Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Rajstopy, pończochy na pas, samonośne, ...
Autor Wiadomość
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 25, 2006 9:47 am   

szczako napisał/a:
już zakupione. pończochy samonośne.
zanim się zdecydujecie na pończochy na pas, zastanówcie się, czy zapięcia nie będą spod sukni "przebijać".


Ja nie miałam takiego problemu. Suknia ślubna nie była obcisła do ciała więc nie miało prawa coś przebijać. W takich pończochach chodziłam też w sukienkach wyjścowych krótkich (nie balowych, ślubnej) i też nic nie przebijało.
Lubię też samonośki ale w dniu ślubu bałam się, że mimo że są przyklejone do nogi to tego dnia opadną, odkleją się. :zalamany:
_________________
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 25, 2006 9:55 am   

Misiamo napisał/a:
przez te upały zaczynam zastanawiać się, czy nie kupić podkolanówek :) Byłoby chłodniej.

Tylko nie to. Podkolanówki są strasznie nieeleganckie i jednak istnieje ryzyko, że ktoś je dojrzy. :roll:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Lip 25, 2006 10:08 am   

szczako napisał/a:
zastanówcie się, czy zapięcia nie będą spod sukni "przebijać".

No właśnie - też tego nie lubię bardzo :x
A propos - nie wiecie, gdzie można kupić taki zupełnie gładki pas do pończoch? ?adnych koronek, haftów, itp.

Co do podkolanówek - też odradzam!
_________________
chez alma |
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 25, 2006 10:14 am   

Alma, jakiedyś kupiłam taki całkiem gładki w OROBLU w galerii - pas co prawda czarny, ale moze w inny kolorach też by mieli - a pas polskiej firmy sanpelegrino - bardzo fajny, mam go juz 2 rok, i nic się z nim ne dzieje.

Ja właśnie zastanawiam się - pas, czy samonośki...ale obawim się, że przy mojej kiecce pas moze przebijać... Ale może jeszcze przymierzę te co mam, i sprawdzę:) mimo wszystko pas seksowniejszy jest:)
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
Madzialena 


Wiek: 44
Dołączyła: 25 Lis 2005
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 27, 2006 9:35 am   

Ja już kupiłam gorset z zapięciami do pończoch. Niestety samonośne pończochy jak dotąd powodowały u mnie puchnięcie nóg i to bez względu na rozmiar. Nie odklejały się, ani nie było sytuacji, w których obawiałam się, że spadną, ale zwykle miałam ochotę zdjąć je jak najszybciej. Zatem samonośne odpadły, a teraz chyba spróbuję pochodzić w takich na pas, żeby sprawdzić, czy nie będzie niespodzianek.
Mam nadzieję, że nie będzie zbyt zimno i wystąpię w pończochach. Nigdy dotąd nie nosiłam takiej bielizny i mam straszną ochotę spróbować.
_________________
Ciepło pozdrawiam Gość
 
 
Bombasik 

Wiek: 41
Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 41
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 25, 2006 12:41 pm   

Ja tez nigdy nie nosiłam pończoch na pasie, ale na ślub jakoś bałam się samonośnych założyć, właśnie ze względu na to nieszczęsne nurkowanie świadkowej pod suknią :D Wolałabym tego uniknąć raczej. A rajstop w ogóle nie brałam pod uwagę, nie cierpię ich, zsuwają się w kroku i w ogóle jakoś mi nie wygodnie. Móje pończochy wraz z pasem do nich i resztą bielizny (druga para pończoch na zapas stanik, stringi, podwiązka) kupiłam w sklepie na ul. Więckowskiego pomiędzy Piotrkowską a salonem pani Barbary Dresler. I wcale nie zapłaciłam tak drogo - 180 zł za wszystko. :D
_________________
 
 
Anisthea 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sie 2006
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 25, 2006 1:58 pm   

doświadczenie z gorsetami, pasami do pończoch i samymi pończochami mam spore... nie pamiętam, żeby kiedykolwiek noszenie rajstop sprawiało mi przyjemność, więc zazwyczaj w zimę chodziłam zmarźnięta... do czasu, kiedy wpadłam na cudowny pomysł i kupiłam sobie pierwsze pończochy samonośne... później nadeszła pora na gorsety z paskami do podpinania pończoch i przyznać muszę, że jak dla mnie to rozwiązanie jest rewelacyjne... podobne odczucia mam do oddzielnych pasów do pończoch.
na ślubie chyba tez wystąpię w pończochach podpiętych do koronkowego pasa... w razie odpięcia: poproszę o pomoc druhnę lub mamę :)
_________________
 
 
 
Nikulec 

Wiek: 42
Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 171
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lis 28, 2006 2:37 am   

Ja jestem pewna, że założę pończochy na pasie :D Dla mnie to jest niesamowicie seksowne, a mój narzeczony na 100% odkryje co będę miała na sobie również pod sukienką ;)
 
 
Edi 

Wiek: 40
Dołączyła: 24 Cze 2005
Posty: 430
Skąd: sprzed komputera
Wysłany: Wto Lis 28, 2006 11:28 am   

Ja miałam pierwszego i drugiego dnia pończochy samonośne, nic się nie ściągało - polecam.

Co do pasa do pończoch to jak dla mnie za dużo z tym ceregieli a poza tym nie lubie mieć na sobiwe nic zbędnego.
_________________
Ja chce powtórki z 23 września 2006 !! !

 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 28, 2006 11:37 am   

miałam pończochy samonośne. na weselu spisały się na medal.

natomiast, jak założyłam je na sesję zdjęciową ... :roll: zsuwały się co krok. temperatura robi swoje. zwróćcie na to uwagę i jeżeli bierzecie ślub w niskich temperaturach, weźcie pod uwagę rajstopy, albo pończochy na pas.
_________________
 
 
Kropek 

Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 80
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 28, 2006 9:20 pm   

Stanowczo glosuje na ponczochy samonosne!
Nie przewiduje sukni slubnej obcislek na tyle, by bylo widac granize ponczoch.
A moje doswiadczenia z rajstopami sa zawsze takie same- mam problem z kupnem rajstop w moim rozmiarze (bo jestem niska) i zwykle rajstopy koncza sie pod pachami- jak przedszkolakowi...

Samonosne rulez! :mrgreen:
_________________


[/url]
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 12, 2006 10:49 pm   

a ja zdecydowanie opowiadam się po tronie pończoch na pas :) takie to seksowne i sama świadomość że je mam będzie ekscytująca :) jak dla mnie bomba pomysł :)
_________________
 
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 10, 2007 12:33 pm   


moze biala kabaterka?

a moze jakis wzorek?

a moza jakas kokadreczka?


wklejajcie jak znajdziecie cos fajnego :-)

[ Dodano: Sro Sty 10, 2007 12:34 pm ]





_________________
 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 26, 2007 3:39 pm   

madzia8181 napisał/a:
Obrazek


mnie się te podobaja :)
_________________
 
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 26, 2007 3:44 pm   

ostatnio zaczelam sie zastanawiac czy chce biale ponczochy...a nie wlasnie bezowe/opalone...
nie nosze bialych rajtuz ani ponczoch a slub wydaje mi sie jedyna usprawiedliwiona sytuacja gdzie mozna je zalozyc ale moze nie powiennam sie zmuszac i lepiej kupic opalone leciutko?
hmmm
_________________
 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 26, 2007 3:48 pm   

też się nad tym zastanawiałam ale czy będzie to pasowac do całości?
bo jakos tak się utarło że zawsze sa białe :)
_________________
 
 
 
ancia19 

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lip 2006
Posty: 198
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 26, 2007 11:56 pm   

ja będę miała opalone, bo suknia będzie ecru, a ja mam ciemną karnację. Białe wyglądały by - delikatnie mówiąc - idiotycznie
_________________
Nasz najpiękniejszy dzień: 25.08.2007
 
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 28, 2007 10:57 am   

nie no, do sukni ecru oczywiscie ze nie białe pończoszki :) tylko ecru lub wlasnie cieliste... ja sadzilam ze białe bede miałą -suknie też mam białą :) ale ostatnio zaczęłam sie zatanawiać czy nie lepiej bym sie czula właśnie w lekko opalonych a nie białych...
_________________
 
 
 
Szpilka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 362
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 01, 2007 10:04 pm   

ja mysle o stroszke opalonych, czyli takie akby ich wcale nie było. W białych chyba zamist o slubie myslalabym tylko o tym jak sie zle w nich czuje
_________________


Buziaki Gość
 
 
Agnies 


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Gru 2006
Posty: 9
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lut 21, 2007 3:57 pm   Białe czy inne

:) Ja będę miała białą sukienkę i też sie zastanawiam nad kolorem ale sądzę ze jednak zdecyduje się na biel ale taka delikatna. Mam tylko jeden problem bo nie wiem na co się zdecydować pończochy samonośne czy rajstopy wiem ze jesli rajstopy to prawdopodobnie kabaretki. Koleżanka móiła mi że jeśli dobierze się odpowiedni rozmiar to pończochy samonośne dobrze sie trzymają. MOze macie jakieś doświadczenia na ten temat??
Pozdrawiam :?
_________________

Nasz Dzień slubu to 25 sierpnia 2007 r. ;)
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Sro Lut 21, 2007 9:53 pm   

ja tez się zastanawiam czy wybrac białe czy cieliste pończochy samonosne z białą koronką? suknie mam bielusieńką. co do pończoch samonośnych to ja mam bardzo dobre doświadczenia czesto nosze je wiosna i latem na wieczór. bardzo dobrze się trzymaja :) polecam nie ma problemu z zapięciem tak jak w pasie pozdrawiam :)
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 01, 2007 9:15 pm   

bez obaw ponczochy samonosne maja pasek silikonowy, ktory je trzyma w miejscu, tak wiec smialo mozna miec ponczochy i gwarantuje ze nie spadna
_________________
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Wto Mar 06, 2007 5:51 pm   

mam ślub w sierpniu, a najlepeij czuje się w rajstopach, tylko najbardziej obawiam się tego że sie zwyczajnie ugotuje :kwasny:
_________________
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 07, 2007 10:37 am   

jezeli kupisz rajstopy z cienkiej lycry to nie bedzie tak zle, ze strechu beda na pewno bradziej przewiewne
_________________
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 07, 2007 11:02 am   

kurde im bliżej dnia ślubu tym więcej watplwości sie pojawia co do doadtków :)
teraz znowu nie wiem jakie rajstopy mam sobie wybrać, czy zwykłe białe czy może kabaretki ( ale czy będą pasować ;) ) a może z jakąś koronką Aaaaaaaaaa ;)
_________________
 
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 07, 2007 1:32 pm   

ja juz wiem ze gladkie ponczochy i kolor tylko pozostaje do rozstrzygniecia bialy czy bez,
bo jak pomysle o bialych to wydaje mi sie ze moje nogi będą grubo wygladac a poza tym jest lato wiec kolor bezowy bedzie ladniej wygladal
_________________
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 07, 2007 2:14 pm   

a ja poprostu kupie 2 - 3 pary i wtedy będę myslec a zawsze warto miec jakies na zmiane :)
_________________
 
 
 
Dunia 


Wiek: 47
Dołączyła: 04 Mar 2007
Posty: 167
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro Kwi 25, 2007 8:31 pm   

Ostatnio jestem na etapie wypróbowywania różnych pończoszek i na podstawie własnych doświadczeń mogę powiedzieć, że pończochy samonośne są różne. Np firmy Marilyn pierwszego dnia tak mnie uciskały, że wręcz zatrzymywały krążenie, a drugiego dnia zjeżdżały mi z nóg (a nie miałam możliwości poprawić ich w zacisznym miejscu, więc publicznie musiałam je podciągać- oczywiście przez spódnicę :oops: ) Ale z drugiej strony pończoszki firmy Calzedonia są super- trzymają się i jak zrobiła się dziurka, to oczko nie poleciało :)
Ale na ślub- jeśli tylko nie będzie widać pasów przez sukienkę, to wybiorę podpinane- tak dla pewności.
_________________

Trzymaj się Gość
 
 
Nadia1982 

Dołączyła: 16 Sty 2007
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 03, 2007 10:49 am   :)

Dziewczynki mam nietypowe pytanko:)

Jesli suknia jest w kolorze jasny ekrii a raczej taka smietanka........to jakie wtedy ponczoszki ...chodzi o kolor........czy czysta biel czy sa moze inne odcienie bieli.Mi trudno buty dopasowac kolorystycznie a co dopiero jesli suknia , ponczochy i buty beda w tymn samym kolorze ale odcienie inne:( Poradzcie.A moze ktoras z was miala ekri jasny:)Napewno:)
_________________
Nadia
 
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Czw Maj 03, 2007 11:04 am   

moja siostra miała suknie w kolorze jasnego ecrui i dostała pończochy w niemal identycznym odcieniu :) niestety nie powiem ci gdzie ale popytaj w salonach wiem ze mają, bo białe nie bedą pasowały :wink:
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 03, 2007 11:06 am   

a nie lepiej w takie sytuacji założyć pończoszki koloru skóry czyli jakieś naturalne?? :) wydaje mi się że może to lepiej wyglądać, bo białe to napewno nie pasuja :(
_________________
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Czw Maj 03, 2007 11:51 am   

ja mam biaŁą suknię i będę miaŁa biaŁe pończocy samonośne (bardzo je lubię bo dobrze się noszą i nie jest tak gorąco), zresztą już je dostaŁam jako jeden z gratisów do sukni :D ale na pewno kupię jeszcze kilka par, tak dla pewności :)
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Czw Maj 03, 2007 7:32 pm   Re: :)

Nadia1982 napisał/a:

Jesli suknia jest w kolorze jasny ekrii a raczej taka smietanka........to jakie wtedy ponczoszki ...chodzi o kolor........czy czysta biel czy sa moze inne odcienie bieli.:( Poradzcie.A moze ktoras z was miala ekri jasny:)Napewno:)


ja będę miała ten sam problem bo suknia jest śmietankowa właśnie.jeszcze nie rozglądałam się za bielizną ale myślę że biała odpada.a najlepiej kupię jakieś pończoszki w kilku odcieniach i wezmę je na przymiarkę, wtedy się okaże co najlepiej pasuje :)
_________________
 
 
moni-2 

Wiek: 44
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 32
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pią Maj 04, 2007 3:15 pm   

ja zalozylam ponczochy samonosne -a poniewaz nie naleza one do mojej codziennej blielizny dlatego tez dokupilam sobie piekny koronkowy bialy pas- nic nie zjezdzalo i bawilam sie super!! :D
 
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 11, 2007 4:35 pm   

Czy nie przesadzacie troszkę z tym kolorem pończoch? :o

Przecież jak się kupi białe cienkie pończochy 15 den, to skóra zmienia ich kolor tak, że nie są już takie białe - to raz, a dodatkowo kolor pończoch przy długiej sukni naprawdę podziwia się bardzo krótko i sporadycznie ;) .
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 21, 2007 11:59 am   

Ja też nie wiem, jaki kolor wybrać: tradycyjny biały, czy cielisty?:(
Jakiej firmy pończochy (do paska) polecacie?
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 25, 2007 11:42 am   

poniewaz juz prawie lato ja jestem za beżowym czy też cielistym kolorze
sobie tez takie kupilam
Marliny sa dosc dobra marka, np. na Zielonej miedzy Piotrkowska a Zachodnia
_________________
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 31, 2007 10:11 am   

Wczoraj byłam w Manufakturze w sklepie Marylin - mają białe pończochy do paska, ale zupełnie bez żadnych koronek, całkiem gładkie.

W Gatcie natomiast beżowe pończochy okazały się brązowymi :(

Nieszko czy te pończochy, które kupiłaś są ciemne, tzn. kolor "opalony"? I czy wybierając cieliste pończochy wybrałaś też pasek w odpowiednim kolorze, czy zostałaś przy białym?
 
 
nieszka 


Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 31, 2007 11:40 am   

te ktore kupilam sa jasno bezowe, wygladaja jak "opalona noga na lato"
i sa samonosne wykonczone koronka
_________________
 
 
Aniadamowicz 

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Cze 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Maj 31, 2007 2:31 pm   

Ja na własnym slubie miałam pończochy w kolorze ecri, bardzo bardzo jasnym..... suknie tez była ecri i wszystko ze sobą współgrało.

W białych rajstopach czułabym się jak dziewczynka idąca do pierwszej komunii..;) nikogo nie obrażając. Ale co moge dodać...... i tak na rajstopy/ pończochy czy wybierzecie białe cze ecri nikt nie zwróci uwagi... to taki szczegół detal którego praktycznie nie widać gdy się ma długą suknie.
 
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 02, 2007 1:12 pm   

W dniu slubu miałam ostatecznie białe pończochy do paska. Widać je na wszystkich zdjęciach przed kościołem, bo było mokro i musiałam unosić lekko suknię :) Bardzo ładnie z nią współgrały :)
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 15, 2007 11:06 pm   

Mnie się bardzo podobają pończochy samonośnie z Leg Avenue, takie z kokardką u góry. Mają takie na Allegro.




a te mają przy kokardce maluteńki dzwoneczek:

_________________
Ostatnio zmieniony przez Dosia_Zosia Sob Gru 15, 2007 11:12 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 19, 2007 2:23 pm   

Te wklejone wyglądają na okropnie grube :kwasny:

Ja jestem za białymi pończochami, tylko ten jeden raz w życiu dorosła kobieta ma okazję założyć białe pończochy. Poza tym tak ładnie wyglądają na stopie przy białej sukni. Beżowe są pospolite i każdy takie nosi.
 
 
gosiaczek1 


Wiek: 44
Dołączyła: 10 Gru 2007
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 01, 2008 5:54 pm   

Ja tez myślałam o pasie do pończoszek no oczywiście białych ;)
 
 
Emi 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Cze 2007
Posty: 524
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 03, 2008 6:10 pm   

Ja nie znoszę pończoch samonośnych!!! Po prostu źle się w nich czuję. Chyba zdecyduję się na pas do pończoch i białe, cienkie pończochy.
_________________

 
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 03, 2008 6:43 pm   

Emi napisał/a:
Ja nie znoszę pończoch samonośnych!!! Po prostu źle się w nich czuję. Chyba zdecyduję się na pas do pończoch i białe, cienkie pończochy.


Dla odmiany, ja nie wyobrażam sobie siebie bez pończoch samonośnych. Styl biurowy w pracy wymusza zakryte nóżki, a w pończochach dużo wygodniej niż w rajstopach, kiedy jest cieplutko.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez owieczka_foto Pon Sty 28, 2008 8:47 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Sty 23, 2008 9:00 pm   

Ja w ogole nie umiem nosic ponczoch samonosnych - jest mi niewygodnie, sciagaja mi sie i caly czas mam wrazenie, ze mi spadna. :roll: Pasa do ponczoch nigdy nie mialam, wiec pewnie zdecyduje sie na cieliste rajstopy
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 23, 2008 10:58 pm   

a ja uwielbiam samonośne pończoszki no i mój P. także :oops: na ślub włożę kremowe, choć muszę przyznać, że te z Leg Avenue też robią na mnie duże wrażenie :)
_________________
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 26, 2008 7:30 pm   

ja bede miec biale cieniutkie samonosne ponczochy. nie lubie pasa do ponczoch, jest mi w nim niewygodnie, o zakladaniu juz nie spomne. a co do koloru - to zalezy od sukni. moja bedzie bieluska, wiec nogi tez chce miec w bialym odcieniu (no bo 15 den to bialych nog mi nie zrobia!)

w razie watpliwosci radze kupic kilka par (rozne kolory i grubosci) i przymierzac z suknia. ja tak robie przy okazji kazdej zakupionej sukienki czy spodniczki
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Nie Lut 24, 2008 9:57 am   

Będę miała rajstopy.
Nawet nie chodzi już o długość sukienki, tylko o moje widzimisię i wygodnictwo :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl