Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
SELENE z Konina
Autor Wiadomość
Marti 

Wiek: 44
Dołączyła: 13 Lut 2005
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lip 02, 2005 3:26 pm   SELENE z Konina

U nas na weselu gra Selene. Słyszeliście o nich?
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Lut 25, 2008 12:12 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pawel.musaszi 


Wiek: 43
Dołączył: 26 Wrz 2005
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 30, 2005 1:12 pm   

Jeśli chodzi o zespół Selene z Konina to dzisiaj jedziemy ich posłuchać na weselu. Namiary dała mi koleżanka, która bawiła sie na weselu na którym grali. Bardzo jej się spodobali. Tyle wiem :) .
 
 
Dan 


Dołączył: 08 Paź 2005
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 17, 2005 3:33 pm   

Znam zespół Selene z Konina. Byłem na weselu na którym grali. Trzech panów i wokalistka. Wokalistka jest największym atutem tego zespołu. Dziewczyna młoda, ładna i co najważniejsze - super głos! A ogólnie o zespole: niezła prezencja, przyzwoita konferansjerka (ale bez rewelacji), szeroki repertuar, przywoita cena [wiem bo pytałem młodą parę :) ], wspomagają sie minidyskami, ale grają też na żywo. To są niewątpliwie zalety. Natomiast minusem było prowadzenie oczepin - trochę przydługie (ale pewnie to można dogadać z zespołem), trochę przydługie niektóre przerwy, i pod koniec wesela dawali troche za mło czadu i tym samym ludzie powoli zaczęli przysypiać (a przeciez zadaniem orkiestry jest bawić tak gosci by chcieli bawić się jak najdłużej!). Ale ostateczna ocena to czwórka! Czyli naprawdę przyzwoicie!!!
_________________
Pozdrawiam!
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pon Paź 17, 2005 3:41 pm   

Marti jest już po ślubie więc zapraszamy ją do napisania czegoś o zespole "selene"! Na pewno się komuś kiedyś przyda!
_________________
 
 
Youras 

Dołączył: 30 Sty 2006
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 17, 2007 1:37 pm   

Jeśli to jest nadal ten sam zespół SELENE to napisze kilka słów na ich temat, bo właśnie jestem po weselu z ich udziałem a "SŁYSZ?" bo mam wykształcenie muzyczne a wiec jedziemy:

Była to Pani i Pan. Pani głos (Pani schludnie ubrana), Pan klawisze i tylko klawisze (Pan ubrany w UWAGA lateksową bluzkę z kamizelką ala kelner z PRL'owkiej restauracji i do tego włosy jak Czesław Niemen z lat 60). Wszystko oparte na minidiskach. Czasami Pan cos na zywo przygrywał. Pani głos w porządku, czysto i ładnie. Pan też śpiewał i nawet niezle mu to szło. Plus za oczepiny i konkursy w nich zawarte. I to juz wszystko z pozytywnych stron tego zespołu. Dalej to juz sama tragedia to znaczy zespół SELENE nie gra, podkreslam, nie gra przyspiewek przy stole, nie interesuje sie potrzebami gosci nawet, gdy sami wskazuja i zaczynaja spiewac przy stole w przerwach gry zespołu. Wyglądało to tak, ze ja z nieznanym mi wujkiem Pana młodego spiewalismy i zabawialismy gosci w przerwach gry zespolu. Dla SELEN wielki MINUS za takie zachowanie. Idac dalej to zespol ten gra kawalki kompletnie nie znane dla ludzi, stare amerykany z bitwy pod grunwalde. Ja nie mowie, ze ma nie grac w ogole. Ok, niech gra ale nie w kolko i nie takie, ktorych ludzie nie znają. Pierwszy raz widzialem sytuacje, gdzie orkiestra gra a nikogo juz nie ma na parkiecie bo nie wie jak sie do tego bujac. Masakra. Smiesznym byla sytuacja, w ktorej prowadząca z zespołu Pani zapowiedziala utwor jako wielki stary hit i zaczela spiewac (uwaga fonetycznie nie znam rsyjskiego) "BIEŁE JEROZY" i polowa ludzi natychmiast zniknela z prkietu.
Ja jako gosc chcialem sprawic Panstwu mlodym niespodzianke i ze jako mam wyksztalcenie muzycne i potrafie spiewac zapytalem orkiestry w tajemnicy czy moge z nimi zaspiewac ? Pani z Panem z zespołu nie patrzac mi w oczy i z pogarda odpowiedzieli, ze w ogole nie ma takiej opcji i zebym dal sobie spokoj. Na moje pytanie juz lekko zirytowanego dlaczego ? Otrzymalem odpowiedz, ze nie ma w ich repertuarze utworu, ktory bylbym w stanie zaspiewac i ze nawet jak by taki byl to oni sami go wykonaja i nie potrzebuja pomocy ! Nooooo prosze Panstwa... to tak sie bawimy ?? ? To tak traktujemy gosci ich chlebodawcy ?? ? Duzy minus !! !
No i rzecz najbardziej przerazajaca w tym calym zespole to fakt iż Panstwo graja w stosunku 25min gramy 20-25min siedzimy i jemy. Oczywiscie biesady przy stole w przerwach brak jak juz wspomnialem Nawet interwencja Pana mlodego nic nie pomogla. Bo nie i juz !. Jakby tego bylo malo, to Panstwo obcesowo i bezwstydnie pokazują sobie podczas gry kiedy robią przerwe na "idziemy na jednego..." - raz pokazali na zasadzie gwałtownych ruchow poiomych rekoma nad klawiaturą płaskimi dłońmi a nawet zdarzylo sie pokazanie plaską dłonią "tnącą" na szyję w gescie PIJEMY.

Na sam koniec nie będę sumował oceny bo nasuwa się sama z mojego opisu. Chcesz miec fajne wesele unikaj SELENE.

Pozdrawiam
 
 
Marti 

Wiek: 44
Dołączyła: 13 Lut 2005
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Wrz 22, 2007 7:52 pm   

A to dziwne co piszesz. Ja byłam bardzo zadowolona z tego zespołu. To co chciałam było ustalone przed weselem. Nie było tego czego bym sobie nie życzyła. Grali różnorodnie i wcale nie jakieś starocie. Kobitka fajnie prowadziła, zagadywała. Nie grali do pustego parkietu. Przerwy były ustalone z kelnerkami i dopasowane do posiłków. Goście byli zachwyceni. ?adnej wiochy i przytupówy - tego nie znoszę. Nie cierpię też przyśpiewek przy stole wymagających ciągłego wstawania i siadania. Oczepiny bardzo kulturalne i dowcipne, nie za długie. W ogóle bardzo sympatyczni oboje. Mieliśmy okazję sobie z nimi trochę poplotkować. Moja rodzina jest bardzo wyczulona na wszelkie niuanse, ja również a podczas wesela nie było powodu do zwrócenia im uwagi. Nie graja disco polo - może na wyraźne żądanie młodych, ale wątpię. Polecam.
 
 
jacek 
Firma

Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 87
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Wrz 23, 2007 10:29 am   

witam jageneralnie tez sie dziwie poniewaz znam anrdzej i malgosie od wielu lat i uwazam ze zachowuja sie profesjonalnie w stosunku do tego co ustalili z molodymi czli ztymi z kim maja umowe i maja racje ze jezeli mlodzi czegos nie chcieli a chcial tego jakis podpity tego chcial to mieli prawo tego niezrobic . druga kwestia mowisz ze masz wyksztalcemie muzyczne a czepiasz sie do tego jak byli ubranie CO MA JEDNO DO DRUGIEGO.
Uwazam tez ze jesli chodzi o wokal andrzeja to znajdz mi chociaz jednego muzyka weselnego ktory tak spiewa jak on ba chociaz podobie .mowsz ze jestes muzykiem a czepiasz sie rzeczy na ktorych sie nie znasz bo wnioskuje ze jestes tez fryzjerem i konstruktorem odziezy pozdrawiam jacek
 
 
tommuzyk 
Firma

Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 23
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie Wrz 23, 2007 7:03 pm   

Przecież tak ładnie napisał w cudzymsłowiu:
Youras napisał/a:
...a "SŁYSZ?" bo mam wykształcenie muzyczne...

Każdy ma jakieś tam swoje kompleksy...
Ostatnio zmieniony przez tommuzyk Nie Wrz 23, 2007 7:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Youras 

Dołączył: 30 Sty 2006
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 01, 2007 10:01 pm   

Ale ludzie, cel osiagniety, wpis jest, kto chce zastanowi sie przed wyborem. Forum jest po to, by pisac takie rzeczy jak napisalem. A bronic zespolu tez mozna ale z klasą a nie na zasadzie wysmiewania z wykształcenia ale przeciez nie wszyscy potrafia dyskutowac.
 
 
tommuzyk 
Firma

Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 23
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sro Paź 03, 2007 5:06 pm   

Youras napisał/a:
Ale ludzie, cel osiagniety, wpis jest, kto chce zastanowi sie przed wyborem. Forum jest po to, by pisac takie rzeczy jak napisalem.


Niewątpliwie...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl