Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Buty taneczne
Autor Wiadomość
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 27, 2012 8:31 am   

Hmm tez tak mialam w butami jednego producenta, lecialy do przodu i pięta odstawala... Jak przymierzyłam inne bylo ok (ale tez nie swoj rozmiar). Sprobuj moze jeszcze w innych sklepach tanecznych w Lodzi. Sklepik z butami ma szkoła tanca Peter przy Politechniki, chyba Project Salsa itd. Musiabys wyszukac szkoly taneczne, podzwonić i popytac. P.s. Ładne, ślubne,niewysokie, satynowe (czytaj - miękkie, czyli chyba wygodne) buty widziałam tez w sklepie na rogu Piotrkowskiej przy Piłsudskiego (nie pamiętam jego nazwy). - naprzeciwko pizzerii In Centro.
 
 
_stwicher 

Dołączyła: 13 Kwi 2012
Posty: 148
Skąd: ldz
Wysłany: Pią Wrz 14, 2012 1:33 am   

Byłam dziś w sklepie na Ireny i... dowiedziałam się od pani, która mieszka w tym samym budynku, że sklep JEST ZAMKNIĘTY :-? Czy ktoś wie coś na ten temat?? Nadal mam nadzieję, że to jedynie głupi żart tej kobiety..
Zrobilo mi się smutno, bo ok 2 lata temu kupowałam tam buty z których jestem zadowola bardzo!! Może wiecie czy sklep/pracownia zmienił swój adres...?
_________________
Leonard mój
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 14, 2012 9:32 am   

_stwicher, a przeczytałaś ten wątek? Wystarczy spojrzeć kilka postów wcześniej i masz napisane, że
Ewa_Ewi napisał/a:
Sklep taneczny Jolpima zmienił siedzibe - jest na Widzewie, ul. Jurczyńskiego 32.
_________________
 
 
_stwicher 

Dołączyła: 13 Kwi 2012
Posty: 148
Skąd: ldz
Wysłany: Nie Wrz 16, 2012 6:30 am   

agulka1989, przeczytałam ale nie do końca było powiedziane, że sklep "na Ireny" - bo często był on tak umownie nazywany - to jest sklep Jolpima. Po prostu tego nie byłam świadoma, stąd było moje pytanie. I dziękuje Ci bardzo, że mnie uświadomiłaś :) jestem z Panią ze sklepu umówiona na jutro :)

[ Dodano: Sro Wrz 26, 2012 12:49 pm ]
Taneczne to chyba jedyna możliwość dla takich jak ja. Buty w rozmiarze 35 są na mnie za duże :( tutaj moge znaleźć bucika malutki, taki dla mnie ale za to niski. Niestety obcas to max 8 cm. Potrzebuje wyższych:( Pomocy!!!!! :(
_________________
Leonard mój
 
 
MissCool 

Wiek: 37
Dołączyła: 12 Sty 2014
Posty: 83
Skąd: Ldz
Wysłany: Sob Lut 08, 2014 9:06 pm   

Dziewczęta czy któraś z Was zamawiała buty taneczne w sklepie Jolpima na Jurczyńskiego?Byłam tam dzisiaj I nawet znalazłam ładne - brokatowe i do tego mogą mi zrobić w fasonie, który mi się podoba ;) tylko teraz się zastanawiam czy zapięcie na kostce nie będzie mi się zaczepiać o suknie?
_________________
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 09, 2014 11:15 am   

MissCool ja zamawiałam tam buty, byłam bardzo zadowolona, nic się nie zaczepiało o suknię:)
_________________

 
 
 
MissCool 

Wiek: 37
Dołączyła: 12 Sty 2014
Posty: 83
Skąd: Ldz
Wysłany: Nie Lut 09, 2014 9:48 pm   

mimeczka, i co dałaś radę przetańczyć w butach całą noc? Jak byłam Pani nie miała mojego rozmiaru w fasonie który mi się podobał więc będę musiała tam wrócić ;) ja studniówce miałam buty z zapięciem na kostce i strasznie zaczepiało mi się o sukienkę, ale nie było w niej koła więc pewnie dlatego ;)
_________________
 
 
Ewa_Ewi 

Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 455
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 09, 2014 11:53 pm   

mimeczka napisał/a:
nic się nie zaczepiało o suknię:)
mnie też nie
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 10, 2014 5:43 pm   

Wytrzymałam bez problemu całą noc, zresztą wcześniej miałam czarne buty taneczne i zawsze chodzę w nich na wszystkie wesela i tańcze do samego rana:)
_________________

 
 
 
MissCool 

Wiek: 37
Dołączyła: 12 Sty 2014
Posty: 83
Skąd: Ldz
Wysłany: Pon Lut 10, 2014 6:22 pm   

Dzięki za komentarze ;) chyba się zdecyduje ;)
_________________
 
 
Gomigo 


Dołączyła: 08 Maj 2015
Posty: 224
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 08, 2015 4:23 pm   

Dziewczyny, ja kupiłam sobie najtańsze z czarnej satyny do tańca. Sklep nazywa się JOLPIMA Łódź, ul. Jurczyńskiego 32 (koło dworca na Widzewie). tel. +48 502 43 25 74. Najlepsze buty jakie kiedykolwiek miałam! Buty są dopasowane do długości twojej stopy, szerokości, wysokości podbicia, mierzone w sklepie - polecam. Wydałam 190 zł, przetańczyłam 3 lata chodząc na salsę, oraz kilka wesel. Te buty są elastyczne, czyli są tak sztywne i miękkie zarazem, że spokojnie zrobisz fleks ( czyli obciągniesz palce stopy) jak i zegniesz zdjętego buta na pół :) coś niesamowitego!
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 08, 2015 8:38 pm   

Zgadzam się! Tam robią super buciki! :) Również polecam!!
_________________

 
 
oleczqa002 


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Sie 2015
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 28, 2016 11:05 pm   

Czy któraś z Was się orientuje jak wygląda kupno butów z firmy AKCES http://tanecznysklep.pl/?...ie=&prom=&show= ?? ? Moim zdaniem te butki są bardzo ładne! I jeśli do tego (jak słyszę) są wygodne to czego chcieć więcej? Tylko jak widzę, tego sklepu nie ma niestety w Łodzi i właśnie tutaj moje pytanie - skoro buty są szyte na miarę i widzę tam instrukcje jak mierzyć stopę, żeby but był idealnie dopasowany, to znaczy że nie ma możliwości ich wcześniejszej przymiarki ? Bo nie wiem czy mam się fatygować i jechać do nich do Warszawy czy Krakowa czy po prostu wymierzyć stopę i zamówić przez internet? Bo ciężko chyba tak kupić coś w ciemno, tym bardziej że ceny też nie są niskie :) A coś czuję, że buty taneczne to moja jedyna nadzieja, bo niestety każde inne na obcasie prędzej czy później uniemożliwiają mi jakąkolwiek zabawę :(
_________________


Zapraszam do mojego dzienniczka!
 
 
Karolain 

Wiek: 38
Dołączyła: 12 Cze 2012
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 29, 2016 7:52 am   

oleczqa002, w sklepie JOLPIMA w łodzi mieli buty tej firmy, pewnie nie wszystkie wzory i kolory ale zawsze można przymierzyć i zamówić u Pani takie jakie się chce. Ja mam buty firmy Tango i są naprawdę mega wygodne do tańczenia, do chodzenia już nie koniecznie ponieważ mają cienką i skórzaną podeszwę bez tego gumowego podbicia ale to są typowo taneczne butki
 
 
noir 


Dołączyła: 11 Maj 2014
Posty: 16
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Cze 07, 2016 1:28 am   

Kupiłam swoje przez neta - sensatiano się firma nazywa i chyba specjalizują się właśnie w ślubnych. Wygodne, stabilne, szałowo wyglądają. Mam też od nich parę do łaciny - no i tu zonk - jeden but idealny, drugi ciut przyciasny.
 
 
GdzieWesele 

Dołączyła: 19 Wrz 2017
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 29, 2022 1:32 pm   

Buty taneczne to super wybór, są bardzo wygodne.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl