Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
ITD
Autor Wiadomość
Malgoosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 14 Kwi 2005
Posty: 145
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 13, 2005 2:57 pm   ITD

dziewczyny, czy któras z Was ma jakies aktualne doswiadczenia z firma ITD? Czytalam, ze zamawialy tam zaproszenia Asiek, Ania i Sisi, ale to juz bylo jakis czas temu :D Czy macie jakies pozytywne lub wrecz przeciwnie opinie??? Mieszkam na Teofilowie, wiec do nich rzut beretem. A tak w ogole to albo dobrze nie doczytalam (dopiero zaczynam przygode z zaproszeniami), albo w porownaniu z papier gourmet sa konkurencyjni cenowo :mrgreen:
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 13, 2005 3:49 pm   

Małgoosiu z tego co mogę Ci powiedzieć mimo, że nie zamawiałam u nich zaproszeń, ale z innych źródeł znam tą firmę to to, że są rzetelni i ceny faktycznie mają atrakcyjne.
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Malgoosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 14 Kwi 2005
Posty: 145
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 13, 2005 5:45 pm   

dzieki :D chyba sie do nich przespaceruje. tylko najpierw musze dobrze poczytac w sieci ich oferte
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 14, 2005 6:43 am   

Małgosiu ja zakupiłam tam zaproszenia jakiś miesiąc temu, z tym, ze sama drukowałam, więc za wiele nie mogę o nich powiedzieć.
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Malgoosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 14 Kwi 2005
Posty: 145
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 14, 2005 7:54 am   

a czy mozna sie tam do nich przejsc, czy oni maja tam jakis punkt obsługi klienta? bo od nas to nie jest specjlanie daleko (dłuzszy spacer). Na ich stronce czytalam, ze zaprosznia wysylaja poczta, no i licza sobie za to 10 zł. A nie mozna by ich odebrac osobiscie? Jak to bylo w Twoim przypadku?
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 14, 2005 8:03 am   

Jesli mówimy o zaproszeniach ze sklepu z ul. Skwarczyńśkiej to można się tam przejść, panie bardzo miłe dają katalogi, można wybierać, kupować na miejscu z drukowaniem , bez drukowania, to, że wysyłaja to inf. dla tych co nie mogą się tam stawić osobiście.

My byliśmy w kilku sklepach i powiem, że tam zaproszenia wydały mi się może nie super tanie, ale tańsze niż np. na żwirki czy w innych miejscach. Chociaż np. na żwirki są bardziej nazwałabym je arytsyczne, a tu są bardziej takie normalne, bez wymyslań, prostsze.

Przejdź się tam i oceń sama, wydaje mi się że wybór mają du duży.
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Malgoosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 14 Kwi 2005
Posty: 145
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 14, 2005 9:14 am   

dzieki Kasiu :D wczoraj wlasnie wyslalam prosbe o probki, a ze na jeden adres wysylaja 2 sztuki, wiec wszystkie moje kumpele tez dostana :wink: porownujac oferte w sieci tez mialam wrazenie,ze sa tansi. A powiedz mi jeszcze taka rzecz: pisalas, ze kupiliscie czyste, dalo sie to jakos domowym sposobem wydrukowac?
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 14, 2005 9:26 am   

Tak kupiliśmy to zaproszenie

i musięliśmy je sklejać sami co tylko ułatwiło nam drukowanie bo do drukarki ( najzwyklejszej domowej drukarki) wkładalismy same wkłądki a nie całe zaproszenie.
Zaproszenie sklejaliśmy przyklejając w środku dwa małe kwadraciki z taśmy dwustronnej, trzymają się mocno, ale jak coś można łatwo oderwać bez uszkodzenia 'okładki" zaproszenia.

Oczywiście mięliśmy małe pomyłki przy drukowaniu i te wkładki sama powycinałam ze zwykłego papieru i nadrukowałam i nie ma różnicy praktycznie.

Mamy jeszcze ślubne, ale jeszcze ich nie drukowaliśmy.

A na próbki jakoś długo czekałam, więcej jak tydzień
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Malgoosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 14 Kwi 2005
Posty: 145
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 19, 2005 11:18 am   

przyszly pierwsze probki. na zdjeciu wygladaja lepiej niz w rzeczywistosci, czekam na reszte. :? niestety jeden rodzaj nie dal sie wsadzic w drukare: za gruby i sztywny papier. zobaczymy, co bedzie dalej
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 19, 2005 11:34 am   

Malgoosia napisał/a:
przyszly pierwsze probki. na zdjeciu wygladaja lepiej niz w rzeczywistosci, czekam na reszte. :? niestety jeden rodzaj nie dal sie wsadzic w drukare: za gruby i sztywny papier. zobaczymy, co bedzie dalej


hm,a zdradzisz które numery zamówiłaś?? :mrgreen:
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Malgoosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 14 Kwi 2005
Posty: 145
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 19, 2005 11:42 am   

łojojoj ja zamowilam mnostwo, bo skoro wysylaja tak malo na jeden adresto obdzielilam nimi pol osiedla i czekam :D do mnie dotarło zaproszenie nr 263 i 265 (na zdjeciu miodzio, w realu tak se :) ), dzis ma przyniesc moj D. do mnie, to co on dostał (nie kojarze ktore), no i czekam jak zaczna znosic kolezanki :wink:
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 19, 2005 11:53 am   

Malgoosia napisał/a:
łojojoj ja zamowilam mnostwo, bo skoro wysylaja tak malo na jeden adresto obdzielilam nimi pol osiedla i czekam :D do mnie dotarło zaproszenie nr 263 i 265 (na zdjeciu miodzio, w realu tak se :) ), dzis ma przyniesc moj D. do mnie, to co on dostał (nie kojarze ktore), no i czekam jak zaczna znosic kolezanki :wink:


263 dziwne jest, papier jest strasznie miękki i jakos takie mało eleganckie soię robo to zaproszenie, a 265 sama też wiesz najlepiej, na zdjęciu fajne, a tak...hm, taki sobie...
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Malgoosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 14 Kwi 2005
Posty: 145
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 19, 2005 12:40 pm   

263 robi wrazenie ladnego, papier ladny, no tylko wlasnie taki strasznie miekki. no zobaczymy, co przyslali reszcie znajomych, mam nadzieje cosik wybrac :D poki sa wakacje i mam wolne

[ Dodano: Sro Lip 20, 2005 9:39 am ]
nastepna para to 231E i 233E i sytuacja podobna: miekki papier przy tym bardziej ozdobnym i "taki se" papier przy tym bardziej prostym (mysmy chceli takie proste). Ale juz zastanawiamy sie, czy aby to proste nie zyska na wygladzie, jak damy na przyklad grantaowy kolor tekstu, wtdey nie bedzie takie zwykle :? czekam na nastepne probki
 
 
Calinka 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Lip 2005
Posty: 190
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 06, 2005 5:34 pm   

Dzisiaj tez zamówiłam próbki z ITD, nr 238 czyli te co KasiaK :oops: (bardzo mi sie podobają) i 278 czyli:

(nie umiem wkleić wiekszego zdjęcia :oops: )
Na stronie jest napisane, że maja promocję jeszcze w październiku drukuja tekst zaproszenia bezpłatnie i teraz nie wiem czy jest sens drukowac samemu?

278.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 821 raz(y) 27.05 KB

_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 07, 2005 12:49 am   

Proszę:





Bardzo ładne te zaproszenia. :D


Jeśli w promocji drukują bezpłatnie to bym zamówiła z drukiem. Zawsze to ładniej wyjdzie niż na drukartce domowej. No chyba że promocja ma kruczek i np. słono liczą sobie za przygotowanie, skład czy coś podobnego.


A jeśli chcesz drukować sama, to jakby co, mam tą czcionkę. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Calinka 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Lip 2005
Posty: 190
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 07, 2005 7:21 am   

Dzięki Kryszko :)
No właśnie obawiam sie tego kruczka, bo strasznie lakonicznie napisali o tej promocji :hm: .
Bedę się dowiadywać, ale najpierw i tak muszę dostać te próbki, bez tego decyzji nie podejmiemy, podobno czeka sie na nie do 2 tyg, a jak przyśla później to na promocję już mozemy sie nie załapać.
_________________
 
 
pallas 
Firma

Dołączyła: 12 Paź 2005
Posty: 95
Skąd: z domku :)
Wysłany: Sro Paź 12, 2005 6:46 pm   

Malgoosia napisał/a:
Na ich stronce czytalam, ze zaprosznia wysylaja poczta, no i licza sobie za to 10 zł. A nie mozna by ich odebrac osobiscie? Jak to bylo w Twoim przypadku?


To juz horror z ta opłatą !!
A co do druku to moim zdaniem w cenie zaproszenia druk być powinien !! Przeciez to nie aż taki duży koszt, bo tusz nie jest az tak drogi dla firmy, a zaproszenie odrazu z wydrukiem ( a najlwpiej już personalizacją gości w środku) wyglada zupełnie inaczej - elegancko i profesjonalnie ....
 
 
Calinka 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Lip 2005
Posty: 190
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 13, 2005 8:14 am   

Dostałam juz próbkę zaproszenia, ale tylko jednego. Wrrr :twisted: .
Akurat przysłali mi to, które wkleiłam powyżej i w rzeczywistości też jest całkiem ładniutkie.
Ale poczekamy jeszcze z zaproszeniami.

A poza tym najciemniej pod latarnią :lol: przeciez mam wujka pracujacego w drukarni, muszę pogadać czy bedzie mógł wydrukować nam zaproszenia :wink: .
_________________
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 20, 2005 9:34 am   

Calinka napisał/a:
Dzisiaj tez zamówiłam próbki z ITD, nr 238 czyli te co KasiaK :oops: (bardzo mi sie podobają) i 278 czyli:
Obrazek
Na stronie jest napisane, że maja promocję jeszcze w październiku drukuja tekst zaproszenia bezpłatnie i teraz nie wiem czy jest sens drukowac samemu?


Calinko, a może przejedziecie się do sklepu, tak na pewno wybierzecie sobie na miejscu zaproszenia i zdązycie na promocję, no 238 nr jest super :mrgreen:
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Calinka 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Lip 2005
Posty: 190
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 20, 2005 9:50 am   

Przez internet na pewno nie bedziemy zamawiać zaproszeń, jakoś mam do takich rzeczy dziwnego pecha :evil: . Jak nie uda się zrobic zaproszeń u wujaszka to przejedziemy sie osobiście.
_________________
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 20, 2005 9:56 am   

A ja zamówiłam u nich próbki i jakoś nie doszły a to już z miesiąc bedzię jak nie dłużej
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 20, 2005 10:49 am   

Agatka_P napisał/a:
A ja zamówiłam u nich próbki i jakoś nie doszły a to już z miesiąc bedzię jak nie dłużej


zależy ile zamówiłaś , ale oni faktycznie się nie spieszą z wysyłaniem
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 20, 2005 10:50 am   

2 sztuki
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 20, 2005 10:54 am   

To nie wiem Agatko, albo cierpliwości, albo zadzwoń do nich i zapytaj
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
pallas 
Firma

Dołączyła: 12 Paź 2005
Posty: 95
Skąd: z domku :)
Wysłany: Czw Paź 20, 2005 11:15 am   

Miesiąc to rzeczywiście trochę olewka Przeciez włożenie do kopert 2 sztuk kartek napisanie adresu i nalepienie znaczka zajmuje 5 minut :(
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 20, 2005 11:18 am   

pallas napisał/a:
Miesiąc to rzeczywiście trochę olewka Przeciez włożenie do kopert 2 sztuk kartek napisanie adresu i nalepienie znaczka zajmuje 5 minut :(


tak dla mnie tez to oczywiste, ale widac im sie nie śpieszy, dlatego najlepiej tam pojechać
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
pallas 
Firma

Dołączyła: 12 Paź 2005
Posty: 95
Skąd: z domku :)
Wysłany: Czw Paź 20, 2005 11:42 am   

Może i tak Ale ja jak, znam siebie, to bym tez ta firme "olała"
Chyba zapomnieli że czasy komunizmu, gdzie czekało się na rolkę papieru 3 godziny i sprzedawca, a nie klient, to był "Pan" już dawno minęły ..... Ale oczywiście to tylko moje zdanie
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 20, 2005 11:58 am   

pallas napisał/a:
Może i tak Ale ja jak, znam siebie, to bym tez ta firme "olała"
Chyba zapomnieli że czasy komunizmu, gdzie czekało się na rolkę papieru 3 godziny i sprzedawca, a nie klient, to był "Pan" już dawno minęły ..... Ale oczywiście to tylko moje zdanie


nie tylko Twoje, i chociaz kupowałam tam zaproszenia z których jestem bardzo zadowolona, to polityki "próbkowej ITD nie rozumiem
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 20, 2005 12:02 pm   

Ja nawet nie pamiętam co zamawiałam więc jak przyślą to dobrze a jak nie to nie
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 28, 2005 2:56 pm   

A ja byłam w siedzibie ITD. Po pierwsze trafić trudno, po drugie jak już sie panie zainteresują i dadzą katalogi to potem sobie wychodzą do drugiego pokoju na ploty i wołac je trzeba z 5 minut zanim sie zjawią... koszmar.... :(
_________________

 
 
 
rorrim 


Dołączyła: 08 Cze 2005
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 14, 2005 10:06 pm   

Oj trudno, trudno tam trafić - szczególnie po ciemku :wink:

Ale jednak dziś tam trafiliśmy i zaproszenia zamówiliśmy.
Panie były bardzo miłe, zmieniałam czcionkę kilka razy i nikt nie był zniecierpliwiony albo nieuprzejmy. Duży wybór wzorów, ceny konkurencyje, no i ceny "okazyjne" na końcówkę kolekcji, z której skorzystałam :mrgreen:
 
 
Gosik8 


Wiek: 46
Dołączyła: 20 Wrz 2005
Posty: 40
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 10, 2006 10:08 am   

my byliśmy tam wczoraj, już decydujemy tylko między 2 wzorami, dostaliśmy próbki a resztę zamówimy już przez internet. Bardzo miła obsługa, a ceny też konkuremcyjne.
_________________


miłego dnia Gość
 
 
Maggda 

Dołączyła: 12 Lis 2005
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 12, 2006 10:55 pm   

A gdzie się mieści to ITD?
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 12, 2006 11:17 pm   

Maggda napisał/a:
A gdzie się mieści to ITD?

:arrow: http://www.zaproszenia-itd.pl/kontakt.php
:arrow: http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=2146 :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Madusia 

Dołączyła: 19 Mar 2006
Posty: 14
Skąd: Skierniewice
Wysłany: Wto Mar 21, 2006 9:27 pm   

Ja jutro odbieram od nich zaproszenia :) ...po długich poszukiwaniach oryginalnych zaproszeń wreszcie stanęło na jednym z pierwszych, które nam się spodobało właśnie w ITD. Pojechaliśmy, wybraliśmy, Pani wydrukowała z naszym tekstem próbne zaproszenia, zamówiliśmy, czekaliśmy 3 dni.....REWELACJA. POLECAM :)
_________________
 
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 21, 2006 9:29 pm   

Mgdusia zdjątko poprosimy :D
 
 
Madusia 

Dołączyła: 19 Mar 2006
Posty: 14
Skąd: Skierniewice
Wysłany: Sro Mar 22, 2006 9:50 pm   

Dzisiaj odebraliśmy. Jestem baaaardzo zadowolona. Dostaliśmy rabacik i kilka zaproszeń gratis :) super :) Tak wyglądają nasze zaproszenia:

c336.jpeg
Pobierz Plik ściągnięto 767 raz(y) 71.27 KB

_________________
 
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 22, 2006 9:58 pm   

Bardzo ładne :rotfl:
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 23, 2006 11:45 am   

sa po prostu super!!
bardzo mi sie podobaja. swietny wybor.
_________________
 
 
Madusia 

Dołączyła: 19 Mar 2006
Posty: 14
Skąd: Skierniewice
Wysłany: Czw Mar 23, 2006 6:18 pm   

dzięki :) tylko w naszych zaproszeniach mamy mniej powywijaną czcionkę ;) Kocham rzeczy proste i skromne :)
_________________
 
 
 
sylwia 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2006
Posty: 507
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw Mar 23, 2006 10:02 pm   

:) zaproszenia sa bardzo ładne
 
 
dinka 

Dołączyła: 01 Lut 2006
Posty: 55
Skąd: z daleka
Wysłany: Wto Maj 23, 2006 4:46 pm   

Uważam, że zaproszenia ITD są jedne z najładniejszych w ofercie zaproszeń gotowych. Wozry mają bardzo ciekawe a wykonanie elegackie. Sama mam na oku jedno z ich zaproszeń (takie z imionami i datą z przodu okładki) .

Dostałam dwie próbki bezpłatnie, jedna moja bardzo mi się podobała a druga nieszczególnie, dlatego dziewczyny musicie przed zamówieniem poprosić o próbkę lub w sklepie zobaczyć na żywo aby się nie rozczerować.
 
 
lazy 


Wiek: 45
Dołączyła: 05 Kwi 2005
Posty: 49
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 23, 2006 5:06 pm   

My też mamy zaproszenia z ITD. Zaproszenia ładne, niedrogie, obsługa miła, szybka (zamawialiśmy w sobotę odebraliśmy we wtorek) i pomocna .
Gorąco polecam!
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Maj 23, 2006 6:03 pm   

Zamówiłam próbki - zobaczymy, jak wyglądaja na żywo.
A jeśli będą ładne, to czemu nie? Są tanie, a ja nie mam czasu ani ochoty bawić się we własnoręczną dłubaninę :?
_________________
chez alma |
 
 
Kamyk 


Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 142
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 26, 2006 11:08 am   

Madusia napisał/a:
Dzisiaj odebraliśmy. Jestem baaaardzo zadowolona. Dostaliśmy rabacik i kilka zaproszeń gratis :) super :) Tak wyglądają nasze zaproszenia:


bardzo zgrabne :)
_________________
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 26, 2006 11:25 am   

Ja w poniedziałek dostałam zaproszenie od bliskich znajomych na śłub i wesele i mimo tego że uroczystośc w kujawsko-pomorskim okazało sie że zaproszenia od nas z Łodzi właśnie z ITD 8)

Widać że fama na temat ich świetności i przystępnych cen rozchodzi sie w szybkim tempie :shock:

Tak więc zamówiłam sobie również próbki, zobaczymy

[ Dodano: Sro Cze 14, 2006 11:14 am ]
No i dostałam dzis próbki z ITD

I powiem że lekko się zawiodłam :? w katalogu wyglądały znacznie ładniej :?
jedne z nich na żywo wyglądają jak laurka :shock:

No ale może poprostu wybrałam nieciekawe modele :?
 
 
Megusia 

Wiek: 40
Dołączyła: 01 Maj 2006
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 29, 2006 7:42 am   

Dokładnie odczułam to, co Lucky. Też przyszły do mnie wczoraj próbki ( bardzo szybko- w ciągu zaledwie kilku dni). Jednak czuję się nieco rozczarowana. Niby ładne, ale..

zaproszenie 1

Okazuje sie, że jest nawet ładne, ale zupełnie nie wygląda na ślubne ( cóż, może to moja wina, bo wybrałam taki model). Poza tym te 2 warstwy są jakoś luźno z sobą związane ( taką malutką kokardką) i to sprawia, że się przesuwają, co wygląda dość niechlujnie.

zaproszenie2

Myślałam, ze to najpiękniejsze zaproszenie- takie delikatne i eleganckie ( no i z serduszkem, jak chce mój P. ). faktycznie- model, kształt i wykonanie- wszystko jest bardzo ładne. Poważnym minusem jest jednak papier. Oprócz srebrnych kropeczek, pokryty jest on cały srebrnymi 'plamkami', co sprawia, że wygląda, jakby był brudny.

Także czuję się lekko zawiedziona- myślę jednak, że gdy pojedziemy do ITD i obejrzymy więcej zaproszeń z pewnością coś się nam spodobać. Trudno jest oceniać całość na podstawie 2 zabrudzonych i pogniecionych próbek.
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Lip 03, 2006 10:28 pm   

Na podstawie otrzymanych próbek mam podobne odczucia - rozczarowałam się... Bardzo słaba jakość :?
_________________
chez alma |
 
 
ewelina__1986 

Wiek: 37
Dołączyła: 16 Wrz 2009
Posty: 15
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lut 08, 2010 6:41 pm   

Witam,
Temat ostatnio przycichł tak wiec trzeba go odnowic :) . Czy ktos z Was korzystał z usług wyzej wymionionej firmy? jakies wrazenia i opinie?

Pozdrawiam
_________________
ewelina__1986
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 08, 2010 8:05 pm   

My zamawialiśmy u nich zaproszenia w zeszłym roku.
Trafiliśmy przypadkiem, ponieważ wygrałam u nich na targach album na zdjęcia. Przy okazji obejrzałam zaproszenia i kilka mi się spodobało, wiec przywiozłam męża i zdecydowaliśmy się zamówić.
Zamówienie jak dla mnie zrealizowali bardzo szybko. Zamówiłam w poniedziałek, a w czwartek rano były już do odbioru. Wszystko zgodnie z zamówieniem. Liczba zaproszeń się zgadzała, a nawet dostaliśmy dwa gratis (jedno na ślub i jedno na wesele), ale może ktos się pomylił przy liczeniu.
Nie ma też żadnego problemu, jeżeli zamówicie za mało zaproszeń. Przetrzymują wzór zamówienia do dnia ślubu, więc w każdej chwili możecie zamówić jeszcze kilka zaproszeń.

Dodakowo zrobili nam miłą niespodziankę, ponieważ dostaliśmy od firmy życzenia ślubne - przyszły kilka dni przed "wielkim dniem" :)

Powiedziałam o tej firmie znajomej. Też zdecydowali się zamówić i z tego co mówiła, również byli bardzo zadowoleni.

Także z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl