Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Buty taneczne
Autor Wiadomość
Amy 


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 17, 2005 12:58 pm   Buty taneczne

Kiedy kupowałam moje buciki taneczne przyszła dziewczyna która zamówiła sobie białe do ślubu, buty tancze sa troche inne nic nozmalne, nie maja usztywnionej podeszwy, ale znowu tanczy sie w nich rewelacyjnie

koszt takich bucików to w zaleznosci od producenta 130 -502 zł

angielsa firma SUPADANCE specjalizująca się w takich bucikach ma takrze specjalna kolekcje ślubną, na normalnej podeszwie

podaje adresy stron producentów, może nie są takie piękne, ale pod suknią nie wiele widac, a maja byc wygodne i zeby przetańczyć całą noc no i większośc jest dostępna w białym kolorze

:arrow: http://www.akces.biz/oferta/damskie.html
:arrow: http://kozdra.taniec.info/firma.php?art=onas_pl
:arrow: http://www.danceshoestango.pl/bd.php
:arrow: http://www.supadance.pl/ (specjakne okazje => ślubne)
:arrow: http://www.supadance.com/bridal.htm


ja wybrałam takie cena zabojcza ale w koncu to jedyny taki dzien w zyciu
http://www.supadance.com/...e_7611_170.html
_________________
Emi

Ostatnio zmieniony przez Asiek Nie Paź 19, 2014 2:13 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Lip 17, 2005 2:35 pm   



Te są piękne :serduszka:


i te też


[/center]
_________________

 
 
 
Amy 


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 245
Skąd: Łódź
  Wysłany: Nie Lip 17, 2005 4:51 pm   

:D

nistety ceny trzeba liczyc takie jakie sa

czyli jesli bucik kosztuje 85 GBP, to mnożymy po kursie ok 6 zł i to jest przybliżona cena

te ktrre ja wybrałam po przewliczeniu kosztuja ok 660 zł.

Tyle ze ja nie lubie butów w szpic, sa nie wygodne, sprzyjaja haluksom i przy duzej (jak w moim przybadku) stopie wygladaja jak nr mniejsze od kajaka
:roll: :? : :hm: :smut:
_________________
Emi

 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Lip 17, 2005 9:37 pm   

No tak... a dla mnie to jedyne eleganckie buciki... nie lubię okrąglaków lub wyłązących palców - chyba, że są to japonki :roll:
Mam małą, zgrabną stópkę rozmiar 36 i nie narzekam :lol:

W sumie tylko cena jest dość wysoka
_________________

 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 18, 2005 6:41 am   

Kati napisał/a:
No tak... a dla mnie to jedyne eleganckie buciki... nie lubię okrąglaków lub wyłązących palców - chyba, że są to japonki :roll:

W sumie tylko cena jest dość wysoka


Zupełnie jak ja, ale te buciki co wybrałaś Amy są piękne, ale ja bym w nich za długo nie wytrzymała, wysoki obcasik, nie powiem wysoki...
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 18, 2005 8:36 am   

Amy ja będę tak na 80%, bo jeszcze decyzja ostatecznie nie zapadła :wink: , miała robione buty właśnie przez firmę, która specjalizuje się w obuwiu tanecznym Akces :D

Ale dla bezpieczeństwa, ślub w połowie października :roll: , buty będą podgumowane, skórzana podeszwa mogłaby mi zamoknąć. (oczywiście nie będzie padać, ne będzie padać , nie będzie padać :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: ) :mrgreen:

A i potwierdzam, te buty ze szpicem oprócz tego, że są dużo mniej wygodne do tańca... to potrafią z czasem zdeformować najśliczniejszą stópkę :roll: bo są za wąskie
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Anion 

Wiek: 40
Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Pon Lip 18, 2005 8:15 pm   

Butki według mnie bardzo ładne. Tylko cena jest powalająca. Jak dla mnie trochę za wysoka.
_________________
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lip 19, 2005 11:54 am   

i podobno wyłażące palce to zababon. buty do slubu powinny mieć przód zakryty, a po za tym sorki ale na ślub takie odkryte buty, z wystającą ponczoszką mało eleganckie, bo na gołe nogi przeciez nie załozysz! :wink:
_________________

 
 
Amy 


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 19, 2005 12:40 pm   

megi napisał/a:
i podobno wyłażące palce to zababon. buty do slubu powinny mieć przód zakryty, a po za tym sorki ale na ślub takie odkryte buty, z wystającą ponczoszką mało eleganckie, bo na gołe nogi przeciez nie załozysz! :wink:


jakby człowiek miał przestrzegac wszystkich zabobonów, to by w nerwice poadł :lol: :roll: :smut: :? ale skoro sa w kolekcji ślubnej to nie ma problemu, mam taki kształt stoby ze umre po 3 godzinach w burach z zakrytym czubkiem, właszcza ze wiekszosc, pomomo mody która juz przeminela ma długie waskie noski, a ładna pończoszka .... zawsze bedzie ładnie wygladac z bucikami, nawet z odkrytm czubkiem :D

pozdrawiam :D :D:D
_________________
Emi

 
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 19, 2005 1:25 pm   

Zgadzam się z Amy
dużo zależy od pończoszki, jeśli jest delikatna to jest prawie niewidoczna
natomiast zdecydowanie odpadają typowe pończszki czy rajstopy, które w cząści palcowej są wzmocnione taką grubszą przędzą bo to się za bardzo odznacza i wygląda raczej fuj :smut:

Też się właśnie zastanawiam czemu 99% butów ślubnych ma te długie, wąskie noski mimo że się już od tego raczej odchodzi 8)
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Edi 

Wiek: 40
Dołączyła: 24 Cze 2005
Posty: 430
Skąd: sprzed komputera
Wysłany: Wto Wrz 27, 2005 9:29 pm   

Amy,bardzo ładne wybrałaś sobie buciki ale jak dla mnie to koszmarnie drogie. Bardzo mi sie podobaja ale sama nie wydałabym tyle kasy na buty do ślubu.

A co do pytania Kota o nieodchodzenie wąskich nosków w butach ślubnych to myslę że producenci zdecydowali się na to przez wygodę. Po prostu nie chce im sie wymyślać nowych wzorów obuwia ślubnego. Może jednak niedługo nastąpi jakiś przełom i zobaczymy coś nowego. Kto wie ??
_________________
Ja chce powtórki z 23 września 2006 !! !

 
 
Akacja 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Lut 2004
Posty: 199
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Sro Wrz 28, 2005 4:05 pm   

?liczne buciki, przy tym delikatne ponczoszki i piekne cyrkonie na paznokciach u stop i porazisz wszystkich ;)
_________________
Caluje i ściskam gorąco Gość ;)
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Lis 28, 2005 8:10 pm   

A ja chyba zdecyduję się na coś takiego (oczywiście w bieli):



Do tańca super wygodne, więc i na weselu się sprawdzą ;)
_________________
chez alma |
 
 
karmelcia 


Wiek: 44
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 177
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 29, 2005 9:26 am   

Alma_ napisał/a:
A ja chyba zdecyduję się na coś takiego (oczywiście w bieli):

Obrazek

Do tańca super wygodne, więc i na weselu się sprawdzą ;)



Ja za bardzo ne lubie odkrytych palcow:( wiec chyba wybiore te powyzej
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Lis 29, 2005 9:29 am   

No niby jest nawet taki przesąd - że panna młoda powinna mieć zakryte palce i piętę - alejak tu wystąpić w takich butkach w czerwcu? Ugotuję się w nich :roll:
_________________
chez alma |
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 29, 2005 9:31 am   

Dużo zależy od pory roku, jak ślub jest latem i nie trzeba zakładać pończoch to takie buty z odkrytymi palcami mogą wyglądać rewelacyjnie. Bo z pończoszkami to już jakoś dziwnie :roll:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Lis 29, 2005 9:36 am   

Ja raczej nie planuję pończoch, i tak przeraża mnie ilość warstw, które będę miała na sobie, zbędne ograniczę do minimum.

Chociaż z drugiej strony babcia mi powtarza, że damie z gołą stopą nie wypada... :roll:
_________________
chez alma |
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 29, 2005 9:52 am   

W super cienkiej opńczoszce, bo takie są najelegantsze, jak się schowa ładnie szef to chyba będzie ładnie wyglądać.
Natomiast jak będą mokre chodniki to mąż Cię Almo_ będzie na rękach musiał nosić ;) :mrgreen: coby Ci stópki nie zamokły
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Lis 29, 2005 10:10 am   

pipi napisał/a:
Natomiast jak będą mokre chodniki to mąż Cię Almo_ będzie na rękach musiał nosić ;) :mrgreen: coby Ci stópki nie zamokły

Nie mam nic przeciwko :mrgreen:
_________________
chez alma |
 
 
hanusia 

Wiek: 41
Dołączyła: 12 Maj 2006
Posty: 271
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Maj 18, 2006 11:21 am   

a ja to w ogole kupilam sobie buty profesjonalne do tanca. NIesamowita roznica, w ogole nie musze ich rozchodzic sa takie mieciutkie i na pewno nie beda sie slizgac na podlodze. A moja suknia jest z satyny wiec jak wzielam butki z satyny to idealnie pasuja. No i byly duzo tansze niz normalne buty "slubne" bo czesto sie placi za to ze jest nazwa "slubne" a nie za same buty... To taka sugestia do zastanowienia sie, moze w Lodzi tez jest producent takich butkow, to pomyslcie o tym
_________________
Hanusia



 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 18, 2006 4:19 pm   

śliczne te butki i ceny też mają śliczne :D

a nie wie ktoś prrzypadkiem gdzie u nas w łodzi można takie taneczne butki sobie pooglądać??
 
 
FLOSSY 

Wiek: 42
Dołączyła: 01 Gru 2005
Posty: 34
Skąd: EL
Wysłany: Sob Maj 20, 2006 9:30 am   

Hanusiu a gdzie takie butki kupilas ?? ?? bo ja sie zastanawiam nad kupnem jeszcze jednych..takich awaryjnych..wlasnie do tanca :) jak mnie nozki rozbola to zmienie..

Ps.tak szczako :) wlasnie w tym kolorku bo do sukienki beda mi pasowaly :)
 
 
hanusia 

Wiek: 41
Dołączyła: 12 Maj 2006
Posty: 271
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Maj 21, 2006 10:52 pm   

butki kupilam we Worclawiu bo tutaj jest producent tych butków nazywa sie Kozdra, ale może mają gdzieś w łodzi takie butki, wiem ze da sie je kupić również przez inet, tylko trzeba wymierzyć dobrze stope
_________________
Hanusia



 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 22, 2006 12:13 pm   

Sklep z butami do tańca w Łodzi:
"Jolpima" - Sklep Taneczny ul. Sobolowa 1 92-321 Łódź tel: 676-37-94 (telefon może być niedobry)
warto jechać i zmierzyć nie wszystkie buty są równie wygodne i dobrze leżą - mają tam buty kilku firm - jak trzeba zamawiają buty pod rozmiar stopy u producenta - cena zostaje taka sama.
 
 
FLOSSY 

Wiek: 42
Dołączyła: 01 Gru 2005
Posty: 34
Skąd: EL
Wysłany: Pon Maj 22, 2006 6:05 pm   

a że spytam z ciekawości..ile kosztują takie magiczne butki????... i czy jest jakaś lepsza i gorsza firma czy też butki są porównywalnej jakości???
 
 
hanusia 

Wiek: 41
Dołączyła: 12 Maj 2006
Posty: 271
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Maj 22, 2006 7:09 pm   

ja za moje zapłaciłam 130 zł i są z satyny myślę że ze skórki mogą być troszkę droższe, co do jakości sie nie bardzo znam na tym ale moje wyglądają ok
_________________
Hanusia



 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 23, 2006 5:41 pm   

no to ja wybieram sie na Sobolowa... moze cos mi sie uda tam wyszukac... a jak nie to strace nadzieje..
 
 
hanusia 

Wiek: 41
Dołączyła: 12 Maj 2006
Posty: 271
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Maj 23, 2006 9:39 pm   

powodzenia w szukaniu butków, moje są rewelacyjne
_________________
Hanusia



 
 
FLOSSY 

Wiek: 42
Dołączyła: 01 Gru 2005
Posty: 34
Skąd: EL
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 5:32 am   

http://www.akces.biz/oferta/damskie.html -takie fajniutkie tylko szkoda że w Krakowie.. ładne mają butki do tańca,może w wakacje się tam wybiorę jak w Łodzi nie znajdę :D
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 3:20 pm   

no bylam dzisiaj na Sobolowej ale niestety sklepu tam nie ma :(

dla pewnosci weszlam do innych sklepow i pytalam i powiedziano mi ze sie stamtad wyniesli :( .. i jak tu nie tracic nadziei... kolejny dzien i kolejna porazka :(
 
 
Martita 
Mamunia Jasiunia:)


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lis 2005
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 31, 2006 5:37 pm   

Ja też kupiłam buty do tańca. Jestem z nich bardzo zadowolona. Są super wygodne, wiem że w nich na 100% przetańczę do rana. Zapłaciłam 150 złotych. Sklep jest na ulicy Ireny w domku jednorodzinnym. Postaram się wkeić szybko zdjęcie.
_________________
 
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 31, 2006 5:57 pm   

no to czekam Martita na zdjecia... sama myslalam nad takimi butami.. jakbys mogla mi powiedziec czy mieli obcasy 10 cm w tym sklepie i dokladniej gdzie to jest... tzn ulice sobie sprawdze na mapie ale jakbys jeszcze mogla numer ulicy mi podac albo przy jakim skrzyzowaniu.. czy w ogole jakis znak rozpoznawczy...

z gory dziekuje
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 01, 2006 11:04 am   

Emilko w butach do tańca najwyższy obcas to chyba 3 cale - to około 7,5 - 8 cm, nie liczyłabym tu na 10 cm obcasy bo w tańcu czasem trzeba się mimo obcasów wspiąć jeszcze wyżej na palce lub unieść obcas zostawiając palce na parkiecie przy 10 cm wymagałoby to nie lada wysiłku.
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 01, 2006 11:18 am   

:(

no to ja sie chyba zalamie...
 
 
Martita 
Mamunia Jasiunia:)


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lis 2005
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 11, 2006 5:55 pm   

Kurcze..umiejscowić to dokładniej bedzie mi cieżko bo ja wogole nie znam tamtych rejonów..wiem tylko ze jak przejezdza sie przejazd kolejowy to pierwsza w prawo...ten dom znajduje sie po lewo i jest na nim szyld. Jesli chodzi o wysokosc obcasa..są tylko trzy rozmiary..ja kuoilam sredni tzn 6,5 cm.

new_Ślub marty i Kuby 875.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1154 raz(y) 28.09 KB

_________________
Ostatnio zmieniony przez Martita Sro Wrz 20, 2006 3:44 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 29, 2007 12:48 pm   

Ponieważ byłam ostatnio po butki do tańca, to wiem gdzie się mieści sklep:
ul. Ireny 25 (są to Chojny niedaleko torów kolejowych), ja dojeżdzałam od ulicy Rzgowskiej.

Butki trochę zdrożały ceny od 150 zł w górę.
Ta najniższa cena to buty polskiego producenta bez ozdób i z satyny.
Jak byłam ostatnio to widziałam buty z białej satyny.
 
 
Martita 
Mamunia Jasiunia:)


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lis 2005
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 02, 2007 9:45 am   

Ja też byłam tam niedawno po następną parę no i ten sam fason, który miałam do ślubu zdrożał o 20 zł. Kosztują teraz 170.
_________________
 
 
 
Ania_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 02, 2007 10:39 am   

Ja również zakupiłam buty taneczne na swój ślub. Nie była to moja pierwsza para bucików tanecznych i podobnie jak z poprzednich jestem z nich bardzo zadowolona. Spisały się na medal. Bez problemów tańczyłam w nich całą noc a następny dzień spędziłam również na wysokim obcasie. Ceny faktycznie kształtują się od 150 zł w górę.
 
 
Anapeya 


Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 73
Skąd: Łask
Wysłany: Pon Wrz 01, 2008 7:53 pm   

Czy sklep na Ireny jeszcze istnieje? Gdzie można jeszcze kupić takie buciki?
_________________


 
 
jo_anna08 

Dołączyła: 03 Gru 2008
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 03, 2008 9:47 am   Re: a czemu nie buty taneczne ??

polecam buty taneczne !! ! sa mega wygodne, ślicznie wygladają i nie ma jak czyć się w nich niewygodnie...Buty do standardu sa może mniej strojne, ale maja zakryte palce, jednak te do łaciny i innych tańców sa przepiekne, z kamyczkami , delikatne i jest bardzo duzy wybor.W Łodzi można je obejrzeć na Narutowicza 7/9, budynek Kaskady, szkoła tańca Project Salsa...Buciki sa robione na zamówienie, czas oczekiwania to ok 3 tyg, cena od 200zł do 300zł. Męskie rownież!

[ Dodano: Sro Gru 03, 2008 9:48 am ]
Anapeya napisał/a:
Czy sklep na Ireny jeszcze istnieje? Gdzie można jeszcze kupić takie buciki?


zapraszam na Narutowicza 7/9, Kaskada, szkola Tanca Project Salsa. Mamy duży wybor bucikow!
 
 
madzialenac 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lut 2008
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 02, 2009 12:30 pm   

Ja tez zamówiłam na swoje wesele profesjonalne buty do tańca w krakowskim Akcesie - wczesniej kupiłam sobie takie same w wersji czarnej i wytańczyłam się w nich u znajomych na weselu, sylwestrze i do tego przechodziłam całą wiosnę/lato (mimo że normalnie nie potrafię długo chodzić na obcasach). Wiedziałam, że juz żadne inne buty nie wchodzą w grę.
Wybrałam prosty model z zakrytymi czubkami i piętą z długim paskiem, który można zapiąć wokół kostki lub na krzyż na stopie. Do tego wybieracie sobie materiał, kolor, obcas, sprzączkę itd :D
Buciki są z mięciutkiej skórki, z baaardzo miękką wyściółką w środku, obcas 7 cm ale bardzo stabilny i spokojnie wzięłąbym wyższy gdyby tylko robili :lol:
Muszę dodać, że mam problemy ze stopami i bardzo trudno mi dopasować buty, a tutaj miałam ten komfort że zrobiono mi je na wymiar i są idealne.
Zapłaciłam za nie około 250 zł, ale uważam że warte są nawet więcej. Na pewno przetańczę w nich całą noc. (Aha, satynowe są tańsze, dodatkowo za kolor ecru była dopłata 10%).
Polecam wszystkim - wg mnie komfort jest nieporównywalny!!!
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Sob Mar 21, 2009 2:49 pm   obuwie taneczne na wesele

zastanawiam się właśnie nad kupieniem sobie butów do tańca na wesele, w sumie i tak już później nigdzie tych butów nie założę więc czemu nie, a na pewno będą wygodniejsze od normalnych butów. znalazłam kilka fajnych modeli. powiedzcie mi gdzie w Łodzi można takie buty kupić?? wiem, że na targach była jakaś szkoła tańca, która też sprzedaje takie buty, ale nie pamiętam jaka to była... miała któraś z was takie buty na swoim weselu?? jak tak to czy się sprawdziły :)

na razie upatrzyłam coś takiego, ja bym chciała kolor jak te pierwsze - piaskowa satyna




_________________
Ostatnio zmieniony przez fastyna Sob Mar 21, 2009 2:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Sob Mar 21, 2009 3:04 pm   

po pierwsze taki temat już istnieje. A po drugie ta szkoła, która ma buty taneczne na sprzedaż to Peter na Politechniki.
Dodam, że buty znalazłaś bardzo fajne. Też mi się podobaja te pierwsze.
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Sob Mar 21, 2009 3:57 pm   

to ja chyba ślepa jestem że nie zauważyłam tego wątku, to w takim razie proszę modów o połączenie czy co tam uważają za słuszne :)
_________________
 
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Sob Mar 21, 2009 5:55 pm   

Temat istnieje tutaj:
http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=2634

A swoje buty slubne, taneczne robie na miare w firmie Carmen w Lodzi:
http://www.carmen.net.pl/

Z obslugi klienta jestem bardzo zadowolona a o butach wypowiem sie jak juz je odbiore. Aha, nie sugeruj sie wzorami na stronie (wedlug mnie wiekszosc jest brzydka), bo moga Ci tam zrobic buty o fasonie i wysokosci obcasa jaki tylko sobie zazyczysz. :)
Ostatnio zmieniony przez truskawka_ja Sob Mar 21, 2009 7:58 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 21, 2009 7:50 pm   

fastyna napisał/a:
to ja chyba ślepa jestem że nie zauważyłam tego wątku, to w takim razie proszę modów o połączenie czy co tam uważają za słuszne :)

Wątki połączone.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Sob Mar 21, 2009 8:56 pm   

kryszka, wielkie dzięki ;)
_________________
 
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 21, 2009 10:54 pm   

fastyna[/b] te pierwsze moim zdaniem są najładniejsze (i to chyba te same co ostatnie, które wkleiłaś, chyba, że różnią się jakimś szczegółem, którego ja nie zauważyłam :oops: ).
_________________


 
 
marysia 


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Sty 2008
Posty: 492
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Mar 22, 2009 8:48 am   

Na pierwszych paski sa wiazane na supełek a na ostatnim przeplatają się :wink:
Ja jestem za 1 :)
_________________
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 22, 2009 1:48 pm   

Aha, faktycznie, teraz zauważyłam tą różnicę :) . Czyli potwierdzam, numer 1 są najładniejsze.
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl