Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Kiedy wysyłamy?
Autor Wiadomość
Majaa 


Wiek: 48
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 93
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 10, 2003 2:05 pm   Kiedy wysyłamy?

Wysyłamy najpóźniej ale to najpóźniej na miesiąc przed ślubem i weselem dla gości, których zapraszamy na wesele. Natomiast uważam, że 3 do 2 tygodni dla gości zapraszanych na sam ślub.

Najbezpieczniej jednak zaprosić gości na 2 do 3 miesięcy przed datą ślubu i wesela.
 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Sob Paź 11, 2003 9:58 am   

Choć nie mam doświadczeń w tej kwestii -popieram. Tylko jak przekonać do szybkich posunięć faceta,, któremu zawsze się wydaje, że ze wszystkim zdąrzy :lol: :?:
_________________
 
 
Majaa 


Wiek: 48
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 93
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 11, 2003 10:37 am   

Facetowi się kładzie przez dłuższy czas zasady dobrego wychowania i jak przychodzi odpowiedni moment już nie protestuje i nie mówi, że ma jeszcze czas.
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Wto Mar 02, 2004 1:36 pm   

O, to mj facet jest chzba jakis inny. Sam mnie popdza z zaproszeniami :D W najbliższy piątek idziemy do kolegi zamawiać a od drugiej połowy kwietnia już pomału rozdawać. A tak na marginesie - gdyby ktoś chciał - to moge polecić maleńką firemkę ArtRaf prowadzoną prze mojego kolegę. Może nie jest to nie wiem jaka agencja reklamowa, ale zaproszenia mają ładne (sprowadzają z jakiejś firmy) no i mają duże wyczucie smaku. Ja polegam tylko na nich, jesli chodzi nawet o służbowe rzeczy typu: papier firmowy czy wizytówki:D
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 02, 2004 2:44 pm   

Ewa moze jakies zdiatka albo stronka www?
Ja chetnie sobie obejże:)
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
łosiu 

Wiek: 49
Dołączył: 17 Lut 2004
Posty: 16
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Mar 02, 2004 5:08 pm   

chyba nie wszyscy mezczyzni sa tacy
ja uwazam ze siwadkow i chrzestnych to trzeba z 4-5 miesiecy wczesniej zaprosic,
a gosci na wesele to z 2-3 miesiace wczesniej
a gosci tylko na slub to z 4 tygodnie wczesniej
_________________
-------------------------
POWER IS NOTHING
WITHOUT CONTROL
 
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 02, 2004 10:21 pm   

łosiu napisał/a:

ja uwazam ze siwadkow i chrzestnych to trzeba z 4-5 miesiecy wczesniej zaprosic,
a gosci na wesele to z 2-3 miesiace wczesniej
a gosci tylko na slub to z 4 tygodnie wczesniej


dokładnie tak powinno być

chociaż znam ludzi, którzy zapraszali gości na wesele miesiąc przed całą ceremonią!!
_________________

 
 
ewa 


Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2004
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 03, 2004 12:50 pm   

Kiwax napisał/a:
O, to mj facet jest chzba jakis inny. Sam mnie popdza z zaproszeniami :D W najbliższy piątek idziemy do kolegi zamawiać a od drugiej połowy kwietnia już pomału rozdawać. A tak na marginesie - gdyby ktoś chciał - to moge polecić maleńką firemkę ArtRaf prowadzoną prze mojego kolegę. Może nie jest to nie wiem jaka agencja reklamowa, ale zaproszenia mają ładne (sprowadzają z jakiejś firmy) no i mają duże wyczucie smaku. Ja polegam tylko na nich, jesli chodzi nawet o służbowe rzeczy typu: papier firmowy czy wizytówki:D



poproszę o adres do tego kolegi
 
 
marchefka 


Wiek: 47
Dołączyła: 10 Lut 2004
Posty: 152
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Mar 26, 2004 1:46 am   

O naszym weselu wszyscy nasi goscie wiedza od co najmniej roku, bylo to powtarzane podczas wesele mojego brata w sierpniu, wiec ze spokojnym sumieniem zapraszam gosci na miesiac i tydzien przed weselem, bo i tak dla nikogo to nie jest niespodzianka
Ale nie twierdze, ze to jedynie dobre wyjscie. Chociaz moze warto pomyslec nad wczesniejszym puszczeniem wiesci, bo na przyklad jeden z moich kuzynow gra w zespole spiewajacym na weselach i powiedzialam mu rok wczesniej, zeby ten termin zostawil sobie wolny :) poskutkowalo :)
marchefka
_________________
Pomarańczowa alternatywa :) a od 1 maja już całkiem mężatka
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Wto Mar 30, 2004 1:28 pm   

U nas było podobnie jak u Marchefki : wszyscy wiedzieli o ślubie i weselu dużo wcześniej.
Utrzymujemy z rodziną bliski kontakt, więc wszyscy byli "na bieżąco i w temacie". :)
Wręczanie zaproszeń było głównie okazją do miłych wizyt, a nie oznajmiania nowiny. :wink:
_________________
 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Wto Mar 30, 2004 8:14 pm   

Asiek napisał/a:
U nas było podobnie jak u Marchefki : wszyscy wiedzieli o ślubie i weselu dużo wcześniej.
Utrzymujemy z rodziną bliski kontakt, więc wszyscy byli "na bieżąco i w temacie". :)
Wręczanie zaproszeń było głównie okazją do miłych wizyt, a nie oznajmiania nowiny. :wink:



U nas było tak samo :graba:
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Mar 30, 2004 8:18 pm   

U NAS WI?KSZO?? TE? JU? TERAZ WIE... a zaproszenia rozdamy 3 msc przed
 
 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Pią Kwi 02, 2004 8:56 pm   

łosiu napisał/a:
chyba nie wszyscy mezczyzni sa tacy
ja uwazam ze siwadkow i chrzestnych to trzeba z 4-5 miesiecy wczesniej zaprosic,
a gosci na wesele to z 2-3 miesiace wczesniej
a gosci tylko na slub to z 4 tygodnie wczesniej

a co jeśli slub organizuje sie na 3 mies. przed?
No i czy uważacie, że zapraszanie chrzestnych jest konieczne, jeśli nie wywiązywali się ze swoich obowiazkow i nie ma sie z nimi zadnego kontaktu?
_________________
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Kwi 02, 2004 9:08 pm   

Sisi napisał/a:
No i czy uważacie, że zapraszanie chrzestnych jest konieczne, jeśli nie wywiązywali się ze swoich obowiazkow i nie ma sie z nimi zadnego kontaktu?

Sisi, to sprawa bardzo indywidualna.
Wszystko zależy od tego jaki masz z nimi kontakt? Jeśli żaden - od chrztu i komunii, a także np. Twoi rodzice nie mają z nimi kontaktu to chyba to tacy tylko pisani chrzestni. :roll:
Jeśli oni nie zabiegają od lat o kontakt z chrześnicą lub chrześniakiem i "nie pamiętają", że ją (jego) mają to dlaczego młodzi mają czuć się w obowiązku zapraszać ich na wesele? Co do zaproszenia na sam ślub to może by wypadało? :|
Nie wiem, Sisi, bo nie znam Twojej sytuacji.
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 02, 2004 11:18 pm   

Sisi napisał/a:
a co jeśli slub organizuje sie na 3 mies. przed?

Sisi, to w końcu co z tym Twoim ślubem? Jednak w tym roku? 8)


Sisi napisał/a:
No i czy uważacie, że zapraszanie chrzestnych jest konieczne, jeśli nie wywiązywali się ze swoich obowiazkow i nie ma sie z nimi zadnego kontaktu?

Wszystko zależy od danej rodziny i panujących w niej zasadach.
Ja zapraszam, a raczej moi rodzice, bo wypada. Chociaż chrzestnego widziałam tylko od wielkiego dzwonu, czyli Komunia i osiemnastka i raz na weselu kuzynki. Potem próbowałam nawet podtrzymać kontakt i wysłałam kilka razy pocztówki świąteczne ale bez odzewu.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Sob Kwi 03, 2004 12:41 am   

Kryszka,
wczoraj padł wrzesień, ale przypomniało nam się, że nie mamy gdzie mieszkać, bo mieszkanie jest do generalnego remontu. I znowu nic nie wiem. :roll:

A z chrzestnymi to jest tak, ze ostatnio sie mna interesowali przy okazji komunii, a jak spotkałam chrzestnego gdy miałam 21 lat, to powiedział, że strasznie urosłam :shock: :lol: nie rosnę od 7 klasy podstawówki :roll: o czymś to świadczy :wink: .
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 03, 2004 10:52 am   

Sisi napisał/a:
Kryszka,
wczoraj padł wrzesień, ale przypomniało nam się, że nie mamy gdzie mieszkać, bo mieszkanie jest do generalnego remontu. I znowu nic nie wiem. :roll:

Eeee, taki mały problem? Dla mnie to nie byłaby przeszkoda. Oczywiście o ile jest tam woda i inne media, i tylko jest zapuszczone. Zamieszkacie sobie razem i powoli będziecie robić remont. Pomyśl jak to będzie fajne jak potem będziecie opowiadać dzieciom od czego zaczynaliście. :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Sob Kwi 03, 2004 3:09 pm   

Kryszka, ale tam trzeba podlogo zerwac :shock: , wymienic rury, wanne, okna, itd. :? No zobaczymy co z tego będzie :roll: .
_________________
 
 
lesia 

Wiek: 48
Dołączyła: 26 Lut 2004
Posty: 154
Skąd: lodz
Wysłany: Sob Kwi 03, 2004 8:07 pm   

U nas o slubie wszyscy wiedza od roku ,a zaproszenia rozdajemy drugi tydzien ,przed swietami skonczymy, o potwierdzenia prosimy do 19 maja, wiec to chyba w sam raz.
_________________
lesia
wedding day 19 06 2004
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 05, 2004 10:34 am   

A ja za trzy miesiące ślub i zaproszenia ledwo zaczęłam rozdawać.
nie wiem czy dam radę rozwieść wszystko w kwietniu :?
 
 
Kasia21 


Wiek: 41
Dołączyła: 29 Sie 2004
Posty: 233
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Pon Sie 30, 2004 6:32 pm   

My gośi weselnych zapraszaliśmy na 2 miesiące przed weselem, ale zdarzyła się taka wpadka że jedni byli zaproszeni na tydzień przed :oops: .Ale na szczęście się nie obrazili tylko jeszcze byli barzdo zadowoleni.Jeszcze nie zdąrzylismy od nich wyjśc, a laska juz umawiała się z kosmetyczka i fryzjerem.To są goście
_________________
Nigdy ne jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej....
 
 
 
opium 


Wiek: 42
Dołączyła: 29 Wrz 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 25, 2005 7:37 pm   

A my zamierzamy zapraszać podczas tegorocznych ?wiąt Wielkanocnych - to będą akurat dwa miesiące i dwa tygodnie przed ceremonią.
 
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Sro Sty 26, 2005 2:05 pm   

Prawie, tak jak my. Zaczynamy po Wielkanocy, czyli dwa miesiące przed
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 26, 2005 2:21 pm   

Tak naprawdę to wszyscy goście którzy mają być na weselu wiedzą i zaproszenia dostaną w terminie ~miesiąc przed (wcześniej się nie wyrobimy bo to oznacza przed 2marca :shock: ) a zaprszenia na ślub bedą rozdawana i wysyłane w tym samym czasie...
chcemy najpier dopełnic formalnosci ze slubem - żeby być pewni że informacje na zapraszoniach drukujemy dobre (miejsce i godzina ;) ) - nigdy nie wiadomo czy coś w ostatniej chwili załatwiania się nie przesunie...
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 04, 2005 9:41 am   

My mamy ślub w październiku , więc chyba będziemy zapraszać w sierpniu w wakacje, chyba nie za póxno. :) :?:
Największy kłopot mamy jednak ze świadkami. Ja sie upieram, ze to musi byc panna i kawaler, a wszyscy ( tzn. rodzice i R.) temu zaprzeczają. :?
Co myslicie :?: :lol:
Pewnie mnie przegonicie do innego pokoju dysksyjnego :D :smut:
 
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Mar 04, 2005 6:06 pm   

my mamy w cdzerwcu zaczynamy przed świętami!
_________________

 
 
szoko 


Wiek: 46
Dołączyła: 04 Sie 2004
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 04, 2005 6:24 pm   

ojej no to ładnie jesteśmy w polu.Ja sie cieszyłam, że udało mi ise znaleźć dziś koperty do zaproszeń, które zamierzałam robić za jakis miesiąc. A wy już...
Hmmm... chyba jutro zabiorę się za robienie zaproszeń:)
 
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 07, 2005 3:35 pm   

KasiaK napisał/a:
My mamy ślub w październiku , więc chyba będziemy zapraszać w sierpniu w wakacje, chyba nie za póxno. :) :?:
Największy kłopot mamy jednak ze świadkami. Ja sie upieram, ze to musi byc panna i kawaler, a wszyscy ( tzn. rodzice i R.) temu zaprzeczają. :?
Co myslicie :?: :lol:


KasiaK
ja tez mam slub w pazdzierniku i my chyba tez zaczniemy zapraszac w wakacje, dokladnie kiedy to sie okaze od mozlwosci. pewnie zaczniemy w lipcu, bo bedzie malo mozliwosci do wspolnego zapraszania. :wink:
jesli chodzi o swiadkow, to spokojnie moga to byc rowniez osoby po slubie, to nie ma znaczenia, jesli chodzi o kosciol :)
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
Judi 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Mar 2005
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 08, 2005 11:24 pm   

My chcieliśmy zacząć zapraszać przed ?więtami ale niestety nie możemy sie zdecydować na zaproszenia.... Może wiecie gdzie można zamówić jakieś fajne zaproszenia???
_________________
NASZ ŚLUB ODBYŁ SIĘ 11 CZERWCA 2005R.
 
 
 
Gniesia 


Wiek: 43
Dołączyła: 28 Wrz 2004
Posty: 123
Skąd: Pilawa
Wysłany: Sro Mar 09, 2005 1:01 pm   

My mamy ślub w lipcu a kiedy będziemy to wszystko robić nie wiem bo mój P. pewnie jak większość facetów ma jeszcze czas...
_________________
::: 23 lipca 2005r. :::
 
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 09, 2005 3:48 pm   

Judi napisał/a:
My chcieliśmy zacząć zapraszać przed ?więtami ale niestety nie możemy sie zdecydować na zaproszenia.... Może wiecie gdzie można zamówić jakieś fajne zaproszenia???


Judi
tu sa adresy wielu sklepow z zaproszeniami:
http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=2146

Polecam sklep na Wieckowskiego 9, maja naprawde ogromny wybor :D
a jesli chcesz to mam namiary na swietne zaproszenia robione recznie
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
Judi 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Mar 2005
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 09, 2005 9:50 pm   

gambi napisał/a:
Judi napisał/a:


Judi
tu sa adresy wielu sklepow z zaproszeniami:
http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=2146

Polecam sklep na Wieckowskiego 9, maja naprawde ogromny wybor :D
a jesli chcesz to mam namiary na swietne zaproszenia robione recznie


Dziękuję, jeśli możesz mi podać kontakt do tych zaproszeń robionych ręcznie... to bardzo chętnie:) Zaczniemy na pewno od Więckowskiego 9
_________________
NASZ ŚLUB ODBYŁ SIĘ 11 CZERWCA 2005R.
 
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Mar 10, 2005 2:53 pm   

Ja mam też 11 czerwca i zaczynamy juz w te sobotę roznosić zaproszenie. Troszke ich mamy, i dużo z innych miast, wiec ostro ruszamy do roboty!
_________________

 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 10, 2005 2:55 pm   

czy macie zamiar jezdzic do rodzinny z odleglych miast i osobiscie wreczac zaproszenia czy wysylacie poczta :?:
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Mar 10, 2005 2:56 pm   

raczej jedziemy najdalej 150 km, a nad morze podajemy, przez kogoś!
_________________

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 10, 2005 9:50 pm   

gambi napisał/a:
czy macie zamiar jezdzic do rodzinny z odleglych miast i osobiscie wreczac zaproszenia czy wysylacie poczta :?:

W takich przypadkach jak najbardziej wypada wysłać list pocztą, oczywiście wcześniej zapraszając telefonicznie, a potem tylko potwierdzić na piśmie. :wink:

Specjalnie jechać z zaproszeniem chyba za bardzo nie ma sensu. Jeśli jest to drugi koniec to przecież nie pojedziesz tylko na jedno popołudnie, trzeba już liczyć cały weekend, chyba że ktoś jedzie przypadkiem i może służyć za posłańca. Np. do mojej rodziny w Szczecinie akurat jechała moja chrzestna i to ona przekazała przez nas zaproszenia osobiście.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Pią Mar 11, 2005 8:47 am   

Mamy w planach dwa dalsze wyjazdy, tzn. Lubin/Kalisz i Radom. Jedno zaproszenia tylko wyślemy pocztą, oczywiście, tak jak pisała Kryszka, najpierw zadzonię.

Poza tym chyba nawet większość ślubnych rozdam osobiście
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Kwi 26, 2005 10:40 am   

ja mam juz wszystkie na wesele rozdane, zostało jeszcze 1,5 mies, na slub jeszcze pare sztuk, ale to juz sie tak nie spieszy! były to cięzkie dni i wekeendy, w popdrózy! wszedzie nas goszczono. Nawet podjełysmy w wiekszosci przypadkach nie informowanie i wyszło to 100 razy lepiej, wybierałysmy sobote niedziele jak prawie wszyscy sa w domu! ale i tak w sumie kiedyys nas sie spodziewali bo wesele tuz tuz, duzo w czasie swiat rozdalismy!
_________________

 
 
Judi 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Mar 2005
Posty: 6
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Kwi 26, 2005 8:37 pm   

No my też juz prawie wszystkie zaproszenia rozdalismy :happygirl: !! !!!!! Prawda jest taka ze jest to strasznie czasochlonne i gdyby nie ilosc gosci ktorych trzeba zaprosic to nawet bardzo mile :kwiat: :banan:

Pozdrawiam :papa:
_________________
NASZ ŚLUB ODBYŁ SIĘ 11 CZERWCA 2005R.
 
 
 
Kot 


Wiek: 44
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 27, 2005 9:52 am   

My mamy wesele w październiku ale dzięki mojemu K zaproszenia już dawno wybrane, gotowe powiem więcej niektóre już rozdane :lol: głównie w jego rodzinie bo on się tak ze wszystkim śpieszy bardzo, u nas to ja mam zawsze na wszystko czas.... :oops:

Teraz w ten długi weekend zapraszamy znajomych na grilla i wręczymy im zaproszenia a swoją rodzinkę to zacznę zapraszać tak gdzieś w czerwcu / lipcu
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Gru 28, 2005 1:45 pm   

Czyli widzę, że nie będę aż tak bardzo do przodu - planowałam rozdac zaproszenia podczas przyszłorocznych ?wiąt Bożego Narodzenia, a ślub pół roku później. Również z wygody - bo będe wtedy miec całą rodzinkę, w tym zagraniczną, pod ręką ;)

?więta to jedyna taka okazja, a Wielkanoc (niecałe 2 miesiące przed ślubem) to chyba byłoby już za późno.

Trochę tylko obawiam się, że przed pół roku, już po rozdaniu zaproszeń, coś mogłoby się zmienić :roll: ale mam nadzieję, że nie.

Jak myślicie - nie będzie za wcześnie?
_________________
chez alma |
Ostatnio zmieniony przez Alma_ Sob Gru 31, 2005 6:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 28, 2005 3:43 pm   

Alma wydaje mi się, że nie powinno być za wcześnie. My rozdaliśmy część zaproszeń w maju a ślub mieliśmy we wrześniu nie było rzadnych problemów.
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sob Gru 31, 2005 6:14 pm   

Alma_ święta to najlepsza okazja do rozdawania zaproszeń na ślub. Czasami ludzie już wcześniej pytają sie kiedy jest ten dzień,bo wtedy też mogą sobie zaplanować np.wakacje
_________________
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Gru 31, 2005 6:32 pm   

Też mi się tak zdaje, wolałabym uniknąć sytuacji, kiedy ktośmusi rezygnowac zmojego wesela bo już sobie cos na ten czas zaplanował. A więc postanowione, zaproszenia muszą być gotowe w grudniu :)
_________________
chez alma |
 
 
rorrim 


Dołączyła: 08 Cze 2005
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 09, 2006 1:37 pm   

My zaczęliśmy rozdawać zaproszenia w miniony weekend, czyli na ok. 3 m-ce i 2 tygodnie przed ślubem.
To był ciężki weekend nie ukrywam i kolejne zapowiadają się podobnie...cóż przy sporej liczbie gosci to nieuniknione :roll:
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 09, 2006 1:54 pm   

no tak, my zaproszen w Swieta poprzedzajace slub nie rozdamy :)
ale podczas informowania rodziny i znajomych o zareczynach, podalismy juz date slubu, wiec nie zdziwia sie, jak dostana zaproszenia na 3 miesiace przed (bo wtedy planujemy je rozdawac i rozsylac).
_________________
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Sty 09, 2006 1:56 pm   

Szczako, czemu nie? W Wielkanocne? ;)
_________________
chez alma |
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 09, 2006 1:58 pm   

Alma_ napisał/a:
Szczako, czemu nie? W Wielkanocne? ;)


ciekawe dlaczego Swieta to dla mnie tylko Swieta Bozego Narodzenia ... :)
pomysl dobry, ale nie bedzie nas wtedy w Polsce ... wiec pozostaja wakacje i informacje ustne. informacja poszla juz w swiat, wiec nie powinno byc zle.
_________________
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Sty 09, 2006 2:02 pm   

Na pewno będzie dobrze :)
My po prostu z lenistwa i oszczędności ;) rozdamy w ?więta - bo niestety nie możemy pofatygowac się do całej rodzinki osobiście (a szkoda, taką Szwajcarię np. baaardzo chętnie bym odwiedziła...), a zawsze to sympatyczniej dać do ręki.
Ale pewnie i tak nie uda nam się spotkać ze wszystkimi i trzeba będzie część powierzyć poczcie :roll:
_________________
chez alma |
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 09, 2006 8:50 pm   

Ja też planuję start w Wielkanoc. 2 w jednym :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl