Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Nauki- gdzie tak, gdzie nie
Autor Wiadomość
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 10:38 pm   

my sie zapisalismy na sienkiewicza do Jezuitow... wiele dobrego slyszalam... 6tego czerwca zaczynamy... nawet wam powiem ze nie moge sie doczekac:D ciekawa jestem jak to wyglada,,, moze po pierwszym spotkaniu mi zapal przejdzie ;D
 
 
Martita 
Mamunia Jasiunia:)


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lis 2005
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 31, 2006 2:02 pm   

Jesli ktos chce "odbębnić" nauki przedmałżeńskie szybko i bezboleśnie to proponuje przejechać się do Zgierza. Fakt dla niektórych może to być za daleko. Ja na szczęście mieszkam na radogoszczu więc do Zgierza rzut beretem i naprawdę się opłacało. Były trzy spotkania godzinne, zapłaciliśmy 15 złotych i po bólu. Z tego co wiem takie 3 dniowe spotkania są organizowane co miesiąc w różnych dniach tygodnia.( u nas akurat wypadł wtorek, środa i czwartek). Nie trzeba się wcześniej zapisywać..żadnej listy nie robią..tzreba tylko właściwie na ostatnim spotkaniu być bo wtedy ksiądz wypisuje zaświadczenia.
Dla zainteresowanych:
Parafia rzymskokatolicka ?więtej Katarzyny Aleksandryjskiej Męczennicy
95-100 Zgierz, pl. Jana Pawła II 11/13 (jadąc z Łodzi cały czas prosto ulicą Łódzką trudno nie zauważyć tego kościoła, również jadąc tramwajem w kierunku Ozorkowa)
42) 716 33 18
godz. pracy kancelarii: Pn. - Pt. 15.00 - 17.00 (Proboszcz przyjmuje w kancelarii w Pn., Wt., Pt.)
_________________
 
 
 
majki 


Wiek: 43
Dołączyła: 08 Cze 2006
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Cze 09, 2006 10:58 am   

Ja właśnie skończyłam chodzić na nauki.
Polecam nauki indywidualne w jakie dni chcecie i o której godzinie :)
Trzy spotkania po 2 godzinki, koszt 60 zł od pary !! !! :P
Podaje telefon 042 674-12-04 to jest telefon do parafii św. Kazimierza w łodzi.
Zajęcia prowadzi Gość zakręcony na maxa. Ma około 60 lat jak nie więcej :)
Nie zadaje zbędnych pytań cały czas gada i przeskakuje z tematu na temat :)
_________________
Pozdrawiam Agnieszka
ślub 14 października 2006
 
 
emilam 

Dołączyła: 26 Lip 2006
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 28, 2006 11:25 am   

majki napisał/a:
Ja właśnie skończyłam chodzić na nauki.
Polecam nauki indywidualne w jakie dni chcecie i o której godzinie :)
Trzy spotkania po 2 godzinki, koszt 60 zł od pary !! !! :P
Podaje telefon 042 674-12-04 to jest telefon do parafii św. Kazimierza w łodzi.
Zajęcia prowadzi Gość zakręcony na maxa. Ma około 60 lat jak nie więcej :)
Nie zadaje zbędnych pytań cały czas gada i przeskakuje z tematu na temat :)





moj narzecozny nie ma bierzmowania czy od razu dostanie w tym kosciele?/?
_________________
ślub 8.09.2007r
 
 
Megusia 

Wiek: 40
Dołączyła: 01 Maj 2006
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 28, 2006 11:53 am   

Emilam, o ile pamiętam moje bierzmowanie, to jest to cała ceremonia, którą koniecznie musi celebrować biskup. Do bierzmownia przystępuje grupa osób, a nie tylko 1 osoba. Dlatego też podzwońcie po prafiach i zapytajcie o terminy najbliższego bierzmowania i sposób przygotowania się do niego.
 
 
rorrim 


Dołączyła: 08 Cze 2005
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 28, 2006 1:02 pm   

Emiliam - wszystkie informacje na temat bierzmowania znajdziesz - tutaj
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 28, 2006 1:06 pm   

Bierzmowanie to nie nauki przedmałżeńskie.

Zapraszam do wątku o bierzmowaniu: http://www.forum.wesele-l...topic.php?t=200
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
dzarusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Sie 2006
Posty: 336
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 24, 2006 10:32 pm   

a powiedzcie mi ... czy jeżeli mam zaświadczenie jeszcze z liceum że odbyłam nauki przedmałżeńskie to czy muszę je ponownie robić? :?
_________________
Buziaczki dla Ciebie Gość




Moje przygotowania :) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17528
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Sie 24, 2006 10:38 pm   

Teoretycznie nie (powinnas tylko uzupełnić spotkania w poradni przedmałżeńskiej), ale w praktyce to zależy od księdza - musisz zapytać w kościele, gdzie będziecie brać ślub.
_________________
chez alma |
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 25, 2006 7:49 am   

:arrow: Nauki w szkole średniej
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 26, 2006 7:48 pm   

dzarusia napisał/a:
a powiedzcie mi ... czy jeżeli mam zaświadczenie jeszcze z liceum że odbyłam nauki przedmałżeńskie to czy muszę je ponownie robić? :?


Ja nie musiałam, ale lepiej zawsze zapytac................
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
*ZARA* 

Wiek: 44
Dołączyła: 18 Wrz 2006
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 20, 2006 6:27 pm   

powiedzcie mi jak to jest?
czy na te nauki moge isc sama? (moj narzeczony ma jakis kwitek z liceum)
wiecie moze gdzie sa takie kompleksowe nauki z poradnia, krotkie i najlepiej gdzie mozna umowic sie jakos indywidualnie?

bede wdzieczna za wszelkie info!

pozdrawiam wszystkich!!!
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 20, 2006 7:33 pm   

Najpierw sprawdź czy nauki z liceum będą się u was w kościele liczyć (pisałam o tym wyżej Nauki szkole średniej).
Jeśli tak, to możesz chodzić sama.

Pytanie dwa - po uważnym przeczytaniu tego topicu i podobnych znajdziesz odpowiedź. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Lis 27, 2006 5:08 pm   nauki :)

a ja mam takie pytanko. czy nauki można odbyć gdzieś indziej jeżeli w mojej parafi takie się odbywają? Slub biore w kościele najświętszego Zbawiciela na Włókniarzy ale tam jest aż 5 niedziel, a wiem ze w Zgierzu są tylko 3 spotkania i to w tygodniu, więc wolę tam, ale czy to nie będzie problem dla "mojego" księdza? :)

pozdrowionka :mrgreen:
_________________
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Lis 27, 2006 6:01 pm   

Nie powinno być problemu :roll: ale kto ich tam wie??? :?
_________________

 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 27, 2006 7:03 pm   

no właśnie :) a jak tu zapytać o to księdza, będzie zaraz a po co, dlaczego ... itd :D
_________________
 
 
 
Nikulec 

Wiek: 42
Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 171
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lis 27, 2006 7:49 pm   

lmyszka, babo moja kochana, a jakbyś w ogóle nie pytała księdza, tylko po prostu odbyła te nauki gdzie indziej, a księdzu przedstawiła zaświadczenie o odbytym kursie?

Ty mi tu lepiej nie kombinuj i chodź razem ze mną na te nauki, będzie nam raźniej :P
Ostatnio zmieniony przez Nikulec Pon Lis 27, 2006 7:50 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 27, 2006 8:06 pm   

Nikulec o tym to my jeszcze sobie pogadamy :P
_________________
 
 
 
miszka_7 


Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 5
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Mar 05, 2007 2:12 am   

A my w Zgierzu w św Jana Chrzciciela nie musimy odbywać nauk przedmałżeńskich. Ksiądz stwierdził, że jesteśmy na tyle dorośli i doświadczeni przez życie, że niczego nowego już się nie nauczymy.
Pozdrawiam
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Paź 25, 2007 5:54 pm   

My bierzemy ślub w Konstantynowie Łódzkim i ksiądz bez problemu uznał nam kurs przedmałżenski ze szkoły średniej-co nas niezmiernie ucieszyło :-)
 
 
mo (d) nisia 

Dołączyła: 25 Lut 2007
Posty: 77
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 25, 2007 10:52 pm   

Olciap6 czyżbyś również miała ślub w Srebnej :wink: ?? ?
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Paź 25, 2007 11:04 pm   

hmm...ja nie jestem z Konstantynowa więc nie bardzo wiem co to jest "srebrna" a slub bierzemy w kościele tym w rynku (chyba tak na niego mówią)...o ile dobrze kojarze to jest to kościół Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Ostatnio zmieniony przez MałaMi1 Czw Paź 25, 2007 11:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pscoolka 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 181
Skąd: Łódź/Holandia
Wysłany: Pią Lut 08, 2008 11:20 am   

A je bede miala ślub na Liściastej. Jak pokazalam z narzeczonym zaswiadczenia z liceum i powiedzielismy ze nie mieszkamy w Polsce wtedy nam Pani w kancelarii powiedziala ze nauki sa niepotrzebne. Z kolei moja kolezanka ktora miala slub dwa lata temu, pomimo ze miala karteczke z liceum musiala chodzic na nauki. Wiec to jest raczej sprawa indywidualna.
_________________

 
 
 
anewr 

Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 4
Skąd: Łagiewniki/Zgierz
Wysłany: Pon Kwi 07, 2008 7:29 am   

Tak naprawdę kwestia nauk to indywidualne podejście księży. Nam raz powiedziano ze nie musimy ( bo mamy zaświadczenia z liceum) a jak pojechaliśmy zapytać o coś jeszcze to ksiądz w kancelarii stwierdził ze jednak powinniśmy. Teraz dla świętego spokoju chodzimy do kościoła ?w. Teresy jeszcze tylko 7 spotkań i spokój.
P.S. jeśli ktoś tam wybiera się na nauki radze się ciepło ubrać bo odbywają się w przeraźliwie zimnej kaplicy :)
 
 
Alabama 

Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 22, 2008 12:03 am   

Ja mialam nauki przedmalzenskie w kosciele Matki Boskiej Jasnogórskiej na Widzewie. Wszystko bylo w porzadku, zadnych niemilych sytuacji. Psycholodzy troszke nudzili (czulam sie jak w szkole i wszyscy patrzyli tylko na zegarki;) ale ksieza prowadzili dosc ciekawe wyklady. Jednak trzeba wczesniej zaczac chodzic, bo spotkan jest okolo 12...
 
 
pastka 

Dołączyła: 29 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 29, 2008 9:01 pm   

Witam!
Mam pytanie, czy ktoś może polecić naprawdę fajne nauki przedmałżeńskie w Łodzi.
Chodzi mi o coś ambitnego gdzie rzeczywiście można się czegoś NOWEGO nauczyć, a nie wysłuchiwać tych samych konserwatywnych i banalnych głupot? Gdzie zajęcia prowadzą świeckie pary i opowiadają o swoich doświadczeniach i problemach?
Jeżeli komuś szczęśliwie udało się w tego typu naukach uczestniczyć, to poproszę o pomoc i potrzebne informacje:) Z góry dziękuję!
 
 
karolinka25 

Wiek: 40
Dołączyła: 24 Lis 2008
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 24, 2008 2:10 pm   

hmmm ja sie zastanawiam, jak to z moim bierzmowaniem, iałąm je już na studiach, w kościele obok akademika, mieli je przesłać do kościoła w którym bodajże byłam chrzczona, ale w formularzu napisałam nazwę owego kościoła " któraś z parafii pod sochaczewem" a sie dowiedziałam,że to jednak było W SOCHACZEWIE.
więc ciekawa jestem, czy to moje zaświadczenie hula sobie teraz po polsce, czy jak :) ??

no i mam nadzieję,że nikt się nie dowie na tych naukach,ze mieszkamy ze sobą od 3lat :P
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Lis 24, 2008 3:41 pm   

a skąd ma się ktos dowiedziec ze ze sobą mieszkacie? :?

a co do zaswiadczenia to najlpeiej isc tsm gdzie Ci udzielono bierzmowania i wydadzą Ci pewnie jakis odpis bez problemu... tylko trzeba pamietac,ze do slubu takie dkumenty sa wazne tylko 3 miesiace
 
 
karolinka25 

Wiek: 40
Dołączyła: 24 Lis 2008
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 25, 2008 9:20 am   

bo...eh... zameldowani jesteśmy pod jednym adresem :P
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Lis 25, 2008 3:44 pm   

my robilismy co prawda tylko poradnie (kurs mielismy ze szkoly sredniej) ale nikt nas tam o adres zameldowania nie pytal... tylko imie i nazwisko do wydania zaswiadczenia...
Ostatnio zmieniony przez MałaMi1 Wto Lis 25, 2008 3:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bers 

Dołączył: 14 Lut 2009
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lut 14, 2009 7:33 am   nauki na wodnej

Witam, w piątki o godz. 18.45 odbywa się kurs na Wodnej u Salezjanów. Dwa zajęcia już się odbyły ale może jeszcze kogoś przyjmą.
_________________
bers
 
 
mała9364 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 458
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lip 21, 2009 7:51 am   

Na szczęście u mnie w parafii nie ma czegoś takiego jak nauki przedmałżeńskie:).Z czego bardzo się cieszymy:)
Nasz dzień to 4.09.2010r:)
_________________


 
 
darling 


Wiek: 40
Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Sie 11, 2009 9:09 am   

Ja mogę polecić nauki w parafii św. Maksymiliana Kolbe na Dąbrowie. Trwają co prawda 10 tygodni (godzina tygodniowo), ale przynajmniej były ciekawe.
_________________
 
 
alexaw 

Wiek: 38
Dołączyła: 18 Gru 2008
Posty: 25
Skąd: ...
Wysłany: Wto Sie 11, 2009 3:29 pm   

Pisałam już w innym temacie o naukach przedmałżeńskich więc nie będę powielać ale mogę dać namiary na osobę która wypisze wam zaświadczenie na odbyte nauki i zaliczy poradnię małżeńską - szybko (bo to tylko 2 godz.), treściwie i bezboleśnie:) mieszka w Łodzi i za osobę brała 80 zł, ale myślę że to stosunkowo nie dużo zważywszy na fakt że zalicza dwie rzeczy w tak krótkim czasie. Numer tel. ma chyba jeszcze aktualny:) W razie czego mogę się dowiedzieć od mojego księdza bo to on mi dał namiary:)
_________________
alexaw
Ostatnio zmieniony przez alexaw Wto Sie 11, 2009 3:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Szczęsliwa M 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2009
Posty: 103
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Paź 22, 2009 10:42 am   

Witam czy może wie ktoś kiedy dokładnie zaczynają się nauki przedmałżeńskie w kościele w Łagiewnikach, słyszałam że w połowie listopada.
_________________
Szczęśliwa M
 
 
 
ewemi 


Wiek: 37
Dołączyła: 07 Gru 2009
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 22, 2010 9:30 pm   

Jak najbardziej polecam weekendowe nauki u ojców Dominikanów na Zielonej, prowadzi kapłan - część teoretyczną oraz dwa małżeństwa - część praktyczną :)
 
 
aNusia^^ 

Wiek: 33
Dołączyła: 22 Lis 2010
Posty: 33
Skąd: W sercu mojego T. :*
Wysłany: Wto Lis 23, 2010 5:28 pm   

Ciekawa jestem jak to jest u nas.. czy ktoś wie jak to robi były wikary z "Krakówki" w Piotrkowie?? :?
_________________
 
 
 
Cola 

Dołączyła: 01 Wrz 2010
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 17, 2011 6:04 pm   

Witam,
poszukuje kosciolka w ktorym zrobie szybciutko nauki przedmalzenskie najlepiej w jeden dzien gdyz praca mi nie pozowla na normalny tryb nauk... Pilnie prosze o jakies namiary i z gory dziekuje :) A słub w katedrze wiec wszystko musi byc na tip -top ...
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 18, 2011 1:35 am   

Ja również polecam nauki u Dominikanów na Zielonej.
_________________

 
 
cz1cz 


Wiek: 46
Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 7
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Sty 30, 2011 5:41 pm   

A my oboje mamy maturę z religii i na nauki nie musimy chodzić .

[ Dodano: Nie Sty 30, 2011 5:45 pm ]
A my oboje mamy maturę z religii i na nauki nie musimy chodzić .A co do metody naturalnej to Kościół sobie a my sobie i wam też tak polecamy :wink:
 
 
Polcia11 

Dołączyła: 23 Wrz 2009
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Kwi 03, 2011 5:46 pm   

jesteśmy po ślubie cywilnym i mamy dzieko, czy nadal musimy isć na nauki przedmałżeńskie i do poradni?
_________________
Pola

 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 04, 2011 7:54 am   

to wszystko zależy co ksiądz powie, zapytajcie go i wtedy będziecie wiedzeli
_________________
 
 
 
asiaj2001 

Dołączyła: 02 Sie 2010
Posty: 206
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 04, 2011 12:31 pm   

Cola wiem, że organizują takie kursy weekendowe Dominikanie, salezjanie itd.
poniżej wklejam link do wszelkich informacji, co gdzie itd.
http://archidiecezja.lodz...0ed6d09d6d2ca06
_________________




 
 
izuniaP 

Dołączyła: 11 Mar 2011
Posty: 131
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Kwi 04, 2011 5:56 pm   

w parafii Matki Boskiej Jasnogorskiej na widzewie, ksiadz powiedzial ze mamy przyjsc tylko na 4 spotkania z psychologiem a zadne z nas nie mialo nauk w szkole :)
 
 
Ańćka 

Dołączyła: 12 Kwi 2011
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 13, 2011 5:54 pm   

polecam nauki weekendowe u Jezuitów na sienkiewicza, 50zł za nauki + poradnia, sama poradnia rodzinna 25zł. szybkie przyjemne, prowadzi bardzo fajny psycholog, można się pośmiać i ciekawe pobyć ze swoją drugą połówką :)
 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Sro Wrz 21, 2011 12:15 pm   

Witam, ja jestem zupełnie nowa. chciałam spytac, gdzie w Łodzi są takie ciekawe , kompleksowe nauki. Znalazalam na razie stronę "Spotkania dla narzeczonych".
Zaznaczam,że zupełnie mi nie przeszkadza,że spotkań ma być 9, chętnie na nie pochodzę.

Chcę znaleźć miejsce, gdzie nauki są po prostu sensowne i ciekawe. Rozumiem,że nauki sa płatne??
_________________
 
 
izuniaP 

Dołączyła: 11 Mar 2011
Posty: 131
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Wrz 21, 2011 2:30 pm   

Karolina1984 napisał/a:
Witam, ja jestem zupełnie nowa. chciałam spytac, gdzie w Łodzi są takie ciekawe , kompleksowe nauki. Znalazalam na razie stronę "Spotkania dla narzeczonych".
Zaznaczam,że zupełnie mi nie przeszkadza,że spotkań ma być 9, chętnie na nie pochodzę.

Chcę znaleźć miejsce, gdzie nauki są po prostu sensowne i ciekawe. Rozumiem,że nauki sa płatne??


ja polecam na widzewie Kosciół Matki Boskiej Jasnogórskiej ul.gogola 12 osobiście chodzilam i byly ciekawe, bylismy na 6 spotkaniach z 13 i nikt nic nie mowil ze sa obowiazkowe wszystkie spotkania, fajni ksieza no i w koncu okazalo sie ze nic nie placilismy :)
 
 
asia7 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 23, 2011 9:38 am   

ja na pewno pójdę do Dominikanów bo po pierwsze nauki są krótkie (weekendowe), po drugie chodziłam tam na przygotowania do bierzmowania (przez 3 miesiące w każdy poniedziałek) i było super...
czekam tylko, aż pojawią się terminy nie kolidujące z naszymi zjazdami na szkoleniu.
_________________
 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Wto Gru 20, 2011 4:29 pm   

odświeżam temat !!
Teraz już zredukowałąm swoje wymagania- nauki nie maja być ani fajne, ani ciekawe, Tylko żeby odbywały się najwcześniej od 20tej, w weekendy też mnie nie ma (studia), codziennie kończe pracę 19.30, a jeszcze trzeba do Ł. dojechać :evil:
_________________
 
 
apa-g 

Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 29, 2011 2:34 pm   Szybkie nauki

Podzielam opinie. Poszukuje nauk szybkich które odbywają się nawet pare razy w tygodniu ale wieczorem tylko nie w weekendy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl