Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Byc modnie ubranym?
Autor Wiadomość
Basia 


Wiek: 45
Dołączyła: 05 Kwi 2005
Posty: 73
Skąd: Wola Pszczolecka
Wysłany: Pią Lip 29, 2005 3:18 pm   Byc modnie ubranym?

Sluchajcie, co dla Was znaczy byc modnie ubranym?
Co jest teraz modne?
Czy podazacie za moda?
Czy macie tendencje do kreowania wlasnego stylu, czy ubieracie sie w to, co Wam wpadnie w reke?
Ja zakladam na siebie cokolwiek, jeansy i czarny sweter w serek to moj ulubiony zestaw. Nie jest to modne. Nie jest to nawet twarzowe. To jest wygodne. Ostatnio przygladam sie z zainteresowaniem dziewczynom na ulicach i powiem szczerze, ze ubieraja sie oryginalnie. Nie wszystko mi sie podoba, ale widze duzo wlozonej pracy, a niektore rzeczy naprawde sa swietne. Na nich. Bo jesli nawet kupie sobie turkusowa bluzke z koralikami to zaloze ja raz, a potem i tak wracam do mojego czarnego sweterka, bo w nim jest mi lepiej... nie potrafie sie przekonac do tego co jest obecnie na topie, przynajmniej u mnie na wyspie. Czy to znaczy, ze sie starzeje???
W zalaczeniu 2 zdjecia tego, co teraz sie tu nosi...

MBL0106372.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 637 raz(y) 15.42 KB

MBL0106217.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 587 raz(y) 19.13 KB

_________________
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Lip 29, 2005 3:50 pm   

Nie nadążam za modą - dużo modnych rzeczy jest poprostu udziwnionych...
Ja mam swój własny, zwykły styl. Kupuję co mi się podoba - a nie to co jest akurat modne. Nie jestem bezkrytyczna wobec tego co jest na siłę lansowane :?
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 29, 2005 4:27 pm   

Nie mam pojęcia co jest teraz modne. Zresztą wcale mnie to nie interesuje.

Kupuję tylko to co do mnie pasuje i w czym jest mi wygodnie. Nie znoszę dziwnie zestawionych kolorów, marszczonych gumką bluzek, falbanek, odkrytego brzucha itp.

A to co wkleiłaś to już zupełnie dla mnie kosmos. :lol:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 29, 2005 5:49 pm   

Moda to nie dla mnie, chodzenie godzinami po sklepach tez nie.

Ubieram się w to co mi sie podoba i wygodnie. Nie ma dla mnie większego znaczenia co jest akurat modne, nie pędzę do sklepu by kupic sobie akurat kolejną na topie bluzke czy buty.

Tylko, ze teraz sie tak porobiło, że moda sama sie troche do nas wpycha. Np. były modne buty z czubkami i innych nawet nie było co szukać, itp... itd... ja jednak zawsze staram się ubierac " po swojemu", a mój styl najbardziej ulubiony to " elegancki luz" :mrgreen:
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 29, 2005 6:00 pm   

a ja wam powiem, że lubię się bawić modą .. nie tylko współczesną.. także tą z lat 50-tych i 60-tych :)

nie naśladuję ślepo modowych trendów

raczej czerpię z nich inspirację :D

źle czuję się w zbyt grzecznych srojach, dlatego jeśli mam na sobie dżinsy to góra jest bardziej sexy i na odwrót 8)
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 29, 2005 7:20 pm   

To co wkleiła Basia może i jest modne ale napewno nie dla mnie. Ja osobiście źle czułabym się w takich ciuchach. Lubię ubierać się w to w czym czuję się wygodnie, a czasem podobnie jak Kotek, bardziej seksi :oops:
_________________
 
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 29, 2005 9:18 pm   

Dla mnie modne jest to w czym sie dobrze czuję. Po prostu.:)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Anion 

Wiek: 40
Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Pią Lip 29, 2005 10:08 pm   

Ja lubię wiedzieć co się nosi i co jest modne. Ale to raczej czysta ciekawość niż chęć bycia modnym. Sama raczej nie zakładam ostatnich krzyków mody. Nie lubię odkrytych brzuchów, jaskrawych kolorów itp. Nie mogę jednak powiedzieć że zakładam co popadnie, bo muszę przyznać że lubię eksperymentować z ubiorem. Często sama wymyślam sobie co bym chciała i potem razem z mamą próbujemy to uszyć (to znaczy ja próbuję, a mama jest w tym świetna). I sprawia mi to dużo przyjemności jak sobie wymyślę coś takiego oryginalnego, własnego, tylko mojego. Lubię się tym bawić. :D
_________________
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 30, 2005 2:00 am   

Ja kupuję rzeczy, które mi się podobają, w których dobrze wyglądam i dobrze się w nich czuję. Jeśli przy okazji jest to modne to fajnie, ogólnie jednak nie gonię za modą, czasem modne rzeczy wogóle mi się nie podobają...
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
dzarusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Sie 2006
Posty: 336
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 30, 2006 3:46 pm   

Mika napisał/a:
Ja kupuję rzeczy, które mi się podobają, w których dobrze wyglądam i dobrze się w nich czuję. Jeśli przy okazji jest to modne to fajnie, ogólnie jednak nie gonię za modą, czasem modne rzeczy wogóle mi się nie podobają...

dokładnie .... moja podejście jest podobne :wink:
_________________
Buziaczki dla Ciebie Gość




Moje przygotowania :) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17528
 
 
 
ancia19 

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lip 2006
Posty: 198
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 08, 2006 2:12 pm   

Ja lubię modę i często się inspiruję tym, co jest akurat w danym sezonie na czasie...
Ale wybieram dla siebie pewne elementy, to co do mnie pasuje... Lubię być ubrana ciekawie i "trendy". Nie mam oporów przed zwariowanymi ciuchami. Bardzo lubię dżinsy - staram się jednak aby nie były zbyt proste i nudne, ale żeby miały ciekawy krój, przetarcia, żeby były postarzone. Noszę tylko biodrówki. Do tego jakiś fajny pasek, buty koniecznie na obcasie, i jakas bluzeczka... Teraz jest dobra pora na long sleevy i jest ich duży wybór. Są też fajne cieniusieńkie sweterki, blisko ciała, ale nie opięte - do dżinsów jak znalazł :)

Latem nosiłam w tym roku dużo koszulek bokserek (idealnie sprawdzały się w upały), koszulki z miękkiej bawełny, blisko ciała, z mini rękawkami w paski albo z jakims fajnym printem. Był spory wybór ;) Typowe T-Shirty jak dla mnie odparają. No chyba, że w domu ;)

Lubię też spódnice, ale o długości do kolan. Mini i dłuższe niż do kolan dla mnie się nie sprawdzają. Oczywiście głównie dżinsowe. Mam 3 ulubione i każda ma kompletnie inny krój ;) Podobny jest tylko kolor - toleruję klasyczny kolor dżinsowy w różnym stopniu nasycenia, koniecznie postarzany. Odpada totalnie: błękit, białe odbarwienia, czarny itp. Haft jak najbardziej, coś malutkiego połyskującego też. Brokat, cekiny i tym podobne dyskwalifikują ;)
_________________
Nasz najpiękniejszy dzień: 25.08.2007
 
 
 
Agas 


Dołączyła: 17 Lip 2006
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 13, 2006 9:19 am   

Ja równiez podglądam sklepowe nowości, jak coś fajnego jest na topie i dobrze w tym wyglądam to sie skuszę.
na co dzień jednak uwielbiam nosić spodnie, mam ich kilka par, ponieważ najwygodniej sie w nich czuję.Spódniczkę zakładam na wyjątkowe okazje (uroczystość rodzinna, święta , impreza)
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Paź 15, 2006 11:54 pm   

Lubię modę, ale wybiórczo.
NA szczęście zmienia sie bardzo szybko i w każdym sezonie znajduję dla siebie coś neutralnego, coś co mi pasuje. A jakważniejsze jest to,ze ogólnie rzeczy które mi się podobają sa zazwyczaj uniwersalne, więc odpada problem, ze moje ulubione spodnie na przykład są już niemodne.... Problem jest tylko z butami.
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
imbrulka 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lis 2005
Posty: 279
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Paź 16, 2006 10:56 am   

O rany... mnie też buty i torebki gubią... ciuchom potrafię się oprzeć, kupuję od czasu do czasu, normalnie, bez szaleństw. Ale buty.... uwielbiam kupować i oczywiście ciągle mi jakiś brakuje... :roll:
_________________
Nasz Najpiekniejszy Dzień 29.07.2006
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 17, 2006 2:28 pm   

Mika napisał/a:
Ja kupuję rzeczy, które mi się podobają, w których dobrze wyglądam i dobrze się w nich czuję. Jeśli przy okazji jest to modne to fajnie, ogólnie jednak nie gonię za modą, czasem modne rzeczy wogóle mi się nie podobają...


O to, to własnie :)
_________________

 
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 18, 2006 9:35 pm   

imbrulka napisał/a:
O rany... mnie też buty i torebki gubią... ciuchom potrafię się oprzeć, kupuję od czasu do czasu, normalnie, bez szaleństw. Ale buty.... uwielbiam kupować i oczywiście ciągle mi jakiś brakuje... :roll:


oj to ja nie mam tak dobrze, ciuchy tez lubię kupować, ale że najczęściej ubieram się w lumpeksach, to problem, że wydam fortunę na zakup nowej kiecki odpada. Ale fakt - buty mogłabym kupować codziennie nowe...
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
agniesia22 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 268
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 28, 2008 12:34 pm   

Ja kupuje to co mi się podoba a nie to co jest teraz najmodniejsze, akurat niektóra moda jest taka że nie założyła bym tego jak darmo by nawet dawali. Kupuje to co lubie, w czym czuje się dobrze, owszem są też fajne rzeczy modne ale nie szaleje na punkie mody. Ale jeśli chodzi o buty to tak jak powyżej lubie mieć dużo modeli.
_________________


 
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 21, 2008 7:20 am   

Ja ubieram się w to w czym mi jest wygodnie i się dobrze czuję. Oczywiście zdarza mi się kupić to co jest akurat modne, ale już musi mi się ta rzecz naprawdę podobać.
_________________


 
 
paulii 
bella coZa


Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 500
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie Sie 22, 2010 11:52 am   

Ja może nie podążam za modą ślepo, ale czasem lubię sobie wybrać jakiś fajny gadżet z aktualnych trendów:) a to kolor, a to torebka czy pasek. A apropos oryginalności to uważam, że mistrzostwem był ten pokaz mody:


http://wiadomosci.gazeta....nskich.html?i=0
_________________


dziennikarsko http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sie 22, 2010 2:02 pm   

agniesia22 napisał/a:
Ja kupuje to co mi się podoba a nie to co jest teraz najmodniejsze, akurat niektóra moda jest taka że nie założyła bym tego jak darmo by nawet dawali. Kupuje to co lubie, w czym czuje się dobrze,


Jak bym swój tekst czytała :lol:
Jak coś mi się nie podoba to nie kupię tego tylko dlatego że jest trendy :?
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 22, 2010 8:24 pm   

A ja nawet nie wiem co jest teraz modne :razz:
Kupuję to co mi się podoba i w czym jest mi do twarzy :)
_________________

 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 25, 2010 9:05 pm   

Ja ubieram się tak aby wyglądać dobrze i czuć się komfortowo ;) mojej teściowej i koleżanką się podoba więc chyba na czasie w większości.
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl