Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: szczako
Czw Lis 30, 2006 7:38 pm
To bedzie wypad w ciemno...
Autor Wiadomość
opium 


Wiek: 42
Dołączyła: 29 Wrz 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Cze 07, 2005 11:17 am   To bedzie wypad w ciemno...

Słuchajcie
jeszcze nie mamy załatwionego wyjazdu. Będziemy mieli do dyspozycji tylko dwa dni i samochodzik. Co prawda nie miejsce będzie najważniejsze, ale jeśli będzie urokliwe, to doda słodyczy naszej mini podróży.
Napiszcie czy znacie takie miejsca - góry, Czechy, Słowacja?

Ps. Czy trzeba mieć zieloną kartę wyjeżdżając do krajów Unii?
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 07, 2005 1:41 pm   

Opium, podziwiam i jestem z wami. :mrgreen:

Z tego co wymieniłaś, nie moge nic wyróżnić, bo znam i Czechy i Słowację i góry i każde z tych miejsc jest piękne, i każde w troszkę inny sposób.
Jeśli wciąż będziesz zainteresowana Słowacją, to mogę pod koniec tygodnia (czw, pi) skombinować namiary na bardzo fajny pensjonacik położony niedaleko Bratysławy, wśród wzgórz, lasów, niedaleko zalewu. I baaardzo tani, pokoje są z łazienkami, wszystko bardzo fajnie wygląda. - choć to może troszkę za daleko...
Jeśli chodzi o Czechy, to Praga jest przecudowna, ja ją kocham, jest tam mnóstwo fantastycznych miejsc, i tanie noclegi w akademikach studenckich. - w różnych częściach miasta.
Jeśli Góry - cóż, możecie wybrać Zakopane, jeśli zależy wam na większej ilości ludzi, mogę też służyć namiarami w Bukowinie na nocleg. - choć z tym w Tatrach nie ma prolemu.
Ale my w tym roku wybraliśmy Bieszczady, są też przepiękne, no i nie ma tam tłumów. W tym przypadku mam namiar jedynie na ośrodek, do którego jedziemy, gdybyś chciała - pisz.
Poza tym - powodzenia wam życzę, no i jestem pewna że te dwa dni będą dla was naprawdę piękne. :graba:
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 07, 2005 1:53 pm   Re: To bedzie wypad w ciemno...

opium napisał/a:
Ps. Czy trzeba mieć zieloną kartę wyjeżdżając do krajów Unii?


Opium
nie trzeba miec zielonej karty podróżując w krajach Unii, wystarczy ubezpieczenie, ktore obowiązuje w Polsce.

Jesli chodzi o miejsca, to tak jak napisala Just Kate jest wiele urokliwych na Słowacji, ale cieżko mi cos Ci polecic. ostatnio poznałam fantastyczne Trencanske Teplice, ale nie wiem czy klimat Wam też by sie tam spodobał.
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl