Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Obrączki z białego matowego złota
Autor Wiadomość
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 20, 2005 7:10 pm   Obrączki z białego matowego złota

Witajcie!
szukamy z narzeczonym prostych, lekko wypukłych obączek z BIAŁEGO MATOWEGO złota. Bez żadnych zdobień. Widział ktoś z was może takie? Jeśli tak, napiszcie prosze gdzie.
Pozdrawiam cieplutko
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 20, 2005 7:26 pm   

My z mężem takich na początku szukaliśmy, i powiem ci, że takie obrączki są chyba we wszystkich salonach jubilerskich, w dodatku różnej szerokości. Tak więc nie będziecie mieć problemu z wybraniem odpowiednich. :D
Tylko pamiętaj, że ten mat się bardzo szybko zetrze. :wink:
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 20, 2005 7:35 pm   

dziękujemy :) Myślałam że będą problemy... Musimy pochodzić i popatrzeć.
Wiem że się zetrze ale obojgu się nam takie podobają. Zresztą, pierścionek zaręczynowy też dostałam właśnie z matowego białego złota :) I bardzo mi się podoba :)
 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lip 20, 2005 9:16 pm   

:roll: takie właśnie sobie kiedyś wymarzyłam...ale niestety.Jak zobaczyłam u znajomego jak to wygląda jak zacznie się ścierać to stwierdziłam że nie kupię takich.
just_Kate ma rację.W prawie każdym salonie jubilerskim można je dostać.
_________________
Pozdrawiam Cię Gość!


 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 20, 2005 9:34 pm   

Aż tak bardzo odradzacie??? :( szkoda.
mam nadzieję że z mój pierścionek zaręczynowy nie zacznie się tak szybko ścierać...
 
 
Anion 

Wiek: 40
Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Pią Lip 22, 2005 9:42 pm   

My też chcieliśmy z matowego złota, tylko,że z żółtego. Ale wszycy nam odradzali, że się szybko porysują i mat się zetrze. Wzięliśmy więc z błyszczącego. I chyba dobrze, bo po 2,5 latach noszenia pierścionka zaręczynowego już widzę, że się trochę porysował, chociaż nie jest matowy. Błyszczące złoto chyba jednak jest trwalsze.
_________________
 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lip 23, 2005 8:46 am   

strawberrytea napisał/a:
Aż tak bardzo odradzacie??? :( szkoda.
mam nadzieję że z mój pierścionek zaręczynowy nie zacznie się tak szybko ścierać...


Wiesz to zależy od Ciebie.Mat się ściera z czasem i nierównomiernie.Czyli tam gdzie np: zawadziłaś obrączką będziesz miała starty mat .nie wygląda to ładnie bo te rysy są bardzo widoczne gdy prześwituje Ci spod spodu błyszcząca obrączka.Gdy błyszczącą obrączkę porysujesz to jest to w sumie mało widoczne.
Ale...większość dobrych jubilerów opiekuje się później swoimi obrączkami.Tak więc można ją odnowić i znowu zmatowić.
Mi się nie chce w to bawić więc mimo że strasznie mi się podobają matowe,nie kupię ich :(
_________________
Pozdrawiam Cię Gość!


 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 23, 2005 10:11 am   

A ja nie odradzam, tylko uprzedzam. Jeśli podobają się wam matowe to właśnie matowe kupcie. Jak pisze Joanna_25 i już wcześniej była o tym mowa, mat można odnowić, ale wg mnie ten starty mat wcale tak źle nie wygląda. Ja mam obrączkę, która miała środkową część zmatowioną, do teraz mat się wytarł, ale obrączka wciąż ślicznie wygląda, tak jakby ta część środkowa była zawsze błyszcząca, nie jest nierównomiernie starta, i naprawdę nie trzeba się tym tak bardzo przejmować. :wink: :D
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
pallas 
Firma

Dołączyła: 12 Paź 2005
Posty: 95
Skąd: z domku :)
Wysłany: Sro Paź 12, 2005 7:56 pm   

A my mamy własnie obraczki z białego matowanego (tylko cieniuśkie brzgi sa ścięte i błyszczace) złota bo inne w grę ni wchodziły Mają juz prawie dwa latka i nic a nic się mat nie ztarł Może to zalezy od wykonania??? Bo mam rzeczywiście starą obraczkę srebra, tóra była matowa i po kilku m-cach stała się byszczacą :evil: Nie wiem :? Nawet pytałam kolegę który jest jubilerem jak to z tym bedzie i kazała sie nie martwić no i miał rację Powiedział też że jak juz coś bedzie przebłyskiwac to z 2 minuki zmatowi odnowa bez problemu
Więc ja radzę kupowac !! bo chyba te z białego złota i takie "prawdziwe" obraczki ---ślubikowe --- maja długoletnią trwałość matu
A wyglądają tak:




 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Paź 12, 2005 8:25 pm   

Pallas
śliczne te obrączki.Szczególnie ta Twoja z kamyczkami.Cudo :) strasznie mi się podobają.

:roll: a sorry że się wcinam ale...hm...czy one nie są na Was trochę za małe?przynajmniej tak na zdjęciach wygląda.
_________________
Pozdrawiam Cię Gość!


 
 
pallas 
Firma

Dołączyła: 12 Paź 2005
Posty: 95
Skąd: z domku :)
Wysłany: Sro Paź 12, 2005 8:35 pm   

za małe nie są Ostatno moja to nawet jakos z palca mi spadła a mąż jak pływa w basenie to musi zdejmowac bo się może zsunąć :D
A na fotkach tak wyglądają bo to zdjęcie po całodziennym opalaniu się, a na słońcu i w upale rece trochę puchną- przynajmniej nam :)

P.S. Ciesze się ze się podobaja, bo to mój własny projekt :D
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sro Paź 12, 2005 8:40 pm   

Pallas! Bardzo ladne te orączki! Twoja bardzoiej mnie się podoba!
_________________
 
 
pallas 
Firma

Dołączyła: 12 Paź 2005
Posty: 95
Skąd: z domku :)
Wysłany: Sro Paź 12, 2005 8:49 pm   

?aneta napisał/a:
Pallas! Bardzo ladne te orączki! Twoja bardzoiej mnie się podoba!


Dzięki
No cóz faceci nie chca ze świecidełkami typu cyrkonia czy brylant :)
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sro Paź 12, 2005 8:58 pm   

?wietnie to rozumiem,że faceci nie chcą takich "cudactw"! Mój od razu zapowiedzial,że proste i zwykle obrączki!
Chociaż ja też takie chcialam,ale nie istotne! :wink: :wink:
Tacy już są faceci!
_________________
 
 
pallas 
Firma

Dołączyła: 12 Paź 2005
Posty: 95
Skąd: z domku :)
Wysłany: Sro Cze 07, 2006 1:03 pm   

Zrobiłam nowe foto mojej obraczki więc wklejam - może się przyda Maz ma identyczna tylko bez kamyków
Ostatnio zmieniony przez pallas Sro Cze 07, 2006 2:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Cze 07, 2006 1:17 pm   

Bardzo ladne :-) ))
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 07, 2006 1:22 pm   

pallas napisał/a:
Zrobiłam nowe foto naszych obraczek więc wklejam

Waszych, czy Twojej?? :hmgirl: Bo z poprzednich postów wywnioskowałam że Twojej :) W pierwszym momencie byłam zaskoczona, ze Twój wybranek zgodził się na kamienie w obrączce :P

No a obrączki same w sobie sliczne (choć ja osobiście wolałabym żółte złoto). Gratuluję pomysłu :)
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



Ostatnio zmieniony przez jpuasz Sro Cze 07, 2006 1:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pallas 
Firma

Dołączyła: 12 Paź 2005
Posty: 95
Skąd: z domku :)
Wysłany: Sro Cze 07, 2006 2:07 pm   

Oczywiście że moja :) Ale mąz ma identyczną tylko własnie bez cyrkonii
 
 
MonikaZgierz 

Wiek: 40
Dołączyła: 19 Lut 2007
Posty: 191
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Kwi 14, 2007 10:36 pm   

My również zdecydowaliśmy sie na obraczki z białego, matowego złota, bo tylko takie nam się podobały. Jeżeli mat się zetrze, to go poprostu odnowimy.
 
 
monesssa 

Wiek: 35
Dołączyła: 03 Lis 2007
Posty: 21
Skąd: Dublin
Wysłany: Nie Kwi 06, 2008 6:32 pm   

pallas napisał/a:
A my mamy własnie obraczki z białego matowanego (tylko cieniuśkie brzgi sa ścięte i błyszczace) złota bo inne w grę ni wchodziły Mają juz prawie dwa latka i nic a nic się mat nie ztarł Może to zalezy od wykonania???

jeśli dobrze widzę na fotkach to macie obrączki satynowane a nie matowione a to stanowi pewną rórnicę... satynowane są mnie chropowate od zwykłych matowych które naprawdę stosunkowo szybko się wycierają, ale różnica między polerowanym i matowym i tak zostaje, tylko mniejsza... jeśli ktoś już całe z białego złota to bardziej polecam satynowane. Mój brat ma matowe a właściwie miał bo teraz wygląda jak zwykłe srebrne kółeczko... nie widać różnicy w kolorze między białym złotem a srebrem a cały artyzm obrączki im się starł...
ps.pracowałam jakiś czas w sklepie jubilerskim więc jakieś tam pojęcie mam:)

edit: usunęŁam zbędny cytat
Sajonara6
_________________
>>>mam męża i go kocham<<<
Ostatnio zmieniony przez Nie Kwi 20, 2008 4:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl