Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Rajstopy, pończochy na pas, samonośne, ...
Autor Wiadomość
tofee 
zakochana w M.


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 569
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Lut 24, 2008 6:41 pm   

Noszę tylko pończochy samonośne, więc i na ślub chcę takie. Ale nie wiem jaki kolor do sukni koloru bardzo jasnego ecri. Białe odpadają, a kremowe, to jakoś tak "brudno" wyglądają ...
Czy cielisty kolor źle wygląda???
_________________
Nasz dzień 23.05.2008r. ...
Jestem szczęśliwą żoną mojego męża :-)
 
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 25, 2008 1:32 am   

ja zdecydowanie wybrałabym ecru - cieliste chyba nie będą pasowały... :niepewny:
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 26, 2008 12:41 am   

któraś z dziewczyn szukała namiarów na podobne pończochy. jako ze nie pamietam, ktora wklejam tu:

firma Leg Avenue. cięzko dostać ją w Polsce niestety, bo mają super wzory.

leg avenue.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 625 raz(y) 24.75 KB

 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lip 26, 2008 2:38 pm   

WŁaśnie sprawdziŁam i sporo produktów tej firmy jest dostępnych na Allegro a ceny nawet nie mocno szokujące
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 29, 2008 3:53 pm   

Sajonara6 masz rację, też znalazłam. Podaję link dla zainteresowanych
http://allegro.pl/search.php?string=Leg+Avenue
_________________


 
 
szept 

Dołączyła: 20 Sie 2005
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 29, 2008 11:26 pm   

Super ta strona,Izunia ;)
I jaki wybór koszulek w niskich cenach.

Ja będę miała pończochy samonośne,gładkie(bo suknia z koronki,a co za dużo,to nie zdrowo)mam nadzieję,że się sprawdzą. Wydaje mi się,że w pasie do pończoch byłoby mi zbyt gorąco.
_________________
 
 
Emi 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Cze 2007
Posty: 524
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 08, 2008 12:49 pm   

Ja kupiłam sobie jakiś czas temu pończochy samonośne do wypróbowania. Myślałam, że jednak uda mi się do nich przekonać. Niestety źle się w nich czułam i dlatego w dniu ślubu zdecydowałam się założyć rajstopy. Co do koloru, to jeszcze nie wiem. w zasadzie to jest mi to bez różnicy, tzn albo biały albo cielisty.
_________________

 
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Sie 11, 2008 8:15 pm   

ja na ślub na pewno będę miała pończochy...myślę, że białe bo nóg pod suknia i tak widać nie będzie a biała koronka od pończoch będzie idealnie pasowała do biąłej bielizny :hyhy:
_________________

 
 
Emi 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Cze 2007
Posty: 524
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 12, 2008 7:49 pm   

No i sprawa koloru się rozwiązała :) Mój narzeczony stwierdził, że bardzo mu się podobają białe rajstopy a cielistych nie cierpi. No i problem z głowy :)
_________________

 
 
 
anna1984 


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Wrz 2006
Posty: 178
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Wto Sie 12, 2008 8:49 pm   

Ja będę miała białe pończochy samonośne. Zresztą już kupiłam. Moim skromnym zdaniem cieliste zupełnie nie pasują do białej sukni. Dla mnie pończochy samonośne są bardzo wygodne, bo czasem noszę :oops:
_________________
Zakochana żona :D


 
 
 
Pamcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 481
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 14, 2008 1:32 pm   

ja mialam ponczochy samonosne w kolorze ecru, poniewaz wszystko mialam w tym kolorku, nie chcialam bialych ponczoch i wszystko idealnie pasowalo... kupilam je w galerii w sklepie Gatta :)
_________________


Nasza data: 08.08.2008!!
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Czw Sie 14, 2008 1:59 pm   

Ja miałam białe pończochy firmy Gatta, do białej sukni; gładkie, ozdobione koronką. Było mi bardzo wygodnie :)
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
karolina 

Wiek: 39
Dołączyła: 27 Sie 2006
Posty: 140
Skąd: śląsk
Wysłany: Pią Sie 15, 2008 1:03 pm   

Ja kupiłam białe, lekko opalizujące rajstopy bo jakoś obawiam się pończoch :zalamany:
_________________


13.09.2008 :D
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 15, 2008 3:08 pm   

JA na 100 będę mieć pończoch samonośne koloru ecru.
 
 
podrozniczka 


Wiek: 47
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 393
Skąd: UK
Wysłany: Sro Sie 27, 2008 2:28 pm   

Ja nie znosze ponczoch i rajstop wiec zdecydowalam sie na dluuuuuuuugie podkolanowki. Jak ubieralam sie do slubu bylo mi strasznie goraco (nerwy chyba) ze stwierdzilam ze nie chce nawet tych podkolanowek. Mama musiala mi wytlumaczyc ze zetre sobie stopy do krwi w tancu. To mnie przekonalo
_________________
 
 
 
suzarek 


Wiek: 41
Dołączyła: 26 Cze 2008
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 27, 2008 8:39 pm   

Ja miałam białe pończochy samonośne z Gatty i były super wygodne, nic się nie zsuwało i generalnie polecam.
 
 
Gumisia 

Wiek: 38
Dołączyła: 20 Gru 2007
Posty: 40
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Sro Sie 27, 2008 10:35 pm   

Ja zakupilam sobie i ponczochy samonosne i ponczochy do pasa, pasek oczywiscie tez:)
Raczej bede miala pasek i normane ponczochy gdyz strasznie zle mi sie nosi samonosne.
Beda w kolorze bieli, wszystko zakupione w komplecie.
_________________
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sro Sie 27, 2008 11:04 pm   

Miałam rajtki i było mi baaaaardzo dobrze. Nie musiałam się martwic o nic !
I nawet ich nie zaciągnęłam przez całą noc :lol:
 
 
Tajgete 
żona swojego męża :)


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 833
Skąd: Kolumna
Wysłany: Czw Sie 28, 2008 10:38 am   

Ja postanowiłam, że będę miała pasek i pończochy, a dodatkowo rajstopy w zapasie ;)

Zwykle rajstopy mam na raz, więc przezorny zawsze ubezpieczony...
_________________
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 05, 2008 11:58 pm   

jako ze jestem juz PO, moge sie wypowiedziec.
ponczochy sa bardzo sexy itd, ale jak tylko je zalozylam, zalowalam, ze nie mialam rajtuz. jako czlowiek nie przyzwyczajony do tego typu konstrukcji, wciaz mialam wrazenie, ze mi spadaja... w zwiazku z tym PRZYSZYLAM je do pasa! i tak przez cala noc wiedzialam, że nie mialy prawa sie zsunąc. Niemniej jednak, nastepnym razem wybralabym rajstopy.
 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Pon Paź 06, 2008 7:26 am   

Sprytnie to wykombinowałaś Ju :)
Ja będę miała pończochy i pas i na wszelki wypadek, jakbym się źle czuła pończochy samonośne. Często je noszę więc nie będzie problemu :)
 
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Pon Paź 06, 2008 8:55 pm   

ja miałam pończochy samonośne (też często je noszę) i nie było zadnych problemów oprócz tego że po weselu zamiast białych miałam czarne od kurzu :lol: :mrgreen:
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
julietta 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Lut 2008
Posty: 205
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Paź 06, 2008 9:29 pm   

Miałam pończochy samonośne, ale "zabezpieczone" pasem - w sumie to po prostu bardzo chciałam mieć pas do pończoch, te doskonale by się same trzymały. Nic mi nie przeszkadzało, choć pierwszy raz miałam na sobie taką konstrukcję. :smile:
_________________
 
 
Sylwiam 

Dołączyła: 03 Wrz 2008
Posty: 70
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Wto Paź 07, 2008 2:41 pm   

Pracuję w firmie produkującej bieliznę i rajstopy, dlatego mam w tym temacie niemałe doświadczenie.

Dobrze dobrane pończochy samonośne nie mają prawa się zsuwać. Przy zakupie zwróćcie uwagę, czy rozmiar jest odpowiedni do Waszej figury. Poza tym bezpieczniejsze są pończochy z szerszą 7-8cm koronką, ponieważ wtedy najczęściej wyposażone są w dwa 1cm szerokości pasy silikonu (pończochy z wąską 3cm koronką mają najczęściej 1 pas silikonu).

Pasy do pończoch i pończochy do paska (chociaż BARDZO SEXY) na ślub polecam tylko osobom, które przyzwyczajone są do ich noszenia.

Pozdrawiam
_________________
Sylwia
 
 
marcia331 
Szczesliwa zona


Dołączyła: 13 Maj 2008
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 04, 2009 6:53 pm   

A ja kupilam sobie dzisiaj ponczochy samonosne koloru ecri :D Mialam problem z dobraniem odpowiedniego odcienia bo wszystkie ecri wydawaly mi sie za ciemne. Ale w koncu znalazlam takie bardzo delikatne. Poniewaz nigdy wczesniej ponczoch nie nosilam troche sie obawialam. Dlatego tez postanowilam kupic je zdecydowanie wczesniej i wyprobowac jak sie spisuja. Przymierzylam i jak narazie wszystko oki:)
Przy kolejnych zakupach sprezentuje sobie jeszcze pas do ponczoch i tez wyprobuje taka opcje ( bo naprawde seksownie to wyglada i chyba daje takie fajniejsze samopoczucie ). Na pewno nie chcialabym rajstop na slub!
_________________
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Sro Lut 04, 2009 7:21 pm   

Ja mam już kupione 3 pary rajstop w kolorze ecru. Uznałam, że nie chcę pończoch, bo w takim dniu głupio bym się czuła. Miałam już pare razy pończochy i nie zsuwały mi się, ale nie przypadły mi do gustu na tyle, żebym chciała je mieć na ślubie i weselu.
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Sro Lut 04, 2009 7:30 pm   

A ja bardzo lubie pończochy :) , jest mi w nich wygodnie i ... przewiewnie ;) Nie wyobrazam sobie miec na weselu rajstop bo bym sie w nich ugotowała ;) Do tej pory nosilam tylko samonosne ale mój Mistrz wpadł na pomysł zebym do slubu miała samonosne na paskach :lol: zobaczymy co sie da zrobic w tej kwestii :)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Martuś i Jaruś 


Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 531
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 8:14 am   

Ślub to specyficzna uroczystość każdy chce wyglądać i czuć się wyjątkowo a pończochy są dopełnieniem tego stroju, pas natomiast sexy dodatek, który fajnie było by mieć:)
_________________


 
 
joannakarolina 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 10:57 pm   

Ja będę miała pończochy, już kilka razy miałam okazje je nosić, zawsze było mi bardzo wygodnie i nie zdarzyło się, żeby mi spadały. Sylwiam ma rację, że lepiej kupić z tą szerszą koronką, wtedy ma się pewność, że ich "nie zgubimy" :razz: . Jakoś nie wyobrażam sobie siebie w rajstopach, ciągle bym o nich myślała i bała się, że mi zaraz spadną. No a poza tym jeśli czerwiec będzie ładny to w rajstopach może mi być trochę za ciepło :)
_________________
Pozdrawiam
Asia




===> 19.06.2010 r. ;)
 
 
Martuś i Jaruś 


Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 531
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pią Lut 06, 2009 8:10 am   

Gdzieś czytałam że gołe nogi to raczej nie powninny być ...
_________________


 
 
Dorotka847 


Wiek: 39
Dołączyła: 19 Gru 2007
Posty: 426
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lut 06, 2009 1:20 pm   

Ja miałam pończochy i pasek było mi bardzo wygodnie ale to chyba zasługa właśnie paska. Bez problemu wytrzymałam w nich cała noc i teraz na większe "gale" będę nosic tylko pończochy.
Pierwszy raz miałam pończochy na sobie więc w zapasie były rajstopy.
_________________
 
 
Markasiak 


Dołączyła: 19 Mar 2008
Posty: 67
Skąd: Uć
Wysłany: Nie Lut 08, 2009 10:38 am   

Ja miłam pończochy z pasem. Super wygodne. Polecam serdecznie.
Moja przyjaciółka teraz idzie w takich zakolanówkach. No nie dokładnie tych co na zdjęciu ale tego typu. Już je wypróbowałyśmy na Sylwestra. Bajka. :) Mój mąż powiedział, że są bardziej kuszące niż pończochy ;)




Te na zdjęciu sa brzydsze niż te które my kupiłyśmy. Oj co ja tam będę opowiadała... pokażę lepiej. Jak tylko się obfotografiję to wstawię. :)
_________________


Dziękuję serdecznie! I ja Was pozdrawiam dziewczyny!!! :)
 
 
Trismegista 

Wiek: 40
Dołączyła: 06 Maj 2008
Posty: 2405
Skąd: to tu, to tam
Wysłany: Nie Lut 08, 2009 12:54 pm   

super sa te zakolanowki :)
gdzie je mozna kupic ??
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 08, 2009 1:14 pm   

Ja miałam pończochy samonośne. Nie miałam problemów. Rajstop w życiu bym na ślub nie założyła, bo nie czułabym się w nich komfortowo. Miałabym wrażenie, że obciskają mnie nierówno w pasie i bardzo się odznaczają. Również na poprawiny założyłam pończochy chociaż miała krótką sukienkę.

Nie wiem dlaczego piszecie, że cieliste pończochy nie pasują do białej sukni. Cieniutkie pończochy (10-15 denier) są praktycznie niewidoczne, pod warunkiem dobrze dobranego koloru i oczywiście dobrej jakości samej pończochy. A skoro czegoś nie widać, to jak może nie pasować? Osobiście wolę białe do białej sukni ślubnej, ale założenie cielistych nie wydaje mi się faux pas.
 
 
Markasiak 


Dołączyła: 19 Mar 2008
Posty: 67
Skąd: Uć
Wysłany: Nie Lut 08, 2009 2:35 pm   

Trismegista napisał/a:
super sa te zakolanowki :)
gdzie je mozna kupic ??


Ja swoje czarne na sylwestra dostałam w prezencie przy kupowaniu sukienki na imprezę i za przyprowadzenie koleżanki ;) w salonie Vivien Vigo na Wólczańskiej. Moja przyjaciółka zamówiła tam białe na ślub i miały być po targach w sprzedaży więc może już są.
_________________


Dziękuję serdecznie! I ja Was pozdrawiam dziewczyny!!! :)
 
 
Martuś i Jaruś 


Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 531
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pon Lut 09, 2009 8:27 am   

Bardzo fajne ze zakolanówki, ale ja jakoś bym się obawiała je założyć pod suknie, osobiście wolę pończochy bo są dłuższe :lol:
_________________


 
 
Markasiak 


Dołączyła: 19 Mar 2008
Posty: 67
Skąd: Uć
Wysłany: Pon Lut 09, 2009 8:59 am   

Ja miałam na sobie to i to. I jedne i drugie są wygodne. Długie na ślub a krótkie na Sylwestra. I jedne i drugie są wygodne. Zakolanówki na imprezie bardzo się podobały. :) Chyba połowa znajomych pytała skąd je mam :) Myslę, że te zakolanówki są zawsze jakąś alterntywą dla pończoch. Nie są jeszcze tak opatrzone i pewnie stąd takie nimi zainteresowanie. :) Mnie się podobają bardzo czarne. Mają grubszą wstążkę i mozna ja wiązać z przodu. I są jeszcze takie rajstopy z wstążką. Maja takie dziurki do przewleczenia wstążek i te można dopasowac do sukienki. Tak jak obiecałam jak się obfotografuję to je wstawię :)
_________________


Dziękuję serdecznie! I ja Was pozdrawiam dziewczyny!!! :)
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Lut 11, 2009 7:10 pm   

ja wystąpię w pończoszkach :wink:
_________________

 
 
rajeczka 

Dołączyła: 05 Sty 2008
Posty: 309
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 12, 2009 8:36 pm   

oj tak zachwalacie te ponczoszki wiec i ja sie pewnie zdecyduje :) musze wyprobwac jeszcze przy jakies najblizszej okazji :)
_________________
 
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 13, 2009 9:35 am   

Fajne te zakolanówki.. Ciekawe czy występują w innych kolorach.. Bo ja nie bede chciala bialych... Jakies delikatne cieliste... Hm wiec moze lepiej samonosne...
 
 
Tajgete 
żona swojego męża :)


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 833
Skąd: Kolumna
Wysłany: Pią Lut 13, 2009 9:52 am   

Ja już zdecydowałam - będą rajstopki. Pończoch prawie nie używam, więc poświęce bycie seksownym na rzecz wygody i poczucia pewności :wink:
_________________
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 13, 2009 10:32 am   

Tajgete napisał/a:
Ja już zdecydowałam - będą rajstopki. Pończoch prawie nie używam, więc poświęce bycie seksownym na rzecz wygody i poczucia pewności :wink:

Zwlaszcza, ze slub za tydzien :smile:
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Sob Lut 14, 2009 6:18 pm   

Ja zdecydowałam się na białe pończochy samonośne. Nawet już takowe kupiłam bo mi w sklepie bardzo ładne wpadły w oko :)
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
Martuś i Jaruś 


Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 531
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Wto Lut 17, 2009 8:59 am   

Taj wygoda i pewność to jedno ale przy okazji pupka Ci nie zmarznie, bo sądzę że będziesz miała piękną zimę w dniu ślubu :)
_________________


 
 
olusia1985 

Wiek: 38
Dołączyła: 22 Cze 2008
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 12, 2009 10:58 am   

A orientujecie się może dziewczynki jak będą się zachowywały pończochy u osoby tęgiej, która jak wiadomo nie ma za szczupłych nóg. Może tu trzeba kupić pas w takiej sytuacji?? Bo straszliwie nie chce rajtuz a nie wiem czy są takie duże rozmiary pończoch lub pasa. Zupełnie się na tym nie znam a niechciałabym, żeby mi coś spadło w trakcie zabawy czy w kościele.
_________________
Jak wesele to wesele:)
 
 
 
Martuś i Jaruś 


Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 531
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Czw Mar 12, 2009 1:19 pm   

Moim zdaniem nic ci nie spadnie, wręcz przeciwnie będzie trzymało ci sie na nodze. Mi kiedyś spadały pończochy bo miałam za chude nogi ale to były dawne czasy .... a co do rozmiaru ponczoch to nie wiem, wydaje mi się że jest jeden rozmiar ... ale spróbuj pończochy tak jak rajtuzy sa bardzo eleastyczne, co do pasa to są rózne rozmiary ale chyba cię to nie urządza bo rozmiar pończoch i tak jest jeden. radze wypróbować i już :)
_________________


 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 12, 2009 2:13 pm   

Martuś i Jaruś napisał/a:
a co do rozmiaru ponczoch to nie wiem, wydaje mi się że jest jeden rozmiar


a mi się wydaję, że tez jest rozmiarówka jak w rajstopach, im większy numerek tym są dłuższe i mają większy obwód w udzie.
_________________
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 12, 2009 2:47 pm   

Ja jestem w kropce, nie wiem jaki rozmiar pończoch kupić. Na co dzień noszę rajstopy 4 (wzrost 176 cm), ale czy takie pończoch będą na mnie dobre (chodzi mi żeby nie były za szerokie, bo jestem bardzo chuda) ??
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 13, 2009 3:45 pm   

Aga myślę, że najlepiej będzie jak się dopytasz sprzedawczyni w sklepie, powinna Ci doradzić jakie wybrać.
_________________
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 13, 2009 11:36 pm   

Aga ja mam 1,75 i rajstopy samonośne kupuję 3 (właśnie ze względu na uda) . Tylko takie z szeroką gumą. Ale jak napisała Iza można sprzedawczyni zapytać.
Ostatnio zmieniony przez caixa Pią Mar 13, 2009 11:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl