Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Rajstopy, pończochy na pas, samonośne, ...
Autor Wiadomość
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 08, 2005 11:49 am   Rajstopy, pończochy na pas, samonośne, ...

A czy któraś z Was wie gdzie można dostac białe cienkie rajstopy??
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
Ostatnio zmieniony przez szczako Pon Lip 24, 2006 7:13 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
szoko 


Wiek: 46
Dołączyła: 04 Sie 2004
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 08, 2005 2:37 pm   

a próbowałaś w butiku ślubnym Sławy?
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 08, 2005 4:58 pm   Rajstopy

Na bazarku? W sklepach z bielizną?


Ale jednak bardziej bym polecała rajstopki w naturalnym odcieniu. Wszystko w bieli nie wygląda moim zdaniem dobrze.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kot 


Wiek: 44
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 08, 2005 8:45 pm   

Też mam takie odczucie jak Kryszka nogi w białych rajstopach nie wyglądają zbyt ciekawie, ja wybrałam takie naturalnie, niemal nie widoczne :30:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 09, 2005 6:51 am   

Ok, własnie wczoraj przemyślałam sobie wszystko i też już nie chce w bieli :D najbardziej by mi odpowiadałay takiego jak mówi Kot takie naturalne.
Mysle wiec że z takimi nie będe miała problemu

Długo sie zastanawiałm nad pończochami, ale chyba jednak nie zdecyduje się na nie bo bałabym się, ze strzeli mi pas i pończochy spadną, a ja nie lubie takiego ryzyka... :wink:
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Wrz 09, 2005 7:02 am   

Nie wiem o jaki kolor chodzi... takie naturalne czyli - ? ecru, beż, opalone hmm :) Ja miałam perłowe ecru i wyglądały na nodze fantastycznie. Idealnie skomponowały się z suknią i butami :wink:
_________________

 
 
 
Kot 


Wiek: 44
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 09, 2005 7:12 am   

KasiaK napisał/a:


Długo sie zastanawiałm nad pończochami, ale chyba jednak nie zdecyduje się na nie bo bałabym się, ze strzeli mi pas i pończochy spadną, a ja nie lubie takiego ryzyka... :wink:


Ja miałam dokładnie takie same obawy jeśli chodzi o pas do pończoch i też chciałam rajstopy alee koleżanki przekonały mnie do pończoch samonośnych - to trochę wygodniejsze rozwiązanie :wink: Ja kupowałam w Gattcie w GŁ
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 09, 2005 7:28 am   

Kot napisał/a:
KasiaK napisał/a:


Długo sie zastanawiałm nad pończochami, ale chyba jednak nie zdecyduje się na nie bo bałabym się, ze strzeli mi pas i pończochy spadną, a ja nie lubie takiego ryzyka... :wink:


Ja miałam dokładnie takie same obawy jeśli chodzi o pas do pończoch i też chciałam rajstopy alee koleżanki przekonały mnie do pończoch samonośnych - to trochę wygodniejsze rozwiązanie :wink: Ja kupowałam w Gattcie w GŁ


Ja ostatnio jak byłam na weselu założyłam pas i pończochy nic się nie stało przez całą noc, jak się dobrze zapnie to nie ma raczej prawa nic się stać. Co do samonośnych to ja bym się nigdy na nie nie zdecydowała, moja koleżanka miała i kilka razy zsuneła się jej pończocha, najfajniej było pod kościołem jak jej świadkowa nurkowała pod spódnicą
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 09, 2005 7:41 am   

Kati napisał/a:
Nie wiem o jaki kolor chodzi... takie naturalne czyli - ? ecru, beż, opalone hmm :) Ja miałam perłowe ecru i wyglądały na nodze fantastycznie. Idealnie skomponowały się z suknią i butami :wink:



No ja mysle coś własnie o perłowych ecru, ewentualnie sa takie firmy chyba Gatta kolory Sabia czy jakoś tak.
W niedziele jedziemy do Tuszyna mam nadzieję że kupie tam takie.

Może pooglądam jeszcze te paski do pończoch. Chociaz nigdy tego nie noisłam i mam jakąś odgórną blokadę do ich założenia...
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Kot 


Wiek: 44
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 09, 2005 8:34 am   

Ja noszę czasem takie pończochy samonośne na codzień i jeszcze nigdy mi się odpukać nic takiego nie stało znaczy nie zsunęły się. A dziewczyny przekonały mnie że wygodniej mi w nich będzie podczas wesela np skorzystać z toalety :30:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 09, 2005 8:41 am   

Przy mojej sukni i tak będę miała problemy przy korzystaniu z toalety, więc pas to już i tak będzie pestka :lol:
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pią Wrz 09, 2005 8:44 am   

Ja też obawialam się zalożyć pończoch samonośnych,pas nie wchodzil w grę bo czulabym dyskomfort ponieważ tego nigdy nie nosilam i w końcu zdecydowalam się na rajstopy!
Bylo wygodnie i wiedzialam,że nic mi nie spadnie!
_________________
Ostatnio zmieniony przez Żaneta Pią Wrz 09, 2005 8:48 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kot 


Wiek: 44
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 09, 2005 8:46 am   

U mnie oprócz dobrych jak dotychczas doświadczeń z pończochami samonośnymi i wygodzie związanej z ich noszeniem zaważył jeszcze 1 argument - prośby mojego narzeczonego 8)
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 09, 2005 8:50 am   

Kot napisał/a:
U mnie oprócz dobrych jak dotychczas doświadczeń z pończochami samonośnymi i wygodzie związanej z ich noszeniem zaważył jeszcze 1 argument - prośby mojego narzeczonego 8)

Ja mam takie same odczucia w stosunku do pasa miałam już kilka razy i czułam się super poza tym mój narzeczony uwielbiam jak mam pas i pończochy i również ze względu na niego kupiłam bieliznę wraz z pasem. Poza tym uważam, że seksownie to razem wygląda :)
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 09, 2005 8:50 am   

Kot napisał/a:
U mnie oprócz dobrych jak dotychczas doświadczeń z pończochami samonośnymi i wygodzie związanej z ich noszeniem zaważył jeszcze 1 argument - prośby mojego narzeczonego 8)


no właśnie mój R. tez najchętniej widziałby mnie w pończochach :wink: , a czego się nie robi dla ukochanego :oops: :wink: zobaczymy co znajde choćby w Tuszynie
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 09, 2005 8:53 am   

Dla ukochanego robi się dużo, ale pamiętaj KasiuK, że masz czuć wygodę w tym dniu również jeśli się zdecydujesz na pończochy to zdecydowanie polecam Ci pas pończochy samonośne miałam z raz na nogach i czułam jakby zaraz miałyby mi zlecieć z nogi :|
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Kot 


Wiek: 44
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 09, 2005 8:59 am   

Kasiu a może kup i pas do pończoch i takie samonośne i sobie wypróbujesz na spokojnie. A wydatek i tak się opłaci bo znająć facetów to nie raz będziesz miała okazję włożyć to aby zrobić przyjemność R. :30:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 12, 2005 8:18 am   

Kupiłam sobie wczoraj rajstopy oraz pończochy samonośne, szczerze mówiąc te drugie nie dają mi poczucia komfortu, więc chyba z nich zrezygnuje.

Ale kupie pas do pończoch i zobaczymy.

Chociaz jak znam siebie pójde w arjtuzach, tylkow tych może mi być bardzo gorąco pod tym cąłym "namiotem" sukienkowym :roll:
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Linka 


Wiek: 45
Dołączyła: 29 Mar 2005
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 12, 2005 5:28 pm   

Pończochy i pas miałam na sobie po raz pierwszy na własnym ślubie i chociaż się obawiałam czy będą wygodne muszę przyznać, że sprawdziły się w 100 %. Na początku się odpinały (jeszcze w domu), ale jak mama mi je zapięła w końcu to rano po całonocnym tańcowaniu miałam problem, żeby je odpiąć :lol: . Myślę, że jeszcze nie raz włożę pas i pończoszki. A i samopoczucie fajne, czułam się jakoś tak kobieco i sexownie. (Niektórzy nawet mieli okazję zobaczyć ten mój pasek i podwiązkę, co z resztą uwieczniła spostrzegawcza kamera :smilegirl: jak w tańcu nieco za wysoko uniosłam suknię :lol: )
_________________


:)
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 19, 2005 8:01 am   

Wczoarj bylismy w Kościele na niedzielnej mszy i jeśli będzie taka pogoda to NA PEWNO założę rajtuzy bo inaczej będę dygotała nogami i cała sie trzęsła. Na dworze było w miareę ciepło ( jak dla mnie) a w Kościele, najchętniej bym sie nakryła kocem.

Najwyżej na sali mogę dokonać małej zmiany pod spódnićą z pomocą niezastapionej mamy bądź siostry. :mrgreen:
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 19, 2005 10:03 am   

Kasiu - u mnie było jeszcze zimniej i naprawdę w nogi mi wcale nie było zimno. Przy tylu warstwach sukni nie ma prawa się dostać nawet lekki podmuch wiatru. :wink: :lol:

Ale ja w ogóle nie pałam zachwytem do połączenia rajstop i sukni z gorsetem od czasu, gdy widziałam jak Młodej przy każdym schyleniu gorset podchodził do góry a spódnica w dół i było widać wysoko podciągnięte majtasy rajstop. :roll: A że zbieranie pieniążków trochę trwało to i taki widok też. :roll:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 19, 2005 10:12 am   

kryszka napisał/a:
Ale ja w ogóle nie pałam zachwytem do połączenia rajstop i sukni z gorsetem od czasu, gdy widziałam jak Młodej przy każdym schyleniu gorset podchodził do góry a spódnica w dół i było widać wysoko podciągnięte majtasy rajstop:roll: A że zbieranie pieniążków trochę trwało to i taki widok też. :roll:


:mrgreen: się uśmiałam, no to dość mocny argument
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 20, 2005 1:54 pm   

Kasiu polecam Ci pas i pończoszki naprawdę super sprawa - założyłam pierwszy raz na ślub i teraz w cieplejsze dni to tylko pończochy na pasku noszę - rajstopy to tylko grube ;)
 
 
Kot 


Wiek: 44
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 04, 2005 3:00 pm   

Ja przez ostatnie 2 tygonie chodziłam sobie w pończochach samonośnych tak dla sprawdzenia. I muszę przyznać, że niemam już żadnych wachań na ślub założę na pewno właśnie samonośne :30:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 06, 2005 8:10 pm   

No u mnie nie za bardzo sie sprawdził pas... trochę mi to wszystko zjeżdżało... :( Ale to pewnie kwestia tego, że mi panie w sklepie źle rozmiar dobrały :evil:
_________________

 
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 07, 2005 5:43 am   

U mnie pas się rewelacyjnie sprawdził :D , choć trudno było go zapiąć jak miałam już na sobie suknię :lol:
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Kot 


Wiek: 44
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 07, 2005 8:45 am   

kupiłam wczoraj pończoszki samonośne ale były tylko w bieli i ecru
wzięłam ecru żeby najpierw wypróbować - są ok znaczy nie spadają ale wolałabym bardziej niewidoczne takie jak mgiełka przezroczyste :roll: nie wiem gdzie takich szukać
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 09, 2005 9:01 am   

Bardzo cieżko kupić ostatnio ponczochy do pasa. wszędzie sprzedają samonośne, a tych do paska brak. gdyby ktoś szukał udało mi się znaleźć w sklepie na Więckowskiego, niedaleko za Piotrkowska, oraz w jednym ze sklepików na Górniaku.
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 19, 2005 11:39 am   

No niestety ze względu na przeziębioenie poszłam w rajstopach
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 31, 2006 1:38 pm   

szczerze powiedziawszy, to nie rozumiem radosci kobiet z wynalezienia rajstop.
ja unikam ich jak moge. sa niewygodne, ograniczaja ruchy ...
nie dla mnie.
od dawna nosze ponczochy zarowno samonosne, jak i na pas i nie mam z nimi zadnego problemu. do slubu zdecyduje sie pewnie na samonosne, bo do calonocnych tancow potrzebny jest dobry pas, a takie najlepsze sa przy gorsecie, a poniewaz nie bede miala ramiaczek, gorset odpada, bo sie nie bedzie trzymal.
_________________
 
 
nula22 

Wiek: 40
Dołączyła: 02 Mar 2006
Posty: 57
Skąd: Radom
Wysłany: Wto Mar 14, 2006 1:57 pm   

ja też uważam że rajstopy krępują ruchy :lol: nie nosiłam nigdy pończoch na pasku, ale samonośne jak najbardziej. uważam jednak, że należy się przyzwyczaić wcześniej, jeżeli ktoś nie nosił wcześniej to może się czuć dziwnie, jednak po dłuższym stosowaniu ja czuję sie bardzo dobrze w takowych :lol: :lol:
znalzłam jednak rajstopki, które mogą zdać egazmin zwłaszcza jak panny młode mają sztuczne paznokcie :lol: to są takie z dziurką, ale chyba żeby było wygodnie to tylko w opcji bez majteczek :oops: :oops: :oops: więc chyba się na ślub nie nadają jednak. echhh

a chciałam zapytac gładkie czy moga być tak zwane kabaretki ??
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Mar 14, 2006 2:06 pm   

nula22 napisał/a:
a chciałam zapytac gładkie czy moga być tak zwane kabaretki ??

Kabaretki mi jakoś na ślub nie pasują. Nie licują z powagą sytuacji, że tak powiem :roll:
No, ale kto co lubi ;)
_________________
chez alma |
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 14, 2006 2:09 pm   

nula22 napisał/a:
znalzłam jednak rajstopki, które mogą zdać egazmin zwłaszcza jak panny młode mają sztuczne paznokcie :lol: to są takie z dziurką, ale chyba żeby było wygodnie to tylko w opcji bez majteczek :oops: :oops: :oops: więc chyba się na ślub nie nadają jednak. echhh

a chciałam zapytac gładkie czy moga być tak zwane kabaretki ??


wiem o jakich rajstopach piszesz. nosze takie czasami. to sa jakby ponczochy na pas w jednym kawalku. wygodne, zdaja egzamin.

a jezeli chodzi o to czy rajstopy/ponczochy 'zwykle' czy kabaretki ... nie widze przeciwskazan do jakichkolwiek opcji. to zalezy od Ciebie. osobiscie wydaje mi sie, ze zdecyduje sie na 'zwykle'. kabaretki i tak nie bedzie spod kiecki widac :)
_________________
 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 14, 2006 2:14 pm   

Ja miałam pończochy z paskiem. Bardzo seksownie to wygląda. Ja przyzwyczajona jestem do noszenia pończoch ale samonośnych.
_________________
 
 
 
suzanka 


Dołączyła: 18 Mar 2006
Posty: 44
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 27, 2006 4:42 pm   

propozycje dla Pań zdecydowanych na pończochy:


 
 
hanusia 

Wiek: 41
Dołączyła: 12 Maj 2006
Posty: 271
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro Cze 28, 2006 5:23 pm   

no ja sie chyba zdecyduje na pas do ponczoch bo jakos mi sie bardziej to podoba a jeszcze do tego zawsze wieksza pewnosc ze mi sie to nie zsunie w czasie tanca :twisted: ale by byla gafa, ale moze nkt by nie zauwazyl :D
_________________
Hanusia



 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 21, 2006 7:33 pm   

Ja bez wahania wybiorę rajstopy. Też za nimi tak do końca nie przepadam...no ale trzeba.Martwi mnie tylko ten upał. Jak będzie tak gorąco to w rajstopach się ugotuję.
Samonośne nie wchodzą w grę z wiadomych dla mnie przyczyn...
A kolor?Jak najbardziej naturalny.
_________________
 
 
 
dymocha 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Mar 2006
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lip 22, 2006 9:24 am   

Wg mnie rajtuzy jakoś nie pasują do całości stroju panny młodej. Bardzo podobają mi się pończochy, tylko byłam jakoś przekonana, że muszą być białe :roll: Ale takie w naturalnym kolorze będą chyba lepsze i wydają mi się bardziej eleganckie :D




Miłego dnia Gość!!!
_________________
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 22, 2006 10:03 am   

No mnie też chyba bardziej pasują do ślubu pończochy. No ale z pewnych względów musze mieć rajstopy. Ale chyba to nie jest jakaś wielka zbrodnia mieć rajstopy...
A czy będziecie mieć zapasową parę...gdyby nie daj Boże jakieś oczko poszło?
_________________
 
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 22, 2006 10:56 am   

Ja miałam wprawdzie pończochy, ale miałam zapasową parę.
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
dymocha 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Mar 2006
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lip 22, 2006 4:33 pm   

Pewnie, że rajtuzki to nie zbrodnia! W końcu musi nam być wygodnie i musimy się dobrze czuć w tym co założymy :D A druga para jest chyba konieczna żeby w razie czego się nie denerwować jak się podrą :*
_________________
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Lip 23, 2006 9:18 pm   

misia-misia napisał/a:
Samonośne nie wchodzą w grę z wiadomych dla mnie przyczyn...

To może pończochy na pasku?
_________________
chez alma |
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 24, 2006 7:37 am   

Też nie...
_________________
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Lip 24, 2006 8:37 am   

To zostają Ci jeszcze takie, o jakich pisała powyżej nula22 ;)
_________________
chez alma |
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 24, 2006 8:39 am   

?? ??
Ja zostaję przy rajstopach
_________________
 
 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 24, 2006 10:37 am   

Każda wybiera co wygodniejsze. Ja miałam białe pończochy na pasku (bałam się samonośnych tego dnia że spadną :oops: ) a drugie w zapasie. Moja koleżanka wybrała rajstopy białe i też była zadowolona (poprostu nie przepada za pończochami). Nie ma tutaj czegoś takiego co bardziej pasuje do slubu....wybierasz to co wygodne i odpowiednie dla ciebie :D
_________________
 
 
 
hanusia 

Wiek: 41
Dołączyła: 12 Maj 2006
Posty: 271
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Lip 24, 2006 4:29 pm   

ja tez miałam pończochy na pasku, i to pierwszy raz w życiu, ale nie było to jakieś niewydne a fajnie i seksownie wygląda, także polecam :hyhy:
_________________
Hanusia



 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 24, 2006 7:12 pm   

już zakupione. pończochy samonośne.
zanim się zdecydujecie na pończochy na pas, zastanówcie się, czy zapięcia nie będą spod sukni "przebijać".
_________________
 
 
Misiamo 

Wiek: 46
Dołączyła: 13 Cze 2005
Posty: 241
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 24, 2006 8:12 pm   

Ja mam pończochy do paska, ale przez te upały zaczynam zastanawiać się, czy nie kupić podkolanówek :) Byłoby chłodniej.
 
 
imbrulka 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lis 2005
Posty: 279
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 24, 2006 8:24 pm   

Ja wybralam ponczochy samonosne. Do paska nie nosilam, a w samonosnych bede czula sie swobodnie i wygodnie :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl