Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Uszycie sukni - polećcie krawcową
Autor Wiadomość
Ewulusek 

Wiek: 43
Dołączyła: 22 Wrz 2008
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sty 29, 2009 7:03 pm   suknia do krawcowej

witam, znacie jakąś dobrą krawcową, która uszałaby sukienkę a la grecką..szukam właśnie takiej ale jak jest dobra góra to dół średnio i na odwrót, więc mam dwie suknie i chce z nich zrobić jedną:)
pomocy ślub w maju:)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 29, 2009 7:07 pm   

Ewulusek napisał/a:
witam, znacie jakąś dobrą krawcową, która uszałaby sukienkę

Istniał już wątek o polecanych krawcowach, więc przeniosłam Twój post tutaj - przeczytaj proszę posty wzwyż.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Dzesia 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 64
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Wto Maj 12, 2009 8:26 am   

A czy krawcowe, które polecacie (np. z Więckowskiego 1) podejmą się uszycia tylko bolerka? Mam problem ze znalezieniem odpowiedniego koloru i pomyślałam, że kupię materiał i zlęcę szycie krawcowej. Wtedy będę zadowolona z odcienia.
_________________
www.sygnaturka.blox.pl

 
 
pearlania 

Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 34
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 12, 2009 7:14 pm   

Polecam z czystym sumieniem salon na Wenus na Piotrkowskiej 50 (w bramie) przy Narutowicza (nie mylić z salonem Venus na Piotrkowskiej przy Czerwonej)
W tym salonie tylko szyją suknie, nie mają własnych kolekcji do przymierzania, trzeba przyjść ze zdjęciem lub własnym projektem ale efekty są doskonałe a ceny są zaskakująco niskie, ja szyłam tam moją suknię i wyszła dokładnie taka, jak chciałam.

http://www.wenus.suknieslubne.be/
_________________
Ostatnio zmieniony przez pearlania Wto Maj 12, 2009 7:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
botmig 

Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 2
Skąd: polska
Wysłany: Wto Sie 04, 2009 10:37 am   

szukam krawcowej która uszyje suknie ślubna farage i żeby było niedrogo pomocy!!!!
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 04, 2009 10:59 am   

Botmig - przeniosłam Twój post do właściwego wątku, zapraszam do zapoznania się z nim. A na przyszłość proszę o korzystanie z wyszukiwarki.
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 04, 2009 11:04 am   

botmig, poczytaj posty wzwyż, masz tu wymienione krawcowe, trzeba do nich znaleźć kontakt na Forum i zadzwonić - myślę, że żadna z Nas nie podejmie sie oceny, czy dana krawcowa poradzi sobie z uszyciem danego modelu :)
_________________

 
 
 
botmig 

Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 2
Skąd: polska
Wysłany: Wto Sie 04, 2009 8:50 pm   

chodzi mi o taką krawcowa co uszyje dobrze a jest niedroga bo inne sobie biorą tyle co w salonie suknia już gotowa
 
 
risonia 


Wiek: 38
Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 438
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pon Lis 23, 2009 4:37 pm   

pilnie potrzebny mi namiar ka krawcową która naniesie małe poprawki do mojej sukni ślubnej:)
_________________
 
 
 
marciami 
Żona i mama :)


Wiek: 36
Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 1117
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon Sty 25, 2010 9:19 pm   

rozumiem, ze do krawcowej moge iśc ze zdjęciem sukienki którą chcę? i moge sama zakupić materiał ?
_________________

 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 25, 2010 9:56 pm   

marciami napisał/a:
rozumiem, ze do krawcowej moge iśc ze zdjęciem sukienki którą chcę?

ja tak zrobiłam
marciami napisał/a:
i moge sama zakupić materiał ?

moja krawcowa ma zaprzyjaźnioną hurtownię, więc zabrała mnie na zakupy i razem wybrałyśmy materiały.
 
 
Agata1234 

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 553
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 25, 2010 10:32 pm   

marciami napisał/a:
rozumiem, ze do krawcowej moge iśc ze zdjęciem sukienki którą chcę?
Moja koleżanka poszła do krawcowej ze swoim projektem sukienki, narysowanym i jej ją uszyła. Więc możliwe, ze ze zdjęcia również dałoby radę. W dzienniczku Agulki jest wymieniony sklep na ptaku, który szyje sukienki ze zdjęcia mozesz też tam zajrzeć.
 
 
marciami 
Żona i mama :)


Wiek: 36
Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 1117
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 10:33 am   

dzięki za informacje dziewczyny! :)
_________________

 
 
kfikfi 

Dołączyła: 20 Lip 2008
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Mar 24, 2010 9:33 pm   

koleżanka szyła sukne w małym saloniku "anna" koło stadionu widzewa( ul.piłsudskiego), bez problemu szyją ze zdjęcia w katalogu czy z opisu :)
 
 
Margolcia TT 

Wiek: 41
Dołączyła: 21 Kwi 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 22, 2010 2:05 pm   

Dzieki dziewczyny za namiary ..ja napewno skorzystam

Jeśli macie jeszcze inne informacje na temat KRAWCOWYCH to piszcie prosze:)

Ja i tak musze jeszcze przymierzyć choć pare typów sukien bo jeszcze wszystko przede mną..żeby sprawdzić w którym mi dobrze.

a'propos słyszałam o dobrej krawcowej w kaliszu..dobrej i niedrogiej:) tylko niestety dziewczyna która ma do niej namiary aktualnie wydaje na śwat dzieciątko wiec nie ma możliwości kontaktu, ale jak tylko bede cos wiedzieć to napisze
 
 
 
paulii 
bella coZa


Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 500
Skąd: zewsząd
Wysłany: Wto Kwi 27, 2010 8:29 pm   

kfikfi napisał/a:
koleżanka szyła sukne w małym saloniku "anna" koło stadionu widzewa( ul.piłsudskiego), bez problemu szyją ze zdjęcia w katalogu czy z opisu :)


A czy orientujesz się ile szycie kosztuje? wiem, zależy od sukni, no ale np. czy wiesz jakie jest minimum??
_________________


dziennikarsko http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0
 
 
amaryll 

Dołączyła: 02 Maj 2010
Posty: 3
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Maj 03, 2010 7:43 am   

I ja zwracam się z ogromną prośba o przysłanie na maila jakiś namiarów na krawcową, muszę uszyć prostą długą suknię. Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam
 
 
Martyna2803 

Dołączyła: 18 Lut 2010
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 27, 2010 11:36 pm   

Poszukuję dobrej krawcowej, która skróci mi suknię. Dodam że suknia jest zrobiona z kilku warstw i chciałabym, żeby było to zrobione profesjonalnie.
_________________
Martyna i Adam
 
 
amaryll 

Dołączyła: 02 Maj 2010
Posty: 3
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Lip 13, 2010 4:58 pm   

Szyłam suknię u krawcowej, która nie jest droga, jest sympatyczna i do tego dobrze szyje. Nie ma zakładu, szyje u siebie w domu. gdyby ktoś chciał namiary proszę pisać na priva.
 
 
Agnisia 

Dołączyła: 26 Paź 2009
Posty: 105
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pią Lip 16, 2010 12:58 pm   

Cytat:
Szyłam suknię u krawcowej, która nie jest droga, jest sympatyczna i do tego dobrze szyje. Nie ma zakładu, szyje u siebie w domu. gdyby ktoś chciał namiary proszę pisać na priva.

Czy to nie jest przypadkiem pani Wandzia?
_________________
 
 
aga-pce 

Dołączyła: 17 Lip 2010
Posty: 5
Skąd: pabianice
Wysłany: Sob Lip 31, 2010 9:29 pm   

Czy mogłabym otrzymać też namiar na tą krawcową p.Wandzię?

Mam jeszcze pytanie, może wiecie czy w salonie np Wenus (Piotrkowska 50) przerobią mi też suknię? czy oni tylko szyją na miarę całość?
 
 
Madlyinlove 
Firma


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Maj 2010
Posty: 130
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 10, 2010 8:21 pm   

A ja polecam panią Annę Rajską (ma swój salonik na Zgierskiej)
która uszyła mi cudną suknię wieczorową, a mojej koleżance ślubną

może samo miejsce jest nieco oldskulowe :wink: , ale ma to też swój urok

suknia była uszyta prędziutko i do tej pory cieszy me oczy oraz ciało :mrgreen:
_________________
Love is the axis and breath of my life

 
 
2emi2 

Dołączyła: 14 Paź 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 27, 2010 1:08 pm   

Po przejrzeniu tematu postanowiłam wybrać się do p.Rajskiej w celu zwężenia i skrócenia sukni ślubnej. Pani mi odmówiła i powiedziała że to będzie za dużo pracy, że się nie opłaca itp. Zrezygnowana poszukałam innej krawcowej i trafiłam do p. Aliny Górskiej Zgierska 16 (mały salonik, koło jubilera na przeciwko Placu Kościelnego). Okazało się że p. Alina bez problemu podołała mojej sukni. Jest to przemiła osoba którą z czystym sumieniem mogę polecić każdemu.
Ostatnio zmieniony przez 2emi2 Pią Sie 27, 2010 1:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 6:42 am   

Ja poszukuje krawcowej ktora uszyje suknie wieczorowa (sukienke raczej) dla mojej babci. Ze wzgledu na to, ze z babcia ciezko jest jezdzic po salonach (87 lat) chcialabym, aby krawcowa przyjechala do domu.
Znacie kogos takiego??
_________________
 
 
Madlyinlove 
Firma


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Maj 2010
Posty: 130
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 11:52 am   

Nie sadzilam,ze to napisze,ale...


w tej chwili sukienka wieczorowa,ktora mam od pani Ani wydaje mi sie ...kiepsko uszyta


po prostu mam porownanie z kiecka od Magdy Nowickiej z Rebel Madness

Magda umie zrobic gorset,ktory nie tylko wyszczupli moje xxl cialo,ale podnosi biust

niestety w poprzedniej sukience takiego efektu nie ma,a gorset jest raczej bluzka z fiszbinami,splaszcza biust zamiast go podkreslac

takze jesli w tej chwili mialabym polecic krawcowa/projektantke to bezapelacyjnie jest to Magda!
_________________
Love is the axis and breath of my life

 
 
sylwka27 

Wiek: 41
Dołączyła: 21 Mar 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 27, 2011 5:38 pm   

A co myślicie na temat salonu POEZJA??
Tam też podobno szyją suknie ze zdjęcia ;)
Jestem ciekawa jak to wszystko wygląda..
Pozdrawiam!!
_________________
:)
 
 
ania2011 

Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 56
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Kwi 12, 2011 7:53 pm   

sylwka27 -ja swoja szyje w salonie Goddess. Byl on wczesniej na Sienkiewicza a teraz jest na Wschodniej (jak sie skreca z Narutowicza jest po lewej stronie tak mniej wiecej po srodku)
Suknie mozna tam zamowic wedlug wlasnego pomyslu -mozna dowolnie mieszac style, dodawac troche z jednej troche z drugiej sukni, itd. wszystko da sie zrobic
albo (co jest wersja o wiele tansza) wybrac jakis model, ktory maja na wyprzedazy i przerobic go wedlug wlasnego pomyslu

moja kolezanka miala tam robiona suknie slubna i na poprawiny. obie suknie wyszly super. moja jest w trakcie szycia i wlasnie czekam na efekt koncowy :)
 
 
paulii 
bella coZa


Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 500
Skąd: zewsząd
Wysłany: Sro Kwi 20, 2011 11:22 am   

2emi2 napisał/a:
trafiłam do p. Aliny Górskiej Zgierska 16 (mały salonik, koło jubilera na przeciwko Placu Kościelnego). Okazało się że p. Alina bez problemu podołała mojej sukni. Jest to przemiła osoba którą z czystym sumieniem mogę polecić każdemu.

A wiesz może jaki czas potrzeba na skrócenie sukni?
_________________


dziennikarsko http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0
 
 
2emi2 

Dołączyła: 14 Paź 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 20, 2011 9:35 pm   

Z tego co pamiętam to chyba po ok 2 tyg. odebrałam suknię ale to pewnie zależy czy trafi się na sezon czy nie :)
 
 
Elma 

Wiek: 38
Dołączyła: 10 Lut 2011
Posty: 206
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 09, 2011 12:18 am   

Czy któraś z Was szyła może suknię (lub słyszała że ktoś szył) w Artystycznej pracowni Krawieckiej "First Fashion Studio" na Przybyszewskiego? U Pani Joanny Konopki? Proszę o radę :lol:
_________________

 
 
marta_rasta 

Wiek: 39
Dołączyła: 06 Wrz 2011
Posty: 164
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pią Lis 04, 2011 10:47 pm   

Dziewczyny potrzebuje krwcowa badz jakis salon w ktorym skróca mi suknie...suknie cala jst dopasowana tylko jest za dluga. Suknia ma tren i koronke na dole.
Wiecie kto moglby mi ja dobrze skrócic? zalezy mi aby bylo to profesjonalnie zrobione :roll:
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Lis 04, 2011 11:10 pm   

marta_rasta, myślę że najlepszym wyjściem z sytuacji byłoby samej przejść się po salonach i zapytać jak oni to widzą i od razu zapytać o cenę. W salonach na pewno już nie raz spotkali się z koronkową suknią więc powinni pomóc, aczkolwiek każdy może mieć swoje sposoby lepsze lub gorsze, droższe lub tańsze. Powodzenia ;)
_________________
 
 
marta_rasta 

Wiek: 39
Dołączyła: 06 Wrz 2011
Posty: 164
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pią Lis 04, 2011 11:19 pm   

Dzwonilam do kilku salonów i uslyszalam ze nie przerabiaja nie swoich sukienek :( i juz sama nie wiem co mam zrobic
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Lis 04, 2011 11:23 pm   

Patrz jakie cwaniaki :roll: No nie wiem to dzwon jeszcze do tych, do których nie dzwoniłaś. Ja niestety krawcowej Ci nie polecę, bo nie jestem z Łodzi.
_________________
 
 
e_linka2 

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 144
Skąd: Łódź/Rawa Mazowiecka
Wysłany: Sob Lis 05, 2011 5:33 pm   

Kiedy szukałam swojej sukni znajoma polecała mi krawcową na ul. zgierskiej (nie pamiętam niestety numeru, ale jej zakład znajduje się po lewej stronie ulicy jakbyś szła od rynku bałuckiego w kierunku placu wolności). Wiem, że przerabia ona sukienki lub szyje je. Może wybierz się tam i poszukaj - na pewno uda Ci się znaleźć ten salonik.
 
 
marta_rasta 

Wiek: 39
Dołączyła: 06 Wrz 2011
Posty: 164
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Sob Lis 05, 2011 5:51 pm   

W poniedzialek postaram sie poszukac dzieki :)
 
 
zdenek3 

Dołączył: 26 Lut 2012
Posty: 9
Skąd: centralnej Polski
Wysłany: Czw Mar 01, 2012 7:38 pm   

w Ksawerowie jest Pani która szyje z katalogu... Mamy bardzo pozytywne doświadczenia z nią.
_________________
Nic co ludzkie nie jest mi obce???
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 14, 2012 10:37 pm   

Szaleję za taką suknią (załącznik) ale zastanawiam się czy trudno by coś takiego uszyć, w sumie na zdjęciu nie widać dobrze detali ":/ poza tym tyle tych krawcowych - ta pani Małgosia faktycznie już się zwinęła? A może wy w poszukiwaniu sukni dla siebie widziałyście coś w podobie??

1724285867.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 757 raz(y) 36.11 KB

 
 
malinka1987 

Dołączyła: 01 Sie 2011
Posty: 60
Skąd: Koluszki/Łódź
Wysłany: Sro Lip 18, 2012 11:11 am   

Ja szaleję za kolorową suknią, a u nas to rzadkość, więc również rozglądam się za krawcowymi. Problem jest jednak w tym, że mam wątpliwości, że jak zacznę ją szyć to na mnie już mi się tak nie będzie podobać...kurczę lepiej krawcowa czy coś gotowego? Bywają w Łodzi i okolicach kolorowe suknie ?
_________________
Ostatnio zmieniony przez malinka1987 Sro Lip 18, 2012 11:13 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Lip 18, 2012 12:15 pm   

W Sieradzu jest dobra krawcowa, P. Wiesława Misiak. Ma spore zaplecze krawieckie i sukienki szyje rewelacyjne. Tyle mogę polecić :)
_________________


 
 
malinka1984 

Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sie 2008
Posty: 987
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 18, 2012 9:26 pm   

malinka1987 napisał/a:
Bywają w Łodzi i okolicach kolorowe suknie ?
siostra na Piwnej w Lisa Ferrera zobacz. http://www.lisaferrera.eu/
_________________
malinka1984


 
 
myszeczka2009 

Dołączyła: 12 Maj 2011
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 13, 2012 7:53 am   

Cześć :)
Dziewczyny powiedzcie mi gdzie znajdę sprawdzoną i dobrą krawcową? Nie chodzi mi o to, żeby mieć taniej. Potrzebuję, żeby uszyła mi sukienkę taką jak ja chcę, ponieważ zeszłam już pełno salonów w Łodzi, a nadal nie mogę znaleźć sukienki, którą sobie upatrzyłam w katalogu.
Będę wdzięczna za każdą pomoc! :)

[ Dodano: Wto Gru 18, 2012 5:44 pm ]
Bardzo proszę was o pomoc w znalezieniu odpowiedniej krawcowej :) Jeśli jej nie znajdę to będę musiała kupić sobie sukienkę, z której będę nie zadowolona. Mojej sukienki nie mogę znaleźć w żadnym salonie!! :( :( :(
_________________
Myszeczka
 
 
 
lelewelka 

Wiek: 37
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 105
Skąd: łks
Wysłany: Nie Gru 30, 2012 8:30 pm   

Ja niedawno otrzymałam wycenę sukni, którą chciałabym uszyć ma wyglądać mniej więcej tak

ale góra ma mieć ramiączka. Cena dość atrakcyjna. Chciałabym jednak zapytać czy któraś z obecnych szyła w firmie zaprojektujsuknie.pl cokolwiek? Czy jesteście zadowolone.
Ja na pewno będę szyć suknię, bo po prostu nie ma takiej gotowej, która by mi się podobała- jeśli ma fajną górę, to dół mi nie odpowiada i na odwrót.
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 01, 2013 1:42 pm   

lelewelka napisał/a:
Ja na pewno będę szyć suknię, bo po prostu nie ma takiej gotowej, która by mi się podobała- jeśli ma fajną górę, to dół mi nie odpowiada i na odwrót.


Też tak miałam, ale bałam się nieznanego efektu końcowego pracy krawcowej i jednak starałam się przymierzać i w końcu znalazłam tą jedyną :)

Masz jeszcze dużo czasu znajdziesz na pewną tą która Cię zauroczy :)
_________________


 
 
kolebolek 


Dołączyła: 12 Cze 2012
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 3:05 pm   

czy mogłybyście podzielić się informacją, może być jakiś przedział, ile kosztuje uszycie sukni? i ile przed mniej więcej wypadałoby wybrać się do krawcowej, żeby zdążyła:P
 
 
lelewelka 

Wiek: 37
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 105
Skąd: łks
Wysłany: Sob Sty 05, 2013 12:22 pm   

kolebolek napisał/a:
czy mogłybyście podzielić się informacją, może być jakiś przedział, ile kosztuje uszycie sukni? i ile przed mniej więcej wypadałoby wybrać się do krawcowej, żeby zdążyła:P

Moja będzie kosztowała 2500zł, natomiast zaczynam ją szyć w połowie przyszłego roku. Też jestem ciekawa ile to trwa, dlatego zaczynam na 10 miesięcy przed ślubem, w razie gdyby coś poszło nie tak
 
 
wwweronika 


Wiek: 35
Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 127
Skąd: Łódź-Chojny
Wysłany: Pon Sty 28, 2013 3:37 pm   

Dziewczyny, a moze ktora polecic sprawdzona pracownie sukien w Lodzi? Jestem z innego miasta, dlatego nie znam tak naprawde zadnej, a slub w sierpniu, wiec czas zaczyna gonic :)
_________________
Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=15839

 
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Pon Sty 28, 2013 3:47 pm   

Moja bratowa szyła suknie w Wenus, ul. Piotrkowska 50 , ale to było kilka lat temu i ceny też nie dużo niższe od salonowych sukien. Ja mierzyłam u nich suknie w Ptaku, ale na szycie się nie zdecydowałam (np. ze względu na cenę podobną do sukni salonowej) ale szyją porządnie :)
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
wwweronika 


Wiek: 35
Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 127
Skąd: Łódź-Chojny
Wysłany: Pon Sty 28, 2013 3:51 pm   

dzieki za pomoc, mam nadzieje, ze szybko zdarze cos znalezc :)
_________________
Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=15839

 
 
 
kaskapawell 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 18
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Wysłany: Wto Sty 29, 2013 11:02 am   

uszycie sukni około 2000,ale mozna tez za 1000:)to zależy z jakich materiałów,jak skomplikowana itd
_________________
kaska&pawel
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl