Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: szczako
Czw Lis 30, 2006 7:38 pm
Moja podróż poślubna
Autor Wiadomość
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Sie 11, 2005 1:17 pm   Moja podróż poślubna

Byliśmy z mężem w Turcji - ja po raz drugi, on pierwszy raz. Cudny kraj (już samo to, że tam wróciłam i wybrałliśmy go na naszą podróż o tym świadczy. Było nurkowanie, rafting, rejs, pammukale, aquapark, kąpiele w morzu, basenie i opalanie się na tureckim słoneczku. Długo by pisać, więc streszczę: Pięknie - polecam każdemu.
Poniżej kilka zdjęć

Turcja 266.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 910 raz(y) 72.62 KB

Turcja 226.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 838 raz(y) 87.7 KB

Turcja 211.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 820 raz(y) 70.31 KB

Turcja 084.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 869 raz(y) 68.43 KB

_________________

 
 
 
Calinka 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Lip 2005
Posty: 190
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 11, 2005 1:23 pm   

Kati pięęęęęęęęęęękne widoczki :jumpjump:
A jakaś łopalona :D
_________________
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Sie 11, 2005 1:26 pm   

opalaliśmy się niecałe 3 dni ( w sumie byliśmy tam tydzień) :)

i jeszcze 4 zdjęcia

Turcja 339.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 860 raz(y) 98.01 KB

Turcja 307.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 874 raz(y) 62.3 KB

Turcja 304.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 812 raz(y) 85.59 KB

Turcja 291.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 863 raz(y) 77.5 KB

_________________

 
 
 
Malgoosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 14 Kwi 2005
Posty: 145
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 11, 2005 2:05 pm   

Witaj w ojczyznie :D

Strasznie sie ciesze, ze Wam sie podroz udala :D jak wrazenia samolotowe???????
:mrgreen: mam pytanko: czy to byl wyjazd zorganizowany? jaies konkretne wycieczki, przewodnik, ktory ma pojecie i wie, co warto zobaczyc??? czy kombinowaliscie sami? my wlasnie zastanaiwmy sie nad podroza po slubie i dlatego tak wypytuje :oops: a no i jeszcze jak moglabys powiedziec ile taka przyjemnosc wyjazdu kosztuje to bede niewyslowienie wdzieczna (moze byc na priv :wink: )
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Sie 11, 2005 2:20 pm   

Wyjazd zorganizowany, wycieczki w lokalnych, polskojęzycznych biurach ;) - dużo taniej niż oferował Neckermann. W samolocie było możliwie...hihih piękne widoki i okropny ból głowy :graba: :?

Diving 140.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 885 raz(y) 50.57 KB

_________________

 
 
 
monique 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Lut 2005
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 11, 2005 3:35 pm   

Super podróż poślubna :graba:
a jakie widoki
_________________
serdecznie pozdrawiam Gość i życzę miłego dnia ;-)
 
 
 
Anion 

Wiek: 40
Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Czw Sie 11, 2005 10:19 pm   

Kati, mieliście piękną podróż poślubną! Widzę, że słoneczko i pogoda fantastyczne. My co prawda wybraliśmy mniej egzotyczny kierunek, ale mam nadzieję że też będzie fajnie i cieplutko (mimo, że w ubiegłym tygodniu w Zakopanym podobno spadł śnieg :shakeU: )
_________________
 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sie 12, 2005 7:27 am   

Kati WOW! :zdziwko:
wspaniałą podróż poślubną mieliście.O takiej zawsze marzyłam.Tzn. żeby
Cytat:
Było nurkowanie, rafting, rejs, pammukale, aquapark, kąpiele w morzu, basenie i opalanie się


No i jeszcze piękne widoki do tego.
Jak ja Ci zazdroszczę.Tym bardziej że ja z moim M. nie będziemy mieli żadnej podróży poślubnej :cryingtomato:


p.s. piękne zdjęcia.A to z Tobą wieczorem na plaży to już dzieło sztuki prawie. O tym pod wodą już nawet nie wspomnę.Zajeb.... pamiątkę będziecie mieli.

[ Dodano: Pią Sie 12, 2005 8:31 am ]
Kati jak możesz to wyślij mi na priva nazwę biura podróży które Wam organizowało ten wyjazd.Może kiedyś jak będę miała przypływ gotówki to uda mi się tam wyjechać.
_________________
Pozdrawiam Cię Gość!


 
 
Magma 


Wiek: 42
Dołączyła: 22 Kwi 2005
Posty: 21
Skąd: Łódź/Bydgoszcz
Wysłany: Pią Sie 12, 2005 9:51 am   

Ależ Ci zazdroszczę!!! Super podróż poślubna i bardzo piękne zdjęcia. My też myślimy o Turcji, ale ponieważ ślub na koniec października to chyba wybierzemy się dopiero w przyszłym roku :( Napisz w jakim hotelu i w jakiej miejscowości byliście, to chętnie też skorzystam, Jeżeli to nie tajemnica to ile płaciliście i z jakim wyżywieniem.
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Sie 12, 2005 11:03 am   

Ojej jak sie cieszę że wam się podobało... i pomyśleć że mięliśmy nigdzie nie jechać :roll:

Byliśmy z Neckermannem, wycieczki organizowało Pacho Tour z Alanii. Kupilismy ofertę joker (czyli taka w ostatniej chwili i mało miejsc - a co za tym idzie cena była korzystna. hotel miał 4* i all inclusive (4 posiłki w formie bufetu, alkohole i napoje lokalne w cenie) Samo skierowanie na 1 os kosztowało 1400 zł, do tego doszedł koszt wycieczek na miejscu i innyh przyjemności)

Polecam Neckermanna, choć byliśmy z tym biurem pierwszy raz, to wszystko się udało i było naprawdę ok

p.s. niektóre pamiątki kosztowały słono hihih m in te zdjęcia pod wodą..... :?
_________________

 
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 12, 2005 11:06 am   

Cytat:
p.s. niektóre pamiątki kosztowały słono hihih m in te zdjęcia pod wodą.....

Ale za to macie piękną pamiątkę i bajkową podróż :graba:
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Sie 12, 2005 11:07 am   

Anion napisał/a:
Kati, mieliście piękną podróż poślubną! Widzę, że słoneczko i pogoda fantastyczne. My co prawda wybraliśmy mniej egzotyczny kierunek, ale mam nadzieję że też będzie fajnie i cieplutko (mimo, że w ubiegłym tygodniu w Zakopanym podobno spadł śnieg :shakeU: )


Zakopane to też takie trochę "nasze" miejsce. Czasem robimy wypad na kilka dni (zimą narty w okolicach a wiosną łażenie po łatwiejszych szlakach - bo ja nizinny zwierzak jestem) To piękne miejsce, takie "klimatyczne" - no i mają oscypki :twisted: :mrgreen:
_________________

 
 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sie 12, 2005 5:53 pm   

Magma napisał/a:
My też myślimy o Turcji, ale ponieważ ślub na koniec października to chyba wybierzemy się dopiero w przyszłym roku :( .


Magma spokojnie :D Jestem pewna że w Turcji w październiku jest jeszcze całkiem gorąco.Ja mam ślub w tym dniu co Ty i jak by się znalazła kaska to jadę do Turcji na pewno.Ewentualnie do Egiptu :D
_________________
Pozdrawiam Cię Gość!


 
 
monique 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Lut 2005
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 13, 2005 7:38 am   

joanna_25 napisał/a:

Jak ja Ci zazdroszczę.Tym bardziej że ja z moim M. nie będziemy mieli żadnej podróży poślubnej :cryingtomato:



my też nigdzie nie jedziemy
:cryingtomato: :cryingtomato: :cryingtomato: :cryingtomato: :cryingtomato: :cryingtomato: :cryingtomato: :cryingtomato: :cryingtomato: :cryingtomato: :cryingtomato: :cryingtomato: :cryingtomato: :cryingtomato: :cryingtomato: :cryingtomato: :cryingtomato: :cryingtomato: :cryingtomato: :cryingtomato: :cryingtomato: :cryingtomato: :cryingtomato: :cryingtomato: :cryingtomato: :cryingtomato: :cryingtomato:
_________________
serdecznie pozdrawiam Gość i życzę miłego dnia ;-)
 
 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 13, 2005 10:16 am   

A nasza podróż poślubna to weekend poślubny w okolice Bełchatowa, jedziemy pod namiot ze znajomymi. Ale marzy mi się wyjazd w ciepłe kraje pozwiedzać i poopalać się jak Kati.

SUPER zdjęcia i podróż.
_________________
 
 
 
mama michałłka 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Gru 2004
Posty: 25
Skąd: poznań
Wysłany: Sob Sie 13, 2005 12:08 pm   

Kati-świetne fotki!! :spoko:
Cieszę się,że udała Wam się podróż poślubna. :) ?e wróciłaś do Polski szczęśliwa,wypoczęta i opalona. :wink:
Przyjemnego,nadrabiania zaległosci w czytaniu i pisaniu. :pisze:
Pozdrawiam!! :papa:
_________________


Michałek(6.01.2003)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 15, 2005 9:51 pm   

Ech... tylko zazdrościć... :roll: Super podróż mieliście. :mrgreen:


Kati - przypomnij mi jak się nazywa to miejsce "ze śniegiem" na drugim zdjęciu. Cały czas mam ochotę tam jechać i ciągle zapominam nazwy tego cuda. :roll:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Sie 16, 2005 10:00 am   

Pammukkale = pammuk -bawełna +kale - zamek razem BAWEŁNIANY ZAMEK :wink:
_________________

 
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 16, 2005 10:20 am   

Kati ja tez gratuluje wspanialej podrozy poslubnej !! !! :D

wspaniale zdjecia, usmiechniete buzie tylko pozazroscic i zyczyc kazdemu takiej podrozy poslubnej!! :graba:
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Wto Sie 16, 2005 3:29 pm   

Gratuluję wspanialej podróży poślubnej i pozazdrościć tylko......
Ja nie bylam jeszcze nigdzie poza naszym krajem :beksa: :beksa: :beksa: :beksa: :beksa: :beksa: :beksa: :beksa: :beksa: :beksa: :beksa: :beksa:
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 16, 2005 9:21 pm   

Dzięki, już zapisałam ku pamięci. :D
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Sie 17, 2005 2:50 pm   

Tak na serio to są to nacieki wapienne, które mają parę tysięcy lat :roll: i nikt nie wie jak i dlaczego powstają akurat na tym jednym zboczu.... 8) Ale robią wrażenie - to pewne
_________________

 
 
 
Akacja 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Lut 2004
Posty: 199
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Nie Sie 21, 2005 9:46 pm   

Kati sliczne zdjecia i napewno bardzo fajna wycieczka, najwazniejsze to ten magiczny czas we dwoje, i atmosfera, ktora unosi sie miedzy wami po slubie to czary jeszcze silniej odczuwane w pieknym miejscu :)
_________________
Caluje i ściskam gorąco Gość ;)
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 22, 2005 1:12 pm   

Kati, śliczne zdjęcia. My na razie sie nie zdecydowaliśmy, czy i gdzie jedziemy, ale wszystko przed nami :)
_________________

 
 
 
Linka 


Wiek: 45
Dołączyła: 29 Mar 2005
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 28, 2005 10:39 am   

A my właśnie wróciliśmy znad naszego pięknego morza. Byliśmy w Darłówku. Jestem zakochana w morzu (no i w mężu oczywiście też :lol: ). Było cudownie, pogoda fantastyczna, ani kropelki deszczu, chociaż chciałam zobaczyć też takie wzburzone, stormowe morze... Odpoczęliśmy, pojedliśmy rybek smarzonych, wędzonych, śledzików marynowanych....Wylegiwaliśmy się na plaży, trochę pozwiedzaliśmy. Ale pieniążki to tak topnieją tam , że strach.... :lol: Jednak szkoda, że już trzeba wracać do pracy, co dobre tak szybko się kończy..... :verysadgirl:
_________________


:)
 
 
Marti 

Wiek: 44
Dołączyła: 13 Lut 2005
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sie 29, 2005 9:17 am   

Patrząc na zdjęcia trochę sobie powspominałam. Też byliśmy w Turcji z moim misiem dwa latka temu i było fantastycznie. Nam udało się spędzić cudowne dwa tygodne ale najgorzej było wracać buuuuuuuuuuuuuuuu. No ale się pocszam, bo dzisiaj mam pierwszy dzień urlopu i zaczynam pranko z prasowankiem bo w czwartek rano wybywamu do Jastarni. Jeszcze nigdy nie byłam we wrześniu nad morzem.
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Lis 13, 2005 5:09 pm   

Kati, czyżby to było Fethiye czy Alanya? Pierwsze zdjęcie wygląda mi tak jakoś znajomo ;)

My w tym roku też byliśmy na wakacjach w Turcji (właśnie w Fethiye!), do której wróciliśmy już po raz drugi - potwierdzamy, jest piękna :graba:

Tam też się zaręczyliśmy...

[ Dodano: Nie Lis 13, 2005 5:15 pm ]
kryszka napisał/a:
Kati - przypomnij mi jak się nazywa to miejsce "ze śniegiem" na drugim zdjęciu. Cały czas mam ochotę tam jechać i ciągle zapominam nazwy tego cuda. :roll:

Kryszko, to musisz się pospieszyć, bo z roku na rok coraz mniej tarasów jest dostępnych , wysychają i powoli zanikają... Za parę lat może już nie być czego oglądać! :|
_________________
chez alma |
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 13, 2005 9:19 pm   

Dzięki za info Alma_. :) Może zdążę to zobaczyć. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Lis 24, 2005 3:50 pm   

To akurat jest Alanya :)

ale ja do Fethie też się wybieram ;) :P
_________________

 
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 24, 2005 4:35 pm   

też słyszałam że Fethye jest cudne choć ostatnio bardzo się tam pozmieniało - ze spokojnego miejsca robią już taki prawdziwy kurort :( Niedługo może stracić swój urok
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Lis 24, 2005 4:38 pm   

No do kurortu to Fethiye jeszcze daleko – a podstawowym powodem jest fakt, że jest to miasteczko portowe, więc nie ma plaży :( Ale okolice nadrabiają z nawiązką – parz Oludeniz – najpiękniejsza plaża w tej części wybrzeża. A rynek w Fethiye jest imponujący po prostu :mrgreen:
_________________
chez alma |
 
 
karmelcia 


Wiek: 44
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 177
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 24, 2005 4:47 pm   

Piekne widoki - tez bym tak chciala szczegolnie zima:)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl