,
- „I will always Love You” Whitney Houston,
- „Yesterday” The Beatles,
- „In My Life” The Beatles,
- „What a Wonderful World” Louis Armstrong,
- „Can You Feel The Love Tonight” Elton John,
- „She’s Leaving Home” The Beatles,
- „The Way You Look Tonight” Frank Sinatra.
_________________
Skyler

 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 21, 2013 6:06 pm   

„I will always Love You” Whitney Houston czy „Can You Feel The Love Tonight” Elton John to chyba średnio pasują jak dla mnie :D To bardziej romantyczne piosenki ;)
_________________
 
 
mynia_89 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Sty 2012
Posty: 179
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 21, 2013 8:50 pm   

My wręczyliśmy rodzicom bukiety kwiatów i zaproszenia do restauracji Polka Magdy Gessler na kolację :)
_________________
 
 
Agawik 

Dołączyła: 04 Lis 2013
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 27, 2013 8:23 pm   

marthussia napisał/a:
U nas z podziękowaniami też będzie mała zagwozdka. Rodzice mojego K są po rozwodzie dlatego też zastanawiamy się jak rozwiązać problem podziękowań bo nie wyobrażam sobie dać np. trzy bukiety kwiatów: dla moich rodziców, dla mamy K. i dla taty K.


Mam ten sam problem, ale mój narzeczony mówi, ze nie powinnam się przejmować bo do podziękowań przecież wyjdą razem bo rozwodu rodzicielskiego nie brali i jeśli znajdziemy coś fajnego to mam nie kombinować. Ale jakoś nie jestem przekonana, że to odpowiedni pomysł.
 
 
asimi 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 408
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lis 27, 2013 8:32 pm   

mam podobny problem i rodzicom PM damy prezenty osobno, rodzicielskiego rozwodu nie brali, ale nie wyobrażam sobie dać im wspólny prezent...
_________________


Nie rań osoby, której nie możesz zabić
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl