Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Autko..
Autor Wiadomość
KaMi1982 


Wiek: 41
Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 09, 2008 5:38 pm   

My jedziemy Skoda Octavią.



Tylko kolor będzie jaśniejszy (szaro-zielony).

Znajomy Nas zawiezie, więc jeden wydatek z głowy...
_________________

Ostatnio zmieniony przez KaMi1982 Sro Sty 09, 2008 5:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
marta_s3 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Gru 2007
Posty: 185
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 02, 2008 3:04 pm   

Witam wszystkich serdecznie.
My z narzeczonym zdecydowaliśmy się pojechać do ślubu czarnym jaguarem S-Type bo bardzo nam się to autko podoba.
 
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 16, 2008 6:08 pm   

To już się poprawiam (może wkleję inne to będzie widać).


Tylko, że ja mogę jechać czarnym.
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 16, 2008 6:09 pm   

moim zdaniem to nieto, za mało ślubny, brak mu elegancji i tego "czegoś" :) ale to moje odczucia :)
_________________
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Mar 16, 2008 6:15 pm   

jak dla mnie bardziej on się nadaje na tereonowe wyprawy niz do ślubu... :]
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 16, 2008 6:23 pm   

Ten samochód na tych zdjęciach jakoś dziwnie wygląda :kwasny: Widziałam go na żywca i jest o wiele ładniejszy. Jak się zdecyduje na to autko to będę mieć go gratis :)
Ostatnio zmieniony przez agunia84 Nie Mar 16, 2008 6:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
fewka 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Mar 2008
Posty: 196
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 16, 2008 6:33 pm   

My jedziemy samochodem mojego ojca. wypucuje sie go wystroi i jazda :)
I tez jest terenowy bo to Mercedes ML lecz nie zamierzam sie tym przejmować...Każdy samochód jak sie go odrobinę przystroi staje sie ślubnym...
Kto powiedział, ze musi być limuzyna :)
Poza tym jak oglądałam w zeszłym roku na targach te cudowne limuzyny to w środku, na zewnatrz zreszta też, prawię się rozpadały ze starości...
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 16, 2008 7:12 pm   

Zgadzam sie z tobą fewko, ja mam to samo zdanie co do limuzyn większość jest bardzo starych i zniszczonych.
Ostatnio zmieniony przez agunia84 Nie Mar 16, 2008 7:13 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Mar 16, 2008 8:23 pm   

oj to chyba nie bylyscie na targach w tym roku.... zreszta kto by brał limuzynę rozspypującą się ? :? ja ta mysle,ze kazdy osobowy jest ok,ale kombi i terenowy totalnie mi nie leży... pytałas o opinię, więc sie wypowiadam :]
 
 
fewka 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Mar 2008
Posty: 196
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 16, 2008 9:10 pm   

Olcia byłam na targach w tym roku i widzialam wystawione samochody.. Limuzyn było mało (chodzi mi o takie jak Twoja) nie mówię o jaguarach itp. Bo one naprawde były reprezentacyjne... Natomiast te wszystkie podłużne jakie udało mi się obejrzeć w zeszłym roku, dla mnie trąciły myszką. Obdrapana karoseria , powycierana skóra w środku... Tak to jest, długo musiały na siebie pracować wiec wyglądają nieciekawie.

Co do Twoich uprzedzeń odnośnie terenówek i kombi to przemyśl, ze wszystko zależy od wystroju takiego samochodu. Ja chcę z tyłu samochodu umocować wielką różową kokarde. Samochód będzie w tedy wyglądał jak ciastko z lukrem :)

Ty wolisz pompatycznie w limuzynie, dla mnie też ok chociaż wg mnie to mało oryginalne :)
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 20, 2008 7:22 pm   

ja mysle, ze czarne kombi, nawet przystrojone, bedzie wygladac jak karawan.. przepraszam, ale tak mi sie kojarzy..
_________________
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 8:22 pm   

zastanawiam się nad czarną limuzyna Lincoln Town Car New Model Executive. Uważamy, że jeśli wybierzemy jakieś autko to na pewno będzie czarne. Sami mamy zamiar przy kupnie nowego auta kupić tylko i wyłącznie czarne :)
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 8:33 am   

A my planujemy Alfa Romeo z 1929 roku. Jest prześliczne, kremowo bordowe (chyba ze określicie inaczej te kolory). Ktoś je zna, jechał nim do ślubu, bądź widział jako samochód ślubny?

autko.JPG
Alfa Romeo z 1929
Pobierz Plik ściągnięto 8508 raz(y) 66.67 KB

 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 8:37 am   

Agha napisał/a:
Ktoś je zna, jechał nim do ślubu, bądź widział jako samochód ślubny?


Znam, widziałam... robi bardzo dobre wrażenie. Młodzi byli bardzo zadowoleni. Sami nad nim się zastanawialiśmy, ale zwyciężyła opcja retro z założeniem, że jedziemy sami, tutaj nie było takiej możliwości.
_________________
mynewborn... fotografia od dnia narodzin, ciążowa, noworodkowa, niemowlęca, na chrzest i komunię
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 2:13 pm   

Powiem szczerze, że też zastanawialiśmy się czy nie jechać sami. Ale taki samochód każdy chętnie by poprowadził, więc ja mimo sukni ślubnej sama chętnie usiadłabym za kółkiem.
Z drugiej strony zastanawialiśmy czy nie jechać rodzinnym, ale wtedy albo tata musiałby prowadzić (a tata ma inną ważniejszą funkcję - w końcu jest ojcem panny młodej) albo któreś z nas.

A poza tym raz w życiu ma się taka okazję, ze można się przejechać w strojach ślubnych przez całe miasto, pięknym samochodem, cieszyć się tą chwilą i sobą nawzajem. Oraz z kierowcą, który patrzy na drogę, omija dziury, patrzy na światła, znaki, innych kierowców etc etc etc
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 9:29 pm   

Agha napisał/a:
Powiem szczerze, że też zastanawialiśmy się czy nie jechać sami. Ale taki samochód każdy chętnie by poprowadził, więc ja mimo sukni ślubnej sama chętnie usiadłabym za kółkiem.


nasze retro też mnie kusi i coś mi się zdaje, że przynajmniej przez chwilę mimo sukni siądę za kierownicą. Do Kościoła i z prowadził będzie narzeczony, ale po zdjęciach pewnie się podzieli :)

Agha napisał/a:
Z drugiej strony zastanawialiśmy czy nie jechać rodzinnym, ale wtedy albo tata musiałby prowadzić (a tata ma inną ważniejszą funkcję - w końcu jest ojcem panny młodej) albo któreś z nas.


my od poczatku myśleliśmy o czymś niestandardowym, nienowoczesnym... stad retro było super rozwiązaniem... chociaż w trakcie szukania jak nic nie spełniało do końca naszych wymagań pojawił się pomysł jechania własnym, ale też tylko we dwoje.
_________________
mynewborn... fotografia od dnia narodzin, ciążowa, noworodkowa, niemowlęca, na chrzest i komunię
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Nie Kwi 13, 2008 8:39 pm   

fewka napisał/a:
My jedziemy samochodem mojego ojca. wypucuje sie go wystroi i jazda :)
I tez jest terenowy bo to Mercedes ML lecz nie zamierzam sie tym przejmować...Każdy samochód jak sie go odrobinę przystroi staje sie ślubnym...
Kto powiedział, ze musi być limuzyna :)
Poza tym jak oglądałam w zeszłym roku na targach te cudowne limuzyny to w środku, na zewnatrz zreszta też, prawię się rozpadały ze starości...


my jechalismy blekitnym ML-em bez dekoracji, (bo nie lubie) :) i bylo ok :) fajnie wygladal..
i mamy bombowe zdjecie jak odjezdzamy spod kosciola a ja z welonem wystaje przez szyberdach....
_________________
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 8:57 pm   

Agha napisał/a:
Alfa Romeo z 1929 roku... Ktoś je zna, jechał nim do ślubu, bądź widział jako samochód ślubny?

Agha tym autem do ślubu jechali Ela_i_Adam. Skontaktuj się z nimi na prv. Auto prezentowaŁo się fantastycznie a Państwo MŁodzi z tego co pamiętam byli bardzo zadowoleni :)
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 12:44 am   

Sajonara6 dzięki za cynk. Jak na razie dzwoniłam do właściciela, w tygodniu obejrzymy auteczko i damy znać czy "in real" prezentuje się równie pięknie jak na zdjęciach:-)
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 9:41 am   

Jeżeli mojemu K. uda się załatwić to do ślubu pojedziemy Subaru Impreza, a jeżeli nie da rady to pojedziemy Audi A6 lub Audi A4. Do tego będziemy mieć orszak z 6 motocykli jak będzie ładna pogoda:)
Ostatnio zmieniony przez agunia84 Pon Kwi 21, 2008 9:42 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 5:48 pm   

Agha napisał/a:
A my planujemy Alfa Romeo z 1929 roku. Jest prześliczne, kremowo bordowe (chyba ze określicie inaczej te kolory). Ktoś je zna, jechał nim do ślubu, bądź widział jako samochód ślubny?



Ja jechałam takim :)

155.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 495 raz(y) 47.36 KB

151.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 434 raz(y) 52.93 KB

_________________

 
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 7:27 pm   

my będziemy jechać Lincolnem, o takim :)



tylko oczywiście z dekoracjami :)

prestart.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 379 raz(y) 79.7 KB

_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
marta_s3 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Gru 2007
Posty: 185
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 7:34 pm   

A oto zdjęcie naszego autka. Jest to Jaguar S-Type

czarny.31.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 515 raz(y) 78.92 KB

 
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 9:40 pm   

Jak pisałam wcześniej jak się uda K. załatwić Subaru to tym samochodzikiem pojedziemy do ślubu - wiem, że nie wszystkim to auto nie będzie się podobało ale my kochamy sportowe samochody i chcieliśmy zawsze takim jechać :)


Albo Audi A6

lub Audi A4

I te dwa ostatnie samochody są pewniakami (tylko wystarczy sobie wybrać, którym chcemy pojechać):) ale mamy nadzieję, że się da załatwić to pierwsze autko ;)
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 11:54 pm   

Kati czyżby Twój ślub był w Zgierzu u Katarzyny?
Dzięki za zdjęcia, coraz bardziej się cieszę, ze udało mi się właśnie to auteczko znaleźć. O co możesz powiedzieć o właścicielu-kierowcy? Ja mam kontakt do Sebastiana z Rąbienia, to ten sam?
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Kwi 22, 2008 7:49 am   

Tak ślub był w Zgierzu u Katarzyny

Tak, to ten sam Sebastian wiózł mnie do ślubu ;) Bardzo miły, rzeczowy i uczynny chłopak, elegancko ubrany, punktualny ;) Jego żona jeździ z nim innym autem i parkuje sobie dyskretnie z boku - wozi szyby ;)

Chcieliśmy żeby pojechał po Arka do Warszawy i zapytaliśmy za ile pojedzie - a on na to, że za symboliczną stówkę na benzynę :)

SUPER POLECAM KA?DEMU

[ Dodano: Wto Kwi 22, 2008 7:54 am ]
Agha napisał/a:

Dzięki za zdjęcia


Łap jeszcze jedno ;) Większe




_________________

 
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 22, 2008 8:36 am   

Kati napisał/a:
Tak ślub był w Zgierzu u Katarzyny


poznałam po schodach :-) bardzo mi się spodobało, że na stronie parafii jest informacja, że jest to idealny kościół na ślub, bo ma tyle a tyle stopni :-)

Kati napisał/a:
Tak, to ten sam Sebastian wiózł mnie do ślubu ;) Bardzo miły, rzeczowy i uczynny chłopak, elegancko ubrany, punktualny ;)


To się cieszę, jak nie wiem. w końcu kierowca musi być elegancki, skoro będzie na zdjęciach w rodzinnym albumie :-) A i ze zdjęć widać, że przystojny i uśmiechnięty 8)

Kati napisał/a:
Jego żona jeździ z nim innym autem i parkuje sobie dyskretnie z boku - wozi szyby ;)


Jak to szyby? Zapasowe?
A przy okazji, Kati czy to autko ma dach? Ze zdjęć wyglada, że ma składany, czyżby to o te boczne szyby chodziło? ale jazda :-)

Kati napisał/a:
Chcieliśmy żeby pojechał po Arka do Warszawy i zapytaliśmy za ile pojedzie - a on na to, że za symboliczną stówkę na benzynę :)


Ja jak mu na początku napisałam, że trasa z pod kościoła do sali to 15km, odpisał, że liczy za usługę, bez względu na czas jazdy i ilość km :-) To może do Paryża :lol:
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Kwi 22, 2008 8:43 am   

:D Dobra - dawaj do Paryża


A poważnie to Autko ma składany dach i żona wozi właśnie boczne szyby (bo bagażnik zwykle zajmują inne gadżety (%) :hah a nie jest on duży)

Myślę, że będziecie zadowoleni :wedding:
_________________

 
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 22, 2008 8:52 am   

A jak wygląda sprawa przystrajania, jest to nasza działka czy on sam coś oferuje i przystraja auteczko?
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Kwi 22, 2008 8:56 am   

My zażyczyliśmy sobie kokardy jak na zdjęciu i oni to załatwili. Natomiast nie wiem jak jest z większą dekoracją, bo mnie się wydawało, że to autko jest już samo w sobie dość strojne i dodatkowych upiększeń nie potrzebuje... ale musicie dopytać

btw ta dekoracja na zdjęciu co wstawiłaś to mnie się zdaje że mocno przesadzona jest :roll: :-?


Auto z dachem
_________________

Ostatnio zmieniony przez Kati Wto Kwi 22, 2008 9:02 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 22, 2008 9:10 am   

Kati napisał/a:
(...) to autko jest już samo w sobie dość strojne i dodatkowych upiększeń nie potrzebuje... ale musicie dopytać (...)
btw ta dekoracja na zdjęciu co wstawiłaś to mnie się zdaje że mocno przesadzona jest :roll: :-?


To było zdjęcie ze strony, nawet podoba mi się to autko z kwiatkami. Ale masz rację, autko jest tak ładne samo w sobie i tak się wyróżnia, że nie trzeba go chyba dodatkowo upiększać.
A tablicę sami załatwialiście?
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Kwi 22, 2008 9:20 am   

Tak, przez internet ;) ale nie pamiętam z jakiej stronki

KONIEC OT :mrgreen: :ups:
_________________

 
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Sro Kwi 23, 2008 9:03 am   

Wczoraj podpisaliśmy umowę z Sebastianem. Będziemy jechali przepięknym cabrioletem Alfa Romeo z 1929roku. Właściciel autka, jak pisała Kati, jest przesympatyczny. Nie liczy za godziny, ani za km, ale za usługę. Przed ślubem zabierze nas w plener, korzystając, że będziemy wypoczęci, odprasowani, wymalowani etc. Będziemy mogli przy okazji zrobić sobie zdjęcia z auteczkiem - a także, zrelaksować się, przed nocą wrażeń.
Powiedział nam także, że już nie raz blokował główne ulice, jadąc środkowym pasem, mając po bokach samochód kamerzysty i kogoś jeszcze, którzy kręcili jadących młodych.
Doradził jeżeli chodzi o fryzurę młodej, że do tego typu samochodu musi być "trwalsza" :-)
Super sprawa, nie mogę się doczekać.
Auteczko jest jeszcze piękniejsze niż na zdjęciach. Zadbane, cudne. Skórzane fotele - bajka.
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 01, 2008 8:47 pm   

My jedziemy do ślubu srebrno-stalowym BMW3 (jakiś najnowszy model). Wiezie nas kuzynki mąż, a samochód będzie pożyczony od jego siostry.
_________________


 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Czw Cze 05, 2008 7:13 pm   

Nasze autko:
_________________
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 11:20 am   

a to nasze + moja glowa :)

_________________
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 12:46 pm   

Ja wczoraj wpadłam na pomysł, żeby jechać tirem. Tzn. samym ciągnikiem siodłowym. Maciek mógłby sam kierować bo ma odpowiednią kategorię.
Ale by było zdziwienie gości 8)
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 12:55 pm   

hahhahhaha-nie mów evelinko, że Ty tak na powaznie? :?
 
 
elisa69 

Wiek: 54
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 191
Skąd: z Bałut
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 1:01 pm   

A to nasz samochodzik.... A. sam prowadzil i to sie gosciom ( i nam) bardzo podobalo

08_0588.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 829 raz(y) 65.86 KB

_________________
Pozdrawiam - Ela
 
 
szept 

Dołączyła: 20 Sie 2005
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 21, 2008 4:16 pm   

bardzo fajne
elisa,ile płaciliście za wynajęcie?
_________________
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 22, 2008 2:03 pm   

elisa 69 jechaliście do ślubu moim ulubionym samochodem. Jest śliczny. I ten kolorek :buja w oblokach: :buja w oblokach: :buja w oblokach:
_________________


 
 
elisa69 

Wiek: 54
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 191
Skąd: z Bałut
Wysłany: Nie Cze 29, 2008 12:45 pm   

Placilismy 120 pln za dobe.... bo to byl normalnie wynajety samochod z wypozyczalni. Plus 800 pln kaucji trzeba bylo zostawic, ale nam oddali. No i uzupelnic benzyne do pelnego baku przed oddaniem.
_________________
Pozdrawiam - Ela
 
 
Dorotka847 


Wiek: 39
Dołączyła: 19 Gru 2007
Posty: 426
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lip 02, 2008 12:50 pm   

To ja też się pozachwycam Twoim samochodzikiem elisa 69 :D to jest bajer :smile: . Piękny i w rozsądnej cenie :wink: .
_________________
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 04, 2008 9:25 am   

Widzę, że ten samochodzik jest tu popularny :razz:
Mam na myśli Alfa Romeo z 1929 r. Zresztą, namiar miałam od Kati.
Też nim będę jechać :mrgreen:

_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 07, 2008 10:17 pm   

evelinka napisał/a:
Ja wczoraj wpadłam na pomysł, żeby jechać tirem. Tzn. samym ciągnikiem siodłowym. Maciek mógłby sam kierować bo ma odpowiednią kategorię.
Ale by było zdziwienie gości 8)



Super pomysł :)
Mój K. wpadł na pomysł abyśmy do ślubu pojechali na motorze, ale zaraz wybiłam mu to z głowy, to wymyślił, że przyjedzie po mnie na motorze, a razem do kościoła pojedziemy autkiem. Na razie nic sie nie odzywam, ale ten pomysł za bardzo mi sie nie podoba.
Ostatnio zmieniony przez agunia84 Pon Lip 07, 2008 10:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 29, 2008 1:29 pm   

My będziemy jechać Audi A6. Kuzynostwo ma takowy, więc nic nie będziemy płacić.
_________________

 
 
Pamcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 481
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 04, 2008 4:01 pm   

My pojedziemy bordową Toyota Avensis :D
_________________


Nasza data: 08.08.2008!!
 
 
djgraba 
Firma

Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sie 12, 2008 10:19 pm   

a ja będę jechał czymś takim tylko że czerwonym. Pan bierze 250 zł. Nam sie podoba i autko i cena:)

baron.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 713 raz(y) 35.59 KB

 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Czw Sie 14, 2008 3:37 pm   

my jechaliśmy białym lincolnem i czułam się jak królowa :smile: POLECAM LIMUZYNKE, super było! gości zamurowało i fajnie było oglądać twarze ludzi na ulicach. nie wyobrażam sobie jechania jakimś zwykłym autem, typu ford mondeo itd. :razz:
_________________
 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sro Wrz 03, 2008 8:56 pm   

Oto nasza bryka (z nami w środku :) ):



bryka.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 459 raz(y) 49.83 KB

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl